SON DAKİKA MUSTAFA ÖZER HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Özer Haberleri


... Devamı

14:49
Adana'da Traktör ile Kamyonet Çarpıştı: 2 Yaralı Adana'nın Kozan ilçesinde traktör ile kamyonetin çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı.
Adana'da Traktör ile Kamyonet Çarpıştı: 2 Yaralı
23:33
Fatih Terim, Tutor Kursu'nu Ziyaret Etti Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından düzenlenen Tutor (Antrenör eğitmeni) Kursu'na bir ziyaret gerçekleştirdi.
Fatih Terim, Tutor Kursu'nu Ziyaret Etti
18:55
Fatih Terim, Antrenör Eğitmeni Kursunu Ziyaret Etti Fatih Terim, TFF'nin Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından düzenlenen antrenör eğitmeni kursunu ziyaret etti.
18:54
Fatih Terim, Tutor Kursunu Ziyaret Etti İstanbul / DHA Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından düzenlenen Tutor (Antrenör eğitmeni) Kursu'na bir ziyaret gerçekleştirdi.
Fatih Terim, Tutor Kursunu Ziyaret Etti
18:50
Fatih Terim, Antrenör Eğitmeni Kursunu Ziyaret Etti Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından düzenlenen antrenör eğitmeni kursunu (Tutor) ziyaret etti.
19:40
Datça AK Parti Kongrelerini Tamamladı AK Parti Datça İlçe Teşkilatı’ndan ilçe kongresinin ardından kadın ve gençlik kolları seçimleri de tamamlandı.
Datça AK Parti Kongrelerini Tamamladı
19:06
Gazi Uyum Evi 19 Eylül Spor Tesisleri Açıldı Açılıştaki gösteri maçında TSK Ampute Futbol Takımı, TFF Ünlüler Karması'nı 2 1 yendi.
17:45
Gazi Uyum Evi 19 Eylül Spor Tesisleri Açıldı Gazilerin ruhsal ve bedensel olarak hayata hazırlanma ve rehabilitasyonlarını sağlama amacıyla kurulan Gazi Uyum Evi 19 Eylül Spor Tesisleri, hizmete açıldı.
Gazi Uyum Evi 19 Eylül Spor Tesisleri Açıldı
17:36
Gazi Uyum Evi 19 Eylül Spor Tesisleri Açıldı Gazilerin ruhsal ve bedensel olarak hayata hazırlanma ve rehabilitasyonlarını sağlama amacıyla kurulan Gazi Uyum Evi 19 Eylül Spor Tesisleri, hizmete açıldı.
Gazi Uyum Evi 19 Eylül Spor Tesisleri Açıldı
10:41
Elazığ Valisi Koçak'tan İlçelere Ziyaret Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak, Sivrice ve Maden ilçelerinde incelemelerde bulundu.
18:09
Yargıtay ve Danıştaya Yeni Üyeler Seçildi Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Fethi Şimşek, YBP Sözcüsü Abbas Özden, Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Veli Dalgalı, İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ali Doğan, Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ademoğlu'nun da arasında bulunduğu 144 hakim ve savcı Yargıtay üyesi oldu Yargıtay ve Danıştayda beş gün içinde daire başkanlığı kadroları için seçim yapılacak Yargıtaydaki daire başkanlığı seçiminin tamamlanmasından itibaren beş gün içinde Birinci Başkanlık Kurulu yeniden belirlenecek Yargıtay
17:07
Yeni Yargıtay Üyeleri Belli Oldu Yargıtay’da boş bulunan 15 üyelik kadrosu ile 2 Aralık 2014 tarih ve 6572 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun’la ihdas edilen 129 üyelik kadrosuna Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Genel Kurulu’nun bugünkü toplantısında seçim yapıldı.
14:15
Matso İle Şekerbank Arasında Protokol İmzalandı Şekerbank, MATSO üyelerine faiz oranlarında yüzde 25'e varan indirimler uygulayacak
12:27
MATSO ile Şekerbank İşbirliği Protokolü İmzaladı MATSO ile Şekerbank arasında üyelerin daha uygun şartlarda ve daha uygun vadelerde banka ürünlerinden faydalanabilmesi amacıyla işbirliği protokolü imzalandı.
