SON DAKİKA ÖĞRETMENLER GÜNÜ HABERLERİ

Son Dakika Öğretmenler Günü Haberleri

 • 18:01 Daeş'in Esed Rejimiyle İlişkisi Belgelendi İngiliz televizyon kanalı Sky News, terör örgütü DAEŞ ile Esed rejimi arasındaki ilişkileri ortaya koyan bir dizi belge ele geçirdiğini iddia etti.
 • 11:50 Bahçeli'den Terörizmle Mücadelede Hükümete Destek Bahçeli'den Terörizmle Mücadelede Hükümete Destek Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Hükümet çekinmesin, terörizmle mücadelede milli ve ahlaki politikalar takip ettiği sürece Milliyetçi Hareket Partisi destekçisi, Türk milleti her zaman duacısıdır" dedi.
 • 11:01 İhbarla Ortaya Çıktı, Devletin Genel Müdür Yardımcısının Serveti Dudak Uçuklattı İhbarla Ortaya Çıktı, Devletin Genel Müdür Yardımcısının Serveti Dudak Uçuklattı 2011-2014 arasında İLBANK'ta Genel Müdür Yardımcılığı yapan Tuncay Karaman'ın mal varlığı ihbarla ortaya çıktı. 4 yılda 269 bin lira maaş aldı, 2.4 milyonluk tapu kaydı çıktı. Gözler mahkemede.
 • 19:41 Antalya - Bakan Elitaş: Teröristin Yeri TBMM Değildir Antalya - Bakan Elitaş: Teröristin Yeri TBMM Değildir Bakan Elitaş: Teröristin yeri TBMM değildirMehmet ÇINAR/ANTALYA, (DHA) - EKONOMİ Bakanı Mustafa Elitaş, Anayasa Komisyonu görüşmelerindeki olayları hatırlatarak, "TBMM'de kimse terör estiremez. TBMM'de, hiç kimsenin, titri ne olursa olsun, terörist faaliyette bulunmasına müsaade edilmez, teröristin yeri TBMM değildir" dedi.
 • 19:20 Bakan Elitaş: Teröristin Yeri TBMM Değildir Bakan Elitaş: Teröristin Yeri TBMM Değildir Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Anayasa Komisyonu görüşmelerindeki olayları hatırlatarak, "TBMM'de kimse terör estiremez. TBMM'de, hiç kimsenin, titri ne olursa olsun, terörist faaliyette bulunmasına müsaade edilmez, teröristin yeri TBMM değildir" dedi.
 • 12:36 Türkiye Alternatifi Ruslar İçin Çileye Dönüştü Türkiye Alternatifi Ruslar İçin Çileye Dönüştü Rusya'da uzun Mayıs tatilini Türkiye yerine Yunanistan'da geçirmeyi planlayan binlerce Rus, zamanında vize alamadığı için tatili evde geçirmek zorunda kalacak.
 • 18:08 CHP Heyeti Kilis Raporunu Açıkladı CHP Heyeti Kilis Raporunu Açıkladı Dha ANKARA- CHP Heyeti Kilis raporunu açıkladıTBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi ve İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili Zeynep Altıok Başkanlığında, TBMM İnsan Hakları İzleme Komisyonu Üyesi Gamze Akkuş İlgezdi, Milli Savunma Komisyonu Üyesi İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, İçişleri Komisyonu ve Milli Savunma Komisyonu üyesi İzmir Milletvekili Murat Bakan ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın oluşan CHP Heyeti Kilis raporunu ve çözüm önerilerini açıkladı.
 • 10:26 Ruslar, Akkuyu Nükleer Santrali'nin Yüzde 49'unu Satışa Çıkardı Ruslar, Akkuyu Nükleer Santrali'nin Yüzde 49'unu Satışa Çıkardı Türkiye'nin ilk nükleer santral projesi olan ve çalışmalarına devam edilen Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin hisselerinin yüzde 49'unu satışa çıkaran Ruslar, ortak arıyor.
