SON DAKİKA MURATLI HABERLERİ

Son Dakika Muratlı Haberleri

 • 14:24 Tekirdağ'da Cinayet Muratlı ilçesinde 1 kişiyi bıçakla öldürdüğü iddia edilen şüpheli tutuklandı.
 • 15:26 Tekirdağ Çocuk Nüfus Oranı En Düşük 36. İl Oldu Tekirdağ Çocuk Nüfus Oranı En Düşük 36. İl Oldu Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) Edirne Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Tekirdağ çocuk Nüfus Oranı en düşük 36. il oldu.
 • 10:54 İstanbul'daki Asayiş Uygulaması İstanbul'da 5 bin polisin katılımıyla gerçekleştirilen "Yeditepe Huzur" asayiş uygulamasında, aranan 149 şüpheli gözaltına alındı.
 • 17:01 Teski Rögar Kapaklarını Kendi Tesislerinde Yapıyor Teski Rögar Kapaklarını Kendi Tesislerinde Yapıyor Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) ihtiyacı olan rögar kapaklarını kendi tesislerinde yapıyor.
 • 11:05 Genel Müdür Başa Muratlı'da İncelemelerde Bulundu Genel Müdür Başa Muratlı'da İncelemelerde Bulundu Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürü Dr.Şafak Başa, Genel Müdür Yardımcısı İ. Feyzi Ünal, Planlama, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Kanan Güneş ve Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Halit Merduman ile birlikte Muratlı İlçesinde bir dizi incelemelerde bulundu.
 • 13:58 Korunmaya Muhtaç Yaşlılara Evde Temizlik Projesi "Korunmaya Muhtaç Yaşlılara Evde Temizlik" projesi kapsamında, Domaniç ilçesinde bakıma muhtaç ailelere evde temizlik hizmeti veriliyor.
 • 17:47 Sürücüler Dikkat, Tedes Yolda Sürücüler Dikkat, Tedes Yolda Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 171. yıldönümü dolayısıyla Emniyet Müdür Yardımcısı Sertan Topkaya ve birim amirleri ile birlikte Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret eden Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, Çorlu, Malkara ve Muratlı’dan sonra Trafik Elektronik Denetleme Sistemi (TEDES) ile Kamu Güvenliği Sistemi Sistemi’nin Çerkezköy’e de kurulacağını söyledi.
 • 09:34 Karayollarında Durum Karayollarının yol yapım ve yenileme çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 14:31 Onikişubat Belediyesi, Bilgi ve Kültür Evlerini Hizmete Açtı Onikişubat Belediyesi, Bilgi ve Kültür Evlerini Hizmete Açtı Kahramanmaraş'ın Onikişubat Belediyesi, Suluyayla, Topçalı, Muratlı ve Kerimli Mahallelerine yapılan Bilgi ve Kültür Evlerini düzenlenen törenle hizmete açtı.
 • 12:40 Kahramanmaraş Kahramanmaraş "Bilgi ve Kültür Evleri"Yle Donatılıyor GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bilgi ve Kültür Evleri'nden görüntü Bilgi ve Kültür Eviler'inin içindeki öğrencilerden detay Bilgi ve Kültür Evi'ndeki fotoğraf Sergisinden detay Protokolden detay Hanefi Mahçiçek'in konuşması Bilgi ve Kültür Evi'nin açılışı Kahramanmaraş "Bilgi ve Kültür Evleri"yle donatılıyor Kahramanmaraş'ta Onikişubat Belediyesince 37 mahallede yöre sakinlerinin düğün, nişan, taziye gibi temel ihtiyaçlarının yanı sıra çocukların da bilgi, teknoloji ve kültürel aktivitelerle buluştukları merkezler haline gelmesi planlanan Bilgi ve Kültür Evleri'nden 4'ünün açılışı yapıldı.
 • 12:34 Türkiye, 109 Sporcuyla Rio Yolunda 2016 Rio Olimpiyatları ile Paralimpik Oyunları'na kota alan sporcu sayısı 109'a çıktı.
 • 12:07 109 Türk Milli Sporcu Rio 2016 Yolunda 2016 Rio Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları öncesinde heyecan her geçen gün artarken, Türk milli sporcuların kota alma süreci de bütün hızıyla devam ediyor.
