SON DAKİKA NALLIHAN HABERLERİ

Son Dakika Nallıhan Haberleri

15:08
Öğrenciler Yarıyıl Tatiline Çıktı Ayaş, Güdül ve Nallıhan ilçelerinde öğrenciler karne alarak tatile başladı.
14:44
Ankapark, Emıtt Fuarı'nda Görücüye Çıktı Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin yapımını sürdürdüğü Ankapark, İstanbul’da düzenlenen 19. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) ilk günden katılımcıların yoğun ilgisini çekti.
Ankapark, Emıtt Fuarı'nda Görücüye Çıktı
12:59
Başkent, Emıtt Fuarı'nda Tanıtıldı Ankara, bu yıl 19’uncusu düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’nda rengarenk kıyafetleri, yöresel lezzetleri ve el sanatlarıyla tanıtıldı.
Başkent, Emıtt Fuarı'nda Tanıtıldı
19:52
Nallıhan'da İki Katlı Ahşap Ev Yandı Nallıhan ilçesinde iki katlı ahşap ev yandı.
16:00
Milletvekili Salih Koca 2014'ü Değerlendirdi AK Parti Eskişehir Milletvekili Koca, 2014'ün Eskişehir'de yatırımların yılı olduğunu söyleyerek "Ülkemizdeki kalkınma hamlesinden Eskişehirimiz de yararlandı." dedi.
Milletvekili Salih Koca 2014'ü Değerlendirdi
15:29
Başkan Gökçek'ten Önemli Açıklamalar ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 30 Mart yerel seçimleriyle birlikte sorumluluk alanlarına dahil olan 9 ilçeye 300 trilyon liraya yakın yatırım yaptıklarını söyledi.
14:48
Esere Saygılı, Korsana Karşıyız-4" Slogan ve Logo Yarışması Ödül Töreni Akyurt'ta yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
15:58
Beypazarı'nda Kar Kalınlığı 30 Cm'ye Ulaştı Beypazarı'nda kar kalınlığı şehir merkezinde 10 cm'ye, yüksek kesimlerde ise 30 cm'ye ulaştı.
14:05
Nallıhan'da Karla Mücadele Çalışmaları Sürüyor Nallıhan İlçesinde, karla mücadele çalışmaları aralıksız devam ediyor.
18:25
Nallıhan'da Toprak Kayması Ankara’nın Nallıhan ilçesinde meydana gelen toprak kayması sonucu 2 ev hasar gördü.
Nallıhan'da Toprak Kayması
12:25
Nallıhan'da Kuşlara Yem Bırakıldı Son yılların en yoğun kar yağışını alan Nallıhan'da doğadaki yaban hayatını canlı kılmak amacıyla yapılan çalışma kapsamında kuşlara yem bırakıldı.
12:47
Başkan Gökçek 2014 Yılını Değerlendirdi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, başkent Ankara’nın değerine değer katan dev projeleri üretmeye devam ettiklerini söyledi.
Başkan Gökçek 2014 Yılını Değerlendirdi
12:01
5 İlçe Petrol Zengini Olacak Türkiye'nin 5 ilçesinde "bitümlü şeyl"den petrol üretilmesi için sondaj çalışmalarına başlandı. Türkiye'de, 1 milyar 640 milyon ton bitümlü şeyl rezervi bulunuyor.
5 İlçe Petrol Zengini Olacak
13:28
Ankara ve Zonguldak'ta Elektrik Kesintisi Bakım ve iyileştirme çalışmaları nedeniyle 24 Aralık Çarşamba günü Ankara ve Zonguldak'ta elektrik kesintisine gidilecek.
17:22
Beypazarı ve Nallıhan'da "Güvenli İnternet" Semineri İMEF, Ankara'da 24 ilçede yapılacak "Güvenli İnternet Projesi" eğitimleri çerçevesinde Beypazarı ve Nallıhan ilçelerinde konferans düzenledi.
12:55
Elektrik Mühendisi, 212 Kilometre Uzaklıktaki Asfalt Şefliğinde Görevlendirildi İl Özel İdaresi kapanınca Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde çalışmaya başlayan Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şube Başkanı Ebru Akgün Yalçın, Belediye tarafından Güdül ilçesindeki asfalt şefliğine atandı.
