SON DAKİKA OSMAN ŞİMŞEK HABERLERİ

Son Dakika Osman Şimşek Haberleri

 • 28 Kasım 2016 15:59Nkü Rektörü Prof. Dr. Şimşek AçıklamasıNamık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, "Tekirdağ'ın yeni, modern, ferah bir hastaneye ihtiyacı vardı.
 • 28 Kasım 2016 14:08Üniversite Hastanesine Bağışta Bulunan Hayırseverlere PlaketÜniversite Hastanesine Bağışta Bulunan Hayırseverlere PlaketNamık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi inşası sırasında bağışta bulunarak destek veren hayırseverlere teşekkür plaketi takdim edildi.
 • 24 Kasım 2016 16:30Sultanbeyli Belediye Başkanı Keskin'den Nkü'ye ZiyaretSultanbeyli Belediye Başkanı Keskin'den Nkü'ye ZiyaretSultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin.
 • 24 Kasım 2016 11:41Tekirdağ'dan Kısa KısaSultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek'i ziyaret etti.
 • 23 Kasım 2016 17:05Nkü'de Geleneksel Beyaz Önlük Giyme Töreni DüzenlendiNamık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Tıp Fakültesi 2016-2017 akademik yılına kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrencilere beyaz önlükleri törenle giydirildi.
 • 18 Kasım 2016 10:32Tekirdağ'da Gençler Sabah Namazında BuluştuTekirdağ'da Gençler Sabah Namazında BuluştuGençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerine bağlı Gençlik Merkezleri tarafından 81 ilde organize edilen ’Gençler Sabah Namazında Buluşuyor’ etkinliği kapsamında bir araya gelen Tekirdağlı gençler sabah namazı kıldı.
 • 16 Kasım 2016 17:30Nkü ile Çerkezköy Tso Arasında Kobilerde Verimlilik Dönüşümü ProtokolüNkü ile Çerkezköy Tso Arasında Kobilerde Verimlilik Dönüşümü ProtokolüNamık Kemal Üniversi (NKÜ) Çorlu Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü ile Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası arasında “Verimli KOBİ Destek Projesi” iş birliği kapsamında, “Kobilerde Verimlilik Dönüşümü Protokolü” imza töreni gerçekleştirildi.
 • 16 Kasım 2016 11:52Kobi'lere Üniversite Desteği Protokolü İmzalandıÇerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) ile Namık Kemal Üniversitesi, (NKÜ) Çorlu Mühendislik Fakültesi arasında KOBİ'lerde verimlilik dönüşümü projesi protokolü imzalandı.
 • 09 Kasım 2016 16:4510 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk HaftasıNamık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Atatürk'ün ebediyete intikalinin 78. yılı nedeniyle mesaj yayımladı.
 • 04 Kasım 2016 15:53Nkü Rektörü Şimşek Engelli Öğrencilerle Yemekte BuluştuNkü Rektörü Şimşek Engelli Öğrencilerle Yemekte BuluştuNamık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, NKÜ’de eğitim-öğretim gören engelli öğrencilerimizle öğlen yemeğinde bir araya geldi.
 • 24 Ekim 2016 18:55Görme Engellilere, Gönüllü Kitap Okuma ProjesiGörme Engellilere, Gönüllü Kitap Okuma ProjesiTEKİRDAĞ'ın Çerkezköy İlçesi'nde Türkiye Beyazay Derneği tarafından düzenlenen görme engellilere gönüllü kitap okuma projesinin açılışının yapan Aile ve Sosyal Polikatalar Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, "Ülkemizde yaşayan engeli kardeşlerimizin hayatlarındaki engelleri hep birlikte bir bir kaldırarak daha paylaşımcı daha güçlü bir Türkiye'yi oluşturacağız" dedi.
 • 24 Ekim 2016 18:53Tekirdağ Görme Engellilere, Gönüllü Kitap Okuma ProjesiTekirdağ Görme Engellilere, Gönüllü Kitap Okuma ProjesiGörme engellilere, gönüllü kitap okuma projesiTEKİRDAĞ'ın Çerkezköy İlçesi'nde Türkiye Beyazay Derneği tarafından düzenlenen görme engellilere gönüllü kitap okuma projesinin açılışının yapan Aile ve Sosyal Polikatalar Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, "Ülkemizde yaşayan engeli kardeşlerimizin hayatlarındaki engelleri hep birlikte bir bir kaldırarak daha paylaşımcı daha güçlü bir Türkiye'yi oluşturacağız" dedi.
