SON DAKİKA NURETTİN VEREN HABERLERİ

Son Dakika Nurettin Veren Haberleri

 • 23 Ağustos 2016 21:53Nurettin Veren: Gülen'e Göre Amerika MedineNurettin Veren: Gülen'e Göre Amerika MedineBir zamanlar teröristbaşı Fethullah Gülen ' e en yakın isimlerden biri olan Nurettin Veren, FETÖ'nün algı operasyonunu anlattı.
 • 23 Ağustos 2016 09:04Fethullah Gülen'in Skandal Ses Kaydı Ortaya ÇıktıFethullah Gülen'in Skandal Ses Kaydı Ortaya ÇıktıA Haber ekranlarında yayınlanan Toplumsal Hafıza programında "Gülen'in karakutusu olarak bilinen Nurettin Veren, Teröristbaşı Gülen hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 • 23 Ağustos 2016 07:51Gülen'in Skandal Ses Kaydı: Bölünmede Bizim de Çıkarımız Varsa İştirak EderizGülen'in Skandal Ses Kaydı: Bölünmede Bizim de Çıkarımız Varsa İştirak EderizFethullah Gülen, yayınlanan ses kaydında 1988 yılında Türkiye'nin parçalanacağını ve kendilerinin de bu projenin içerisinde yer alacağını söylüyor.
 • 19 Ağustos 2016 19:49Zaman Gazetesi'nin Eski Sahibi Gözaltına AlındıZaman Gazetesi'nin Eski Sahibi Gözaltına AlındıFETÖ'nün yayın organı Zaman Gazetesi'nin eski imtiyaz sahibi Alaaddin Kaya, Balıkesir'in Edremit ilçesinde gözaltına alındı.
 • 18 Ağustos 2016 07:46Ergin Saygun: Erdoğan'ın Hastane Ziyareti, Hain Planı BozduErgin Saygun: Erdoğan'ın Hastane Ziyareti, Hain Planı BozduHastanede tedavi gördüğü günleri hatırlatan Saygun, "FETÖ'nün 'Saygun ölsün, AK Parti zor durumda kalsın' oyununu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın o dönemde beni ziyaret etmesi bozdu" dedi.
 • 17 Ağustos 2016 15:19Nurettin Veren: Gülen'in Futbola İlgisi Fenerbahçe Maçıyla BaşladıNurettin Veren: Gülen'in Futbola İlgisi Fenerbahçe Maçıyla BaşladıGazeteci Nurettin Veren, "Fethullah Gülen 83-84 yılında arandığı için sürekli yer değiştiriyordu. Bir sabah uyandığında Fenerbahçeli taraftarların toplandığını gördü ve bu ilgisini çekti." dedi.
 • 10 Ağustos 2016 12:40Türksat Yönetim Kurulu Başkanı Gönül'den Fetö/pdy ile İlişkili Olduğu İddialarına YanıtTürksat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Vecdi Gönül, FETÖ/PDY ile ilişkili olduğu iddiaları üzerine yaptığı açıklamada, yarım asrı aşan devlet hizmetinde herhangi bir illegal grubun, şahsın ya da örgütün desteğiyle bir yere gelmediğini, bu örgüte ne bir yardımda bulunduğunu, ne de onların kendisine bir yardımda bulunduğunu belirtti.
 • 09 Ağustos 2016 11:24Eski Cemaatçiler Canlı Yayında Birbirlerine GirdilerEski Cemaatçiler Canlı Yayında Birbirlerine GirdilerGeçmişte Gülen Cemaati'nin içinde yer alan Latif Erdoğan ve Nurettin Veren, CNN Türk canlı yayınında "Yalan söylüyorsun" tartışması üzerinden birbirlerine girdi.
 • 08 Ağustos 2016 23:18Eski Cemaatçiler Ekranda KapıştıEski Cemaatçiler Ekranda KapıştıFetullah Gü;len'in yanında 45 yıl yö;neticilik yapan gazeteci-yazar Latif Erdoğan Habertü;rk ekranlarına konuk oldu.
 • 08 Ağustos 2016 23:08Eski Cemaatçiler Ekranda KapıştıEski Cemaatçiler Ekranda KapıştıFetullah Gü;len'in yanında 45 yıl yö;neticilik yapan gazeteci-yazar Latif Erdoğan Habertü;rk ekranlarına konuk oldu.
 • 07 Ağustos 2016 12:27Işılay Saygın: Bu Kirli Bir İftiraIşılay Saygın: Bu Kirli Bir İftiraESKİ Bakan ve 5 dönem milletvekilliği yapan Işılay Saygın, kendisinin Fethullah Gülen'in isteği ile bakan yapıldığını ileri süren Nurettin Veren'in iddialarına "Kirli bir iftira" dedi.
 • 07 Ağustos 2016 00:15Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı vatandaşlar, Taksim Meydanı'ndaki "demokrasi nöbeti"ne devam ediyor.
