SON DAKİKA NATO HABERLERİ

Son Dakika Nato Haberleri

 • 24 Şubat 2017 20:32 Makedonya'yı AB Yolunda Destekliyoruz Makedonya'yı AB Yolunda Destekliyoruz" İngiltere Dışişleri Bakanlığının Avrupa ve ABD'den Sorumlu Devlet Bakanı Alan Duncan, Makedonya'nın Avrupa Birliği (AB) yolundaki "Haklı isyanını" anladıklarını belirterek, "Makedonya'yı AB yolunda destekliyoruz.
 • 24 Şubat 2017 19:45 Makedonya'yı AB Yolunda Destekliyoruz" İngiltere Dışişleri Bakanlığının Avrupa ve ABD'den Sorumlu Devlet Bakanı Alan Duncan, Makedonya'nın Avrupa Birliği (AB) yolundaki "Haklı isyanını" anladıklarını belirterek, "Makedonya'yı AB yolunda destekliyoruz.
 • 24 Şubat 2017 18:59 Macaristan'dan Karadağ'a AB Üyeliği Desteği Macaristan Başbakanı Viktor Orban, Karadağ'ın Avrupa Birliği (AB) üyeliğini desteklediklerini belirterek "Karadağ'ın yeri AB'dir.
 • 24 Şubat 2017 16:39 Almanya Türkiye ile İlişkilere Önem Veriyor Almanya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Martin Schaefer, Türkiye ile yıllardan beri NATO içinde müttefik olduklarını ve güvenlik konusunda her zaman birbirlerinin yanında olacaklarını söyledi.
 • 24 Şubat 2017 13:16 136 Türk Diplomattan Almanya'ya Iltica Talebi 136 Türk Diplomattan Almanya'ya Iltica Talebi 136 Türk diplomatın Almanya'ya iltica müracaatında bulunduğu açıklandı.
 • 24 Şubat 2017 13:11 136 Türk Diplomat Almanya'ya İltica Talebinde Bulundu 136 Türk Diplomat Almanya'ya İltica Talebinde Bulundu 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Almanya’ya iltica müracaatında bulunanların sayısında artış yaşandı.
 • 24 Şubat 2017 11:55 Görevleri yemek, hedefleri Karaköy Görevleri yemek, hedefleri Karaköy İki ünlü gurme ve gezgin, Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal bu hafta İstanbul'un ticaret ve gastronomi merkezi Karaköy'ü arşınladı.
 • 24 Şubat 2017 07:58 Türkiye'den NATO'ya Çağrı: Ege Denizi'nden Geri Çekilin Türkiye'den NATO'ya Çağrı: Ege Denizi'nden Geri Çekilin Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Brüksel'de katıldığı toplantıda NATO'nun Ege Denizi'nden kadük kaldığını ve artık çekilmesi gerektiğini söyledi.
 • 24 Şubat 2017 07:53 Türkiye'den NATO'ya Çağrı: Geri Çekilin Türkiye'den NATO'ya Çağrı: Geri Çekilin Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Brüksel'de katıldığı toplantıda NATO'nun Ege Denizi'nden artık çekilmesi gerektiğini söyledi
 • 24 Şubat 2017 06:02 Dunford: Başkan Trump'a Işid Ile Mücadelede Türkiye'nin Önemini Anlatacağız Dunford: Başkan Trump'a Işid Ile Mücadelede Türkiye'nin Önemini Anlatacağız Dunford: Başkan Trump'a IŞİD ile mücadelede Türkiye'nin önemini anlatacağızNafiz ALBAYRAK/NEW YORK,(DHA) - ABD Genelkurmay Başkanı Joseph Dunford, Suriye ile ilgili olarak ABD Başkanı Donald Trump'a sunmak üzere her tür seçeneği içeren bir plan hazırladıklarını söyledi.
 • 24 Şubat 2017 05:42 Dha Dış Haber - Dunford: Başkan Trump'a Işid ile Mücadelede Türkiye'nin Önemini Anlatacağız Dha Dış Haber - Dunford: Başkan Trump'a Işid ile Mücadelede Türkiye'nin Önemini Anlatacağız ABD Genelkurmay Başkanı Joseph Dunford, Suriye ile ilgili olarak ABD Başkanı Donald Trump'a sunmak üzere her tür seçeneği içeren bir plan hazırladıklarını söyledi.
 • 23 Şubat 2017 19:04 İzmir'de Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Dava İzmir'de Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Dava İzmir'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında açılan ve 270 sanığın yargılandığı davanın öğleden sonraki oturumunda, tutuklu sanıklardan eski Edremit/19. Motorlu Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Nihayet Ünlü savunma yaptı.
 • 23 Şubat 2017 17:46 Meksika'ya Giden ABD Dışişleri Bakanı'nın Zor Görevi Meksika'ya Giden ABD Dışişleri Bakanı'nın Zor Görevi ABD Dışişleri Bakanı Rex W. Tillerson, ikili ilişkilerin ciddi bir şekilde gerildiği bir dönemde resmi bir ziyarette bulunmak için Meksika'ya gitti.
 • 23 Şubat 2017 17:38 Merkel-Skevernelis Görüşmesi Almanya Başbakanı Angela Merkel, Litvanya'nın komşusu Belarus'ta yapımı devam eden nükleer santral konusundaki endişelerini anladıklarını belirterek, "Almanya olarak burada mümkün olduğunca yüksek teknik standartların kullanılması konusunda biz de elimizden geleni yapmaya çalışacağız" dedi.
