SON DAKİKA OĞUZELİ HABERLERİ

Son Dakika Oğuzeli Haberleri

15:56
Büyükşehir'in Hizmetleri Köylerde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin ilçelere ve köylere başlattığı hizmetler buralarda ikamet eden vatandaşları sevindiriyor.
Büyükşehir'in Hizmetleri Köylerde
14:34
Suriye Sınırında Akaryakıt Kaçakçılığında Kullanılan Sondaj Makineleri Ele Geçirildi Genelkurmay Başkanlığı, Suriye sınırında kaçak akaryakıt naklinde kullanılacak boruların döşenmesine yarayan iki adet ’profgesyonel yatay sondaj makinesi’ ele geçirildiğini açıkladı.
14:02
Suriye Sınırında M16 Piyade Tüfeği ve Esrar Ele Geçirildi Genelkurmay Başkanlığı, Suriye sınırında kaçakçılık girişimlerine karşı yapılan aramalarda, 7 kilo 425 gram esrar ile çuval içerisinde battaniyeye sarılmış vaziyette bir adet M16 piyade tüfeği bulunduğunu bildirdi.
11:20
Gaziantep'te Sokak Hayvanları İçin Beslenme Merkezi Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayatı Koruma Daire Başkanlığı, kent merkezi ile ilçelerde sokakta yaşayan hayvanlar için özel beslenme merkezleri oluşturdu.
Gaziantep'te Sokak Hayvanları İçin Beslenme Merkezi
10:39
Bu Kez Sokak Hayvanları İçin Görevdeler Türkiye'nin en büyük hayvanat bahçesine sahip Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayatı Koruma Daire Başkanlığı, soğuk havalarda sokak hayvanlarına yem takviyesinde bulunuyor.
Bu Kez Sokak Hayvanları İçin Görevdeler
10:11
Koç Ortaokulu Kupaya Doymuyor Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayatı Koruma Daire Başkanlığı, merkez ve ilçelerde sokakta yaşayan hayvanlar için "özel beslenme noktaları" oluşturdu.
09:56
Büyükşehir'den Sokak Hayvanlarına Yiyecek Desteği Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayatı Koruma Daire Başkanlığı, merkez ve ilçelerde sokakta yaşayan hayvanlar için "özel beslenme noktaları" oluşturdu.
15:35
"İlk 3 Dakika Hayati Önem Taşıyor" GAÜN Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Özel Güvenlik ve Koruma programı öğrencilerine uygulamalı olarak yangına müdahale eğitimi verildi.
'İlk 3 Dakika Hayati Önem Taşıyor'
15:23
Yangın da İlk 3 Dakika Hayati Önem Taşıyor" Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Özel Güvenlik ve Koruma programı öğrencilerine uygulamalı olarak yangına müdahale eğitimi verildi.
Yangın da İlk 3 Dakika Hayati Önem Taşıyor'
13:34
Oğuzeli MYO Öğrencileri Nizip Konteynır Kenti'ni Ziyaret Etti Oğuzeli MYO öğrencileri ve Merve Shnaps öncülüğünde Dubai Euromonitorinternational şirketi çalışanlarının katkılarıyla temin edilen çeşitli giyim ve kırtasiye malzemeleri Nizip Konteynır Kentte yaşayan öğrencilere teslim edildi.
Oğuzeli MYO Öğrencileri Nizip Konteynır Kenti'ni Ziyaret Etti
17:44
MHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin'den Oğuzeli Belediyesine Ziyaret MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, Oğuzeli Belediyesini ziyaret ederek Başkan Mehmet Sait Kılıç'a hayırlı olsun dileklerini iletti.
15:46
MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, Oğuzeli Belediyesi'ni Ziyaret Etti MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, Oğuzeli Belediyesi'ni ziyaret ederek Başkan Mehmet Sait Kılıç'ın kısıtlı imkanlara rağmen başarılı bir çalışma ortaya koyduğunu ifade etti.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, Oğuzeli Belediyesi'ni Ziyaret Etti
17:35
Hayırsever İş Adamı Mahmut Deniz Toprağa Verildi Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Abdülkadir Çıkmaz'ın vefat eden kayınpederi Mahmut Deniz, dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.
