SON DAKİKA OSMAN ŞİMŞEK HABERLERİ

Son Dakika Osman Şimşek Haberleri

 • 24 Ekim 2016 18:55Görme Engellilere, Gönüllü Kitap Okuma ProjesiGörme Engellilere, Gönüllü Kitap Okuma ProjesiTEKİRDAĞ'ın Çerkezköy İlçesi'nde Türkiye Beyazay Derneği tarafından düzenlenen görme engellilere gönüllü kitap okuma projesinin açılışının yapan Aile ve Sosyal Polikatalar Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, "Ülkemizde yaşayan engeli kardeşlerimizin hayatlarındaki engelleri hep birlikte bir bir kaldırarak daha paylaşımcı daha güçlü bir Türkiye'yi oluşturacağız" dedi.
 • 24 Ekim 2016 18:53Tekirdağ Görme Engellilere, Gönüllü Kitap Okuma ProjesiTekirdağ Görme Engellilere, Gönüllü Kitap Okuma ProjesiGörme engellilere, gönüllü kitap okuma projesiTEKİRDAĞ'ın Çerkezköy İlçesi'nde Türkiye Beyazay Derneği tarafından düzenlenen görme engellilere gönüllü kitap okuma projesinin açılışının yapan Aile ve Sosyal Polikatalar Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, "Ülkemizde yaşayan engeli kardeşlerimizin hayatlarındaki engelleri hep birlikte bir bir kaldırarak daha paylaşımcı daha güçlü bir Türkiye'yi oluşturacağız" dedi.
 • 24 Ekim 2016 18:19Görme Engellilere, Gönüllü Kitap Okuma ProjesiGörme Engellilere, Gönüllü Kitap Okuma ProjesiTEKİRDAĞ'ın Çerkezköy İlçesi'nde Türkiye Beyazay Derneği tarafından düzenlenen görme engellilere gönüllü kitap okuma projesinin açılışının yapan Aile ve Sosyal Polikatalar Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, "Ülkemizde yaşayan engeli kardeşlerimizin hayatlarındaki engelleri hep birlikte bir bir kaldırarak daha paylaşımcı daha güçlü bir Türkiye'yi oluşturacağız" dedi.
 • 23 Ekim 2016 11:14Tekirdağ'dan Kısa KısaNamık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Tekirdağ Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) üyeleriyle bir araya geldi.
 • 23 Ekim 2016 09:29Nkü Rektöründen Müsiad'a ZiyaretNkü Rektöründen Müsiad'a ZiyaretNamık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Tekirdağ Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) üyeleriyle bir araya geldi.
 • 19 Ekim 2016 15:37Ar'dan Şimşek'e ZiyaretBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Bilim Teknoloji Genel Müdürü Doç. Dr. İlker Murat Ar, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Osman Şimşek'i makamında ziyaret etti.
 • 15 Ekim 2016 11:10Nkü'de Uluslararası Öğrenci Oryantasyon Programı DüzenlendiNkü'de Uluslararası Öğrenci Oryantasyon Programı DüzenlendiNamık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Uluslararası öğrencilerin dilek ve önerilerini dinlemek, aynı zamanda yeni kayıt yaptıran uluslararası öğrencilerin uyum sürecini hızlandırmak amacıyla düzenlenen oryantasyon programı Rektörlük Konferans Salonu’nda yapıldı.
 • 14 Ekim 2016 14:59Ebru Sanatçısı Şimşek, Dünya Ebru Gününe KatılıyorEbru Sanatçısı Şimşek, Dünya Ebru Gününe KatılıyorManyaslı emekli öğretmen ve ebru sanatçısı Osman Şimşek, Dünya Ebru Gününe eser gönderdi.
 • 14 Ekim 2016 11:35Tü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şahin, Namık Kemal Üniversitesi'ndeTü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şahin, Namık Kemal Üniversitesi'ndeTrakya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mümin Şahin, Namık Kemal Üniversitesi 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Akademik açılış törenine katıldı.
 • 13 Ekim 2016 11:56'Eğitiliyorum, Öğreniyorum, Kayıtlı Çalışıyorum" ProjesiNamık Kemal Üniversitesi (NKÜ) ve Trakya Kalkınma Ajansı iş birliği ile yürütülen "Eğitiliyorum, Öğreniyorum, Kayıtlı Çalışıyorum" projesinin tanıtım toplantısı yapıldı.
 • 12 Ekim 2016 07:26Gülen'in Yerine Mehmet Ali Şengül GelecekGülen'in Yerine Mehmet Ali Şengül GelecekDarbe girişiminin ardından çözülme sürecine giren FETÖ'de, Gülen'in Türkiye'ye iadesi ya da sağlık sorunları yaşaması halinde örgütü Mehmet Ali Şengül yönetecek.
 • 11 Ekim 2016 14:07Nkü'de Akademik Açılış Töreni DüzenlendiNkü'de Akademik Açılış Töreni DüzenlendiNamık Kemal Üniversitesi’nde (NKÜ) 2016-2017 Akademik Açılış Töreni düzenlendi.
