SON DAKİKA MURATLI HABERLERİ

Son Dakika Muratlı Haberleri

 • 14:37Toprak Mahsulleri Ofisi Tekirdağ Şube Müdürü Yaşar Fidancı AçıklamasıToprak Mahsulleri Ofisi Tekirdağ Şube Müdürü Yaşar Fidancı AçıklamasıToprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Tekirdağ Şube Müdürü Yaşar Fidancı, 25 Haziran 2015 tarihinden itibaren randevulu alım sistemi ile yaklaşık 155 bin ton peşin ve emanet buğday alımı gerçekleştirdiklerini açıkladı.
 • 12:19Domaniç, Pehlivanları 656. Kez AğırlayacakDomaniç, Pehlivanları 656. Kez AğırlayacakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Güreş alanı görüntüsü-Arif Sert6 ile Nuri Uysal güreş görüntüsü-Halil Karabulut'un konuşması-Nuri Uysal Konuşması-Arif Sert Konuşması-Eski güreşçi Halil Sert'in fotoğrafı Domaniç, pehlivanları 656. kez ağırlayacak- Bir Osmanlı geleneği olan Domaniç Güreşleri, Ebe Çamlığı'nda 656. kez pehlivanları er meydanında toplayacak- Eski pehlivanlardan Karabulut: "Bu memleket pehlivan yatağı olmuş. Bu pehlivan yatağında yani şu meydan yerinde kispetsiz 'aba' pantolonlarla yağsız dehşetli güreşler yapılmış" SERDAR YİĞİT - Osmanlı Devleti'nin kurulduğu topraklarda, yüzyıllardır pehlivanların peşrev sesleriyle adeta er meydanını inlettiği Kütahya'nın Domaniç ilçesi, bu yıl 9 Ağustos'ta yağlı güreşlere 656. kez ev sahipliği yapacak.
 • 11:12Sarp Sınır Kapısı İhtiyaca Cevap VeremiyorArtvin Valisi Kemal Cirit, Sarp Sınır Kapısından yıllık 6,5 milyon kişinin giriş çıkış yaptığını, gün ortalamasının 17-18 bin seviyelerine kadar çıktığını söyledi.
 • 16:12Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇalıkÇalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇalıkGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Taner Yıldız'ın görüşmelerinden detaylar- Ahmet Çalık'ın konuşması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "(Çalık Enerji Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali) Bu projenin gerçek bir başarı örneği ve Gürcistan ile gelecekte gerçekleştireceğimiz işbirliklerinin temel taşlarından biri olduğunu düşünüyorum"- "Bu ve benzeri projelerle Gürcistan ile olan işbirliğimiz perçinlenmekte ve tüm dünyaya örnek olmaktadır" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Çalık Enerji'nin Gürcistan'da açtığı doğalgaz çevrim santralinin önemini vurgulayarak, "Bu projenin gerçek bir başarı örneği ve Gürcistan ile gelecekte gerçekleştireceğimiz işbirliklerinin temel taşlarından biri olduğunu düşünüyorum.
 • 12:26Taner Yıldız Açılış Törenine KatıldıTaner Yıldız Açılış Törenine KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gardabani Doğalgaz Kombine Çevrim Santralinden görüntüler- Taner Yıldız'ın gelişi - Yıldız'ın konuşması- Açılış yapılması- Taner Yıldız'ın santrali gezmesi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "(Çalık Enerji Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali) Bu projenin gerçek bir başarı örneği ve Gürcistan ile gelecekte gerçekleştireceğimiz işbirliklerinin temel taşlarından biri olduğunu düşünüyorum"- "Bu ve benzeri projelerle Gürcistan ile olan işbirliğimiz perçinlenmekte ve tüm dünyaya örnek olmaktadır" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Çalık Enerji'nin Gürcistan'da açtığı doğalgaz çevrim santralinin önemini vurgulayarak, "Bu projenin gerçek bir başarı örneği ve Gürcistan ile gelecekte gerçekleştireceğimiz işbirliklerinin temel taşlarından biri olduğunu düşünüyorum.