MATSO ile Şekerbank İşbirliği Protokolü İmzaladı
18:45
Ahmet Nayan, Kaymakam Arıcan'ı Ziyaret Etti Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde, TEMA Vakfı temsilciliği görevi verilen Ahmet Nayan, Kaymakam Faik Arıcan'ı ziyaret etti.
15:53
Sandıklı'da MHP Kongresi MHP Sandıklı İlçe Başkanlığı'na Albay Mehmet Tuğrul, seçildi.
Sandıklı'da MHP Kongresi
13:08
Saray Mutfağı Müzeye Dönüştürülecek Edirne Sarayı'ndaki restorasyonu tamamlanan saray mutfağı, yapıldığı döneme ait mutfak eşyalarının sergileneceği müze haline getirilecek.
Saray Mutfağı Müzeye Dönüştürülecek
11:49
Edirne Sarayı'na, Efes ve Aspendos Modeli Saraydan günümüze kalan eserlerin bulunduğu alanın ören yeri haline getirilmesi hedefleniyor.
12:39
Sular Üzerinde Yükselen Kent, Tunca Projesi' Edirne Sarayı Kazı Başkanı Doç. Dr. Özer: "Sarayiçi bölgesi merkezli düşünülen bu projenin; bünyesinde barındırdığı taşınmaz kültür varlıklarını ve özellikle Edirne Sarayı, köprüleri, II. Bayezid Külliyesi’ni dikkate alarak, onları koruyup, yaşatacak ve gelecek kuşaklara aktarılmasını sağlayacak şekilde.
18:12
Şekerbank'tan Çiftçilere Emeklilik Kredisi Şekerbank, Denizli Ziraat Odası ile imzaladığı sözleşmeyle çiftçilere birikmiş prim borçlarını kredi kullanarak ödeyip emekli olma imkanı sağladı.
18:37
UEFA'ya Ankara Karması Damgasını Vurdu UEFA’nın amatör futbola verdiği destek kapsamında düzenlenen UEFA Region Cup’a Türkiye damgasını vurdu.
UEFA'ya Ankara Karması Damgasını Vurdu
11:03
Futbolun Ustaları, Siirtli Genç Yeteneklerle Buluştu Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın, ‘Futbolun Ustaları, Geleceğin Yıldızlarıyla Buluşuyor’ projesi kapsamında Siirtli gençler, efsane futbolcularla bir araya gelerek merak edilen soruları yanıtladı.
Futbolun Ustaları, Siirtli Genç Yeteneklerle Buluştu
16:11
Futbolun Ustaları, Geleceğin Yıldızlarıyla Buluşuyor" Projesi Eski milli futbolcular, proje kapsamında Siirt'te gençlerle bir araya geldi.
13:20
Patpat ile Okula Giden Liseliler Kaza Yaptı Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde okula giderken 'patpat' tabir edilen tarım aracıyla kaza yapan 6 lise öğrencisi yaralandı.
Patpat ile Okula Giden Liseliler Kaza Yaptı
12:49
Öğrencileri taşıyan "pat pat" devrildi: 6 yaralı Ereğli ilçesinde "pat pat" olarak tabir edilen tarım aracının devrilmesi sonucu 6 öğrenci yaralandı.
Öğrencileri taşıyan 'pat pat' devrildi: 6 yaralı
12:29
Zonguldak'ta Patpat ile Okula Giden Liseliler Kaza Yaptı: 6 Yaralı Zonguldak'ta öğrenci servisi olmadığı için okula 'patpat' olarak bilinen tarım aracıyla giden 6 lise öğrencisi, kaza yaptı.
Zonguldak'ta Patpat ile Okula Giden Liseliler Kaza Yaptı: 6 Yaralı
12:10
Zonguldak'ta Öğrencileri Taşıyan Pat Pat Devrildi: 6 Yaralı Zonguldak'ta lise öğrencisinin kullandığı tarım aracının devrilmesi sonucu 6 öğrenci yaralandı.
Zonguldak'ta Öğrencileri Taşıyan Pat Pat Devrildi: 6 Yaralı
17:29
Başarılı Sporcudan Mintaş'a Ziyaret Trabzon’da düzenlenen 2. Avrupa Gençler İşitme Engelliler Şampiyonasında Avrupa 2.’si olan Mustafa Özer, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili İhsan Mintaş’ı ziyaret etti.
