SON DAKİKA NEVADA HABERLERİ

Son Dakika Nevada Haberleri

13:24
Almanya'ya Uzay Aracı İnecek ABD'de geliştirilen yeni nesil uzay araçlarının 2017'den itibaren Almanya'ya da iniş yapması için hazırlıklar yürütülüyor.
Almanya'ya Uzay Aracı İnecek
12:19
İskenderun TSO'dan ABD'ye İş Gezisi İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası heyeti, Amerika Birleşik Devletlerinde ticari ve kültürel temaslarda bulundu.
İskenderun TSO'dan ABD'ye İş Gezisi
18:00
Atlas 5 Roketi Başarıyla Fırlatıldı ABD ve müttefiklerine füze alarmı, teknik istihbarat, füze savunma sisteminin gelişimini sağlayacak ve haberleşme teknolojisini daha da geliştirecek roket başarıyla görev yerine gönderildi Siemens Başkan Yardımcısı ve Üretim Bölüm Şefi Ludwig: "Siemens'in havacılık uzay endüstrisi için ürettiği yazılımları olabildiği kadar mükemmelleştirmek için büyük bir çapa sarf ediyoruz.
01:15
132-Year-Old Winchester Rifle Found İn National Park A Winchester rifle was found standing up against a tree in Nevada's Great Basin National Park and as Mara Montalbano (@maramontalbano) tells us, it created a mystery park officials are trying to solve.
132-Year-Old Winchester Rifle Found İn National Park
10:03
Dünyanın En Büyük Elektronik Fuarı Las Vegas'ta Başladı Uluslararası Tüketici Elektronik Fuarı ABD'nin Las Vegas şehrinde başladı.
08:41
ABD'de Uber'e Karşı Yeni Önlemler Hizmete girdiği her ülkede tartışmalara yol açan ve yerel düzenlemelerle karşılaşan Uber, ABD'nin Portland kentinde ağır cezaların tehdidi altında.
ABD'de Uber'e Karşı Yeni Önlemler
10:19
Süpersonik Jet Geliyor Lockheed Martin ve NASA tarafından geliştirilen yeni nesil süpersonik jet, ABD'yi baştan sona 2.5 saatte kat etmeyi hedefliyor.
Süpersonik Jet Geliyor
11:22
Ölmeden Önce Uzaylılar Gerçek Dedi. Fotoğraflarını Yayınladı ABD'de çok gizli projelerin yürütüldüğü Nevada eyaletindeki "Area 51" olarak adlandırılan askeri üste görev yapan ünlü bilim insanı Boyd Bushman ölmeden hemen önce kaydettiği bir videoda uzaylıların gerçek olduğunu açıkladı.
Ölmeden Önce Uzaylılar Gerçek Dedi. Fotoğraflarını Yayınladı
11:22
Boyd bushman Bushman'ın Uzaylı Videosu 2 Milyon Kişi Tarafından İzlendi ABD'de çok gizli projelerin yürütüldüğü Nevada eyaletindeki "Area 51" olarak adlandırılan askeri üste görev yapan ünlü bilim insanı Boyd Bushman ölmeden hemen önce kaydettiği bir videoda uzaylıların gerçek olduğunu açıkladı.
Boyd bushman Bushman'ın Uzaylı Videosu 2 Milyon Kişi Tarafından İzlendi
11:42
Red Bull Aır Race Dünya Şampiyonası Sezon Finali Yapıyor Red Bull Air Race Dünya Şampiyonası’nın heyecan dolu sezonu 25-26 Ekim’de Avusturya’nın Spielberg kentindeki Styrian dağlarındaki mücadeleyle sona erecek.
Red Bull Aır Race Dünya Şampiyonası Sezon Finali Yapıyor
12:14
Btso, Nasa ile Görüşmek Üzere Amerika'ya Gitti Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Uzay Havacılık ve Savunma (UHS) Kümelenmesi üyeleri, NASA, Boeing ve Airbus gibi önemli firmaları ziyaret etmek üzere Amerika’ya gitti.
Btso, Nasa ile Görüşmek Üzere Amerika'ya Gitti
11:08
Btso Uhs Kümelenmesi Üyeleri Amerika'da Dünya Devleri ile Buluşacak. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Uzay Havacılık ve Savunma (UHS) Kümelenmesi üyeleri 20-26 Ekim tarihleri arasında Amerika’ya giderek NASA, Boeing ve Airbus gibi önemli firmaları ziyaret edecek.
