SON DAKİKA MUSTAFA AKAY HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Akay Haberleri


... Devamı

18:13
Yatağan'da Mermer Ocağında İş Kazası: Bir Ölü Muğla'nın Yatağan ilçesindeki mermer ocağında hafriyat çalışmaları sırasında uçuruma devrilen kamyonun sürücüsü yaşamını yitirdi.
Yatağan'da Mermer Ocağında İş Kazası: Bir Ölü
15:27
İş adamının ofisine sopalı saldırı - Gaziantep'te bir iş adamının ofisine girerek zarar veren kişi, masaya "tehdit içerikli" not kağıdı bırakarak kaçtı.
İş adamının ofisine sopalı saldırı -
15:03
9 Ay Önce Kaçırılan İşadamının Bürosu Tahrip Edildi Gaziantep'te, geçen yıl Kasım ayında kaçırılan ve 5 gün sonra Diyarbakır'da polis güvenlik güçlerinin operasyonuyla kurtarılan işadamı Ahmet Şireci'nin ofisi tahrip edildi.
9 Ay Önce Kaçırılan İşadamının Bürosu Tahrip Edildi
14:31
9 Ay Önce Kaçırılan İşadamının Bürosu Tahrip Edildi Gaziantep'te, geçen yıl Kasım ayında kaçırılan ve 5 gün sonra Diyarbakır'da polis güvenlik güçlerinin operasyonuyla kurtarılan işadamı Ahmet Şireci'nin ofisi tahrip edildi.
9 Ay Önce Kaçırılan İşadamının Bürosu Tahrip Edildi
14:05
İş Adamının Ofisine Sopalı Saldırı Gaziantep'te bir iş adamına ait ofise zarar veren kişi, "tehdit içerikli" not kağıdı bırakarak kaçtı.
15:24
Korkuteli'de Güreş Seçmeleri Yapıldı 2015 sezonuna Cengiz Elbeye Güreş Eğitim Merkezine alınacak 10 yatılı, 5 öğrenci için güreş seçmeleri yapıldı.
Korkuteli'de Güreş Seçmeleri Yapıldı
16:41
Varto da Yerel Seçimde Görev Alan Sandık Başkanlarına Seminer Muş'un Varto İlçe Seçim Kurulu tarafından 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde sandık başında görev yapacaklar için bir seminer verildi.
Varto da Yerel Seçimde Görev Alan Sandık Başkanlarına Seminer
14:46
Varto'da Seçim Güvenliği Toplantısı Muş’un Varto ilçesinde seçimlerin huzur ve güven içinde yapılması için toplantı düzenlendi.
Varto'da Seçim Güvenliği Toplantısı
09:58
Somali'nin Geleceği İçin Çalışıyoruz" Ülkede devam eden iç savaş nedeniyle patlamaların ve silah seslerinin dinmediği Somali’nin başkenti Mogadişu’da faaliyet gösteren Bedir Türk Lisesi Müdürü Bilal Köse, bu ülkenin geleceği için çalıştıklarını söyledi.
Somali'nin Geleceği İçin Çalışıyoruz'
11:30
Türk Kültürünün Tanıtılmasına Kuklalarıyla Katkı Sağlıyorlar Konya'da açtıkları el sanatları ve tasarım atölyesinde, Hacivat Karagöz, Keloğlan ve Nasrettin Hoca gibi karakterlerin kuklaları ile animasyon kostümü hazırlayan iki kardeş, kültürel değerlerimizin yurt dışında da tanıtılmasına katkı sağlamak istiyor Atölye sahibi Akay: "Milli değerlerimizi tekrar gün.
Türk Kültürünün Tanıtılmasına Kuklalarıyla Katkı Sağlıyorlar
15:51
Yola Fırlayan Domuz Otomobilin Altında Kaldı Mersin Bozyazı'nda gece vakti yola aniden fırlayan domuz, otomobilin altında kalarak öldü.
