16:2700
SON DAKİKA NİLÜFER TURİZM HABERLERİ

Son Dakika Nilüfer Turizm Haberleri

   

  'Kaza Geliyorum Dedi'

  "Kaza Geliyorum Dedi"

  İstanbul Gelişim Sanat tarafından 81 ilde sahnelenen ''KAZASIZ KUL OLMAZ'' adlı oyunu seyircilerin beğenisine sunuldu . (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Türkiye'de İlk Kez Otobüs Seferleri Takip Edilecek

  Türkiye'de İlk Kez Otobüs Seferleri Takip Edilecek

  Nilüfer Turizm, otobüs filosunu FiloTürk ile izleyecek. (05 Aralık 2013 Perşembe )

   

  Nilüfer Turizm Havsa'dan Yolcu Taşıyacak

  Nilüfer Turizm Havsa'dan Yolcu Taşıyacak

  Nilüfer Turizm adına basın açıklaması yapan Avukat Şerif Acar İmer, yürütmeyi durdurma kararına uyduklarını ve bugün itibariyle Havsa'dan otobüslerini kaldıracaklarını bildirdi. (05 Haziran 2013 Çarşamba )

   

  İstanbul'da Elektrik Kesintisi

  Kadıköy, Ataşehir, Pendik ve Beykoz'da bazı bölgelerde 30 Mayıs - 2 Haziran tarihlerinde elektrik kesintisi yapılacak. (29 Mayıs 2013 Çarşamba )

   

  Nilüfer Turizm Bolu'da Seferlerini Durdurdu

  2011 yılından bu yana Nilüfer Turizm acentesi olarak hizmet veren Bolulu iş adamı Naci Keskin, 30 Nisan itibarıyla seferleri durduracaklarını belirterek, "Bolu halkına en güzel hizmeti vermeye çalıştık." (30 Nisan 2013 Salı )

   

  Rekabet Kurulu Kararları

  Rekabet Kurulu, Geforno Holding BV ile Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ'nin ortak girişim şirketi kurmasına izin verdi. (15 Mart 2013 Cuma )

   

  Bolu'da Bir İlk Gerçekleşti

  Bolu'da Bir İlk Gerçekleşti

  Nilüfer Turizm Bolu Şubesi, Türkiye'deki şubeleri arasında bir ilki gerçekleştirerek çalışanlarına iletişim ve müşteri memnuniyeti için seminer verdi. (26 Haziran 2012 Salı )

   

  Erol Evcil'e 15 Yıl Hapis 1 Milyon 250 Bin TL Ceza

  Erol Evcil'e 15 Yıl Hapis 1 Milyon 250 Bin TL Ceza

  Karapara akladığı ve organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'nın kasası olduğu öne sürülen Erol Evcil 15 yıl hapis ve 1 milyon 250 bin TL para cezasına, Nilüfer Turizm'in sahibi Hüseyin Kayapalı da 15 yıl 10 hapis ve 1 milyon 250 bin TL para cezasına çarptırıldı. (22 Haziran 2012 Cuma )

   

  Erol Eşrefoğlu'nun "Kara Para Aklama " Davasında Karar

  "Suç işlemek amacıyla örgüt kurdukları, bu örgüte üye oldukları ve kara para akladıkları" iddiasıyla 218 sanığın yargılandığı davada, iş adamı Erol Eşrefoğlu (Evcil) 15 yıl, Hüseyin Kayapalı ise 15 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. (21 Haziran 2012 Perşembe )

   

  Kara Paraya Af Yok!

  Kara Paraya Af Yok!

