SON DAKİKA OSMAN DEVELİOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Osman Develioğlu Haberleri

 • 06 Ekim 2016 18:50Yenibosna'daki Terör SaldırısıYenibosna'daki Terör SaldırısıBahçelievler Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, Yenibosna 75. Yıl Polis Merkezi ve Askerlik Şubesi yakınındaki 10 kişinin yaralandığı patlamaya ilişkin, "Ciddi yaralımız yok, hepsi de hafif. İnşallah bir an önce taburcu olacaklar.
 • 11 Ağustos 2016 12:50Bahçelievler Belediye Başkanı Safsataları Atasözü Diye Aramıza SoktularBahçelievler Belediye Başkanı Safsataları Atasözü Diye Aramıza SoktularDarbe girişimi ardından başlatılan 'Demokrasi nöbeti'nin son gününde çeşitli ilçeleri dolaşarak destek veren Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, bazı safsataların 'Atasözü' olarak benimsetilerek milleti parçalamak isteyenlerin tokadı yediğini söyledi.
 • 11 Ağustos 2016 12:06Bahçelievler Belediye Başkanı: Safsataları Atasözü Diye Aramıza SoktularBahçelievler Belediye Başkanı: Safsataları Atasözü Diye Aramıza SoktularDARBE girişimi ardından başlatılan 'Demokrasi nöbeti'nin son gününde çeşitli ilçeleri dolaşarak destek veren Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, bazı safsataların 'Atasözü' olarak benimsetilerek milleti parçalamak isteyenlerin tokadı yediğini söyledi.
 • 19 Temmuz 2016 17:18Bahçelievler Belediye Meclis Üyelerinin GörüşüdürBahçelievler Belediye Meclisinden ortak deklarasyon…
 • 04 Haziran 2016 12:18İhlas Koleji Kupaları Topladıİhlas Koleji Kupaları Topladı2015-2016 eğitim yılında Bahçelievler ilçesi içinde düzenlenen spor turnuvalarında dereceye giren öğrencilere kupaları ve madalyaları düzenlenen törenle verilirken İhlas Koleji aldığı toplam 15 kupa ile törene damgasını vurdu.
 • 27 Mayıs 2016 12:58Ömer Efe Kayıcı: "Hedefim Olimpiyatlarda Mücadele Etmek"İhlas Koleji öğrencisi buz pateni sporcusu Ömer Efe Kayıcı, yeteneğinin annesi tarafından keşfedildiğini belirterek, hedefinin olimpiyatlarda yarışmak olduğunu söyledi.
 • 26 Mayıs 2016 23:04Bahçelievler Belediyespor Kulübünün 6. Kuruluş Yılı KutlandıBahçelievler Belediyespor Kulübünün 6. Kuruluş Yılı KutlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Sergilenen kupalardan görüntü Etkinlikten genel görüntü Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu'nun konuşması Bahçelievler Belediyespor Kulübünün 6. kuruluş yılı kutlandı Bahçelievler Belediyespor Kulübünün 6. kuruluş yıl dönümü Çobançeşme Spor Parkı'nda düzenlenen geceyle kutlandı.
 • 26 Mayıs 2016 22:05Bahçelievler Belediyespor Kulübünün 6. Kuruluş Yılı KutlandıBahçelievler Belediyespor Kulübünün 6. kuruluş yıl dönümü Çobançeşme Spor Parkı'nda düzenlenen geceyle kutlandı.
 • 19 Nisan 2016 14:44Başkanlık Sisteminin En Net Örneği Belediye Başkanlığıdır'Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu yeni anayasa ve başkanlık sistemi hakkında açıklamalarda bulunarak, "Dünyanın yarısına yakını başkanlık sistemi ile yönetiliyor, belediye başkanlığı, başkanlık sisteminin ta kendisidir" diye konuştu.
 • 19 Nisan 2016 14:27Başkanlık Sisteminin En Net Örneği Belediye Başkanlığıdır"Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu yeni anayasa ve başkanlık sistemi hakkında açıklamalarda bulunarak, "Dünyanın yarısına yakını başkanlık sistemi ile yönetiliyor, belediye başkanlığı, başkanlık sisteminin ta kendisidir" diye konuştu.
 • 10 Nisan 2016 09:33Vayni: Vayni: "Gençler Güvenimizi Boşa Çıkartmadı"Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen TÜBİTAK Bilim fuarı yoğun ilgi gördü.
