SON DAKİKA ÖĞRETMENLER GÜNÜ HABERLERİ

Son Dakika Öğretmenler Günü Haberleri

18:09
"Okulların Kötü Amaçla Kullanıldığına Dair Şikayetler Gelmiştir" Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Ankara'da basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
'Okulların Kötü Amaçla Kullanıldığına Dair Şikayetler Gelmiştir'
10:31
Kültür ve Sanatta Meram Farkı Meram Belediyesi 2014 yılında düzenlediği sosyal ve kültürel programlarla şehrin kültür ve sanat hayatına önemli katkılar sağladı.
Kültür ve Sanatta Meram Farkı
14:47
Erklerin Buluşması Ne Demek ? Erkler Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Erklerin buluşması bu yıl ilk kez Cumhurbaşkanlığı sarayında yapıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ev sahipliğindeki yemeğe, yasama adına Cemil Çiçek, yürütme adına Başbakan Davutoğlu ve yargı adına da yüksek mahkeme başkanları katıldı.
Erklerin Buluşması Ne Demek ? Erkler Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda
14:29
Rusya ile Abhazya Arasındaki Ortaklık Anlaşması Federasyon Konseyi, Gürcistan'dan tek taraflı bağımsızlık ilan eden Abhazya ile imzalanan "İttifak ve Stratejik Ortaklık Anlaşması"nı onayladı.
13:49
Yasama, Yürütme ve Yargı Cumhurbaşkanlığı Saray'ında Buluştu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ev sahipliğindeki yemeğe, yasama adına Cemil Çiçek, yürütme adına Başbakan Davutoğlu ve yargı adına da yüksek mahkeme başkanları katıldı.
Yasama, Yürütme ve Yargı Cumhurbaşkanlığı Saray'ında Buluştu
15:17
Cinayet ve Gasp Şüphelisi Tutuklandı İstanbul'da bir kişiyi öldürdüğü, bir kişiyi yaraladığı, bazı iş yerlerinden de para gasbettiği iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.
11:54
Emekli Polis Memurunu Vurarak Gasp Eden Zanlı Yakalandı İstanbul’un çeşitli ilçelerinde gerçekleştirilen gasp, adam yaralama ve cinayet olaylarının faili olduğu belirlenen A.Y.(33) polis tarafından yakalandı.
Emekli Polis Memurunu Vurarak Gasp Eden Zanlı Yakalandı
11:49
Suç Makinesi Yakalandı İstanbul'da çeşitli tarihlerde Pendik'te bir kişiyi öldüren, Kumkapı'da para taşıyan emekli bir polisi ağır yaralayan ayrıca Fatih'te aynı işyerinden bir ay arayla 490 bin doların çalındığı silahlı gasp olaylarını gerçekleştiren şüpheli Ahmet Y.(32) polis tarafından yakalandı.
Suç Makinesi Yakalandı
11:33
Suç Makinesi Yakalandı İstanbul'da çeşitli tarihlerde Pendik'te bir kişiyi öldüren, Kumkapı'da para taşıyan emekli bir polisi ağır yaralayan ayrıca Fatih'te aynı işyerinden bir ay arayla 490 bin doların çalındığı silahlı gasp olaylarını gerçekleştiren şüpheli Ahmet Y.(32) polis tarafından yakalandı.
Suç Makinesi Yakalandı
12:59
Öğretmen Atamaları İçin Tarih Verildi, Öğretmen Atamaları Şubat'ta Öğretmen Atamaları için tarih verildi. 15 bin öğretmenin ataması Şubat'ta yapılacak. Öğretmen Atamalarıyla ilgili detaylar haberimizde.
Öğretmen Atamaları İçin Tarih Verildi, Öğretmen Atamaları Şubat'ta
12:34
15 Bin Öğretmenin Atama Tarihi Belli Oldu! Başbakan Davutoğu'nun 24 Kasım'da müjdesini verdiği öğretmen atamalarının tarihi netleşti. 15 bin öğretmenin ataması 6 Şubat'ta yapılacak.
15 Bin Öğretmenin Atama Tarihi Belli Oldu!
11:44
Okul Müdürüne 'Takvim Cezası' Yargıdan Döndü Antalya'da, okul müdürüne üyesi olduğu Eğitim-Sen takvimini odasına astığı gerekçesiyle Milli Eğitim Müdürlüğünce verilen 'ihtar' cezasını, mahkeme iptal etti.