 • 12:12Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Çalık Enerji'nin Gürcistan'da açtığı doğalgaz çevrim santralinin önemini vurgulayarak, "Bu projenin gerçek bir başarı örneği ve Gürcistan ile gelecekte gerçekleştireceğimiz işbirliklerinin temel taşlarından biri olduğunu düşünüyorum.
 • 10:51İstanbul'da 8 İlçede Elektrikler Kesilecekİstanbul'da 8 İlçede Elektrikler KesilecekAnadolu Yakası'ndaki bazı ilçelerde 20 Temmuz'da elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 12:14Batum'da Geleneksel İftar Programı DüzenlendiBatum'da dördüncü geleneksel iftar programı gerçekleştirdi.
 • 17:3111 İlçeye 11 Okul Projesi11 İlçeye 11 Okul Projesi"Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu, Tekirdağ'ın nüfusunun yılda 35 bin civarında artış gösterdiğini ve bölgeye olan göçlerden dolayı çok sayıdaki eğitim ve öğretim çağındaki gencin ile geldiğini belirtti.
 • 12:10Kombassan 5 Şirketi ile İkinci 500'de Yer AldıKombassan 5 Şirketi ile İkinci 500'de Yer Aldıİstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan ikinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’nda Kombassan’dan 5 şirket yer aldı.
 • 12:25İso "Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu"Nu Açıkladı (2)İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) "Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" 2014 yılı araştırmasına göre, İkinci 500 şirketlerinin toplam aktifler cari olarak yüzde 14,5 artarken, öz kaynakları yüzde 17,4, toplam borçları ise yüzde 12,7 yükseldi.
 • 19:33Kazada Hayatını Kaybeden İlker Yontarım Toprağa VerildiKazada Hayatını Kaybeden İlker Yontarım Toprağa VerildiTekirdağ’da meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden İlker Yontarım kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.
 • 21:45Tekirdağ Tır, Otomobil ve Traktöre Çarpıp Yan Yattı: 2 Ölü, 2 YaralıTekirdağ Tır, Otomobil ve Traktöre Çarpıp Yan Yattı: 2 Ölü, 2 YaralıTır, otomobil ve traktöre çarpıp yan yattı: 2 ölü, 2 yaralı Tekirdağ'ın Muratlı İlçesi'nde mıcır yüklü TIR, iddiaya göre sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu otomobil ve traktöre çarptı.
 • 20:07Tır, Otomobil ve Traktöre Çarpıp Yan Yattı: 2 Ölü, 2 YaralıTır, Otomobil ve Traktöre Çarpıp Yan Yattı: 2 Ölü, 2 YaralıTekirdağ'ın Muratlı İlçesi'nde mıcır yüklü TIR, iddiaya göre sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu otomobil ve traktöre çarptı.
 • 18:58Kırklareli'de Feci Kaza: 2 Ölü, 2 YaralıKırklareli'de Feci Kaza: 2 Ölü, 2 YaralıKırklareli-Tekirdağ yolunda TIR ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • 17:08Kırklareli'de Feci Kaza: 2 Ölü, 2 YaralıKırklareli'de Feci Kaza: 2 Ölü, 2 YaralıKırklareli-Tekirdağ yolunda TIR ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • 12:54Tütüncü'den Antalya'ya Nostaljik Araç KoleksiyonuTütüncü'den Antalya'ya Nostaljik Araç KoleksiyonuKepez Belediyesi, Cumhuriyet tarihinde iz bırakan bazı ulaşım araçlarının sergileneceği "Nostaljik Araç Koleksiyonu" oluşturuyor.
 • 19:18121 İşçi, Kimyasal Madde Kokusundan Etkilendi121 İşçi, Kimyasal Madde Kokusundan EtkilendiFabrikadan genel ve detay görüntüler- Muratlı Devlet Hastanesi genel ve detay görüntüler - Tekirdağ Valisi Salihoğlu: - "Fabrikadaki 121 işçinin tamamı, bazıları çok bazıları az olmak üzere kokudan etkilenmiş.
 • 19:13Tekirdağ'da 121 İşçi Kimyasal Gazdan ZehirlendiTekirdağ'da 121 İşçi Kimyasal Gazdan ZehirlendiTekirdağ’da özel bir şirkette çalışan 121 işçi, kimyasal gazdan zehirlendi.
