SON DAKİKA NUSAYBİN BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Nusaybin Belediyesi Haberleri

23:35
UCLG-MEWA Yeni Komitelerle Daha da Güçlenecek Adana'daki UCLG-MEWA toplantısında Barışın İnşası ve Kent Diplomasisi ile Cinsiyet Eşitliği Komitesi kuruldu.
UCLG-MEWA Yeni Komitelerle Daha da Güçlenecek
14:52
Nusaybin'de Dbp Yerel Yönetimler Bölge Konferansı Nusaybin'de Demokratik Bölgeler Partisi'nin (DBP) "Yerel Yönetimler Bölge Konferansı" başladı.
11:19
Nusaybin Şişen Parmaktaki Yüzüğü İtfaiyeci Çıkardı Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde dün pazardan aldığı çelik yüzüğü takan 12 yaşındaki Mahir Kaya, akşam saatlerinde parmağının şişmesi üzerine hastaneye başvurdu, ancak yüzüğü itfaiyeci çıkardı.
Nusaybin Şişen Parmaktaki Yüzüğü İtfaiyeci Çıkardı
23:38
Diyarbakır UCLG Zirvesinde Dünya Birleşik Kentler ve Yerel Yönetimler Teşkilatı'nın (UCLG) genel kurulu özelliğini taşıyan Dünya Konseyi toplantısı Çin'in Haikou kentinde yapıldı.
Diyarbakır UCLG Zirvesinde
21:19
Nusaybin'de Hendek Kazan Belediye Çalışanı Tutuklandı Nusaybin'de YDGH'liler tarafından kazılan hendeğe yardım ettiği iddiasıyla gözaltına alınan Nusaybin Belediyesinde çalışan kepçe operatörü H.E. tutuklandı.
20:31
Nusaybin'de Hendek Kazan Belediye Çalışanı Tutuklandı Nusaybin'de PKK'nın gençlik yapılanması YDG-H'liler tarafından kazılan hendeğe yardım ettiği iddiasıyla gözaltına alınan belediyede çalışan kepçe operatörü tutuklandı.
Nusaybin'de Hendek Kazan Belediye Çalışanı Tutuklandı
20:17
Nusaybin'de PKK'lılar Belediye Kepçesiyle Hendek Kazmış Mardin Valiliği, Nusaybin ilçesinde PKK'nın gençlik yapılanması YDG-H üyelerinin belediye kepçesiyle, bazı mahallerde hendek kazdığını açıkladı.
Nusaybin'de PKK'lılar Belediye Kepçesiyle Hendek Kazmış
23:35
Demokratik Ekonomi Konferansı Sona Erdi Demokratik Ekonomi Konferansı'nda; enerji, endüstri, tarım, inşaat, demokratik özerklik, köy komünleri, sağlık, eğitim, ulaşım, kadın gibi konularda yeni ve önemli kararlar alındı.
Demokratik Ekonomi Konferansı Sona Erdi
17:40
Nusaybin'de Kobani Yürüyüşü Sonrasında Olaylar Çıktı Mardin’in Nusaybin ilçesinde, Kobani’ye destek amacıyla yapılan yürüyüş sonrası olaylar çıktı.
Nusaybin'de Kobani Yürüyüşü Sonrasında Olaylar Çıktı
16:18
Nusaybin'de Bir Yurt Ateşe Verildi IŞİD'in Kobani'ye saldırılarını bahane eden kimliği belirsiz bir grup Mardin'in Nusaybin ilçesinde bulunan özel öğrenci yurdunun içine girerek yatakhanesini ateşe verdi.
Nusaybin'de Bir Yurt Ateşe Verildi
15:59
Nusaybin'de Heyelan Oluştu Mardin'in Nusaybin ilçesinde etkili olan yağış sonucu heyelan oluştu.