Okul Müdürüne 'Takvim Cezası' Yargıdan Döndü
21:53
Gürcistan'dan Rusya'ya Tepki Gürcistan Dışişleri Bakanlığı: "Abhazya, Gürcistan'ın ayrılmaz bir parçasıdır"
18:11
Öğrencilerden Suriyeli Sığınmacılara Yardım Nevşehir'de, Suriyeli sığınmacılar için bir okulun başlattığı kampanya kapsamında iki kamyon dolusu yardım malzemesi toplandı.
13:14
Ordu'da Karne Sevinci Ordu'da 2014-2015 eğitim öğretim yılının ilk döneminde 132 bin 500 öğrenci karne aldı.
Ordu'da Karne Sevinci
12:44
Rusya ile Abhazya Arasındaki Ortaklık Anlaşması Duma, Abhazya ile imzalanan anlaşmayı onayladı.
12:21
Deprem Dede'yi Anıyoruz İstanbul Ajansı olarak 21 Ocak 2013'te hayata gözlerini yuman Deprem Dede olarak tanınan Ahmet Mete Işıkara'nın hayatını sizler için derledik.
Deprem Dede'yi Anıyoruz
10:32
Türk Eğitim Sen: İktidara Bağlılığını Bildirenler Okullara Müdür Yapıldı Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ilk yarıyılına damgasını vuran konuların başında okul yönetici görevlendirmelerinin geldiğini söyledi.
13:20
Mardin, Kardeşlik Korosuyla Barışa Model Olacak Mardin'de,imam,papaz,ev hanımı,elektrikçi ve öğretmen gibi toplumun farklı kesimlerinden bir araya gelenlerin oluşturduğu koro çözüm sürecine katkı sunmak istiyor.
Mardin, Kardeşlik Korosuyla Barışa Model Olacak
14:42
Trabzonspor'da Taraftar Seferberliği İlk yarıda istediği taraftar desteğini bulamayan Trabzonspor, ikinci yarıda farklı alternatiflerle taraftarları sahaya çekecek.
Trabzonspor'da Taraftar Seferberliği
10:57
Mutemedin Gasp Oyunu Cezaevinde Bitti Adana Büyükşehir Belediyesi ekmek büfesinin 134 bin lirasını çalıp gasp süsü verdiği ileri sürülen mutemet tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Mutemedin Gasp Oyunu Cezaevinde Bitti
10:53
Gasp Oyunu Cezaevinde Bitti Adana Büyükşehir Belediyesi ekmek büfesinin 134 bin lirasını çalıp gasp süsü verdiği ileri sürülen mutemet, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Gasp Oyunu Cezaevinde Bitti
11:32
Tapu Kadastro Gaziantep Bölge Müdürü Mustafa Aslan, Vali Tapsız'ı Ziyaret Etti Tapu Kadastro Gaziantep Bölge Müdürü Mustafa Aslan, Vali Süleyman Tapsız’ı ziyaret etti.
Tapu Kadastro Gaziantep Bölge Müdürü Mustafa Aslan, Vali Tapsız'ı Ziyaret Etti
03:22
New York'ta Polis Şiddetine Karşı Protesto ABD'de, New York'un Staten Island kentinde bir grup gösterici, geçen temmuzda polis tarafından öldürülen Eric Garner için anma töreni düzenledi.
New York'ta Polis Şiddetine Karşı Protesto
11:24
Berlin'de İran'ın Nükleer Programı Görüşülüyor İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, ülkesinin nükleer programıyla ilgili görüşmelerde bulunmak üzere Berlin'e geliyor.
Berlin'de İran'ın Nükleer Programı Görüşülüyor
14:43
Trabzonspor'da İkinci Yarı Hazırlıkları Basına Kapalı Başladı Trabzonspor ikinci yarı hazırlıklarına bugün salonda yaptığı antrenmanla başladı.
Trabzonspor'da İkinci Yarı Hazırlıkları Basına Kapalı Başladı
10:40
Ergin Ataman Sırbistan'a Gidiyor Galatasaray coachu Ergin Ataman'ın, ne olursa olsun 16 Ocak'taki Kızılyıldız maçına gideceği belirtildi.
Ergin Ataman Sırbistan'a Gidiyor
16:12
İran ile Nükleer Müzakereler İran Atom Enerjisi Kurumu Başkanı Salihi: "Yöneltilen 18 sorunun hepsine yanıt verdik ancak Batı ülkeleri, İran’ın Batı'yla ilişkilerindeki siyasi geçmişini nükleer meseleye karıştırıyorlar”
13:19
Kaymakam Köklü, 2014 Yılı Çalışmalarını Değerlendirdi Bingöl’ün Genç İlçe Kaymakamı Abdullah Köklü, 2014 yılında ilçede yürütülen kamu yatırımlarını özetledi.
