SON DAKİKA MÜSLÜM GÜRSES HABERLERİ

Son Dakika Müslüm Gürses Haberleri


MÜSLÜM GÜRSES

Müslüm Gürses, (d. 7 Mayıs 1953, Şanlıurfa, Türkiye) Türk ses sanatçısıdır. Gerçek adı Müslüm Akbaş`tır.
Genel olarak arabesk türü çerçevesinde şarkılar söyler, bunun yanında Klasik Türk Müziği parçalarına ve türkülere de albümlerinde yer verir. Tarzı sayesinde ses sanatçıları arasında farklı... Devamı

10:57
Otelinde Kalan Ünlüler İçin Köşe Yaptırdı Bartın’da bir otel işletmecisi, otelinde konaklayan ünlü simaların isimlerini duvara yazdırması dikkat çekti.
Otelinde Kalan Ünlüler İçin Köşe Yaptırdı
11:11
Beşiktaş?ın İkinci Başkanı Çebi ?hakemleri Allah?a Havale Ediyorum? Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Türkiye Futbol Federasyonu'nun yabancı futbolcu oynatılması sayısının arttırılması kararını eleştirerek, 'Bir yıl önce transfer politikalarımıza ve kontratlarımıza göre hareket ettik. Ancak 6 ay sonra ne değişti' Bu sorgulanabilir.
Beşiktaş?ın İkinci Başkanı Çebi ?hakemleri Allah?a Havale Ediyorum?
12:00
Annesi: Murat, Fakirle Fakir, Zenginle Zengin Olurdu Annesi geçen yıl kan kanserinden hayatını kaybeden oğlu Murat Göğebakan hakkında; "O küçükle küçük, fakirle fakir, zenginle zengin oluyordu." dedi.
Annesi: Murat, Fakirle Fakir, Zenginle Zengin Olurdu
11:10
Şarkıcı Yusuf Güney "Baba"ları Taklit Etti Zeytinburnu Belediyesi, Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nde ünlü sanatçılarla müzikseverleri buluşturmaya devam ediyor.
06:19
Müslüm Gürses'in Unutamadığı Jilet Satıcısı Müslüm Gürses'in Unutamadığı Jilet Satıcısı
Müslüm Gürses'in Unutamadığı Jilet Satıcısı
11:57
Aydın Ağaçlarını Sazıyla Büyütüyor Aydın'ın Çine ilçesinde yaşayan saz ustası Emrullah Çiçek, bahçesinde yetiştirdiği ceviz, fındık, zeytin, kayısı, nar ve ıhlamur ağaçlarını müzik eşliğinde büyütüyor.
Aydın Ağaçlarını Sazıyla Büyütüyor
13:54
Beşiktaşlı Taraftarlardan Yeni "Demba Ba" Bestesi Beşiktaşlı taraftarların sevgilisi haline gelen Demba Ba'ya taraftarların desteği bitmek bilmiyor.
12:08
Ahmet Kaya'nın Yakın Arkadaşı: Yemek Yiyerek İntihar Ediyordu Bugün Ahmet Kaya'nın 14. ölüm yıldönümü. Kaya'nın en yakın arkadaşı Cevat Korkmaz, "Malum, MGD saldırısından sonra çok zorlandı, sanki yiyerek intihar ediyordu." dedi.
Ahmet Kaya'nın Yakın Arkadaşı: Yemek Yiyerek İntihar Ediyordu
14:42
Şanlıurfa'da Müslüm Baba Müzesi Hayranlarını Bekliyor Şanlıurfa'daki Müslüm Gürses Müzesinde sergilenen sanatçıya ait eşyalar, sevenlerine duygu dolu anlar yaşatıyor.
14:32
Yazar Branning: Türk Gençlerinde Twitter Var Ama Tarih Bilgisi Yok Amerikalı Yazar Katharine Branning, 'Evet Bir Bardak Daha Çay İstiyorum' kitabından sonra, Sultan Alaeddin Keykubad'ın eşi Makberi Hatun'u anlatan, 'Ay Sultan'ı yazdı.
Yazar Branning: Türk Gençlerinde Twitter Var Ama Tarih Bilgisi Yok
11:45
Çocukluk Arkadaşı Müslüm Gürses'i Anlattı Ünlü sanatçı Müslüm Gürses’in çocukluk arkadaşı Lokman Ziya Savaş, kendisi 7, Müslüm Gürses 11 yaşındayken aynı atölyede aynı ustanın çırağı olduklarını söyledi.
