SON DAKİKA MURATLI HABERLERİ

Son Dakika Muratlı Haberleri

 • 17:43 Takla Atan Otomobilin Sürücüsü Öldü Takla Atan Otomobilin Sürücüsü Öldü Tekirdağ'ın Muratlı İlçesi'nde, kontrolden çıkıp takla atan otomobilin sürücüsü yaşamını yitirdi.
 • 15:13 Yüzlerce Halk Eğitim Merkezi Eseri Görücüye Çıktı Yüzlerce Halk Eğitim Merkezi Eseri Görücüye Çıktı Tekirdağ’da Halk Eğitim Merkezleri (HEM) tarafından hazırlanan yüzlerce eser, görücüye çıktı.
 • 13:42 Tekirdağ'da Hem Sergisi Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlikte, Süleymanpaşa, Çorlu, Marmaraereğlisi ve Muratlı Halk Eğitim Merkezleri'ndeki (HEM) kurslarda kursiyerler tarafından yıl boyu yapılan eserler görücüye çıktı.
 • 14:41 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Rahmetle Anılanlardan Olmak İstiyoruz" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması Cumhurbaşkanı Erdoğan Artvin'de Erdoğan: (1) "Milletimiz ne istiyordu, diyordu ki, 'Biz bu millete ihanet edenleri Türk milletinin parlamentosunda görmek istemiyoruz.
 • 14:32 Erdoğan Yeni Hükümete İlk Talimatı Artvin'den Verdi Erdoğan Yeni Hükümete İlk Talimatı Artvin'den Verdi Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yarın Ankara'da kongre var. Bu yeni kabinenin mensuplarına ve yeni Başbakan'a hatırlatacağım. 3 yıl içinde Yusufeli Barajı'nı bitirecekler." dedi.
 • 13:25 Kota Alan Sporcu Sayısı 142'ye Ulaştı 2016 Rio Olimpiyatları'na kota alan sporcu sayısı 142'ye ulaştı.
 • 16:54 Deriner Barajı'nda Su Seviyesi Maksimuma Ulaştı Deriner Barajı'nda Su Seviyesi Maksimuma Ulaştı Türkiye’nin en yüksek, dünyanın da üçüncü en yüksek barajı olan Deriner Barajı’nda su seviyesi maksimuma ulaştı.
 • 16:05 Gençlik Haftası Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen turnuvanın ödül töreni yapıldı.
 • 20:25 Bayanlar Arası Futbol Turnuvası Bayanlar Arası Futbol Turnuvası 15-19 Mayıs Gençlik Haftası dolayısıyla, Genç bayanlar ve yıldız bayanlar futbol takımlarının katıldıkları futbol müsabakalarında dereceye giren takımlara kupalarını Vali Enver Salihoğlu ve eşi Sabiha Salihoğlu verdi15-19 Mayıs Gençlik Haftası münasebetiyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce düzenlenen Gençlik Haftası Sportif faaliyetleri kapsamında, Süleymanpaşa, Çerkezköy ve Muratlı ilçelerinden Genç bayanlar ve yıldız bayanlar futbol takımlarının katıldıkları futbol müsabakalarında, dereceye giren takımlara kupalarını Vali Enver Salihoğlu ve eşi Sabiha Salihoğlu tarafından takdim edildi.
 • 14:23 Tekirdağ Genç Nüfus Oranı En Düşük 10. İl Tekirdağ Genç Nüfus Oranı En Düşük 10. İl Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) Edirne Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Tekirdağ yüzde 14,7 ile genç nüfus oranı en düşük 10. il oldu.
 • 18:58 Başkan Albayrak'ın Hafta Sonu Mesaisi Başkan Albayrak'ın Hafta Sonu Mesaisi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, hafta sonu Muratlı ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu.
 • 13:00 Tekirdağ'da Otomobil Nehre Düştü: 1 Yaralı Tekirdağ'da otomobilin Ergene Nehri'ne düşmesi sonucu 1 kişi yaralandı.
 • 10:33 Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivaline Doğru Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen 52. Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali için hazırlıklar devam ediyor.
 • 13:45 Sarp Sınır Kapısı'nda Günde Yaklaşık 22 Bin Kişi Giriş Çıkış Yapıyor Sarp Sınır Kapısı'nda Günde Yaklaşık 22 Bin Kişi Giriş Çıkış Yapıyor Türkiye’nin Kafkaslara ve Orta Asya’ya açılan kapısı olan Sarp Sınır Kapısı’ndan günde 21 bin 500 kişi giriş çıkış yaparken, bu rakamın geçen yıla oranla yüzde 20 oranında arttığı belirtildi.
