SON DAKİKA NATO HABERLERİ

Son Dakika Nato Haberleri

 • 28 Eylül 2016 05:43Atama KararlarıMilli Savunma Bakanlığına ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 27 Eylül 2016 18:21AB Ortak Savunma Planını TartışıyorAvrupa Birliği (AB) savunma bakanları Slovakya'nın başkenti Bratislava'da bir araya geldi.
 • 27 Eylül 2016 16:59Albay Murat Selçuk Çol'a Afganistan GöreviAlbay Murat Selçuk Çol'a Afganistan GöreviDalaman Hava Meydan ve Garnizon Komutanı Albay Murat Selçuk Çol, Hamid Karzai Uluslararası Havaalanı Komutanı olarak Kabil/Afganistan’a görevlendirildi.
 • 27 Eylül 2016 16:00Rusya'dan Ukrayna Sınırına Yeni Bir Askeri ÜsRusya, Ukrayna sınırında yer alan Rostov bölgesindeki askeri üs inşaatını tamamlamak üzere.Üç askeri tesisten oluşan ve Rostov bölgesinin güneyinde kurulan üs, Ukrayna sınırına yaklaşık 100 km mesafede bulunuyor.
 • 27 Eylül 2016 15:52Nato: "Halep'in Uluslararası Hukukun İhlal Ederek Bombalanması Kabul Edilemez"NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Halep kentinin uluslararası hukukun ihlal ederek bombalanmasının kabul edilemez olduğunu söyledi.
 • 27 Eylül 2016 15:13İspanya'nın İzmit Fahri Konsolosu Erdem'e İspanya'dan Sivil Liyakat Nişanıİspanya'nın İzmit Fahri Konsolosu Erdem'e İspanya'dan Sivil Liyakat Nişanıİspanya'nın İzmit Fahri Konsolosu Dr. Zeynel Abidin Erdem'e, İspanya Kraliyeti Sivil Liyakat Nişanı verildi. Törene, AB Eski Bakanı Bağış, İçişleri Eski Bakanı Güler de katıldı.
 • 27 Eylül 2016 12:59Türkiye Polonya İş ve Yatırım ForumuEge Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, Türkiye'nin 15 Temmuz darbe girişiminde Avrupa ülkelerinden beklediği desteği bulamadığını belirterek, "Türkiye, bugün hiçbir ülkenin kolay kolay aşamayacağı sorunları çok kısa bir sürede aşabildiyse, siyasi iradenin gücü, ekonomik altyapısının sağlamlığı ve milletimizin vatan aşkı bunda ana etken olmuştur" dedi.
 • 27 Eylül 2016 08:37Clinton ve Trump Canlı Yayında Kozlarını PaylaştıNEW Demokrat Parti'nin başkan adayı Hillary Clinton ve Cumhuriyetçi Parti'nin başkan adayı Donald Trump, 8 Kasım'daki başkanlık seçimleri öncesinde ilk kez canlı yayında kozlarını paylaştı.
 • 26 Eylül 2016 22:30İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson: İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson: "Ab Üyeliği Sürecinde Türkiye'ye Destek Olmaya Devam...AVRUPA Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson'la ortak bir basın toplantısı düzenleyerek, Türkiye'nin AB sürecine desteklerinin süreceğini açıkladı.
 • 26 Eylül 2016 21:37Çelik-Johnson Ortak Basın ToplantısıAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, "Türkiye'nin terörle mücadelesi büyük bir kararlılıkla sürecektir.
 • 26 Eylül 2016 21:03AB Bakanı Çelik, Birleşik Krallık Dışişleri Bakanı Johnson ile Bir Araya GeldiAvrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, “NATO müttefiki olarak dünyanın pek çok yerinde teröre karşı omuz omuza dayanışma içindeyiz.
 • 26 Eylül 2016 09:46Haftanın Tarihine BakışHaftanın Tarihine BakışFikirleriyle insanlığa ışık tutan Mevlana Celaleddin Rumi, 30 Eylül 1207'de Horasan'ın Belh şehrinde doğdu.
 • 24 Eylül 2016 14:03Terör Örgütleri Brüksel'i Mesken EdindiBrüksel, bu hafta sonu hem terör örgütü PKK yandaşlarının düzenlediği programa hem de PYD'nin sözde Avrupa kongresine evsahipliği yapacak.
