SON DAKİKA NİHAT DOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Nihat Doğan Haberleri


NİHAT DOĞAN

Nihat Doğan (d. 5 Mayıs 1977; İstanbul),Kürt kökenli Türk halk müziği şarkıcısı. 1994'te yayımlanan Kırdın Kalbimi ile profesyonel müzik kariyerine başladı. 2011'deki Survivor Ünlüler-Gönüllüler ile popülerliğini artırdı.

Nihat Doğan, İstanbul'da doğdu. On bir yaşındayken babasını... Devamı

10:55
Nihat Doğan'dan Çarpıcı Açıklamalar Ünlü türkücü Nihat Doğan, Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında "Siyaset defterini kapatıp kapatmadığı" sorusuna çok tartışılacak cevaplar verdi.
Nihat Doğan'dan Çarpıcı Açıklamalar
10:12
Nihat Doğan: Erdoğan'ın Yanında Yer Almak Şereftir Siyasete atılıp atılmayacağı sorusuna net yanıt vermekten kaçınan ünlü türkücü, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kastederek "Yanında yer almak şereftir" dedi.
Nihat Doğan: Erdoğan'ın Yanında Yer Almak Şereftir
10:35
Nihat Doğan Jüri Üyesi Olduğu Yarışmaya Yorumlarıyla Damga Vurdu Bir yarışmacının metro istasyonunda şarkı söylediğini söylemesi üzerine Doğan'ın, "Biz memleketimizin metrosuna bile hastayız'' yorumunda bulunması herkesi güldürdü.
Nihat Doğan Jüri Üyesi Olduğu Yarışmaya Yorumlarıyla Damga Vurdu
15:02
Nihat Doğan, ATV ile Anlaştı Televizyon dünyasının önemli figürlerinden biri olan Nihat Doğan, ATV'de 18 Ocak Pazar günü yayına girecek olan yeni bir yarışma programında jüri üyesi oldu.
Nihat Doğan, ATV ile Anlaştı
14:08
Nur Bozar Apar Topar Kadrodan Çıkartıldı Ekrana gelecek olan yeni yarışma programında Özlem Özden jüriliği, Nur Bozar ise sahne arkası sunuculuğunu üstlenecekti; ancak Nur kadrodan son anda çıkartıldı.
Nur Bozar Apar Topar Kadrodan Çıkartıldı
14:39
Yargıtay Üyeliğine Seçilen Hakime Veda Yemeği Yargıtay üyeliğine seçilen Hakim Erdem Mirici için veda yemeği düzenlendi.
12:24
Nihat Doğan'dan Yeni Felsefeler Şarkılarının yanında aforizmalarıyla da bilinen Nihat Doğan, Okan Bayülgen'in Dada Dandinista programına katıldı.
Nihat Doğan'dan Yeni Felsefeler
16:24
Nihat Doğan'ın Survivor İçin İstediği Ücret Dudak Uçuklattı Survivor'un en çok konuşulan yarışmacılarından biri olan şarkıcı 1.5 milyon lira ücret isteyince Acun, Nihat Doğan'dan vazgeçmiş.
Nihat Doğan'ın Survivor İçin İstediği Ücret Dudak Uçuklattı
17:29
Ankara'da Güpegündüz Büyük Soygun Ankara'da bir market zincirine ait toplanan 800 bin lira, otomobille bankaya götürülürken maskeli 4 kişi tarafından çalındı. Parayı çalan hırsızlar izlerini kaybettirdi.
Ankara'da Güpegündüz Büyük Soygun
16:32
Seyit Onbaşı'nın Vefatının 75'inci Yılı Seyit Onbaşı'nın vefatının 75'inci yılı- Çanakkale Valisi Çınar: "Şehitler ve gazilerimiz bu vatan, millet ve biz nesilleri için verebileceklerinin en fazlasını verdiler"- "Kahramanlarımıza değer verme seviyemiz, nesillerimize milli duygu, bilinci aktarma seviyemizi, gücümüzü de gösterir. Bu hepimizin boynunun borcu olmalı"ÇANAKKALE (AA) - Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, şehitlerin ve gazilerin, vatan, millet ve nesilleri için verebileceklerinin en fazlasını verdiğini söyledi.