Btso Uhs Kümelenmesi Üyeleri Amerika'da Dünya Devleri ile Buluşacak.
12:05
Dil Okuluna ABD'den Ödül Türkiye'de 14 şubesinde 5 bini aşkın kursiyere eğitim veren Just English Center Dil Okulları, ABD'nin Nevada eyaletine bağlı Las Vegas'tan ödül ile döndü.
Dil Okuluna ABD'den Ödül
22:47
Amerika'nın Keşfi Kutlanıyor Amerika'nın keşfinin 522'nci yılı New York'ta düzenlenen kortejle kutlandı.
Amerika'nın Keşfi Kutlanıyor
22:26
Amerika'nın Keşfi Kutlanıyor Amerika'nın keşfinin 522'nci yılı New York'ta düzenlenen kortejle kutlandı.
20:52
Kristof Kolomb'un Amerikayı Keşfedişinin 522'nci Yılı Kutlanıyor Amerika'nın keşfedilişinin 522'nci yılı ülke çapında düzenlenen etkinliklerle kutlanıyor.
11:52
ABD'de Eşcinsel Evliliğe Mahkeme Desteği ABD'de bir federal temyiz mahkemesi, beş eyalette geçerli eşcinsel evlilik yasağını kaldırdı.
ABD'de Eşcinsel Evliliğe Mahkeme Desteği
16:08
Başkan Sözlü, Teknoloji Devlerine Adana'ya Yatırım Çağrısı Yaptı ABD’nin dünya devi Teknoloji ve İnternet Birliği İnternet Marketıng Assocıatıon (IMA), Avrupa’da teknolojiyi en iyi kullanan belediye ödülünü, Adana Büyükşehir Belediyesi’ne verdi.
Başkan Sözlü, Teknoloji Devlerine Adana'ya Yatırım Çağrısı Yaptı
13:42
Sözlü'den Teknoloji Devlerine Adana'ya Yatırım Çağrısı Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük teknoloji ve internet birliği olan Internet Marketing Association’ın (IMA) bu yıl 24-26 Eylül 2014tarihlerindeABD’nin Nevada eyaletinde düzenlediği teknoloji zirvesinde organize edilen IMA Impact Ödülleri Töreni’nde Adana Büyükşehir Belediyesi’ne "Avrupa’da Teknolojiyi En İyi Kullanan Belediye" ödülü verildi.
Sözlü'den Teknoloji Devlerine Adana'ya Yatırım Çağrısı
10:08
Adana Büyükşehir Belediyesi'ne ABD'de Ödül Adana Büyükşehir Belediyesi'ne teknoloji ödülü verildi.
14:39
ABD Teknoloji ve İnternet Birliği'nden Adana Büyükşehir Belediyesi'ne Ödül Dünya devi Teknoloji ve İnternet Birliği İnternet Marketıng Assocıatıon’den, Adana Büyükşehir Belediyesi’ne 'Avrupa’da Teknolojiyi En İyi Kullanan Belediye' ödülü verilecek.
11:36
Mayweather 47. Maçını da Kazandı Profesyonel boksör Floyd Mayweather, Arjantinli Marcos Maidana'yı yenerek süper yarı orta sıklet şampiyonu unvanını korudu Karşılaşmadan 32 milyon dolar kazanan ABD'li boksör, kariyerindeki 47. maçından da galibiyetle ayrıldı.
09:28
ABD'nin En Prestijli Teknoloji Ödülü Çılgın Türk'e Dizayn Vip ile adını dünyaya duyuran Erbakan Malkoç, ABD’nin en prestijli organizasyonu olan IMA IMPACT (Internet Marketing Association) Teknoloji Zirvesi’nde ’Dünyada Otomobil Tasarımında Teknolojiyi En İyi Kullanan Firma Ödülü’nü almak üzere Las Vegas’a davet edildi.
ABD'nin En Prestijli Teknoloji Ödülü Çılgın Türk'e
10:11
Tesla'dan Dev Fabrika! Tesla, piyasaya sunacağı Model 3 adlı yeni aracın üretimine katkıda bulunması için yepyeni bir tesis inşa ediyor.
Tesla'dan Dev Fabrika!
13:24
Tesla'dan Elektrikli Otomobilde Dev Yatırım ABD'nin elektrikli otomobil üreticisi Tesla, dünyanın en büyük batarya fabrikasını kuracağı yeri belirledi.