Çocukluk Arkadaşı Müslüm Gürses'i Anlattı
11:01
Çocukluk Arkadaşı Müslüm Gürses'i Anlattı Geçen yıl Mart ayında hayatını kaybeden ünlü sanatçı Müslüm Gürses’in çocukluk arkadaşı Lokman Ziya Savaş, kendisi 7, Müslüm Gürses 11 yaşındayken aynı atölyede aynı ustanın çırağı olduklarını belirterek, “Çok yakındık.
Çocukluk Arkadaşı Müslüm Gürses'i Anlattı
15:17
Müslüm Baba'nın Hayranları Mezarın Başında Kur'an Okuyup Dua Ettiler Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden ünlü sanatçı Müslüm Gürses'in hayranları, mezarının bulunduğu Zincirlikuyu Mezarlığı'na giderek mezarın başında Kur'an okudular ve dua ettiler.
15:14
Kurtulmuş: "Bu Oyunu Bozacağız" Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Batman'da- Kurtulmuş: "(Çözüm süreci) Biz ne kadar sürecin hayırlı şekilde sonuçlanması için mücadele ediyorsak, maalesef birileri de provokasyon yaparak, Türkiye'nin ayaklarından geriye çekmeye gayret ediyorlar.
Kurtulmuş: 'Bu Oyunu Bozacağız'
14:24
Kurtulmuş: "Çözüm Sürecinin Gerçekleşmesi İçin Canımızı Bu İşin İçerisine Koyduk" Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Batman'da- Kurtulmuş: "(Çözüm süreci) Biz ne kadar sürecin hayırlı şekilde sonuçlanması için mücadele ediyorsak, maalesef birileri de provokasyon yaparak, Türkiye'nin ayaklarından geriye çekmeye gayret ediyorlar.
Kurtulmuş: 'Çözüm Sürecinin Gerçekleşmesi İçin Canımızı Bu İşin İçerisine Koyduk'
13:22
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Batman'da Kurtulmuş: "(Çözüm süreci) Biz ne kadar sürecin hayırlı şekilde sonuçlanması için mücadele ediyorsak, maalesef birileri de provokasyon yaparak, Türkiye'nin ayaklarından geriye çekmeye gayret ediyorlar.
07:07
Altın Boynuz Türk Film Festivali Montreal'de Başladı Türk sinemasının 100. yılı nedeniyle Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğünün sponsorluğunda düzenlenen Altın Boynuz Türk Film Festivali Montreal'de başladı.
15:55
Adliye Çalışanları Sabri'li, Müslüm Gürses'li İş Bırakma Eylemi Yaptı Adalet Büro Sen üyeleri ülke genelinde gerçekleştirdiği eyleme destek veren Mersinli adliye çalışanları Sabri'li, Müslüm Gürses'li dövizleriyle dikkat çekti.
Adliye Çalışanları Sabri'li, Müslüm Gürses'li İş Bırakma Eylemi Yaptı
23:40
Husumetli aileler barıştırıldı - Adıyaman'da Ramazan Bayramın'da çıkan kavga sonucu birçok sanatçının yanında görev yapan ve "Gavur Hacı" lakaplı Keman Sanatçısı Hacı Çiçek'in ölümüyle sonuçlanan olayın ardından aralarında husumet başlayan iki aile barıştırıldı.
Husumetli aileler barıştırıldı -
20:49
Husumetli Aileler Barıştırıldı Adıyaman'da kemancılık yapan "Gavur hacı" lakaplı Hacı Çiçek'in ölümüyle sonuçlanan olayın ardından aralarında husumet başlayan iki aile barıştırıldı.
Husumetli Aileler Barıştırıldı
08:45
Muhterem Nur: Bana Haber Vermeden Müslüm Gürses'in Fişini Çektiler Çarpıcı açıklamalar yapan Muhterem Nur, eşinin bağlı olduğu yaşam destek ünitesinin fişinin kendisine haber verilmeden çekildiğini söyledi.
Muhterem Nur: Bana Haber Vermeden Müslüm Gürses'in Fişini Çektiler
18:39
Müslüm Gürses'in İsmi Doğduğu Sokağa Verildi Geçen yıl hayatını kaybeden sanatçının adı Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesindeki doğduğu sokağa verildi.