 • 18:53Tekirdağ'da 121 İşçi, Kimyasal Madde Kokusundan EtkilendiTekirdağ'ın Muratlı ilçesinde, elektrik tesisatı malzemeleri üreten bir fabrikada, kimyasal madde kokusundan etkilenen 121 işçi tedavi altına alındı.
 • 18:35Tekirdağ'da 121 İşçi 'Koku'dan ZehirlendiTekirdağ'da 121 İşçi 'Koku'dan Zehirlendi– TEKİRDAĞ'ın Muratlı İlçesi'nde elektrik malzemesi ve aydınlatma lambası üreten fabrikada çalışan 121 işçi bulantı ve kusma şikayetiyle kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı.
 • 13:54Karabük'te Vali Yardımcısı ve Kaymakam Atamalarıİçişleri Bakanlığı’nın genelgesi ile Karabük’te 2 vali yardımcısı ile 2 ilçe kaymakamının yeri değişti.
 • 17:42Mülki İdare Amirleri KararnamesiKarabük'te görev yapan iki vali yardımcısı ve iki kaymakam diğer illere atandı.
 • 13:28Çemyo'dan 376 Öğrenci Mezun OlduÇemyo'dan 376 Öğrenci Mezun OlduBin 134 öğrencinin eğitim gördüğü Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksekokulu’nda 2014-2015 akademik yılı sona erdi.
 • 10:08Tekirdağ'da Elektrik Kesintisine DikkatTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ’da yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
 • 14:52Küçükbay Grubu İso 500'De Ege'nin GururuİSO tarafından açıklanan Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde Küçükbay Yağ San.A.Ş. 98'nci sırada yer alırken, yeni kuruluşu Reka Bitkisel Yağlar A.Ş. 255'nci olarak listede yer aldı.
 • 13:25Küçükbay A.Ş. İso 500'de Ege'nin Gururu OlduKüçükbay A.Ş. İso 500'de Ege'nin Gururu Olduİstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde Küçükbay Yağ Sanayi A.Ş. 98. sırada yer alırken yeni kuruluşu Reka Bitkisel Yağlar A.Ş. ise 255. oldu.
 • 12:48Domaniç'te Çilek FestivaliDomaniç'te Çilek FestivaliKütahya’nın Domaniç Kaymakamlığı ile İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından organize edilerek düzenlenen geleneksel Domaniç Çilek Festivali renkli görüntülere sahne oldu.
 • 21:08Askeri Araç Devrildi: 4 YaralıAskeri Araç Devrildi: 4 YaralıTekirdağ'dan F Tipi Cezaevine giden askeri araç kaygan zeminde yoldan çıkarak takla attı. Araçta bulunan 4 asker yaralandı.
 • 10:00Tekirdağ'da Elektrik Kesintisine DikkatTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
 • 08:53HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (3)HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (3)Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 03:28HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 00:28HSYK Yaz Kararnamesi'ni YayımladıHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 16:55Domaniç'te Orman Sevgisini Anlatan Tiyatro GösterimiOrman Genel Müdürlüğü tarafından, çocuklara orman sevgisinin aşılanması amacıyla organize ettiği tiyatro oyunu Domaniç ilçesinde sahnelendi.
 • 15:24Kiraz Yarışması'nda Kazananlar Belli Oldu 51. Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali Kiraz Yarışması ödül töreni Naip Mahallesi'nde gerçekleştirilen festival açılışında yapıldı.
 • 11:09T.m.o. Tekirdağ Şube Müdürlüğü 2015-2016 Yılı Hububat Alım Kampanyasına HazırToprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Tekirdağ Şubesi, hasadın başladığı tüm yörelerde taahhütname karşılığı ürün alımlarına başladı.
 • 17:04Tekirdağ seçim sonuçları, 2015 Tekirdağ genel seçim Tekirdağ seçim sonuçları, 2015 Tekirdağ genel seçimTekirdağ 2015 genel seçim sonuçları. Tekirdağ ili ve ilçelerinde açılan sandıklardan çıkan sonuçlar. Tekirdağ oy dağılımı ve geçmiş seçim sonuçları tüm detayları ile secim.haberler.com adresinde.
