SON DAKİKA NEVZAT DOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Nevzat Doğan Haberleri

18:05
Başkan Doğan, Esnafı Ziyaret Etti İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, esnaf ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor.
Başkan Doğan, Esnafı Ziyaret Etti
10:47
İzmit Belediyesi 93 Ton Elektronik Eşya Topladı İzmit Belediyesi tarafından yürütülen ‘elektronik atık toplama projesi’ ile 5 yıl içinde 93 ton elektronik eşya toplandı.
İzmit Belediyesi 93 Ton Elektronik Eşya Topladı
10:44
İzmit Belediyesinden Çevre Temizliği İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir içerisindeki boş alanları temizleyerek çevre kirliliğinin önüne geçiyor.
İzmit Belediyesinden Çevre Temizliği
12:47
300 Ton Atık Lastik Toplandı İzmit Belediyesi tarafından yapılan proje kapsamında bir yıl içerisinde yaklaşık 300 ton atık lastik toplandı.
300 Ton Atık Lastik Toplandı
10:36
Paşasuyu, Turizme Açılıyor İzmit Belediyesi Kocaeli tarihinde önemli yer tutan Paşasuyu Su Yolu’nu turizme açacak.
Paşasuyu, Turizme Açılıyor
09:40
İzmit'e Cam Kumbaraları Geliyor Geri dönüşüm çalışmalarını hızla devam ettiren İzmit Belediyesi, yaptığı bir anlaşmayla kenti cam kumbaralarıyla donatacak.
İzmit'e Cam Kumbaraları Geliyor
09:28
Belediye Yetkililerinden Yeşilova Turu İzmit Belediyesi yönetimi, mahalle ziyaretleri kapsamında Yeşilova mahallesinde incelemelerde bulundu.
Belediye Yetkililerinden Yeşilova Turu
09:24
Doğan, Sivil Toplum Örgütleri Bizim İçin Çok Önemli İzmit Giresunlular Federasyonu Başkanı Süleyman Kahraman ve yönetim kurulu üyeleri, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret ederek sivil toplum kuruluşlarına vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti.
Doğan, Sivil Toplum Örgütleri Bizim İçin Çok Önemli
10:28
İZMEK'te İkinci Yarı Yıl Kayıtları 26 Ocak-13 Şubat Tarihlerinde İzmit Belediyesi ve Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile açılan İZMEK kurslarında ikinci yarıyıl için kurs kayıtları 26 Ocak'ta başlayacak.
İZMEK'te İkinci Yarı Yıl Kayıtları 26 Ocak-13 Şubat Tarihlerinde
09:49
İzmit'te Börek Şenliği Düzenlenecek İzmit Belediyesi, Istırancılar Derneği ve Ahçılar Derneği ile birlikte börek şenliği düzenleyecek.
İzmit'te Börek Şenliği Düzenlenecek
11:10
İzmit, Turist Akınına Uğrayacak Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ‘Turizm Kenti İzmit’ hedefi, meyvelerini vermeye devam ediyor.
İzmit, Turist Akınına Uğrayacak
10:44
Öğrencilere Karne Hediyesi İzmit Belediyesi'nden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Cahit Elginkan Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek okul yönetiminin istek ve şikayetlerini dinledi.
Öğrencilere Karne Hediyesi İzmit Belediyesi'nden
10:09
Doğan, Çocuklarla Ritim Tuttu İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Başiskele’de bir anaokulunu ziyaret ederek minik öğrencilerle vakit geçirdi.
Doğan, Çocuklarla Ritim Tuttu
09:46
Doğan "Birincil Önceliğimiz Hak, Hukuk ve Adalet" Kocaeli eski Başsavcısı Av. İbrahim Ethem Dikmen, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti.
Doğan 'Birincil Önceliğimiz Hak, Hukuk ve Adalet'
13:41
İzmit Belediyesi'den Yaşlılara Ziyaret İzmit Belediyesi tarafından mahallelerdeki yaşlılar evlerinde ziyaret ediliyor.
İzmit Belediyesi'den Yaşlılara Ziyaret
11:58
İzmit'te Her Ay Sema Gösterisi Olacak İzmit Belediyesi ve Tasavvuf Vakfı ortaklığı ile ilçede her ay sema gösterisi ve ney dinletisi etkinliği düzenleneceği öğrenildi.
İzmit'te Her Ay Sema Gösterisi Olacak
11:16
Okul Hizmet Masası Çalışmalarını Sürdürüyor İzmit Belediyesi tarafından oluşturulan Okul Hizmet Masası yoğun şekilde çalışıyor.
Okul Hizmet Masası Çalışmalarını Sürdürüyor
09:45
Gümüşhaneliler'den, Doğan'a Ziyaret Kocaeli Gümüşhane Yağmurdereliler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Suat Artun ve yönetim kurulu üyeleri, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ı ziyaret etti.
