20:5200
SON DAKİKA NEVADA HABERLERİ

Son Dakika Nevada Haberleri

  Hilmi Güler'den 'Enerji' Konferansı

  Hilmi Güler'den 'Enerji' Konferansı

  Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Mehmet Hilmi Güler, son yıllarda gelişmiş ülkelerin yenilenebilir enerji kaynaklarına yöneldiğine dikkat çekerek, Türkiye’nin de yenilenebilir ve doğal enerji kaynaklarının son yıllarda keşfedilerek her geçen yıl artan bir üretime geçildiğini söyledi. (29 Mart 2014 Cumartesi )

   

  ABD'de Türk Okulu Öğrencileri Karate Turnuvasında Madalyaları Topladı

  ABD'de Türk Okulu Öğrencileri Karate Turnuvasında Madalyaları Topladı

  ABD'nin Brooklyn şehrinde Türk işadamlarının desteği ile kurulan Amity School öğrencileri, ASO Ulusal Karate Turnuvası’nda birinci olarak, Amerika Karate Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. (29 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Kumarhaneyi Mahkemeye Verdi

  Las Vegas'da kaybettiği 500 bin dolar için kestiği çeki ödemek istemeyen sarhoş kumarbaz, dolandırıldığı gerekçesiyle kumarhaneye dava açtı. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  25. Ieft Yurt Dışı Eğitim Fuarları" İstanbul'da Açıldı

  Gençleri, öğrencileri ve ailelerini yurt dışındaki eğitim kurumlarıyla buluşturan ve bu kurumların sunduğu burs ve benzeri imkanları ziyaretçilere tanıtan fuara, 35 ülkeden 200'e yakın üniversite katıldı. (15 Mart 2014 Cumartesi )

   

  'IEFT Fuarları' Yarın 25. Kez Kapılarını Açıyor

  "IEFT Fuarları" Yarın 25. Kez Kapılarını Açıyor

  IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı süresince 1000 kişiye ücretsiz on-line İngilizce dil kursu armağan edilecek. (14 Mart 2014 Cuma )

   

  25. Ieft Yurt Dışı Eğitim Fuarları" 25. Kez Kapılarını Açacak

  "Avrupa'nın en büyük yurt dışı eğitim organizasyonu" olan IEFT Fuarları, bu yıl İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir ve Adana'da 8 17 Mart tarihleri arasında yapılacak Gençleri, öğrencileri ve ailelerini yurt dışındaki eğitim kurumlarıyla buluşturan ve bu kurumların sunduğu burs ve benzeri imkanları ziyaretçilere tanıtan fuarlarlara, 35 ülkeden 200'e yakın üniversite ve kolejin katılması bekleniyor. (08 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Obama 'Uzay Taksi' İçin Harekete Geçiyor

  Obama "Uzay Taksi" İçin Harekete Geçiyor

  ABD Başkanı, NASA'nın 2015 yılı bütçesini genişletiyor. Fon, astronotların yolculuk edebilmelerini sağlayacak "uzay taksi" projesinde kullanılacak. (05 Mart 2014 Çarşamba )

   

  "Ieft Fuarları" 25. Kez Kapılarını Açıyor

  IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları bu yıl 8-17 Mart tarihleri arasında 6 ayrı merkezde düzenlenecek. (03 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Bil Clinton'ın 2 Genç Kızla Fotoğrafı Olay Oldu

  Bil Clinton'ın 2 Genç Kızla Fotoğrafı Olay Oldu

  Bill Clinton'ın, yardım galasında iki genç ve güzel kadınla çektirdiği fotoğraf Amerikan medyası ve kamuoyunda günden konusu oldu. (03 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Tesla'dan Devasa Pil Üretim Tesisi

  Tesla'dan Devasa Pil Üretim Tesisi

  Son yıllarda elektrikli spor otomobil modelleriyle adından sıkça söz ettiren Tesla bu kez elektrikli araçlar için lityum-iyon piller üretecek devasa bir tesis için kolları sıvadı. (28 Şubat 2014 Cuma )

   

  Guerrero Havalimanında Tutuklandı

  Guerrero Havalimanında Tutuklandı

  Dünya Boks Konseyi (WBC) erkekler 66,7 kilo şampiyonu ABD'li Robert Guerrero, silahla uçağa binmeye çalıştığı için Kennedy Havaalanı'nda tutuklandı. (26 Şubat 2014 Çarşamba )

   

  Kavga Ettiği Yayanın Üzerinden Geçti

  Kavga Ettiği Yayanın Üzerinden Geçti

  ABD'de bir otomobil sürücüsünün akaryakıt istasyonunda önüne aniden çıkan adamı kısa süreli tartışmanın ardından ezdiği anlar, saniye saniye kameraya yansıdı. (24 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Fethiyespor'da, Adanaspor Hazırlıkları Başladı

  Fethiyespor'da, Adanaspor Hazırlıkları Başladı

  Fethiyespor Çarşamba günü saat 19.00'da kendi evinde oynayacağı Adanaspor maçı hazırlıklarına başladı. (18 Şubat 2014 Salı )

   

  Dünyanın En Büyük Güneş Enerji Santrali Çalışmaya Başladı

  Dünyanın En Büyük Güneş Enerji Santrali Çalışmaya Başladı

  Her biri yaklaşık 2 metre yüksekliğinde ve 3 metre genişliğinde 300 bin adet bilgisayar kontrollü aynayı güneş ışınlarına odaklanacak şekilde kontrol etmeyi başardığınızda ortaya dünyanın en büyük güneş enerji tesisi çıkıyor. (14 Şubat 2014 Cuma )

   

  En Yeni Kankalar

  En Yeni Kankalar

  Ünlü manken Cara Delevigne, şöhreti yakaladığından beri ünlü isimlerle kurduğu dostluklarla gündeme geliyor. (28 Ocak 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri