SON DAKİKA MURAT KARAYALÇIN HABERLERİ

Son Dakika Murat Karayalçın Haberleri


MURAT KARAYALÇIN

Murat Karayalçın (d. 1943, Samsun, Türkiye) Türk siyasetçi.

Rize Çamlıhemşinli bir ailenin oğlu olarak Samsun'da dünyaya gelen Murat Karayalçın,[1] Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat-Maliye Bölümünden 1968 yılında mezun oldu. DPT'de uzman yardımcısı ve uzman olarak... Devamı

09:02
Karayalçın: Sarıyer ile İlgili Taşeron İşçi Sorunu Çözüldü CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, Sarıyer Belediyesi'ni iş yapan 16 taşeron şirket çalışanıyla ilgili problemin çözüldüğünü açıkladı.
06:14
Geniş Haber// İşçilerden CHP İstanbul İl Binası'nda Zincirli Eylem Sarıyer Belediyesi'nde çalışan taşeron işçiler, tazminatları verilmeden atıldıkları gerekçesiyle, CHP İstanbul İl Başkanlığı binasının giriş kapısını zincirle kilitledi.
01:22
Karayalçın: "Chp Binasının İşgali Gibi Bir Durum Söz Konusu Olmamıştır" İstanbul/dha- CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, "16 işçisi arasında yaşanan sorunun çözülmesi için 3 gündür İl Merkezimizde yürütülen görüşmeler sonuçlanmıştır.
22:48
İşçilerden CHP İstanbul İl Binasında Zincirli Eylem Sarıyer Belediyesinde çalışan taşeron işçiler, tazminatları verilmeden atıldıkları gerekçesiyle, CHP İstanbul İl Başkanlığı binasının giriş kapısını zincirle kilitledi.
22:02
İşçiler CHP İstanbul İl Binası'nı İşgal Etti Sarıyer belediyesi'nde çalışan taşeron işçiler, tazminatları verilmeden atıldıkları gerekçesiyle CHP İstanbul İl Başkanlığı binasını işgal etti.
İşçiler CHP İstanbul İl Binası'nı İşgal Etti
21:59
İşçiler CHP İl Binasını Bastı Sarıyer Belediyesi'nin işten çıkartılan 16 işçisi, CHP’li Sarıyer Belediyesi ve taşeron şirketinin işlerini geri iade edileceklerine ve tazminat haklarını alacaklarına dair imzaladıkları tutanağa rağmen, tazminatlarının verilmemesine tepki olarak, CHP İstanbul İl Binası’nı işgal ederek, kapılara zincir vurdu.
İşçiler CHP İl Binasını Bastı
21:59
Sarıyer Belediyesi İşçileri, CHP İstanbul İl Binasını İşgal Etti İşten çıkarıldıklarını iddia eden Sarıyer Belediyesi işçileri, CHP İstanbul İl Başkanlığı binası işgal edip giriş kapısını zincirle kapattı.
Sarıyer Belediyesi İşçileri, CHP İstanbul İl Binasını İşgal Etti
21:35
İşten Çıkarılan Belediye İşçileri CHP Binasında Eylem Yapıyor İşten atıldıklarını iddia eden Sarıyer Belediyesi işçileri, CHP İstanbul İl Başkanlığı binasının giriş kapısını zincirle kapattı.
21:08
Sarıyer Belediyesi İşçileri CHP İl Başkanlığı'nı Bastı Sarıyer Belediyesi’nin işten çıkartılan 16 işçisi, CHP’li Sarıyer Belediyesi ve taşeron şirketinin işlerini geri iade edileceklerine ve tazminat haklarını alacaklarına dair imzaladıkları tutanağa rağmen, tazminatlarının verilmemesine tepki olarak, CHP İl Başkanı Murat Karayalçın’ın da içinde bulunduğu CHP İstanbul İl Binası’nı işgal ederek, kapılara zincir vurdu.