Nusaybin'de Heyelan Oluştu
15:32
Nusaybin'de Dolu ve Sel Vurdu 3 Ev Yıkıldı, Hayvanlar Telef Oldu Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde dün akşam başlayıp sabah saatlerine kadar devam eden dolu ve sağanak yağmur,hayatı olumsuz etkiledi.
14:55
Nusaybin'i Dolu ve Sel Vurdu: 3 Ev Yıkıldı, Hayvanlar Telef Oldu Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde dün akşam başlayan ve sabah saatlerine kadar süren dolu ve sağanak yağmur,hayatı olumsuz etkiledi.
Nusaybin'i Dolu ve Sel Vurdu: 3 Ev Yıkıldı, Hayvanlar Telef Oldu
00:16
Mardin'de Okula Molotofkokteyli Saldırı Nusaybin ilçesinde molotofkokteyli atılan okulda çıkan yangın, hasara neden oldu.
Mardin'de Okula Molotofkokteyli Saldırı
23:52
Mardin'de 2 Okula Saldırı Mardin'in Nusaybin ilçesinde, 2 okula molotofkokteyli atılması sonucu çıkan yangın, hasara neden oldu.
Mardin'de 2 Okula Saldırı
21:32
Suriye'ye insani yardım - Mardin, Van, Şırnak ve Hatay'da toplanan gıda ve insani yardımlar Suriye'nin Kamışlı kentine gönderildi.
Suriye'ye insani yardım -
15:01
Suriye'ye İnsani Yardım Mardin, Van, Şırnak ve Hatay'da toplanan gıda ve insani yardımlar Suriye'nin Kamışlı kentine gönderildi.
Suriye'ye İnsani Yardım
17:30
Zafer Coşkusu Güneydoğu'da (2) Belediye'nin ÇELENGİ ORTADA KALDI Mardin'in Nusaybin İlçesi'ndeki Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen kutlama törenleri, Kaymakam Abdülhalim Can ve Garnizon Komutanı Piyade Yarbay Hamit Arslanoğlu'nun Atatürk büstüne çelenk bırakması ile başladı.
Zafer Coşkusu Güneydoğu'da (2)
16:20
134 Yezidi Nusaybin'e geldi - Irak'ın Sincar (Şengal) bölgesinde IŞİD saldırılarından kaçan 134 Ezidi Nusaybin'e geldi.
134 Yezidi Nusaybin'e geldi -
16:11
Türkiye'ye Sığınan Ezidiler Sincan’dan (Şengal) kaçan 134 Ezidi Nusaybin’e geldi.
Türkiye'ye Sığınan Ezidiler
12:54
Depoda Çıkan Yangını Toma Söndürdü Mardin’in Nusaybin ilçesinde beyaz eşya deposunda çıkan yangın Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı (TOMA) tarafından söndürüldü.
Depoda Çıkan Yangını Toma Söndürdü
12:08
Nusaybin'de Heykel Gerginliği Dbp'li belediye başkanları ve yöneticilerin de aralarında bulunduğu kalabalık bir grup, dün akşam saatlerinde parti binasında toplandı.
Nusaybin'de Heykel Gerginliği
11:42
Nusaybin'de 'Heykel' Protestosu Diyarbakır'da PKK'lı Mahsum Korkmaz'ın heykelinin kaldırılması ve sonrası çıkan olaylarda 1 kişinin ölmesi, Nusaybin'de düzenlenen yürüyüşle protesto edildi.
Nusaybin'de 'Heykel' Protestosu
09:08
Nusaybin'de Heykel Gerginliği Nusaybin'de Lice'deki PKK'lı Mahsum Korkmaz heykelinin kaldırılmasını ve çıkan olaylarda Mehdin Taşkın'ın ölümünü protesto etmek için düzenlenen yürüyüşte olaylar çıktı.
Nusaybin'de Heykel Gerginliği
16:01
Nusaybin'de Seyir Halindeki Tır Alev Aldı Mardin'in Nusaybin ilçesinde hareket halindeki tır aniden alev aldı.