Gümüşhaneliler'den, Doğan'a Ziyaret
09:39
İzmit'te Evlilik Okulu Açılıyor İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın talimatıyla Kocaeli’ndeki ilk evlilik okulu İzmit’te açılıyor.
İzmit'te Evlilik Okulu Açılıyor
16:45
İzmit'te Bir Yılda 162 Ton Atık Yağ Toplandı İzmit Belediyesi, atık yağları toplayarak bunların geri dönüşümünü sağlıyor.
İzmit'te Bir Yılda 162 Ton Atık Yağ Toplandı
14:03
İzmit Belediye Başkanı Doğan, Meclis Üyelerini Ziyaret Ediyor İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, belediye meclis üyelerini iş yerlerinde ziyaret ediyor.
İzmit Belediye Başkanı Doğan, Meclis Üyelerini Ziyaret Ediyor
16:36
Msb Yılmaz: "Mustafa Kemal, Osmanlı'nın da Paşası, Türkiye Cumhuriyeti'nin de Cumhurbaşkanı" Milli Savunma Bakanı Yılmaz: -"Mustafa Kemal, Osmanlı'nın da paşası, Türkiye Cumhuriyeti'nin de Cumhurbaşkanı. Dolayısıyla bu devlette süreklilik vardır.
Msb Yılmaz: 'Mustafa Kemal, Osmanlı'nın da Paşası, Türkiye Cumhuriyeti'nin de Cumhurbaşkanı'
16:28
Milli Savunma Bakanı Yılmaz Açıklaması "Mustafa Kemal, Osmanlı'nın da paşası, Türkiye Cumhuriyeti'nin de Cumhurbaşkanı. Dolayısıyla bu devlette süreklilik vardır.
09:27
İzmit'ten 7 Bin Kişi Konya'ya Gitti İzmit Belediyesi’nin kültür gezileri kapsamında geçen bir yıl içinde 7 bin 290 kişinin Konya’yı gezdiği öğrenildi.
İzmit'ten 7 Bin Kişi Konya'ya Gitti
09:08
Başkan Doğan Emniyet Müdürünü Ziyaret Etti İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Karakaş’a iadeyi ziyarette bulundu.
Başkan Doğan Emniyet Müdürünü Ziyaret Etti
09:03
Akmeşeli Muhtarlardan Tepki ve Teşekkür CHP’li yetkililerin, İzmit Belediyesi’nin Akmeşe’yi unutup bölgeye tecrit uygulandığı yönündeki iddiaları Akmeşeli muhtarların tepkisine neden oldu.
Akmeşeli Muhtarlardan Tepki ve Teşekkür
08:33
Başkan Doğan Hocalı Şehitleri Anıtında İncelemelerde Bulundu İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Azerbaycan Hocalı Şehitleri Anıtının yapılacağı Yenişehir Mahallesi’ndeki yerde incelemelerde bulundu.
Başkan Doğan Hocalı Şehitleri Anıtında İncelemelerde Bulundu
15:35
Başkan Doğan: Ulaşım En Önemli İhtiyaçlardan Biri Kocaeli S.S.6 Nolu Şehir içi Dolmuş Taksicileri ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Timuçin Sevilmiş, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ı ziyaret etti.
Başkan Doğan: Ulaşım En Önemli İhtiyaçlardan Biri
11:15
Başkan Doğan, Köylülerin İsteğini Geri Çevirmedi İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit Belediyesi sorumluluk alanında kalan köylerde yaşayan vatandaşların isteklerini geri çevirmiyor.
Başkan Doğan, Köylülerin İsteğini Geri Çevirmedi
11:09
Speaking Cafe'de Kültür Günleri İzmit Belediyesi’ne ait Speaking Cafe’de ülke kültürlerinin tanıtımı yapılıyor.
Speaking Cafe'de Kültür Günleri
11:07
İzmit'e Asansörlü Otopark Geliyor İzmit Belediyesi kentteki otopark sorununu çözmek için asansörlü otopark inşa edecek.
İzmit'e Asansörlü Otopark Geliyor
12:42
Kadınlar Hem Eğlenecek Hem Para Kazanacak İzmit Belediyesi'nce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın desteğiyle kurulan Kadın Sosyal Yaşam ve İş Geliştirme Merkezi'nde kadınlar hem sosyal ve sportif aktiviteleri gerçekleştirecek hem de atölyelerde üretim yapıp, aile bütçelerine katkı sağlayacak İzmit Belediye Başkanı Doğan: "Hedefimiz, kadınları daha üretken, daha verimli, daha bilgili, daha huzurlu ve daha mutlu kılmak.
11:48
İzmit Belediye Başkanı Doğan'dan Mahalle Ziyaretleri İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'ın mahalle ziyaretleri devam ediyor.