 • 24 Ekim 2016 18:19Görme Engellilere, Gönüllü Kitap Okuma ProjesiGörme Engellilere, Gönüllü Kitap Okuma ProjesiTEKİRDAĞ'ın Çerkezköy İlçesi'nde Türkiye Beyazay Derneği tarafından düzenlenen görme engellilere gönüllü kitap okuma projesinin açılışının yapan Aile ve Sosyal Polikatalar Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, "Ülkemizde yaşayan engeli kardeşlerimizin hayatlarındaki engelleri hep birlikte bir bir kaldırarak daha paylaşımcı daha güçlü bir Türkiye'yi oluşturacağız" dedi.
 • 23 Ekim 2016 11:14Tekirdağ'dan Kısa KısaNamık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Tekirdağ Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) üyeleriyle bir araya geldi.
 • 23 Ekim 2016 09:29Nkü Rektöründen Müsiad'a ZiyaretNkü Rektöründen Müsiad'a ZiyaretNamık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Tekirdağ Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) üyeleriyle bir araya geldi.
 • 19 Ekim 2016 15:37Ar'dan Şimşek'e ZiyaretBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Bilim Teknoloji Genel Müdürü Doç. Dr. İlker Murat Ar, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Osman Şimşek'i makamında ziyaret etti.
 • 15 Ekim 2016 11:10Nkü'de Uluslararası Öğrenci Oryantasyon Programı DüzenlendiNkü'de Uluslararası Öğrenci Oryantasyon Programı DüzenlendiNamık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Uluslararası öğrencilerin dilek ve önerilerini dinlemek, aynı zamanda yeni kayıt yaptıran uluslararası öğrencilerin uyum sürecini hızlandırmak amacıyla düzenlenen oryantasyon programı Rektörlük Konferans Salonu’nda yapıldı.
 • 14 Ekim 2016 14:59Ebru Sanatçısı Şimşek, Dünya Ebru Gününe KatılıyorEbru Sanatçısı Şimşek, Dünya Ebru Gününe KatılıyorManyaslı emekli öğretmen ve ebru sanatçısı Osman Şimşek, Dünya Ebru Gününe eser gönderdi.
 • 14 Ekim 2016 11:35Tü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şahin, Namık Kemal Üniversitesi'ndeTü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şahin, Namık Kemal Üniversitesi'ndeTrakya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mümin Şahin, Namık Kemal Üniversitesi 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Akademik açılış törenine katıldı.
 • 13 Ekim 2016 11:56'Eğitiliyorum, Öğreniyorum, Kayıtlı Çalışıyorum" ProjesiNamık Kemal Üniversitesi (NKÜ) ve Trakya Kalkınma Ajansı iş birliği ile yürütülen "Eğitiliyorum, Öğreniyorum, Kayıtlı Çalışıyorum" projesinin tanıtım toplantısı yapıldı.
 • 12 Ekim 2016 07:26Gülen'in Yerine Mehmet Ali Şengül GelecekGülen'in Yerine Mehmet Ali Şengül GelecekDarbe girişiminin ardından çözülme sürecine giren FETÖ'de, Gülen'in Türkiye'ye iadesi ya da sağlık sorunları yaşaması halinde örgütü Mehmet Ali Şengül yönetecek.
 • 11 Ekim 2016 14:07Nkü'de Akademik Açılış Töreni DüzenlendiNkü'de Akademik Açılış Töreni DüzenlendiNamık Kemal Üniversitesi’nde (NKÜ) 2016-2017 Akademik Açılış Töreni düzenlendi.
 • 11 Ekim 2016 13:19Nkü'de Yeni Akademik Yıl BaşladıNkü'de Yeni Akademik Yıl BaşladıNamık Kemal Üniversitesinde (NKÜ), 2016-2017 akademik yılı başladı.
 • 08 Ekim 2016 07:03Nkü, Gıda Güvenliği Çevre Koruma ve Tarım Biliminin Gelişmesinde Uluslararası İşbirliği...Nkü, Gıda Güvenliği Çevre Koruma ve Tarım Biliminin Gelişmesinde Uluslararası İşbirliği...Azerbaycan Devlet Tarım Üniversitesi tarafından düzenlenen "Gıda Güvenliği Çevre Koruma ve Tarım Biliminin Gelişmesinde Uluslararası İşbirliği" ana temalı konferansa Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’de katıldı.
 • 08 Ekim 2016 07:03Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarından Nkü'ye Nezaket ZiyaretiÇevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarından Nkü'ye Nezaket ZiyaretiErgene Havzası Arıtma Çamuru Yönetim Planının Hazırlanması Projesi Kapanış Çalıştayı’na katılmak için Namık Kemal Üniversitesi’nde bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk, NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.