SON DAKİKA NİLÜFER TURİZM HABERLERİ

Son Dakika Nilüfer Turizm Haberleri

16:34
Nilüfer Turizm Yönetim Kurulu Başkanı, Kazada Yaralandı Nilüfer Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kayapalı, Bursa'nın İnegöl ilçesi yakınlarında yoğun sis nedeniyle meydana gelen zincirleme trafik kazasında yaralandı.
15:25
Bursainegöl Nilüfer Turizmin Sahibi Kayapalı Kazada Yaraland Nilüfer Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kayapalı, Bursa'nın İnegöl İlçesi yakınlarında yoğun sis nedeniyle meydana gelen zincirleme trafik kazasında yaralandı.
Bursainegöl Nilüfer Turizmin Sahibi Kayapalı Kazada Yaraland
14:54
Bursa İnegöl Nilüfer Turizmin Sahibi Kayapalı Kazada Yaralandı Nilüfer Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kayapalı, Bursa'nın İnegöl İlçesi yakınlarında yoğun sis nedeniyle meydana gelen zincirleme trafik kazasında yaralandı.
Bursa İnegöl Nilüfer Turizmin Sahibi Kayapalı Kazada Yaralandı
14:03
Nilüfer Turizmin Sahibi Kayapalı Kazada Yaralandı Nilüfer Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kayapalı, Bursa'nın İnegöl İlçesi yakınlarında yoğun sis nedeniyle meydana gelen zincirleme trafik kazasında yaralandı.
Nilüfer Turizmin Sahibi Kayapalı Kazada Yaralandı
13:52
7 Araç Birbirine Girdi Bursa’nın İnegöl ilçesinde yoğun sis sebebiyle meydana gelen trafik kazasında 7 araç birbirine girdi.
7 Araç Birbirine Girdi
12:27
Bursa'da 7 Araç Birbirine Girdi Bursa’nın İnegöl ilçesinde yoğun sis sebebiyle meydana gelen trafik kazasında 7 araç birbirine girdi.
Bursa'da 7 Araç Birbirine Girdi
15:33
"Kaza Geliyorum Dedi" İstanbul Gelişim Sanat tarafından 81 ilde sahnelenen ''KAZASIZ KUL OLMAZ'' adlı oyunu seyircilerin beğenisine sunuldu .
'Kaza  Geliyorum Dedi'
09:36
Türkiye'de İlk Kez Otobüs Seferleri Takip Edilecek Nilüfer Turizm, otobüs filosunu FiloTürk ile izleyecek.
Türkiye'de İlk Kez Otobüs Seferleri Takip Edilecek
17:57
Nilüfer Turizm Havsa'dan Yolcu Taşıyacak Nilüfer Turizm adına basın açıklaması yapan Avukat Şerif Acar İmer, yürütmeyi durdurma kararına uyduklarını ve bugün itibariyle Havsa'dan otobüslerini kaldıracaklarını bildirdi.
Nilüfer Turizm Havsa'dan Yolcu Taşıyacak
12:12
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Kadıköy, Ataşehir, Pendik ve Beykoz'da bazı bölgelerde 30 Mayıs - 2 Haziran tarihlerinde elektrik kesintisi yapılacak.
18:20
Nilüfer Turizm Bolu'da Seferlerini Durdurdu 2011 yılından bu yana Nilüfer Turizm acentesi olarak hizmet veren Bolulu iş adamı Naci Keskin, 30 Nisan itibarıyla seferleri durduracaklarını belirterek, "Bolu halkına en güzel hizmeti vermeye çalıştık."
16:24
Rekabet Kurulu Kararları Rekabet Kurulu, Geforno Holding BV ile Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ'nin ortak girişim şirketi kurmasına izin verdi.
10:54
Namaz İçin Durmayı Kabul Etmedi Sabah namazını kılmak istediğini ve durması gerektiğini söylediği şoförün, bunu reddettiğini öne sürdü.
Namaz İçin Durmayı Kabul Etmedi
11:37
Erol Evcil'in "Kara Para Aklama" Davasında Gerekçeli Kararı Açıklandı Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'nın para kasası olduğu iddia edilen Erol Evcil'in 15 yıl hapsin yanı sıra 1 milyon 274 bin 990 TL para cezasına çarptırıldığı kara para aklamasına ilişkin davada mahkeme gerekçeli kararanı açıkladı.
11:25
"Bankalardan Kredi Çekildi Ancak Geri Ödenmedi" İşadamı Erol Evcil'in 15 yıl hapis cezası aldığı kara para aklama davasının gerekçeli kararı açıklandı.