 • 15:09 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (3) Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Biz DAEŞ ile farklı zeminlerde, bu mücadeleyi yoğunlaştırdıkça tabii ki DAEŞ ve benzeri terör örgütleri de Türkiye'ye karşı daha farklı eylemlere girişebilirler.
 • 14:23 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan 'Kilis' Açıklaması: Bilinçli Olarak Yapıldığı Konusunda Bize... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, düzenlediği basın toplantısında, Kilis'e Katyuşa mermilerinin bilinçli olarak atıldığı konusunda bir istihbaratın olup olmadığı sorusunu yanıtlayarak, "Bunun bilinçli olarak yapıldığı, yapılmadığı konusunda bize ulaşan bir bilgi yok. Suriye tarafında kaotik bir savaş ortamı var. Bunun bir kısmı yanlışlıkla geliyor olabilir, bir kısmı kasıtlı atılmış olabilir.
 • 13:55 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan 'Kilis' Açıklaması Bilinçli Olarak Yapıldığı Konusunda Bize... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan 'Kilis' Açıklaması Bilinçli Olarak Yapıldığı Konusunda Bize... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan 'Kilis' açıklaması Bilinçli olarak yapıldığı konusunda bize ulaşan bilgi yokGÜVENLİ BÖLGENİN KURULMASI ROKET SALDIRILARINDAN KORUYABİLECEKMUTABAKAT, MÜZAKERE, ANLAŞMA GİBİ KAVRAMLARIN KARŞILIĞININ OLMADIĞI ORTADAİSRAİL'LE YAKIN ZAMANDA YENİ BİR TEMASIN OLMASI PLANLANIYORTÜRKİYE-AB EYLEM PLANI HAYATA GEÇİRİLİYOROPERASYONLAR SON NOKTASINA KADAR GÖTÜRÜLECEKCUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü İbrahim Kalın, düzenlediği basın toplantısında, Kilis'e Katyuşa mermilerinin bilinçli olarak atıldığı konusunda bir istihbaratın olup olmadığı sorusunu yanıtlayarak, Bunun bilinçli olarak yapıldığı, yapılmadığı konusunda bize ulaşan bir bilgi yok. Suriye tarafında kaotik bir savaş ortamı var. Bunun bir kısmı yanlışlıkla geliyor olabilir, bir kısmı kasıtlı atılmış olabilir.
 • 16:51 Rus Pilotu Öldürmekle Suçlanan Çelik Rus Sözcüye Mektup Yazdı Rus Pilotu Öldürmekle Suçlanan Çelik Rus Sözcüye Mektup Yazdı Rus uçağının pilotunu öldürme emrini verdiği iddia edilen Çelik, Rus Dışişleri Sözcüsü'ne yazdığı mektupta pilotun öldürülmesi olayına dair her türlü bilgiyi vermeye hazır olduğunu dile getirdi.
 • 09:15 Çelik'ten Rusya ile İlgili Önemli Açıklama Çelik'ten Rusya ile İlgili Önemli Açıklama Haber kanallarına göre Çelik, "Biz de (bu talebe) olumlu cevap verdik, olabilir görüşürüz diye. Heyetimiz Moskova'ya gidiyor" dedi.
 • 13:51 Ekonomi Bakanı Elitaş: Tanıtım Faaliyetlerine 5 Yılda 34 Milyon Lira Harcandı Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, bakanlık olarak 2011-2016 yılları arasında tanıtım faaliyetlerine 34 milyon lira harcadıklarını açıkladı.
 • 13:09 Grafikli - Fetö/pdy'nin Firarileri Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin yürütülen soruşturmalar ve açılan davalar sebebiyle yurtdışına kaçan şüphelilere bazı emniyet müdürleri de eklendi.
