SON DAKİKA NESLİHAN ACAR HABERLERİ

Son Dakika Neslihan Acar Haberleri

09:45
Yeşilçam'ın Unutulmazları Bu Sergide Magazinci Tahir Yaman, Yeşilçam’ın 100. yıl dönümü için özel bir sergiye imza atıyor.
Yeşilçam'ın Unutulmazları Bu Sergide
08:49
Yeşilçam'ın 100. Yılına Özel Magazin gazetecisi Tahir Yaman, Yeşilçam'ın 100. Yıl dönümü için çok özel bir sergiye imza atıyor.
01:33
Acı Lokma Filmi Acı Lokma filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Acı Lokma filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Acı Lokma Filmi
10:45
Optimum Outlet'te Film Seti Optimum Outlet "Mavi Dalga" adlı sinema filminin çekimlerine ev sahipliği yaptı.
Optimum Outlet'te Film Seti
12:11
Sinema Sanatçılarından Erdoğan-Kılıçdaroğlu Görüşmesine Destek Bir grup sinema sanatçısı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu görüşmesine "Bu toprakların her bir köşesinde yaşanan acıların son bulması ve ortak geleceğimizin inşası adına girişilen her türlü çabanın sonuna"...
15:45
Bir Demet Yasemin Levent İnanır'ın Gözyaşları Levent İnanır, CINE5'in sevilen programı Bir Demet Yasemin'e katıldı ve duygularını Yasemin Bozkurt'a samimiyetle paylaştı.
Bir Demet Yasemin Levent İnanır'ın Gözyaşları
23:33
Kadınlardan Tabutlu Yürüyüş -beyoğlu'nda toplanan kadınlar, kadın cinayetlerinin ve kadına şiddetin son bulması için yürüyüş düzenledi.
Kadınlardan Tabutlu Yürüyüş
23:04
Kadınlardan 'Tabutlu' Yürüyüş Beyoğlu'nda toplanan kadınlar, kadın cinayetlerinin ve kadına şiddetin son bulması için yürüyüş düzenledi.
Kadınlardan 'Tabutlu' Yürüyüş
20:11
Sezen Aksu, Kadir İnanır'ı Ziyaret Etti -sezen Aksu, kısa süre önce iki ameliyat geçiren Kadir İnanır'ı taburcu olmasına bir gün kala ziyaret etti.
Sezen Aksu, Kadir İnanır'ı Ziyaret Etti
01:05
Kadına Yönelik Şiddeti Protesto İçin Yürüdüler Beyoğlu'nda, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü sebebiyle yürüyüş düzenlendi.
Kadına Yönelik Şiddeti Protesto İçin Yürüdüler
00:52
Kadına Karşı Şiddet Protesto Edildi Kadına Karşı Şiddetti Protesto Eden Yaklaşık 500 Kadın Taksim Meydanı'na Yürüdü. Yürüyüşe Birçok Ünlü İsimde Destek Verdi. Haber.Gülseli ÖZDEMİR - Kamera."Kadın Cinayetlerini Durduracağız" platformu üyesi bir grup, 25 Kasım 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü dolayısıyla Beyoğlu'nda yürüyüş düzenledi.
Kadına Karşı Şiddet Protesto Edildi Kadına Karşı Şiddetti Protesto Eden Yaklaşık 500 Kadın Taksim Meydanı'na Yürüdü. Yürüyüşe Birçok Ünlü İsimde Destek Verdi.
22:53
Beyoğlu'nda Kadına Karşı Şiddeti Protesto Yürüyüşü "Kadın Cinayetlerini Durduracağız" platformu üyesi bir grup, kadına karşı şiddeti protesto amacıyla Beyoğlu'nda yürüyüş düzenledi.
Beyoğlu'nda Kadına Karşı Şiddeti Protesto Yürüyüşü
18:26
Ankara'daki Patlamada Ölenlerin Sayısı 4'e Çıktı (3) Ankara Kumrular Sokak'taki patlamada ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Tuncay Acar'ın cenazesi, Keçiören Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından yakınları tarafından Karşıyaka Mezarlığı Cami'ne götürüldü.
Ankara'daki Patlamada Ölenlerin Sayısı 4'e Çıktı (3)
17:20
Afyonkarahisar'dan Kısa Kısa Afyonkarahisar'ın Bayat İlçesinde hırdavatçılık yapan Mehmet Özaktan, yeni yaptırdığı dükkanının arazisinde bulunan sedir ağaçlarını kesmemek için ağaçları dükkanının içinden geçirmeye karar verdi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 00:45:14. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NESLİHAN ACAR HABERLERİ
[Hata Bildir]