10:0400
SON DAKİKA NARMAN HABERLERİ

Son Dakika Narman Haberleri

   

  Narman'da Ramazan Bayramı

  Narman'da Ramazan Bayramı

  Erzurum'un Narman ilçesinde Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Yurtta Hava Durumu

  Yapılan son değerlendirmelere göre, Ülkemizin kuzey kesimleri ile Akdeniz bölgesinin parçalı yer yer çok bulutlu, Doğu Akdeniz, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz’le Antalya'nın doğusunun yüksekleri, Çankırı, Sivas, Kars, Ardahan ve Erzurum'un kuzey kesimlerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Meteoroloji'den 6 İle Kuvvetli Yağış Uyarısı

  Meteoroloji'den 6 İle Kuvvetli Yağış Uyarısı

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Osmaniye, Hatay, Artvin, Kars, Ardahan ve Erzurum'da yaşayanları kuvvetli yağışa karşı uyardı. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Çobanlar Osmanlı'dan Kalma Top Mermisi Buldu, Jandarma İmha Etti

  Erzurum'da iki farklı köyde çobanlar Osmanlı döneminde kalma iki adet patlamamış top mermisi buldu. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Narman'da Çiftçi Kadınlara Yönelik Eğitim Kursu

  Narman'da Çiftçi Kadınlara Yönelik Eğitim Kursu

  Erzurum’un Narman ilçesinde kadın çiftçilere yönelik "Hijyenik Süt Sağım Teknikleri ve Ahır Hijyeni Eğitim Projesi" kapsamında Başkale ve Göllü Mahallelerinde İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekiplerince 2 günlük eğitim düzenlendi. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Kudaka'dan "Foto Safari" Etkinliği

  Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA), ulusal ve uluslararası fotoğraf yarışmalarında ödül almış ve jürilik yapmış Türkiye’nin önde gelen fotoğraf editörleri, öğretim üyeleri ve fotoğraf sanatçılarını "foto safari" etkinliğiyle Erzurum'da buluşturdu. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Kudaka'dan Foto Safari

  Kudaka'dan Foto Safari

  Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA), ulusal ve uluslararası fotoğraf yarışmalarında ödül almış ve jürilik yapmış Türkiye’nin önde gelen fotoğraf editörleri, öğretim üyeleri ve fotoğraf sanatçılarını Erzurum’da buluşturdu. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  KUDAKA'da Destek Almaya Hak Kazanan Projeler Belirlendi

  KUDAKA'da Destek Almaya Hak Kazanan Projeler Belirlendi

  Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı Doğrudan Faaliyet Desteği kapsamında destek almaya hak kazanan projeler belirlendi. (28 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Kudaka'dan 2 Projeye Doğrudan Destek

  Kudaka'dan 2 Projeye Doğrudan Destek

  Doğrudan Faaliyet Desteği kapsamında Haziran döneminde KUDAKA’dan destek almaya hak kazanan projeler belirlendi. (28 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Kudaka Yönetim Kurulu Baksı Müzesi'nde Toplandı

  Kudaka Yönetim Kurulu Baksı Müzesi'nde Toplandı

  Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) 57. Yönetim Kurulu Toplantısı, Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir’in başkanlığında yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile Bayburt’ta Baksı Müzesi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Narman'da Ayının Saldırısına Uğrayan 1 Kişi Yaralandı

  Erzurum'un Narman İlçesi'nde ayının saldırısına uğrayan bir kişi hastanelik oldu. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Arhavi'de Yaz Kuran Kursu Açılış Töreni

  Arhavi'de Yaz Kuran Kursu Açılış Töreni

  Arhavi Müftülüğü ve Diyanet Sen İlçe Temsilciliğince düzenlenen yaz Kuran kursunun açılış töreni yapıldı. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Narman'da Dolu ve Sağanak

  Narman'da Dolu ve Sağanak

  Erzurum'un Narman İlçesinde etkili olan dolu ve sağanak yağış nedeniyle ekili alanlar zarar gördü. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Kurayla Süt Sağma Makinesi Sahibi Oldular

  Narman'da kadın çiftçilere yönelik düzenlenen kursu başarıyla tamamlayan kursiyerlere, kurayla 12 süt sağım makinesi verildi. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Trabzonlu Çiftçilere 'Gübre' Eğitimi

  Trabzonlu Çiftçilere "Gübre" Eğitimi

  Trabzon Ticaret Borsası ile Of Ziraat Odası’nın ortaklaşa yürüttüğü “Karadeniz Havzası Sınır Ötesi İşbirliği Ortak Operasyonel Programı 2” AB destekli ECO-AGRI projesinin “4’üncü Çiftçi Eğitim Programı” Akçaabat ilçesinde başladı. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Trabzon'da Çiftcilere Eğitim

  Trabzon'da, TTB ve Of Ziraat Odasının ortaklaşa yürüttüğü AB destekli proje kapsamında çiftçilere verilecek 4 günlük eğitim başladı. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Deve Turizmi ile İnsanları Erzurum'a Çekmek İstiyoruz'

  Deve Turizmi ile İnsanları Erzurum'a Çekmek İstiyoruz'

  Erzurum Tur ve Seyahat Organizasyonu Genel Müdürü Nuh Şenol, deve turizmi ile insanları Erzurum’a çekmek istediklerini söyledi. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Kayalıklardan Düşen Çoban Kurtarıldı

  Erzurum'un Narman ilçesinde hayvan otlattığı sırada kayalıklardan düşen ve vücudunda kırıklar oluşan çoban 45 yaşındaki Şaban Akkuş, cep telefonu ile muhtardan yardım istedi. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Tortum'da 20 Hafız İcazet Aldı

  Erzurum'un Tortum ilçesinde hafızlık eğitimlerini tamamlayan 20 erkek hafız icazet aldı. (14 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Erzurum'da Ayının Saldırdığı Kişi Yaralandı

  Erzurum'da Ayının Saldırdığı Kişi Yaralandı

  Narman ilçesinde arazideyken ayının saldırması sonucu vücunun çeşitli yerlerinden yaralanan kişi, tedaviye alındı. (14 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Öğrenciler Tiyatro Grubu Kurdu

  Narman ilçesinde ilk ve ortaokul öğrencileri tarafından tiyatro grubu kuruldu. (10 Haziran 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.07.2014 10:04:39. #1.11#