 • 19:08 Gümrük Bakanı Tüfenkci'den Gümrük Bakanı Tüfenkci'den "Patlıcan" Açıklaması Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Rusya ile yaşanan patlıcan kriziyle ilgili olarak, “Biz nasıl domatesle, nasıl biberle, nasıl salatalıkta üreticimize veya ihracatçımıza pazarlar bulmuşsak, patlıcanda da buluruz hiç kimse merak etmesin” dedi.
 • 18:53 Gümrük Bakanı Tüfenkçi: O Savcının Yeri Değişecek (4) Gümrük Bakanı Tüfenkçi: O Savcının Yeri Değişecek (4) Bakan TÜFENKÇİ'DEN RUSYA'YA PATLICAN CEVABIGümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, Rusya'nın 25 Nisan tarihinden itibaren patlıcan alımının durdurulması kararını ziyaret için gittiği Kapıkule Sınır Kapısı'ndan cevapladı.
 • 18:18 Rusya'nın Türk Patlıcanına İthalat Engeli Getirmesi Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Rusya'nın Türk patlıcanına ithalat engeli getirmesine ilişkin, "Biz nasıl domates, biber, salatalıkta üreticimize, ihracatçımıza yeni pazarlar bulmuşsak patlıcanda da buluruz, kimse merak etmesin.
 • 10:48 2015'te Turizm Gelirleri Yüzde 8 Geriledi 2015'te Turizm Gelirleri Yüzde 8 Geriledi PAK Turizm İşçileri Sendikası Genel Başkanı Musa Uyar, acil tedbir alınmazsa turizmde 2017 ve 2018 yıllarının da kaybedileceğini söyleyerek, "2015’te Türkiye’nin turizm geliri bir önceki yıla göre yüzde 8,28 geriledi.
 • 12:55 Kahramanmaraş'ta Ermenilerin Yaptığı Katliamlar Anlatılacak Kahramanmaraş'ta yaklaşık 100 sivil toplu kuruluşu, kentte Ermeniler tarafından katledilenler için anma programı düzenleyecek.
 • 09:31 Öğretmenlerin Hayalleri Gerçek Oluyor Öğretmenlerin Hayalleri Gerçek Oluyor 24 Kasım 2015'te başlayan ve yaklaşık bir aylık sürede binlerce öğretmenin 'hurriyet.com.tr' üzerinden paylaştığı başvurular arasından, halk oylaması ve özel jüri tarafından belirlenen 24 hayal gerçeğe dönüştürülüyor.
 • 09:24 Ligin 5 Büyük Takımı, Statlar İçin 1.7 Milyar TL Harcadı Ligin 5 Büyük Takımı, Statlar İçin 1.7 Milyar TL Harcadı Süper Lig'in 5 büyük takımı; Fenerbahçe, Galatasaray, Bursaspor, Beşiktaş ve Trabzonspor, yeni statlarına 1.7 milyar TL harcadı. Rekor ise 200 milyon dolarlık bütçeyle Galatasaray'da.
 • 12:01 Aesob'dan Bakana, Turizm Esnafı Dosyası Aesob'dan Bakana, Turizm Esnafı Dosyası Antalya’da Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal’la görüşen Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere, Bakan Ünal’a turizm esnafının beklentilerini ve sorunlarını ileterek, destek talebinde bulundu.
 • 15:41 Kamu Personeline İndirimli Tatil Müjdesi Kamu Personeline İndirimli Tatil Müjdesi Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, ucuz tatili kast ederek "Önümüzdeki günlerde kamu personeline dönük çok ciddi bir kampanya düşünüyoruz" şeklinde konuştu.
 • 13:01 Antalya Bakan Ünal: Rus Turist Sıkıntısını Expo Dengeleyecek Antalya Bakan Ünal: Rus Turist Sıkıntısını Expo Dengeleyecek Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Expo 2016 Antalya alanını 5 milyonu yabancı 8 milyon kişinin ziyaret etmesini beklediklerini söyledi.
