SON DAKİKA MUSTAFA İSLAMOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Mustafa İslamoğlu Haberleri

13:23
Karda 10 Saat Mahsur Kaldılar Rize’de kar engeline takılarak araçlarında mahsur kalan iki kişi 10 saatlik çalışma neticesinde kurtarıldı.
Karda 10 Saat Mahsur Kaldılar
12:47
Otomobillerinde 10 Saat Mahsur Kalan İki Kişi Kurtarıldı Rize'de kar engeline takılarak araçlarında mahsur kalan iki kişi 10 saatlik çalışma neticesinde kurtarıldı.
Otomobillerinde 10 Saat Mahsur Kalan İki Kişi Kurtarıldı
19:33
AA Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk, İfade Verdi AA Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk, usulsüz dinlemelere ilişkin açılan soruşturma kapsamında "müşteki" sıfatıyla ifade verdi.
14:56
Karşıyaka Protokolü Birlik Ve Beraberliği Konuştu Karşıyaka'daki kamu ile özel kurum ve kuruluş yöneticilerini bir araya getiren aylık toplantı da " Birlik ve beraberlik ile orman yangınlarına karşı vatandaşı bilinçlendirme " konusu ele alındı.
Karşıyaka Protokolü Birlik Ve Beraberliği Konuştu
21:08
Çubuk'ta "Kaynağımız Kuran Olmalı" Konferansı Mustafa İslamoğlu, tarihi Bekir Ağalar Konağı’nda "Kaynağımız Kuran Olmalı" konulu konferans verdi.
11:41
'Tika, El Kaide Destekçisi Vakıflara Yardım Yapıyor' İddiası Meclis Gündeminde Chp Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'a, "Kosova'da TİKA ve Yunus Emre Vakfı, hangi sivil toplum kuruluşlarına destek olmaktadır?
'Tika, El Kaide Destekçisi Vakıflara Yardım Yapıyor' İddiası Meclis Gündeminde
21:17
Karşıyaka Protokolü Madde Bağımlılığının Tehlikesini Konuştu Karşıyaka'daki kamu ile özel kurum ve kuruluş yöneticilerini bir araya getiren aylık toplantı da "madde bağımlılığının tehlikesi" konusu ele alındı.
Karşıyaka Protokolü Madde Bağımlılığının Tehlikesini Konuştu
16:04
Emniyette "Paralel Yapı" Operasyonu Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İnanç: "250 kişiyi 4 yıl boyunca haksız bir şekilde dinleyip, hayali bir örgüt üretiyorsunuz. O zaman bunun hesabını vermek zorundasınız" İHH Genel Başkanı Yıldırım: "Ortada bir İsrail uzantısı olduğu belli. Fakat bu İsrail uzantısı son dönemlerde olmuş bir.
13:41
Emniyetteki Parelel Yapı Operasyonu "Paralel yapı" iddialarına ilişkin yürütülen soruşturmada dün gözaltına alınan polislerin, terör örgütü "Tevhit Selam Kudüs Ordusu" ile ilgili soruşturma gerekçesiyle aralarında bazı üst düzey bürokratlar ve gazetecilerin de bulunduğu 242 kişiyle ilgili gözaltı listesi hazırladığı belirtildi.
Emniyetteki Parelel Yapı Operasyonu
18:55
Selam-Tevhid Örgütü Hakkındaki Takipsizlik Kararı Kararda, 106 klasörden oluşan dosyanın 17 Aralık 2013'te adliyeye götürüldüğü ifade edildi Karardan: "Soruşturma kapsamında, Türkiye Cumhuriyeti Devleti Başbakanı'nın, Filistin Devlet Başkanı, Filistin Başbakanı ve Somali Cumhurbaşkanı ile yaptığı, devletin güvenliği ve iç ve dış siyasal yararları bakımından.
16:58
İzmir'de İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değişti Mart ayında çıkan 6528 Sayılı Milli Eğitim Temel Kanunu ile eğitim uzmanı olan ilçe milli eğitim müdürleri yerine görevlendirmeler yapıldı.
13:29
Başkan Akpınar'dan Görme Engelli Serdar'a Karne Hediyesi Karşıyaka Lisesi’ni birincilikle bitiren görme engelli Serdar Fırtına’nın bisiklete binebilme hayalini Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar gerçekleştirdi.
Başkan Akpınar'dan Görme Engelli Serdar'a Karne Hediyesi
12:16
Sağlıklı Yaşam Kulüpleri"Nin Finali Yapıldı Türkiye’de ilk kez Karşıyaka’da kurulan ve 63 okul, 126 öğretmen ve 1580 öğrenci projeye katıldı.
