SON DAKİKA MUSTAFA BULUŞ HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Buluş Haberleri


MUSTAFA BULUŞ

ADAY- AKP - IĞDIR- MERKEZ

İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Iğdır ilinde tamamladı. 1988 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk fakültesini kazandı. 1992 yılında bu okuldan mezun oldu. 1993 yılında İstanbul ilinde rahmetli Av. Medet Serhat'ıAvukatlık stajımı yaptı.
1994 yılında askerlik... Devamı

17:31
Milli Savunma Bakanı Yılmaz Iğdır'da Milli Savunma Bakanı Yılmaz Iğdır'da Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, geçtiğimiz günlerde meydana gelen trafik kazasında kardeşini kaybeden eski AK Parti İl Başkanı Mustafa Buluş'a taziye ziyaretinde bulundu.
Milli Savunma Bakanı Yılmaz Iğdır'da
17:18
Milli Savunma Bakanı Yılmaz'dan Taziye Ziyareti Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, geçtiğimiz günlerde meydana gelen trafik kazasında kardeşini kaybeden eski AK Parti İl Başkanı Mustafa Buluş’a taziye ziyaretinde bulundu.
Milli Savunma Bakanı Yılmaz'dan Taziye Ziyareti
16:24
Milli Savunma Bakanı Yılmaz Iğdır'da Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, geçtiğimiz günlerde meydana gelen trafik kazasında kardeşini kaybeden eski AK Parti İl Başkanı Mustafa Buluş'a taziye ziyaretinde bulundu.
18:59
Iğdır'da AK Parti Yönetimi İstifa Etti Iğdır'da, yerel seçimde başkanlığı BDP'ye kaptıran AK Parti'nin il ve merkez ilçe teşkilatları, Genel Merkez'in isteği doğrultusunda istifa etti.
Iğdır'da AK Parti Yönetimi İstifa Etti
18:29
Iğdır'da AK Parti Yönetimi İstifa Etti Iğdır'da, yerel seçimde başkanlığı BDP'ye kaptıran AK Parti'nin il ve merkez ilçe teşkilatları, Genel Merkez'in isteği doğrultusunda istifa etti.
00:44
2014 Yerel Seçim Sonuçları BDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan, Iğdır Belediye Başkanlığı'nı, adayları Murat Yikit'in kazandığını bildirdi.
2014 Yerel Seçim Sonuçları
23:05
Iğdır'da Seçimleri BDP Kazandı Iğdır’da seçimleri Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) adayı Murat Yikit kazandı.
16:26
AK Parti konvoyuna saldırı - AK Parti Iğdır Belediye Başkan adayı Mustafa Buluş'un konvoyunun geçişi sırasında kimliği henüz belirlenemeyen kişiler tarafından yapılan saldırıda bir otomobilin camları kırıldı.
15:43
AK Parti Seçim Konvoyunda Gerginlik AK Parti Iğdır Belediye Başkan Adayı Mustafa Buluş'un konvoyunun geçişi sırasında sözlü sataşmada bulunulması üzerine gerginlik yaşandı.
AK Parti Seçim Konvoyunda Gerginlik
15:25
Yerel Seçimlere Doğru Iğdır'da AK Parti'nin konvoyunun geçişi sırasında kimliği henüz belirlenemeyen kişiler tarafından yapılan saldırıda bir otomobilin camları kırıldı.
13:12
Yerel Seçimlee Doğru AK Parti Iğdır Belediye Başkan Adayı Mustafa Buluş, seçmenlerle bir araya geldi.
13:16
Bakan Yıldız Iğdır'da Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Ermenistan’daki Metzemor Nükleer Santrali’nin ömrünü doldurduğunu belirterek, “Taksim'de özellikle eylem yapan çevreci arkadaşlarımızın birazcık da Iğdır’a gelip eylemliklerini Metzemor’la alakalı genişletmelerini tavsiye ediyorum” dedi.