Sarıyer Belediyesi İşçileri CHP İl Başkanlığı'nı Bastı
14:15
Karayalçın Yeni Yönetimi Tanıttı, Seçim Hazırlığını Anlattı * CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, "Temel amacımız 7 Haziran genel seçimlerinde İstanbul'dan birinci parti olarak çıkmak" "Biz ön seçim istiyoruz.
Karayalçın Yeni Yönetimi Tanıttı, Seçim Hazırlığını Anlattı
13:36
Karayalçın: Şişli'ye Laf Atanlar Önce Türkiye'yi Yönetmeyi Becersin CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, "Devlet içinde paralel yapı var diyenler Şişli'ye laf atıyorlar, 'Yönetemiyorlar' diye önce Türkiye'yi yönetin." dedi.
Karayalçın: Şişli'ye Laf Atanlar Önce Türkiye'yi Yönetmeyi Becersin
13:30
Karayalçın Yeni Yönetimi Tanıttı, Seçim Hazırlığını Anlattı Chp İstanbul İl Başkanlığına atanan Murat Karayalçın, yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kendisine danışmanlık yapacak isimleri bugün bir basın toplantısıyla kamuoyuna tanıttı.
15:45
Rauf Denktaş, Doğumunun 91'inci Yılında Beylikdüzü'nde Anıldı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kurucu Cumhurbaşkanı Merhum Rauf Denktaş, Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen panelde, doğumunun 91’inci yılında anıldı.
Rauf Denktaş, Doğumunun 91'inci Yılında Beylikdüzü'nde Anıldı
14:05
Rauf Denktaş, Doğumunun 91'inci Yılında Beylikdüzü'nde Anıldı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kurucu Cumhurbaşkanı Merhum Rauf Denktaş, Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen panelde, doğumunun 91’inci yılında anıldı.
Rauf Denktaş, Doğumunun 91'inci Yılında Beylikdüzü'nde Anıldı
15:56
Kılıçdaroğlu, Azınlıkların Dini Liderleriyle Görüştü (2) Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Rum Ortodoks Patriği Bartholomeos, Ermeni Patrik Genel Vekili Başepiskopos Aram Ateşyan, Süryani Katolik Patrikvekili Yusuf Sağ, Süryani Ortodoks Kilisesi Mor Filiksinosu Metropolit Yusuf Çetin ve Türkiye Museviler Hahambaşı İshak Haleva ile Sait Halim Paşa Yalısı'nda öğle yemeğinde bir araya geldi.
Kılıçdaroğlu, Azınlıkların Dini Liderleriyle Görüştü (2)
15:45
Kılıçdaroğlu: Kutuplaştıran, Ötekileştiren Siyaset Anlayışına Yer Vermeyelim CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kutuplaştıran, ötekileştiren siyaset anlayışına yer verilmemesi temennisinde bulundu.
Kılıçdaroğlu: Kutuplaştıran, Ötekileştiren Siyaset Anlayışına Yer Vermeyelim
15:29
Kılıçdaroğlu Ruhani Liderlerle Bir Araya Geldi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'da azınlıkların ruhani liderleriyle bir araya geldi.
Kılıçdaroğlu Ruhani Liderlerle Bir Araya Geldi
15:22
Kılıçdaroğlu Ruhani Liderlerle Bir Araya Geldi Süryani Katolik Patrikvekili Sağ: "Sakın ve sakın bizi hiçbir partinin elemanları olarak, şu partinin veya bu partinin elemanları gözüyle bakmayınız. Memleketimizi, cumhuriyetimizi seven ve cumhuriyetin selameti için uğraşan partideniz" Süryani Ortodoks Kilisesi Mor Filiksinosu Metropolit Çetin: "Biz bu ülkede bir aileyiz.
12:49
Kılıçdaroğlu, Ruhani Liderlerle Bir Araya Geldi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'deki ruhani liderlerle bir araya geldi.