Başarılı Sporcudan Mintaş'a Ziyaret
16:02
Ordu'da Kamyonetin Çarptığı Yaya Yaralandı Fatsa ilçesinde bir kamyonetin çarptığı yaya yaralandı.
Ordu'da Kamyonetin Çarptığı Yaya Yaralandı
15:02
Fatsa'da Kaza: 1 Yaralı Ordu’nun Fatsa ilçesinde yolun karşısına geçmekte olan yaşlı adam, otomobilin çarpması sonucu yaralandı.
Fatsa'da Kaza: 1 Yaralı
12:49
Mudanyalı Avcılar Sezonu Açtı Mudanya Avcılar Kulübü, 2014-2015 yılı av sezonu açılışını düzenlenen özel bir programla gerçekleştirdi.
Mudanyalı Avcılar Sezonu Açtı
12:09
Mudanyalı Avcılar Sezonu Açtı Bursa'nın Mudanya ilçesinde faaliyet gösteren Mudanya Avcılar Kulübü 2014-2015 yılı av sezonu açılışını düzenlenen özel bir programla gerçekleştirdi.
10:15
1207 Antalyaspor, Genç Kızlar Türkiye Şampiyonu Sakarya'nın ev sahipliği yaptığı Genç Kızlar Türkiye Şampiyonasında 1207 Antalyaspor şampiyon oldu.
12:38
ABD'li Tarihçi, Osmanlı'nın İzlerinin Peşinde Tel Aviv Üniversitesi Ortadoğu-Afrika Tarihi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Amy Singer, üç yıldır Osmanlı'nın Edirne'deki izlerini sürüyor.
ABD'li Tarihçi, Osmanlı'nın İzlerinin Peşinde
16:28
Edirne Sarayı Kitabı Yayımlandı Edirne Sarayı'nın kazı çalışmalarının değerlendirildiği Edirne Sarayı (Saray ı Cedid i Amire) adlı kitap yayımlandı.
Edirne Sarayı Kitabı Yayımlandı
20:39
Muş'ta Öldürülen Dede ve 3 Torunu Elazığ'da Toprağa Verildi Mustafa Özer'in, girdiği bunalım sonucu öldürdüğü, imamlık yapan kayınpederi Muhittin Karadağ ile öz çocukları Muhammet Hüsna (3), Üzeyir (1) ve Salih Özer'in (2), cenazeleri akşam saatlerinde memleketleri Elazığ'a getirildi.
Muş'ta Öldürülen Dede ve 3 Torunu Elazığ'da Toprağa Verildi
19:43
Cinnet Geçiren Babanın Üçüncü Oğlu da Öldü (3) Dede VE 3 TORUNU ELAZIĞ'DA TOPRAĞA VERİLDİ Muş'ta cinnet geçiren Mustafa Özer'in girdiği bunalım sonucu öldürdüğü, imamlık yapan kayınpederi Muhittin Karadağ ile kendi çocukları Muhammet Hüsna (3), Üzeyir (1) ve Salih Özer'in (2), cenazeleri akşam saatlerinde memleketleri Elazığ'a getirildi.
Cinnet Geçiren Babanın Üçüncü Oğlu da Öldü (3)
17:44
Cinnet Geçiren Babanın Üçüncü Oğlu da Öldü (2) Dede İLE TORUNLARI ELAZIĞ'DA TOPRAĞA VERİLECEK Muş'ta, evi terk eden eşini almak için gittiği Kayınpederi Muhittin Karadağ'ın lojmanında cinnet geçiren şizofreni hastası manav 24 yaşındaki Mustafa Özer'in tabancasından çıkan kurşunla ölen 4 kişi Elazığ'da defnedilecek.
17:28
Cinnet Geçiren Babanın Üçüncü Oğlu da Öldü Muş'ta, evi terk eden eşini almak için dün gittiği imam kayınpederi Muhittin Karadağ'ın lojmanında cinnet geçiren şizofreni hastası manav 24 yaşındaki Mustafa Özer'in tabancasından çıkan kurşunla ağır yaralanan çocuklarından 2 yaşındaki Salih Özer de bugün hastanede yaşamını yitirdi, olayda ölenlerin sayısı 4'e çıktı.