  Mahkeme, organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'nın para kasasına ve daha birçok ismi rekor cezalara çarptırdı. (21 Haziran 2012 Perşembe )

   

  Erol Evcil ve Hüseyin Kayapalı'ya Ceza Yağdı / 15'er Yıl Hapis ve 1 Milyon 274 Biner TL Para Cezası

  Erol Evcil ve Hüseyin Kayapalı'ya Ceza Yağdı / 15'er Yıl Hapis ve 1 Milyon 274 Biner TL Para Cezası

  İşadamı Erol Evcil ile Nilüfer Turizm'in sahibi Hüseyin Kayapalı'nın "kara para aklama" ve "örgüt kurmak ve yönetmek" suçlamalarıyla yargılandığı dava karara bağlandı. (21 Haziran 2012 Perşembe )

   

  Evcil ve Kayapalı'ya 15'er Yıl Hapis

  İşadamı Erol Evcil ile Nilüfer Turizm'in sahibi Hüseyin Kayapalı'nın kara para aklama iddiasıyla yargılandığı dava karara bağlandı. (21 Haziran 2012 Perşembe )

   

  Otobüs Firmasından Yolculara Babalar Günü Hediyesi

  Otobüs Firmasından Yolculara Babalar Günü Hediyesi

  Nilüfer Turizm Bolu Acentesi, Babalar Günü nedeniyle yolcularına kalem hediye etti. (17 Haziran 2012 Pazar )

   

  Evcil'in Şirketinde 'Kara Para Operasyonu'

  Evcil'in Şirketinde 'Kara Para Operasyonu'

  Bursa'da Erol Evcil'in gizli ortağı olduğu öne sürülen Hüseyin Kayapalı'ya ait 'Nilüfer Turizm'in merkez binasında, arama yapıldı. (06 Haziran 2012 Çarşamba )

   

  Otobüs Firmaları "Ölü Sezonu" Canlandırmaya Çalışıyor

  Zafer Akpınar - Yaz tatilinin ardından gelen Ramazan ve Kurban bayramlarında yüzde 100 dolulukla hizmet veren, şehirlerarası yolcu taşıyan otobüs firmaları, "ölü sezon" olarak tabir edilen bu dönemi aşmak için kampanya yarışına girdi. (12 Aralık 2011 Pazartesi )

   

  Blue Bus ile Sadece 3 Liraya Şehirlerarası Yolculuk

  Blue Bus ile Sadece 3 Liraya Şehirlerarası Yolculuk

  Türkiye karayolu yolcu taşımacılığının önemli firmalarından Nilüfer Turizm, müşterilerinin Blue Bus konforundan çok daha uygun fiyata yararlanabilmesi için yeni bir kampanya başlatıyor."2+1 yolculuk konforu 3 TL" ile bütün ArtıBilet üyeleri, 22 Kasım-15 Aralık tarihlerinde alacakları ikinci bilet için sadece 3 TL ödüyor.2011 yılında gerçekleştirdiği 41 milyon Euro'luk dev yatırımla, 2+1 koltuk düzeninde özel dizayn edilen Blue Bus konseptli araçlarla filosunu yenileyen Nilüfer Turizm, şimdi (19 Kasım 2011 Cumartesi )

   

  Nilüfer, Araç Parkını 41 Milyon Euroya Yeniliyor

  Bu seneyi yenilenme yılı olarak ilan eden Nilüfer Turizm, iki farklı otobüs modelinin son markalarından toplam 141 adet sipariş verdi. (06 Ağustos 2011 Cumartesi )

   

  Otogarlarda Ramazan Öncesi Tatil Yoğunluğu Yaşanıyor

  Onbir ayın sultanı Ramazan gelmeden tatile çıkmak isteyen vatandaşlar, şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmaların yüzünü güldürüyor. (25 Temmuz 2011 Pazartesi )

   

  EBK'nın İthal Besi Sığırı Satışı Yapması Rekabete Aykırı Bulunmadı

  EBK'nın İthal Besi Sığırı Satışı Yapması Rekabete Aykırı Bulunmadı

  Rekabet Kurulu, EBK tarafından gerçekleştirilen ithal besi sığırı satışları üzerine yapılan inceleme sonucunda, soruşturma açılmasına gerek olmadığına karar verdi. (20 Haziran 2011 Pazartesi )

   

 

