12:1600
SON DAKİKA OĞUZELİ HABERLERİ

Son Dakika Oğuzeli Haberleri

  Oğuzeli Myo Öğrencileriden Havalimanına Teknik Gezi

  Oğuzeli Myo Öğrencileriden Havalimanına Teknik Gezi

  Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksek Okulu (MYO), Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programı öğretim elemanları ve öğrencileri tarafından Gaziantep Havalimanına teknik gezi düzenlendi. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Çelik'ten Fatma Şahin'e 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

  Çelik'ten Fatma Şahin'e "Hayırlı Olsun" Ziyareti

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Uzer, 'Müdahale Edersem Hesap Soramam'

  Uzer, 'Müdahale Edersem Hesap Soramam'

  AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ahmet Uzer, başta Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Fatma Şahin olmak üzere Şahinbey ve Şehitkamil ilçe Belediye Başkanlarının kendi belirleyeceği kadro ile çalışacağını ve bu konuda kendisinin bir müdahalesinin olmadığını ifade etti. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

 

  GSO'ya Veda Ziyaretleri

  GSO'ya Veda Ziyaretleri

  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey, Gaziantep Sanayi Odasına veda ziyaretinde bulundu. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Şiran Amatör Kulüpleri Sevindiriyor

  Şiran Amatör Kulüpleri Sevindiriyor

  Ömer Faruk Şiran amatör spor kulüpleri için çamaşırhane yaptıklarını ve en yakın zamanda da soyunma odaları olmayan tesislere soyunma odaları yapılacağını ifade etti. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri