23:5200
SON DAKİKA NAZLI ILICAK HABERLERİ

Son Dakika Nazlı Ilıcak Haberleri


NAZLI ILICAK

Notre Dame de Sion Fransız Lisesi ve Lozan Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde eğitim gördü. 1969'da Tercüman gazetesi sahibi Kemal Ilıcak'la evlendi ve eşinin gazetesinde başyazar oldu. 1988'e kadar Tercüman grubunun ikinci gazetesi olan Bulvar gazetesinin imtiyaz sahipliğini üstlendi. 2007... Devamı

   

  Emekli Tümgeneral Yavuz'un "Kumpas" Şikayeti

  Balyoz planı davası kapsamında 18 yıl hapis cezasına çarptırılan emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, kendisine "kumpas" kurulduğu iddiasıyla, bazı emniyet görevlileri, savcı, hakim ve medya mensuplarından şikayetçi oldu Yavuz: "Bu örgütün, medya ayağı vardı, yargı ayağı vardı, emniyet ayağı vardı, bürokrasi ayağı vardı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Şirin Payzın Yumruğunu Masaya Vurdu

  Şirin Payzın Yumruğunu Masaya Vurdu

  Yeniden görülmeye başlanan Balyoz Davası tartışmasında sinirler gerilince Şirin Payzın yumruğunu masaya vurarak konuklarını sakinleştirmeye çalıştı. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Din Adamlarıyla Bir Araya Geldi

  CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Din Adamlarıyla Bir Araya Geldi

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul Milletvekili İhsan Özkes'in verdiği iftarda din adamlarıyla bir araya geldi. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  12 Eylül Kararı İçin Kim Ne Dedi?

  12 Eylül Kararı İçin Kim Ne Dedi?

  Ankara 10. Ağır Ceza Mahkemesi'nin 12 Eylül davasında eski Genelkurmay Başkanı Kenan Evren ile eski Hava Kuvvetleri Komutanı Tahsin Şahinkaya'ya müebbet hapis cezası vermesini gazeteci ve yazarlar şöyle değerlendirdi:Mehmet Altan: "12 Eylül rejiminin anayasası, MGK'sı, YÖK'ü hala duruyor. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Timur Savcı: Meryem Uzerli ile Film Çekebiliriz

  Timur Savcı: Meryem Uzerli ile Film Çekebiliriz

  Muhteşem Yüzyıl ve Çalıkuşu gibi yapımların arkasındaki isim Timur Savcı, Meryem Uzerli'nin ekranlara bir filmle dönebileceğini söyledi. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Dört Bir Taraf Programı Yayından Kaldırıldı

  Dört Bir Taraf Programı Yayından Kaldırıldı

  Dört Bir Taraf programında yaşanan tartışma sonrası kanal yönetimi sürpriz bir karar aldı, program erken veda etti. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Nazlı Ilıcak Rap Yaptı

  Nazlı Ilıcak Rap Yaptı

  Sunuculuğunu Nazlı Ilıcak'ın yaptığı sohbet programı Pazar Gezmesi'nin bu haftaki konuğu Cem Hakko. (01 Haziran 2014 Pazar )

   

  Romanlardan Nazlı Ilıcak'a Tepki

  Romanlardan Nazlı Ilıcak'a Tepki

  Edirne Roman Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı Turan Şallı, köşe yazarı Nazlı Ilıcak’ın yazısında 'Şecaat arz ederken, merd-i kıpti sirkatin söyler' ifadesine yer vermesine tepki gösterdi. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Aykırı Sorular'a Katılan Nedim Şener: 'Ilıcak'ta Utanma Geni Yok!'

  Aykırı Sorular'a Katılan Nedim Şener: "Ilıcak'ta Utanma Geni Yok!"

  CNN Türk'te yayınlanan Aykırı Sorular programında, Enver Aysever'in sorularını yanıtlayan gazeteci-yazar Nedim Şener, Ergenekon operasyonunda tutuklu kaldığı dönemlerde medyada kendisine yönelik yazılanlara sert tepki gösterdi. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 23:52:40. #1.12#