 • 14:43 May Tohum'dan Ayçiçeği Ar-Ge Merkezi May Tohum'dan Ayçiçeği Ar-Ge Merkezi Her yıl cirosunun yüzde 7’sini Ar-Ge çalışmalarına ayıran MAY Tohum, uluslararası rekabet standartlarının gerektirdiği altyapı yatırımlarını tamamlayarak, ayçiçeği Ar-Ge merkezini Tekirdağ Muratlı’da açtı.
 • 11:48 Organize Sanayi Bölgelerinin Yöneticileri Teski'yi Ziyaret Etti Organize Sanayi Bölgelerinin Yöneticileri Teski'yi Ziyaret Etti Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müşaviri Abdullah Aksoy, Tekirdağ il sınırları içerisindeki Ergene 1, Ergene 2, Kapaklı, Muratlı, Türkgücü, Veliköy, Velimeşe ve Yalıboyu Organize Sanayi Bölgelerinin Yöneticileri ile birlikte TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa’yı makamında ziyaret etti.
 • 16:48 52. Uluslararası Kiraz Festivali'ne Doğru Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından, 52. Uluslararası Kiraz Festivali'nin ayrıntılarının görüşüldüğü toplantı düzenlendi.
 • 14:24 Tekirdağ'da Cinayet Muratlı ilçesinde 1 kişiyi bıçakla öldürdüğü iddia edilen şüpheli tutuklandı.
 • 15:26 Tekirdağ Çocuk Nüfus Oranı En Düşük 36. İl Oldu Tekirdağ Çocuk Nüfus Oranı En Düşük 36. İl Oldu Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) Edirne Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Tekirdağ çocuk Nüfus Oranı en düşük 36. il oldu.
 • 10:54 İstanbul'daki Asayiş Uygulaması İstanbul'da 5 bin polisin katılımıyla gerçekleştirilen "Yeditepe Huzur" asayiş uygulamasında, aranan 149 şüpheli gözaltına alındı.
 • 17:01 Teski Rögar Kapaklarını Kendi Tesislerinde Yapıyor Teski Rögar Kapaklarını Kendi Tesislerinde Yapıyor Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) ihtiyacı olan rögar kapaklarını kendi tesislerinde yapıyor.
 • 11:05 Genel Müdür Başa Muratlı'da İncelemelerde Bulundu Genel Müdür Başa Muratlı'da İncelemelerde Bulundu Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürü Dr.Şafak Başa, Genel Müdür Yardımcısı İ. Feyzi Ünal, Planlama, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Kanan Güneş ve Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Halit Merduman ile birlikte Muratlı İlçesinde bir dizi incelemelerde bulundu.
 • 13:58 Korunmaya Muhtaç Yaşlılara Evde Temizlik Projesi "Korunmaya Muhtaç Yaşlılara Evde Temizlik" projesi kapsamında, Domaniç ilçesinde bakıma muhtaç ailelere evde temizlik hizmeti veriliyor.
 • 17:47 Sürücüler Dikkat, Tedes Yolda Sürücüler Dikkat, Tedes Yolda Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 171. yıldönümü dolayısıyla Emniyet Müdür Yardımcısı Sertan Topkaya ve birim amirleri ile birlikte Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret eden Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, Çorlu, Malkara ve Muratlı’dan sonra Trafik Elektronik Denetleme Sistemi (TEDES) ile Kamu Güvenliği Sistemi Sistemi’nin Çerkezköy’e de kurulacağını söyledi.
 • 09:34 Karayollarında Durum Karayollarının yol yapım ve yenileme çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 14:31 Onikişubat Belediyesi, Bilgi ve Kültür Evlerini Hizmete Açtı Onikişubat Belediyesi, Bilgi ve Kültür Evlerini Hizmete Açtı Kahramanmaraş'ın Onikişubat Belediyesi, Suluyayla, Topçalı, Muratlı ve Kerimli Mahallelerine yapılan Bilgi ve Kültür Evlerini düzenlenen törenle hizmete açtı.
