SON DAKİKA NURETTİN VEREN HABERLERİ

Son Dakika Nurettin Veren Haberleri

 • 17:21Fetö'nün "Çatı İddianamesi" Kabul Edildi (7)Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) ile ilgili "çatı iddianamesi"nde, FETÖ'nün sivil toplumu kendi haline bırakmayıp, kendine hizmet eden bağlı kuruluşlara dönüştürdüğü belirtilerek "Kadrolaşma ile yargı, ordu, emniyet ve bakanlıklar, onun denetimine girip kolluk gücüne dönüşmektedir.
 • 16:15Fetö'nün "Çatı İddianamesi" Mahkemeye Gönderildi (7)Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) ile ilgili "çatı iddianamesi"nde, FETÖ'nün sivil toplumu kendi haline bırakmayıp, kendine hizmet eden bağlı kuruluşlara dönüştürdüğü belirtilerek, "Kadrolaşma ile yargı, ordu, emniyet ve bakanlıklar, onun denetimine girip kolluk gücüne dönüşmektedir.
 • 08:17Meral Akşener'den Sert Tepki: Beni Çillere Gülen Değil Asuman Hanım ÖnerdiMeral Akşener'den Sert Tepki: Beni Çillere Gülen Değil Asuman Hanım ÖnerdiMeral Akşener, Bahçeli'nin talimatı ile hazırlanan 'Oyun Bozulacak Neden' başlıklı bir kitapta yer alan 'paralel' iddialarını yalanladı: Beni Çiller'e Kocaeli Kadın Kolları Başkanı önerdi.
 • 00:08Paralel Devlet Yapılanması'nın "Casusluk ve Yasa Dışı Dinleme" İddianamesi (4)Paralel Devlet Yapılanması'nın "casusluk ve yasa dışı dinleme" soruşturması kapsamında 23'ü tutuklu 143 şüpheli hakkında hazırlanan iddianamede, "Şüphelilerin amaçlarına ulaşmak için araç suçları kesintisiz ve sürekli bir şekilde toplumun tüm katmanlarına karşı işledikleri anlaşılmıştır" denildi.
 • 19:10Ergenekon" Davası Temyiz Duruşması"Ergenekon" davasının temyiz duruşmasında 12. gün tamamlandı.
 • 12:01Antalya 'Paralel Yapı' Operasyonunda Gözaltına 7 Şüpheli Adliyeye Sevk EdildiAntalya 'Paralel Yapı' Operasyonunda Gözaltına 7 Şüpheli Adliyeye Sevk Edildi'Paralel yapı' operasyonunda gözaltına 7 şüpheli adliyeye sevk edildi ANTALYA merkezli 5 ilde düzenlenen 'paralel yapı' operasyonunda gözaltına alınan 7 emniyet mensubu sabah saatlerinde sağlık kontrolü sonrası adliyeye sevk edildi.
 • 11:44Paralel Yapı' Şüphelileri Adliyeye Sevk EdildiParalel Yapı' Şüphelileri Adliyeye Sevk EdildiAntalya merkezli 5 ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen ’paralel yapı’ operasyonunda gözaltına alınan 7 şüpheli, adliyeye sevk edildi.
 • 11:31Paralel Yapı' Operasyonunda Gözalınan 7 Şüpheli Adliyeye Sevk EdildiParalel Yapı' Operasyonunda Gözalınan 7 Şüpheli Adliyeye Sevk EdildiAntalya merkezli 5 ilde düzenlenen 'paralel yapı' operasyonunda gözaltına alınan 7 emniyet mensubu sabah saatlerinde sağlık kontrolü sonrası adliyeye sevk edildi.
 • 12:54Antalya'da 'Paralel Yapı' Operasyonunda 7 GözaltıAntalya merkezli 5 ilde düzenlenen 'paralel yapı' operasyonunda aralarında emniyet müdürü, amiri ve polis memurunun da bulunduğu 7 kişi gözaltına alındı, 6 kişi aranıyor.
 • 19:08Emniyette "Paralel Yapı" Operasyonuİstanbul 1. Sulh Ceza Hakimliği, 8 kişinin tutuklanmasına gerekçe olarak, birçok kişinin takma isimlerle dinlenildiği belirtilen İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişliği'nin raporlarını gösterdi Bu raporlarda, aralarında siyasetçi, milletvekili, gazeteci, yazar, yargı mensubu, emniyet müdürü, jandarma görevlisi, kanaat önderleri, sanatçılar, iş adamları, siyasetçiler, akademisyenlerin de bulunduğu çok sayıda kişinin "Ergenekon, organize suç örgütü ve illegal faaliyet gösteren şahıslarla irtibatlı şahıs olarak" gösterilerek dinlenildiği belirtildi İfade sorgu zaptında, şüphelilerin, mahkeme hakiminden kişinin gerçek kimliğini gizleyerek yargıyı yanıltma amacı güttükleri dile getirildi Serbest bırakılan 6 kişiden 4'ü hakkında yurt dışına çıkış yasağı konuldu.
