SON DAKİKA ORDU HABERLERİ

Son Dakika Ordu Haberleri

 • 20:19Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Ordu-Giresun Havalimanı, Bütün Türkiye İçin Büyük Prestijli Bir Proje"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Numan Kurtulmuş'un konuşması- Miting alanı detaylar- Canikli'nin kürsüye gelişi ve konuşması Ordu-Giresun Havalimanı açıldı- Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: -"Ordu-Giresun Havalimanı sadece Ordu ve Giresun için değil bütün Türkiye için büyük prestijli bir proje"ORDU (AA) – Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ordu-Giresun Havalimanı'nın sadece Ordu ve Giresun için değil bütün Türkiye için büyük prestijli bir proje olduğunu söyledi.
 • 20:12Ordu- Giresun Havalimanı AçılışıOrdu- Giresun Havalimanı AçılışıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Açılış alanından görüntüler- Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun uçakla gelişi ve inişleri- Hediye verilmesi- Kurdele kesimi- Kurdele kesimi sonrası bir vatandaşın kürsüye çıkıp Erdoğan'a sevgi gösterisinde bulunması ve fotoğraf göstermesi Ordu-Giresun Havalimanı açıldı- Türkiye'nin ve Avrupa'nın deniz üzerine kurulan tek havalimanı olma özelliğini taşıyan Ordu-Giresun Havalimanı'nın resmi açılışı Cumhurbaşkanı ile Başbakan Davutoğlu'nun katıldığı törenle yapıldı Türkiye'nin ve Avrupa'nın deniz üzerine kurulan tek havalimanı olma özelliğini taşıyan Ordu-Giresun Havalimanı'nın resmi açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katıldığı törenle yapıldı.
 • 19:29Ordu - Giresun Havalimanı Açılış TöreniOrdu - Giresun Havalimanı Açılış TöreniOrdu - Giresun havalimanı açılış töreni (AKTÜEL) (Tür: Yurt)
 • 19:29Ordu - Giresun Havalimanı Açılış TöreniOrdu - Giresun Havalimanı Açılış TöreniOrdu - Giresun havalimanı açılış töreni (AKTÜEL-KOKPİTTEN İNİŞ GÖRÜNTÜ) (Tür: Yurt)
 • 18:56Ordu-Giresun Havalimanı Açılışına Katılan Başbakan Davutoğlu: Bizim Meselemiz, Koltuk Meselesi...Ordu-Giresun Havalimanı Açılışına Katılan Başbakan Davutoğlu: Bizim Meselemiz, Koltuk Meselesi...Cumhurbaşkanı ERDOĞAN: KILIÇDAROĞU'NA YÜKLENDİ Ordu-Giresun Havalimanı açılış töreninde konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Ordu ve Giresun için tarihi bir gün olduğunu belirterek, "Olmaz denilenin olduğu, yapılamaz denilenin yapıldığı, bitmez denilenin bitirildiği bir gün. Biz yola çıkarken ne demiştik dik duracağız dikleşmeyeceğiz.
 • 18:51Davutoğlu: Davutoğlu: "Onlar Hayalleriyle, Biz Dünyayla Yarışıyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ordu-Giresun Havalimanı açılışı- Başbakan Ahmet Davutoğlu Ordu-Giresun Havalimanı açıldı- Başbakan Davutoğlu: (1)- "Bugün burada bir aşkın, bir sevdanın tarihini yazıyoruz.
 • 18:43Ordu Giresun Havalimanı Açılışı-detay EkOrdu Giresun Havalimanı Açılışı-detay EkOrdu Giresun havalimanı açılışı-detay ek (Tür: Yurt)
 • 18:39Erdoğan: Erdoğan: "Sevdanız Varsa Bunu Yaparsınız"- Ordu-Giresun Havalimanı açıldı - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ordu-Giresun Havalimanı açıldı- Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1)- "2002 ve öncesinin Türkiyesinde Ordu ve Giresun için denizin içinde bir havalimanı inşa edilmesi hayal bile edilemezken, bugün, hamdolsun bunu gerçekleştirdik"- "Bugün bu havalimanıyla birlikte özellikle hava taşımacılığında attığımız adım bir rekordur.
 • 18:34Ordu - Girusun Havalimanı Açılış Töreni 7Ordu - Girusun Havalimanı Açılış Töreni 7Ordu - Girusun havalimanı açılış töreni 7 ( Cumhurbaşkanı Erdoğan) (Tür: Yurt)
 • 18:33Ordu-giresun Havalimanı'nın AçılışıOrdu-giresun Havalimanı'nın AçılışıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun "Yüzyılın Projesi" olarak adlandırdığı ve 20 yılda 200 milyar dolarlık yatırım hedeflediği mega projesiyle ilgili, "Sayın Kılıçdaroğlu çıkmış projeler açıklıyor.