11:19
Erol Evcil'in Kara Para Aklama' Davasının Gerekçeli Kararında 'Nesim Malki Cinayeti' Vurgusu İstanbul 12.Ağır Ceza Mahkemesi görülen 220 sanıklı dava 20 Haziran 2012 tarihinde karara bağlandı.
12:50
Kar Yolları Kapattı, Otobüs Seferleri 3'den 1'e Düştü Yurdu etkisi altına alan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları otobüs seferlerini de olumsuz yönde etkiliyor.
Kar Yolları Kapattı, Otobüs Seferleri 3'den 1'e Düştü
12:28
Bursa Terminali'nde Yolcuları Turizm Şirketleri Mağdur Etmiş Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin ulaşım şirketi Burulaş tarafından yapılan açıklamada, iki gün önce şehirlerarası otobüs terminalinde yaşanan yolcu kriziyle ilgili mağduriyete turizm şirketlerinin sebep olduğu bildirildi.
Bursa Terminali'nde Yolcuları Turizm Şirketleri Mağdur Etmiş
13:45
Bolu'da Bir İlk Gerçekleşti Nilüfer Turizm Bolu Şubesi, Türkiye'deki şubeleri arasında bir ilki gerçekleştirerek çalışanlarına iletişim ve müşteri memnuniyeti için seminer verdi.
Bolu'da Bir İlk Gerçekleşti
09:15
Erol Evcil'e 15 Yıl Hapis 1 Milyon 250 Bin TL Ceza Karapara akladığı ve organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'nın kasası olduğu öne sürülen Erol Evcil 15 yıl hapis ve 1 milyon 250 bin TL para cezasına, Nilüfer Turizm'in sahibi Hüseyin Kayapalı da 15 yıl 10 hapis ve 1 milyon 250 bin TL para cezasına çarptırıldı.
Erol Evcil'e 15 Yıl Hapis 1 Milyon 250 Bin TL Ceza
11:56
Erol Eşrefoğlu'nun "Kara Para Aklama " Davasında Karar "Suç işlemek amacıyla örgüt kurdukları, bu örgüte üye oldukları ve kara para akladıkları" iddiasıyla 218 sanığın yargılandığı davada, iş adamı Erol Eşrefoğlu (Evcil) 15 yıl, Hüseyin Kayapalı ise 15 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.
10:43
Kara Paraya Af Yok! Mahkeme, organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'nın para kasasına ve daha birçok ismi rekor cezalara çarptırdı.
Kara Paraya Af Yok!
09:55
Erol Evcil ve Hüseyin Kayapalı'ya Ceza Yağdı / 15'er Yıl Hapis ve 1 Milyon 274 Biner TL Para Cezası İşadamı Erol Evcil ile Nilüfer Turizm'in sahibi Hüseyin Kayapalı'nın "kara para aklama" ve "örgüt kurmak ve yönetmek" suçlamalarıyla yargılandığı dava karara bağlandı.
Erol Evcil ve Hüseyin Kayapalı'ya Ceza Yağdı / 15'er Yıl Hapis ve 1 Milyon 274 Biner TL Para Cezası
09:38
Evcil ve Kayapalı'ya 15'er Yıl Hapis İşadamı Erol Evcil ile Nilüfer Turizm'in sahibi Hüseyin Kayapalı'nın kara para aklama iddiasıyla yargılandığı dava karara bağlandı.
16:18
Otobüs Firmasından Yolculara Babalar Günü Hediyesi Nilüfer Turizm Bolu Acentesi, Babalar Günü nedeniyle yolcularına kalem hediye etti.
Otobüs Firmasından Yolculara Babalar Günü Hediyesi
17:05
Evcil'in Şirketinde 'Kara Para Operasyonu' Bursa'da Erol Evcil'in gizli ortağı olduğu öne sürülen Hüseyin Kayapalı'ya ait 'Nilüfer Turizm'in merkez binasında, arama yapıldı.
Evcil'in Şirketinde 'Kara Para Operasyonu'
12:40
Otobüs Firmaları "Ölü Sezonu" Canlandırmaya Çalışıyor Zafer Akpınar - Yaz tatilinin ardından gelen Ramazan ve Kurban bayramlarında yüzde 100 dolulukla hizmet veren, şehirlerarası yolcu taşıyan otobüs firmaları, "ölü sezon" olarak tabir edilen bu dönemi aşmak için kampanya yarışına girdi.
