SON DAKİKA NURETTİN VEREN HABERLERİ

Son Dakika Nurettin Veren Haberleri

 • 00:08 Paralel Devlet Yapılanması'nın "Casusluk ve Yasa Dışı Dinleme" İddianamesi (4) Paralel Devlet Yapılanması'nın "casusluk ve yasa dışı dinleme" soruşturması kapsamında 23'ü tutuklu 143 şüpheli hakkında hazırlanan iddianamede, "Şüphelilerin amaçlarına ulaşmak için araç suçları kesintisiz ve sürekli bir şekilde toplumun tüm katmanlarına karşı işledikleri anlaşılmıştır" denildi.
 • 19:10 Ergenekon" Davası Temyiz Duruşması "Ergenekon" davasının temyiz duruşmasında 12. gün tamamlandı.
 • 12:01 Antalya 'Paralel Yapı' Operasyonunda Gözaltına 7 Şüpheli Adliyeye Sevk Edildi Antalya 'Paralel Yapı' Operasyonunda Gözaltına 7 Şüpheli Adliyeye Sevk Edildi 'Paralel yapı' operasyonunda gözaltına 7 şüpheli adliyeye sevk edildi ANTALYA merkezli 5 ilde düzenlenen 'paralel yapı' operasyonunda gözaltına alınan 7 emniyet mensubu sabah saatlerinde sağlık kontrolü sonrası adliyeye sevk edildi.
 • 11:44 Paralel Yapı' Şüphelileri Adliyeye Sevk Edildi Paralel Yapı' Şüphelileri Adliyeye Sevk Edildi Antalya merkezli 5 ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen ’paralel yapı’ operasyonunda gözaltına alınan 7 şüpheli, adliyeye sevk edildi.
 • 11:31 Paralel Yapı' Operasyonunda Gözalınan 7 Şüpheli Adliyeye Sevk Edildi Paralel Yapı' Operasyonunda Gözalınan 7 Şüpheli Adliyeye Sevk Edildi Antalya merkezli 5 ilde düzenlenen 'paralel yapı' operasyonunda gözaltına alınan 7 emniyet mensubu sabah saatlerinde sağlık kontrolü sonrası adliyeye sevk edildi.
 • 12:54 Antalya'da 'Paralel Yapı' Operasyonunda 7 Gözaltı Antalya merkezli 5 ilde düzenlenen 'paralel yapı' operasyonunda aralarında emniyet müdürü, amiri ve polis memurunun da bulunduğu 7 kişi gözaltına alındı, 6 kişi aranıyor.
 • 19:08 Emniyette "Paralel Yapı" Operasyonu İstanbul 1. Sulh Ceza Hakimliği, 8 kişinin tutuklanmasına gerekçe olarak, birçok kişinin takma isimlerle dinlenildiği belirtilen İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişliği'nin raporlarını gösterdi Bu raporlarda, aralarında siyasetçi, milletvekili, gazeteci, yazar, yargı mensubu, emniyet müdürü, jandarma görevlisi, kanaat önderleri, sanatçılar, iş adamları, siyasetçiler, akademisyenlerin de bulunduğu çok sayıda kişinin "Ergenekon, organize suç örgütü ve illegal faaliyet gösteren şahıslarla irtibatlı şahıs olarak" gösterilerek dinlenildiği belirtildi İfade sorgu zaptında, şüphelilerin, mahkeme hakiminden kişinin gerçek kimliğini gizleyerek yargıyı yanıltma amacı güttükleri dile getirildi Serbest bırakılan 6 kişiden 4'ü hakkında yurt dışına çıkış yasağı konuldu.
 • 19:05 Gazeteci Yanardağ: Üretilen Delillerle Hapsedildik Gazeteci Yanardağ: Üretilen Delillerle Hapsedildik Ergenekon Davası kapsamında aldığı 10 yıl 6 ay cezasını nedeniyle Muğla Cezaevi'nde yatan Yurt Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ, "Bu ülkede adalet ve hukuk katledildi.
 • 17:51 Kıyamet Kopara 'Islak İmzalı Belge' Kıyamet Kopara 'Islak İmzalı Belge' 'Islak İmzalı Belge' ile İlgili Hazırlanan İddianamede Sanıklar Hakim Karşısına Çırken Belgenin Tam Metni Basına Yansıdı
 • 12:16 AKP ve Gülen Hakkında Şok Plan İddiası AKP ve Gülen Hakkında Şok Plan İddiası Taraf Gazetesi'nin Haberine Göre, "Ergenekon Davasının Gündemi Değiştiriliyor Havası Oluşmadan" Eylemler Yapılması İsteniyor.
 • 16:52 2. İddianemeden: Sanıklar, Maillerle Gazetecilerden Toplantılara Destek İstemiş İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Yürütülen Ergenekon Davasının İkinci İddianamesinde, Sanıklar Arasında İlginç Mail Trafiği Dikkar Çekiyor.
 • 16:37 RTÜK "Bin Bir Gece"deki Ahlaksız Teklife Uyarı Verdi RTÜK Bin Bir Gece İsimli Dizide Bir İşadamının Çalışanına Yaptığı Ahlaksız Teklif Nedeniyle Kanal D'yi Uyardı. Üst Kurul, Durumun İnsan Onuru ve Temel İnsan Haklarına Aykırı Olduğu Kararına Vardı.
 • 05:43 Yazar ne yazar? Ruhat Mengi - Kanaltürk'te Fethullah Gülen'le ilgili olarak '2 numaralı adamı' denilen Nurettin Veren'in yaptığı konuşmaların bazı bölümlerini dün köşemde verdim
 • 10:33 Fethullah Gülen'i tanımak... Ruhat Mengi - Pazartesi akşamı Kanaltürk'te Fethullah Gülen'in uzun süre bir numaralı adamı, onun kuruluşlarının da hissedarı ve yöneticisi olan Nurettin Veren'in konuşması vardı
 • 10:37 Durdurulan söyleşinin Fethullah Gülen'in yakın arkadaşı Nurettin Veren'le Cumhuriyet gazetesi için yaptığı ancak mahkeme kararıyla durdurulan röportajı "Fethullah Gülen'in 40 Yıllık Serüveni-2" adıyla kitaplaştıran g...Milliyet Kitap geliyor!
 • 08:33 Veren, Fethullah Gülen'i suçladı Gazeteci ve Yazarlar Vakfı kurucu başkanı, Zaman gazetesi kurucusu ve eski yöneticisi, Samanyolu televizyonu kurucusu ve yönetim kurulu üyesi Nurettin Veren, törenle İşçi Partisi'ne (İP) katıldı....
 • 02:51 Gülen'in adamı İP'te Gazeteci ve Yazarlar Vakfı Kurucu Başkanı olan ve Fethullah Gülen'e yakınlığıyla tanınan Nurettin Veren, İşçi Partisi'ne (İP) katıldı. Dün düzenlenen törende konuşan İP lideri Doğu Perinçek...
 • 02:41 Nurettin Veren İP'li oldu Nurettin Veren, Doğu Perinçek liderliğindeki İşçi Partisi'ne (İP) katıldı. İP'in İstanbul'daki parti merkezinde gerçekleşen törende, Veren'e rozetini Perinçek taktı.
 • 04:09 Zaman'ın kurucusu İP'ye katılıyor Gazeteci ve Yazarlar Vakfı'nın kurucu başkanı, Zaman gazetesi kurucusu ve eski yöneticisi, Samanyolu televizyonu kurucusu ve yönetim kurulu üyesi Nurettin Veren, İşçi Partisi'ne (İP) katılıyor. İ...Bakanlar Kurulu yasa hazırlıyor