Yola Fırlayan Domuz Otomobilin Altında Kaldı
17:16
Yalova Polimer Çalıştayına Ev Sahipliği Yapıyor Yalova Üniversitesi, Türkiye'de ilk kez düzenlenen "Polimer Teknolojilerinde Son Gelişmeler Çalıştayı"na ev sahipliği yaptı.
Yalova Polimer Çalıştayına Ev Sahipliği Yapıyor
11:02
Erzurum YÖREX Fuarında Yerini Aldı Türkiye'nin 60 farklı yöresinden 200 standın yer aldığı 4. Yöresel ve Geleneksel Ürünler Fuarı Antalya'da başladı.
Erzurum YÖREX Fuarında Yerini Aldı
17:24
Erzurum'u Yörex'te Etso Temsil Ediyor Türkiye'nin 60 farklı yöresinden 200 standın yer aldığı 4.Yöresel ve Geleneksel Ürünler Fuarı Antalya'da başladı.
Erzurum'u Yörex'te Etso Temsil Ediyor
12:54
Düğün Sezonu Açıldı Havaların ısınmaya başlamasıyla düğün sezonu açılırken, birbirinden farklı ve ilgi çekici gelinlikler de vitrinlerdeki yerini aldı.
Düğün Sezonu Açıldı
15:40
AKP'li Vekille Konuşmak İsterken Kurtarıldı Adana'da köprü korkuluklarına çıkan vatandaş,polislere arattığı AKP'li vekille görüşmek isterken kurtarıldı.
AKP'li Vekille Konuşmak İsterken Kurtarıldı
18:42
Arızalanan Yük Asansörü Yere Çakıldı: 4 Yaralı Bursa'nın İnegöl ilçesinde, bir mobilya firmasında yük asansörünün düşmesi neticesinde 4 kişi yaralandı.
Arızalanan Yük Asansörü Yere Çakıldı: 4 Yaralı
15:49
İnegöl'de Yük Asansörü Düştü: 4 Yaralı Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde bir mobilya imalathanesinde yük asansörünün düşmesi sonucu 4 kişi yaralandı.
İnegöl'de Yük Asansörü Düştü: 4 Yaralı
15:19
İnegöl'de Yük Asansörü İkinci Kattan Düştü: 4 Yaralı Bursa'nın İnegöl ilçesinde, çelik halatı kopan yük asansörünün ikinci kattan düşmesi sonucu, 4 kişi yaralandı.
12:50
Gelinlik Sektörü, Bu Sene Satışlarını Yüzde 20 Artırmayı Planlıyor Bahar ve yaz aylarında evlenmeler artarken, gelinlik ve abiyeye rağbet büyüyor.
Gelinlik Sektörü, Bu Sene Satışlarını Yüzde 20 Artırmayı Planlıyor
09:41
Hsyk Atamaları Resmi Gazete'de Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu, (HSYK) 19 hakim ve savcının görev yerini değiştirirken, Develi eski Hakimi Öznur Öten'i ise mesleğe kabul edilmesi nedeniyle açıktan atadı.
Hsyk Atamaları Resmi Gazete'de
09:03
Hakim ve Savcı Atama Kararları Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) yaptığı hakim ve Cumhuriyet savcısı atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
Hakim ve Savcı Atama Kararları
17:26
Ereğli'de Su Kesintisi Ereğli'de yarın bazı yerlerde 9 saat süreyle su kesintisi uygulanacak.
10:09
Belediyeler Operasyonunda Tahliyeler Aydın'da, düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 4 kişi de serbest kaldı.
Belediyeler Operasyonunda Tahliyeler
02:11
Belediyeler Operasyonunda Tahliyeler Aydın'da, ihaleye fesat karıştırıldığı gerekçesiyle gözaltına alınan 4 kişi serbest kaldı.
Belediyeler Operasyonunda Tahliyeler
11:51
Çorlu'da İki Motosiklet Çarpıştı: 3 Yaralı Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde iki motosikletin çarpışması sonucu 3 kişi yaralandı.