Müslüm Gürses'in İsmi Doğduğu Sokağa Verildi
15:33
Mutlu Ol Yeter Filmi Mutlu Ol Yeter filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Mutlu Ol Yeter filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Mutlu Ol Yeter Filmi
08:55
Feyenoord: Çile Çekenlerin Takımı Hollanda'da yaşayan Gazeteci Sinan Can, Beşiktaş ile Şampiyonlar Ligi Ön Elemesindeki rakibi Feyenoord arasındaki benzerlikleri Al Jazeera için kaleme aldı.
Feyenoord: Çile Çekenlerin Takımı
18:42
Adıyaman'da Kavgada Ölen Keman Sanatçısı, Toprağa Verildi Adıyaman'da meydana gelen kavgada ölen, bir dönem İbrahim Tatlıses ve Müslüm Gürses gibi ünlülerin orkestrasında yer aldığı belirtilen keman sanatçısı toprağa verildi.
Adıyaman'da Kavgada Ölen Keman Sanatçısı, Toprağa Verildi
15:37
Adıyaman'daki Komşu Kavgası Kavgada hayatını kaybeden keman sanatçısı, toprağa verildi "Kız kaçırma" meselesi yüzünden çıktığı belirlenen kavgayla ilgili 7 kişiyi gözaltına aldı.
14:47
Pelin Yılmaz İlk Video Klibi ile İzleyiciden Tam Not Aldı! "Bende Ne Varsa" ile müzikseverlerle buluşmasının ardından Pelin Yılmaz, şimdi de ilk video klibi " Kime Ne" ile beğeni topluyor.
20:17
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Şanlıurfa'da Erdoğan (1) : Bu nasıl bir CHP ki HDP ile ittifak görüşüyor.
09:31
Rusya'nın Müslüm Gürses'i Antalya'dan Geçti Grigory Leps Rixos Sungate'te konser verdi
Rusya'nın Müslüm Gürses'i Antalya'dan Geçti
18:05
Kurtulmuş Erdoğan Siyasi Hareketin Lideri Olmaya Devam Edecek Haberine Ek 'türkiye 780 BİN KİLOMETREKAREYE HAPSEDİLMİŞTİ' Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, partisinin il başkanlığının ardından Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi Heykel tarihi Belediye binasındaki makamında ziyaret etti ve ardından Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Bursa Şubesi'nin düzenlediği 2014 Ekonomi Raporu- Bursa toplantısına katıldı.
Kurtulmuş Erdoğan Siyasi Hareketin Lideri Olmaya Devam Edecek Haberine Ek
17:08
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkiye'nin şu an bir tümseğin ucunda olduğunu belirterek, "Türkiye'yi bu zirve noktasında yolundan çıkarmak isteyenler olacak.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş -
16:51
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması "Türkiye'yi bu zirve noktasında yolundan çıkarmak isteyenler olacak.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması
16:42
Kurtulmuş: Türkiye Tümseğin Tam Ucunda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkiye’nin son 12 yılda önemli başarılar kazandığını savundu.
Kurtulmuş: Türkiye Tümseğin Tam Ucunda
16:40
Kurtulmuş: Erdoğan Siyasi Hareketin Lideri Olmaya Devam Edecek (2) "türkiye 780 BİN KİLOMETREKAREYE HAPSEDİLMİŞTİ" Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, partisinin il başkanlığının ardından Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi Heykel tarihi Belediye binasındaki makamında ziyaret etti ve ardından Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Bursa Şubesi'nin düzenlediği 2014 Ekonomi Raporu- Bursa toplantısına katıldı.
12:08
Silifke'de Şebnem Keskin Rüzgarı Silifke Belediyesi tarafından Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü önünde kurulan sahnede binlerce hayranının karşısına çıkan Şebnem Keskin, söylediği birbirinden güzel parçalarla hayranlarına unutulmaz bir konser verdi.
Silifke'de Şebnem Keskin Rüzgarı
11:36
Şebnem Keskin'den Silifke'de Konser Mersin'in Silifke İlçesi'nde 'Bir Şarkısın Sen' isimli yarışma ile tanınan Şebnem Keskin, Mersin'in Silifke İlçesi'nde bu yıl 'Yörük yılı' olarak kutlanan 41'inci Uluslararası Silifke Kültür Haftası etkinliklerinde sahne aldı.
Şebnem Keskin'den Silifke'de Konser
15:57
Şüpheli Valizden Arabesk Kasetler Çıktı Karaman'da bir parktaki çöp kutusunun yanına bırakılan şüpheli valiz paniğe yol açtı.
Şüpheli Valizden Arabesk Kasetler Çıktı
12:43
Şüpheli Valizden Arabesk Kasetler Çıktı Karaman'da bir parktaki çöp kutusunun yanına bırakılan şüpheli valiz paniğe yol açtı. Patlatılan valizden Müslüm Gürses'e ait kasetler çıktı.