Bakan Yıldız Iğdır'da
13:23
AK Partili Buluş:Kentin Hizmete İhtiyaç Duyduğunu Söyledi AK Parti Iğdır Belediye Başkan Adayı Mustafa Buluş, kentin belediyecilik alanında hizmete ihtiyaç duyduğunu söyledi.
02:04
Elvan: Tarihi İpek Yolu Bu Güzergahtan Geçiyor Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfü Elvan, "Tarihi ipek yolu bu güzergahtan geçiyor.
Elvan: Tarihi İpek Yolu Bu Güzergahtan Geçiyor
17:48
İçişleri Bakanı Ala Iğdır'da Caferileri Ziyaret Etti İçişleri Bakanı Efkan Ala Iğdır'da Caferileri ziyaret etti; Vatandaşlardan partisinin belediye başkan adayını desteklemelerini istedi.
İçişleri Bakanı Ala Iğdır'da Caferileri Ziyaret Etti
17:13
İçişleri Bakanı Ala Iğdır'da İçişleri Bakanı Efkan Ala ,çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Iğdır'a geldi.
İçişleri Bakanı Ala Iğdır'da
17:07
"Terörle Mücadelede 400 Milyar Dolar Para Harcandı" Başbakan Yardımcısı İşler, "Sadece terörle mücadelede 400 milyar dolar para harcandı. Türkiye'nin mal varlığı terörle mücadele için harcandı." dedi.
'Terörle Mücadelede 400 Milyar Dolar Para Harcandı'
12:15
Başbakan Yardımcısı İşler Iğdır'da İşler: "Hiçbir şekilde tehdit ve şantaja da pabuç bırakmayacağız ve Türkiye Cumhuriyeti'ni bu paralel çeteden, bu paralel yapıdan inşallah milletimizden aldığımız destekle kurtaracağız" "(Yasa dışı dinleme) Hakikaten millet olarak devlet olarak böyle bir ciddi tehlikeyle karşı karşıyayız. Bu tehlikenin bir an önce bertaraf edilmesi lazım. Biz bu mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz ve gayrimeşru yapılanmalara ve gayrimeşru dinlemeleri de önleyeceğiz" "Muradiye ilçesine vardığımızda BDP
Başbakan Yardımcısı İşler Iğdır'da
11:10
Iğdır'da 3 Meslektaş Belediye Başkanlığı İçin Yarışıyor AK Parti'den avukat Mustafa Buluş, MHP'den avukat Gündüz Güneş ve BDP'den aday olarak gösterilen avukat Murat Yikit, 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde Iğdır Belediye Başkanı olabilmek için çalışmalarını sürdürüyor Buluş: "Iğdır halkı 3 avukatın yarışını çok iyi görüyor.
Iğdır'da 3 Meslektaş Belediye Başkanlığı İçin Yarışıyor
18:53
Bakan Yardımcısı Kafkas'ın Iğdır Ziyareti Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, sağlıkta muasır medeniyet seviyesini aştıklarını belirterek, Iğdır’ın valisiyle yeşil kartlısının aynı sağlık hizmetini aldığını söyledi.
Bakan Yardımcısı Kafkas'ın Iğdır Ziyareti
12:19
Yerel Seçime Doğru AK Parti Iğdır Belediye Başkan adayı Mustafa Buluş, seçim çalışmaları kapsamında kent esnafıyla bir araya geldi.
14:10
Yerel Seçimlere Doğru AK Parti Iğdır Belediye Başkan adayı Mustafa Buluş, "Iğdır hizmete muhtaç bir il biz bu hizmetleri sunmak için geliyoruz.
Yerel Seçimlere Doğru
11:16
100 Yaşındaki Zaide Nine Kimliğini Alacak Iğdır'da torunuyla yaşayan 100 yaşındaki Zaide Onur'u evinde ziyaret eden AK Parti Iğdır Belediye Başkan adayı Mustafa Buluş, Zaide ninenin kimlik sahibi olması için çalışma başlattı Zaide nine: "Yıllardır bu şekilde yaşıyorum.