 • 12:55 Bakan Ünal: Rus Turist Sıkıntısını Expo Dengeleyecek Bakan Ünal: Rus Turist Sıkıntısını Expo Dengeleyecek Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Expo 2016 Antalya alanını 5 milyonu yabancı 8 milyon kişinin ziyaret etmesini beklediklerini söyledi.
 • 11:11 Kültür ve Turizm Bakanı Ünal Açıklaması Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, EXPO 2016 Antalya'nın kent için bu sezon oldukça önemli olduğunu belirterek, "Çünkü EXPO'yu bu süreçte turizm açısından bir kaldıraç olarak görüyoruz.
 • 11:04 Bakan Ünal: Bakan Ünal: "Expo, Krizin Ardından Kaldıraç Olacak" Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Expo 2016 Antalya Sergi alanının Rusya ile yaşanan uçak krizinin ardından Antalya turizmi için bir kaldıraç görevi göreceğini söyledi.
 • 20:34 Elazığ - Bakan Tüfenkci: Ambargolarla Bir Yere Varılmaz Elazığ - Bakan Tüfenkci: Ambargolarla Bir Yere Varılmaz Bakan Tüfenkci: Ambargolarla bir yere varılmazGümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, "Türkiye ve Türk halkı dostumuz. Ancak bazı politikacılarla ilgili problemlerimiz var" sözlerine tepki göstererek, "Ambargolar ile bir yere varılamaz" dedi.
 • 19:39 Başbuğ: Rus Uçağını Düşüren Kişi Suç İşledi, Mahkemeye Çıkarılmalı Başbuğ: Rus Uçağını Düşüren Kişi Suç İşledi, Mahkemeye Çıkarılmalı Başbuğ, "Ben Türkiye olsam Rus uçağını düşürdüğünü iddia eden kişiyi mahkemeye de çıkartırdım. Çünkü yaptığı iş esasında uluslararası hukuk açısından da suç" dedi.
 • 19:11 Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci Elazığ'da Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Rusya'nın bazı ürünlere uyguladığı ambargoya ilişkin, "Bugün Rusya'nın geldiği nokta itibariyle de şu rahatlıkla görülebiliyor ki bu ambargolarla ikili ilişkilerin düzelmesi veya bir yere gelmesi mümkün değil" dedi.
 • 18:49 Bakan Tüfenkci'den Putin'e Cevap Bakan Tüfenkci'den Putin'e Cevap Rusya Devlet Başkanı Putin’in yaptığı açıklamalarla Rus halkının zarar gördüğünü itiraf ettiğini belirten Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Türkiye’ye yasal yollarla gelen insan, nebatat, havyan dahil kim gelirle gelsin onların güvencelerini sağlamak zorunda olduklarını söyledi.
 • 12:13 Türk Hukuk Sisteminde Aile, Çocuk ve Kadın Çalıştayı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Bakanlık olarak her türlü şiddet ve istismara karşı kararlı mücadeleyi sürdürdüklerini belirterek, "Bir kadın, bir anne ve bir bakan olarak, kravat takıp hakim karşısına çıkan bir suçlunun ceza indirimi alması beni de ziyadesiyle rahatsız etmektedir.
 • 21:10 Rusya'dan Çavuşoğlu'na Yanıt: Bakan'ı Anlamakta Zorlanıyoruz Rusya'dan Çavuşoğlu'na Yanıt: Bakan'ı Anlamakta Zorlanıyoruz Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nun Rusya'yla ilgili, "İlk zamanlardaki gibi duygusal değil, daha aklı selim davranıyor" sözlerine, Rusya Dışişleri Bakanlığı'ndan tepki geldi.
 • 15:54 Halk Oyunları Müsabakaları Sona Erdi Halk Oyunları Müsabakaları Sona Erdi Bartın’da gerçekleştirilen Okullar Arası Yıldızlar Gençler Halk Oyunları Grup Müsabakaları sona erdi.
 • 14:24 57. Tgc Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu 57. Tgc Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri Töreni 500 gazetecinin katılımıyla yapıldı.
 • 12:14 Turizm Sektörü İstihdam Destek Paketi Açıklandı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Antalya ve Muğla'da 2015 yılında 9 ay çalışan, 3 ay işi askıya alınan toplam 44 bin 753 kişinin, 2016 yılında 9 ay aynı işyerinde çalışma şartıyla askıdaki 3 aylık sigorta primleri ve asgari ücretlerinin İŞKUR tarafından karşılanacağını bildirdi.
 • 09:42 Akkuyu Nükleer Santrali İçin Acele Kamulaştırma Rusya ile uçak krizinin ardından akıbeti tartışılan Akkuyu Nükleer Santrali ile ilgili bir adım geldi.
 • 02:24 Tgc Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri Sahiplerin Buldu Siyasal: Can Uğur Birgün Gazetesi'nde 31 Ekim 2015 tarihinde yayınlanan "Yeşil Kartlı Canlı Bombaö başlıklı haberiyleÖvgü: Fevzi Kızılkoyun Hürriyet Gazetesi'nde 16 Ekim 2015 tarihinde yayınlanan "İhmalin Son 3 Günü" başlıklı haberiyle.Ödül: b- Ekonomi: Gülistan Alagöz Hürriyet Gazetesi'nde 6 Mart 2015 tarihinde yayınlanan "Muhteşem Dönüşüm" başlıklı haberiyle. Övgü: Arda Akın Hürriyet Gazetesi'nde 11 Temmuz 2015 tarihinde yayınlanan "Dürüstlük Tutanağı" başlıklı haberiyle.Ödül: c- Çevre: Güngör Karakuş Habertürk Gazetesi'nde 3-5 Temmuz 2015 tarihinde yayınlanan "Cennet Koylar Yok Oluyor" başlıklı haberiyle. Övgü: Ömer Erbil Hürriyet Gazetesi'nde 2 Haziran 2015 tarihinde yayınlanan "Ataköy'e Yarımadaö başlıklı haberiyle.Ödül: d- Eğitim: Sümeyra Tansel Taraf Gazetesi'nde 14 Ocak 2015 tarihinde yayınlanan "Milli Eğitim 872 Çocuğun Geleceğini Hiçe Saydıö" başlıklı haberiyle. Övgü: Recai Uygur Pusula Gazetesi (Erzurum) 24 Kasım 2015 tarihinde yayınlanan "Eğitime Hayat Verdi" başlıklı haberiyle.Ödül: e- Sağlık: Gizem Coşkunarda Milliyet Gazetesi'nde 14 Haziran 2015 tarihinde yayınlanan "Kürtaj Olmak İsteyen Kadınların Devlet Hastaneleri ile İmtihanı" başlıklı haberiyle ödüle değer bulundu.
 • 22:38 Şanlıurfa Kültür ve Turizm Çalıştayı - Bakanlar Ünal ve Çelik Şanlıurfa Kültür ve Turizm Çalıştayı - Bakanlar Ünal ve Çelik GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çalıştaydan detaylar Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'ın konuşması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Faruk Çelik'in konuşması Şanlıurfa Kültür ve Turizm Çalıştayı Kültür ve Turizm Bakanı Ünal: "İstanbul'da bir patlama olduğunda Türkiye birileri tarafından içeride ve dışarıda güvenlik açısından riskli bölge ilan ediliyor" "Mardin, Diyarbakır ve Şanlıurfa'da hayatın nasıl cıvıl cıvıl olduğunu gösteren ve o dokuyu özellikle içeriye de anlatmak için yeni tanıtım filmleri hazırlıyoruz" Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Brüksel'de ve Paris'te patlamalar meydana geldiğinde o ülkelerin güvenlik açısından riskli ülke ilan edilmediğini belirterek, "İstanbul'da bir patlama olduğunda Türkiye, birileri tarafından içeride ve dışarıda güvenlik açısından riskli bölge ilan ediliyor" dedi.