 • 23 Eylül 2016 17:51Erdoğan: Erdoğan: "Dünya Medyasının Kendisini Hesaba Çekmesi Lazım"New York'ta Bloomberg televizyon kanalına Türkiye ekonomisi hakkında değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Faiz oranlarını ne kadar yüksek tutarsanız yatırımı o denli ortadan kaldırırsınız. Yatırımın olmadığı bir ülkede kalkınmayı konuşamayız. Bizim bu kadar zorlamamıza rağmen şu anda yatırımlarda halen istediğimiz bir istikrar veyahut hız yok. Halbuki faiz düşük olmuş olsa ben inanıyorum ki yatırımcı hemen bu konuda kredisini çekecek ve yatırımını yapacaktır" dedi.
 • 23 Eylül 2016 14:19AK Parti Denizli Milletvekili Tin AçıklamasıAK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) milletin gözünü boyadığını, Türkçe şarkılar söyleyip, eğitim, başarı dediklerini, ancak bugün bakıldığında bunların hepsinin yalan olduğunun görüldüğünü söyledi.
 • 23 Eylül 2016 14:11Türkiye'den Müthiş Hareket! Denizden Takip ve İmha YapabilecekTürkiye'den Müthiş Hareket! Denizden Takip ve İmha YapabilecekTF-2000 gemisi için tasarım çalışmaları sürüyor. Hava savunma üssü konumunda olacak fırkateyn diğer uçaklardan ve hava araçlarından atılan füzelerin takibini ve imhasını sağlayacak.
 • 23 Eylül 2016 13:06Makedonya Cumhurbaşkanı İvanov'dan Sığınmacı UyarısıMakedonya Cumhurbaşkanı Gyorge İvanov, Avrupa'nın yeni bir sığınmacı akın ile karşı karşıya olduğunu belirterek, "Önümüzdeki yıllarda milyonlarca göçmen Avrupa kıtasına ulaşmaya çalışacak.
 • 23 Eylül 2016 12:03Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bloomberg'e KonuştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'nin Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'i henüz iade etmemesine ilişkin olarak, "Milli güvenlik Kurulunun strateji belgesine girmiş olan böyle bir örgütün başını biz istiyoruz.
 • 22 Eylül 2016 23:26Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'deCumhurbaşkanı Erdoğan ABD'deNEW Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "O gece (15 Temmuz), Türk milleti, sadece ülkemiz içindeki vesayet odaklarına değil, tüm dünyada şiddetle, silahla güç devşirmeye çalışan herkese büyük bir ders verdi.
 • 22 Eylül 2016 22:14Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Abd'ye Şu Ana Kadar 85 Koli Dosya Gönderdik"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “15 Temmuz darbe girişimin arkasında FETÖ ve onun Pennsylvania’daki malum kişi var. Ama biz bunu Amerikalı dostlarımıza hala anlatamadık.
 • 22 Eylül 2016 21:10Erdoğan, Biden'ı Ters Köşe Yaptı; ABD Kobani'ye 2 Uçak Dolusu Silah İndirdi, Haberin Var mıErdoğan, Biden'ı Ters Köşe Yaptı; ABD Kobani'ye 2 Uçak Dolusu Silah İndirdi, Haberin Var mıCumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkan Yardımcısı Biden'a, Amerika tarafından Kobani'ye iki uçak dolusu silah indirildiğini ve bunun Türkiye tarafından bilindiğini söylediğini belirtti.
 • 22 Eylül 2016 16:54AB Bakanı Çelik Washington Post'a KonuştuAvrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminden sonra yürütülen hukuki sürece ilişkin, "Olağanüstü hal döneminde bile hukukun üstünlüğü ve insan haklarına saygı gösteriyoruz.
 • 22 Eylül 2016 13:45246 Afgan Kadın Polis Adayı Sivas'ta Eğitim Görecek246 Afgan Kadın Polis Adayı Sivas'ta Eğitim GörecekTürkiye ile Afganistan arasında imzalanan ’Afgan Ulusal Polisinin Eğitimine ve Kapasite Güçlendirmesine İlişkin İşbirliği Mutabakat Muhtırası’ çerçevesinde Sivas Polis Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirilen 5. dönem kadın polis eğitimi, 246 Afgan kadın polis adayının katılımıyla başladı.
 • 21 Eylül 2016 14:22Aşti'nin Yeni Yeri KesinleştiAnkara Büyükşehir Belediyesi tarafından ihale edilen yeni otobüs terminali, NATO Yolu ve Çevre Yolu'nun kesiştiği noktada, eski Mamak çöplüğünün yanında bulunan 100 bin metrekarelik alana inşa edilecek.
 • 21 Eylül 2016 11:57İşte Yeni Aşti'nin Yeriİşte Yeni Aşti'nin YeriAnkara Büyükşehir Belediyesi tarafından ihale edilen yeni otobüs terminali, NATO Yolu ve Çevre Yolu’nun kesiştiği noktada (eski Mamak Çöplüğü yanı) bulunan 100 bin metrekarelik alana yapılacak.