Sağlıklı Yaşam Kulüpleri'Nin Finali Yapıldı
22:14
Karşıyaka Protokolü Medicalparkta "Sevgi"Yi Konuştu Karşıyaka’daki kamu ile özel kurum ve kuruluş yöneticilerini bir araya getiren aylık toplantı da "Sevgi evleri ve Parçalanmış Aile" konusu ele alındı.
Karşıyaka Protokolü Medicalparkta 'Sevgi'Yi Konuştu
15:25
Karşıyaka'da Öğrencilere İlkyardım Eğitimi Verildi “Sağlıklı Yaşam Kulüpleri Projesi” kapsamında yapılan etkinlikte, ilkokul ve ortaokul öğrencileri İzmir 112 çalışanları ile buluştu.
Karşıyaka'da Öğrencilere İlkyardım Eğitimi Verildi
17:34
Paralel Yapı"Nın Dinleme İddialarına Konu Olan "Selam" Soruşturması Soruşturma kapsamında yazar Nurettin Şirin'in savcılıkça ifadesi alındı.
17:06
17 Aralık" Röportajları Gazeteci Hüseyin Kulaoğlu, "17 Aralık" sürecine ilişkin bazı gazeteci, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, sanatçı ve siyasetçilerle yaptığı röportajları bir kitapta derledi.
16:25
Tevhid-İ Selam' Soruşturması İ Selam' soruşturması kapsamında dinlenen 2 bin 280 kişi arasında yer aldığı belirtilen Nurettin Şirin, bugün şüpheli sıfatı ile ifade verdi.
20:34
İhh Genel Başkanı Yıldırım "Selam Örgütü Soruşturması"Nda İfade Verdi İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Genel Başkanı Bülent Yıldırım, “Selam” örgütü soruşturması kapsamında ifade verdi.
İhh Genel Başkanı Yıldırım 'Selam Örgütü Soruşturması'Nda İfade Verdi
17:28
Selam Soruşturmasında 4 Kişi İfade Verdi Terör Örgütü Selam-Tevhit Kudüs Ordusu'na yönelik soruşturma kapsamında 4 şüpheli ifade verdi.
17:00
Selam Örgütü Soruşturması: Gazeteci Hüsnü Mahalli de İfade Verdi İ Selam' örgütü soruşturmasını yürüten İstanbul Cumhuriyet Savcısı İrfan Fidan tarafından ifadeye çağrılan gazeteci Hüsnü Mahalli, bugün İstanbul Adalet Sarayı'na gelerek ifade verdi.
14:37
Yazar Mustafa İslamoğlu İfade Verdi Yazar Mustafa İslamoğlu'nun, 7 bin kişinin dinlenildiği haberleriyle kamuoyuna yansıyan 'Selam Örgütü' soruşturması kapsamında ifadesi alındı.
Yazar Mustafa İslamoğlu İfade Verdi
14:24
İslamoğlu: Savcı Söylemedi Ama Dosyada 2 Bin 200 Kişi Var Selam terör örgütü soruşturması kapsamında ifade veren ilahiyatçı yazar Mustafa İslamoğlu, dosya kapsamında 2 bin 200 kişinin bulunduğu iddiasını tekrarladı.
İslamoğlu: Savcı Söylemedi Ama Dosyada 2 Bin 200 Kişi Var
14:09
Paralel Yapı"Nın Telefon Dinleme İddialarına İlişkin Soruşturma "Paralel yapı"nın telefon dinleme iddialarına konu olan soruşturma kapsamında yazar Mustafa İslamoğlu, savcılığa ifade verdi İslamoğlu: "Bu tuzun kokması halidir.
13:28
Tevhid-İ Selam' Örgütü Soruşturması'nda 3 Kişi Şüpheli Sıfatı ile İfade Verdi İ Selam' örgütü soruşturmasında dinlendiği belirtilen 2 bin 280 kişi içinde bulunan yazar Mustafa İslamoğlu, Hüseyin Avni Yazıcıoğlu ve oğlu Seccat Yazıcıoğlu şüpheli sıfatı ile ifade verdiler.