100 Yaşındaki Zaide Nine Kimliğini Alacak
18:00
AK Parti'nin 4 İlde İlçe Adayları Belli Oldu Adalet ve Kalkınma Partisi, 2014 yerel seçimlerde il adaylarının tamamını resmi olarak açıklarken, ilçe adayları ise dört ilde açıklandı.
AK Parti'nin 4 İlde İlçe Adayları Belli Oldu
13:45
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü AK Parti Iğdır Belediye Başkan adayı Mustafa Buluş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
15:19
Ünlendi Barajı'nın Iğdır'a Katkısı Ak Parti Iğdır Belediye Başkan Adayı Buluş: "Ünlendi Barajı, 4 yıl içerisinde tamamlanarak hizmete alınacak.
Ünlendi Barajı'nın Iğdır'a Katkısı
11:07
AK Parti 81 İlin Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı AK Parti, 81 ilde yarışacağı belediye başkan adaylarının tanıtımını bitirip 26 isimle yola devam ederken 21 ilde ise isim değişikliğine gitti.
AK Parti 81 İlin Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı
16:23
Başbakan Erdoğan 12 İlin Belediye Başkan Adayını Açıkladı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayının, Binali Yıldırım olduğunu açıkladı.
Başbakan Erdoğan 12 İlin Belediye Başkan Adayını Açıkladı
14:53
Başbakan Erdoğan 12 İlin Belediye Başkan Adayını Açıklıyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı ile birlikte 12 ilin belediye başkan adayını açıklayacağını söyledi.
Başbakan Erdoğan 12 İlin Belediye Başkan Adayını Açıklıyor
14:44
Yerel Seçimlere Doğru AK Parti Iğdır Belediye Başkan Adayı Buluş: "Seçim çalışmalarımızı yaparken seviyeli ve kimsenin kişilik haklarına dokunmadan bir seçim dönemi geçirmek istiyoruz"
11:58
AK Parti 68 İlin Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı AK Parti, 30 Mart 2014 yerel seçim hazırlıklarına kapsamında kampanya çalışmalarını hazırlarken,68 ilin belediye başkan adaylarınıda açıkladı. 
AK Parti 68 İlin Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı
08:43
AK Parti 68 İlde Sadece 21 Mevcut Başkanı Aday Gösterdi AK Parti'nin bu güne kadar açıkladığı 68 ilin belediye başkan adaylarından sadece 21 tanesi, mevcut belediye başkanlarından oluşuyor.
AK Parti 68 İlde Sadece 21 Mevcut Başkanı Aday Gösterdi
17:04
Erdoğan'ın Açıkladığı 68 Aday Bugün 21 ilin belediye başkan adayını açıklayan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, toplamda ise 68 ilin belediye başkan adayını kamuoyuna duyurdu.Yerel seçim yaklaşırken AK Parti'de bugüne kadar toplam 68 ilin adayı...
Erdoğan'ın Açıkladığı 68 Aday
12:41
AK Parti 47 İlde Sadece 14 Mevcut Başkanı Aday Gösterdi Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti) bu güne kadar açıkladığı 47 ilin belediye başkan adaylarından sadece 14 tanesi, mevcut belediye başkanlarından oluşuyor.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından peyderpey açıklanan 47 adet il...
AK Parti 47 İlde Sadece 14 Mevcut Başkanı Aday Gösterdi
17:29
Başbakan Erdoğan, 15 İlin Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 15 ilin belediye başkan adaylarını açıkladı.
Başbakan Erdoğan, 15 İlin Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı
16:37
AK Parti TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan, Başbakan Erdoğan, partisinin Ardahan, Iğdır, Erzincan, Bingöl, Hakkari, Rize, Bitlis, Batman, Ağrı, Erzurum, Van, Samsun, Hatay, Diyarbakır ve Şanlıurfa belediye başkan adaylarını ...
AK Parti TBMM Grup Toplantısı
16:36
Yerel Seçimlere Doğru Iğdır Belediye Başkan adayı Buluş: "Başbakanımız bizi bu önemli göreve layık gördü. Biz de hizmete susayan Iğdır'a hizmet etmek için elimizden gelen gayretleri sarf edeceğiz"
Yerel Seçimlere Doğru
15:37
Başbakan Erdoğan: Meclis'in ve Siyasetin Saygınlığından Ödün Vermeyeceğiz (2) Başbakan Erdoğan, grup toplantısı konuşması ardından 15 şehrin belediye başkan adaylarını tanıttı.