 • 18:29Ordu-Giresun Havalimanı Açılışına Katılan Başbakan Davutoğlu: Bizim Meselemiz, Koltuk Meselesi DeğilOrdu-Giresun Havalimanı Açılışına Katılan Başbakan Davutoğlu: Bizim Meselemiz, Koltuk Meselesi DeğilGiresun Havalimanı açılışında konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bizim meselemiz bir koltuk meselesi değil. Türkiye için doğruysa ülkemiz milletimiz için doğruysa, hiçbir koltuğu arkamızda bırakırken gözümüzle dönüp bakmayız, bile. Bizim meselemiz önce ahlak, önce erdem, önce hikmet, sonra siyaset" dedi.
 • 18:15Ordu - Girusun Havalimanı Açılış Töreni 2Ordu - Girusun Havalimanı Açılış Töreni 2Ordu - Girusun havalimanı açılış töreni 2 (Başbakan Davutoğlu) (Tür: Yurt)
 • 18:09Davutoğlu: Davutoğlu: "Dünyanın Heryerine Albayrağı Götürmek Davamız Bu"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Davutoğlu'nun konuşması- Genel detaylar Ordu-Giresun Havalimanı açıldı- Başbakan Davutoğlu: (1)- "Bugün burada bir aşkın, bir sevdanın tarihini yazıyoruz.
 • 18:02Davutoğlu: "Biz Siyaseti Koltuk Meselesi Olarak Görmeyiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ordu-Giresun Havalimanı açılışı- Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması Ordu-Giresun Havalimanı açıldı- Başbakan Davutoğlu: (1)- "Bugün burada bir aşkın, bir sevdanın tarihini yazıyoruz.
 • 17:53Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Sırtında Küfe de Yok, Çok Rahat AtıyorOrdu-Giresun Havaalanı'nın açılışında muhalefeti hedef alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sayın Kılıçdaroğlu çıkmış projeler açıklıyor.
 • 17:43Davutoğlu: Davutoğlu: "Biz Tarih Yazıyoruz, Kılıçdaroğlu Arkadan Takip Ediyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ordu-Giresun Havalimanı- Davutoğlu'nun konuşması Ordu - Türkiye'nin ve Avrupa'nın deniz üzerine kurulan tek havalimanı olma özelliğini taşıyan Ordu-Giresun Havalimanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katıldığı törenle resmi açılışı yapılıyor.
 • 17:27Erdoğan ve Davutoğlu, Ordu Giresun Havaalanı Açılış Törenine KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gelişi- Başbakan Davutoğlu ile selamlaşması- Açılış alanından detaylar- Erdoğan ve Davutoğlu'nun kürsüye çıkışı ORDU - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'nin ve Avrupa'nın deniz üzerine kurulan tek havalimanı olma özelliğini taşıyan Ordu-Giresun Havalimanının açılışına katıldı.
 • 17:04Ordu-giresun Havalimanı Açılış TöreniOrdu-giresun Havalimanı Açılış TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu-Giresun Havalimanı’nın açılış töreninde yaptığı konuşmada, "Bugün olmaz denilenin olduğu, yapılamaz denilenin yapıldığı, bitmez denilenin bitirildiği bir gün" dedi.
 • 16:47Ordu-giresun Havaalanı Açılış TöreniBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Ordu-Giresun Havaalanı açılış töreninde yaptığı konuşmada muhalefet partilerini hedef aldı.
 • 15:42Ayrı Coğrafyalarda Aynı İmza" Açılış TöreniBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, memleketi Ordu’da Başbakanlık TİKA’nın "Ayrı Coğrafyalarda Aynı İmza" sloganıyla 3 ülkede tamamlandığı projelerin açılışını yapacak.
 • 15:26Cumhurbaşkanı Erdoğan Ordu'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu-Giresun Havalimanı’nın açılışını gerçekleştirmek üzere Ordu’ya geldi.
 • 15:01Ordu- Giresun Havalimanı'na İlk Uçak İndiOrdu- Giresun Havalimanı'na İlk Uçak İndiOrdu'nun Gülyalı İlçesi'nde yapım çalışmaları tamamlanan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla bugün resmi törenle hizmete girecek olan Ordu- Giresun Havalimanı'na sabah saatlerinde ilk uçak indi.
 • 14:29Cumhurbaşkanı Erdoğan Ordu'ya GittiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "CBK" ile saat 14.10'da Ordu'ya gitti.