15:04
Hacı Mahmut Deniz Son Yolculuğuna Uğurlandı GAİB Koordinatör Başkanı Abdülkadir Çıkmaz'ın vefat eden kayınpederi Hacı Mahmut Deniz, dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.
Hacı Mahmut Deniz Son Yolculuğuna Uğurlandı
15:07
Büyükşehir Belediyesi'nden Annelere Destek Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin annelere destek olmak için Emek, Hacıbaba, Kurbanbaba, Oğuzeli ilçelerinde ve merkezde açtığı ana sınıflarında yaklaşık 500 çocuk okul öncesi eğitimi alıyor.
15:47
Sokak Köpeklerine Sahip Çıkılıyor Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayatı Koruma Daire Başkanlığı, merkez ve ilçelerde sokakta yaşayan köpekler için "beslenme noktaları" oluşturdu.
Sokak Köpeklerine Sahip Çıkılıyor
13:50
Gaziantep'te Sokak Hayvanları İçin "Beslenme Nokları" Oluşturuldu Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayatı Koruma Daire Başkanlığı, merkez ve ilçelerde sokakta yaşayan köpekler için "beslenme noktaları" oluşturdu.
13:00
Gaziantep'te Sokak Köpeklerine Beslenme Noktaları Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayatı Koruma Daire Başkanlığı tarafından kent merkezi ile ilçelerde sokakta yaşayan köpekler için beslenme noktaları oluşturuldu.
Gaziantep'te Sokak Köpeklerine Beslenme Noktaları
10:25
Mısır, Kolon Kanserine Yakalanma Riskini Azaltıyor Mangal üzerinde pişirilerek hazır hale getirilen ‘közlenmiş mısır’ vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.
Mısır, Kolon Kanserine Yakalanma Riskini Azaltıyor
10:10
Oğuzeli Kaymakamı Gaib'i Ziyaret Etti Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Abdülkadir Çıkmaz ve Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçı Birlikleri Başkanı Salahattin Kaplan’ı GAİB hizmet binasında ziyaret eden Oğuzeli İlçe Kaymakamı Arif Gül çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Oğuzeli Kaymakamı Gaib'i Ziyaret Etti
10:13
Oğuzeli Ata'sına Koştu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün organize ettiği Kaymakamlık ve İlçe Milli Eğitimin desteklediği ''Oğuzeli Ata'sına Koşuyor'' adlı yol koşusu lise,ortaokul ve ilkokulların katılımıyla gerçekleşti.
Oğuzeli Ata'sına Koştu
15:42
Gaziantep'te Özel İdare Eski Çalışanlarından Eylem Gaziantep'te, yeni büyükşehir belediyesi yasasıyla kapatılan İl Özel İdaresi çalışanları maaşlarını alamadıkları iddiasıyla eylem yaptı.
Gaziantep'te Özel İdare Eski Çalışanlarından Eylem
17:39
Tohum Desteği Araban ile Yavuzeli'nde Devam Etti Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye’de ilk kez kuraklıkta etkilenen çiftçilere yönelik başlatılan “sertifikalı tohum” dağıtımı Araban ile Yavuzeli ilçelerinde devam etti.
Tohum Desteği Araban ile Yavuzeli'nde Devam Etti
17:04
Tohum Desteği Araban İle Yavuzeli'nde Devam Etti Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye'de ilk kez kuraklıkta etkilenen çiftçilere yönelik başlatılan "sertifikalı tohum" dağıtımı Araban ile Yavuzeli ilçelerinde devam etti.
Tohum Desteği Araban İle Yavuzeli'nde Devam Etti
15:02
Büyükşehir'den İlçelere Yeni Park Projeleri Gaziantep Büyükşehri Belediyesi, merkez ve ilçelerde yeşil alan sayısını artırmak için park yapım çalışmalarını sürdürüyor.