13:15
İ Selam' Örgütü Soruşturması. 3 Kişi Şüpheli Sıfatı ile İfade Verdi Yazar Mustafa İslamoğlu, "İfademde, bu davada takipsizlik kararı verilmesinin beni sevindirmeyeceğini söyledim. Bizi terörle ilişkilendiren yargıya sızmış bu karanlık yapı, emniyete sızmış bu karanlık yapı benim gibi buraya mahkemeye çağrılıp yaptıklarının hesabını verirlerse o zaman 'şimdi hak yerini buldu' diyeceğimi söyledim" dedi.
İ Selam' Örgütü Soruşturması. 3 Kişi Şüpheli Sıfatı ile İfade Verdi
22:18
Tevhid-İ Selam Örgütü Soruşturması 'tevhid-i Selam' örgütü soruşturmasını yürüten İstanbul Cumhuriyet Savcısı İrfan Fidan'ın, soruşturma kapsamında telefonları dinlendiği öne sürülen 2 bin 280 kişi arasında bulunan bazı şüphelileri ifadeye çağırdığı öğrenildi.
17:47
Paralel Yapı"Nın Telefon Dinleme İddialarına İlişkin Soruşturma "Paralel yapı"nın telefon dinleme iddialarına konu olan soruşturma kapsamında, aralarında İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, yazar Mustafa İslamoğlu, gazeteciler Hakan Albayrak ve İbrahim Karagül'ün de bulunduğu 25 kişi ifadeye çağrıldı.
13:00
Diyarbakır'da Kur-an Araştırma Merkezi Açıldı Diyarbakır'da "Uluslararası Kuran Araştırma Merkezi"nin açılışı yapıldı.
Diyarbakır'da Kur-an Araştırma Merkezi Açıldı
18:10
Tarihi Mesudiye Medresesi Hizmete Açıldı Diyarbakır'ın Sur ilçesinde bulunun Ulu Camii bitişiğinde yer alan Zinciriye Medresesi yapılan restorasyonun ardından bugün düzenlen törenle hizmete açıldı.
Tarihi Mesudiye Medresesi Hizmete Açıldı
16:52
Diyarbakır'da "Uluslararası Kuran Araştırma Merkezi" Açıldı Zinciriye Medresesindeki Yardımeli Uluslararası İnsani Yardım Derneği'nce kurulan "Uluslararası Kuran Araştırma Merkezi" törenle hizmete girdi.
13:39
Karşıyaka'ya Şarkılarla Veda Ettiler Karşıyaka Belediyesi tarafından 22’nci kez düzenlenen Uluslararası Karşıyaka Çocuk Şenliği renkli görüntülerle sona erdi.
Karşıyaka'ya Şarkılarla Veda Ettiler
15:29
22. Uluslararası Karşıyaka Çocuk Şenliği 7 ülkeden 71 çocuğun katıldığı şenlik, kortej yürüyüşüyle başladı.
13:04
23 Nisan Coşkusu Karşıyaka'yı Sardı 23 Nisan'ı şenlik havasında kutlayan Karşıyaka Belediyesi, yabancı konukların yanı sıra, Karşıyakalıları da bu coşkuya ortak etti.
23 Nisan Coşkusu Karşıyaka'yı Sardı
12:40
Karşıyaka'da Şenlik Başlıyor Karşıyaka Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen 22’nci Uluslararası Karşıyaka Çocuk Şenliği’nin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
Karşıyaka'da Şenlik Başlıyor
14:54
Karşıyaka Ram 3. Kariyer Günleri Başladı Karşıyaka Rehberlik Araştırma Merkezi (RAM) 3. Kariyer günleri 18 üniversite, 10 meslek odasının katılımları ile Ahmet Piriştina Kültür Merkezinde 2-3 Nisan tarihlerinde başladı.
Karşıyaka Ram 3. Kariyer Günleri Başladı
16:51
Paralel Yapı"Nın Telefon Dinleme İddiası Akabe Vakfı kurucusu Mustafa İslamoğlu ile vakfın bazı yöneticileri ve üyeleri, "paralel yapı"nın telefon dinleme iddiasına ilişkin, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu İslamoğlu: "Bütün bu insanları bir kazanın içine atıp, bundan bir terör örgütü çıkarma cambazlığını kim yaptıysa,
Paralel Yapı'Nın Telefon Dinleme İddiası
16:23
Akabe Vakfı'ndan "7 Bin Kişi Dinlendi" İddialarına Suç Duyurusu Akabe kültür ve Eğitim Vakfı yönetici ve üyelerinden oluşan bir grup, 7 bin kişinin dinlendiği iddialarına konu olan soruşturmayla ilgili eylem yaparak suç duyurusunda bulundu.
