15:5100
SON DAKİKA NAZLI ILICAK HABERLERİ

Son Dakika Nazlı Ilıcak Haberleri


NAZLI ILICAK

Notre Dame de Sion Fransız Lisesi ve Lozan Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde eğitim gördü. 1969'da Tercüman gazetesi sahibi Kemal Ilıcak'la evlendi ve eşinin gazetesinde başyazar oldu. 1988'e kadar Tercüman grubunun ikinci gazetesi olan Bulvar gazetesinin imtiyaz sahipliğini üstlendi. 2007... Devamı

  Reuters: Erdoğan Köşk'e, Gül AK Parti'nin Başına

  Reuters: Erdoğan Köşk'e, Gül AK Parti'nin Başına

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün tartışmalı internet yasasını onaylaması, AK Parti'nin başına geçebileceği yorumlarını da beraberinde getirdi. (20 Şubat 2014 Perşembe )

   

  Gyv: Hukuku İşlemez Hale Getirirseniz, Başka Suçlu Aramanıza Gerek Yok

  Gyv: Hukuku İşlemez Hale Getirirseniz, Başka Suçlu Aramanıza Gerek Yok

  Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı (GYV) Başkanı Mustafa Yeşil, ekonomide yabancı sermayenin girişini engelleyen ve etkileyen unsurun, ülkedeki güvenlik endişesi ve kaygısı olduğunu söyledi. (03 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Hollande, Rakel Dink'le Görüştü

  Hollande, Rakel Dink'le Görüştü

  Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, Beyoğlu’ndaki Fransız Sarayı’nda Türkiye'de yaşayan Fransız vatandaşlar ve Hrant Dink’in eşi Rakel Dink’le bir araya geldi. (28 Ocak 2014 Salı )

   

  Gazeteci Ilıcak'a Tazminat Davası

  Erzurum'da bir avukat, gazeteci Ilıcak'a köşe yazısında kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle 10 bin liralık tazminat davası açtı. (20 Ocak 2014 Pazartesi )

   

  Bülent Ersoy'dan Sert Cevap!

  Diva; türban taktığı için kendisiyle dalga geçen ünlü isimlere mektupla yanıt verdi. (19 Ocak 2014 Pazar )

   

  Canlı Yayında Nazlı Ilıcak-Abdulkadir Selvi Gerginliği

  Canlı Yayında Nazlı Ilıcak-Abdulkadir Selvi Gerginliği

  "Dört Bir Taraf" programında Abdulkadir Selvi'nin, "Polisleri Nazlı Hanım'a sorun" demesi üzerine Nazlı Ilıcak, Selvi'ye tepki gösterdi. (16 Ocak 2014 Perşembe )

   

  Nazlı Ilıcak, Bugün Gazetesiyle Anlaştı

  Nazlı Ilıcak, Bugün Gazetesiyle Anlaştı

  Rüşvet operasyonları nedeniyle hükümete yönelik eleştirileri sonrası Sabah gazetesi ile yollarını ayıran Nazlı Ilıcak, Bugün gazetesinde yazacak. (15 Ocak 2014 Çarşamba )

   

  Dört Taraf Programında 'Kucağa Oturma' Kavgası

  Dört Taraf Programında "Kucağa Oturma" Kavgası

  Nagehan Alçı, "28 Şubat'ta dik durdum" diyen Nazlı Ilıcak'a, "O gün askeri vesayete karşı diktin ama bugün başka vesayetin kucağına oturdun" dedi. (15 Ocak 2014 Çarşamba )

   

  Nagehan! Bak Beni Zorlama!'

  Nagehan! Bak Beni Zorlama!"

  Nazlı Ilıcak, Nagehan Alçı, Altan Öymen ve Kadri Gürsel'in yorumlarıyla yer alığı tartışma programı 'Dört Bir Taraf'a Ilıcak ve Alçı'nın diyalogları damga vurdu. (07 Ocak 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri