SON DAKİKA NAZLI ILICAK HABERLERİ

Son Dakika Nazlı Ilıcak Haberleri


NAZLI ILICAK

Notre Dame de Sion Fransız Lisesi ve Lozan Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde eğitim gördü. 1969'da Tercüman gazetesi sahibi Kemal Ilıcak'la evlendi ve eşinin gazetesinde başyazar oldu. 1988'e kadar Tercüman grubunun ikinci gazetesi olan Bulvar gazetesinin imtiyaz sahipliğini üstlendi. 2007... Devamı

08:45
Nazlı Ilıcak, Oyunu Vereceği Partiyi Açıkladı Gazeteci yazar Ilıcak, 7 Haziran'daki genel seçimlerde oyunu HDP'ye vereceğini açıkladı. Ilıcak, "HDP barajın altında kalırsa, temsilde adalet büyük yara alacaktır" dedi.
Nazlı Ilıcak, Oyunu Vereceği Partiyi Açıkladı
17:31
Nazlı Ilıcak CHP'den Aday Olacak mı? CHP'li Ağbaba: Torpil listesinde çocukların tamamı bakan ve vekil yakınları CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Ak Parti'nin torpil listelerini açıklamaya devam edeceklerini söyledi.
Nazlı Ilıcak CHP'den Aday Olacak mı?
16:47
Ağbaba: Torpil Listesinde Çocukların Tamamı Bakan ve Vekil Yakınları CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, AK Partinin torpil listelerini açıklamaya devam edeceklerini söyledi.
Ağbaba: Torpil Listesinde Çocukların Tamamı Bakan ve Vekil Yakınları
16:30
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Çorum'da CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: - "(CHP İzmir Milletvekili Güler'in partiden istifası) Parti kurallarını hiçe sayan, bir başka partinin mensubuymuş gibi davranan bir arkadaştı.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Çorum'da
16:01
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba'dan Açıklamalar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, partisinin İzmir milletvekili Birgül Ayman’ın istifasını değerlendirerek, Ayman’ın istifasını CHP’ye bir etkisinin olmayacağını söyledi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba'dan Açıklamalar
15:00
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması "(CHP İzmir Milletvekili Güler'in partiden istifası) Parti kurallarını hiçe sayan, bir başka partinin mensubuymuş gibi davranan bir arkadaştı.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması
12:55
Ağbaba: MİT Başkanı Devleti İdare Etmeye Çalışıyor CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, ''Başbakan'ın üstünde bir rol de MİT Başkanı'na vermiş, o MİT Başkanı daha önce görülmemiş bir şekilde, demokraside olmayacak bir şekilde devleti idare etmeye çalışıyor.
Ağbaba: MİT Başkanı Devleti İdare Etmeye Çalışıyor
12:57
CHP'de "Ön Seçim" Talebi Bir grup eski yönetici ve milletvekili adayı, genel seçimlerde, "milletvekili adaylarının ön seçimle belirlenmesi" talebiyle topladıkları imzaları parti genel merkezine getirdi.
CHP'de 'Ön Seçim' Talebi
10:42
17 Aralık'ın Savcısı Celal Kara: 1 Numara Erdoğan'dı 17 Aralık soruşturmasının savcısı Celal Kara, elinden alınan iddianameyle ilgili konuştu. Kara, "Soruşturmada 1 numaralı isim Erdoğan'dı." dedi.
17 Aralık'ın Savcısı Celal Kara: 1 Numara Erdoğan'dı
15:12
Hakim İstedi, Çok Sayıda Tweet'e Erişim Yasağı Geldi! Fuat Avni'nin hesabına ilişkin dün alınan kapatma kararından sonra, aralarında gazetecilerin de olduğu 30'a yakın kişinin attığı tweet'lere erişim engeli kararı çıktı.
Hakim İstedi, Çok Sayıda Tweet'e Erişim Yasağı Geldi!
00:30
Ahmet Hakan'dan İlginç Darbe Çıkışı Tarafsız Bölge programı sunucusu Ahmet Hakan, Yeni Şafak Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi'nin yolsuzluk soruşturmalarına "darbe" demesi üzerine 'bu nasıl darbe' dedi.
Ahmet Hakan'dan İlginç Darbe Çıkışı
12:41
Nazlı Ilıcak'ın Askeri İstihbarat Belgesi Tartışılmaya Devam Ediyor Nazlı Ilıcak'ın dünkü yazısında gündeme getirdiği Genelkurmay İstihbarat Dairesi'nin 13 Mart 2009 tarihli Tahşiyecilerle ilgili belgesi tartışılmaya devam ediyor.