Büyükşehir'den İlçelere Yeni Park Projeleri
13:47
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nden Türkiye'de Bir İlk Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye’de ilk kez yapılan uygulamada yüzde 50 çiftçi katkısıyla bin 570 ton buğday, yüzde 20 çiftçi katkısı ile bin torba silajlık mısır ve 100 ton fiğ tohumu düzenlenen törenle çiftçilere dağıtıldı.
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nden Türkiye'de Bir İlk
12:19
Büyükşehir'den İlçelere Yeni Park Projeleri Gaziantep Büyükşehri Belediyesi, merkez ve ilçelerde yeşil alan sayısını artırmak için park yapım çalışmalarını sürdürüyor.
Büyükşehir'den İlçelere Yeni Park Projeleri
17:05
Gaün Target- Tto, Oğuzeli İçmesinde Sanayici ve İşadamları ile Bir Araya Geldi Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda, Oğuzeli Kaymakamlığı bünyesinde oluşturulan Sanayi ve Ticari Faaliyetler Birimi tarafından Oğuzeli Sanayici ve İşadamları toplantısı yapıldı.
Gaün Target- Tto, Oğuzeli İçmesinde Sanayici ve İşadamları ile Bir Araya Geldi
19:02
Oğuzelili İşadamları Bir Araya Geldi Oğuzeli Kaymakamlığı bünyesinde oluşturulan Sanayi ve Ticari Faaliyetler Birimi tarafından düzenlenen “Oğuzeli Sanayici ve İşadamları İstişare Toplantısı” yapıldı.
Oğuzelili İşadamları Bir Araya Geldi
16:19
Türkiye'nin Minik Bilimcileri Gaziantep'te Yetişecek Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gezegenevi ve Bilim Merkezi tarafından ilköğretim öğrencilerine yönelik düzenlenen "Bi Dünya Bilim" adlı proje hayata geçti.
Türkiye'nin Minik Bilimcileri Gaziantep'te Yetişecek
12:33
Çocuklar Bilimle Tanışıyor Gezegenevi ve Bilim Merkezi tarafından düzenlenen "Bi Dünya Bilim" projesi kapsamında ilk ve ortaokul öğrencileri bilimin eğlenceli yüzüyle tanışacak.
17:03
Gaziantep'te 10,5 Kilogram Esrar Ele Geçirildi Oğuzeli ilçesinde 10,5 kilogram esrar ele geçirildi.
16:36
5. Olağan Kongre Bilgilendirme Toplantısı AK Parti Gaziantep İl Teşkilat Başkanı Fikret Murat Tural, beşinci olağan kongre ile ilgili ilçe başkanlarıyla bir araya gelerek bilgilendirme toplantısı yaptı.
5. Olağan Kongre Bilgilendirme Toplantısı
16:30
Gaziantep'teki Bıçaklı Kavga Kentte bir kişinin ölümü ve 3 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan kavgayla ilgili gözaltına alınan 8 kişi tutuklandı.
Gaziantep'teki Bıçaklı Kavga
16:23
Gaziantep'teki Bıçaklı Kavga Kentte bir kişinin ölümü ve 3 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan kavgayla ilgili 10 şüpheli gözaltına alındı.
16:11
Cinayetle Sonuçlanan Kavganın Şüphelisi 10 Kişi Adliyede Gaziantep’te iki grup arasında çıkan ve bir kişinin ölümü 3 kişinin de yaralanması olayıyla ilgili gözaltına alınan 10 kişi adliyeye sevk edildi.
Cinayetle Sonuçlanan Kavganın Şüphelisi 10 Kişi Adliyede
21:17
Gaziantep'te Bıçaklı Kavga: 1 Ölü, 3 Yaralı Gaziantep'te arkadaşlar arasında bilinmeyen bir nedenle çıkan bıçaklı kavgada 33 yaşındaki Tayfun Kılınç öldü, 3 kişi yaralandı.