Seyit Onbaşı'nın Vefatının 75'inci Yılı
15:21
Çanakkale Seyit Onbaşı İlk Kez Resmi Törenle Anıldı Çanakkale'de 99 yıl önce sırtlayarak kaldırdığı 275 kiloluk top mermisiyle Deniz Savaşı'nın seyrini değiştiren Havranlı Seyit Onbaşı, ölümünün 75'nci yıldönümünde ilk kez resmi törenle anıldı.
Çanakkale Seyit Onbaşı İlk Kez Resmi Törenle Anıldı
14:30
Seyit Onbaşı'ya 75 Yıl Sonra İlk Tören Çanakkale Savaşlarının seyrini değiştiren Seyit Onbaşı, ölümünün 75'inci yıl dönümünde, Çanakkale'de ilk kez resmi bir törenle anıldı.
13:49
Seyit Onbaşı'ya 75 Yıl Sonra İlk Tören Çanakkale Savaşları’nın seyrini değiştiren Seyit Onbaşı, ölümünün 75’inci yıldönümünde, Çanakkale’de ilk kez resmi bir törenle anıldı.
13:01
Seyit Onbaşı'nın Vefatının 75'inci Yılı Çanakkale Valisi Çınar: "Şehitler ve gazilerimiz bu vatan, millet ve biz nesilleri için verebileceklerinin en fazlasını verdiler" "Kahramanlarımıza değer verme seviyemiz, nesillerimize milli duygu, bilinci aktarma seviyemizi, gücümüzü de gösterir. Bu hepimizin boynunun borcu olmalı"
Seyit Onbaşı'nın Vefatının 75'inci Yılı
15:33
Olaylı İkili Nihat Doğan ile Pascal Nouma Yeniden Survivor'da Acun'un, Şubat ayında yapmayı planladığı 'Survivor All Star' yarışması için Pascal Nouma ve Nihat Doğan'a teklif götürdüğü hatta Doğan ile anlaştığı ortaya çıktı.
Olaylı İkili Nihat Doğan ile Pascal Nouma Yeniden Survivor'da
14:14
Nihat Doğan'dan Özlü Sözler 3 Adam'da Nihat Doğan'dan yine yeniden özlü sözler.
Nihat Doğan'dan Özlü Sözler
14:13
Nihat Doğan'dan Güç Gösterisi 3 Adam'da Nihat Doğan halterle gücünü test etti.
Nihat Doğan'dan Güç Gösterisi
14:13
Nihat Doğan Hayranına Sarıldı 3 Adam'da Nihat Doğan, kendini öven hayranına sarıldı.
Nihat Doğan Hayranına Sarıldı
14:13
Nihat Doğan Üçlü Çektirdi Nihat Doğan 3 Adam'da seyircilere üçlü çektirdi.
Nihat Doğan Üçlü Çektirdi
14:13
Hem Top Sektirdi Hem Konuştu 3 Adam'da Nihat Doğan yeteneklerini sergilemeye devam ediyor.
Hem Top Sektirdi Hem Konuştu
14:13
Halktan Nihat Doğan Taklidi 3 Adam'da halkın Nihat Doğan taklitleri kameralara böyle yansıdı.
Halktan Nihat Doğan Taklidi
16:14
3 Adam'ın Reytingini Nihat Doğan Yükseltti Kendine has üslubuyla seyirciyi ekrana kilitleyen Doğan sayesinde '3 Adam' gecenin en çok izlenen programları arasına girdi.
3 Adam'ın Reytingini Nihat Doğan Yükseltti
08:54
Nihat Doğan Nur Bozar'ı eledi! Bu Tarz Benim yarışmasının dün akşamki eleme gecesine yarışmanın favori ismi Nur Bozar damga vurdu. Bu Tarz Benim'de elenen isim Nur Bozar oldu.
08:51
Bu Tarz Benim'de Nur Bozar Şoku! Yarışmaya Veda Etti Bu Tarz Benim yarışmasında eleme gecesine yarışmanın favori ismi Nur Bozar damga vurdu. Nur Bozar, "Gitmek istiyorum," dedi ve jürinin oylarıyla da yarışmaya veda etti.