Nazlı Ilıcak'ın Askeri İstihbarat Belgesi Tartışılmaya Devam Ediyor
11:24
Babam Alkolikti, Annemi ve Beni Döverdi" Kanal D'nin sevilen programı Pazar Gezmesi'nde bu hafta Nazlı Ilıcak, sevilen sanatçı Fatih Ürek'in evine konuk oldu.
Babam Alkolikti, Annemi ve Beni Döverdi'
10:03
Fatih Ürek'in Anne ve Babası Kansere Yakalandı Samimi açıklamalar yapan şarkıcı, annesi ve ablasının aynı zamanda kansere yakalandığını söyledi.
Fatih Ürek'in Anne ve Babası Kansere Yakalandı
16:22
Aydınlar, Tam Sayfa İlanla Demokrasiye Sahip Çıktı Özgür medyaya yönelik operasyonun ardından başlatılan imza kampanyasına destek veren aydınlar, gazetelere tam sayfa ilan verdi.
Aydınlar, Tam Sayfa İlanla Demokrasiye Sahip Çıktı
00:24
Ekrem Dumanlı: Böceği Kim Koyduysa Bulunsun Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, Başbakanlık Çalışma Ofisine konulan böceklere ilişkin, "Şu böceği kim koyduysa bulun açıklayın." dedi.
23:31
"Devlet Büyüklerine İzlettirildiğini ve Öfkelendiklerini Duydum" Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, 14 Aralık operasyonunun siyasi bir operasyon olduğunu söyledi.
13:42
Aydınlardan, Demokrasiye ve Hukuka Dönüş Çağrısı AK Parti hükümetinin son zamanlarda demokrasi, hukuk ve basın özgürlüğü gibi alanlarda geriye dönüş yaşadığına vurgu yapan aydınlar, imza kampanyası başlattı.
00:00
Özgür Medyaya Destek, Adliye Önünden Yankılandı Zaman Gazetesi Yazarı Abdülhamit Bilici, operasyon yapılan özgür medyaya destek için imza veren gazeteci, yazar ve aydınlara teşekkür etti.
14:54
Polis Yakınlarından 17-25 Aralık Sempozyumuna Destek GÜSAM tarafından düzenlenen 17-25 Aralık Sempozyumuna, yolsuzluk ve rüşvet operasyonunu yapan polislerin eşleri destek verdi.
10:47
17/25 Sempozyumu Kılıçdaroğlu, Kamalak ve Şahin'in Katılımıyla Başladı Güvenlik Stratejileri Araştırma Merkezi (GÜSAM) tarafından düzenlenen 17/25 Sempozyumu başladı.
17/25 Sempozyumu Kılıçdaroğlu, Kamalak ve Şahin'in Katılımıyla Başladı
20:06
Gazetecilere Özgürlük İçin Aydınlar İmza Kampanyası Başlattı Özgür medyaya yönelik operasyona tepkiler yurt içi ve yurt dışında artarak sürüyor.
Gazetecilere Özgürlük İçin Aydınlar İmza Kampanyası Başlattı
14:47
Nazlı Ilıcak'ın Burak Kut'la Motosiklet Keyfi Nazlı Ilıcak'la Pazar Gezmesi programının bu haftaki konuğu Burak Kut oldu. Ilıcak ve Kut motosikletle Beykoz turu attı.
Nazlı Ilıcak'ın Burak Kut'la Motosiklet Keyfi
09:36
Nazlı Ilıcak: Herhalde Emine Erdoğan'ın Gözüne Yağ Kaçtı Alev Alatlı'nın "Orwell yaşasaydı, Erdoğan çiftini ayakta alkışlayacaktı" sözlerini eleştiren Nazlı Ilıcak, Emine Erdoğan'ın ağlamasıyla ilgili "Gözüne yağ kaçtı" dedi.
Nazlı Ilıcak: Herhalde Emine Erdoğan'ın Gözüne Yağ Kaçtı
17:28
Emekli Tümgeneral Yavuz'un "Kumpas" Şikayeti Balyoz planı davası kapsamında 18 yıl hapis cezasına çarptırılan emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, kendisine "kumpas" kurulduğu iddiasıyla, bazı emniyet görevlileri, savcı, hakim ve medya mensuplarından şikayetçi oldu Yavuz: "Bu örgütün, medya ayağı vardı, yargı ayağı vardı, emniyet ayağı vardı, bürokrasi ayağı vardı.
