12:2200
SON DAKİKA NEVADA HABERLERİ

Son Dakika Nevada Haberleri

  Bursa'dan Endülüs'e Yolculuk

  Bursa'dan Endülüs'e Yolculuk

  Bursalı iş adamları, BTSO öncülüğünde, medeniyet tarihinin en önemli bilim ve kültür merkezlerinden İspanya'nın Endülüs bölgesine çıkarma yaptı Heyet üyeleri, Malaga, Sevilla, Cordoba (Kurtuba) ve Granada’nın (Gırnata) tarihi ve kültürel bölgelerini gezdi, BTSO Başkanı İbrahim Burkay, Malaga ve Sevilla ticaret ve sanayi odaları ile görüşmeler gerçekleştirdi BTSO Başkanı Burkay: "Hem 700 yıl boyunca hüküm sürmüş Endülüs’ün bizlere bıraktığı mirası inceleme imkanı bulduk hem de oradaki bazı oda (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Bursa'dan Endülüs'e İşbirliği Çıkartması

  Bursa'dan Endülüs'e İşbirliği Çıkartması

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), İslamiyetin Avrupa'ya kazandırdığı önemli bilim ve kültür merkezi İspanya'nın Endülüs bölgesine çıkarma yaptı. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Nazilli Belediyespor ile Amerikalı Cawls Koleji Dostluk Maçı Yapacak

  Nazilli Belediyespor ile Amerikalı Cawls Koleji Dostluk Maçı Yapacak

  Aydın Genç Erkekler Basketbol Lig’inde il üçüncüsü olmasına rağmen sergilediği performans ile büyük beğeni toplayan Nazilli Belediyespor genç basketbol takımı, yarın yapacağı dostluk maçı ile dikkatleri üzerine çekecek. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Hüsnü Özyeğin: Çin Hapşırırsa Dünya Nezle Olur

  Hüsnü Özyeğin, 'Çin hapşırırsa dünya nezle olur' derken, küresel ekonominin Çin'deki gelişmelere son derece duyarlı hale geldiğine dikkat çekti. (25 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Özyeğin: Çin Hapşırırsa Dünya Nezle Olur

  Özyeğin: Çin Hapşırırsa Dünya Nezle Olur

  Çin'e 300 milyon dolarlık yatırım yapan Fiba Holding Başkanı Hüsnü Özyeğin, Çin ekonomisinin dünya genelini yakından ilgilendirdiğini söyledi. (25 Mayıs 2014 Pazar )

   

  ABD Ordusunun Zombiler İçin Planı Varmış

  ABD Ordusunun Zombiler İçin Planı Varmış

  ABD ordusunun bilim kurgu filmlerine sıkça konu olan zombilere karşı güvenlik önlemleri hazırladığı ortaya çıktı. (16 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Mavi Adam 23 Mayıs'ta Vizyonda

  Mavi Adam 23 Mayıs'ta Vizyonda

  Bugüne kadar birçok kısa filme imza atan Utku Çelik'in ilk uzun metrajlı filmi Mavi Adam / The Blue Man 23 Mayıs'ta vizyona giriyor. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Milli Karateciler Amerika Açık'ta 3 Madalya Kazandı

  Milli Karateciler Amerika Açık'ta 3 madalya kazandı. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Milli Karateciler Amerika Açık'ta Bir Altın, İki Gümüş Madalya Kazandı

  Las Vegas-DHA 12. Amerika Açık Karate Turnuvası'na özel davetle katılan Karate Milli Takımımız, Las Vegas kentinde yapılan müsabakalarda başarısıyla öne çıktı. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Milletvekili Boksör Unvanını Geri Aldı

  Filipinli boksör ve milletvekili Pacquiao, WBO yarı orta sıklet unvan maçında ABD'li rakibi Bradley'i yenerek, 2012'de kaybettiği kemeri yeniden taktı Bradley 32. karşılaşmasında ilk kez yenildi. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Hillary Clinton'a Ayakkabı Fırlatıldı

  Hillary Clinton'a Ayakkabı Fırlatıldı

  Eski ABD Dışişleri Bakanı Clinton, katı atık geri dönüşümüyle ilgili toplantıdaki ayakkabılı saldırıyla "katı atık yönetiminin bu kadar tartışmalı olduğunu bilmiyordum" diyerek dalga geçti. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Amerikan Senatosu, Ermeni Tasarısını Görüşecek

  Amerikan Senatosu, Ermeni Tasarısını Görüşecek

  Amerikan Senatosu Dış İlişkiler Komisyonu, 1915 olaylarını soykırım olarak tanıyan bir tasarıyı görüşecek. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  ABD'de Türk Okulu Öğrencileri Karate Turnuvasında Madalyaları Topladı

  ABD'nin Brooklyn şehrinde Türk işadamlarının desteği ile kurulan Amity School öğrencileri, ASO Ulusal Karate Turnuvası’nda birinci olarak, Amerika Karate Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. (29 Mart 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.08.2014 12:22:15. #1.11#