  Nilüfer Turizm'den Yüzde 50 İndirim Kampanyası

  Nilüfer Turizm'den Yüzde 50 İndirim Kampanyası

  Nilüfer Turizm, 'hayat Paylaştıkça Güzel, Erken Alın Paylaşalım' Kampanyası Kapsamında Fiyatlarında Yüzde 50 İndirime Başlıyor. (02 Mart 2011 Çarşamba )

   

  Erol Evcil'in 16 Yıla Kadar Hapsi İstendi

  Erol Evcil ile Nilüfer Turizm'in Sahibi Hüseyin Kayapalı'nın da Aralarında Bulunduğu 218 Sanığın 'Kara Para Aklama' İddiasıyla Yargılandığı Dava Karar Aşamasına Geldi (31 Ocak 2011 Pazartesi )

   

  Eski Yönetici Toprağa Verildi

  Eski Yönetici Toprağa Verildi

  Silahlı Saldırıda Yaşamını Yitiren Balıkesirspor Eski Yöneticisi Ümit Tezcan Toprağa Verildi. (07 Aralık 2010 Salı )

   

  Yolcu Otobüsü Kamyona Çarptı

  Yolcu Otobüsü Kamyona Çarptı

  Bursa-İzmir Karayolunda Meydana Gelen Trafik Kazasında 15 Yolcu Yaralandı. (28 Ekim 2010 Perşembe )

   

  Nilüfer Turizm, Bodrum Seferlerine Başladı

  Nilüfer Turizm, 2009 Yılında Başlayan Antalya Seferlerinden Sonra, Bu Yıl da Turizm Beldesi Bodrum'a Sefer Başlattı. Nilüfer Turizm Genel Müdürü Metin Cevizci, Nilüfer'in Ayrıcalığını ve Kalitesini Geniş Bir Çerçevede Yolculara Sunmayı Amaçladıklarını Söyledi. (26 Haziran 2010 Cumartesi )

   

  Evcil'in Yargılandığı Davada Savcı, Mütalaasını Hazırlayamadı

  İşadamı Erol Evcil'in de Aralarında Bulunduğu 211 Sanık Hakkında "Suç Örgütü Oluşturmak, Rüşvet Vermek, Kara Para Aklamak ve Kara Parayla Servet Artırmak" Suçlamasıyla Devam Eden Davada Savcı, İş Yoğunluğu Nedeniyle Mütalaasını Hazırlayamadı. (28 Nisan 2010 Çarşamba )

   

  Ağır Vasıta Sektörü 2010'dan Umutlu

  BURSA, (DHA) BURSA'da üretim yapan ve İstanbul'da düzenlenen Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İhtisas Fuarı'nda ilgi gören Grammer Koltuk Sistemleri A. (29 Mart 2010 Pazartesi )

   

  Yolların Ölü Sezonunda Kural Kıyasıya Rekabet

  Yolların Ölü Sezonunda Kural Kıyasıya Rekabet

  Kış Sezonunda Düşen Müşteri Sayısını Artırmayı Hedefleyen Otobüs Firmaları Arasındaki Rekabet, Vatandaşlara Yarıyor. Şehirler Arası Yolcu Taşıyan Birçok Firma, Daha Fazla Kişi Taşıyabilmek Amacıyla Hazırladığı Müşteri Kartını Yolcularına Veriyor. (13 Ocak 2010 Çarşamba )

   

  Yollarda ve Kampanyalarda Yarışıyorlar

  Yollarda ve Kampanyalarda Yarışıyorlar

  Kış Sezonunda Düşen Müşteri Sayısını Artırmayı Hedefleyen Otobüs Firmaları Arasındaki Rekabet, Vatandaşlara Yarıyor. (11 Ocak 2010 Pazartesi )

   

  Kamil Koç'tan Her Gün 2010 Kişiye 10 Tl'ye Bilet

  Kamil Koç'tan Her Gün 2010 Kişiye 10 Tl'ye Bilet

  Kamil Koç Otobüsleri A.ş. 2010 Yılına Kampanya ile Başladı. (07 Ocak 2010 Perşembe )

   

