SON DAKİKA NİĞDE HABERLERİ

Son Dakika Niğde Haberleri

17:28
Bor Osb'ye Trafo Merkezi Kurulacak Bor Karma Organize Sanayi Bölgesi'ne (OSB) trafo merkezi kurulacağı belirtildi.
16:32
Niğde Valisi Büyükşehir'de Niğde Valisi Necmeddin Kılıç Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret etti.
Niğde Valisi Büyükşehir'de
14:59
STK'lardan Niğde Havaalanı İstiyor Kampanyasına Destek Niğde'deki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Niğde Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen Niğde havaalanı istiyor kampanyasına destek verdi.
14:45
Niğde'de 4 Kilo Esrar Ele Geçirildi Niğde genelinde Uyuşturucu Madde, Silah Kaçakçılığı, Kaçak Sigara ve Akaryakıt kaçakçılığı ile kamyon-otobüs-TIR gibi ticari araçlar üzerinde standart dışı depo ve kaçak akaryakıt kullanılmasına yönelik operasyon yapıldı.
Niğde'de 4 Kilo Esrar Ele Geçirildi
14:38
Bozdağ: "Bir Savcının Tarafsızlığını Nasıl Yitirdiğinin İtirafnamesi" Bozdağ, AA Editör Masası'na konuk oldu: (2)- "(MİT tırlarının aranması) Bütün bunların sebebini vatandaş olarak, Adalet Bakanı olarak soruyorum.
Bozdağ: 'Bir Savcının Tarafsızlığını Nasıl Yitirdiğinin İtirafnamesi'
14:31
Niğde'de Uyuşturucu Operasyonu Niğde'de, uyuşturucu ticareti yaptığı iddia edilen bir kişi tutuklandı.
14:23
Bozdağ: "Gülen İçin Hem İade Hem Kırmızı Bülten Talebi" Bozdağ, AA Editör Masası'na konuk oldu: (2)- "(MİT tırlarının aranması) Bütün bunların sebebini vatandaş olarak, Adalet Bakanı olarak soruyorum.
Bozdağ: 'Gülen İçin Hem İade Hem Kırmızı Bülten Talebi'
14:18
Kmü Karaman'da Yetişen Kuru Fasulyelerin Özelliklerini Araştırdı Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’nde (KMÜ), Karaman’da yetişen bazı kuru fasulye çeşitlerinin fiziko-kimyasal özellikleri ve pişme kalitesinin belirlenmesine yönelik araştırma yapıldı.
Kmü Karaman'da Yetişen Kuru Fasulyelerin Özelliklerini Araştırdı
14:12
Bozdağ: "Savcı Bey Cep Telefonuyla Görüntü Çekiyor" Bozdağ, AA Editör Masası'na konuk oldu: (2)- "(MİT tırlarının aranması) Bütün bunların sebebini vatandaş olarak, Adalet Bakanı olarak soruyorum.
Bozdağ: 'Savcı Bey Cep Telefonuyla Görüntü Çekiyor'
13:07
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması "(MİT tırlarının aranması) Bütün bunların sebebini vatandaş olarak, Adalet Bakanı olarak soruyorum.
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması
11:46
Üniversiteden Kuru Fasulye Araştırması KMÜ Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı Yalçın Coşkuner, kuru fasulyelerin özellikleri ve pişme kalitesinin belirlenmesine yönelik araştırma yaptı.
Üniversiteden Kuru Fasulye Araştırması
10:57
İl İl Yeni Nüfus Oranları Türkiye nüfusunun yüzde 18,5'inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişiyle en çok nüfusa sahip il, Bayburt ise 80 bin 607 kişiyle en az nüfusa sahip il oldu.
İl İl Yeni Nüfus Oranları
10:51
Karakuş, Tüik'de Daire Başkanı Oldu Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Nevşehir Bölge Müdürü Üzeyir Karakuş’un, TÜİK İnsan Kaynakları Daire Başkanı olarak atandı.
Karakuş, Tüik'de Daire Başkanı Oldu
22:27
Kayserispor-Fenerbahçe Maçına İlgi Az Oldu Kayserispor ile Fenerbahçe arasında oynanan maça az sayıda taraftar ilgi gösterdi.
Kayserispor-Fenerbahçe Maçına İlgi Az Oldu
18:34
Niğde Havaalanı İstiyor" Kampanyası NÜ Rektörü Prof. Dr. Görür: "Havaalanın olmaması Niğde'nin büyük kazanımları elinden kaçırmasına neden oluyor.
15:18
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Tse Kalite Belgesi Aldı Niğde’de Sosyal anlamda büyük çalışma gösteren kurumlar, yapılan yenilikler ve personelin vatandaşa kaliteli hizmet vermesinden dolayı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne TSE kalite belgesi verildi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Tse Kalite Belgesi Aldı
14:39
Şehit Nuri Pamir Lisesi Türkiye 10.su Oldu Voleybolda il genelinde son derece güzel ve başarılı sonuçlara imza atan Şehit Nuri Pamir Anadolu Lisesi bu sefer Türkiye 10.su oldu.