07:39
Şirin Payzın Yumruğunu Masaya Vurdu Yeniden görülmeye başlanan Balyoz Davası tartışmasında sinirler gerilince Şirin Payzın yumruğunu masaya vurarak konuklarını sakinleştirmeye çalıştı.
Şirin Payzın Yumruğunu Masaya Vurdu
12:21
Dört Bir Tarafta "Gavat" Tartışması CNN Türk'te Adana Valisi Hüseyin Avni Coş'un vatandaşa "Gavat" demesi konuşulurken Nazlı Ilıcak "gavat"ın anlamını açıkladı.
Dört Bir Tarafta 'Gavat' Tartışması
23:57
CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Din Adamlarıyla Bir Araya Geldi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul Milletvekili İhsan Özkes'in verdiği iftarda din adamlarıyla bir araya geldi.
CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Din Adamlarıyla Bir Araya Geldi
01:02
Zülfü Livaneli'ye "Legion D'honneur" Nişanı Fransa tarafından verilen en üst düzey nişan olarak bilinen "Legion d'Honneur", Livaneli'ye törenle takdim edildi.
Zülfü Livaneli'ye 'Legion D'honneur' Nişanı
22:54
Gyv'nin Geleneksel İftar Yemeğinde 'Kardeşlik' Mesajı Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın (GYV), 'Evrensel Barışa Doğru' temalı iftar yemeğinde hoşgörü, diyalog ve kardeşlik mesajları verildi.
Gyv'nin Geleneksel İftar Yemeğinde 'Kardeşlik' Mesajı
16:39
İdris Bal: Hükümet Kirli Çamaşırlarını Ortaya Çıkaracak Diye Cemaate Saldırıyor Kütahya Bağımsız Milletvekili İdris Bal, Hükümetin, suçüstü yakalanmasına rağmen bir psikolojik hareket yürüttüğünü belirterek, “Başka seçenekleri olmadığı için bunu yaptılar.
İdris Bal: Hükümet Kirli Çamaşırlarını Ortaya Çıkaracak Diye Cemaate Saldırıyor
16:39
12 Eylül Kararı İçin Kim Ne Dedi? Ankara 10. Ağır Ceza Mahkemesi'nin 12 Eylül davasında eski Genelkurmay Başkanı Kenan Evren ile eski Hava Kuvvetleri Komutanı Tahsin Şahinkaya'ya müebbet hapis cezası vermesini gazeteci ve yazarlar şöyle değerlendirdi:Mehmet Altan: "12 Eylül rejiminin anayasası, MGK'sı, YÖK'ü hala duruyor.
12 Eylül Kararı İçin Kim Ne Dedi?
09:52
Timur Savcı: Meryem Uzerli ile Film Çekebiliriz Muhteşem Yüzyıl ve Çalıkuşu gibi yapımların arkasındaki isim Timur Savcı, Meryem Uzerli'nin ekranlara bir filmle dönebileceğini söyledi.
Timur Savcı: Meryem Uzerli ile Film Çekebiliriz
08:24
Dört Bir Taraf Programı Yayından Kaldırıldı Dört Bir Taraf programında yaşanan tartışma sonrası kanal yönetimi sürpriz bir karar aldı, program erken veda etti.
Dört Bir Taraf Programı Yayından Kaldırıldı
05:03
Nazlı Ilıcak'ın Kan Donduran Rap Dansı Nazlı Ilıcak'ın Kan Donduran Rap Dansı
Nazlı Ilıcak'ın Kan Donduran Rap Dansı
15:32
Nazlı Ilıcak Rap Yaptı Sunuculuğunu Nazlı Ilıcak'ın yaptığı sohbet programı Pazar Gezmesi'nin bu haftaki konuğu Cem Hakko.
Nazlı Ilıcak Rap Yaptı
17:03
Romanlardan Nazlı Ilıcak'a Tepki Edirne Roman Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı Turan Şallı, köşe yazarı Nazlı Ilıcak’ın yazısında 'Şecaat arz ederken, merd-i kıpti sirkatin söyler' ifadesine yer vermesine tepki gösterdi.
