SON DAKİKA OSMAN PAMUKOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Osman Pamukoğlu Haberleri

19:49
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu, Edirne'de HEPAR Genel Başkanı Pamukoğlu: - "Baraj 34 yıldır darbe yönetiminin getirdiği bir duvardır.
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu, Edirne'de
18:24
"Baraj 34 Yıldır Darbe Yönetiminin Getirdiği Bir Duvardır" HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, "Baraj 34 yıldır darbe yönetiminin getirdiği bir duvardır." dedi.
18:04
"Vidayı Sürekli Çevirirsen, Sonunda Patlar" HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Türkiye'de basın özgürlüğü diye bir şeyin kalmadığını iddia etti.
'Vidayı Sürekli Çevirirsen, Sonunda Patlar'
17:59
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu Edirne'de Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Trakya’da yaptığı ziyaretlerin son durağında Edirne’ye geldi.
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu Edirne'de
17:44
Hepar Genel Başkanı Osman Pamukoğlu Açıklaması Trakya turu kapsamında Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesine gelen Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, ülke gündemine dair açıklamalarda bulundu.
Hepar Genel Başkanı Osman Pamukoğlu Açıklaması
17:23
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu Açıklaması "(Bedelli askerlik) Böyle bir şey olur mu? Bunu uzatmanın alemi yok, vicdansızlığın daniskası bu"
15:33
Osman Pamukoğlu'nun Bedelli Askerlik İsyanı Çerkezköy'de dershane ziyaretinde bulunan HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu "Tam bu koşullar altında bedelli diye bir şey çıkardılar." dedi.
Osman Pamukoğlu'nun Bedelli Askerlik İsyanı
14:23
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu Açıklaması "Tam bu koşullar altında bedelli diye bir şey çıkardılar.
12:33
Pamukoğlu: Dünyadaki En Sefil İnsanlar Biziz Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, "Seçim barajı konusunda dünyadaki en sefil insanlar biziz. Her yerde seçim barajı yüzde 1'dir" dedi.
Pamukoğlu: Dünyadaki En Sefil İnsanlar Biziz
15:04
Osman Pamukoğlu'ndan Bedelli Askerlik Tepkisi HEPAR Lideri Osman Pamukoğlu, Davutoğlu'nun açıkladığı bedelli askerliğe tepki göstererek "Bu durum en çok maddi durumu olmayan evletlarımızın içini yakar" dedi.
Osman Pamukoğlu'ndan Bedelli Askerlik Tepkisi
18:17
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu Orhangazi'de Hak ve Eşitlik Partisi(HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, 2015 genel seçim çalışmaları kapsamında Bursa'nın Orhangazi ilçesine nezaket ziyaretinde bulundu.
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu Orhangazi'de
14:52
Kocaeli Pamukoğlu Ülke Göz Göre Göre Bölünmek Üzere Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Osman Pamukoğlu partisinin Kocaeli İl Başkanlığında yaptığı açıklamada, Türkiye Cumhuruyeti Devleti'nin temel esaslarının ve rejimin değişmez ilkelerinin sarsıldığını, ülkenin göz göre göre bölünmek üzere olduğunu, adım adıl Güneydoğu Anadolu'nun Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin topraklarından ayrılmak üzere olduğunu söyledi.
Kocaeli Pamukoğlu Ülke Göz Göre Göre Bölünmek Üzere
14:52
Pamukoğlu: CHP Bizim Desteğimizi Kabul Etmedi 30 Mart yerel seçimlerinde CHP'ye destek olmak istediğini belirten HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, bu desteğinin kabul görmediğini belirtti.
Pamukoğlu: CHP Bizim Desteğimizi Kabul Etmedi
12:49
Pamukoğlu: Ülke Göz Göre Göre Bölünmek Üzere Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Güneydoğu'nun adım adım Türkiye Cumhuriyeti devletinin topraklarından ayrılmak üzere olduğunu iddia etti.
Pamukoğlu: Ülke Göz Göre Göre Bölünmek Üzere
19:43
Pamukoğlu'ndan Anadolu Partisi İçin Eleştiri (2) Pamukoğlu: BİZDEN GÜNAH GİTTİ HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu Manisa'nın ardından geçtiği Salihli ilçesinde partisinin ilçe teşkilatının açılışını yaptı.
Pamukoğlu'ndan Anadolu Partisi İçin Eleştiri (2)
15:53
Saruhan-Der 4'üncü Yılını Kutladı Saruhanlı Köy ve Beldeleri Yardımlaşma Dayanışma Eğitim Kültür ve Spor Derneği’nin(Saruhan-Der) kuruluşunun 4’üncü yıl dönümü dolayısıyla 2 bin kişilik hayır yemeği organize edildi.
Saruhan-Der 4'üncü Yılını Kutladı
14:50
Pamukoğlu'ndan, Anadolu Partisi'ne Eleştiri Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, CHP'den istifa eden Emine Ülker Tarhan'ın kurduğu Anadolu Partisi'yle ilgilli yaptığı değerlendirmede, "Dilekçe verilerek parti mi kurulur?
Pamukoğlu'ndan, Anadolu Partisi'ne Eleştiri
17:13
Osman Pamukoğlu İle Doğu Perinçek Mahkemelik Oldu Osman Pamukoğlu, Doğu Perinçek'i "PKK'ya yardım etmek"le suçladı. İddia ile ilgili Perinçek'ten kısa süre sonra açıklama geldi.
Osman Pamukoğlu İle Doğu Perinçek Mahkemelik Oldu
14:35
Pamukoğlu: Seçim Yaklaştığında Neler Olacağını Herkes Görecek PKK'lıların sivil askerlere yönelik saldırılarını kınayan Pamukoğlu, "Türkiye'de 8-10 milyon Kürt vatandaşı var. PKK baskıya rağmen 3.5 milyonunun oyunu alıyor" dedi.
Pamukoğlu: Seçim Yaklaştığında Neler Olacağını Herkes Görecek
13:36
Osman Pamukoğlu: Türkiye'de 8-10 Milyon Kürt Var PKK'lıların sivil askerlere yönelik saldırılarını kınayan Pamukoğlu, "Türkiye'de 8-10 milyon Kürt vatandaşı var. PKK baskıya rağmen 3.5 milyonunun oyunu alıyor" dedi.
Osman Pamukoğlu: Türkiye'de 8-10 Milyon Kürt Var
14:58
Osman Pamukoğlu, IŞİD'in Nasıl Yok Edileceğini Anlattı Pamukoğlu, Kobani'de YPG güçleri ile çatışan IŞİD'in yok edilmesi için Türkiye sınırında 40-50 kilometre kadar içeri girilmesi gerektiğini belirtti.
Osman Pamukoğlu, IŞİD'in Nasıl Yok Edileceğini Anlattı
08:57
Osman Pamukoğlu İskenderun'da Nikah Şahitliği Yaptı Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu, Hatay'ın İskenderun ilçesinde nikah şahitliği yaptı.
Osman Pamukoğlu İskenderun'da Nikah Şahitliği Yaptı
09:50
Haftanın Tarihine Bakış Türkiye’de ilk büyük devalüasyon 7 Eylül 1946’da yapıldı Türk Lirası’nın değeri yüzde 54,3 düşürüldü.
Haftanın Tarihine Bakış
08:53
Osman Pamukoğlu'nun Dağlıca Kehaneti Gerçekleşti HEPAR Genel Başkanı, emekli Tümgeneral Pamukoğlu'nun 3 ay önce "PKK'nın hazırlığı var, Dağlıca'ya yeni bir baskın olabilir" şeklindeki kehaneti gerçekleşti.