Çorlu'da İki Motosiklet Çarpıştı: 3 Yaralı
11:43
Belediyeler Operasyonuna 5 Tutuklama Aydın'da, 'ihaleye fesat karıştırıldığı' gerekçesiyle gözaltına alınan 24 kişiden 5'i tutuklandı.
Belediyeler Operasyonuna 5 Tutuklama
13:19
Aydın'da Belediye Operasyonu: 25 Gözaltı Aydın'da düzenlenen ihale operasyonunda 25 kişi gözaltına alınırken operasyona dahil çarpıcı bilgiler ortaya çıktı.
Aydın'da Belediye Operasyonu: 25 Gözaltı
17:16
TSK Eski Başkanı Öztimur, Son Yolculuğuna Uğurlandı Antalya'da aracının denize düşmesi sonucu boğularak hayatını kaybeden Türkiye Sakatlar Konfederasyonu eski Başkanı Ahmet Faruk Öztimur, Fatih Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğu'na uğurlandı.
TSK Eski Başkanı Öztimur, Son Yolculuğuna Uğurlandı
19:20
Yıldızspor'dan Başkan Çerçioğlu'na Ziyaret Yıldızspor Kulübü yöneticileri, Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu ziyaret etti.
15:34
Yıldızspor ve Duman'ın Kardeşinden Başkan Çerçioğlu'na Teşekkür Ziyareti Yıldızspor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri ve geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Kulüp Başkanı Kenan Duman'ın kardeşi Ali Duman, Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu ziyaret etti.
Yıldızspor ve Duman'ın Kardeşinden Başkan Çerçioğlu'na Teşekkür Ziyareti
15:40
Mimar Sinan Kayseri'de Anılacak Kayseri Büyükşehir Belediyesi Mimar Sinan'ı anmak için çeşitli etkinlikler düzenleyecek.7 Nisan'da açılacak resim sergisiyle başlayacak olan anma etkinlikleri 3 gün sürecek.
Mimar Sinan Kayseri'de Anılacak
19:30
Genel Seçimlere Doğru CHP'nin, 12 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimlerine yönelik Karabük'te yaptığı ön seçimde ilk sırada Mustafa Eren yer aldı.
18:17
Milletvekili Seçimine Doğru Eski Yenice Belediye Başkanı Mustafa Akay, CHP Karabük Milletvekili Aday Adayı Olduğunu Bildirdi
15:13
MHP'liler Bünyan'da Dert Dinledi MHP İl Yönetimi ve Myk Üyesi Mustafa Eraslan, Bünyan İlçesinde Vatandaşların Dertlerini Dinledi.
19:02
Ereğli'de Cinsel Taciz İddiası Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde Bir Kişinin, Evlerinde Kaldığı Yakınının Kızına Cinsel Tacizde Bulunduğu İddia Edildi
16:02
Yenice'de Hes Protestosu Karabük'ün Yenice İlçesindeki Şeker Kanyonu'nda Yapımı Planlanan Şimşir Regülatörü ve Hidroelektrik Santrali İçin Düzenlenen Halkın Katılımı Toplantısı, Bir Grup Tarafından Protesto Edildi.
16:27
Kıbrıslı Türk ve Rumlar, Kayıp Yakınlarının Akibetini Bilmek İstiyor Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM) Kıbrıs Barış Harekatı Sırasında Kaybolduğu İddia Edilen Rumlarla İlgili Etkin Soruşturma Yapmadığı Gerekçesiyle Türkiye'yi Mahkum Etmesi, Gözleri Kıbrıs'taki Diğer Kayıplara Çevirdi. AİHM Temyiz Mahkemesinin Verdiği Kararın İleride Açılabilecek Benzer Davalara da Emsal Teşkil Edecek.