17:22
Aydın Güven Gürkan, Kabri Başında Anıldı CHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaş: "Türkiye'nin en sıkıntılı döneminde Erdal İnönü, Aydın Güven Gürkan ve İsmail Cem, herkese örnek çalışmalar yaptı.
15:08
Aydın Güven Gürkan Ölümünün 9. Yılında Mezarı Başında Anıldı Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı ve Sosyaldemokrat Halkçı Parti Genel Başkanı Aydın Güven GÜRKAN'ın vefatının 9. yıldönümünde Tuzla Mezarlığı'ndaki kabri başında anma töreni düzenlendi.
Aydın Güven Gürkan Ölümünün 9. Yılında Mezarı Başında Anıldı
14:25
Aydın Güven Gürkan Kabri Başında Anıldı Eski Sosyal Demokrat Halkçı Parti (SHP) Genel Başkanı Aydın Güven Gürkan, ölüm yıl dönümünde Tuzla’daki kabri başında anıldı.
Aydın Güven Gürkan Kabri Başında Anıldı
14:15
CHP, Yılmaz'a Genel Başkanlık İçin Gitsin MHP Rize İl Başkanı Cem Kazmaz, CHP'nin Mesut Yılmaz'a sadece "Genel Başkanlık" teklifi götürebileceğini söyledi.
CHP, Yılmaz'a Genel Başkanlık İçin Gitsin
13:14
Kılıçdaroğlu, Dini Liderlerle Bir Araya Geliyor CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 26 Ocak Pazartesi günü İstanbul’da Rum, Ermeni, Süryani ve Musevi liderlerle bir araya gelecek.
13:13
Kılıçdaroğlu, Ruhani Liderlerle Bir Araya Gelecek CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Rum, Ermeni, Süryani ve Musevi ruhani liderleriyle 26 Ocak Pazartesi günü İstanbul'da bir araya geleceği bildirildi.
15:44
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması "Türkiye'de yoksulluk ve işsizlik had safhada.
12:06
Kılıçdaroğlu, Toplumcu Düşünce Enstitüsü Üyeleri ve Gazetecilerle Bir Araya Geldi İstanbul'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Toplumcu Düşünce Enstitüsü üyeleri ve bir grup gazeteciyle kahvaltıda bir araya geldi.
Kılıçdaroğlu, Toplumcu Düşünce Enstitüsü Üyeleri ve Gazetecilerle Bir Araya Geldi
11:58
Kılıçdaroğlu Toplumcu Düşünce Enstitüsü Üyeleri ve Gazetecilerle Biraraya Geldi Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: İdris TİFTİKÇİ - İstanbul DHA İstanbul'da bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Toplumcu Düşünce Enstitüsü üyeleri ve bir grup gazeteciyle kahvaltıda bir araya geldi.
Kılıçdaroğlu Toplumcu Düşünce Enstitüsü Üyeleri ve Gazetecilerle Biraraya Geldi
00:20
Kılıçdaroğlu: "Her Kuruşun Hesabını Vermek Namus Borcudur" Kılıçdaroğlu, iş adamlarıyla bir araya geldi- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: - "Her kuruşun hesabını verme sözünü de veriyoruz size. O kadar ki 'her kuruşun hesabını vermek namus borcudur' diyoruz.
Kılıçdaroğlu: 'Her Kuruşun Hesabını Vermek Namus Borcudur'
00:14
Kılıçdaroğlu: "Birinci Sınıf Demokrasiyi Getirmek Zorundayız" Kılıçdaroğlu, iş adamlarıyla bir araya geldi- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: - "Her kuruşun hesabını verme sözünü de veriyoruz size. O kadar ki 'her kuruşun hesabını vermek namus borcudur' diyoruz.
Kılıçdaroğlu: 'Birinci Sınıf Demokrasiyi Getirmek Zorundayız'
23:47
Kılıçdaroğlu, İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Her kuruşun hesabını verme sözünü de veriyoruz size. O kadar ki 'her kuruşun hesabını vermek namus borcudur' diyoruz.