 • 14:09Ordu-Giresun Havalimanı'nda Tarifeli Seferler BaşladıOrdu-Giresun Havalimanı'nda Tarifeli Seferler BaşladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ordu- Giresun Havalimanı'na iniş yapan THY'nin "Batman" isimli tarifeli uçağı - Başbakanlık ANA uçağı iniş Ordu- Giresun Havalimanı'nda tarifeli seferler başladıTürkiye'nin ve Avrupa'nın deniz üzerine kurulan tek havalimanı olma özelliğini taşıyan Ordu-Giresun Havalimanı'nda tarifeli seferler başladı.
 • 13:35Ordu-giresun Havalimanı AçılıyorAnkara Esenboğa Havalimanı’ndan kalkarak Ordu-Giresun Havalimanı’na gelen TK-3661 sefer sayalı Batman uçağı başarılı bir şekilde inişini gerçekleştirdi.
 • 12:38Ordu ve Giresunluların 50 Yıllık Havalimanı Özlemi Sona EriyorOrdu ve Giresunluların 50 Yıllık Havalimanı Özlemi Sona EriyorOrdu ve Giresunluların 50 yıllık havalimanı özlemi sona eriyor (Tür: Yurt)
 • 12:22Ordu-giresun Havalimanı'nda Uçuş HeyecanıOrdu-giresun Havalimanı'nda Uçuş HeyecanıOrdu-Giresun Havalimanı’nda tarifeli seferlerin başlamasıyla birlikte yolcular havalimanına gelmeye başladı.
 • 12:07Ordu- Giresun Havalimanı'na İlk Uçak İndiOrdu- Giresun Havalimanı'na İlk Uçak İndiOrdu'nun Gülyalı İlçesi'nde yapım çalışmaları tamamlanan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla bugün resmi törenle hizmete girecek olan Ordu- Giresun Havalimanı'na sabah saatlerinde ilk uçak indi.
 • 10:29Ordu-Giresun Havalimanı'na İlk Uçak İndiOrdu-Giresun Havalimanı'na İlk Uçak İndi50 yıllık rüya olan 'Ordu-Giresun Havalimanı'nın açılışını bugün Erdoğan ile Davutoğlu birlikte yapacak. Rüya havalimanına ilk uçak ise bu sabah indi.
 • 17:38Aliağalı Nuri Çınar TSK'yı Temsil EdecekAliağalı milli sporcu Nuri Çınar, Ordu Milli Takımı’nı temsilen İzmir’de düzenlenecek olan Türkiye Büyükler ve Gençler Kick Boks Şampiyonasına katılacak.
 • 15:25Ordu- Giresun Havalimanı Görkemli Açılışa HazırOrdu- Giresun Havalimanı Görkemli Açılışa HazırOrdu'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla yarın açılışı yapılacak Ordu- Giresun Havalimanı iki kentin 51 yıllık özlemini de bitirecek.
 • 14:47Fındık Üretiminde 'Fındık Yeşil Kokarcası'na Geçit YokFındık Üretiminde 'Fındık Yeşil Kokarcası'na Geçit YokOrdu Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile Karadeniz İhracatçılar Birliği Fındık Tanıtım Grubu tarafından hazırlanan, üretici bilincini arttırmaya yönelik çalışmaları kapsayan "Türkiye Fındık Yetiştiriciliğinde Fındık Yeşil Kokarcası İle Mücadele" projesi uygulanmaya başlandı.
 • 14:32Karamanlı: "İki Eczacıdan Biri Zor Durumda"Ordu Eczacılar Odası Başkanı Koray Karamanlı, her iki eczacıdan birinin zor durumda olduğunu, eczanesini kapatmak isteyenlere de 70-80 bin TL arası mali yükümlülük getirildiğini söyledi.
 • 11:1950 Yıllık Hayal Gerçek Oldu! Ordu-Giresun Havalimanı Açılıyor50 Yıllık Hayal Gerçek Oldu! Ordu-Giresun Havalimanı Açılıyorİlk olarak 1964'te gündeme gelen havaalanı aradan geçen yıllarda bir çok söz verilmesine rağmen yapılmadı. Erdoğan'ın 2011 yılında sözünü verdiği proje cuma günü açılıyor.
 • 08:59Cenazeye Giderken Ölümden Döndüler: 1'i Ağır 9 YaralıCenazeye Giderken Ölümden Döndüler: 1'i Ağır 9 Yaralıİstanbul'dan Ordu'ya cenazeye gidenleri taşıyan bir otomobil, önünde gitmekte olan otobüse arkadan çarptı. Kazada, 1'i ağır 9 kişi yaralandı.