Akabe Vakfı'ndan '7 Bin Kişi Dinlendi' İddialarına Suç Duyurusu
16:08
Akabe Vakfı'ndan "7 Bin Kişi Dinlendi" İddialarına Suç Duyurusu Yaklaşık 5 yıldır savcı Zekeriya Öz'ü koruyan polis memuru, Mustafa İslamoğlu'nun koruması olarak basın açıklamasında görüntülendi.
Akabe Vakfı'ndan '7 Bin Kişi Dinlendi' İddialarına Suç Duyurusu
14:20
Paralel Yapı"Nın Telefon Dinleme İddiası İHH Yönetim Kurulu Üyesi ve Hukuk Kurulu Başkanı Sönmez: "Her kim devletin araçlarını, imkanlarını ve yetkilerini kullanarak hangi görüşte olursa olsun kişi ve kuruluşlar hakkında böyle bir hukuksuzluğa yeltenmişse mutlaka ve mutlaka cezalandırılmalı" Yazar İslamoğlu: "Hem dinleme emrini hem de dinlemeyi.
Paralel Yapı'Nın Telefon Dinleme İddiası
14:05
Aday Gösterilmeyen Ak Partili Bulazar'dan Teşekkür Yemeği AK Parti'den Devrek Belediye Başkanlığı'na aday adayı olan ancak aday gösterilmeyen Hayri Bulazar, aday adaylığı süresince kendisine destek veren arkadaşlarına teşekkür yemeği verdi.
Aday Gösterilmeyen Ak Partili Bulazar'dan Teşekkür Yemeği
08:43
MŞÜ Yönetici Eğitimi Çalıştayı Sona Erdi Muş Alparslan Üniversitesinin Kırşehir'de düzenlediği IV. Yönetici Eğitimi Çalıştayı sona erdi.
MŞÜ Yönetici Eğitimi Çalıştayı Sona Erdi
14:08
Güvenç, 'Paralel' Mi Değil Mi? Şanlıurfa kamuoyu 17 Aralık Operasyonu sonrası AK Parti adayı Celalettin Güvenç'in hangi cemaat mensubu olduğu konusunda tartışmaya başladı.
Güvenç, 'Paralel' Mi Değil Mi?
09:49
Rabbimizin Sünneti İlkeleridir Mustafa İslamoğlu, Allah'ın sünnetinde bir değişme görülemeyeceğini belirterek, "Rabbimizin sünneti, Rabbimizin ilkeleridir" dedi.
Rabbimizin Sünneti İlkeleridir
16:15
Akabe Vakfı İhsan Tekoğlu Eğitim ve Kültür Merkezi Hizmete Açıldı Yalova'nın Çiftlikköy ilçesinde Akabe Vakfı İhsan Tekoğlu Eğitim ve Kültür Merkezi hizmete açıldı.
18:02
"Hıtamuhu Misk Esma İ Hüsna" Programı Başbakan Yardımcısı Arınç."İstanbul'da biraz ötede başka topluluklar var, başka duyguların içindeler, onlar da kendilerince tatmin oluyorlar."
'Hıtamuhu Misk Esma İ Hüsna' Programı
16:03
Bülent Arınç 'Hıtamuhu Misk' Programına Katıldı Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Mustafa İslamoğlu'nun 2008 yılında Akabe Vakfı'nda başlattığı Esma-i Hüsna derslerinin sonuncusu 'Hıtamuhu Misk' programına katıldı.
Bülent Arınç 'Hıtamuhu Misk' Programına Katıldı
13:54
Evin Leblebicioğlu Ortaokulu Yılsonu Sergisi Açtı Karşıyaka Evin Leblebicioğlu Ortaokulu, Teknoloji Tasarım, Resim ve Spor etkinliklerinden oluşan yılsonu sergisini açtı.
Evin Leblebicioğlu Ortaokulu Yılsonu Sergisi Açtı
17:12
Esma-i Hüsna Derslerine Görkemli Kapanış Töreni Mustafa İslamoğlu'nun 5 yıldır sürdürdüğü Esma-i Hüsna dersleri görkemli bir kapanış programıyla sona eriyor.9 Haziran'da İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek bu özel programa, İstanbul başta olmak üzere yurt içinden ve yurt dışından...
Esma-i Hüsna Derslerine Görkemli Kapanış Töreni
18:21
"İnsan Tasavvuru" Konferansı Çankırı'da "İnsan Tasavvuru" konulu konferansı düzenlendi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 05:24:55. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUSTAFA İSLAMOĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]