13:29
MHP ve CHP'li Siyasiler Şişli'de Bir Araya Geldi Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın eşi Özlem Hazinedar’ın başkanlığını yaptığı Fatsalılar Kültür ve Dayanışma Derneği, düzenlediği kahvaltı programında, MHP ve CHP’li siyasileri bir araya getirdi.
MHP ve CHP'li Siyasiler Şişli'de Bir Araya Geldi
13:14
MHP ve CHP'li Siyasiler Şişli'de Bir Araya Geldi Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın eşi Özlem Hazinedar’ın başkanlığını yaptığı Fatsalılar Kültür ve Dayanışma Derneği, düzenlediği kahvaltı programında, MHP ve CHP’li siyasileri bir araya getirdi.
MHP ve CHP'li Siyasiler Şişli'de Bir Araya Geldi
17:58
Murat Karayalçın'dan, Yaşar Kemal'e Ziyaret CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, hastanede tedavisi süren Yaşar Kemal’i ziyaret etti.
17:18
CHP İstanbul İl Başkanı Karayalçın Yaşar Kemal'i Ziyaret Etti CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan yazar Yaşar Kemal'in sağlık durumu hakkında bilgi almak için hastaneye geldi.
CHP İstanbul İl Başkanı Karayalçın Yaşar Kemal'i Ziyaret Etti
16:57
Yaşar Kemal'in Sağlık Durumu CHP İstanbul İl Başkanı Karayalçın: "İyileşmesinin yoğun bakımdan çıkması olarak değerlendirilmesi gerektiğini söylediler.
16:17
CHP İstanbul İl Başkanı Karayalçın, Yaşar Kemal'i Ziyaret Etti Chp İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, eski milletvekili Mehmet Sevigen ve beraberindeki bir grup partiliyle İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavi gören Yaşar Kemal'i ziyaret etti.
CHP İstanbul İl Başkanı Karayalçın, Yaşar Kemal'i Ziyaret Etti
15:41
CHP İl Başkanı Karayalçın, Yaşar Kemal'i Ziyaret Etti CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, Mehmet Sevigen ve beraberindeki bir grup partiliyle İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi gören Yaşar Kemal'i ziyaret etti.
CHP İl Başkanı Karayalçın, Yaşar Kemal'i Ziyaret Etti
23:11
Murat Karayalçın Cumhuriyet Gazetesi'ni Ziyaret Etti CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, Charlie Hebdo mizah dergisinin son sayısından bazı bölümleri Türkçe yayınlayan Cumhuriyet Gazetesini ziyaret etti.
Murat Karayalçın Cumhuriyet Gazetesi'ni Ziyaret Etti
21:52
Cumhuriyet Gazetesi Önünde Polisle Eylemciler Arasında Çarpıcı Diyalog Cumhuriyet gazetesinin önüne ellerinde pankartla gelen 3 kişi ile daha sonra gazetenin sayfalarını yakarak protestoda bulunan 2 kişi gözaltına alındı.
Cumhuriyet Gazetesi Önünde Polisle Eylemciler Arasında Çarpıcı Diyalog
21:27
Murat Karayalçın Cumhuriyet Gazetesi'ni Ziyaret Etti Chp İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, Charlie Hebdo mizah dergisinin son sayısından bazı bölümleri Türkçe yayınladığı için bazı çevrelerin tepkisini çeken Cumhuriyet Gazetesi'ni ziyaret etti.
Murat Karayalçın Cumhuriyet Gazetesi'ni Ziyaret Etti
20:03
CHP'li Karayalçın Cumhuriyet Gazetesini Ziyaret Etti CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın "Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl örgütü, Cumhuriyet gazetesinin, Cumhuriyet gazetesi çalışanlarının yanındadır." dedi.