 • 16:18Tekirdağ Çorlu 2015 seçimleri (genel seçim) Çorlu sonuçlarıTekirdağ Çorlu 2015 seçimleri (genel seçim) Çorlu sonuçlarıTekirdağ Çorlu 2015 genel seçim sonuçları. Tekirdağ ilçeleri seçim sonuçları ve Çorlu'da 7 Haziran günü sandıklardan çıkan oy dağılımı. Tekirdağ Çorlu ilçesi seçim sonuçları ve bölgedeki en son gelişmeler için linke tıklayın.
 • 17:43Tekirdağ Otogarı Projesi" TanıtıldıTekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından, "Tekirdağ Otogarı Projesi" tanıtım toplantısı gerçekleştirildi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, belediye meclis salonunda düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, proje kapsamında Muratlı yolu üzerindeki 134 dönümlük alana otogar inşa edileceğini söyledi.
 • 17:12Yalova "Kâğıt Müzesi" İle De Marka Olacak Toplantıda bir konuşma yapan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; Selüloz ve Kâğıt Sanayi Vakfı Başkanı Erdal Sükan ve vakıf üyelerini Yalova'da ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti.
 • 13:30Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Halis İşler'den Rotasyon AçıklamasıTekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Halis İşler'den Rotasyon AçıklamasıTekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Halis İşler, Tekirdağ ili ve ilçelerinde yapılacak olan rotasyonla amaçlarının, başarılı olan öğretmenlerin tecrübelerini başka okullarda da paylaşmalarını sağlamak olduğunu dile getirdi.
 • 14:53Tekirdağ'dan Kısa KısaSüleymanpaşa Belediyesi tarafından "Hobi Bahçeleri Projesi" kapsamında çalışmalar devam ediyor Bıyıkali Mahallesi'ndeki hobi bahçelerinde inceleme yapan Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Telat Akköse, yaptığı açıklamada, insanların şehir hayatının stresinden uzak olabileceği ve sağlıklı bir ortamda tarım yapabilmelerine imkan sağlayacak olan hobi bahçelerinin yapım çalışmalarında sona yaklaşıldığını söyledi.
 • 18:17Tekirdağ'da Elektrik Kesintisine DikkatTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ ve Çorlu İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
 • 16:21Tekirdağ'da AsayişTekirdağ'ın Muratlı ilçesinde 36 sahte 100 dolarlık banknot ele geçirildi.
 • 13:33Ceylanpınar'da Üst Yapı Çalışmaları Hız KazandıCeylanpınar'da Üst Yapı Çalışmaları Hız KazandıŞanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Ceylanpınar ilçesinde üst yapı çalışmalarına hız verdi.
 • 14:35Büyükşehir Kırsal Yollar İçin Seferber OlduBüyükşehir Kırsal Yollar İçin Seferber OlduŞanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Ceylanpınar İlçesi’nde beton parke, stabilize ve asfalt yama gibi üstyapı çalışmalarına devam ediyor.
 • 12:55Tekirdağ'da Elektrik Kesintisine DikkatTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ ve Çerkezköy İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
 • 17:09Kayıp Telefoncuyu, İnfaz Koruma Memuru Öldürüp GömmüşKayıp Telefoncuyu, İnfaz Koruma Memuru Öldürüp GömmüşTekirdağ'da bir aydır kaybolan cep telefonu satıcısı 30 yaşındaki Özcan Karaca'nın, aldığı borç parayı ödemediği için tartıştığı 34 yaşındaki infaz koruma memuru G.G. tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.
 • 17:07Demiryolu Hatlarındaki Otlar İlaçlanacakEdirne, İstanbul ve Tekirdağ il sınırları içerisindeki demiryolu hatlarındaki otların ilaçlanacağı bildirildi.
 • 18:11Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AçıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AçıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Birileri laf yapar biz iş yaparız. Çünkü biz, evlad-ı fatihanız. Biz, kadırgaları karadan yürüten fatihin torunları olarak dedik ki, dedemiz Fatih kadırgaları karadan yürüttü öyleyse biz metroyu denizin altından yürüteceğiz dedik.