Nusaybin'de Seyir Halindeki Tır Alev Aldı
14:44
Nusaybin'de Hareket Halindeki Tır Yandı Nusaybin ilçesinde hareket halindeki tır yandı.
Nusaybin'de Hareket Halindeki Tır Yandı
16:26
CHP'li Pişkin Ezidilere Yapılanlardan Halk Olarak Sorumluluk Taşıyoruz Chp Parti Meclisi Üyesi Gökçe Pişkin, Ezdileri kaldığı çadırlarda ziyaret edip, sorunlarını dinledi.
CHP'li Pişkin Ezidilere Yapılanlardan Halk Olarak Sorumluluk Taşıyoruz
16:10
CHP'li Pişkin: Ezidilere Yapılanlardan Halk Olarak Sorumluluk Taşıyoruz Chp Parti Meclisi Üyesi Gökçe Pişkin, Ezdileri kaldığı çadırlarda ziyaret edip, sorunlarını dinledi.
CHP'li Pişkin: Ezidilere Yapılanlardan Halk Olarak Sorumluluk Taşıyoruz
14:49
Suriye'ye İnsani Yardım Nusaybin Belediyesi'nce toplanan 2 kamyon yardım malzemesi Suriye'ye gönderildi.
Suriye'ye İnsani Yardım
15:55
Nusaybin Belediyesi'nde, "2014-2019 Stratejik Plan" Toplantısı Nusaybin ilçe Belediyesi'nce "2014 2019 Stratejik Plan" toplantısı yapıldı.
Nusaybin Belediyesi'nde, '2014-2019 Stratejik Plan' Toplantısı
12:53
Işid'e Karşı Savaşmaya Gidip Hayatını Kaybeden Şahsın Cenazesi Adıyaman’ın Kahta ilçesinden, IŞİD’e karşı savaşmak için Suriye’ye giden ve Türkiye-Suriye sınırına yakın bir yerde hayatını kaybeden şahsın cenazesi gece Kahta’ya getirildi.
Işid'e Karşı Savaşmaya Gidip Hayatını Kaybeden Şahsın Cenazesi
15:41
Nusaybin Belediyesi Suriye İçin Yardım Kampanyası Başlattı Nusaybin Belediyesi Eş Başkanı Sara Kaya, STK temsilcileri ve Belediye Meclis üyeleri, Suriye'ye yardım kampanyasının startını verdi.
Nusaybin Belediyesi Suriye İçin Yardım Kampanyası Başlattı
18:54
Nusaybin'de Eletrik Kesintisine Karşı Trafo Nöbeti Ramazan ayında elektrik kesintilerini önüne geçmek amacıyla, belediyece görevlendirilen zabıta ekipleri ve vatandaşlar "elektrik kesim işleminin uygulanmaması" amacıyla trafo önünde nöbet tutuyor.
10:10
Parmağı Sıkan Yüzüğü İtfaiye Keserek Çıkardı Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde 14 yaşındaki erkek çocğun parmağında sıkışan yüzük, itfaiyede kesilerek çıkarıldı.
16:38
Kışanak: Kadın Mücadelesi Siyasetler Üstüdür Türkiye'nin dört bir yanındaki BDP, CHP, AKP ve MHP'den seçilen kadın başkanlar Diyarbakır'da buluştu.
Kışanak: Kadın Mücadelesi Siyasetler Üstüdür
13:24
Nusaybin Seyid-der 5. Olağan Kongresini Yaptı Nusaybin Seyidler Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Seyid der) 5. Olağan Kongresini yaptı.
15:33
Nusaybin Kültür İnanç Parkı Unesco Geçici Listesinde Nusaybin İlçesi'ndeki Kültür İnanç Parkı, Türkiye'de 13 tarihi şehir ve mekan ile birlikte UNESCO Dünya Mirası geçici listesine kabul edildi.