Kaymakam Köklü, 2014 Yılı Çalışmalarını Değerlendirdi
15:34
İran ile Nükleer Müzakereler Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Ryabkov'un Pazartesi günü nükleer müzakereler ve bölge sorunlarıyla ilgili istişareler yapmak üzere başkent Tahran'a geleceği bildirildi.
19:58
Siber Saldırıların En Büyüğü ABD'ye Karşı ! ABD Ulusal İstihbarat Direktörü James Clapper, New York'taki Fordham Üniversitesi'nde düzenlenen siber güvenlik konulu konferansta konuştu.
Siber Saldırıların En Büyüğü ABD'ye Karşı !
18:39
İran 'Devrim Rehberi' Hamaney'den, ABD Uyarısı İran 'Devrim Rehberi' Hamaney, ülkesinin nükleer müzakerelerde geri adım atması halinde dahi ABD'nin ambargodan vazgeçmeyeceğini söyledi.
15:03
Çorum'da Heyelandan Etkilenen Tevekli Köyüne Afet Konutları Yapımı Müjdesi AK Parti Çorum Milletvekili Uslu: "2012 yılında yaşanan heyelandan etkilenen Tevekli köyümüze 87 afet konutu, 44 ahır ve altyapı yapım işi, gerçekleştirilen ihale sonucu yüklenici firmaya teslim edilmiş olup, 2016 yılı sonunda projenin tamamlanması planlanmaktadır"
06:48
Gündoğdu: 'Sendikal Kaynakların Gençlere Aktarılsın!' Memursen’in Kurucu Genel Başkanı Mehmet Akif İnan’ı anma etkinliğinde konuşan Memursen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, üyelerin de kendisi gibi kilo problemi olduğunu söyleyerek, sendikal kaynakların yemekli programlar yerine gençlere aktarılmasını istedi.
Gündoğdu: 'Sendikal Kaynakların Gençlere Aktarılsın!'
02:39
Gündoğdu, Kilo İtirafı ile Sendikal Kaynakların Gençlere Aktarılmasını İstedi Memursen’in Kurucu Genel Başkanı Mehmet Akif İnan’ı anma etkinliğinde konuşan Memursen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, üyelerin de kendisi gibi kilo problemi olduğunu söyleyerek, sendikal kaynakların yemekli programlar yerine gençlere aktarılmasını istedi“Kudüs Şairi” olarak bilinen Memur-Sen’in kurucu genel başkanı Mehmet Akif İnan, doğumunun 75., ölümün ise 15’inci yıl dönümü nedeniyle düzenlenen anma programında konuşan Memursen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, üyelerin de kendisi gibi kilo
Gündoğdu, Kilo İtirafı ile Sendikal Kaynakların Gençlere Aktarılmasını İstedi
12:37
22 Yıldır Süren Şehitlik Mücadelesinde, Son Çare AİHM'e Başvuracak Konya'da işçi emeklisi Ferit İnce, 1993 yılında Mardin'deki 70'inci Mekanize Tugay Komutanlığı'nda vatani görevini yaparken, kalorifer kazanının patlaması sonucu yaşamını yitiren oğlu Piyade Er Yaşar İnce'nin şehit sayması için 22 yıldır hukuk mücadelesi veriyor.
22 Yıldır Süren Şehitlik Mücadelesinde, Son Çare AİHM'e Başvuracak
10:49
İran ile Nükleer Müzakereler ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Psaki, "Rusya'ya zenginleştirilmiş uranyum transferi konusunda İran ve ABD'nin geçici formül üzerinde anlaştığı" yönündeki iddiaya net yanıt vermekten kaçındı Psaki, Kongre'nin İran'a yeni yaptırımlar için zorlamasını "yapıcı ya da doğru adım" olarak görmediklerini de yineledi.
15:28
Eğit-Donat Mart'ta Başlıyor! Suriyeli Muhalifler 3 Yıl Eğitilecek Türkiye ile ABD arasında Eğit-Donat projesi mutabakat metni bu ay içinde imzalanacak. Muhaliflerin eğitim süresi 3 yıl olacak. Mart sonunda eğitimin başlaması bekleniyor.
Eğit-Donat Mart'ta Başlıyor! Suriyeli Muhalifler 3 Yıl Eğitilecek
16:00
Sivasspor: 2 - Kardemir Karabükspor: 0 Spor Toto Süper Lig'de Sivasspor, sahasında Kardemir Karabükspor'u 2-0 yendi.
Sivasspor: 2 - Kardemir Karabükspor: 0
09:49
İran ile Nükleer Müzakereler Tahran, "Rusya'ya zenginleştirilmiş uranyum transferi konusunda İran ve ABD'nin geçici formül üzerinde anlaştığı" yönündeki iddianın gerçek dışı olduğunu belirtti.
10:28
Erdoğan'ın Eski Koruma Müdürü Adliyede, Zeki Bulut Kimdir ? Zeki Bulut Kimdir ? Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde çalışma ofisine 'böcek' adı verilen dinleme cihazı konulduğu iddiasıyla açılan davanın ilk duruşması bugün yapılacak.
Erdoğan'ın Eski Koruma Müdürü Adliyede, Zeki Bulut Kimdir ?
10:21
Böcek" Davasında İlk Celse Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başbakanlığı sırasında çalışma ofisine "böcek" tabir edilen dinleme cihazı konulmasıyla ilgili 13 kişinin yargılandığı davanın ilk celsesi Ankara 7. Ağır Ceza Mahkemesinde başladı.
Böcek' Davasında İlk Celse
10:04
"Böcek" Davası Salona Giriş Yasağıyla Başladı, İddianame Okunmadı Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde çalışma ofisine 'böcek' adı verilen dinleme cihazı konulduğu iddiasıyla açılan davanın ilk duruşması bugün yapılıyor.
'Böcek' Davası Salona Giriş Yasağıyla Başladı, İddianame Okunmadı
16:13
50 Bin 4/C'li Personele İstihdam Müjdesi, İşçilere Müjdeli Haber Özelleştirme uygulamaları sonucunda iş sözleşmeleri sona eren işçilerin kamu kurum ve kuruluşlarında geçici personel statüsünde istihdamı için azami 50 bin pozisyon belirlendi.
50 Bin 4/C'li Personele İstihdam Müjdesi, İşçilere Müjdeli Haber
09:44
50 Bin 4/C'li Personele İstihdam Müjdesi Özelleştirme uygulamaları sonucunda iş sözleşmeleri sona eren işçilerin kamu kurum ve kuruluşlarında geçici personel statüsünde istihdamı için azami 50 bin pozisyon belirlendi.
50 Bin 4/C'li Personele İstihdam Müjdesi
08:59
Böcek" Davası Başlıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde çalışma ofisine "böcek" tabir edilen dinleme cihazı konulmasıyla ilgili 13 polisin yargılanmasına Ankara 7. Ağır Ceza Mahkemesinde yarın başlanacak.
18:02
Almanya'daki İslam Karşıtı Gösteriler PEGIDA'nın geçen pazartesi gösteriyi iptal etmesinin sebebinin düşük katılım beklentisi olduğu belirtildi PEGIDA adlı harekete karşı internette başlatılan "Biz halkız! Kökene, ten rengine ve dine bağlı olmaksızın" kampanyasını destekleyenlerin sayısı 260 bini geçti Pazartesi günü Köln'de Türk sivil toplum kuruluşlarının desteklediği PEGIDA karşıtı gösteri yapılacak.
15:58
Eğitimcilerden Başkan Sargın'a Teşekkür Plaketi İznik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Semerci, Şube Müdürleri Kadir Yıkılmaz ve Metin Çatak, Belediye Başkanı Osman Sargın'ı makamında ziyaret etti.
13:43
Pınarbaşı Türk Eğitim-Sen'den Belediye Başkanı Ataş'a Ziyaret Pınarbaşı Türk Eğitim-Sen temsilcisi ve Kayseri Sosyal faaliyetler sekreteri Hasan Çolak ve sendika üyeleri, Pınarbaşı ilçe Belediye başkanı Dursun Ataş’ı ziyaret etti.
Pınarbaşı Türk Eğitim-Sen'den Belediye Başkanı Ataş'a Ziyaret
13:37
Bangladeş'te Cemaat-i İslami Liderlerinden Biri Daha İdama Mahkum Edildi Cemaat i İslami partisinin Genel Sekreter Yardımcısı Ezherül İslam ölüm cezasına çarptırıldı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 09:10:24. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÖĞRETMENLER GÜNÜ HABERLERİ
[Hata Bildir]