11:3800
SON DAKİKA NEVADA HABERLERİ

Son Dakika Nevada Haberleri

   

  Yurt dışında cumhurbaşkanı seçimi - LOS

  Yurt dışında cumhurbaşkanı seçimi - LOS

  Amerika'nın 12 ayrı eyaletinden Los Angeles şehrine gelen Türk vatandaşları, cumhurbaşkanı seçimi için oy kullanmaya başladı. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Yurt Dışında Cumhurbaşkanı Seçimi

  Yurt Dışında Cumhurbaşkanı Seçimi

  Amerika’nın 12 ayrı eyaletinden Los Angeles şehrine gelen Türk vatandaşları oy kullanmaya başladı. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Sürücüsüz Araçlar Gelecek Yıl İngiltere Yollarında Olacak

  İngiltere İş ve Yeteneklerden Sorumlu Bakanı Cable: "Sürücüsüz araçların altı aydan kısa bir süre içerisinde yollarda olduğunu göreceğiz" "Bu bizi teknolojinin dönüşüm sürecinin önüne yerleştirirken, ekonomimiz ve toplumumuz için de yeni fırsatlar yaratacak" (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Dünyanın Sesten Hızlı İlk Otomobili

  Dünyanın Sesten Hızlı İlk Otomobili

  Thrust SSC, 15 Ekim 1997 tarihinden beri dünya kara hız rekorunu 1228km/S hız ile elinde tutmaktadır. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Amerikalı Basketbolcular Nazilli'yi Ziyaret Etti

  Amerikalı Basketbolcular Nazilli'yi Ziyaret Etti

  Kültürel değişim programı çerçevesinde 10 günlük kamp çalışması yapmak üzere Denizli’ye gelen Amerika Las Vegas Nevada Cawls Koleji Basketbol takımı, Nazilli'de öğrencilerle bir araya geldi. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Bursa'dan Endülüs'e Yolculuk

  Bursa'dan Endülüs'e Yolculuk

  Bursalı iş adamları, BTSO öncülüğünde, medeniyet tarihinin en önemli bilim ve kültür merkezlerinden İspanya'nın Endülüs bölgesine çıkarma yaptı Heyet üyeleri, Malaga, Sevilla, Cordoba (Kurtuba) ve Granada’nın (Gırnata) tarihi ve kültürel bölgelerini gezdi, BTSO Başkanı İbrahim Burkay, Malaga ve Sevilla ticaret ve sanayi odaları ile görüşmeler gerçekleştirdi BTSO Başkanı Burkay: "Hem 700 yıl boyunca hüküm sürmüş Endülüs’ün bizlere bıraktığı mirası inceleme imkanı bulduk hem de oradaki bazı oda (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Bursa'dan Endülüs'e İşbirliği Çıkartması

  Bursa'dan Endülüs'e İşbirliği Çıkartması

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), İslamiyetin Avrupa'ya kazandırdığı önemli bilim ve kültür merkezi İspanya'nın Endülüs bölgesine çıkarma yaptı. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Nazilli Belediyespor ile Amerikalı Cawls Koleji Dostluk Maçı Yapacak

  Nazilli Belediyespor ile Amerikalı Cawls Koleji Dostluk Maçı Yapacak

  Aydın Genç Erkekler Basketbol Lig’inde il üçüncüsü olmasına rağmen sergilediği performans ile büyük beğeni toplayan Nazilli Belediyespor genç basketbol takımı, yarın yapacağı dostluk maçı ile dikkatleri üzerine çekecek. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Hüsnü Özyeğin: Çin Hapşırırsa Dünya Nezle Olur

  Hüsnü Özyeğin, 'Çin hapşırırsa dünya nezle olur' derken, küresel ekonominin Çin'deki gelişmelere son derece duyarlı hale geldiğine dikkat çekti. (25 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Hilmi Güler'den 'Enerji' Konferansı

  Hilmi Güler'den 'Enerji' Konferansı

  Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Mehmet Hilmi Güler, son yıllarda gelişmiş ülkelerin yenilenebilir enerji kaynaklarına yöneldiğine dikkat çekerek, Türkiye’nin de yenilenebilir ve doğal enerji kaynaklarının son yıllarda keşfedilerek her geçen yıl artan bir üretime geçildiğini söyledi. (29 Mart 2014 Cumartesi )

   

  ABD'de Türk Okulu Öğrencileri Karate Turnuvasında Madalyaları Topladı

  ABD'de Türk Okulu Öğrencileri Karate Turnuvasında Madalyaları Topladı

  ABD'nin Brooklyn şehrinde Türk işadamlarının desteği ile kurulan Amity School öğrencileri, ASO Ulusal Karate Turnuvası’nda birinci olarak, Amerika Karate Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. (29 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Kumarhaneyi Mahkemeye Verdi

  Las Vegas'da kaybettiği 500 bin dolar için kestiği çeki ödemek istemeyen sarhoş kumarbaz, dolandırıldığı gerekçesiyle kumarhaneye dava açtı. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  25. Ieft Yurt Dışı Eğitim Fuarları" İstanbul'da Açıldı

  Gençleri, öğrencileri ve ailelerini yurt dışındaki eğitim kurumlarıyla buluşturan ve bu kurumların sunduğu burs ve benzeri imkanları ziyaretçilere tanıtan fuara, 35 ülkeden 200'e yakın üniversite katıldı. (15 Mart 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.08.2014 11:38:36. #1.11#