SON DAKİKA NALLIHAN HABERLERİ

Son Dakika Nallıhan Haberleri

 • 17:35Büyükşehir Belediyesi, Aski ve Ego'nun 2016 Mali Yılı Bütçeleri OnaylandıBüyükşehir Belediye Meclisi’nde, 25 ilçe belediyesinin ardından Büyükşehir Belediyesi, ASKİ ve EGO’nun 2016 Mali Yılı bütçeleri kabul edilerek, bütçe görüşmeleri tamamlandı.
 • 10:32Yenimahalle Bütçesine Ankara Büyükşehir'den OnayYenimahalle Bütçesine Ankara Büyükşehir'den OnayAnkara Büyükşehir Belediye Meclisi İkinci Başkan Vekili Nail Çimen’in başkanlığında 82 gündem maddesi ile toplanan Büyükşehir Belediye Meclisi’nde mali bütçe inceleme raporları, maddeler halinde okunarak oylamaya sunuldu.
 • 10:11Büyükşehir Belediye Meclisi ToplantısıAnkara Büyükşehir Belediye Meclisi’nde ilçe belediyelerinin bütçelerinin görüşülmesi tamamlandı.
 • 14:53Nallıhan'da Traktör Devrildi: 2 Ölü, 1 YaralıAnkara'nın Nallıhan ilçesinde traktörün devrilmesi sonucu 2 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
 • 20:37CHP Nallıhan İlçe Başkanlığı'nda Kongre HeyecanıCHP Nallıhan İlçe Başkanlığı'nın olağan kongresinde mevcut başkan Alpay Eser güven tazeledi.
 • 18:52Ankara ve 5 İlde Elektrik KesintisiAnkara, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak'ın bazı semtlerine, planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında 23 Kasım Pazartesi günü elektrik verilemeyecek.
 • 20:31Ankara ve 5 İlde Elektrik Kesintisi UygulanacakAnkara'nın yanı sıra Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu ve Zonguldak'ın bazı semtlerine, planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında, 22 Kasım Pazar günü elektrik verilemeyecek.
 • 11:04Büyükşehir'den İlçelere Led EkranAnkara Büyükşehir Belediyesi, ilçe merkezlerine dev led ekranlar yerleştiriyor.
 • 17:54Ankara'nın 14 İlçesi ve 5 Çevre İlde 20 Kasım'da Elektrik KesintisiBaşkent Elektrik Dağıtım AŞ, ‘Planlı Elektrik Kesintisi Programı’ kapsamında Başkent Elektrik Dağıtım Bölgesi'nde 20 Kasım günü enerji verilemeyecek bölgeleri açıkladı.
 • 14:21Mihallıççık'ta Kış HazırlıklarıMihallıççık'ta Kış HazırlıklarıEskişehir Büyükşehir Belediyesi, Mihalıççık ilçesi kırsal kesimindeki mahalleler arasındaki yaklaşık 19 kilometre yolu, kış koşullarına uygun duruma getirmek için yoğun bir çalışma temposu sürdürüyor.
 • 13:41Mihalıççık'ta Kış Öncesi Yol SeferberliğiMihalıççık'ta Kış Öncesi Yol SeferberliğiBüyükşehir Belediyesi Mihalıççık İlçesi kırsal kesimindeki mahalleler arasındaki yaklaşık 19 km. yolu kış koşullarına uygun duruma getirmek için yoğun bir çalışma temposu sürdürüyor.
 • 12:54İğne Oyası, Japon Öğrenciye Tez Konusu Olduİğne Oyası, Japon Öğrenciye Tez Konusu OlduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Japon öğrenci İkeda Momoka'dan detay görüntüler- Tokyo Yabancı Araştırmalar Üniversitesi Türkoloji Bölümü öğrencisi İkeda Momoka ile röportaj- Ödemiş Kadın Kooperatifi ortaklarından Ayşe Koldaş ile röportaj İğne oyası, Japon öğrenciye tez konusu oldu- Tokyo Yabancı Araştırmalar Üniversitesi Türkoloji Bölümü öğrencisi İkeda Momoka, bitirme tezinde, geleneksel el sanatı iğne oyasını ele alacak- Momoka: - "İğne oyaları çalışmalarını çok sevdim. Bana kattığı, öğrettiği çok şey oldu" AYŞE AKYÜZ - Tokyo Yabancı Araştırmalar Üniversitesi Türkoloji Bölümü öğrencisi İkeda Momoka, bitirme tezinde, geleneksel el sanatı iğne oyasını inceleyecek.
 • 12:19İğne Oyası, Japon Öğrenciye Tez Konusu OlduTokyo Yabancı Araştırmalar Üniversitesi Türkoloji Bölümü öğrencisi İkeda Momoka, bitirme tezinde, geleneksel el sanatı iğne oyasını inceleyecek.
 • 12:57Başkan Gökçek'ten Gündeme Dair DeğerlendirmelerAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek; 1 Kasım genel seçimlerinin sonuçlarından, başkanlık sistemine, paralel yapıdan, siyasi olaylara, ekonomik tablodan Büyükşehir’in yatırım ve hizmetlerine kadar pek çok konuda önemli değerlendirme ve tespitlerde bulundu.
 • 19:52Juliopolis Antik KentiJuliopolis Antik Kenti"Ndeki KazılarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Juliopolis antik kentinde kazı çalışması yapan ekip- Kazı alanından detaylar- Nallıhan Belediye Başkan Yard. Ömer Nayrak'ın açıklaması- Kazı alanındaki mezarlar "Juliopolis Antik Kenti"ndeki kazılar- Nallıhan Belediye Başkan Yardımcısı Bayrak: - "Kazılarda bugüne kadar binin üzerinde antik ve tarihi esere rastlanırken, 6 değişik tipte 520 dolayında mezara ulaşıldı" Nallıhan ilçesine bağlı Çayırhan Mahallesi'nde, Juliopolis Antik Kenti'ndeki kazılar sürüyor.
 • 11:55Juliopolis Antik Kenti"Ndeki KazılarNallıhan ilçesine bağlı Çayırhan Mahallesi'nde, Juliopolis Antik Kenti'ndeki kazılar sürüyor.
 • 10:54Ankara'da Yeni İlçelere Hizmet YağdıAnkara'da Yeni İlçelere Hizmet YağdıAnkara Büyükşehir Belediyesi, yerel seçimleriyle birlikte sınırlarına katılan çevre ilçeler başta olmak üzere 25 ilçeye 2 milyar 257 milyon TL'lik hizmet götürdü.
 • 17:32Çiçek: Çiçek: "Bu Anayasayla Türkiye Yoluna Devam Edemez"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti milletvekillerinin Beypazarı teşekkür turu, - AK Parti Ankara milletvekili ve eski TBM başkanı Cemil Çiçek'in açıklaması, Eski TBMM Başkanı Çiçek: - "Hiç şüphesiz ki Türkiye'nin 33 yıldır şikayet ettiği bir anayasa konusu var. Bu anayasayla Türkiye yoluna devam edemez. Artık bu anayasa ne öncelikleri, ne iç dengeleri, ne de felsefesi itibariyle günümüzün ihtiyaçlarını karşılıyor"- "Bu dönem yeni bir anayasanın yapılması, milletimize karşı şükran borcumuzun ifadesi olacak.
 • 17:04Eski TBMM Başkanı Çiçek AçıklamasıANKARA (AA) - Eski TBMM Başkanı ve AK Parti'den Ankara Milletvekili seçilen Cemil Çiçek, "Hiç şüphesiz ki Türkiye'nin 33 yıldır şikayet ettiği bir anayasa konusu var. Bu anayasayla Türkiye yoluna devam edemez. Artık bu anayasa ne öncelikleri, ne iç dengeleri, ne de felsefesi itibariyle günümüzün ihtiyaçlarını karşılıyor" dedi.
 • 14:53Ankara'da 25 İlçeye 11 Bin Yeni Trafik İşaret LevhasıAnkara Büyükşehir Belediyesi sorumluluğundaki 25 ilçede, 10 ayda yaklaşık 11 bin yeni yön levhası çalışması yaptı.
 • 11:51Başkent'e, 10 Ayda 11 Bin Yeni İşaret LevhasıBüyükşehir Belediyesi, sorumluluğundaki 25 ilçede, 10 ayda yaklaşık 11 bin yeni yön levhası çalışmasına imza attı.
 • 16:46Nallıhan seçim sonuçları 1 Kasım 2015 oy dağılımı - Nallıhan Nallıhan seçim sonuçları 1 Kasım 2015 oy dağılımı - NallıhanNallıhan seçim sonuçları 1 Kasım 2015 Nallıhan oy dağılımı. 1 Kasım seçim sonuçları sonrası ortaya çıkan tablo en kolay ve anlaşılır görseller eşliğinde haberler.com'un seçim sonuçları sayfasında.
