SON DAKİKA NEVZAT CEYLAN HABERLERİ

Son Dakika Nevzat Ceylan Haberleri

21:47
Cumhuriyet Yürüyüşü'ne Fransa'daki Tük Toplumundan Yogun İlgi Paris’te yaşanan terör saldırısını protesto etmek için binlerce Fransız sokaklara döküldü.
11:24
Keçiören'de Nida Tüfekçi Türkülerle Anıldı Türk Halk Müziği repertuarına binin üzerinde eser kazandıran Devlet Sanatçısı Tüfekçi, Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkezinde düzenlenen bir programla anıldı.
Keçiören'de Nida Tüfekçi Türkülerle Anıldı
12:58
Atık Malzemelerden Tasarruf Orkestrası Notaları Tasarrufla Seslendirdi Çevre ve geri dönüşümde konusunda dikkat çeken birçok çalışmaya imza atan Mamak Belediyesi yine son derece renkli bir program gerçekleştirdi.
18:31
Çudef'in 5. Olağan Genel Kurulu Yapıldı Çubuk Dernekler Federasyonu'nun (ÇUDEF) 5. olağan genel kurulu yapıldı.
14:22
Stk'ler Kuraklık Tehlikesine Karşı Harekete Geçti Türkiye’de yağmur ve kar yağışı oranlarında geçmiş yıllara nazaran ciddi bir düşüş yaşaması ve bunun da kuraklık tehlikesini düşündürmesi, sivil toplum kuruluşlarını (STK) harekete geçirdi.
Stk'ler Kuraklık Tehlikesine Karşı Harekete Geçti
14:40
Yeni Dünya Dengeleri ve Yeni Türkiye" Başlıklı Çalıştay AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: "İlk kez ekonomik ve süreç belki de bir anlam ve mana kriziyle karşı karşıya kalan Batı dünyasıyla uzun yıllardan beri ilk kez makasımızı kapatıyoruz" "Nüfusun da yeni dünya dengelerinin oluşması açısından her dönemde olduğu gibi Türkiye'ye, etrafımızdaki ülkelere.
Yeni Dünya Dengeleri ve Yeni Türkiye' Başlıklı Çalıştay
15:48
Valenton Turkuaz Spor Kulübü Yeni Yıla Merhaba Yemeği Turkuaz Spor Kulübü beşinci yılında iki turnuva şampiyonluğu bulunan Fransa Bölge liginde ikinci kümede yarışıyor.
Valenton Turkuaz Spor Kulübü Yeni Yıla Merhaba Yemeği
09:38
Nevzat Ceylan: "27 Aralık 1919 Ülkemiz ve Başkent Ankara İçin Milattır." Başkent Ankara Meclisi Genel Başkanı Nevzat Ceylan'ın 27 Aralık 1919 tarihinde Mustafa Kemal'in Ankara'ya gelişi dolayısıyla açıklama yaptı.
Nevzat Ceylan: '27 Aralık 1919 Ülkemiz ve Başkent Ankara İçin Milattır.'
14:45
Atatürk'ün Ankara'ya Gelişinin 94. Yıl Dönümü Başkent Ankara Meclisi Genel Başkanı Nevzat Ceylan, "Başkentlilik bilincinin gelişmesi için 27 Aralık tarihini önemsiyor ve Ankara'yı haklı olarak Başkent ile taçlandıran Büyük Atatürk'ü saygı ile anıyoruz" ifadesini kullandı.
13:23
Başkent Ankara Meclisi 1. Olağan Genel Kurulu Yapıldı Başkent Ankara Meclisi Genel Başkanı Ceylan: "Yaşadığımız, ekmeğini yediğimiz kentin kıymetini bilmemiz gerekiyor.
Başkent Ankara Meclisi 1. Olağan Genel Kurulu Yapıldı
16:29
Fransa Ulusal Meclisinde Dostluk Yemeği Beşincisi düzenlenen Fransa-Türkiye dostluk yemeği samimi bir atmosferde gerçekleşti.