 • 12:00 Kahramanmaraş "Bilgi ve Kültür Evleri"Yle Donatılıyor Kahramanmaraş'ta Onikişubat Belediyesince 37 mahallede yöre sakinlerinin düğün, nişan, taziye gibi temel ihtiyaçlarının yanı sıra çocukların da bilgi, teknoloji ve kültürel aktivitelerle buluştukları merkezler haline gelmesi planlanan Bilgi ve Kültür Evleri'nden 4'ünün açılışı yapıldı.
 • 11:49 109 Milli Sporcu Rio 2016 Yolunda 2016 Rio Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları öncesinde heyecan her geçen gün artarken, milli sporcuların kota alma süreci de bütün hızıyla devam ediyor.
 • 18:27 Borçka'da Elektrik Kesintisi Borçka ilçesinde yarın programlı elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
 • 15:45 Büyükşehir'den Karacabeyli Çiftçilere Yonca Tohumu Desteği Büyükşehir'den Karacabeyli Çiftçilere Yonca Tohumu Desteği Bursa Büyükşehir Belediyesi, Karacabeyli çiftçilere yonca tohumu dağıttı.
 • 14:11 İstanbul Merkezli "Hayali İhracat" Operasyonu İstanbul merkezli 29 ilde düzenlenen eş zamanlı operasyonda, 2013'ten bu yana sahte fatura ve evrak düzenleyerek gerçekleştirdikleri hayali ihracatla devleti yaklaşık 1 milyar dolar zarara uğrattıkları öne sürülen aralarında kamu görevlilerinin de bulunduğu 49 kişi gözaltına alındı.
 • 08:55 Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
 • 19:12 Tredaş, Kablo Arızalarını Öngörebilecek Tredaş, Kablo Arızalarını Öngörebilecek GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : TREDAŞ Muratlı Merkez Deposu dış görüntü Yeraltı arıza tespit araçları detay ve gene görüntüler TREDAŞ Ölçü Test Personeli Saim Genç röportaj TREDAŞ, kablo arızalarını öngörebilecek TREDAŞ, bünyesine kattığı iki yeraltı arıza tespit aracı ile yeraltındaki arızalı bölgeleri anında tespit ederek müdahale etmenin yanı sıra, oluşabilecek arızaları da öngörebilecek Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), bünyesine kattığı iki yeraltı arıza tespit aracı ile, yer altındaki arızalı bölgeleri anında tespit ederek müdahale etmenin yanı sıra, oluşabilecek arızaları da öngörebilecek.
 • 20:01 Bakan Eroğlu, Velimeşe Derin Deşarj Tüneli'ni Yerinde İnceledi Bakan Eroğlu, Velimeşe Derin Deşarj Tüneli'ni Yerinde İnceledi Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde inşaatı süren Velimeşe Derin Deşarj Tüneli’nin Ekim ayında tamamlanacağını söyledi.
 • 15:45 Türk Sporcuların Olimpiyat Mücadelesi Sürüyor Türk Sporcuların Olimpiyat Mücadelesi Sürüyor Brezilya'nın Rio kentinde, 5-21 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek 2016 Rio Olimpiyatları için Türk sporcuların katılım mücadelesi sürüyor.
 • 20:13 37 Milli Sporcu Rio Kotası Aldı Bedensel Engelliler Spor Federasyonu adına Rio 2016 Paralimpik Oyunları'nda 37 sporcu yarışma kotası aldı.
 • 15:02 Tekirdağ Nüfusunun Yüzde 7,9'unu Yaşlı Tekirdağ Nüfusunun Yüzde 7,9'unu Yaşlı Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Edirne Bölge Müdürlüğü tarafından hazırlanan istatistik bilgilerine göre, Tekirdağ nüfusunun yüzde 7,9’unu yaşlıların oluşturduğu bildirildi.
 • 12:09 Çoruh Nehri'ndeki Barajlardan Ülke Ekonomisine Katkı Çoruh Nehri'ndeki Barajlardan Ülke Ekonomisine Katkı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Deriner Barajından görüntüler Borçka, Muratlı ve Artvin barajından genel görüntüler Çoruh Nehri'ndeki barajlardan ülke ekonomisine katkı -Çoruh Havzası Projesi kapsamında DSİ Genel Müdürlüğü ve özel sektör tarafından Çoruh Nehri üzerinde işletmeye açılan hidroelektrik santraller 16 milyar 818 milyon kilovatsaat enerji üreterek, ülke ekonomisine 3 milyar 868 milyon liralık katkı sağladı -DSİ Genel Müdürü Diniz: "Çoruh Nehri'nde hizmete açılan barajların yanı sıra yapımı süren barajlar da yer alıyor.