 • 12:40 Kahramanmaraş Kahramanmaraş "Bilgi ve Kültür Evleri"Yle Donatılıyor GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bilgi ve Kültür Evleri'nden görüntü Bilgi ve Kültür Eviler'inin içindeki öğrencilerden detay Bilgi ve Kültür Evi'ndeki fotoğraf Sergisinden detay Protokolden detay Hanefi Mahçiçek'in konuşması Bilgi ve Kültür Evi'nin açılışı Kahramanmaraş "Bilgi ve Kültür Evleri"yle donatılıyor Kahramanmaraş'ta Onikişubat Belediyesince 37 mahallede yöre sakinlerinin düğün, nişan, taziye gibi temel ihtiyaçlarının yanı sıra çocukların da bilgi, teknoloji ve kültürel aktivitelerle buluştukları merkezler haline gelmesi planlanan Bilgi ve Kültür Evleri'nden 4'ünün açılışı yapıldı.
 • 12:34 Türkiye, 109 Sporcuyla Rio Yolunda 2016 Rio Olimpiyatları ile Paralimpik Oyunları'na kota alan sporcu sayısı 109'a çıktı.
 • 12:07 109 Türk Milli Sporcu Rio 2016 Yolunda 2016 Rio Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları öncesinde heyecan her geçen gün artarken, Türk milli sporcuların kota alma süreci de bütün hızıyla devam ediyor.
 • 12:00 Kahramanmaraş "Bilgi ve Kültür Evleri"Yle Donatılıyor Kahramanmaraş'ta Onikişubat Belediyesince 37 mahallede yöre sakinlerinin düğün, nişan, taziye gibi temel ihtiyaçlarının yanı sıra çocukların da bilgi, teknoloji ve kültürel aktivitelerle buluştukları merkezler haline gelmesi planlanan Bilgi ve Kültür Evleri'nden 4'ünün açılışı yapıldı.
 • 11:49 109 Milli Sporcu Rio 2016 Yolunda 2016 Rio Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları öncesinde heyecan her geçen gün artarken, milli sporcuların kota alma süreci de bütün hızıyla devam ediyor.
 • 18:27 Borçka'da Elektrik Kesintisi Borçka ilçesinde yarın programlı elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
 • 15:45 Büyükşehir'den Karacabeyli Çiftçilere Yonca Tohumu Desteği Büyükşehir'den Karacabeyli Çiftçilere Yonca Tohumu Desteği Bursa Büyükşehir Belediyesi, Karacabeyli çiftçilere yonca tohumu dağıttı.
 • 14:11 İstanbul Merkezli "Hayali İhracat" Operasyonu İstanbul merkezli 29 ilde düzenlenen eş zamanlı operasyonda, 2013'ten bu yana sahte fatura ve evrak düzenleyerek gerçekleştirdikleri hayali ihracatla devleti yaklaşık 1 milyar dolar zarara uğrattıkları öne sürülen aralarında kamu görevlilerinin de bulunduğu 49 kişi gözaltına alındı.
 • 08:55 Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
 • 19:12 Tredaş, Kablo Arızalarını Öngörebilecek Tredaş, Kablo Arızalarını Öngörebilecek GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : TREDAŞ Muratlı Merkez Deposu dış görüntü Yeraltı arıza tespit araçları detay ve gene görüntüler TREDAŞ Ölçü Test Personeli Saim Genç röportaj TREDAŞ, kablo arızalarını öngörebilecek TREDAŞ, bünyesine kattığı iki yeraltı arıza tespit aracı ile yeraltındaki arızalı bölgeleri anında tespit ederek müdahale etmenin yanı sıra, oluşabilecek arızaları da öngörebilecek Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), bünyesine kattığı iki yeraltı arıza tespit aracı ile, yer altındaki arızalı bölgeleri anında tespit ederek müdahale etmenin yanı sıra, oluşabilecek arızaları da öngörebilecek.
 • 20:01 Bakan Eroğlu, Velimeşe Derin Deşarj Tüneli'ni Yerinde İnceledi Bakan Eroğlu, Velimeşe Derin Deşarj Tüneli'ni Yerinde İnceledi Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde inşaatı süren Velimeşe Derin Deşarj Tüneli’nin Ekim ayında tamamlanacağını söyledi.
 • 15:45 Türk Sporcuların Olimpiyat Mücadelesi Sürüyor Türk Sporcuların Olimpiyat Mücadelesi Sürüyor Brezilya'nın Rio kentinde, 5-21 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek 2016 Rio Olimpiyatları için Türk sporcuların katılım mücadelesi sürüyor.
 • 20:13 37 Milli Sporcu Rio Kotası Aldı Bedensel Engelliler Spor Federasyonu adına Rio 2016 Paralimpik Oyunları'nda 37 sporcu yarışma kotası aldı.