 • 11 Ekim 2016 13:19Nkü'de Yeni Akademik Yıl BaşladıNkü'de Yeni Akademik Yıl BaşladıNamık Kemal Üniversitesinde (NKÜ), 2016-2017 akademik yılı başladı.
 • 08 Ekim 2016 07:03Nkü, Gıda Güvenliği Çevre Koruma ve Tarım Biliminin Gelişmesinde Uluslararası İşbirliği...Nkü, Gıda Güvenliği Çevre Koruma ve Tarım Biliminin Gelişmesinde Uluslararası İşbirliği...Azerbaycan Devlet Tarım Üniversitesi tarafından düzenlenen "Gıda Güvenliği Çevre Koruma ve Tarım Biliminin Gelişmesinde Uluslararası İşbirliği" ana temalı konferansa Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’de katıldı.
 • 08 Ekim 2016 07:03Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarından Nkü'ye Nezaket ZiyaretiÇevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarından Nkü'ye Nezaket ZiyaretiErgene Havzası Arıtma Çamuru Yönetim Planının Hazırlanması Projesi Kapanış Çalıştayı’na katılmak için Namık Kemal Üniversitesi’nde bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk, NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
 • 08 Ekim 2016 07:03Azarbaycan Devlet Tarım Üniversitesi ile Mevlana Değişim ProtokolüAzarbaycan Devlet Tarım Üniversitesi ile Mevlana Değişim ProtokolüNamık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Azerbaycan’ın Devlet Tarım Üniversitesi ile akademik değişim ve işbirliğini güçlendirme amacıyla Mevlana Değişim Programı İşbirliği Protokolü’nü gerçekleştirilen imza töreni ile 2020 yılına kadar yeniledi.
 • 08 Ekim 2016 07:03Nkü Rektöründen Azerbaycan Başkonsolosuna Nezaket ZiyaretiNkü Rektöründen Azerbaycan Başkonsolosuna Nezaket ZiyaretiGıda Güvenliği Çevre Koruma ve Tarım Biliminin Gelişmesinde Uluslararası İşbirliği Konferansı sebebiyle Azerbaycan’da bulunan Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Gence Başkonsolosu Orhan Işık’a makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
 • 08 Ekim 2016 01:29Ergene Havzası Arıtma Çamuru Projesinde Sona GelindiErgene Havzası Arıtma Çamuru Projesinde Sona GelindiÇevre ve Şehircilik Bakanlığı’nca geçtiğimiz yıl başlatılan ve Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Çorlu Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü tarafından yürütülen “Ergene Havzası Arıtma Çamuru Yönetim Planın Hazırlanması Projesi”nin kapanış toplantısı, NKÜ Rektörlük Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
 • 30 Eylül 2016 09:58Çeşme Havuzunda Ebrudan Türk Bayrağı YaptıBalıkesir'in Manyas ilçesinde din kültürü öğretmeni Elif Serim, kırsal alanlarda çeşme altlarına konulan küçük bir havuzdaki ilk ebru denemesinde Türk bayrağı yaptı.
 • 29 Eylül 2016 16:35Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yöneticilerinden Rektör Şimşek'e ZiyaretDamızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yöneticilerinden Rektör Şimşek'e ZiyaretTekirdağ Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Veteriner Hekim Ergin Durgun ve beraberindeki heyet, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e nezaket ziyaretinde bulundu.
 • 26 Eylül 2016 14:23Necmettin Erbakan Üniversitesi'nden Namık Kemal Üniversitesi'ne Nezaket ZiyaretiNecmettin Erbakan Üniversitesi'nden Namık Kemal Üniversitesi'ne Nezaket ZiyaretiNecmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker, Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
 • 23 Eylül 2016 16:11Necmettin Erbakan Üniversitesi'nden Nkü'ye Nezaket ZiyaretiNecmettin Erbakan Üniversitesi'nden Nkü'ye Nezaket ZiyaretiNecmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker, Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
 • 22 Eylül 2016 10:46Cezayir Mouloud Mammeri Üniversitesi'nden Nkü'ye ZiyaretCezayir Mouloud Mammeri Üniversitesi'nden Nkü'ye ZiyaretCezayir Mouloud Mammeri Üniversitesi Biyoloji ve Agronomi Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Lounaci Abdelkader, Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
 • 09 Eylül 2016 12:34Nkü'de Bayramlaşma TöreniNkü'de Bayramlaşma TöreniNamık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Kurban Bayramı dolayısıyla üniversitenin akademik ve idari personeli ile bir araya gelerek bayramlaştı.
 • 09 Eylül 2016 10:21Nkü Rektörü Prof. Dr. Şimşek'in Bayram MesajıNkü Rektörü Prof. Dr. Şimşek'in Bayram MesajıNamık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek bir mesaj yayınlayarak Kurban Bayramı’nı kutladı.