SON DAKİKA NARMAN HABERLERİ

Son Dakika Narman Haberleri

 • 09:27İstanbul'da Elektrik KesintisiAtaşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik ve Tuzla'nın bazı mahallelerinde 2 Temmuz'da elektrik kesintisi yapılacak.
 • 10:19Milletvekili Ala, Uzundere, Tortum ve Narman'da Ziyaretlerde BulunduMilletvekili Ala, Uzundere, Tortum ve Narman'da Ziyaretlerde BulunduAK Parti Erzurum Milletvekili Efkan Ala, Uzundere, Tortum ve Narman ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlara teşekkür etti.
 • 12:58Narman Ülkü Ocakları Başkanlığı'nda İftar ProgramıNarman Ülkü Ocakları Başkanlığı'nda İftar ProgramıNarman Ülkü ocakları başkanlığı tarafından iftar yemeği programı düzenlendi.
 • 11:49Narman'da İftar ProgramıNarman Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından iftar yemeği düzenlendi.
 • 13:55Meralar Şenleniyor…Meralar Şenleniyor…Erzurum İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından yürütülen Mera Islah ve Amenajman Projeleri kapsamında ıslah edilen Narman İlçesi Sülüklü Mahallesi Merası, düzenlenen törenle otlatmaya açıldı.
 • 11:29Büyükşehir Belediyesi'nden Kuran ve Değerler Eğitimi ile Osmanlıca KurslarıBüyükşehir Belediyesi'nden Kuran ve Değerler Eğitimi ile Osmanlıca KurslarıErzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından yaz tatiline giren öğrencilere yönelik düzenlenen Kuran ve Değerler Eğitimi ile Osmanlıca kursları başladı.
 • 15:20AK Parti Erzurum Milletvekili Aydemir: 'Sermayemiz Erzurumluluğumuzdur'AK Parti Erzurum Milletvekili Aydemir: 'Sermayemiz Erzurumluluğumuzdur'AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, TBMM’ye kaydını yaptırdı.
 • 15:18Pasinler'de Başarılı Öğrenciler İçin GeziPasinler ilçesinde eğitim yılında başarılı olan öğrenciler için gezi düzenlendi.
 • 11:30Pasinler'de Başarılı Öğrenciler Geziye GötürüldüPasinler'de Başarılı Öğrenciler Geziye GötürüldüErzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak ve Pasinler Kaymakamı Ali Ada’nın girişimiyle Pasinler’de başarılı öğrenciler geziye götürüldü.
 • 16:42Milletvekili Aydemir'den Teşekkür MesajıMilletvekili Aydemir'den Teşekkür MesajıAK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, 7 Haziranda tecelli eden milli iradeye saygılı olduklarını kaydederek, ‘Söz ve Karar milletindir.
 • 13:50Yetim ve Öksüz Çocuklara Sahip Çıkıyoruz" ProjesiVali Ahmet Altıparmak tarafından başlatılan "Yetim ve Öksüz Çocuklara Sahip Çıkıyoruz" Projesi kapsamında, Pasinler ilçesinde oluşturulan komisyon, yetim ve öksüz çocuklar için tarihi mekanlara gezi düzenledi.
 • 10:11Kaymakam Ada, Yetim ve Öksüz Çocuklara Sahip ÇıkıyorKaymakam Ada, Yetim ve Öksüz Çocuklara Sahip ÇıkıyorPasinler Kaymakamı Ali Ada başkanlığından kurulan “Yetim ve Öksüz” komisyonunun çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor.
 • 11:14Erzurum Seçimini YaptıErzurum’u TBMM 25’inci dönemde AK Parti’den Efkan Ala, Adnan Yılmaz, Zehra Taşkesenlioğlu ve İbrahim Aydemir, MHP’den Kamil Aydın, HDP’den Seher Akçınar Bayar temsil edecek.
 • 16:23Erzurum ili 2015 genel seçim sonuçları (Erzurum ilçeleri seçim)Erzurum ili 2015 genel seçim sonuçları (Erzurum ilçeleri seçim)Erzurum 2015 genel seçim sonuçları. 7 Haziran tarihli genel seçim sonuçları netleşmeye başladı. Erzurum'da açılan sandıklarla birlikte sonuçlarda gelmeye başladı. Son durum için linke tıklamanız yeterli.