 • 14:35 Eski MHP Milletvekili Akşener, Tekirdağ'da Kurultay çalışmaları kapsamında Tekirdağ'a gelen eski MHP Milletvekili Meral Akşener, Muratlı, Ergene, Kapaklı ve Saray ilçelerinde esnafı ziyaret ederek, vatandaşlarla selamlaştı.
 • 18:21 AK Parti Tekirdağ Teşkilatı'nın Kadınlar Günü Etkinlikleri AK Parti Tekirdağ Teşkilatı'nın Kadınlar Günü Etkinlikleri AK Parti Tekirdağ merkez il ve ilçe kadın kolları teşkilatları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bir dizi ziyaretler düzenledi.
 • 17:07 Geri Manevra Yapan Kamyonun Altında Kalan Teknisyen Öldü Geri Manevra Yapan Kamyonun Altında Kalan Teknisyen Öldü – TEKİRDAĞ'ın Muratlı İlçesi'nde, Toprak Mahsulleri Ofisi'nde geri manevra yapan kamyonun altında kalan 55 yaşındaki teknisyen Gürsel Tekin hayatını kaybetti.
 • 11:13 Büyükşehir'den, 2015'te Yol ve Kaldırım Rekoru Ankara Büyükşehir Belediyesi, geçen yıl da yeni yol açımından asfalt serimine, kaldırım çalışmalarından tretuvar yapımına kadar birçok alanda yeni rekorlara imza attı.
 • 13:06 Tekirdağ Nüfusunun Yüzde 48,6'sı Kadın Tekirdağ, yüzde 48,6 kadın nüfus oranı ile yoğunluğa göre iller sıralamasında 71. sırada yer aldı.
 • 19:46 Teski, Uzun Yıllardır Kullanılmayan Ayaklı Su Deposunu Yıktı Teski, Uzun Yıllardır Kullanılmayan Ayaklı Su Deposunu Yıktı Tekirdağ’ın Muratlı ilçe merkezinde bulunan, 1967 yılında yapılan ve yaklaşık 15 yıldır kullanılmayan, 100 tonluk su deposu, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) ekipleri tarafından gerekli izin ve önlemler alınarak yıkıldı.
 • 12:31 MHP'de Bazı Teşkilatların Kapatılması MHP Üst Kurul Delegesi ve görevden alınan İl Başkan Vekili Muzaffer Destereciler, "Yarım asra yaklaşan bu hareket artık kararını vermiştir.
 • 17:55 Stk'lardan 'Teknosab – Batı Osb'ye Hayır' Açıklaması Stk'lardan 'Teknosab – Batı Osb'ye Hayır' Açıklaması Bursa Barosu Başkanlığı, TMMOB Kimya Mühendisleri Odası Bursa Şubesi, TMMOB Şehir Plancıları Odası Bursa Şubesi, TMMOB Mimarlar Odası Bursa Şubesi ve DOĞADER Bursa'da kurulması planlanan ‘TEKNOSAB – Batı OSB’ye tepki gösterdi.
 • 12:50 Yoğun Sis Yoğun Sis GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Tekirdağ'da yoğun siste ilerlemeye çalışan araçlar - Sis nedeniyle görüş mesafesi yer yer 20 metreye kadar düştü Tekirdağ'da yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi yer yer 20 metreye kadar düştü.
 • 12:02 Tekirdağ'da Yoğun Sis Tekirdağ'da yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi yer yer 20 metreye kadar düştü.
 • 11:39 Başkan Eşkinat 1. Roman Çalıştayına Katıldı Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği İzmir Milletvekili Özcan Purçu’nun konuşmacı olarak katıldığı “Dünden Bugüne Tekirdağ’daki Roman Toplumu Sorun ve Çözümleri” konulu çalıştay Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın da katılımıyla Yılmaz İçöz Sahnesinde gerçekleşti.
 • 15:16 Tekirdağ'daki Birlikler Çanakkale'ye Deniz Yoluyla Gitti" Tekirdağ 19. Fırka ve 57. Alay Araştırma ve Müze Yaptırma Derneği Başkanı Ali Işıkgör, Çanakkale Savaşları'nda görev alan birliklerle ilgili yapılacak her türlü çalışmayı desteklediklerini ancak bunların tarihi gerçeklerle de uyuşması gerektiğini söyledi.
 • 14:17 Kombassan'a 4 Ödül Kombassan'a 4 Ödül Konya Ekonomi Ödülleri, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katıldığı törenle sahiplerini buldu.