Fransa Ulusal Meclisinde Dostluk Yemeği
13:30
Fransız Milletvekilleri: AB'nin Türkiye'ye İhtiyacı Var, Fransa Artık Yanınızda Nicolas Sarkozy döneminde Fransa'nın gündemine gelen Ermeni soykırımını inkar yasa tasarısıyla büyük yara alan Fransa-Türkiye ilişkileri, Cumhurbaşkanı François Hollande'ın 27-28 Ocak'ta gerçekleştireceği Türkiye ziyareti ile yeni bir dönemece...
Fransız Milletvekilleri: AB'nin Türkiye'ye İhtiyacı Var, Fransa Artık Yanınızda
09:44
Fransa Türkiye Dostluk Yemeği Türk ve Fransız vekiller dostluk yemeğinde bir araya geldi
Fransa Türkiye Dostluk Yemeği
01:31
Fransa Türkiye Dostluk Yemeği Türk ve Fransız vekiller dostluk yemeğinde bir araya geldi
Fransa Türkiye Dostluk Yemeği
16:23
Çiçek, Başkent Ankara Meclisi Heyetini Kabul Etti TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başkent Ankara Meclisi Genel Başkanı Nevzat Ceylan ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Çiçek, Başkent Ankara Meclisi Heyetini Kabul Etti
09:33
Gündem / 11 Ekim 2013
21:31
Ali İsmail Korkmaz'ın Ölümünün 40. Gününde Mevlid Okutuldu Eskişehir'de yaşanan 'Gezi Park' protestolarında hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz'ın evinin bulunduğu merkez Antakya İlçesi'ne bağlı Ekinci Beldesi'ndeki Ekinci Nevzat Ceylan İlköğretim Okulu bahçesinde okunan mevlide Cumhuriyet Halk Partisi...
Ali İsmail Korkmaz'ın Ölümünün 40. Gününde Mevlid Okutuldu
19:33
Korkmaz'ın Ölümünün 40'ıncı Gününde Mevlid Okutuldu Eskişehir'de düzenlenen Gezi Parkı protestolarında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Hataylı Ali İsmail Korkmaz'ın ölümünün 40'ıncı gününde mevlid okutuldu.
Korkmaz'ın Ölümünün 40'ıncı Gününde Mevlid Okutuldu
19:35
Hatay'daki Sokak Gösterileri Eskişehir'de 2 Haziran'da "Gezi Parkı" protestoları sonrasında henüz kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce darbedilen ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz, ölümünün 7'nci gününde anıldı
12:32
Antakya Belediye Başkanı Savaş'tan Eğitime Destek Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Eğtime Destek Projesi çerçevesinde okullara yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.
Antakya Belediye Başkanı Savaş'tan Eğitime Destek
16:08
Semih Kıbrıs, İç Anadolu Birliği Koordinasyon Kurulunda Ankara Düzceliler Derneği Başkanı Semih Kıbrıs, İç Anadolu Birliği Koordinasyon Kurulu üyeliğine seçildi.
Semih Kıbrıs, İç Anadolu Birliği Koordinasyon Kurulunda
16:00
TÜKÇEV Ödülleri Sahiplerini Buldu Türkiye'nin en büyük çevre vakıflarından biri olan TÜKÇEV'in bu yıl ilkini gerçekleştirdiği, 1. Doğa ve Çevre Medya Ödülleri açıklandı.
TÜKÇEV Ödülleri Sahiplerini Buldu
08:51
Tükçev Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu Türkiye'nin en büyük çevre vakıflarından biri olan TÜKÇEV tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen 1. Doğa ve Çevre Medya Ödülleri açıklandı.
Tükçev Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu
08:42
Tükçev Medya Ödülü Sahipleri Açıklandı Tüketici ve Çevre Eğitim Vakfı'nın (TÜKÇEV) bu yıl ilkini gerçekleştirdiği Doğa ve Çevre Medya Ödülleri'ni kazanlar açıklandı.