Bu Tarz Benim'de Nur Bozar Şoku! Yarışmaya Veda Etti
00:23
Nihat Doğan, İkizlerin Kıyafetini Beğenmedi: 80 Metre Yürütmezler! Bu Tarz Benim Eleme Gecesi'nde yarışmacılar, 80'lerin giyim tarzıyla podyuma çıktı. Yarışmacılardan Aycan-Nurcan Şencan en ilginç yorum konuk jüri Nihat Doğan'dan geldi.
Nihat Doğan, İkizlerin Kıyafetini Beğenmedi: 80 Metre Yürütmezler!
13:08
Büyük Önder Atatürk Törenlerle Anıldı Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 76. yılında Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova'da törenlerle anıldı.
11:16
CHP Çanakkale'de Farklı 10 Kasım Töreni Yaptı Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 76. yıldönümü dolayısıyla Çanakkale'de de tören düzenlendi.
CHP Çanakkale'de Farklı 10 Kasım Töreni Yaptı
11:12
Çanakkale'de Ata'ya Saygı Çanakkale'de, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 76'ncı yıl dönümünde, Cumhuriyet Meydanındaki törenle anıldı.
Çanakkale'de Ata'ya Saygı
15:23
Savaş Tarihi Araştırmaları Uluslararası Kongresi Çanakkale'de Başladı Çanakkale Savaşları’nın 100. yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Savaş Tarihi Araştırmaları Uluslararası Kongresi” başladı.
15:20
100'üncü Yılında Birinci Dünya Savaşı ve Mirası Kongresi" Çanakkale Valisi Çınar: "İnsanlar barış içerisinde yaşayabilirler.
100'üncü Yılında Birinci Dünya Savaşı ve Mirası Kongresi'
14:01
Vali Çınar: Bugünkü Savaşlar, 1. Dünya Savaşı'nın Mirası Çanakkale Savaşları'nın 100'üncü yıldönümünün ilk etkinliği olarak düzenlenen 'Savaş Tarihi Araştırmaları Uluslararası Kongresi', Onsekiz Mart Üniversitesi'nde yapıldı.
Vali Çınar: Bugünkü Savaşlar, 1. Dünya Savaşı'nın Mirası
11:36
Şehitlikte İçki Alemi Çanakkale savaşlarında ilk şehitlerin verildiği Seddülbahir Kalesi alemcilere mekan oldu.
Şehitlikte İçki Alemi
11:25
Şehitlikte Alem Yapıyorlar! Çanakkale savaşlarında ilk şehitlerin verildiği Seddülbahir Kalesi alemcilere mekan oldu.
Şehitlikte Alem Yapıyorlar!
14:48
Çanakkale Savaşlarının İlk Şehitleri Anıldı Çanakkale Deniz Savaşları öncesinde boğaz girişine gelen İngiliz ve Fransız gemilerinden açılan ateş sonucu şehit düşen 5 subay ve 81 er, törenle anıldı.
Çanakkale Savaşlarının İlk Şehitleri Anıldı
13:58
Çanakkale Savaşlarının İlk Şehitleri 100 Yıl Sonra Anıldı Çanakkale Deniz Savaşları öncesinde boğaz girişine gelen İngiliz ve Fransız gemilerinden açılan ateş sonucu şehit düşen 5 subay ve 81 er, törenle anıldı.
Çanakkale Savaşlarının İlk Şehitleri 100 Yıl Sonra Anıldı
13:46
İlk Şehitlere 100 Yıl Sonra Anma İngiliz ve Fransız kruvazörlerinin denizden saldırısı sonucu Osmanlı İmparatorluğu'nun Birinci Dünya Savaşındaki ilk şehitleri olan 5 subay ve 81 er, Çanakkale’nin Eceabat ilçesine bağlı Seddülbahir köyünde 100 yıl sonra ilk defa resmi bir törenle anıldı.
İlk Şehitlere 100 Yıl Sonra Anma
13:41
Çanakkale Savaşlarının İlk Şehitleri 100 Yıl Sonra Anıldı Çanakkale Deniz Savaşları öncesinde boğaz girişine gelen İngiliz ve Fransız gemilerinden açılan ateş sonucu şehit düşen 5 subay ve 81 er, törenle anıldı.
Çanakkale Savaşlarının İlk Şehitleri 100 Yıl Sonra Anıldı
13:09
Çanakkale Savaşlarının İlk Şehitleri Anıldı Çanakkale Deniz Savaşları öncesinde boğaz girişine gelen İngiliz ve Fransız gemilerinden açılan ateş sonucu şehit düşen 5 subay ve 81 er, törenle anıldı.
16:18
Çanakkale'de Çelenk Töreni Düzenlendi Çanakkale'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla çelenk töreni düzenlendi.
Çanakkale'de Çelenk Töreni Düzenlendi
14:18
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Çanakkale'de çelenk töreni düzenlendi.
11:57
Çanakkale Protokolü Kazdağlarında Buluştu Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, Kazdağlarında hafta sonu doğa yürüyüşü yaptı.
Çanakkale Protokolü Kazdağlarında Buluştu
12:07
Ertem Şener'den İlginç Tavsiye! "Milli Takımı Götür Survivor'a" Spor spikeri Ertem Şener, Milli Takım'ın kötü gidişatını yorumlarken Acun Ilıcalı'ya çağrıda bulunarak Ay-Yıldızlı ekibi Survivor'a götürmesini istedi.
Ertem Şener'den İlginç Tavsiye! 'Milli Takımı Götür Survivor'a'
10:56
Ertem Şener: Acun Abi, Milli Takım'ı Survivor'a Götür Spor spikeri Ertem Şener, Milli Takım'ın kötü gidişatını yorumlarken Acun Ilıcalı'ya çağrıda bulunarak Ay-Yıldızlı ekibi Survivor'a götürmesini istedi.
Ertem Şener: Acun Abi, Milli Takım'ı Survivor'a Götür
15:31
Acun'dan Survivor Bombası Ilıcalı, bu zamana kadar daha önceki Survivor yarışmalarında yer alan en iyiler ve en çok iz bırakan isimleri bir araya getirmek için kolları sıvadı.
Acun'dan Survivor Bombası
12:33
Çanakkale'de Preveze Deniz Zaferi Kutlandı Preveze Deniz Zaferi'nin 476. yıldönümü ve Deniz Kuvvetleri Günü dolayısıyla Çanakkale'de bir tören düzenlendi.
Çanakkale'de Preveze Deniz Zaferi Kutlandı
11:45
Preveze Deniz Zaferi'nin 476. Yıl Dönümü ve Deniz Kuvvetleri Günü Preveze Deniz Zaferi'nin 476. yıl dönümü ve Deniz Kuvvetleri Günü- Çanakkale'de, Nara Barbaros Şehitliği'nde tören gerçekleştirildiÇANAKKALE (AA) - Preveze Deniz Zaferi'nin 476. yıl dönümü ve Deniz Kuvvetleri Günü dolayısıyla Çanakkale'deki Nara Barbaros Şehitliği'nde tören yapıldı.
Preveze Deniz Zaferi'nin 476. Yıl Dönümü ve Deniz Kuvvetleri Günü
11:24
Preveze Deniz Zaferi'nin 476. Yıl Dönümü ve Deniz Kuvvetleri Günü Çanakkale'de, Nara Barbaros Şehitliği'nde tören gerçekleştirildi.
16:11
Nihat Doğan Canlı Yayında Ağladı! Nihat Doğan, Show TV'de kayıldığı canlı yayın programında baba-oğul ilişkisine dair konuşurken göz yaşlarına hakim olamadı ve ağladı.
Nihat Doğan Canlı Yayında Ağladı!
15:33
Nihat Doğan Yaşadığı Zorlukları Anlatırken Ağladı Nihat Doğan, katıldığı canlı yayın programında baba-oğul ilişkisine dair yaptığı konuşmasında gözyaşlarına hakim olamadı.
Nihat Doğan Yaşadığı Zorlukları Anlatırken Ağladı
13:05
81 İlin Gazileri Çanakkale'de Buluştu Gaziler Günü kutlamaları çerçevesinde 81 ilden 300 civarında gazi, Çanakkale'de bir araya geldi.
81 İlin Gazileri Çanakkale'de Buluştu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 02:32:24. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NİHAT DOĞAN HABERLERİ
[Hata Bildir]