  Nilüfer'den Tek Biletle Gidiş -Dönüş

  Nilüfer'den Tek Biletle Gidiş -Dönüş

  Nilüfer Turizmin, 5 -21 Ocak Tarihleri Arasında, Dönüş Biletinin Ücretsiz Sunulduğu Bildirildi. (04 Ocak 2010 Pazartesi )

   

  Nilüfer'de Yılın İlk Kampanyası, 'Dönüş Bedava'

  Nilüfer'de Yılın İlk Kampanyası, 'Dönüş Bedava'

  Kara Ulaşım Sektöründe Faaliyet Gösteren Nilüfer Turizm, Yeni Yılın İlk Kampanyasını Başlattı. Kampanya Doğrultusunda Nilüfer Turizm ile Seyahat Edeceklerin Dönüş Bileti Ücretsiz Olarak Olacak. (02 Ocak 2010 Cumartesi )

   

  Nilüfer Turizm, Domuz Gribine Karşı Otobüsleri Dezenfekte Ettiriyor

  Nilüfer Turizm, Domuz Gribine Karşı Otobüsleri Dezenfekte Ettiriyor

  Nilüfer Turizm, Son Günlerde Etkisini Gösteren Halk Arasında Domuz Gribi Olarak Bilinen H1n1 Virüsüne Karşı Bütün Otobüsleri Dezenfekte Ettiriyor. (30 Ekim 2009 Cuma )

   

  Mobil Çözümler Maliyet Düşürüp, Verimliliği Artırıyor

  Mobil Çözümler Maliyet Düşürüp, Verimliliği Artırıyor

  Turkcell Kurumsal Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Yener, Mobil Çözümlerin, Kurumların Maliyetlerini Düşürmede ve Verimliliklerini Arttırmada Etkili Olduğunu Söyledi. (29 Mayıs 2009 Cuma )

   

  Nilüfer Turizm'in Sahibi Hüseyin Kayapalı Tahliye Oldu

  İş Adamı Erol Evcil (Eşrefoğlu) ile Birlikte "Kara Para Aklama" Suçlamasıyla Tutuklu Yargılanan Nilüfer Turizm'in Sahibi Hüseyin Kayapalı, Tahliye Oldu. Erol Evcil'in Tahliye Talebi İse Reddedildi. (15 Ağustos 2008 Cuma )

   

  Hüseyin Kayapalı Tahliye Edildi, Evcil'in Tutukluluk Hali Devam Ediyor

  'Kara Para Aklamak' Suçundan Musevi Asıllı İşadamı Nesim Malki Cinayetinin Azmettiricisi Olduğu İddiasıyla Yargılanan Ünlü İşadamı Erol Evcil'le Birlikte Tutuklu Bulunan İşadamı Hüseyin Kayapalı, Yargılandığı İstanbul 12 Ağır Ceza Mahkemesi'nce Tahliye Edildi. Toplam 211 Sanığın Yargılandığı Davada Tek Tutuklu Sanık İse Erol Evcil Kaldı. (15 Ağustos 2008 Cuma )

   

  Otobüs Şirketleri Hizmet Rekabetinde Dondurmalı Seferlere Başladı

  Otobüs Şirketleri Hizmet Rekabetinde Dondurmalı Seferlere Başladı

  Sıcakların Bastırmasıyla Birlikte Yolcu Bulmakta Zaman Zaman Zorlanan Otobüs Şirketleri, Hizmette de Rekabete Girdi. Halen Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Bünyesinde Faaliyet Gösteren Bursa Merkezli Nilüfer Turizm, Geleneksel Dondurma İkramına Başladı. (14 Temmuz 2008 Pazartesi )

   

  Erol Evcil'in Kara Para Aklaması Davası

  Organize Suç Örgütü Lideri Alaattin Çakıcı'nın Para Kasası Olduğu Öne Sürülen Erol Evcil ile Nilüfer Turizm'in Sahibi Hüseyin Kayapal'ın da Aralarında Bulunduğu 211 Sanığın Yargılandığı Davaya Devam Edildi. (14 Mayıs 2008 Çarşamba )

   