Osman Pamukoğlu'nun Dağlıca Kehaneti Gerçekleşti
17:52
HEPAR Başkanı Pamukoğlu: İhsanoğlu İçin Partileri Gezenler Bize Uğramadı Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı, AKP'nin, 14 partinin Ekmeleddin İhsanoğlu'nu desteklediği iddiasıyla ilgili, destek için kimsenin partisine gelmediğini söyledi.
HEPAR Başkanı Pamukoğlu: İhsanoğlu İçin Partileri Gezenler Bize Uğramadı
17:52
Pamukoğlu: Yeni Bir Siyasi Akıma İhtiyaç Var Çorlu'da partisinin il başkanlığı binasının açılışını gerçekleştiren HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, "12 yılda 'AK Parti'ye karşı' diye düşündüğünüz partilere oy verdiniz ve 9 defa yenildiniz" dedi.
Pamukoğlu: Yeni Bir Siyasi Akıma İhtiyaç Var
09:49
Hepar Muratlı İlçe Başkanı Şimşek: "İlk Hedef Milletvekili Çıkarmak" HEPAR Muratlı İlçe Başkanı Oğuz Murat Şimşek, yakın zamanda parti açılışını yapmayı planladıklarını ve ilk hedeflerinin Tekirdağ ilinden en az bir milletvekili çıkarmak olduğunu açıkladı.
Hepar Muratlı İlçe Başkanı Şimşek: 'İlk Hedef Milletvekili Çıkarmak'
18:36
Hepar ve İşçi Partisi Yalova'da Seçimlerden Çekildi Doğu Perinçek ve Osman Pamukoğlu, Yalova'daki belediye başkan adaylarını yarıştan çekti.
Hepar ve İşçi Partisi Yalova'da Seçimlerden Çekildi
17:08
Yalova'da İşçi Partisi ve Hepar Seçimden Çekildi İşçi Partisi ve HEPAR adayları, seçime girmeyeceklerini ve CHP Yalova belediye başkan adayı Vefa Salman'a destek vereceklerini açıkladı.
Yalova'da İşçi Partisi ve Hepar Seçimden Çekildi
08:57
HEPAR ve İşçi Partisi Yalova'da Seçimlerden Çekildi Doğu Perinçek ve Osman Pamukoğlu, Yalova'daki belediye başkan adaylarını yarıştan çekti. CHP'li Vefa Salman'ın seçimi kazanma şansı yükseldi.
HEPAR ve İşçi Partisi Yalova'da Seçimlerden Çekildi
19:20
Uü'de "6. Kamu Yönetimi Günleri" Etkinliği HE PAR Genel Başkanı Pamukoğlu: "Korku, doğumdan ölüme kadar insanı işe yaramaz hale getiren en kötü duygudur" Yazar Eliaçık: "Bu dünyayı cennete dönüştürmeden, öteki dünyayı kazanamayız" Eski Başbakan Yardımcısı Şener: "Sandık demokrasiyi tanımlamak için yeterli bir argüman değil"
Uü'de '6. Kamu Yönetimi Günleri' Etkinliği
08:00
Pamukoğlu: PKK Türkiye'ye Giriş İçin Bekliyor PKK'nın Türkiye sınırına yakın kamplara yığınak yaptığını ileri süren Osman Pamukoğlu "Girmek için havaların ısınmasını bekliyorlar" dedi.
Pamukoğlu: PKK Türkiye'ye Giriş İçin Bekliyor
09:23
HEPAR Genel Başkanı Pamukoğlu - Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, "Benim için siyaset doğumdan ölüme hak mücadelesidir.
HEPAR Genel Başkanı Pamukoğlu -
16:20
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu Açıklaması "Benim için siyaset, doğumdan ölüme hak mücadelesidir.
12:30
Pamukoğlu: Halk ve Devlet Adamlığı Sıfatı Yok Oldu HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Türkiye'de artık 'halk adamı' ve 'devlet adamı' gibi sıfatların ortadan kalktığını söyledi.
