SON DAKİKA OSMAN BAYDEMİR/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Osman Baydemir/biyografisi Haberleri

 • 17:08 Başkan Osman Keskin Güven Tazeledi Ordu’nun Fatsa ilçesinde Sınırlı Sorumlu Motorlu Taşıyıcılar ve Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Osman Yiğit, yapılan genel kongreli seçiminde tekrar başkan seçilerek güven tazeledi.
 • 15:38 Çilek Osman Çilek Osman" Logosu Mahkemelik Oldu Zonguldak’ın Ereğli ilçesi belediyesi tarafından düzenlenen Osmanlı Çileği Şenlikleri’nin tanıtımında ve davetiyelerinde yer alan ‘Çilek Osman’ logosu izinsiz kullanıldılığı gerekçesi ile mahkemelik oldu.
 • 10:54 Türkav Sakarya Şubesi'nin Yeni Başkanı Osman Aydın Oldu Türkav Sakarya Şubesi'nin Yeni Başkanı Osman Aydın Oldu Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Sakarya Şubesi’nin 7. Olağan Kongresi geniş katılımla gerçekleşti.
 • 16:52 Fatma Betül Sayan Kaya kimdir ? Yeni bakanın biyografisi Fatma Betül Sayan Kaya kimdir ? Yeni bakanın biyografisi Fatma Betül Sayan Kaya kimdir ? Yeni Bakan Fatma Betül Sayan Kaya nereli ? Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın siyasi geçmişi ve biyografisi haberimizde.
 • 12:45 Ikby Bakanlar Kuruluna Bağlı İnsan Hakları Komisyonu Danışmanı Osman Ikby Bakanlar Kuruluna Bağlı İnsan Hakları Komisyonu Danışmanı Osman GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : IKBY Bakanlar Kuruluna bağlı İnsan Hakları Komisyonu Danışmanı Kurmanç Osman ile röportaj Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Bakanlar Kuruluna bağlı İnsan Hakları Komisyonu Danışmanı Kurmanç Osman, Erbil Üniversitesi'nde ülkedeki tartışmalı Şii milis gücü Haşdi Şabi ile ilgili AA muhabirine açıklamalarda bulundu.
 • 11:12 Fatma Betül Sayan Kaya kimdir ? Yeni bakanın biyografisi Fatma Betül Sayan Kaya kimdir ? Yeni bakanın biyografisi Fatma Betül Sayan Kaya kimdir ? Yeni Bakan Fatma Betül Sayan Kaya nereli ? Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın siyasi geçmişi ve biyografisi haberimizde.
 • 12:01 Fatma Betül Sayan Kaya kimdir ? Yeni bakanın biyografisi Fatma Betül Sayan Kaya kimdir ? Yeni bakanın biyografisi Fatma Betül Sayan Kaya kimdir ? Yeni Bakan Fatma Betül Sayan Kaya nereli ? Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın siyasi geçmişi ve biyografisi haberimizde.
 • 14:30 Kut'ül Amare'de Tüfekle Uçak Düşüren Osman Oğlu Mehmet'in Heykeli Dikilecek Gümüşhane Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir, "Kut'ül Amare zaferinde İngiliz uçağını tüfeği ile düşüren Gümüşhaneli Osman oğlu Mehmet'in heykelinin kente dikilmesi için karar aldık.
 • 11:57 Milli Eğitim Müdür Vekili Osman Şimşek'in Görevlendirmesi Sona Erdi Milli Eğitim Müdür Vekili Osman Şimşek'in Görevlendirmesi Sona Erdi Nevşehir Milli Eğitim Müdür Vekili olarak yaklaşık iki yıldır görev yapan Osman Şimşek’in görevlendirmesi sona erdi.
 • 20:00 Dünya İnsani Zirvesi Akademik Forum - Ali Osman Öztürk Dünya İnsani Zirvesi Akademik Forum - Ali Osman Öztürk GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Forumdan genel ve detay görüntüler Başbakanlık Kamu Diplomasisi Koordinatörü Ali Osman Öztürk'ün konuşması Stratejik Düşünce Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün'ün konuşması Avrupa Komisyonu'ndan Prof. Dr. Rainer Münz'ün konuşması Dünya İnsani Zirvesi Akademik Forum Başbakanlık Kamu Diplomasisi Koordinatörü Öztürk: "Hemen sınırımızın ötesindeki Suriye'den binlerce, milyonlarca mülteci geliyor Türkiye'ye. Bir insan trajedisi yaşandığında Avrupa'daki ülkeler, bunu bizim kadar iyi görmüyor" "Bir problemle karşılaşıp, buna yardım sağlamaktan ziyade, bu problemin ana nedenleri nedir?
 • 18:19 Şanlıurfa - Hdp'li Baydemir: Bir Arada Yaşama Zemini Ortadan Kaldırılıyor Şanlıurfa - Hdp'li Baydemir: Bir Arada Yaşama Zemini Ortadan Kaldırılıyor Hdp'li Baydemir: Bir arada yaşama zemini ortadan kaldırılıyorHDP Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir, dokunulmazlıkların kaldırılmasının bir arada yaşama zeminini de ortadan kaldırdığı iddiasında bulundu.
 • 17:51 Hdp'li Baydemir: Bir Arada Yaşama Zemini Ortadan Kaldırılıyor Hdp'li Baydemir: Bir Arada Yaşama Zemini Ortadan Kaldırılıyor – HDP Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir, dokunulmazlıkların kaldırılmasının bir arada yaşama zeminini de ortadan kaldırdığı iddiasında bulundu.
 • 11:55 Genç Osman Parkı Açılışa Hazır Genç Osman Parkı Açılışa Hazır Aksaray Belediyesi tarafından 2 yılda tamamlanan ve Aksaray’ın en büyük parkı olma özelliği taşıyan Genç Osman parkı açılışa hazır hale geldi.