13:56
Aski'den Borç Yapılandırma Hizmeti ASKİ Genel Müdürlüğü, su borcu yapılandırması kapsamında bazı ilçelerde seyyar ödeme araçlarıyla başvuruları almaya başladı.
18:45
Aski Vezneleri Yarın ve Pazar Günü Açık ASKİ, abone borçlarının yapılandırılmasını sağlamak amacıyla yarın ve 30 Kasım Pazar günü de hizmet verecek.
11:39
Başkent'teki Değişime Tarım da Ayak Uydurmalı Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi Başkanı Türker Naslı, inşaat sektörünün lokomotif görev üstlendiği, sanayinin inovasyon, Ar-Ge, tasarım ve markalaşma ile katkı sağladığı Başkent’teki değişime tarım sektörünün de ayak uydurabilmesi için, tarıma dayalı ihtisas organize sanayi bölgeleri kurulmasını önerdi.
Başkent'teki Değişime Tarım da Ayak Uydurmalı
11:16
Ankara'nın 4 İlçesinde AK Parti Kongre Tarihleri Belirlendi AK Parti 5. Olağan Kongre sürecinde, Ankara'nın 4 ilçesindeki kongre tarihleri belirlendi.
Ankara'nın 4 İlçesinde AK Parti Kongre Tarihleri Belirlendi
12:06
AK Parti Nallıhan İlçe Başkanı Sürücü Açıklaması "5. Olağan Kongre yolunda delege seçimlerini gerçekleştirdik, teşkilat olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz"
15:02
Beypiliç Genel Müdürü Koca Açıklaması "Türkiye'de kanatlı et tüketimi, 1990 yılına göre 10 kat, 2000 yılına göre de 1,7 kat artmıştır"
Beypiliç Genel Müdürü Koca Açıklaması
13:48
Ankara Orman Bölge Müdürlüğünün Planlama Semineri Yapıldı Ankara Orman Bölge Müdürlüğünün 2015 yılı planlama semineri Beypazarı ilçesinde yapıldı.
14:00
İpek Yolu Belediyeler Birliği Çalışmaları Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, İpek Yolu Belediyeler Birliği'nin çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.
İpek Yolu Belediyeler Birliği Çalışmaları
12:47
Ankara'nın Başkent Oluşunun 91. Yıl Dönümü Ayaş, Beypazarı, Güdül ve Nallıhan ilçelerinde Atatürk anıtlarına çelenk konularak saygı duruşunda bulunuldu.
13:54
Kurban Bayramı'na Doğru Nallıhan Kaymakamı İsmail Altan Demirayak, beraberinde Belediye Başkanı İsmail Öntaş ile hayvan pazarında incelemede bulundu.
12:05
Valilik Uyarılmış: Ankara'da İshal Vakalarında Ortalamanın Üzerinde Artış Var Başkent'te su kirliliğinden kaynaklı ishal vakalarının arttığını Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı kabul etti.
Valilik Uyarılmış: Ankara'da İshal Vakalarında Ortalamanın Üzerinde Artış Var
08:39
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
Kara Yollarında Durum
16:06
Nallıhan'a Yeni Hayvan Pazarı Nallıhan Belediyesi tarafından yaptırılan yeni hayvan pazarı hizmet vermeye başladı.
15:12
Nallıhan Kaymakamı Demirayak'a Ziyaret Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç, İlköğretim Haftası dolayısıyla şube müdürleri ile Kaymakam İsmail Altan Demirayak'ı makamında ziyaret etti.
18:24
Artvin'de Turizm Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Nallıhan Turizm Gönüllüler Derneği Başkanı ve kırsal kalkınma uzmanı Mustafa Bektaş, Çoruh Havzası Kırsal Kalkınma Projesi kapsamında Artvin'de bilgilendirme toplantısı düzenledi.
12:47
Dünya Fotoğrafçıları Tuz Gölü'nde Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu (FIAP) Kongresi ve Uluslararası Fotoğraf Şöleni kapsamında Türkiye'de bulunan fotoğraf sanatçıları, Tuz Gölü'nde çekim yaptı.
Dünya Fotoğrafçıları Tuz Gölü'nde
13:11
Nallıhan'da Ev Yangını Ankara'nın Nallıhan ilçesinde ahşap bir evde çıkan yangın hasara neden oldu.