Şehit Nuri Pamir Lisesi Türkiye 10.su Oldu
13:44
Zabıta İzinsiz Afişlere Ceza Yazıyor Niğde Belediyesi Zabıta ekipleri kent merkezinde bulunan elektrik direkleri, ağaç ve duvarlara izinsiz afiş asanlar hakkında kabahatler kanunun 42. Maddesi gereğince 200 TL ile 6 bin lira arasında cezai işlem uyguluyor.
Zabıta İzinsiz Afişlere Ceza Yazıyor
13:11
Vali Kılıç Halk ile Buluşuyor Niğde Valisi Necmeddin Kılıç, Halkla Buluşma Günleri’nde vatandaşları makamında ağırlamaya devam ediyor.
Vali Kılıç Halk ile Buluşuyor
13:10
Kirazcı'dan Havaalanına Tam Destek Niğde Gazeteciler Cemiyeti tarafından organize edilen “Niğde Havaalanı İstiyor” kampanyasına Kemerhisar Belediyesi Başkanı Beytullah Kirazcı tam destek verdi.
Kirazcı'dan Havaalanına Tam Destek
13:06
Niğdenin Tarihi Kaleme Alındı Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof Dr. Mehmet Özkarcı tarafından yazılan " Türk Kültür Varlıkları Envanteri: Niğde" kitabının tanıtımı yapıldı.
Niğdenin Tarihi Kaleme Alındı
09:45
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanlığı, birinci dereceye yükselmiş olup 31.12.2014 tarihi itibariyle birinci sınıfa ayrılma incelemesine tâbi tutulacak olan adlî ve idari yargı hâkimleri ile Cumhuriyet başsavcı ve savcılarının adlarını belirlendi.
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır
20:19
Niğde Valisi Kılıç, EMİTT Fuarı'nı Değerlendirdi Niğde Valisi Kılıç, İstanbul'da 19'uncu kez düzenlenen, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında Niğde'yi en iyi şekilde tanıtmaya çalıştıklarını söyledi.
Niğde Valisi Kılıç, EMİTT Fuarı'nı Değerlendirdi
18:06
Türk Kültür Varlıkları Envanteri: Niğde Kitabı Tanıtıldı Sütçü İmam Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof Dr. Mehmet Özkarcı tarafından yazılan "Türk Kültür Varlıkları Envanteri: Niğde" kitabının tanıtımı yapıldı.
17:23
Tüfekle Oynayan Genç Kendini Vurdu Niğde’nin Elmalı köyünde 16 yaşındaki bir genç yanlışlıkla kendini yaraladı.
17:20
Niğde'ye Makine Parkı Kurulacak Niğde Ziraat Odası Başkanı Veli Kenar, 2015 yılı içerisinde toprak analizinin yapılacağı bir laboratuar ve bütün çiftçilerin yararlanabileceği bir tarım kompleksi kurmayı planladıklarını belirtti.
Niğde'ye Makine Parkı Kurulacak
17:11
Vali Kılıç, Emitt Fuarını Değerlendirdi Niğde Valisi Necmeddin Kılıç, 19. EMITT-Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı ile ilgili basın toplantısı düzenledi.
Vali Kılıç, Emitt Fuarını Değerlendirdi
15:23
Şehit Astsubayın Babası Çıkan Haberleri Yalanladı Niğde'nin Ulukışla ilçesinde, güvenlik güçlerine ateş açılması sonucu şehit olan astsubayın babası Kozanoğlu, çıkan haberleri yalanladı.
Şehit Astsubayın Babası Çıkan Haberleri Yalanladı
12:25
Devletin, Şehidin Ailesiyle İlgilenmediği İddiası Niğde'nin Ulukışla ilçesinde, güvenlik güçlerine ateş açılması sonucu şehit olan astsubayın babası Kozanoğlu, çıkan haberleri yalanladı Baba Kozanoğlu: "Devlet yetkilileri her zaman yanımızda oldu, çıkan habere anlam veremedim"
Devletin, Şehidin Ailesiyle İlgilenmediği İddiası
12:07
Yeni Atanan İl Emniyet Müdürü Göreve Başladı Son yayınlanan İçişleri Bakanlığı Kararnamesi ile Bilecik’e atanan İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş görevine başladı.
Yeni Atanan İl Emniyet Müdürü Göreve Başladı
11:55
Sıcaklık Kontrolü Sağlayan "Akıllı Ambalaj" Niğde Üniversitesinde gerçekleştirilen proje kapsamında, ambalajlara, termal enerji depolama özelliği kazandırılarak, gıdaların 2 saat dış sıcaklık değişiminden korunması sağlandı Projeyi yürüten Yrd. Doç. Dr. Konuklu: "Günlük hayatımıza baktığımızda marketten aldığınız bir tavuk çok basit bir şekilde eve ulaşıncaya kadar bozulabiliyor.
Sıcaklık Kontrolü Sağlayan 'Akıllı Ambalaj'
22:59
Niğde'de Kaza: 4 Yaralı Niğde'de meydana gelen kazada 1'i ağır 4 kişi yaralandı.