11:11
Makamda Değil Sokakta Belediyecilik İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın mahalle gezileri kapsamında Topçular mahallesinde incelemelerde bulundu.
Makamda Değil Sokakta Belediyecilik
10:09
İzmit'te Bir Yılda 17 Park Yapıldı İzmit Belediyesi, geçtiğimiz yıl içinde 17 adet yeni park yaptı.
İzmit'te Bir Yılda 17 Park Yapıldı
10:03
Doğan'a SP'den Sıcak Karşılama İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Saadet Partisi İzmit İlçe Başkanı Av. Zafer Mutlu'yu ziyaret etti.
Doğan'a SP'den Sıcak Karşılama
13:26
Genç-İz Avrupa Kapılarını Açıyor İzmit Belediyesi bünyesinde bulunan Eurodesk’in İzmit şubesi, 4 yıldan beri gençlere hizmet etmeye devam ediyor.
Genç-İz Avrupa Kapılarını Açıyor
11:59
İzmit Belediyesi'nden Esnaf Komisyonu İzmit Belediyesi ve İzmit’te faaliyet gösteren odaların girişimleri sonucu esnaf komisyonu kuruldu.
İzmit Belediyesi'nden Esnaf Komisyonu
17:56
İzmit Belediyesi Binlerce Kişiyi Sevindirdi İzmit Belediyesi geride kalan 2014 yılında, yaptığı yardımlarla binlerce kişiyi sevindirdi.
İzmit Belediyesi Binlerce Kişiyi Sevindirdi
14:21
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan Açıklaması İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan Açıklaması
12:20
İzmit Belediye Meclisi'nde, Pazar Tezgahı Devir Ücretine Zam Protestosu İzmit Belediye Meclisi'nin dün yapılan yeni yılın ilk toplantısında, pazar yeri devir teslim ücretlerinin metrekare başına 100 liradan 500 liraya çıkarılması üzerine, pazarcılar salonda protestoda bulundu.
İzmit Belediye Meclisi'nde, Pazar Tezgahı Devir Ücretine Zam Protestosu
11:41
Kocaeli Pazar Tezgahı Devir Ücretine Yüzde 500'lük Zam Belediye Meclisinde Kavga Çıkarttı İzmit Belediye Meclisi'nin dün gerçekleştirilen yeni yılın ilk toplantısında, pazar yeri devir teslim ücretlerinin metrekare başına 100 liradan 500 liraya çıkarılması üzerine pazarcılar meclisi karıştırdı.
Kocaeli Pazar Tezgahı Devir Ücretine Yüzde 500'lük Zam Belediye Meclisinde Kavga Çıkarttı
20:26
Belediye Meclisinde Arbede İzmit Belediye Meclisi’nde yapılan toplantıyı izlemeye gelen bir grup vatandaş gündemde görüşülen ve onaylanan maddeye tepki gösterdi.
Belediye Meclisinde Arbede
17:19
İzmit Belediyesi, Yaşlıları Sevindiriyor İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından kentteki yaşlılar sık sık ziyaret edilerek yalnız olmadıkları hatırlatılıyor.
İzmit Belediyesi, Yaşlıları Sevindiriyor
17:18
Aydınlık'tan Doğan'a Veda Ziyareti Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği görevinden ayrılan Dr. Hasan Aydınlık, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a veda ziyaretinde bulundu.
Aydınlık'tan Doğan'a Veda Ziyareti
09:37
Herşey Bisiklet Kenti İzmit İçin" İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın yaklaşık 5,5 yıl önce startını verdiği bisiklet turlarına şimdiye kadar binlerce kişinin katıldığı öğrenildi.
Herşey Bisiklet Kenti İzmit İçin'
09:38
Doğan'dan Esnafa Müjde İzmit Belediyesi tarafından kentteki esnaflara daha etkin hizmet için Esnaf Hizmet Masası kuruldu.
Doğan'dan Esnafa Müjde
17:43
"Cumhurbaşkanı, Kimsenin Muhatap Almayacağı Bir Kişi Olamaz" Bakan Fikri Işık, TÜSİAD Başkanının açıklamalarına değinerek, "Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanı, kimsenin muhatap almayacağı bir kişi olamaz." dedi.
'Cumhurbaşkanı, Kimsenin Muhatap Almayacağı Bir Kişi Olamaz'
10:46
Başkan Doğan'dan Mevlid Kandili Mesajı İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Başkan Doğan'dan Mevlid Kandili Mesajı
17:56
Yeşil Bir İzmit İçin 20 Bin Fidan İzmit Belediyesi tarafından “Yeşil Bir İzmit İçin Bir Dikili Ağacın Olsun” kampanyası başlatıldı.
Yeşil Bir İzmit İçin 20 Bin Fidan
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 18:27:21. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NEVZAT DOĞAN HABERLERİ
[Hata Bildir]