Tesla'dan Elektrikli Otomobilde Dev Yatırım
10:01
İngiltere'den Akıllı Araba Testleri İçin İzin Çıktı İngiliz hükümeti kendi kendine giden akıllı araba testlerinin halka açık yollarda yapılmasına izin verdi.
İngiltere'den Akıllı Araba Testleri İçin İzin Çıktı
15:18
Müdür Çebi ve Akademisyenler ABD'de Türk Tarımını Anlattı Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hasan Çebi, 10 gün önce gittiği ABD ziyaretini tamamlayarak döndü.
12:14
ABD'de Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine Katılım Az Oldu Amerika'da yaşayan Türk vatandaşları için Pazar günü oy vermelerindeki son gündü.
12:00
ABD'de Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine Katılım Az Oldu Cumhurbaşkanı seçimi için ABD'deki 85 bin seçmenden yaklaşık 9 bini oyunu kullandı.
ABD'de Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine Katılım Az Oldu
23:31
Yurt dışında cumhurbaşkanı seçimi - LOS Amerika'nın 12 ayrı eyaletinden Los Angeles şehrine gelen Türk vatandaşları, cumhurbaşkanı seçimi için oy kullanmaya başladı.
Yurt dışında cumhurbaşkanı seçimi - LOS
22:25
Yurt Dışında Cumhurbaşkanı Seçimi Amerika’nın 12 ayrı eyaletinden Los Angeles şehrine gelen Türk vatandaşları oy kullanmaya başladı.
Yurt Dışında Cumhurbaşkanı Seçimi
14:12
Sürücüsüz Araçlar Gelecek Yıl İngiltere Yollarında Olacak İngiltere İş ve Yeteneklerden Sorumlu Bakanı Cable: "Sürücüsüz araçların altı aydan kısa bir süre içerisinde yollarda olduğunu göreceğiz" "Bu bizi teknolojinin dönüşüm sürecinin önüne yerleştirirken, ekonomimiz ve toplumumuz için de yeni fırsatlar yaratacak"
08:43
Canlı Yayında Muhabire Küfür Şoku Las Vegas'ın Craig Ranch Skate Parkı'ndan yayın yapan genç muhabire canlı yayında küfür edildi.
Canlı Yayında Muhabire Küfür Şoku
00:40
Brooklyn Amity School, Karate Şampiyonasından 19 Madalyayla Döndü ABD'nin Brooklyn şehrinde hizmet veren Amity School'un karate takımı, Amerika Karate Şampiyonası’nda 19 madalya alarak büyük bir başarıya imza attı.
Brooklyn Amity School, Karate Şampiyonasından 19 Madalyayla Döndü
16:29
İl Müdürü Çebi ABD'de Türkiye ve Manisa'nın Tarım ve Hayvancılığını Anlatacak Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hasan Çebi, ABD'ye giderek Türkiye ve Manisa'nın gıda, tarım, hayvancılık alanlarındaki profili, ilin tarımının tanıtımı, dünyadaki yeri, gıda işlemesi ve teknolojileri konusunda bir konferans verecek.
İl Müdürü Çebi ABD'de Türkiye ve Manisa'nın Tarım ve Hayvancılığını Anlatacak
15:15
Dünyanın Sesten Hızlı İlk Otomobili Thrust SSC, 15 Ekim 1997 tarihinden beri dünya kara hız rekorunu 1228km/S hız ile elinde tutmaktadır.
Dünyanın Sesten Hızlı İlk Otomobili
23:07
Amerikalı Basketbolcular Nazilli'yi Ziyaret Etti Kültürel değişim programı çerçevesinde 10 günlük kamp çalışması yapmak üzere Denizli’ye gelen Amerika Las Vegas Nevada Cawls Koleji Basketbol takımı, Nazilli'de öğrencilerle bir araya geldi.