 • 20:15 Şanlıurfa Kültür ve Turizm Çalıştayı Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Brüksel'de ve Paris'te patlamalar meydana geldiğinde o ülkelerin güvenlik açısından riskli ülke ilan edilmediğini belirterek, "İstanbul'da bir patlama olduğunda Türkiye, birileri tarafından içeride ve dışarıda güvenlik açısından riskli bölge ilan ediliyor" dedi.
 • 20:12 Şanlıurfa Bakan Ünal Bölgede Kirli Kampanyaya Karşı Çalıştaylar Yapmamız Gerekiyor Şanlıurfa Bakan Ünal Bölgede Kirli Kampanyaya Karşı Çalıştaylar Yapmamız Gerekiyor Bakan Ünal Bölgede kirli kampanyaya karşı çalıştaylar yapmamız gerekiyorKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, bölgede kirli kampanya yürütüldüğünü, buna karşı turizm çalıştayları düzenlemek gerektiğini söyledi.
 • 18:49 Elitaş: Elitaş: "Dünya İhracatı Yüzde 13,5 Daralırken, Türkiye'nin İhracatı Yüzde 8,7 Daraldı" Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Samsun’da katıldığı ‘Hedef 2013 Yolunda Ortak Akıl Toplantısı’nda, “Dünyadaki toplam ihracat bir önceki yıla göre yüzde 13,5 daralırken, Türkiye’nin dünyaya yaptığı ihracat yüzde 8,7 daraldı” dedi.
 • 18:22 Bakanlar Elitaş ve Kılıç, Samsun'da Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'da alüminyum kablo fabrikasının açılışına katıldı.
 • 17:51 Samsun Bakan Elitaş: Milletvekilliği Yapmalarını İçime Sindiremiyorum Samsun Bakan Elitaş: Milletvekilliği Yapmalarını İçime Sindiremiyorum Bakan Elitaş: Milletvekilliği yapmalarını içime sindiremiyorum (2)İKİ BAKANLI AÇILIŞEkonomi Bakanı Mustafa Elitaş ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Borsan Grup tarafından Organize Sanayi Bölgesi'nde yapılan Alimünyum Kablo Fabrikası'nın açılış törenine katıldı.
 • 17:45 Bakan Elitaş: Milletvekilliği Yapmalarını İçime Sindiremiyorum (2) Bakan Elitaş: Milletvekilliği Yapmalarını İçime Sindiremiyorum (2) İki BAKANLI AÇILIŞEkonomi Bakanı Mustafa Elitaş ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Borsan Grup tarafından Organize Sanayi Bölgesi'nde yapılan Alimünyum Kablo Fabrikası'nın açılış törenine katıldı.
 • 17:04 Bakan Tüfenkci: Bakan Tüfenkci: "Turizm Sektöründe Morallerin Bozulmaması Gerek " Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, turizm sektöründe morallerin bozulmaması gerektiğini söyledi.
 • 16:45 Bakan Tüfenkci Lüks Yatı Galoşla Gezdi Bakan Tüfenkci Lüks Yatı Galoşla Gezdi Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Antalya Serbest Bölgesi'nde üretilen 22.5 milyon euro değerindeki 'Sarp 46' adlı lüks yatı ayakkabılarını çıkarıp, özel üretim bez galoşla gezdi.
 • 12:16 'Lavrov Türkiye'ye Geliyor' İddiasına Ankara'dan Jet Yalanlama 'Lavrov Türkiye'ye Geliyor' İddiasına Ankara'dan Jet Yalanlama Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un yakın zamanda Türkiye'ye geleceği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Ancak konuyla ilgili Ankara'dan jet bir yalanlama geldi.
 • 09:21 Muhabbet Kuşunu Yaralayan Ağabeyini Bıçakladı Muhabbet Kuşunu Yaralayan Ağabeyini Bıçakladı Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde yaşayan Yakup Cengiz, sarımsak yememek yüzünden başlayan ve muhabbet kuşunun yaralanmasıyla büyüyen kavgada ağabeyini bıçakladı.