18:15
Blue Bus ile Sadece 3 Liraya Şehirlerarası Yolculuk Türkiye karayolu yolcu taşımacılığının önemli firmalarından Nilüfer Turizm, müşterilerinin Blue Bus konforundan çok daha uygun fiyata yararlanabilmesi için yeni bir kampanya başlatıyor."2+1 yolculuk konforu 3 TL" ile bütün ArtıBilet üyeleri, 22 Kasım-15 Aralık tarihlerinde alacakları ikinci bilet için sadece 3 TL ödüyor.2011 yılında gerçekleştirdiği 41 milyon Euro'luk dev yatırımla, 2+1 koltuk düzeninde özel dizayn edilen Blue Bus konseptli araçlarla filosunu yenileyen Nilüfer Turizm, şimdi
Blue Bus ile Sadece 3 Liraya Şehirlerarası Yolculuk
16:58
Nilüfer, Araç Parkını 41 Milyon Euroya Yeniliyor Bu seneyi yenilenme yılı olarak ilan eden Nilüfer Turizm, iki farklı otobüs modelinin son markalarından toplam 141 adet sipariş verdi.
14:55
Otogarlarda Ramazan Öncesi Tatil Yoğunluğu Yaşanıyor Onbir ayın sultanı Ramazan gelmeden tatile çıkmak isteyen vatandaşlar, şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmaların yüzünü güldürüyor.
11:45
EBK'nın İthal Besi Sığırı Satışı Yapması Rekabete Aykırı Bulunmadı Rekabet Kurulu, EBK tarafından gerçekleştirilen ithal besi sığırı satışları üzerine yapılan inceleme sonucunda, soruşturma açılmasına gerek olmadığına karar verdi.
EBK'nın İthal Besi Sığırı Satışı Yapması Rekabete Aykırı Bulunmadı
13:51
Nilüfer Turizm'den Yüzde 50 İndirim Kampanyası Nilüfer Turizm, 'hayat Paylaştıkça Güzel, Erken Alın Paylaşalım' Kampanyası Kapsamında Fiyatlarında Yüzde 50 İndirime Başlıyor.
Nilüfer Turizm'den Yüzde 50 İndirim Kampanyası
18:41
Erol Evcil'in 16 Yıla Kadar Hapsi İstendi Erol Evcil ile Nilüfer Turizm'in Sahibi Hüseyin Kayapalı'nın da Aralarında Bulunduğu 218 Sanığın 'Kara Para Aklama' İddiasıyla Yargılandığı Dava Karar Aşamasına Geldi
21:06
Eski Yönetici Toprağa Verildi Silahlı Saldırıda Yaşamını Yitiren Balıkesirspor Eski Yöneticisi Ümit Tezcan Toprağa Verildi.
Eski Yönetici Toprağa Verildi
09:28
Yolcu Otobüsü Kamyona Çarptı Bursa-İzmir Karayolunda Meydana Gelen Trafik Kazasında 15 Yolcu Yaralandı.
Yolcu Otobüsü Kamyona Çarptı
12:37
Nilüfer Turizm, Bodrum Seferlerine Başladı Nilüfer Turizm, 2009 Yılında Başlayan Antalya Seferlerinden Sonra, Bu Yıl da Turizm Beldesi Bodrum'a Sefer Başlattı. Nilüfer Turizm Genel Müdürü Metin Cevizci, Nilüfer'in Ayrıcalığını ve Kalitesini Geniş Bir Çerçevede Yolculara Sunmayı Amaçladıklarını Söyledi.
14:31
Evcil'in Yargılandığı Davada Savcı, Mütalaasını Hazırlayamadı İşadamı Erol Evcil'in de Aralarında Bulunduğu 211 Sanık Hakkında "Suç Örgütü Oluşturmak, Rüşvet Vermek, Kara Para Aklamak ve Kara Parayla Servet Artırmak" Suçlamasıyla Devam Eden Davada Savcı, İş Yoğunluğu Nedeniyle Mütalaasını Hazırlayamadı.
15:48
Ağır Vasıta Sektörü 2010'dan Umutlu BURSA, (DHA) BURSA'da üretim yapan ve İstanbul'da düzenlenen Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İhtisas Fuarı'nda ilgi gören Grammer Koltuk Sistemleri A.
02:40
Yolların Ölü Sezonunda Kural Kıyasıya Rekabet Kış Sezonunda Düşen Müşteri Sayısını Artırmayı Hedefleyen Otobüs Firmaları Arasındaki Rekabet, Vatandaşlara Yarıyor. Şehirler Arası Yolcu Taşıyan Birçok Firma, Daha Fazla Kişi Taşıyabilmek Amacıyla Hazırladığı Müşteri Kartını Yolcularına Veriyor.
Yolların Ölü Sezonunda Kural Kıyasıya Rekabet
11:23
Yollarda ve Kampanyalarda Yarışıyorlar Kış Sezonunda Düşen Müşteri Sayısını Artırmayı Hedefleyen Otobüs Firmaları Arasındaki Rekabet, Vatandaşlara Yarıyor.