 • 09:55Atayurt'un Ezgilerini, Anayurt'ta SeslendiriyorlarMoğolistan'ın ünlü Altay Müzik Grubu, binlerce kilometre uzaktan geldikleri Türkiye'de yöresel ezgilerini seslendirdi.
 • 10:05Ala'dan Engelli Vatandaşa Anlamlı DestekAla'dan Engelli Vatandaşa Anlamlı Destekİçişleri eski Bakanı Ak Parti Erzurum Milletvekili adayı Efkan Ala Narman İlçesinde yaptığı miting sorası yanına gelerek kendisinden akülü engeli aracı isteyen 23 yaşındaki kas hastası Muhammet Ağırman’ın talebini kısa sürede yerine getirdi.
 • 17:37AK Parti Milletvekili Adayı Aydemir: "Her Yol Erzurum'a Çıkar"AK Parti Milletvekili adayı İbrahim Aydemir, Erzurum’un hoşgörü, barış ve huzur kenti olduğunu vurgulayarak, ‘Milli birlik ve bütünlüğümüze, kardeşliğimize halel getirecek provokasyonlara gelmemeliyiz.
 • 12:28Erzurum'un Saklı Güzelliği "Narman Peribacaları"UNESCO Türkiye Milli Komisyonu tarafından 2012 yılında Dünya Geçici Miras Listesi'ne alınan Narman Peribacaları, yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgisini çekiyor.
 • 15:25Erzurum Spor Tesisine DoymuyorErzurum Spor Tesisine DoymuyorGençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik, Erzurum’un altı ilçesine daha sentetik halı saha yapacaklarını müjdeledi.
 • 12:11Narman'da Yer Yerinden OynadıNarman'da Yer Yerinden OynadıMilliyetçi Hareket Partisi Erzurum Milletvekili adaylarından Gökhan Arslan, Ertürk Çimen, Doç. Dr. Seyfullah Hızarcı ve Ömer Durur bugün Tortum, Oltu, Şenkaya ve Narman ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 10:25Ala'ya Şekerli'de Coşkulu KarşılamaAla'ya Şekerli'de Coşkulu Karşılamaİçişleri eski Bakanı Erzurum Milletvekili Adayı Efkan Ala, seçim çalışmaları kapsamında Narman ve Şekerli beldesinde vatandaşlarla bir araya geldi sorunlarını dinledi.
 • 10:15Ala'dan Anlamlı HediyeAla'dan Anlamlı HediyeAk Parti Erzurum Milletvekili Adayı Efkan Ala, Tortum ilçesi gezisi sırasında kendisinden akülü tekerlekli sandalye isteyen Sönmez Durmaz’ın bu talebini geri çevirmedi.
 • 14:00AB'yi Öğreniyorum Bilgi Yarışması İl Elemeleri DüzenlendiAB'yi Öğreniyorum Bilgi Yarışması İl Elemeleri Düzenlendi“Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi” kapsamında Hamidiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Avrupa Birliği temalı Bilgi Yarışması düzenlendi.
 • 17:59İbrahim Aydemir: 'Hınıslının İmanı Test Edilemez'İbrahim Aydemir: 'Hınıslının İmanı Test Edilemez'AK Parti Erzurum Milletvekili adayı İbrahim Aydemir: Bizim Hınıs'la, Uzundere'yle, Horasan, Çat, Aşkale'yle yüreğimizi buluşturmamız bir temenni değil,bir kararlılıktır.
 • 12:47Narman Yibo'da Resim SergisiNarman Şehit Astsubay Çavuş Soner Özübek Yatılı Bölge Okulunda, teknoloji tasarım ve görsel sanatların yer aldığı resim sergisi açıldı.
 • 09:33Narman Yibo'da Görsel Sanatlar Sergisi AçıldıNarman Yibo'da Görsel Sanatlar Sergisi AçıldıNarman Şehit Astsubay Çavuş Soner Özübek Yatılı ilköğretim Bölge Okulu teknoloji tasarım ve görsel sanatlar resim sergisi açıldı.
 • 14:07Narman'da Tübitak SergisiNarman Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan projeler, "TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı"nda tanıtıldı.