Başbakan Erdoğan: Meclis'in ve Siyasetin Saygınlığından Ödün Vermeyeceğiz (2)
15:16
AK Parti'nin Şanlıurfa Adayı Güvenç AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında 15 ilin belediye başkan adayını açıkladı.
AK Parti'nin Şanlıurfa Adayı Güvenç
14:54
Başbakan, 15 Yeni İlin Belediye Başkan Adayını Açıkladı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisin grup toplantasında 15 yeni şehrin belediye başkan adayını açıkladı.
Başbakan, 15 Yeni İlin Belediye Başkan Adayını Açıkladı
14:45
Erdoğan, 15 İlin Daha Belediye Başkan Adayını Açıkladı Bugüne kadar 32 şehrin belediye başkan adaylarını açıklayan AK Parti, bugün 15 ilin adayını daha açıkladı.
Erdoğan, 15 İlin Daha Belediye Başkan Adayını Açıkladı
14:45
Erdoğan 15 Şehrin Belediye Başkan Adayını Açıkladı. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 15 şehrin daha belediye başkan adayını açıkladı.Başbakan Erdoğan, AK Parti'nin TBMM Grup Toplantısı'nda konuşarak gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.Yaklaşan yerel...
Erdoğan 15 Şehrin Belediye Başkan Adayını Açıkladı.
13:14
Erdoğan Ardahan, Iğdır, Erzincan, Bingöl ve Hakkari Adaylarını Açıkladı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 5 şehrin daha belediye başkan adayını açıkladı.
Erdoğan Ardahan, Iğdır, Erzincan, Bingöl ve Hakkari Adaylarını Açıkladı
12:52
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Partilerinin Iğdır Belediye Başkan Adayının Mustafa Buluş Olduğunu... IHAAW124834-SIY/03-12-2013


- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partilerinin Iğdır Belediye Başkan adayının Mustafa Buluş olduğunu açıkladı.

03.12.2013 12.48.34 TSI
NNNN.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Partilerinin Iğdır Belediye Başkan Adayının Mustafa Buluş Olduğunu...
22:09
Başbakan Belediye Başkan Adaylarını Açıklamaya Devam Edecek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, belediye başkan adaylarını bu hafta da açıklamaya devam edecek.
Başbakan Belediye Başkan Adaylarını Açıklamaya Devam Edecek
19:19
AK Parti'den Diyarbakır ve Şanlıurfa'ya Sürpriz Aday AK Parti'nin Şanlıurfa adayı İstiafa eden Vali Celalletin Güvenç, Diyarbakır adayı Galip Ensarioğlu oldu.
AK Parti'den Diyarbakır ve Şanlıurfa'ya Sürpriz Aday
12:57
24 Kasım Öğretmenler Günü Gözyaşlarını Tutamadı 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında emekli olan öğretmen Seher Muhulukanlı, veda konuşması için çıktığı kürsüde göz yaşlarını tutamadı.
24 Kasım Öğretmenler Günü  Gözyaşlarını Tutamadı
11:52
AK Parti Iğdır İl Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Iğdır İl Danışma Meclisi toplantısı gerçekleştirildi.
15:08
Yerel Seçimlere Doğru Erzurum'da 186, Kars'ta 47, Iğdır'da 19, Ağrı'da 67 ve Ardahan'da 33 kişi, AK Parti'den belediye başkan aday adaylığı için başvuru yaptı AK Parti Erzurum İl Başkanı Kılıç: "Adayların isimleri...
Yerel Seçimlere Doğru
15:50
Iğdır'da AK Parti Bayramlaşması Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Iğdır İl Başkanlığı tarafından bayramlaşma töreni düzenlendi.
Iğdır'da AK Parti Bayramlaşması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 02:15:57. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUSTAFA BULUŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]