21:11
Fransa'dan Türkiye'ye Nükleer Teşekkür Fransız Bakan, Sinopta inşa edilecek Nükleer tesis için Japonya'nın yanı sıra Fransız firmanısının da seçilmesinden dolayı Türkiye'ye teşekkür etti.
Fransa'dan Türkiye'ye Nükleer Teşekkür
15:09
Batı Fransalı Türk Girişimciler Birlik Oldu Batı Fransa'da yer alan Normandiya ve Bretagne bölgelerinde iki yeni iş adamları derneği faaliyete başladı.
Batı Fransalı Türk Girişimciler Birlik Oldu
00:15
Başkent Platformu Yüksek Kurulu Toplandı Başkent Platformu İcra Kurulu Başkanı Nevzat Ceylan, platform olarak başkentte yaşayanları dikkate almadan onların hatıralarını göz ardı ederek yapılan yerel yönetim anlayışına dur diyeceklerini bildirdi.
17:00
Fransa Heyetinden Gaziantep'e Ziyaret Fransa'nın Paris Valisi Daniel Canepa başkanlığındaki bir heyet Gaziantep'i ziyaret etti.
15:00
Fransız Accor, Türkiye'de 50 Yeni Otel Yapacak Fransız otel devi Accor, Türkiye yatırımlarını artırmayı planlıyor.50 yeni otel açmak için kolları sıvayan şirketin projeler müdürü Marie-Claire Bizot-Greggory, yatırım için yeni şehirler aradıklarını duyurdu.
Fransız Accor, Türkiye'de 50 Yeni Otel Yapacak
14:06
Fransa Türkiye Iı. İş Dünyası Buluşmaları Paris ve Ile-de France Eyaleti Valisi Daniel Canepa, Türk yatırımcıları "Büyük Paris" projesinde yer almaya davet ederek, "Türkiye birkaç yıl içerisinde dünya üzerinde en önemli ekonomik güçlerden biri olacak" dedi.
Fransa Türkiye Iı. İş Dünyası Buluşmaları
14:00
Fransa Türkiye Iı. İş Dünyası Buluşmaları "Türkiye birkaç yıl içerisinde dünya üzerinde en önemli ekonomik güçlerden biri olacak" dedi.
11:50
"Fransa'da Rahat Ticaretİ Sağlayacağız" Paris Valisi Daniel Canepa, Gaziantep'in gelişen ve Paris'in ise dünyanın marka şehirlerinden birisi olduğunu vurgulaDI.
'Fransa'da Rahat Ticaretİ Sağlayacağız'
14:40
Fransız Vekillerden Hollande'a: Sarkozy'nin Kapattığı Fasılları Açalım Fransa'da Türkiye dostu milletvekilleri, Ankara ile AB müzakerelerinde Sarkozy döneminde bloke edilen fasılların açılmasını istedi.
Fransız Vekillerden Hollande'a: Sarkozy'nin Kapattığı Fasılları Açalım
15:20
Başkentlilik Bilinci ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Önemi Sempozyumu Başkentliler Konseyi Platformu'nun düzenlediği sempozyumda, Başkentlilik bilinci ve sivil toplum kuruluşlarının önemi tartışıldı.
13:56
Başkentlilik Bilinci ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Önemi Sempozyumu… Başkentliler Konseyi Platformu İcra Kurulu Başkanı Nevzat Ceylan, Ankara'da yaşayanların hemşehri derneklerine yönelerek Ankara'ya sahipsiz bıraktıklarını söyledi.
Başkentlilik Bilinci ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Önemi Sempozyumu…
23:07
AK Parti 4. Olağan Kongresi AK Parti 4.Olağan Büyük Kongresi'nde Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyelikleri için seçimler tamamlandı.
AK Parti 4. Olağan Kongresi
23:02
AKP'nin Yeni Vitrini Belli Oldu AKP 4 AKP 4.Olağan Kongresi'nde partinin Merkez Karar ve Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu ve Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu için yapılan seçimler sonuçlandı.