 • 07 Nisan 2016 14:06Görme Engelliler de Cemil Meriç OkuyacakBahçelievler Belediyesince düzenlenen "Cemil Meriç 100 Yaşında" etkinlikleri kapsamında Braille alfabesiyle basılan "Cemil Meriç Eserlerinden Seçmeler" kitabı, görme engellilerle buluştu.
 • 07 Nisan 2016 12:34Görme Engelliler Kitapla BuluştuGörme Engelliler Kitapla BuluştuBahçelievler Belediyesi, görme engelliler için Braille alfabesiyle yazılmış Cemil Meriç kitabı yayımladı.
 • 24 Mart 2016 20:51Beyoğlu'ndaki Terör SaldırısıBeyoğlu'ndaki Terör SaldırısıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Olay yerine karanfil bırakılması Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın konuşması Beyoğlu'ndaki terör saldırısı Eyüp Belediye Başkanı Aydın ve Bahçelievler Belediye Başkanı Develioğlu İstiklal Caddesi'ndeki saldırıyı protesto etti Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ile Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, beraberindekilerle Beyoğlu İstiklal Caddesi'ndeki terör saldırısını protesto etti.
 • 24 Mart 2016 16:01Beyoğlu'ndaki Terör SaldırısıEyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ile Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, beraberindekilerle Beyoğlu İstiklal Caddesi'ndeki terör saldırısını protesto etti.
 • 31 Aralık 2015 16:54Başkan Osman Develioğlu'nun Acı GünüBahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu’nun annesi Nuran Develioğlu organ yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
 • 31 Aralık 2015 16:34Osman Develioğlu'nun Acı GünüOsman Develioğlu'nun Acı GünüBahçelievler Belediye Başkanı Devecioğlu'nun vefat eden annesi son yolculuğuna, Develioğlu ailesinin üyeleri, Bakan, Milletvekili, AK Partili Belediye Başkanları ve partililerin katıldığı cenaze töreniyle uğurlandı.
 • 31 Aralık 2015 16:30Osman Develioğlu'nun Acı GünüOsman Develioğlu'nun Acı Günü* Bahçelievler Belediye Başkanı Devecioğlu'nun vefat eden annesi son yolculuğuna, Develioğlu ailesinin üyeleri, Bakan, Milletvekili, AK Partili Belediye Başkanları ve partililerin katıldığı cenaze töreniyle uğurlandı.
 • 31 Aralık 2015 16:23Bahçelievler Belediye Başkanı Develioğlu'nun Acı GünüBahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu'nun annesi Nuran Develioğlu vefat etti.
 • 31 Aralık 2015 16:07Topbaş: Bir Problem Olarak Şunu Gözlemledik....Topbaş: Bir Problem Olarak Şunu Gözlemledik....* İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "Bir problem olarak şunu gözlemledik.
 • 29 Aralık 2015 16:03Bahçelievler Kışa HazırEsnafa Tuz Desteği
 • 01 Aralık 2015 12:32İha'ya Bir Ödül de Moon Life Dergisi'ndenİha'ya Bir Ödül de Moon Life Dergisi'ndenBu yıl ikincisi düzenlenen Moon Life Dergisi’nin ödül töreninde ‘en iyi haber ajansı’ ödülünün sahibi İhlas Haber Ajansı oldu.
 • 25 Kasım 2015 17:07Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele GünüBahçelievler Kadın Meclisi üyesi bir grup, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında kadına yönelik artan şiddeti protesto etti.
 • 27 Ekim 2015 11:25Develioğlu'nun Kabataş'ta Saldırıya Uğradığı İddiasıBahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, gelininin Gezi Parkı odaklı olaylarda saldırıya uğradığı iddiasına ilişkin, hadisenin yine bir seçim öncesinde bir kez daha tartışmaya açılmasının kendileri açısından üzüntü verici olduğu gibi zamanlamasının da manidar olduğunu belirtti.
 • 21 Ekim 2015 18:47Kocasinan Kültür Merkezi AçıldıÇevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, AK Parti'nin bu topraklarda yaşayan herkesin birbiriyle sarılmasını sağlama ve Türkiye'yi dünyanın 10. büyük ekonomisi yapma gibi bir derdi olduğunu ifade ederek, "Siz oy verirken 'Evet ben bu Türkiye'nin yekvücut olmasını istiyorum.