Amerikalı Basketbolcular Nazilli'yi Ziyaret Etti
16:57
Bursa'dan Endülüs'e Yolculuk Bursalı iş adamları, BTSO öncülüğünde, medeniyet tarihinin en önemli bilim ve kültür merkezlerinden İspanya'nın Endülüs bölgesine çıkarma yaptı Heyet üyeleri, Malaga, Sevilla, Cordoba (Kurtuba) ve Granada’nın (Gırnata) tarihi ve kültürel bölgelerini gezdi, BTSO Başkanı İbrahim Burkay, Malaga ve Sevilla ticaret ve sanayi odaları ile görüşmeler gerçekleştirdi BTSO Başkanı Burkay: "Hem 700 yıl boyunca hüküm sürmüş Endülüs’ün bizlere bıraktığı mirası inceleme imkanı bulduk hem de oradaki bazı oda
Bursa'dan Endülüs'e Yolculuk
13:59
Bursa'dan Endülüs'e İşbirliği Çıkartması Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), İslamiyetin Avrupa'ya kazandırdığı önemli bilim ve kültür merkezi İspanya'nın Endülüs bölgesine çıkarma yaptı.
Bursa'dan Endülüs'e İşbirliği Çıkartması
17:24
Nazilli Belediyespor ile Amerikalı Cawls Koleji Dostluk Maçı Yapacak Aydın Genç Erkekler Basketbol Lig’inde il üçüncüsü olmasına rağmen sergilediği performans ile büyük beğeni toplayan Nazilli Belediyespor genç basketbol takımı, yarın yapacağı dostluk maçı ile dikkatleri üzerine çekecek.
Nazilli Belediyespor ile Amerikalı Cawls Koleji Dostluk Maçı Yapacak
11:20
Hüsnü Özyeğin: Çin Hapşırırsa Dünya Nezle Olur Hüsnü Özyeğin, 'Çin hapşırırsa dünya nezle olur' derken, küresel ekonominin Çin'deki gelişmelere son derece duyarlı hale geldiğine dikkat çekti.
10:42
Özyeğin: Çin Hapşırırsa Dünya Nezle Olur Çin'e 300 milyon dolarlık yatırım yapan Fiba Holding Başkanı Hüsnü Özyeğin, Çin ekonomisinin dünya genelini yakından ilgilendirdiğini söyledi.
Özyeğin: Çin Hapşırırsa Dünya Nezle Olur
11:03
ABD Ordusunun Zombiler İçin Planı Varmış ABD ordusunun bilim kurgu filmlerine sıkça konu olan zombilere karşı güvenlik önlemleri hazırladığı ortaya çıktı.
ABD Ordusunun Zombiler İçin Planı Varmış
08:51
Mavi Adam 23 Mayıs'ta Vizyonda Bugüne kadar birçok kısa filme imza atan Utku Çelik'in ilk uzun metrajlı filmi Mavi Adam / The Blue Man 23 Mayıs'ta vizyona giriyor.
Mavi Adam 23 Mayıs'ta Vizyonda
19:42
Milli Karateciler Amerika Açık'ta 3 Madalya Kazandı Milli Karateciler Amerika Açık'ta 3 madalya kazandı.
16:46
Milli Karateciler Amerika Açık'ta Bir Altın, İki Gümüş Madalya Kazandı Las Vegas-DHA 12. Amerika Açık Karate Turnuvası'na özel davetle katılan Karate Milli Takımımız, Las Vegas kentinde yapılan müsabakalarda başarısıyla öne çıktı.
11:47
Milletvekili Boksör Unvanını Geri Aldı Filipinli boksör ve milletvekili Pacquiao, WBO yarı orta sıklet unvan maçında ABD'li rakibi Bradley'i yenerek, 2012'de kaybettiği kemeri yeniden taktı Bradley 32. karşılaşmasında ilk kez yenildi.
10:58
Hillary Clinton'a Ayakkabı Fırlatıldı Eski ABD Dışişleri Bakanı Clinton, katı atık geri dönüşümüyle ilgili toplantıdaki ayakkabılı saldırıyla "katı atık yönetiminin bu kadar tartışmalı olduğunu bilmiyordum" diyerek dalga geçti.
Hillary Clinton'a Ayakkabı Fırlatıldı
10:52
Amerikan Senatosu, Ermeni Tasarısını Görüşecek Amerikan Senatosu Dış İlişkiler Komisyonu, 1915 olaylarını soykırım olarak tanıyan bir tasarıyı görüşecek.
Amerikan Senatosu, Ermeni Tasarısını Görüşecek
12:42
ABD'de Türk Okulu Öğrencileri Karate Turnuvasında Madalyaları Topladı ABD'nin Brooklyn şehrinde Türk işadamlarının desteği ile kurulan Amity School öğrencileri, ASO Ulusal Karate Turnuvası’nda birinci olarak, Amerika Karate Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 21:13:10. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NEVADA HABERLERİ
[Hata Bildir]