 • 12:45Pazartesi SendromuPazartesi Sendromu" ve Sınav Stresine "Tulum"Lu ÇözümGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Atatürk Üniversitesi öğrencisi Elif İnce tulum çalıyor, - Okul bahçesinde oturan öğrenciler ve incenin tulum konseri, - Konserden ve izleyenlerden detaylar, - Okul, bahçesi, öğrenciler ve İnce'nin etrafında toplananlar, - İnce'nin tulum çalması ve alkışla tempo tutulması, - İnce tulum çalıyor ve arkadaşları eşlik ediyor, - Detay görüntüler, - İnce ile röportaj, - İnce arkadaşlarıyla birlikte notları inceliyor, - İnce ile röportaj (devam), - İnce arkadaşlarıyla birlikte sınav öncesi hazırlık yapıyor, - Öğrenci Merve Sarı ile röportaj, - İnce'nin ev arkadaşı Bahar Esra Kaya ile röportaj, "Pazartesi sendromu" ve sınav stresine "tulum"lu çözüm- Erzurum'un Narman ilçesinde arkadaşlarını motive etmek isteyen üniversite öğrencisi Elif İnce, her pazartesi ve sınav günlerinde okulun bahçesinde tulumuyla konser veriyor- İnce: "Arkadaşlarımın isteği üzerine okulda tulum çalmaya başladım ve olumlu tepkiler aldım. Onlar hem sınav hem de pazartesi sendromunu bu şekilde atmaya çalıştılar" Erzurum'da üniversite öğrencisi Elif İnce, öğrenim gördüğü okuldaki arkadaşlarını, her hafta pazartesi günü ve sınavlar öncesinde tulumuyla mini konserler vererek motive ediyor.
 • 12:25Pazartesi Sendromu" ve Sınav Stresine "Tulum"Lu ÇözümErzurum'da üniversite öğrencisi Elif İnce, öğrenim gördüğü okuldaki arkadaşlarını, her hafta pazartesi günü ve sınavlar öncesinde tulumuyla mini konserler vererek motive ediyor.
 • 10:15Genel Başkan Karslı, Oltu'da Sıcak İlgiyle KarşılandıGenel Başkan Karslı, Oltu'da Sıcak İlgiyle KarşılandıMerkez Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Abdurrahim Karslı, seçim çalışmaları kapsamında Oltu’yu ziyaret etti.
 • 10:09MHP'li Gökhan Arslan: MHP'li Gökhan Arslan: "Reklamların Değil, İcraatların Partisi Olacağız"Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum Milletvekili Adayı Gökhan Arslan, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için sürdürdüğü seçim çalışmalarını hızlandırdı.
 • 16:28MHP Milletvekili Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın, Sekmen'e ÇattıMHP Milletvekili Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın, Sekmen'e ÇattıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum Milletvekili adayı Prof. Dr. Kamil Aydın, “Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, milletvekili adayı oldu da, bundan bizim mi haberimiz yok?” dedi.
 • 13:16Oltu'da "Engelsiz Cami" ProjesiOltu, Olur, Narman ve Şenkaya müftülüklerindeki din görevlilerine "Engelsiz Cami" Projesi anlatıldı.
 • 16:22Genel Seçime DoğruEski İçişleri Bakanı Efkan Ala, seçim çalışmaları kapsamında Uzundere, Narman ve Olur ilçelerini ziyaret etti.
 • 10:39Oltu'da Dereceye Giren Hafızlar ÖdüllendirildiOltu'da Dereceye Giren Hafızlar ÖdüllendirildiOltu Birlik ve Beraberlik Vakfı 116 Hafızı altınla taçlandırdı.
 • 20:22Cim Bom"Un 36. Başkanı Dursun ÖzbekGalatasaray Kulübü'nün olağan seçimli genel kurulu tamamlanırken, rakipleri Turgay Kıran ve Ahmet Özdoğan'a büyük fark atan Dursun Özbek, sarı-kırmızılı kulübün 36. başkanı oldu.
 • 19:59Galatasaray'ın 36. Başkanı Dursun ÖzbekGalatasaray'ın 36. Başkanı Dursun ÖzbekGalatasaray Kulübü’nün seçimli olağan genel kurul toplantısında Dursun Özbek, 3776 geçerli oyun 2800’ünü alarak sarı-kırmızılı kulübün 36. başkanı oldu.
 • 19:56Galatasaray Başkanı Özbek ve Yönetim KuruluGalatasaray Başkanı Özbek ve Yönetim KuruluGalatasaray Kulübü'nün yeni başkanı Dursun Özbek oldu.
 • 18:04Galatasaray'ın Yeni Başkanı Dursun Özbek OlduGalatasaray'ın Yeni Başkanı Dursun Özbek OlduSarı-kırmızılı kulübün yeni başkanı Dursun Özbek, 11. sandığın ardından seçimi kazanmayı garantiledi. Özbek toplam da ise 2800 oy aldı.
