SON DAKİKA OĞUZELİ HABERLERİ

Son Dakika Oğuzeli Haberleri

 • 22 Eylül 2016 15:06Acılı Anne, Oğlunun Şehit Olduğunu Hacda ÖğrendiAcılı Anne, Oğlunun Şehit Olduğunu Hacda ÖğrendiŞehit Uzman Çavuş Burak Uçar, memleketi Adana'da toprağa verildi. Oğlunun şehit olduğu hacda öğrenen anne, cenaze töreninde asker şapkasını taktı, cenaze namazı kıldı.
 • 21 Eylül 2016 14:20Kırşehir?li Şehit Kara Son Yolculuğuna UğurlandıKırşehir?li Şehit Kara Son Yolculuğuna UğurlandıKırşehir'li şehit Kara son yolculuğuna uğurlandıFIRAT Kalkanı harekatında mayın araması yapılırken meydana gelen patlamada şehit olan Astsubay Kıdemli Çavuş Bayram Kara, memleketi Kırşehir'in Kaman ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 21 Eylül 2016 08:13TSK'da El Bab İçin Hazırlık: Piyade Suriye'ye GirecekTSK'da El Bab İçin Hazırlık: Piyade Suriye'ye GirecekTSK, Suriye'de kritik konumda olan El Bab'a inmek için çeşitli planlar üzerinde duruyor. Onlardan biri de Kara Kuvvetleri'ne bağlı piyade sınıflarının Suriye'ye girmesi.
 • 20 Eylül 2016 18:52Kırşehir Şehit Astsubay Kara'nın Annesi: Ellerim Boş KaldıKırşehir Şehit Astsubay Kara'nın Annesi: Ellerim Boş KaldıDha YURT- Şehit astsubay Kara'nın annesi: Ellerim boş kaldıTÜRK Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan 'Fırat Kalkanı' harekatına katılan özel mayın arama timinde görev yapan Astsubay Bayram Kara'nın şehit olduğu haberi, Kırşehir'ın Kaman İlçesi'ndeki ailesini yasa boğdu.
 • 20 Eylül 2016 18:38Adana Anne- Babası Hacda Olan Adanalı Şehidin Evinde YasAdana Anne- Babası Hacda Olan Adanalı Şehidin Evinde YasAnne- babası hacda olan Adanalı şehidin evinde yasGAZİANTEP'in Oğuzeli ile Kilis'in Elbeyli ilçesi arasındaki Akçakoyunlu bölgesinde, mayın imha çalışması yaparken meydana gelen patlamada şehit olan İstihkam Uzman Çavuş Burak Uçar'ın, Adana'daki baba evine ateş düştü.
 • 20 Eylül 2016 17:17Anne- Babası Hacda Olan Adanalı Şehidin Evinde YasAnne- Babası Hacda Olan Adanalı Şehidin Evinde YasGAZİANTEP'in Oğuzeli ile Kilis'in Elbeyli ilçesi arasındaki Akçakoyunlu bölgesinde, mayın imha çalışması yaparken meydana gelen patlamada şehit olan İstihkam Uzman Çavuş Burak Uçar'ın, Adana'daki baba evine ateş düştü.
 • 20 Eylül 2016 14:37Gaziatep - Fırat Kalkanı Harekatında 2 Asker Şehit OlduGaziatep - Fırat Kalkanı Harekatında 2 Asker Şehit OlduFırat Kalkanı harekatında 2 asker şehit oldu (yeniden) (2)TÜRK Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan 'Fırat Kalkanı' harekatına katılan özel mayın arama timinde görevli 2 asker, Suriye sınırında modüler duvar inşa edilen bölgede arazideki mayın imhası sırasındaki patlamada Astsubay Bayram Kara ile Uzman Çavuş Burak Uçar şehit oldu.
 • 20 Eylül 2016 13:44Fırat Kalkanı Harekatında 2 Asker Şehit Oldu (2) - YenidenFırat Kalkanı Harekatında 2 Asker Şehit Oldu (2) - YenidenTÜRK Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan 'Fırat Kalkanı' harekatına katılan özel mayın arama timinde görevli 2 asker, Suriye sınırında modüler duvar inşa edilen bölgede arazideki mayın imhası sırasındaki patlamada Astsubay Bayram Kara ile Uzman Çavuş Burak Uçar şehit oldu.
 • 20 Eylül 2016 11:54Fırat Kalkanı Harekatında 2 Asker Şehit OlduFırat Kalkanı Harekatında 2 Asker Şehit OlduCerablus'un IŞİD'den temizlenmesi ve sınır güvenliğinin sağlanması için başlatılan Fırat Kalkanı harekatında 2 asker daha şehit oldu. Operasyonda şehit düşen asker sayısı 10'a yükseldi.
 • 19 Eylül 2016 13:04Oğuzeli Kaymakamı'ndan Rektör Gür'e ZiyaretOğuzeli Kaymakamı'ndan Rektör Gür'e ZiyaretOğuzeli İlçe Kaymakamı Yasin Yunak, Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Rektörü Prof. Dr. Ali Gür’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 • 14 Eylül 2016 16:36Cerablus'a Geçişler Bayramın 3'üncü Gününde Devam EttiTürkiye’nin güney sınırını terör örgütü DEAŞ’tan temizlemek amacıyla başlatılan operasyon sonrası, yaklaşık 3 yıldır memleketlerinden uzakta olan Cerablus halkı bayramın 3’üncü gününde de Karkamış Sınır Kapısı’ndan geçişlerini sürdürüyor.