 • 06 Ağustos 2016 12:14Nurettin Veren'den İşkence İtirafıNurettin Veren'den İşkence İtirafıCNN Türk'teki Türkiye'nin Gündemi programına katılan Fethullah Gülen'in bir dönem en yakınındaki isimlerden Nurettin Verel, birlikte Programın sunucusu Didem Arslan Yılmaz'ın "Fethullah Gülen'in kızdığı koca koca adamlar falakaya yatırılıyormuş. Falakanın bir ucunu da siz tutuyormuşsunuz?" şeklindeki.
 • 06 Ağustos 2016 10:52Gülen'in Eski Sağ Kolu: Akşener'i Çiller'e Cemaat Tavsiye EttiGülen'in Eski Sağ Kolu: Akşener'i Çiller'e Cemaat Tavsiye EttiBir dönem Gülen'in sağ kolu olan Nurettin Veren, Meral Akşener'i Çiller'e cemaatin tavsiye ettiğini söyledi, "Gülen'le beraber FEM Dershanesi Genel Müdürü'nü falakaya yatırdık." dedi.
 • 22 Temmuz 2016 17:21Fetö'nün "Çatı İddianamesi" Kabul Edildi (7)Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) ile ilgili "çatı iddianamesi"nde, FETÖ'nün sivil toplumu kendi haline bırakmayıp, kendine hizmet eden bağlı kuruluşlara dönüştürdüğü belirtilerek "Kadrolaşma ile yargı, ordu, emniyet ve bakanlıklar, onun denetimine girip kolluk gücüne dönüşmektedir.
 • 15 Temmuz 2016 16:15Fetö'nün "Çatı İddianamesi" Mahkemeye Gönderildi (7)Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) ile ilgili "çatı iddianamesi"nde, FETÖ'nün sivil toplumu kendi haline bırakmayıp, kendine hizmet eden bağlı kuruluşlara dönüştürdüğü belirtilerek, "Kadrolaşma ile yargı, ordu, emniyet ve bakanlıklar, onun denetimine girip kolluk gücüne dönüşmektedir.
 • 26 Ekim 2015 19:10Ergenekon" Davası Temyiz Duruşması"Ergenekon" davasının temyiz duruşmasında 12. gün tamamlandı.
 • 25 Mart 2009 16:522. İddianemeden: Sanıklar, Maillerle Gazetecilerden Toplantılara Destek İstemişİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Yürütülen Ergenekon Davasının İkinci İddianamesinde, Sanıklar Arasında İlginç Mail Trafiği Dikkar Çekiyor.
 • 29 Haziran 2006 05:43Yazar ne yazar?Ruhat Mengi - Kanaltürk'te Fethullah Gülen'le ilgili olarak '2 numaralı adamı' denilen Nurettin Veren'in yaptığı konuşmaların bazı bölümlerini dün köşemde verdim
 • 28 Haziran 2006 10:33Fethullah Gülen'i tanımak...Ruhat Mengi - Pazartesi akşamı Kanaltürk'te Fethullah Gülen'in uzun süre bir numaralı adamı, onun kuruluşlarının da hissedarı ve yöneticisi olan Nurettin Veren'in konuşması vardı
 • 10 Aralık 2005 10:37Durdurulan söyleşininFethullah Gülen'in yakın arkadaşı Nurettin Veren'le Cumhuriyet gazetesi için yaptığı ancak mahkeme kararıyla durdurulan röportajı "Fethullah Gülen'in 40 Yıllık Serüveni-2" adıyla kitaplaştıran g...Milliyet Kitap geliyor!
 • 02 Kasım 2005 08:33Veren, Fethullah Gülen'i suçladıGazeteci ve Yazarlar Vakfı kurucu başkanı, Zaman gazetesi kurucusu ve eski yöneticisi, Samanyolu televizyonu kurucusu ve yönetim kurulu üyesi Nurettin Veren, törenle İşçi Partisi'ne (İP) katıldı....
 • 02 Kasım 2005 02:51Gülen'in adamı İP'teGazeteci ve Yazarlar Vakfı Kurucu Başkanı olan ve Fethullah Gülen'e yakınlığıyla tanınan Nurettin Veren, İşçi Partisi'ne (İP) katıldı. Dün düzenlenen törende konuşan İP lideri Doğu Perinçek...
 • 02 Kasım 2005 02:41Nurettin Veren İP'li olduNurettin Veren, Doğu Perinçek liderliğindeki İşçi Partisi'ne (İP) katıldı. İP'in İstanbul'daki parti merkezinde gerçekleşen törende, Veren'e rozetini Perinçek taktı.
 • 01 Kasım 2005 04:09Zaman'ın kurucusu İP'ye katılıyorGazeteci ve Yazarlar Vakfı'nın kurucu başkanı, Zaman gazetesi kurucusu ve eski yöneticisi, Samanyolu televizyonu kurucusu ve yönetim kurulu üyesi Nurettin Veren, İşçi Partisi'ne (İP) katılıyor. İ...Bakanlar Kurulu yasa hazırlıyor