Cinnet Geçiren Babanın Üçüncü Oğlu da Öldü
18:46
Cinnet Getiren Damat, İki Oğlu ile Kayınpederini Öldürdü Muş'ta, 6 aydır şizofreni tedavisi gören manav 24 yaşındaki Mustafa Özer, evi terk eden eşini almak için gittiği imam kayınpederi Muhittin Karadağ'ın lojmanında cinnet geçirdi.
Cinnet Getiren Damat, İki Oğlu ile Kayınpederini Öldürdü
18:31
Cinnet Geçiren Manav, 2 Oğlunu ve İmam Kayınpederini Öldürdü Muş'ta, 6 aydır şizofreni tedavisi gören manav 24 yaşındaki Mustafa Özer, evi terk eden eşini almak için gittiği imam kayınpederi Muhittin Karadağ'ın lojmanında cinnet geçirdi.
Cinnet Geçiren Manav, 2 Oğlunu ve İmam Kayınpederini Öldürdü
18:27
Cinnet Getiren Damat, İki Oğlu ile Kayınpederini Öldürdü Muş'ta yaşanan olayda, Mustafa Özer evi terk eden eşini almak için gittiği kayınpederi Muhittin Karadağ'ın evinde cinnet getirdi.
Cinnet Getiren Damat, İki Oğlu ile Kayınpederini Öldürdü
18:12
3 Çocuğunu ve Kayınpederini Katletti Muş’ta uzun süredir eşiyle problem yaşayan Mustafa Özer, kayınpederinin evini basıp dehşet saçtı.
3 Çocuğunu ve Kayınpederini Katletti
18:34
Doç.dr. Özer, "Edirne Sarayı'nın Milli Saraylara Devredilmesi Yapılan Çalışmaları da Hızlandırır" İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Öğretim Üyesi ve Edirne Sarayı Kazı Başkanı Doç Dr. Mustafa Özer, "Edirne Sarayı'nın, TBMM Milli Saraylar Dairesi Başkanlığı'na devri sağlanırsa, İstanbul Dolmabahçe, Beylerbeyi ve Çırağan Sarayları gibi milli saraylar kapsamına alınmasının olumlu olacağını düşünüyoruz” dedi.
Doç.dr. Özer, 'Edirne Sarayı'nın Milli Saraylara Devredilmesi Yapılan Çalışmaları da Hızlandırır'
12:15
Hürrem Sultan'ın Parfüm Şişelerinin Bulunduğu Saray Korunacak Edirne Yeni Saray Kazısı Başkanı ve Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Özer: "Saray çevresini ören yeri ilan etme çalışmaları sürüyor"
Hürrem Sultan'ın Parfüm Şişelerinin Bulunduğu Saray Korunacak
12:09
Edirne Sarayı Restorasyonu, TBMM'ye Devrediliyor Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, 1878 yılındaki Rus işgalinde yakılan Edirne Sarayı'nın restore çalışmalarının tamamen Milli Saraylar Daire Başkanlığı'na verileceğini söyledi.
Edirne Sarayı Restorasyonu, TBMM'ye Devrediliyor
16:59
Edirne'de Hafızlık Merkezi Oluşturulacak İl Müftülüğü, Edirne Sarayı kazı evi olarak kullanılan Peykler Medresesi'nin, hafızlık merkezi olarak hizmet vermesi için başvuruda bulundu Vali Şahin: "Medresenin dini hizmetler için vakfedildiği ibaresi vakfiye belgesinde de yer alıyor"
Edirne'de Hafızlık Merkezi Oluşturulacak
22:17
Datça'da Kabotaj Bayramı Coşkuyla Kutlandı Kabotaj ve Denizcilik Bayramı nedeniyle Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı ve denize çelenklerin bırakılmasından sonra akşam saatlerinde çeşitli yarışmalar düzenlendi.
Datça'da Kabotaj Bayramı Coşkuyla Kutlandı
21:39
Datça'da Kabotaj Bayramı Coşkuyla Kutlandı Muğla'nın Datça İlçesi'nde, 1 Temmuz Kabotaj ve Denizcilik Bayramı'nın 88'inci yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı.
16:20
Edirne Valisi Saray Kazı Evini Ziyaret Etti Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Edirne’deki Peykler Medresesinde bulunan Kazı Evini ziyaret etti.
Edirne Valisi Saray Kazı Evini Ziyaret Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 23:09:09. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUSTAFA ÖZER HABERLERİ
[Hata Bildir]