 • 13 Eylül 2016 13:36Ezo Gelin'in Torunu Gururlu - GaziantepEzo Gelin'in Torunu Gururlu - GaziantepGüzelliğiyle dillere destan, vatan özlemi ve aşkı filmlere konu olan Ezo Gelin'in Gaziantep'te yaşayan torunu, ninesinin bir dönem Suriye'de yaşamını sürdürdüğü köyün terör örgütünden kurtarılmasının mutluluğunu yaşıyor.
 • 13 Eylül 2016 11:40Ezo Gelin'in Torunu GururluGüzelliğiyle dillere destan, vatan özlemi ve aşkı filmlere konu olan Ezo Gelin'in Gaziantep'te yaşayan torunu, ninesinin bir dönem Suriye'de yaşamını sürdürdüğü köyün terör örgütünden kurtarılmasının mutluluğunu yaşıyor.
 • 11 Eylül 2016 14:07Ezo Gelin'in Köyü de IŞİD'den KurtarıldıEzo Gelin'in Köyü de IŞİD'den KurtarıldıGüzelliği ve çilesi türkü ve filmlere konu olan Ezo Gelin'in yaşamının bir bölümünü geçirdiği köy de Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında terörden arındırıldı.
 • 11 Eylül 2016 13:16Ezo Gelin'in Köyü de Daeş'ten KurtarıldıGAZİANTEP/ MEHMET AKİF PARLAK - Güzelliği ve çilesi türkü ve filmlere konu olan Ezo Gelin'in yaşamının bir bölümünü geçirdiği köy de Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında Suriye'de terör örgütlerinden kurtarılan yerleşim birimleri arasında yer aldı.
 • 09 Eylül 2016 12:40Toroslar Edaş'ın Gaziantep'teki Yatırımları Devam EdiyorToroslar Elektrik Dağıtım AŞ (EDAŞ), Gaziantep'te kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti kapsamında 2016 yılının ağustos ayında bakım çalışmaları ve yatırımlarına devam etti.
 • 06 Eylül 2016 12:40Gto Yönetimi, Oğuzeli Kaymakamı Yunak'ı Ziyaret EttiGto Yönetimi, Oğuzeli Kaymakamı Yunak'ı Ziyaret EttiGaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ve yönetim kurulu üyeleri, Oğuzeli Kaymakamı Yasin Yunak’a nezaket ziyaretinde bulundu.
 • 06 Eylül 2016 12:15Gto Yönetimi, Oğuzeli Kaymakamı Yunak'ı Ziyaret EttiGaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ve yönetim kurulu üyeleri, Oğuzeli Kaymakamı Yasin Yunak'ı ziyaret etti.
 • 04 Eylül 2016 17:28Kilis 'Fırat Kalkanı'nda 10 Kilometrelik Sınır Hattı Güvenli Hale Getirilerek Bab'a İlerlenecekKilis 'Fırat Kalkanı'nda 10 Kilometrelik Sınır Hattı Güvenli Hale Getirilerek Bab'a İlerlenecek'Fırat Kalkanı'nda 10 kilometrelik sınır hattı güvenli hale getirilerek Bab'a ilerlenecekTürk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan 'Fırat Kalkanı' harekatı ile Cerablus'un ardından açılan Rai (Çobanbey) cephesi ile desteklenen Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) güçleri ilerleyişini sürdürüyor.
 • 04 Eylül 2016 16:54Fırat Kalkanı'nda 10 Kilometrelik Sınır Hattı Güvenli Hale Getirilerek Bab'a İlerlenecekFırat Kalkanı'nda 10 Kilometrelik Sınır Hattı Güvenli Hale Getirilerek Bab'a İlerlenecekTÜRK Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan 'Fırat Kalkanı' harekatı ile Cerablus'un ardından açılan Rai (Çobanbey) cephesi ile desteklenen Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) güçleri ilerleyişini sürdürüyor.
 • 03 Eylül 2016 14:17Obüsler Vurdu, Siviller Türkiye Sınırında BeklediObüsler Vurdu, Siviller Türkiye Sınırında BeklediFırat Kalkanı Harekatı’nın 11’inci gününde çatışmalar Karkamış’tan, Oğuzeli sınırına kaydı.
 • 02 Eylül 2016 13:49Suriye'deki Işid Hedefleri BombalanıyorSuriye'deki Işid Hedefleri BombalanıyorGAZİANTEP'in Karkamış ve Oğuzeli ilçelerinin karşısındaki Suriye'nin Cerablus kentinin IŞİD denetimindeki köylerindeki hedefler, Türk savaş uçakları tarafından bombalanıyor.
 • 29 Ağustos 2016 17:41Kurtulmuş, Genel Yayın Yönetmenleriyle Bir Araya Geldi (2)Kurtulmuş, Genel Yayın Yönetmenleriyle Bir Araya Geldi (2)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "O bölgede hem İŞİD'in faaliyetlerini sonlandırma hem de koalisyon güçlerinin söz verdiği çerçevede PYD güçlerinin tamamıyla Fırat'ın doğusuna geçmesini sağlamak için bu Cerablus operasyonu yapılıyor.
 • 29 Ağustos 2016 17:05Kurtulmuş, Genel Yayın Yönetmenleriyle Bir Araya GeldiBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "O bölgede hem İŞİD'in faaliyetlerini sonlandırma hem de koalisyon güçlerinin söz verdiği çerçevede PYD güçlerinin tamamıyla Fırat'ın doğusuna geçmesini sağlamak için bu Cerablus operasyonu yapılıyor.
 • 23 Ağustos 2016 13:05Büyükşehir ile Engeller KalkıyorBüyükşehir ile Engeller KalkıyorGaziantep Büyükşehir Belediyesi engellilere yönelik yaptığı projeler ile engelli vatandaşların gündelik hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.