 • 16:59Aydemir: Aydemir: "Anahtar Kelimemiz Hak, Hizmet Şifremiz Halk"AK Parti Erzurum Milletvekili adayı İbrahim Aydemir, ‘AK Parti, Türkiye’de ortak aklın, ortak vicdanın eseridir.
 • 10:55Galatasaray'da Olağan Seçimli Genel Kurul BaşladıGalatasaray Kulübü'nün olağan seçimli genel kurul toplantısı başladı.
 • 12:31Erzurum'da Üzerine Yıldırım Düşen Çoban Hayatını KaybettiErzurum’un Narman ilçesinde kırsal alanda hayvanlarını otlatan çoban, yıldırım düşmesi sonucu hayatını kaybetti.
 • 10:19Galatasaray'da Olağan Seçimli Genel Kurul Yarın YapılacakGalatasaray'da Olağan Seçimli Genel Kurul Yarın YapılacakGalatasaray Kulübü'nün olağan seçimli genel kurulu yarın yapılacak.
 • 22:111 Galatasaray Kulübü Başkan Adaylarından Dursun Özbek, Yönetim Kurulu Aday Listesini Tanıttı1 Galatasaray Kulübü Başkan Adaylarından Dursun Özbek, Yönetim Kurulu Aday Listesini TanıttıGalatasaray Kulübü başkan adaylarından Dursun Özbek, yönetim kurulu aday listesini tanıttı Özbek Galatasaray'ın kaynakları, kendisi gibi iki kulübü dünya çapında yarıştırmaya yeterlidir Galatasaray Kulübü'nün başkan adaylarından Dursun Özbek, yönetim kurulu aday listesini tanıttı.
 • 22:05Galatasaray Kulübü'nün Başkan Adaylarından Dursun Özbek, Yönetim Kurulu Aday Listesini TanıttıGALATASARAY Kulübü'nün başkan adaylarından Dursun Özbek, yönetim kurulu aday listesini tanıttı.
 • 21:44Galatasaray'da Genel Kurula DoğruGalatasaray Kulübü'nün 23 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olağan seçimli genel kurulunda başkanlığa aday olan Dursun Özbek, yönetim kurulu aday listesini tanıttı.
 • 13:00Erzurum'da Kültür SanatErzurum Devlet Tiyatrosu (EDT) tarafından yürütülen "Tiyatro Seyretmeyen Çocuk Kalmasın" Projesi kapsamında ilçelerdeki çocuklara yönelik, "Nasreddin İnadın Sonu" adlı oyun sahnelenecek.
 • 22:05Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Kul Hakkı Yemedim, Yedirmedim"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun gelişi-Kılıçdaroğlu'nun konuşması CHP'nin Erzurum mitingi- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (1)"Bakın söz verdik, bu ülkeye temiz siyaseti getireceğiz, bu ülkeye namuslu siyaseti getireceğiz, söz verdik bu ülkede yoksulluk olmayacak, söz verdik bu ülkede işsizliği bitireceğiz, söz verdik bu ülkede kul hakkı yenmeyecektir"- "Söz veriyorum onurlu Türkiye'yi, üretken Türkiye'yi, işsizliği olmayan Türkiye'yi, yoksulluğu olmayan Türkiye'yi yeniden namusumuzla kuracağız" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ülkeye temiz ve namuslu siyaseti getireceklerine söz verdiklerini, ülkede yoksulluğun olmayacağını ve işsizliği bitireceklerini belirtti.
 • 21:01CHP'nin Erzurum MitingiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ülkeye temiz ve namuslu siyaseti getireceklerine söz verdiklerini, ülkede yoksulluğun olmayacağını ve işsizliği bitireceklerini belirtti.
 • 16:10Aydemir: Aydemir: "Dadaş İmanı İzin Verir Mi?"AK Parti Erzurum Milletvekili adayı İbrahim Aydemir, Türkiye’de belirli bir kesimin, ülkeyi 28 şubat karanlığına döndürmek için yoğun bir çaba içerisinde bulunduğunu, bu kesimin inanç özgürlüğünü engellemek, halkın mukaddesleriyle bağlarını koparmak için proje ürettiklerini belirterek, “Buna sandıkta Narman, buna Karaçoban, buna Oltu, buna Dadaş imanı izin verir mi?” dedi.