 • 23 Şubat 2017 15:56 Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak: Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak: "55 Milyonu Aşkın Seçmen İçerisinde 10 Bin 20 Bin Suriyeli Seçmen... Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum ile ilgili yapılan sansasyonel haberlerin birinin de Suriyelilere vatandaşlık verileceği ve Nisan ayında yapılacak olan referandumda oy kullanacakları olduğunu belirterek, “Aslında bu olağanüstü yanlış bir düşününce...
 • 23 Şubat 2017 15:53 Düzeltme" AB Bakanı Çelik Polonya'da" Başlıklı Haberimizin 21. Paragrafında Yer Alan "Yunanistan"... Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, "YPG'ye verdikleri ağır silahları, zırhlı taşıyıcıları muhaliflere verselerdi ne DEAŞ sorunu kalırdı ne de terör örgütüyle iş birliği yapmak zorunda kalırlardı.
 • 23 Şubat 2017 15:51 Suriyelilere Vatandaşlık'la Ilgili Spekülasyonlara Cevap Verdi Suriyelilere Vatandaşlık'la Ilgili Spekülasyonlara Cevap Verdi Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "55 milyonu aşkın seçmen içerisinde 10 bin 20 bin Suriyeli seçmen neyi değiştirebilir?
 • 23 Şubat 2017 14:28 AB Bakanı Çelik Polonya'da AB Bakanı Çelik Polonya'da Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, "YPG'ye verdikleri ağır silahları, zırhlı taşıyıcıları muhaliflere verselerdi ne DEAŞ sorunu kalırdı ne de terör örgütüyle iş birliği yapmak zorunda kalırlardı.
 • 23 Şubat 2017 14:22 İzmir'de Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Dava İzmir'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında açılan ve 270 sanığın yargılandığı davanın öğleden önceki oturumunda, tutuklu sanıklardan eski Ege Deniz Bölge Komutanı Süleyman Manka savunmasına devam etti.
 • 23 Şubat 2017 13:11 Bakan Işık, Savunma Sanayisi Temsilcileriyle Buluştu Bakan Işık, Savunma Sanayisi Temsilcileriyle Buluştu MİLLİ Savunma Bakanı Fikri Işık'ın katılımıyla düzenlenen 'Savunma Sanayisi KOBİ'lerle Büyüyor İzmir Buluşması'nda, Savunma Sanayi Müsteşarlığı'nın oluşturduğu Endüstriyel Yetkinlik Destekleme Projesi (EYDEP) hakkında bilgi verildi.
 • 23 Şubat 2017 13:11 Bakan Işık, Savunma Sanayisi Temsilcileriyle Buluştu MİLLİ Savunma Bakanı Fikri Işık'ın katılımıyla gerçekleştirilen, 'Savunma Sanayisi KOBİ'lerle Büyüyor İzmir Buluşması'nda, Savunma Sanayi Müsteşarlığı'nın oluşturduğu Endüstriyel Yetkinlik Destekleme Projesi (EYDEP) hakkında bilgi verildi.
 • 23 Şubat 2017 12:58 Izmir Bakan Işık, Savunma Sanayisi Temsilcileriyle Buluştu Izmir Bakan Işık, Savunma Sanayisi Temsilcileriyle Buluştu Bakan Işık, savunma sanayisi temsilcileriyle buluştuMİLLİ Savunma Bakanı Fikri Işık'ın katılımıyla gerçekleştirilen, 'Savunma Sanayisi KOBİ'lerle Büyüyor İzmir Buluşması'nda, Savunma Sanayi Müsteşarlığı'nın oluşturduğu Endüstriyel Yetkinlik Destekleme Projesi (EYDEP) hakkında bilgi verildi.
 • 23 Şubat 2017 12:54 Dha Yurt Bülteni-8 Dha Yurt Bülteni-8 DARBECİ YÜZBAŞI SAGUN: CUMHURBAŞKANINI ALACAĞIMIZ BİZE SÖYLENDİ (ek)1)ABDULLAH GÜL'Ü KORUMAYA DA AYNI MÜHİMMATLA GİTMİŞCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1'i firari 37 darbeci askerin aralarında bulunduğu 47...
 • 23 Şubat 2017 12:10 Bakan Işık Eydep'i Açıkladı Bakan Işık Eydep'i Açıkladı Savunma Sanayi KOBİ’lerle Büyüyor İzmir Buluşmasında Endüstriyel Yetkinlik Destekleme Projesini (EYDEP) açıklayan Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, küçük ve orta ölçekli işletmelerimizi nitelikli tedarikçiler haline getireceklerini ve bu işletmelerin savunma sanayinin bel kemiği konumuna...
 • 23 Şubat 2017 08:27 ABD'den Kirli Oyun! Kendilerine Aldıkları Zırhlı Araçları YPG'ye Verdiler ABD'den Kirli Oyun! Kendilerine Aldıkları Zırhlı Araçları YPG'ye Verdiler ABD'nin YPG'ye verdiği zırhlı araçlarda hülle yaptığı ortaya çıktı. Bağdat'ta kullanmak için alınan araçlar uluslararası hukuk hiçe sayılarak Suriye'ye gitti.