Nallıhan'da Ev Yangını
14:58
30 Ağustos Zafer Bayramı 30 Ağustos Zafer Bayramı, Beypazarı ilçesinde düzenlenen törenle kutlandı.
30 Ağustos Zafer Bayramı
17:05
Ankara Nallıhan'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Ankara'nın Nallıhan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi ağır yaralandı.
12:35
İğne Oyasının Peşindeki Japon Antalya'da yaşayan Japon yazar İkumi Nonaka, iğne oyasının kitabını yazabilmek için Anadolu'da 15 yılda 50 bin kilometre yol kat etti İkumi Nonaka: "Türkiye'de oya kültürünün bitmek üzere olduğunu görüyorum.
İğne Oyasının Peşindeki Japon
12:12
Dünya Fotoğraf Şöleni Ankara'da Gerçekleştirilecek Dünyada fotoğrafın olimpiyatı olarak bilinen ve yüzlerce fotoğraf sanatçısı ile delegenin katıldığı Fotoğraf Şöleni ve FIAP Kongresi Ankara'da gerçekleştirilecek.
22:57
Kızılcahamam'da Yangın Kuşcuören köyünde otluk alanda çıkan yangında 9 hektar ormanlık alan yandı.
Kızılcahamam'da Yangın
17:09
Yaz Kur'an Kursları Sona Erdi Kurslara katılan öğrenciler, temel dini bilgiler öğrendi.
Yaz Kur'an Kursları Sona Erdi
23:23
Ankara, Kırıkkale, Zonguldak, Bartın ve Karabük'te Elektrik Kesintisi Ankara ve çevre illerinde bakım çalışmaları nedeniyle 22 Ağustos'ta elektrik kesintisi yaşanacak.
Ankara, Kırıkkale, Zonguldak, Bartın ve Karabük'te Elektrik Kesintisi
16:08
Ayaş Tüneli, Banliyö Ulaşımında Kullanılacak Ayaş Belediye Başkanı Taşan: "Görüşmelerimiz olumlu. Atıl kalan demiryolunu, yük ve banliyö treni seferlerinde kullanacağız" dedi.
Ayaş Tüneli, Banliyö Ulaşımında Kullanılacak
17:07
Sosyal Adımlarda Büyük Umutlara Projesi' Açılış Toplantısı Ankara Kalkınma Ajansı’nın desteklediği ‘Sosyal Adımlarda Büyük Umutlara Projesi’ açılış toplantısı yapıldı.
Sosyal Adımlarda Büyük Umutlara Projesi' Açılış Toplantısı
13:08
Nallıhan'da Pirinç Çarşısı Yenileniyor Nallıhan'ın Nasuh Paşa Mahallesindeki tarihi Kocahan ve içindeki pirinç çarşısı yenileniyor.
Nallıhan'da Pirinç Çarşısı Yenileniyor
01:11
Nallıhan Belediye Başkanı Öntaş Açıklaması "Ülkemiz, 2023 hedeflerine milletin adamı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde emin adımlarla yürümeye devam edecektir"
Nallıhan Belediye Başkanı Öntaş Açıklaması
10:35
Büyükşehir'den Asfaltta Hız Rekoru Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından sınırlarına yeni katılan ilçe ve köyler de dahil olmak üzere yapılan asfalt çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
Büyükşehir'den Asfaltta Hız Rekoru
22:47
Ankara'da Otobüs Kazası: 5'i Ağır, 36 Yaralı Başkentte, aşırı yağış sonrası kayganlaşan yolda yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu, 5’i ağır, 36 yolcu yaralandı.
Ankara'da Otobüs Kazası: 5'i Ağır, 36 Yaralı
12:24
Nallıhan Halkı İftarda Buluştu Ankara'nın Nallıhan Belediyesince düzenlenen iftar yemeğinde vatandaşlar bir araya geldi.
12:53
Beypazarı'nda Trafik Kazası: 1 Ölü 3 Yaralı Beypazarı’da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü 3 kişi yaralandı.
06:25
Nallıhan'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Ankara'nın Nallıhan ilçesinde, otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi yaralandı.
Nallıhan'da Trafik Kazası: 1 Yaralı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 19:03:02. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NALLIHAN HABERLERİ
[Hata Bildir]