Gaziantep'te Bıçaklı Kavga: 1 Ölü, 3 Yaralı
21:17
Oğuzeli İlçe Belediye Başkanı Kılıç'tan Bayram Mesajı Gaziantep'in Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç yayınladığı mesajla Gaziantep ve Oğuzeli halkının bayramını kutladı.
Oğuzeli İlçe Belediye Başkanı Kılıç'tan Bayram Mesajı
19:40
Gaziantep'te Arkadaşlar Arasında Kavga: 1 Ölü, 3 Yaralı Şahinbey ilçesinde arkadaşlar arasında çıkan kavgada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
10:03
Oğuzeli Myo Öğrencileri İtfaiye Teşkilatına Destek Olacak Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programı öğrencileri “25 Eylül-1 Ekim Yangından Korunma ve İtfaiye Haftası” etkinlikleri çerçevesinde itfaiye teşkilatı ile birlikte olacak.
Oğuzeli Myo Öğrencileri İtfaiye Teşkilatına Destek Olacak
13:17
Kliksa, Gaziantep'in Online Alışveriş Haritasını Açıkladı Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu Kliksa, Gaziantep’in online alışveriş haritasını açıkladı.
Kliksa, Gaziantep'in Online Alışveriş Haritasını Açıkladı
12:50
Gaziantep'te Elektrik Kesintisi Şahinbey, Oğuzeli ve İslahiye 21 Eylül Pazar günü elektrik kesintisi yapılacak.
Gaziantep'te Elektrik Kesintisi
12:32
En İyi Nar Seçildi Gaziantep’in Oğuzeli İlçesinde düzenlenen 8. Uluslararası Kültür Sanat ve Nar Festivali’nde yapılan en iyi nar yarışmasında bölgenin en iyi narı seçildi.
11:34
Gaziantep'te 8. Uluslararası Kültür Sanat ve Nar Festivali Coşkusu Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinde düzenlenen 8. Uluslararası Kültür Sanat ve Nar Festivali coşkuyla kutlanırken renkli görüntülere sahne oluyor.
Gaziantep'te 8. Uluslararası Kültür Sanat ve Nar Festivali Coşkusu
13:47
Chp, 91. Yıldönümünü Kutladı Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep İl Başkanlığı, 91. kuruluş yıldönümü nedeniyle basın açıklaması düzenledi.
Chp, 91. Yıldönümünü Kutladı
16:06
Oğuzeli İlçesine Afet Koordinasyon Merkezi Kurulacak Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Oğuzeli ilçesine afet koordinasyon merkezi kuracaklarını bildirdi.
Oğuzeli İlçesine Afet Koordinasyon Merkezi Kurulacak
14:41
Oğuzeli'nin Kalkınması Boynumuzun Borcu Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Oğuzeli'nin kalkınması için ellerinden gelen gayreti göstereceklerin ifade etti.
Oğuzeli'nin Kalkınması Boynumuzun Borcu
16:24
Gaziantep'te Husumetli Aileler Barış Yemeğinde Bir Araya Geldi Gaziantep’in Oğuzeli İlçesine bağlı Altınyurt köyünde aralarında husumet bulunan aileler barış yemeğinde bir araya getirilerek barıştırıldı.
Gaziantep'te Husumetli Aileler Barış Yemeğinde Bir Araya Geldi
14:18
İngiliz Yazarlar, Mutfağımızın Tadını Çıkardılar Gaziantep mutfağını ile tarihi ve kültürel değerlerini tanıtmak amacıyla İngiltere'nin saygın gazetelerinden oluşan 8 kişilik gurme yazar Gaziantep'e geldi.
İngiliz Yazarlar, Mutfağımızın Tadını Çıkardılar
15:48
Gaziantep'in En Güzel Fıstığı Belli Oldu Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin bu sene 8'ci kez düzenlediği geleneksel "Antepfıstığı Yarışması"nda dereceye giren yarışmacılar belli oldu.
Gaziantep'in En Güzel Fıstığı Belli Oldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:15:57. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA OĞUZELİ HABERLERİ
[Hata Bildir]