SON DAKİKA ÖĞRETMENLER GÜNÜ HABERLERİ

Son Dakika Öğretmenler Günü Haberleri

 • 23 Mart 2017 16:44 AK Parti'li Berber'den Üzüm Üreticilerini Rusya Bilgisi AK Parti'li Berber'den Üzüm Üreticilerini Rusya Bilgisi AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, üzüm üreticilerine Rusya krizinin ardından yaşanan gelişmeler hakkında bilgi vererek, "Ben inanıyorum ki bir ay içinde Sultaniye üzümde serbestlik olacak.
 • 23 Mart 2017 15:32 Bulgaristan'da Seçimlere Doğru Bulgaristan'da Sorumluluk, Özgürlük ve Hoşgörü için Demokratlar (DOST) Partisi Genel Başkanı Lütvi Mestan, pazar günü yapılacak parlamento seçimleri kapsamında Türklerin yoğun olarak yaşadığı Kırcaali ilinin köylerini dolaştı.
 • 22 Mart 2017 19:12 Ege Üniversitesi'nde Dekanlar Değişti Ege Üniversitesi'nde Dekanlar Değişti İZMİR'deki Ege Üniversitesi Rektörü Cüneyt Hoşcoşkun'un Yüksekeğretim Kurulu (YÖK) tarafından, hakkında yürütülen soruşturma nedeniyle geçen ay görevden alınmasının ardından yerine vekaleten atanan Prof. Dr. Beril Dedeoğlu, çoğu Prof. Dr. Hoşcoşkun'un atadığı bazı dekanları görevden aldı.
 • 22 Mart 2017 15:39 Halkbank'tan Yurt Dışında Yatırımcı Toplantıları İçin Yetkilendirme Halkbank'tan Yurt Dışında Yatırımcı Toplantıları İçin Yetkilendirme Halkbank, yurt dışında ihracı planlanan borçlanma araçlarıyla ilgili yatırımcı toplantıları düzenlenmesi için BofA Merrill Lynch, Citigroup, Commerzbank, HSBC, JP Morgan ve UniCredit Bank'ı yetkilendirdi.
 • 21 Mart 2017 15:55 Siemens Türkiye'nin Enerji Yöneticisi Eğitim Programı Mart'ta başlıyor Siemens Türkiye'nin 2017 yılı için planladığı Enerji Yöneticisi Eğitim Programı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlandı.
 • 20 Mart 2017 12:17 Başkan Akgün: Başkan Akgün: "Doktorluk İnsanlık Adına Çok Ulvi Bir Meslektir" Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, öğretmen ve doktorların çok ulvi bir mesleği icra ettiklerini belirterek, “Öğretmenlerimizi ve doktorlarımız çok seviyorum” diye konuştu.
 • 18 Mart 2017 08:12 Dha Yurt Bülteni - 1 Dha Yurt Bülteni - 1 Bu yıl 102.yıldönümü kutlanacakÇANAKKALE Savaşının 102. yılı nedeniyle bugün tören gerçekleştirilecek.
 • 17 Mart 2017 18:47 Kocaeli Casuslukla Suçlanan Amerikalı'nın Polise Saldırdığı An Kameralara Yansıdı Kocaeli Casuslukla Suçlanan Amerikalı'nın Polise Saldırdığı An Kameralara Yansıdı Nusaybin'de casusluk suçlamasıyla yakalanarak sınırdışı edilmek üzere Kocaeli'deki Geri Gönderme Merkezi'ne getirilen ABD vatandaşı Çinli Joe Chan'ın polise saldırma anı güvenlik kameralarına yansıdı.
 • 17 Mart 2017 16:26 Dha Yurt Bülteni - 12 CASUSLUKLA SUÇLANAN AMERİKALI'NIN POLİSE SALDIRDIĞI AN KAMERALARA YANSIDINUSAYBİN'de casusluk suçlamasıyla yakalanarak sınırdışı edilmek üzere Kocaeli'deki Geri Gönderme Merkezi'ne getirilen ABD vatandaşı Çinli Joe Chan'ın polise saldırma anı güvenlik kameralarına yansıdı.
 • 17 Mart 2017 12:23 Küba'dan Kolombiya'ya Bin Tıp Bursu Küba, Kolombiya'da hükümet ile Kolombiya Devrimci Silahlı Güçleri (FARC) arasındaki barış anlaşmasını desteklemek amacıyla bin kişiye tıp bursu vereceğini açıkladı.
 • 15 Mart 2017 17:28 #Kadınların Yeri Burası Değil! Reta, 8 Mart Kadınlar Günü özelinde Altunbilekler markası için hazırladığı ilanla çok konuşulan ve farkındalık oluşturan bir çalışmanın altına imza attı.
 • 15 Mart 2017 12:21 İş Dünyasına İş Dünyasına "E-ticaret Sitelerine Üyelik"Te Hibe Desteği Ekonomi Bakanlığının, iş birliği kuruluşlarının üyelerini e-ticaret platformlarına toplu üye yapmaları ve bundan doğan maliyeti ödemeleri halinde, ödemenin yüzde 80'ini hibe olarak iş birliği kuruluşuna iade edeceği bildirildi.