CHP'li Karayalçın Cumhuriyet Gazetesini Ziyaret Etti
20:10
CHP Myk Toplandı Toplantıda, İstanbul İl Yönetim Kurulu'nun belirlendiği bildirildi.
17:17
Ek Bilgilerle Yeniden) - İki Aylık Kızı ile Şehit Eşini Uğurladı, Cenaze Trabzon'a Götürüldü Ek BİLGİLERLE YENİDEN --------------------------- SULTANAHMET'teki Turizm Polisi Şube Müdürlüğü'ne yönelik bombalı saldırıda şehit olan bir çocuk babası polis memuru Kenan Kumaş (31) için İstanbul Emniyet Müdürlüğü önünde tören düzenlendi.
14:26
Şehit Polis İçin İstanbul Emniyeti'nde Tören Düzenlendi Sultanahmet’teki Turizm Şube Müdürlüğü’ne düzenlenen canlı bomba saldırısında şehit olan polis memuru Kenan Kumaş için İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde tören düzenlendi.
Şehit Polis İçin İstanbul Emniyeti'nde Tören Düzenlendi
13:45
Şehit Polis İçin İstanbul Emniyeti'nde Tören Düzenlendi Sultanahmet'teki Turizm Şube Müdürlüğü'ne düzenlenen canlı bomba saldırısında şehit olan polis memuru Kenan Kumaş için İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde tören düzenlendi.
Şehit Polis İçin İstanbul Emniyeti'nde Tören Düzenlendi
17:07
Karayalçın, Kendisi İçin Düzenlenen "Veda Programı"Na Katıldı (2) CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, "İlk görev seçim. Partiyi bir tartışma ortamı olmadan kucağımızdaki paketleri de bagajları da adı lazım değil, neden söz ettiğimi anlıyorsunuz, bir kenara koyarak ve onların yeni sorunlar yaratmasına fırsat vermeyerek seçime götüreceğiz" açıklamasında bulundu.
Karayalçın, Kendisi İçin Düzenlenen 'Veda Programı'Na Katıldı (2)
17:01
Karayalçın, Kendisi İçin Düzenlenen "Veda Programı"Na Katıldı (1) CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, "İlk görev seçim. Partiyi bir tartışma ortamı olmadan kucağımızdaki paketleri de bagajları da adı lazım değil, neden söz ettiğimi anlıyorsunuz, bir kenara koyarak ve onların yeni sorunlar yaratmasına fırsat vermeyerek seçime götüreceğiz" açıklamasında bulundu.
Karayalçın, Kendisi İçin Düzenlenen 'Veda Programı'Na Katıldı (1)
16:39
Karayalçın İçin "Veda Programı" CHP İstanbul İl Başkanı Karayalçın: "İlk görev seçim. Partiyi bir tartışma ortamı olmadan kucağımızdaki paketleri de bagajları da adı lazım değil, neden söz ettiğimi anlıyorsunuz, bir kenara koyarak ve onların yeni sorunlar yaratmasına fırsat vermeyerek seçime götüreceğiz" "Ben bir daha 'Ankara'dan belediye.
16:30
Emir Sarıgül'den Boşalan Göreve Atanan Dinçer Şişli Belediyesi ile ilgili tartışmalar-CHP İstanbul İl Başkanı Karayalçın: -"Bu konuda son derece açığız, kararlıyız. En ufak bir ihlal söz konusu ise herhangi bir normu, herhangi bir kuralı, yasayı, en ufak şekilde bir ihlal söz konusu ise CHP olarak bunun gereğini yapmaktan asla tereddüt etmeyiz"-Şişli Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Dinçer: -"Tartışmalar birlik ve beraberlik içinde, neticede Başkanımız olsun, Sayın Sarıgül olsun hepsi CHP ailesinin mensubudur, bu aile içinde
Emir Sarıgül'den Boşalan Göreve Atanan Dinçer
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 12:12:32. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MURAT KARAYALÇIN HABERLERİ
[Hata Bildir]