 • 15:02 Tekirdağ Nüfusunun Yüzde 7,9'unu Yaşlı Tekirdağ Nüfusunun Yüzde 7,9'unu Yaşlı Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Edirne Bölge Müdürlüğü tarafından hazırlanan istatistik bilgilerine göre, Tekirdağ nüfusunun yüzde 7,9’unu yaşlıların oluşturduğu bildirildi.
 • 12:09 Çoruh Nehri'ndeki Barajlardan Ülke Ekonomisine Katkı Çoruh Nehri'ndeki Barajlardan Ülke Ekonomisine Katkı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Deriner Barajından görüntüler Borçka, Muratlı ve Artvin barajından genel görüntüler Çoruh Nehri'ndeki barajlardan ülke ekonomisine katkı -Çoruh Havzası Projesi kapsamında DSİ Genel Müdürlüğü ve özel sektör tarafından Çoruh Nehri üzerinde işletmeye açılan hidroelektrik santraller 16 milyar 818 milyon kilovatsaat enerji üreterek, ülke ekonomisine 3 milyar 868 milyon liralık katkı sağladı -DSİ Genel Müdürü Diniz: "Çoruh Nehri'nde hizmete açılan barajların yanı sıra yapımı süren barajlar da yer alıyor.
 • 14:35 Eski MHP Milletvekili Akşener, Tekirdağ'da Kurultay çalışmaları kapsamında Tekirdağ'a gelen eski MHP Milletvekili Meral Akşener, Muratlı, Ergene, Kapaklı ve Saray ilçelerinde esnafı ziyaret ederek, vatandaşlarla selamlaştı.
 • 18:21 AK Parti Tekirdağ Teşkilatı'nın Kadınlar Günü Etkinlikleri AK Parti Tekirdağ Teşkilatı'nın Kadınlar Günü Etkinlikleri AK Parti Tekirdağ merkez il ve ilçe kadın kolları teşkilatları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bir dizi ziyaretler düzenledi.
 • 17:07 Geri Manevra Yapan Kamyonun Altında Kalan Teknisyen Öldü Geri Manevra Yapan Kamyonun Altında Kalan Teknisyen Öldü – TEKİRDAĞ'ın Muratlı İlçesi'nde, Toprak Mahsulleri Ofisi'nde geri manevra yapan kamyonun altında kalan 55 yaşındaki teknisyen Gürsel Tekin hayatını kaybetti.
 • 11:13 Büyükşehir'den, 2015'te Yol ve Kaldırım Rekoru Ankara Büyükşehir Belediyesi, geçen yıl da yeni yol açımından asfalt serimine, kaldırım çalışmalarından tretuvar yapımına kadar birçok alanda yeni rekorlara imza attı.
 • 13:06 Tekirdağ Nüfusunun Yüzde 48,6'sı Kadın Tekirdağ, yüzde 48,6 kadın nüfus oranı ile yoğunluğa göre iller sıralamasında 71. sırada yer aldı.
 • 19:46 Teski, Uzun Yıllardır Kullanılmayan Ayaklı Su Deposunu Yıktı Teski, Uzun Yıllardır Kullanılmayan Ayaklı Su Deposunu Yıktı Tekirdağ’ın Muratlı ilçe merkezinde bulunan, 1967 yılında yapılan ve yaklaşık 15 yıldır kullanılmayan, 100 tonluk su deposu, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) ekipleri tarafından gerekli izin ve önlemler alınarak yıkıldı.
 • 12:31 MHP'de Bazı Teşkilatların Kapatılması MHP Üst Kurul Delegesi ve görevden alınan İl Başkan Vekili Muzaffer Destereciler, "Yarım asra yaklaşan bu hareket artık kararını vermiştir.
 • 17:55 Stk'lardan 'Teknosab – Batı Osb'ye Hayır' Açıklaması Stk'lardan 'Teknosab – Batı Osb'ye Hayır' Açıklaması Bursa Barosu Başkanlığı, TMMOB Kimya Mühendisleri Odası Bursa Şubesi, TMMOB Şehir Plancıları Odası Bursa Şubesi, TMMOB Mimarlar Odası Bursa Şubesi ve DOĞADER Bursa'da kurulması planlanan ‘TEKNOSAB – Batı OSB’ye tepki gösterdi.
 • 12:50 Yoğun Sis Yoğun Sis GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Tekirdağ'da yoğun siste ilerlemeye çalışan araçlar - Sis nedeniyle görüş mesafesi yer yer 20 metreye kadar düştü Tekirdağ'da yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi yer yer 20 metreye kadar düştü.