 • 10:51 Süleymanpaşa'ya Can Verecek Dört Yeni İçme Suyu Kuyusu Açıldı Süleymanpaşa'ya Can Verecek Dört Yeni İçme Suyu Kuyusu Açıldı TEKİRDAĞ (İHA) – Tekirdağ Süleymanpaşa’nın içme ve kullanma suyu ihtiyacını karşılayan mevcut su kuyularına ilave olarak 4 yeni su kuyusu açılarak hizmete girdi.
 • 13:42 Teski Süleymanpaşa İlçesinin İçme Suyu Rezervlerini Arttırıyor Teski Süleymanpaşa İlçesinin İçme Suyu Rezervlerini Arttırıyor Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi, (TESKİ) Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinin içme ve kullanma suyu ihtiyacını karşılayan mevcut Çorlu Sarılar mevkiinde 10 adet, Muratlı Aşağı Sevindikli mevkiinde 18 adet olmak üzere toplam 28 adet içme suyu kuyusuna ek olarak 4 adet daha içme suyu sondaj kuyusu açtı.
 • 14:05 Tekirdağ'a 1 Milyar 57 Milyon TL Sağlık Yatırımı Tekirdağ'a 1 Milyar 57 Milyon TL Sağlık Yatırımı Tekirdağ Sağlık Müdürü Dr. Yavuz Akbulut, Sağlık Bakanlığı’nın Tekirdağ’a 2002 yılından 2018 yılına kadar yapacağı yatırımların maliyetinin 1 milyar 57 milyon TL civarında olacağını söyledi.
 • 14:04 Karacabey'de Kırsal Mahalleler Eski Canlılığına Kavuşacak Karacabey'de Kırsal Mahalleler Eski Canlılığına Kavuşacak Karacabey Belediye Başkanı, Muratlı Mahallesi'nde verdiği mesajda, son 50 yıldır artarak devam eden 'Köyden Kente Göç' olgusunu, tersine çevirmeyi amaçladıklarını söyledi.
 • 22:08 Trafik Kazası: 1 Ölü, 2 Yaralı Trafik Kazası: 1 Ölü, 2 Yaralı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kaza yeri genel ve detay görüntüler Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • 21:05 Tekirdağ'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 2 Yaralı Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • 17:52 Kaybolan Kadını Afad Buldu Kaybolan Kadını Afad Buldu Tekirdağ Muratlı ilçesine bağlı Kırk Kepenekli mahallesinde yaşayan ve evinden çıktıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan kadını, 36 saat süren çalışma sonucu Tekirdağ Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri buldu.
 • 13:54 Kayıp Kadın 36 Saat Sonra Afad Tarafından Bulundu Kayıp Kadın 36 Saat Sonra Afad Tarafından Bulundu Tekirdağ'ın Muratlı İlçesi'ne bağlı Kırkkepenekli Köyü'nde evden ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha alınamayan 52 yaşındaki Perihan Y., AFAD ve jandarma ekiplerince 36 saat sonra köye 3 kilometre uzaklıktaki bir arazide soğuktan donmak üzereyken bulundu.
 • 22:38 Otomobil Tır'a Çarptı: 2 Yaralı Otomobil Tır'a Çarptı: 2 Yaralı Tekirdağ’da yağışlı havada kayganlaşan yolda kontrolden çıkan bir otomobilin TIR’a yandan çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
 • 19:12 11 Okulun 4'üncüsü Muratlı'ya 11 Okulun 4'üncüsü Muratlı'ya Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından 11 ilçeye 11 okul projesinde Süleymanpaşa, Kapaklı ve Ergene’den sonra 4. okulun temeli de Muratlı ilçesinde atıldı.
 • 15:09 Tekirdağ'da "11 İlçeye 11 Okul Projesi" Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen "11 ilçeye 11 okul projesi" kapsamında, Muratlı ilçesine yapılacak okulun temeli düzenlenen törenle atıldı.
 • 17:03 Tekirdağ'da "Mera İyileştirme ve Yönetimi Projesi" Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan "Mera İyileştirme ve Yönetimi Projesi" kapsamında Muratlı ve Çorlu ilçelerinde mera ıslah çalışmalarının devam ettiği bildirildi.
 • 10:08 İstanbul'da Elektrik Kesintisi Sancaktepe, Adalar, Üsküdar ve Kadıköy'ün bazı mahallelerinde 9 Şubat'ta elektrik kesintisi uygulanacak.