17:56
Kaymakam Can'dan Yeni Seçilen Eşbaşkanlara Ziyaret Nusaybin Kaymakamı Abdulhalim Can, BDP'den Nusaybin Belediyesi Eşbaşkanı seçilen Sara Kaya ve Cengiz Kök'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Kaymakam Can'dan Yeni Seçilen Eşbaşkanlara Ziyaret
16:27
Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Akyol, Projelerini Açıkladı BDP'den Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı seçilen ve aynı zamanda Türkiye'nin ilk Süryani Başkanı olan Februniye Akyol, kenti turizm objesi olarak kullanmak yerine halklarla birlikte hizmet üreteceklerini söyledi.
Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Akyol, Projelerini Açıkladı
09:58
Nusaybin'de Yağmur Sonrası Bir Çok Yer Su Altında Kaldı Mardin’in Nusaybin ilçesinde yağan yağmur sonrası birçok yer su altında kaldı.
Nusaybin'de Yağmur Sonrası Bir Çok Yer Su Altında Kaldı
18:32
Nusaybin'de Yoğun Yağış Nusaybin'de yoğun yağış nedeniyle bazı okul, ev ve iş yerlerini su bastı.
Nusaybin'de Yoğun Yağış
15:40
Nusaybin Belediyesinde Devir Teslim Nusaybin Belediye Başkanlığına seçilen Sara Kaya, görevi Ayşe Gökkan'dan devraldı.
23:41
2014 Yerel Seçim Sonuçları BDP Nusaybin İlçe Başkanı Abdulbari Eren, Mardin'in Nusaybin Belediye Başkanlığı'nı, adayları Sara Kaya'nın kazandığını söyledi.
2014 Yerel Seçim Sonuçları
14:46
Nusaybin'de Güvercin Kurtarma Operasyonu Nusaybin YİBO bahçesinden geçen, yüksek gerilim hattına konan yabani güvercin, uçmaya kalkıştığı sırada, ayağına bağlı ip eletrik iletim tellerine takıldı.
Nusaybin'de Güvercin Kurtarma Operasyonu
12:54
Mardin'de İlk Opera Konseri İtalya'da sanat hayatını sürdüren soprano Pervin Çakar, Nusaybin'de verdiği konserde Türkçe, Kürtçe, İngilizce, Zazaca ve Ermenice besteleri seslendirdi Çakar: "Memleketimde konser vermenin heyecanını yaşadım. Bugüne kadar hiçbir opera sanatçısı buralara gelip konser vermeye cesaret edemedi"
21:19
Nusaybin'de 'Rüya' Mezar Açtırdı Nusaybin'de yaşayan Hamit Kart, yaklaşık 40 gün önce yakalandığı kanser nedeniyle öldü.
Nusaybin'de 'Rüya' Mezar Açtırdı
19:14
Nusaybin'de 'Rüya' Mezar Açtırdı Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde 40 gün önce ölen ve toprağa verilen 45 yaşındaki Hamit Kart'ı rüyasında gören oğlu, babasının kendisine "Beni buradan çıkarın" dediğini iddia ederek, mezarın açılması için savcılık ve belediyeye başvuruda bulundu.
Nusaybin'de 'Rüya' Mezar Açtırdı
16:20
Mardin'de Seçim Sonuçları Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Nusaybin İlçe Başkanı Abdulbari Eren , Belediye Başkanlığı'nı, adayları Sara Kaya'nın kazandığını söyledi.
Mardin'de Seçim Sonuçları
14:51
13. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali 13. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali filmleri Nusaybin’de gösterime girecek.
19:10
Ahmet Türk, Nusaybin'de Nikah Şahitliği Yaptı Mardin Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Türk, Nusaybin'de nikah şahitliği yaptı.
Ahmet Türk, Nusaybin'de Nikah Şahitliği Yaptı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 03:47:33. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NUSAYBİN BELEDİYESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]