Yollarda ve Kampanyalarda Yarışıyorlar
15:52
Kamil Koç'tan Her Gün 2010 Kişiye 10 Tl'ye Bilet Kamil Koç Otobüsleri A.ş. 2010 Yılına Kampanya ile Başladı.
Kamil Koç'tan Her Gün 2010 Kişiye 10 Tl'ye Bilet
02:34
Nilüfer'den Tek Biletle Gidiş -Dönüş Nilüfer Turizmin, 5 -21 Ocak Tarihleri Arasında, Dönüş Biletinin Ücretsiz Sunulduğu Bildirildi.
Nilüfer'den Tek Biletle Gidiş -Dönüş
14:49
Nilüfer'de Yılın İlk Kampanyası, 'Dönüş Bedava' Kara Ulaşım Sektöründe Faaliyet Gösteren Nilüfer Turizm, Yeni Yılın İlk Kampanyasını Başlattı. Kampanya Doğrultusunda Nilüfer Turizm ile Seyahat Edeceklerin Dönüş Bileti Ücretsiz Olarak Olacak.
Nilüfer'de Yılın İlk Kampanyası, 'Dönüş Bedava'
16:35
Nilüfer Turizm, Domuz Gribine Karşı Otobüsleri Dezenfekte Ettiriyor Nilüfer Turizm, Son Günlerde Etkisini Gösteren Halk Arasında Domuz Gribi Olarak Bilinen H1n1 Virüsüne Karşı Bütün Otobüsleri Dezenfekte Ettiriyor.
Nilüfer Turizm, Domuz Gribine Karşı Otobüsleri Dezenfekte Ettiriyor
11:56
Mobil Çözümler Maliyet Düşürüp, Verimliliği Artırıyor Turkcell Kurumsal Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Yener, Mobil Çözümlerin, Kurumların Maliyetlerini Düşürmede ve Verimliliklerini Arttırmada Etkili Olduğunu Söyledi.
Mobil Çözümler Maliyet Düşürüp, Verimliliği Artırıyor
17:29
Nilüfer Turizm'in Sahibi Hüseyin Kayapalı Tahliye Oldu İş Adamı Erol Evcil (Eşrefoğlu) ile Birlikte "Kara Para Aklama" Suçlamasıyla Tutuklu Yargılanan Nilüfer Turizm'in Sahibi Hüseyin Kayapalı, Tahliye Oldu. Erol Evcil'in Tahliye Talebi İse Reddedildi.
16:02
Hüseyin Kayapalı Tahliye Edildi, Evcil'in Tutukluluk Hali Devam Ediyor 'Kara Para Aklamak' Suçundan Musevi Asıllı İşadamı Nesim Malki Cinayetinin Azmettiricisi Olduğu İddiasıyla Yargılanan Ünlü İşadamı Erol Evcil'le Birlikte Tutuklu Bulunan İşadamı Hüseyin Kayapalı, Yargılandığı İstanbul 12 Ağır Ceza Mahkemesi'nce Tahliye Edildi. Toplam 211 Sanığın Yargılandığı Davada Tek Tutuklu Sanık İse Erol Evcil Kaldı.
17:07
Otobüs Şirketleri Hizmet Rekabetinde Dondurmalı Seferlere Başladı Sıcakların Bastırmasıyla Birlikte Yolcu Bulmakta Zaman Zaman Zorlanan Otobüs Şirketleri, Hizmette de Rekabete Girdi. Halen Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Bünyesinde Faaliyet Gösteren Bursa Merkezli Nilüfer Turizm, Geleneksel Dondurma İkramına Başladı.
Otobüs Şirketleri Hizmet Rekabetinde Dondurmalı Seferlere Başladı
21:01
Erol Evcil'in Kara Para Aklaması Davası Organize Suç Örgütü Lideri Alaattin Çakıcı'nın Para Kasası Olduğu Öne Sürülen Erol Evcil ile Nilüfer Turizm'in Sahibi Hüseyin Kayapal'ın da Aralarında Bulunduğu 211 Sanığın Yargılandığı Davaya Devam Edildi.
17:16
Erol Evcil ile Nilüfer Turizmin Eski Sahibi Kayapalı'nın Yargılandığı Davaya Devam Edildi Alaattin Çakıcı'nın Para Kasası Olduğu İddia Edilen Erol Evcil'in Yargılandığı Davada 4 Sanık Daha Tahliye Edildi. Son Tahliyelerle Örgüt Suçu Kapsamında Görülen Davada Tutuklu Olarak Yargılanan Erol Evcil ve Nilüfer Turizmin Eski Sahibi Hüseyin Kayapalı Kaldı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 20:57:21. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NİLÜFER TURİZM HABERLERİ
[Hata Bildir]