 • 19:05Gazeteci Yanardağ: Üretilen Delillerle HapsedildikGazeteci Yanardağ: Üretilen Delillerle HapsedildikErgenekon Davası kapsamında aldığı 10 yıl 6 ay cezasını nedeniyle Muğla Cezaevi'nde yatan Yurt Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ, "Bu ülkede adalet ve hukuk katledildi.
 • 17:51Kıyamet Kopara 'Islak İmzalı Belge'Kıyamet Kopara 'Islak İmzalı Belge''Islak İmzalı Belge' ile İlgili Hazırlanan İddianamede Sanıklar Hakim Karşısına Çırken Belgenin Tam Metni Basına Yansıdı
 • 12:16AKP ve Gülen Hakkında Şok Plan İddiasıAKP ve Gülen Hakkında Şok Plan İddiasıTaraf Gazetesi'nin Haberine Göre, "Ergenekon Davasının Gündemi Değiştiriliyor Havası Oluşmadan" Eylemler Yapılması İsteniyor.
 • 16:522. İddianemeden: Sanıklar, Maillerle Gazetecilerden Toplantılara Destek İstemişİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Yürütülen Ergenekon Davasının İkinci İddianamesinde, Sanıklar Arasında İlginç Mail Trafiği Dikkar Çekiyor.
 • 16:37RTÜK "Bin Bir Gece"deki Ahlaksız Teklife Uyarı VerdiRTÜK Bin Bir Gece İsimli Dizide Bir İşadamının Çalışanına Yaptığı Ahlaksız Teklif Nedeniyle Kanal D'yi Uyardı. Üst Kurul, Durumun İnsan Onuru ve Temel İnsan Haklarına Aykırı Olduğu Kararına Vardı.
 • 05:43Yazar ne yazar?Ruhat Mengi - Kanaltürk'te Fethullah Gülen'le ilgili olarak '2 numaralı adamı' denilen Nurettin Veren'in yaptığı konuşmaların bazı bölümlerini dün köşemde verdim
 • 10:33Fethullah Gülen'i tanımak...Ruhat Mengi - Pazartesi akşamı Kanaltürk'te Fethullah Gülen'in uzun süre bir numaralı adamı, onun kuruluşlarının da hissedarı ve yöneticisi olan Nurettin Veren'in konuşması vardı
 • 10:37Durdurulan söyleşininFethullah Gülen'in yakın arkadaşı Nurettin Veren'le Cumhuriyet gazetesi için yaptığı ancak mahkeme kararıyla durdurulan röportajı "Fethullah Gülen'in 40 Yıllık Serüveni-2" adıyla kitaplaştıran g...Milliyet Kitap geliyor!
 • 08:33Veren, Fethullah Gülen'i suçladıGazeteci ve Yazarlar Vakfı kurucu başkanı, Zaman gazetesi kurucusu ve eski yöneticisi, Samanyolu televizyonu kurucusu ve yönetim kurulu üyesi Nurettin Veren, törenle İşçi Partisi'ne (İP) katıldı....
 • 02:51Gülen'in adamı İP'teGazeteci ve Yazarlar Vakfı Kurucu Başkanı olan ve Fethullah Gülen'e yakınlığıyla tanınan Nurettin Veren, İşçi Partisi'ne (İP) katıldı. Dün düzenlenen törende konuşan İP lideri Doğu Perinçek...
 • 02:41Nurettin Veren İP'li olduNurettin Veren, Doğu Perinçek liderliğindeki İşçi Partisi'ne (İP) katıldı. İP'in İstanbul'daki parti merkezinde gerçekleşen törende, Veren'e rozetini Perinçek taktı.
 • 04:09Zaman'ın kurucusu İP'ye katılıyorGazeteci ve Yazarlar Vakfı'nın kurucu başkanı, Zaman gazetesi kurucusu ve eski yöneticisi, Samanyolu televizyonu kurucusu ve yönetim kurulu üyesi Nurettin Veren, İşçi Partisi'ne (İP) katılıyor. İ...Bakanlar Kurulu yasa hazırlıyor