 • 18:58Otomobil ile Kamyonet Çarpıştı: 4 YaralıOtomobil ile Kamyonet Çarpıştı: 4 YaralıOrdu’nun Ünye ilçesinde otomobil ile kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
 • 17:17CHP Lideri Giresun'da Konuştu: Kılıçdaroğlu Varken Bu Ülkede Kimse Asılamaz (2)CHP Lideri Giresun'da Konuştu: Kılıçdaroğlu Varken Bu Ülkede Kimse Asılamaz (2)Kılıçdaroğlu, ORDU'DA KONUŞTU: KURTULMUŞ, KARUN OLMAYA GELDİ Giresun mitinginin ardından Ordu'ya geçen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Meydanı'nda yaklaşık 10 bin kişiye seslendi.
 • 16:53Otomobil Seyir Halindeyken Alev AldıOtomobil Seyir Halindeyken Alev AldıOrdu’nun Fatsa ilçesinde bir otomobil seyir halindeyken alev aldı.
 • 16:41Kurtulmuş: Peşmerge Birlikleri İçinde Türkmen Birlikleri de EğitilecekKurtulmuş: Peşmerge Birlikleri İçinde Türkmen Birlikleri de EğitilecekBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, 17 ayrı Arap ülkesinde yayın yapan 24 yayın kuruluşunun temsilcisi ile Ordu'da biraraya geldi.
 • 13:34Otomobil Uçuruma Yuvarlandı: 2 YaralıOtomobil Uçuruma Yuvarlandı: 2 YaralıOrdu’nun Perşembe ilçesinde bir otomobilin 50 metrelik uçuruma yuvarlanması sonucu 2 kişi yaralandı.
 • 13:317 Dalgadan Atlayıp, Dilek Tuttular7 Dalgadan Atlayıp, Dilek TuttularOrdu'nun Fatsa İlçesi'nde geleneksel olarak her yıl 20 Mayıs tarihinde kutlanan 'Mayıs Yedisi' etkinliklerine katılanlar denize girip 7 dalga üzerinden atlayarak dilek tuttu.
 • 13:17Gülyalı'da Gülyalı'da "Havalimanı" HeyecanıAvrupa ve Türkiye'nin deniz doldurularak inşa edilen tek havalimanının yapıldığı Ordu'nun Gülyalı ilçesinde vatandaşlar uzun yıllardır rüyalarını süsleyen projenin 22 Mayıs'ta hayata geçecek olmasının heyecanını yaşıyor.
 • 13:13Tomakin: Tomakin: "Kızılelma 2071"AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Av. Ayşe Nilgün Tomakin, seçim gezilerini sürdürüyor.
 • 21:59Vatandaştan 'Saray' Karşıtlarına TepkiVatandaştan 'Saray' Karşıtlarına TepkiBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un, Ordu ziyaretleri kapsamında bir vatandaş Beştepe’de bulunan Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na karşı olanlara tepki gösterdi.
 • 19:44Fatsa'da Korkutan YangınFatsa'da Korkutan YangınOrdu’nun Fatsa ilçesinde bir evin kilerinde çıkan yangın korku ve paniğe yol açtı.
 • 18:12Ordu - Kurtulmuş: Millet Eski Türkiye'ye Dönüşün Yolunu KapatacaktırOrdu - Kurtulmuş: Millet Eski Türkiye'ye Dönüşün Yolunu KapatacaktırKurtulmuş: Millet eski Türkiye'ye dönüşün yolunu kapatacaktır Ordu'nun çaybaşı ilçesinde konuşan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Gördüğümüz şu; millet kararını vermiştir.
 • 18:12Ordu - Bilek Güreşi Yaparken Kolu KırıldıOrdu - Bilek Güreşi Yaparken Kolu KırıldıBilek güreşi yaparken kolu kırıldı Ordu'da düzenlenen 'Altın bilek' yarışmasında yarışma başlamadan önce bir arkadaşıyla bilek güreşi yapan 25 yaşındaki Berat Demir'in kolu kırıldı.
 • 17:54Kurtulmuş: Millet Eski Türkiye'ye Dönüşün Yolunu KapatacaktırKurtulmuş: Millet Eski Türkiye'ye Dönüşün Yolunu KapatacaktırOrdu'nun Çaybaşı ilçeinde konuşan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Gördüğümüz şu; millet kararını vermiştir.
 • 15:48Bilek Güreşi Yaparken Kolu KırıldıBilek Güreşi Yaparken Kolu KırıldıOrdu'da Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen 'Altın bilek' yarışmasında Berat Demir isimli vatandaşın kolu kırıldı.
 • 00:14Gasp Şüphelileri Polis Kovalamacasıyla YakalandıGasp Şüphelileri Polis Kovalamacasıyla YakalandıOrdu'nun Fatsa ilçesinde bir kişinin cüzdanını gasp ettikleri iddiasıyla aranan üç kişi kovalamaca sonucu yakalandı. Bir polis memurunun kendini otomobilin önüne atarak havaya ateş etmesi ve şüphelileri durdurma anı bir iş yerinin güvenlik kamerasınca kaydedildi.