 • 13:06Tarihi İpek Yolu Turizme Hizmet EdecekTarihi İpek Yolu Turizme Hizmet EdecekŞehirden detaylar - İpekyolu Belediyeler Birliği ve Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan'ın açıklaması Tarihi İpek Yolu turizme hizmet edecek- Dünyaca ünlü ticaret güzergahı İpek Yolu'nun Ankara, Bolu ve Sakarya koridorundaki tarihi yapıların yanı sıra yörelere özgü geleneklerin tanıtımı yapılarak turizmden daha fazla pay alınması hedefleniyor- İpek Yolu Belediyeler Birliği Başkanı Kazan: - "İpek Yolu, bu kez tarihi, kültürü ve doğal güzellikleriyle tüm dünyanın ilgi odağı olacak" İpek Yolu'nun en önemli kavşak noktalarından biri olan Anadolu'da, geçmişin ticaret güzergahının turizme kazandırılmasına yönelik çalışmalar sürdürülüyor.
 • 11:05Tarihi İpek Yolu Turizme Hizmet Edecekİpek Yolu'nun en önemli kavşak noktalarından biri olan Anadolu'da, geçmişin ticaret güzergahının turizme kazandırılmasına yönelik çalışmalar sürdürülüyor.
 • 16:34Genel Seçime DoğruAK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, genel seçim çalışmaları kapsamında Beypazarı ilçesinde ziyaretlerde bulundu.
 • 18:26Düzeltme-Ankara'nın 13 İlçesinde Elektrik Kesintisi OlacakSayın Abonemiz;"Ankara'nın 13 ilçesinde elektrik kesintisi olacak" başlıklı haberimizde sehven "Başkent Doğalgaz şirketi" yazılmıştır.
 • 17:45Ankara'nın 13 İlçesinde Elektirik KesintisiAnkara’nın Akyurt, Altındağ, Ayaş, Çankaya, Çubuk, Etimesgut, Gölbaşı, Kalecik, Keçiören, Mamak, Nallıhan, Polatlı ve Yenimahalle ilçesindeki bazı semtlere 16 Ekim günü 09.00 ile 17.00 arasında değişen saatlerde elektrik verilemeyecek.
 • 17:01Genel Seçime DoğruAK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Nallıhan ilçesini ziyaret etti.
 • 23:37Tarım İşçilerini Taşıyan Kamyon Duvara Çarptı: 3 Ölü, 5 YaralıAnkara'nın Nallıhan ilçesinde, tarım işçilerin taşıyan kamyonun, freninin boşalması nedeniyle kontrolden çıkıp bir akaryakıt istasyonunun istinat duvarına çarpması sonucu 3 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
 • 23:18Ankara'da Trafik Kazası: 3 Ölü, 5 YaralıAnkara'da Trafik Kazası: 3 Ölü, 5 YaralıAnkara’da servis olarak kullandıkları otobüsün arızalanması sonucu kamyonla taşınan tarım işçilerinden 3’ü frenin boşalmasıyla meydana gelen kazada hayatını kaybetti.
 • 17:58Ankara'nın 7 İlçesinde 1 Ekim Günü Elektrik Kesintisi YaşanacakBaşkent Elektrik Dağıtım Bölgesi'nde olan Ankara’nın 7 ilçesi ile birlikte 4 ilde 1 Ekim Perşembe günü elektrik verilemeyecek.
 • 11:48Başkan Gökçek Top ve Oyuncak Dağıtımını SürdürüyorBaşkan Gökçek Top ve Oyuncak Dağıtımını SürdürüyorAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bu bayramda da Başkent’i ilçe ilçe dolaşarak çocuklara çifte bayram yaşatma geleneğini sürdürüyor.
 • 14:33Gaziler GünüCHP Beypazarı İlçe Başkanlığı, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla mevlit okuttu.
 • 15:03Türkiye Standı Çin'de Büyük İlgi GördüTürkiye Standı Çin'de Büyük İlgi GördüAnkara Kalkınma Ajansı, CIFIT 2015 Uluslararası Yatırım Ticaret ve İpekyolu Ekonomi Kuşağı Fuarına katıldı.
 • 12:22Büyükşehir Belediye MeclisiAnkara Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde, Başkent’in ilçelerinde tarım, hayvancılık geliştirilmesi, doğal kaynakların daha verimli kullanımının sağlanması için çalışmalar yapılması kararlaştırıldı.
 • 09:21Ağıtların Dili Farklı Acı AynıTürkiye'nin barış ve huzurunu bozmaya yönelik eylemler gerçekleştiren terör örgütleri PKK, DHKP/C ve DAEŞ'in son 68 gündeki hain saldırılarında 115 güvenlik görevlisi şehit edildi; yurdun dört bir yanındaki şehit ailelerinin evlerinde Türkçe ve Kürtçe ağıtlar yakıldı.