AKP'nin Yeni Vitrini Belli Oldu
17:25
AK Parti 4. Olağan Büyük Kongresi AK Parti Merkez Disiplin Kurulu ve Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu üyelikleri için adaylar belirlendi.
AK Parti 4. Olağan Büyük Kongresi
17:01
Fransa'nın Krizi Türkleri Teğet Geçti Fransa Ulusal İstatistik Kurumu'nun yayınladığı son anket halkın yaşam standartlarının giderek kötüye gittiğini ortaya koydu.
Fransa'nın Krizi Türkleri Teğet Geçti
12:05
Anadolu Ajansı'na Ödül Anadolu Ajansı Fotoğraf Haberleri Editörlüğü'nde görevli foto muhabiri Mehmet Ali Özcan, "Nallıhan Kuş Cenneti 3.Foto Safari" fotoğraf yarışmasında birincilik ödülünü aldı.
11:00
Dinar'da Anaokulu Öğrencilerinden Yıl Sonu Etkinlikleri Dinar ilçesinde 125.Yıl Anaokulu'nun organize ettiği ve dokuz anaokulunun birlikte hazırladığı yıl sonu etkinlikleri düzenlendi.
22:06
Nallıhan Vakfı Olağan Genel Kurulu Yapıldı Ankara Nallıhan Vakfı Olağan Genel Kurulu yapıldı.
Nallıhan Vakfı Olağan Genel Kurulu Yapıldı
19:54
Nallıhan Vakfı Olağan Genel Kurulu Yapıldı Nallıhan Vakfı Olağan Genel Kurulu Ankara Kavaklıdere Göksu Restoran'da yapıldı.
Nallıhan Vakfı Olağan Genel Kurulu Yapıldı
18:42
Fransa'nın Gelecek 5 Yılını Bu Seçimler Belirleyecek Fransa'da 10 ve17 Haziran'da düzenlenecek milletvekili genel seçimleri için kampanya süreci başladı.6 bin 541 aday, 577 milletvekilli meclise girmek için yarışırken, Türk asıllı milletvekili adayları da önemli noktalardan ilk kez adaylıklarını...
12:12
Akbüklülerden Baz İstasyonlarına Tepki Didim'e bağlı Akbük beldesinde vatandaşlar baz istasyonlarına karşı imza kampanyası başlattı.
Akbüklülerden Baz İstasyonlarına Tepki
15:41
Başkan Acar'dan Anaokuluna Ziyaret Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, 125.Yıl Anaokulunu ziyaret etti.
17:02
Başkent'teki Nallıhanlılar Yemekte Buluştu Ankara'daki Nallıhanlılar, Nallıhan Tanışma Platformu'nun TBMM Şehit Osman Avcı Tesisleri'nde verdiği yemekte bir araya geldi.
Başkent'teki Nallıhanlılar Yemekte Buluştu
11:27
Fransa'daki Türk İşadamları Ermeni Tasarısına Karşı Toplandı Fransa Aktif İşadamları Derneği (FATİAD), Ermeni soykırım iddialarını kabul etmeyenlerin cezalandırılması ile ilgili tasarıya karşı neler yapılabileceğini görüşmek üzere bir toplantı yaptı.
Fransa'daki Türk İşadamları Ermeni Tasarısına Karşı Toplandı
15:33
Fransa Aktif İşadamları Derneği Paris'te Toplandı 2 Paris'te Fransa Aktif İşadamları Derneği, Fransa senatosuna getirilecek sözde soykırım yasası, yeni büro tanıtımı ve çalışmaları hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi.
Fransa Aktif İşadamları Derneği Paris'te Toplandı 2
15:29
Fransa Aktif İşadamları Derneği Paris'te Toplandı 1 Paris'te Fransa Aktif İşadamları Derneği, Fransa senatosuna getirilecek sözde soykırım yasası, yeni büro tanıtımı ve çalışmaları hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi.
Fransa Aktif İşadamları Derneği Paris'te Toplandı 1
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 14:23:35. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NEVZAT CEYLAN HABERLERİ
[Hata Bildir]