13:46
HEPAR Genel Başkanı Pamukoğlu'ndan Meclis Boykotu Çağrısı Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, muhalefet partilerine seslenerek meclisi boykot çağrısı yaptı.
HEPAR Genel Başkanı Pamukoğlu'ndan Meclis Boykotu Çağrısı
12:08
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu Açıklaması "Siz 80 90 yıllık partisiniz, siz varken yüzde 34 ile iktidara geliyorlar ve her seçimde oyu artıyor.
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu Açıklaması
15:13
HEPAR Genel Başkanı Pamukoğlu - Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, "Muhalefet partileri üzerine düşen görevleri yapmıyor.
HEPAR Genel Başkanı Pamukoğlu -
14:33
Pamukoğlu'ndan Bilal Erdoğan'a: Saf Bir Oğlan HEPAR lideri Osman Pamukoğlu, Başbakan Erdoğan ve oğlu arasında geçtiği iddia edilen ses kaydıyla ilgili, "Saf bir oğlan. Ne dediğini anlamıyor" dedi.
Pamukoğlu'ndan Bilal Erdoğan'a: Saf Bir Oğlan
14:32
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu Açıklaması "Muhalefet partileri üzerine düşen görevleri yapmıyor.
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu Açıklaması
13:39
Hepar Genel Başkanı Osman Pamukoğlu: "Dünyaya Rezil Olduk" Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Türkiye Cumhuriyeti kurulduğundan beri böyle bir soygun, yağma, hırsızlığın ilk defa görüldüğünü belirterek, "Hem de bakanların oğlu, başbakan ünvanı taşıyan zat ilk kez görülüyor.
18:53
Osman Pamukoğlu Sakarya'da HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Sakarya’ya gelerek belediye başkan adayları ve meclis üyeleriyle yaklaşan yerel seçimler öncesi istişare toplantısı düzenledi.
Osman Pamukoğlu Sakarya'da
17:53
Hepar Genel Baskanı Pamukoğlu: Yolsuzlukta İlk Sıraya Yerleştik Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, daha önce Türkiye'nin yolsuzlukta ilk 4'deyken şimdi ilk sıraya yerleştiğini söyledi, "Rezil rüsva olduk" dedi.
Hepar Genel Baskanı Pamukoğlu: Yolsuzlukta İlk Sıraya Yerleştik
17:09
Bostanlıspor'un Düzenlediği Gece Süper Oldu Bostanlıspor basketbol A Takımının Bölgesel Ligden 3. lige yükselmesi nedeniyle basketbol şubesinin düzenlediği gece, muhteşem oldu.
Bostanlıspor'un Düzenlediği Gece Süper Oldu
14:18
Bostanlıspor'dan Muhteşem Gece Bostanlıspor basketbol A Takımının Bölgesel Ligden 3. Lige yükselmesi nedeniyle basketbol şubesinin düzenlediği gece, muhteşem oldu.
Bostanlıspor'dan Muhteşem Gece
19:12
Pamukoğlu: Oylarınızla İktidarı Cezalandırın Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, "Halkımızdan oylarıyla iktidarı cezalandırmalarını istiyorum" dedi.
Pamukoğlu: Oylarınızla İktidarı Cezalandırın
16:10
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu Söke'de "Halkımızdan oylarıyla iktidarı cezalandırmalarını istiyorum"
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu Söke'de
15:43
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu Hatay'da Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, seçim çalışmalarını yapmak üzere geldiği Hatay’da, Hatay Gazeteciler Cemiyeti'ni (HGC) ziyaret etti.
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu Hatay'da
15:19
Yerel Seçimlere Doğru HEPAR Genel Başkanı Pamukoğlu: "Hatay'da belediyecilik anlamında hiçbir yatırım yapılmamış"
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 12:23:42. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA OSMAN PAMUKOĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]