 • 15 Mart 2017 12:00 Ekonomi Bakanlığından E-ticaret Sitelerine Üyelik Desteği Ekonomi Bakanlığından E-ticaret Sitelerine Üyelik Desteği Ekonomi Bakanlığı, ihracatçıların e-ticaret platformlarında daha etkili olabilmelerini sağlamak amacıyla e-ticaret siteleri toplu üyeliklerin destekleneceği yeni bir mekanizma oluşturulduğunu açıkladı.
 • 15 Mart 2017 10:31 Dünya Franchise Konseyi Dönem Başkanlığını Türkiye Devraldı Dünya Franchise Konseyi Dönem Başkanlığını Türkiye Devraldı Dünya Franchise Konseyi (WFC) dönem başkanlığını devralan Franchising Derneği (UFRAD) Başkanı Dr. Mustafa Aydın, “Bütün çabalara rağmen Türkiye’nin güçlü bir ekonomiye sahip olduğu gerçeğini değiştiremiyorlar” dedi.
 • 14 Mart 2017 21:32 Kolombiya Meclisi, Savaş Suçları Mahkemesinin Kurulmasını Onayladı Kolombiya Meclisi, Savaş Suçları Mahkemesinin Kurulmasını Onayladı Kolombiya senatosu, Kolombiya Devrimci Silahlı Güçleri (FARC) ile imzalanan barış anlaşması kapsamında, savaş suçları için mahkeme kurulmasını onayladı.
 • 14 Mart 2017 07:50 Kolombiya'da Görev Yapan BM Gözlemcilerine Madalya Kolombiya'da Görev Yapan BM Gözlemcilerine Madalya Kolombiya hükümeti ile Kolombiya Devrimci Silahlı Güçleri (FARC) arasında imzalanan barış anlaşmasının uygulanmasında görev yapan Ateşkesi İzleme ve Doğrulama Mekanizması (MM&V) gözlemcilerine Birleşmiş Milletler (BM) Özel Hizmet Madalyası verildi.
 • 12 Mart 2017 13:38 Bulgaristan'da Dost Birliği Adayına Saldırı ve Gözaltı Bulgaristan'da 26 Mart'ta yapılacak erken parlamento seçimleri için yürütülen kampanyada ülkedeki Türklerin oylarına talip olan DOST Birliği koalisyonunun adayı İbrahim İbrahim'in saldırıya uğradığı ve gözaltına alındığı bildirildi.
 • 11 Mart 2017 17:41 Tüfenkci: Rusya ile Ticarette 100 Milyar Dolarlık Hedefe Ulaşmalıyız GÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Rusya ile belirledikleri 100 milyar dolarlık ticaret hacmini yakalamak istediklerini söyledi.
 • 11 Mart 2017 17:39 Muş Tüfenkci: Rusya Ile Ticarette 100 Milyar Dolarlık Hedefe Ulaşmalıyız Muş Tüfenkci: Rusya Ile Ticarette 100 Milyar Dolarlık Hedefe Ulaşmalıyız Tüfenkci: Rusya ile ticarette 100 milyar dolarlık hedefe ulaşmalıyızGÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Rusya ile belirledikleri 100 milyar dolarlık ticaret hacmini yakalamak istediklerini söyledi.
 • 11 Mart 2017 17:30 Dha Yurt Bülteni - 12 Özdağ: Üçüncü güçler, bize suikastlarda bulunabilirMHP'den ihraç edilen Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, "Bana yönelik, Meral hanıma, Sinan beye, Koray beye suikastlar olabilir.
 • 11 Mart 2017 17:01 Tüfenkci: Rusya ile Ticarette 100 Milyar Dolarlık Hedefe Ulaşmalıyız Tüfenkci: Rusya ile Ticarette 100 Milyar Dolarlık Hedefe Ulaşmalıyız GÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Rusya ile belirledikleri 100 milyar dolarlık ticaret hacmini yakalamak istediklerini söyledi.
 • 11 Mart 2017 15:54 Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci: Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci: "16 Nisan'da Türkiye'nin Bir Anlamda Geleceği Oylanacak" Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci: "16 Nisan'da Türkiye'nin bir anlamda geleceği oylanacak" "Cazibe Merkezleri Programıyla batıya göç engellenecek" "Rusya'yla ticaret hacmini önce 24 Kasım uçak krizinden önceki seviyeleri yakalamak, sonra da hedeflediğimiz 100 milyar dolara...
 • 11 Mart 2017 14:19 Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Muş'ta Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Muş'ta Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Rusya ile belirledikleri 100 milyar dolarlık ticaret hacmini yakalamak istediklerini söyledi.
 • 11 Mart 2017 13:21 Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Muş'ta Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Muş'ta Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Hükümetimiz bir yandan terör ve terör örgütleriyle mücadele ederken, köklerini kazımaya çalışırken, diğer taraftan da bölgeyi yeniden inşa etmeye, insanların gelirini yükseltmeyi amaçlıyor.
 • 10 Mart 2017 17:48 Tunceli Bakan Tüfenkçi Tunceli'nin Terör ve Işsizlik Sorunu Var Tunceli Bakan Tüfenkçi Tunceli'nin Terör ve Işsizlik Sorunu Var Bakan Tüfenkçi: Tunceli'nin terör ve işsizlik sorunu varBakan Tüfenkçi: Rusya ile başlayan olumlu iklim, ticarete yansıdıGÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, incelemelerde bulunmak üzere geldiği Tunceli'de yaptığı konuşmada, kentin terör ve işsizlik sorunu olduğunu belirterek, "Bir...