Şüpheli Valizden Arabesk Kasetler Çıktı
08:18
Ceylanpınar'da Müslüm Gürses'i Parçalarıyla Yaşatıyor Ceylanpınar'da ciğercilik yapan Nusret Gökçeoğlu 29 yıldır, seyyar arabasında sadece Müslüm Gürses'in parçasını müşterilerine dinletiyor.
Ceylanpınar'da Müslüm Gürses'i Parçalarıyla Yaşatıyor
17:57
Müslüm Gürses Hayatını Kaybetti Geçen yıl kasım ayında geçirdiği by-pass ameliyatının ardından yoğun bakımda tedavisi devam eden sanatçı Müslüm Gürses, tedavi gördüğü Memorial Şişli Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.
Müslüm Gürses Hayatını Kaybetti
16:55
"Ben Taşlı Yollarda Başladım, Siz İpek Yolu'ndasınız" ABD'li yazar Katharine Branning İpek Üniversitesinde düzenlenen 'Türk Kültürünü Tanımak' konulu konferansta konuştu.
13:41
Müslüm Baba'nın Evlatları" Belgeseli Sanatçı Müslüm Gürses'in hayranlarının kurduğu "muslumculer.com" üyeleriyle yapılan görüşmelerin yer aldığı belgesel, 9 16 Mayıs tarihlerinde Yeşilçam Sineması'nda izlenebilecek Yönetmen Saraçoğlu: "Müslüm Gürses hayranları, sadece şarkılarını sevmiyor.
21:53
Müslüm Babanın Evlatları Orijinal Fragman Müslüm Baba’nın Evlatları belgeseli Türkiye’nin en önemli arabesk sanatçılarından biri olan Müslüm Gürses’in onun kadar biricik olan kitlesi Müslümcüler’i merkezine alıyor.
16:23
Muhterem Nur: Elimde Olsa Ölmek İsterim Muhterem Nur, konuk olduğu programda eşi Müslüm Gürses'i kaybettikten sonra büyük sıkıntılar yaşadığını belirterek "Elimde olsa ölmek isterim" dedi.
Muhterem Nur: Elimde Olsa Ölmek İsterim
12:18
Mesir Festivalinde 3 Ünlü Şarkıcıdan Konser Manisa'da, 474. Uluslararası Mesir Macunu Festivali kutlama programının ilk gününde ünlü şarkıcılar Rafet El Roman, Yusuf Güney ile Ezo konser verdi.
Mesir Festivalinde 3 Ünlü Şarkıcıdan Konser
10:30
Manisa'da Mesir Festivalinde 3 Ünlü Şarkıcıdan Konser Manisa'da, 474. Uluslararası Mesir Macunu Festivali kutlama programının ilk gününde ünlü şarkıcılar Rafet El Roman, Yusuf Güney ile Ezo konser verdi.
Manisa'da Mesir Festivalinde 3 Ünlü Şarkıcıdan Konser
08:53
Ünlü Sanatçılar Manisalılarla Buluştu Manisa Mesir Macunu Festivali kapsamında konser veren sanatçılar Rafet El Roman, Yusuf Güney ve Ezo hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Ünlü Sanatçılar Manisalılarla Buluştu
10:40
Ünlü Şef Şallıel, Müslüm Gürses'i Anlatınca Gözyaşlarını Tutamadı Küçükçekmece Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ‘Müziğe Dair’ adlı söyleşiye katılan ünlü şef Orhan Şallıel, Müslüm Gürses’le geçen anılarını anlatırken gözyaşlarını tutamadı.
Ünlü Şef Şallıel, Müslüm Gürses'i Anlatınca Gözyaşlarını Tutamadı
14:07
Tipiyle Dalga Geçilen Çocuktan Müslüm Gürses Coverı Tipiyle Dalga Geçilen Çocuktan Müslüm Gürses Coverı.
Tipiyle Dalga Geçilen Çocuktan Müslüm Gürses Coverı
15:41
Şanlıurfa'da Yeni Bir Dünya Yankılandı Bu yıl 12'ncisi düzenlenen Dil ve Kültür Festivali'nin Kuzey Irak Kürdistan yönetiminin final elemeleri Şanlıurfa'da yapıldı.
Şanlıurfa'da Yeni Bir Dünya Yankılandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 15:08:58. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MÜSLÜM GÜRSES HABERLERİ
[Hata Bildir]