Niğde'de Kaza: 4 Yaralı
16:44
Uğur Mumcu, Niğde'de Anıldı Gazeteci Yazar Uğur Mumcu ölümünün 22’nci yıldönümünde Niğde’de anıldı.
Uğur Mumcu, Niğde'de Anıldı
14:05
Antalya'ya Eğitim Kompleksi Yapılacak AK Parti İl Başkanı Sümer: "Türkiye, AK Parti iktidarı döneminde ulaşıma, sağlığa ve ekonomiye verdiği önem kadar eğitime de büyük önem vermektedir"
12:53
Aynı Kavşak, Yine Kaza: 1'i Ağır 4 Yaralı Niğde’de sürekli kaza olan Ditaş kavşağında kamyon ile otomobilin çarpışması sonucu 1’i ağır 4 kişi yaralandı.
Aynı Kavşak, Yine Kaza: 1'i Ağır 4 Yaralı
11:34
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu.
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor
11:33
Devletin Kasasını İstanbul Doldurdu İstanbul, geçen yıl hazineye aktardığı 175,2 milyar lirayla devlete en fazla kaynak sağlayan il oldu Geçen yıl devletin kasasına giren her 100 liranın 41 lirası İstanbul'dan geldi Kocaeli, hazineye kişi başı 24 bin 241 lira gelir sağlayarak bu alanda ilk sırada yer aldı Hazineye en az katkı yapan il ise 49 milyon 67 bin lirayla Hakkari oldu.
11:20
Taner Yıldız - Diyarbakır'da Diski'ye Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri, Sivas, Yozgat, Nevşehir, Kırşehir ve Niğde illerinin medya temsilcilerinin katılımıyla Radison Otel'de kahvaltılı basın toplantısında buluştu.
Taner Yıldız - Diyarbakır'da Diski'ye Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi
10:11
İha'ya 3 Ödül Birden Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Kayseri İl Müdürlüğü ile Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nin ortaklaşa düzenlediği 1. Bölgesel Medya Yarışması’nda ödüller törenle sahiplerine verildi.
İha'ya 3 Ödül Birden
21:09
Yıldız: "Yazılı Basın Organlarının Çok Daha Aktif Olması Lazım" 1. Ödüllü Bölgesel Medya Yarışması'nın ödül töreninde konuşan Yıldız, gazetelerin okunmadığını, bu yüzden yazılı basının daha aktif olması gerektiğini söyledi.
Yıldız: 'Yazılı Basın Organlarının Çok Daha Aktif Olması Lazım'
20:36
Yalçın Akdoğan: Türkiye AB'den Uzaklaştığı Gibi Propaganda Yapılıyor Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Türkiye'nin eksen kayması yaşadığı, Avrupa Birliği'nden(AB) uzaklaştığı gibi propagandalar, uluslararası medya kuruluşlarının bir çalışması olarak ortaya çıkıyor.
Yalçın Akdoğan: Türkiye AB'den Uzaklaştığı Gibi Propaganda Yapılıyor
20:08
İha'ya 3 Ödül Birden Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Kayseri İl Müdürlüğü ile Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nin ortaklaşa düzenlediği 1. Bölgesel Medya Yarışması’nda ödüller törenle sahiplerine verildi.
İha'ya 3 Ödül Birden
19:57
1. Bölgesel Medya Yarışması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Yerel medya elbette sayı açısından ulusal medyadan fazla olsa da tiraj konusunda durum farklı oluyor"
15:51
Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Kayseri'de yaptığı açıklamada, "Dünyada artık ülkeler değil, şehirler yarışıyor" dedi.
Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu
15:41
Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu Başbakan Yardımcısı Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye dostuydu BAŞBAKAN Yardımcısı Yalçın Akdoğan Kayseri'de yaptığı açıklamada, "Dünyada artık ülkeler değil, şehirler yarışıyor" dedi.
Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu
14:41
Kop İdaresi Yerel Yönetimleri Destekliyor Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından düzenlenen "Yerel Yönetimlerin Güçlendirilmesi" KOP yerel toplantıları devam ediyor.
Kop İdaresi Yerel Yönetimleri Destekliyor
14:28
Beyşehir'de Kop Yerel Yönetimler Toplantısı Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından düzenlenen Yerel Yönetimlerin Güçlendirilmesi KOP Yerel Toplantıları devam ediyor.
14:04
İstanbul'daki Eşcinsel Cinayetinin Sırrı Çözüldü İstanbul Bahçelievler’de çekyatın içerisinde elleri ve ayakları bağlanmış şekilde bulunan Bülent E.(40) cinayetinin sırrı çözüldü.
İstanbul'daki Eşcinsel Cinayetinin Sırrı Çözüldü
13:01
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu.
10:47
Çekyatın İçindeki Cesedin Sırrı Çözüldü Şirinevler'de bir evde, öldürüldükten sonra elleri ve ayakları bağlanmış bir şekilde çekyatın içinde bulunan Bülent E.'nin ev arkadaşı tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.
Çekyatın İçindeki Cesedin Sırrı Çözüldü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 06:21:00. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NİĞDE HABERLERİ
[Hata Bildir]