Romanlardan Nazlı Ilıcak'a Tepki
12:02
Aykırı Sorular'a Katılan Nedim Şener: "Ilıcak'ta Utanma Geni Yok!" CNN Türk'te yayınlanan Aykırı Sorular programında, Enver Aysever'in sorularını yanıtlayan gazeteci-yazar Nedim Şener, Ergenekon operasyonunda tutuklu kaldığı dönemlerde medyada kendisine yönelik yazılanlara sert tepki gösterdi.
Aykırı Sorular'a Katılan Nedim Şener: 'Ilıcak'ta Utanma Geni Yok!'
11:32
Nagehan Alçı'yla Nazlı Ilıcak Fena Kapıştı 27 Mayıs darbesinin ve gündemdeki konuların tartışıldığı programda Nagehan Alçı ile Nazlı Ilıcak arasında sert bir tartışma yaşandı.
Nagehan Alçı'yla Nazlı Ilıcak Fena Kapıştı
10:39
Nagehan Alçı: Bizim sayemizde orada oturuyorsun CNN Türk"teki Dört Bir Taraf programında Nagehan Alçı, Nazlı Ilıcak'a, "Bizim sayemizde bu programdasın" dedi.
Nagehan Alçı: Bizim sayemizde orada oturuyorsun
07:08
Saba Tümer', Nazlı Ilıcak'a Kahkaha Atma Dersi Verdi Kanal D'de yayınlanan "Pazar Gezmesi" programının sunucusu Nazlı Ilıcak Saba Tümer'i ağırladı.
Saba Tümer', Nazlı Ilıcak'a Kahkaha Atma Dersi Verdi
15:38
Emel Sayın Annesini Son Yolculuğuna Uğurladı Emel Sayın'ın annesi Suat Sayın, Levent Camiinde öğle vaktinden sonra kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Emel Sayın Annesini Son Yolculuğuna Uğurladı
15:10
Emel Sayın Annesini Son Yolculuğuna Uğurladı Ünlü sanatçı Emel Sayın'ın annesi Suat Sayın, Levent Camii'nde öğle vaktinden sonra kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Emel Sayın Annesini Son Yolculuğuna Uğurladı
14:10
Ahmet Hakan: Galiba Evde Kaldım Nazlı Ilıcak'ın programına konuk olan Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, evlilikle ilgili düşüncesini "Evde kaldım diyebiliriz" sözleriyle dile getirdi.
Ahmet Hakan: Galiba Evde Kaldım
13:49
Hakan Şükür ile Nazlı Ilıcak Kısır Yaptı, Masa Tenisi Oynadı Hakan Şükür, Nazlı Ilıcak'ın "Pazar Gezmesi" programı için mutfağa girdi. Şükür ve Ilıcak oyun konsolunda masa tenisi maçı yaptı.
Hakan Şükür ile Nazlı Ilıcak Kısır Yaptı, Masa Tenisi Oynadı
07:11
Ilıcak ve Alçı Arasında 'Nezaket' Gerginliği CNN Türk'te yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programında Nazlı Ilıcak, Nagehan Alçı'ya 'Sen ne kadar nezaketsiz insansın' dedi.
Ilıcak ve Alçı Arasında 'Nezaket' Gerginliği
10:27
Nazlı Ilıcak Bateri Çaldı Gazeteci Nazlı Ilıcak, Kanal D'de yayınlanan 'Pazar Gezmesi' programında Erkan Petekkaya'nın evinde bateri çaldı.
Nazlı Ilıcak Bateri Çaldı
16:49
Yorumlar Fark Yarattı,Seçimin Kalbi Cnn Türk'te Attı CNN TÜRK seçim yayınıyla, haber kanalları ve yarı zamanlı ölçümlenen* diğer kanallar arasında en çok tercih edilen kanal oldu.
Yorumlar Fark Yarattı,Seçimin Kalbi Cnn Türk'te Attı
09:03
Nagehan Alçı: Vatan Hainleriyle Program Yapmaktan Utanıyorum CNNTürk’te yayınlanan Dört Bir Taraf programı, yine çok tartışılacak diyaloglara sahne oldu.
Nagehan Alçı: Vatan Hainleriyle Program Yapmaktan Utanıyorum
08:55
Vatan Hainleriyle Program Yapmaktan Utanıyorum' CNNTürk’te yayınlanan Dört Bir Taraf programı, yine çok tartışılacak diyaloglara sahne oldu.
Vatan Hainleriyle Program Yapmaktan Utanıyorum'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 12:20:43. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NAZLI ILICAK HABERLERİ
[Hata Bildir]