  Erol Evcil ile Nilüfer Turizmin Eski Sahibi Kayapalı'nın Yargılandığı Davaya Devam Edildi

  Alaattin Çakıcı'nın Para Kasası Olduğu İddia Edilen Erol Evcil'in Yargılandığı Davada 4 Sanık Daha Tahliye Edildi. Son Tahliyelerle Örgüt Suçu Kapsamında Görülen Davada Tutuklu Olarak Yargılanan Erol Evcil ve Nilüfer Turizmin Eski Sahibi Hüseyin Kayapalı Kaldı. (14 Mayıs 2008 Çarşamba )

   

  TMSF'nin El Koyduğu Nilüfer Turizm'in Gelirlerinde Yüzde 35 Artış Oldu

  TMSF'nin El Koyduğu Nilüfer Turizm'in Gelirlerinde Yüzde 35 Artış Oldu

  TMSF'nin Kayyum Olarak Atandığı Nilüfer Turizm ve Grup Şirketlerinin Devralındığı 2006'dan Bu Yana Şaşırtıcı Bir Büyüme Sağladığı Belirtilerek, Gelirlerinin Yüzde 35 Artışla 9 Milyon 174 Bin 225 YTL'den, 12 Milyon 419 Bin 10 YTL'ye Çıktığı Belirtildi. (01 Mayıs 2008 Perşembe )

   

  Turizm firmalarının yazıhanelerindeki görevlileri gasp eden 3 kişi yakalandı

  Esenler otogarında otobüslerde yardımcı eleman olarak çalışan üç kişi, Avcılar ve Sarıyer'de üç ayrı turizm firmasına ait yazıhanenin görevlilerini gasp ettikleri iddiasıyla gözaltına alındı. (02 Mart 2008 Pazar )

   

  Nilüfer Turizm'in 'Artı Bilet' kampanyasına yoğun ilgi

  Nilüfer Turizm'in "Artı Bilet" kampanyasına yoğun ilgi

  Nilüfer Turizm, 8 aydır geliştirilen ve sektöründe ilk kez kullanılan bir yazılım sayesinde form doldurmadan, kart taşımadan, sadece bir mesajla artı bilet üyesi olan yolcularına ekstra indirim ve sürprizler sunuyor. (25 Şubat 2008 Pazartesi )

   

  Nilüfer Turizm'in Artı Bilet Kampanyası Büyük İlgi Gördü

  Nilüfer Turizm'in Artı Bilet Kampanyası Büyük İlgi Gördü

  Teknolojiyi En İyi Kullanan Firma Olan Nilüfer Turizm'in Sadece Bir Mesajla Ekstra İndirim ve Süprizler Sunduğu Artı Bilet Kampanyası Büyük İlgi Gördü. (25 Şubat 2008 Pazartesi )

   

  Erol Evcil Davasında 7 Kişi Daha Tahliye Edildi

  Alaattin Çakıcı'nın Para Kasası Olduğu İddia Edilen ve Kara Para Aklamaktan Hakkında 26 Yıla Kadar Hapis Talebiyle Dava Açılan Erol Evcil ve 210 Sanığın Yargılanmasına Devam Edildi. (27 Aralık 2007 Perşembe )

   

  Nilüfer Turizm'den Müşterilerine Kahvaltı Hizmeti

  Nilüfer Turizm'den Müşterilerine Kahvaltı Hizmeti

  Nilüfer Turizm, Gece Seferlerinde Yolculuk Yapan Yolcularına Kahvaltı Servisi Sunuyor. Menüde Tereyağından Krem Peynire, Reçelden Sıcak İçeceğe ve Özel Taze Ekmeğe Kadar Eksiksiz Bir Kahvaltı Yer Alıyor. Gece Yolculuk Yapan Tüm Nilüfer Turizm Yolcuları, Sabah 08:00 Seferleri Dahil Olmak Üzere, Sabahın İlk Işıkları ile Servis Edilen Kahvaltıyla Güne Taze Bir Başlangıç Yapıyorlar. (05 Aralık 2007 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 16:27:18. #1.12#