 • 03:34Mudurnu İlçesinde 5 Ahşap Ev, 4 Samanlık ve Bir Ahır YandıMudurnu İlçesinde 5 Ahşap Ev, 4 Samanlık ve Bir Ahır YandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Olay yerinden detaylar- İtfaiyenin müdahalesi Bolu'da yangın- Mudurnu ilçesinde 5 ahşap ev, 4 samanlık ve bir ahır yandı Bolu'nun Mudurnu ilçesinde çıkan yangında 5 ahşap ev, 4 samanlık ve bir ahır kullanılamaz hale geldi.
 • 18:26Bolu'da YangınBolu'nun Mudurnu ilçesinde çıkan yangında 5 ahşap ev, 4 samanlık ve bir ahır kullanılamaz hale geldi.
 • 13:41Gölbaşı Belediyesinin Kültür GezileriGölbaşı Belediyesi, kadınlara yönelik gezi programı düzenliyor.
 • 11:20Gölbaşılı Hahımlar Günübirlik Gezide BuluştuGölbaşılı Hahımlar Günübirlik Gezide BuluştuGölbaşı Belediyesi kültür gezilerine devam ediyor.
 • 10:35Başkan Duruay Hanımları Geziye UğurladıBaşkan Duruay Hanımları Geziye UğurladıGölbaşı Belediyesi kültür gezilerine devam ediyor. Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay hanımlara yönelik gezinin ilk grubunu uğurladı.
 • 15:18Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Gümüş: Sağlıktaki Terörü LanetliyoruzSağlık Bakanlığı Müsteşarı Gümüş: Sağlıktaki Terörü LanetliyoruzSağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş, son günlerde sağlık çalışanlarına yönelik yapılan saldırılarla ilgili incelemelerde bulunmak amacıyla Diyarbakır'a geldi.
 • 17:57Başkent'te 6 Eylül'de Elektrik Kesintisi YaşanacakAnkara'da 06 Eylül 2015 Pazar günü 14 ilçede bazı bölgelere belirli saatlerde elektrik verilmeyecek.
 • 10:08Nallıhan'daki Trafik Kazası1 Kişi YaralandıAnkara'nın Nallıhan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 00:58Mucize KurtuluşMucize KurtuluşAnkara Nallıhan Yolu Sarıyar yol ayrımında meydana gelen kazada hurdaya dönen araçtan çıkan sürücü burnu bile kanamadan kurtuldu.
 • 14:00Nallıhan Belediye Başkanı Öntaş AçıklamasıNallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, "Tarihi İpek Yolu'nun canlandırılması önceliğimiz. Juliopolis Antik Kenti'ni turizme kazandırmalıyız" dedi.
 • 20:04Şehit Jandarma Uzman Çavuş Barış Akın'ın Babası: Şehit Jandarma Uzman Çavuş Barış Akın'ın Babası: "Bana Dik Dur Demeyin, Benim Yavrum Gitmiş"Siirt'in Şirvan ile Pervari ilçeleri arasında PKK'lı teröristlerin karayoluna tuzakladıkları bombayı askeri aracın geçişi sırasında uzaktan kumanda ile patlatılması sonucu şehit olan 8 askerden biri olan 37 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Barış Akın, son yolculuğuna baba ocağı Nallıhan İlçesi'nde uğurlandı.
 • 19:24Şehit Uzman Çavuş Barış Akın İçin Tören DüzenlendiŞehit Uzman Çavuş Barış Akın İçin Tören DüzenlendiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit Uzman Çavuş Barış Akın'ın cenazesi Siirt-Pervari karayolunda teröristler tarafından yol kenarına yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan 8 askerden Uzman Çavuş Barış Akın'ın cenazesi Nallıhan'a getirildi.
 • 19:08Şehit Annesinin Feryatları Yürek Burktu!Şehit Annesinin Feryatları Yürek Burktu!Pervari'de şehit edilen 8 askerden birisi olan Jandarma Uzman Çavuş Barış Akının annesi, cenaze töreninde feryat etti.
 • 18:14Şehit Uzman Çavuş Akın, Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Uzman Çavuş Akın, Son Yolculuğuna UğurlandıSiirt’in Pervari ilçesinde bölücü terör örgütü mensubu teröristler tarafından, daha önceden yol kenarına yerleştirilen el yapımı patlayıcının patlatılması sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Barış Akın, memleketi Nallıhan’da son yolculuğuna uğurlandı.