03:30
Beyoğlu'nda Patlama Beyoğlu'nda Bir Deterjan Dükkânında Patlama Meydana Geldi. Dükkan Alev Alev Yanarak Kullanılamaz Hale Geldi. Sokakta Park Halinde Olan Otomobiller Hasar Gördü, Çevredeki Binaların Camları Kırıldı.
Beyoğlu'nda Patlama
14:58
Şanlıurfa'da Arazi Kavgası: 1 Ölü, 2 Yaralı Şanlıurfa'da, Amca Çocukları Arasında Arazi Anlaşmazlığı Nedeniyle Çıkan Silahlı Kavgada 1 Kişi Öldü, 2 Kişi de Yaralandı.
14:22
Şanlıurfa'da Silahlı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı Şanlıurfa'da, Aralarında Arazi Anlaşmazlığı Bulunan Amca Oğulluları Arasında Çıkan Silahlı Kavgada 1 Kişi Hayatını Kaybederken, 1 Kişi Yaralandı.
20:01
Yenice Belediye Meclisi Toplandı Yenice Belediye Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Mustafa Akay Başkanlığında Toplandı.
17:08
Vali Yardımcısı Canavar, Festival Komitesi Onursal Başkanlığına Getirildi Karabük Vali Yardımcısı Halil Canavar, 16.sı Kutlanacak Zümrüt Yenice Kültür ve Sanat Festivali Kutlama Komitesi Onursal Başkanlığına Getirildi.
14:49
Lisanslı Depoculukta Son Gelişmeler Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası (Atb) Başkanı Fethi Coşkuntuncel, Lisanslı Depoculuk Sisteminin Türk Tarımının Gelişimine Yönelik Önemli Bir Uygulama Olduğunu Söyledi.
Lisanslı Depoculukta Son Gelişmeler
15:24
Yenice Belediyesi 168 Daireyi Mühürledi Yenice İlçesinde Belediye, 168 Dairenin Bulunduğu 7 Apartmanı Mühürleyince Vatandaşlar Ne Yapacağını Şaşırdı.
18:08
İmkansızları İmkana Dönüştüren Belediye Yenice Belediye Başkanı Mustafa Akay, Geride Bıraktığı Dört Yılın Değerlendirmesini Yaparak, "İmkansızlıklar İçerisinde İmkan Oluşturmaya Çalışıyoruz. Bu da Bize Haz Veriyor" Dedi.
İmkansızları İmkana Dönüştüren Belediye
19:28
Kozlu Grizu Şehitleri Yenice'de Anıldı Türkiye Taşkömürü Kurumu (Ttk) Kozlu Müessesesi'nde 3 Mart 1992 Tarihinde Meydana Gelen Grizu Faciasında Yaşamını Yitiren 263 Maden İşçisi Arasında Bulunan, Karabük ile Yenice İlçesi ve Köylerinden 41 Maden İşçisi, Yenice'de Düzenlenen Bir Törenle Anıldı.
19:37
Yenice Belediyesinin Kuruluşunun 46. Yıldönümü CHP Genel Başkan Adayı ve Samsun Milletvekili Haluk Koç, "Türkiye'nin Bilgi Çağını Pas Geçmemesi Lazım' Dedi.
Yenice Belediyesinin Kuruluşunun 46. Yıldönümü
17:05
3 Nisan Kutlamaları 3 Nisan Karabük' Ün Kuruluşu ve Demir Çelik Fabrikalarının Temellerin Atılışının 71. Yıldönümü Nedeni ile Yapılacak Olan Kutlama Programının Hazırlıkları Tüm Hızıyla Devam Ediyor.
3 Nisan Kutlamaları
17:06
En Lezzetli Şenlik Anadolu Halk Mutfağı Derneği Tarafından Düzenlenen 'Geleneksel Lezzetler Şenliği'nin 3'üncüsü, 23-25 Mayıs 2008 Tarihinde Safranbolu'da Gerçekleştirilecek.
En Lezzetli Şenlik
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 22:14:07. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUSTAFA AKAY HABERLERİ
[Hata Bildir]