SON DAKİKA OSMAN ŞİMŞEK HABERLERİ

Son Dakika Osman Şimşek Haberleri

11:34
Nkü Muratlı Yüksekokul Binası Teslim Edildi Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Muratlı Meslek Yüksekokulu binasının inşaatının yapım işini üstlenen Aktaş İnşaat firması bina inşaatını, Muratlı Yüksek Öğretim Gönüllüleri Derneği’ne devretti.
Nkü Muratlı Yüksekokul Binası Teslim Edildi
09:23
İl İstihdam Kurulu Toplantısı Yapıldı İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulları Toplantısı Vali Mehmet Ceylan başkanlığında yapıldı.
İl İstihdam Kurulu Toplantısı Yapıldı
11:28
Nevşehir Belediyesi'nden, Bir Eğitim Hizmeti Daha Nevşehir Belediyesi, merkez başta olmak üzere ilçelere bağlı köylerdeki İlkokul 4. sınıfta eğitimlerini sürdüren çocuklara, kültür ve sosyalleşme gezileri düzenleyecek.
Nevşehir Belediyesi'nden, Bir Eğitim Hizmeti Daha
10:41
Nevşehir'de 900 Öğrenci İçin Kültür Gezileri Başlıyor Nevşehir’de 4. sınıfta okuyan 900 öğrenci için Ankara, Kapadokya ve Forum Kapadokya Alışveriş Merkezleri'ni kapsayan kültür ve sosyalleşme gezileri düzenlenecek.
Nevşehir'de 900 Öğrenci İçin Kültür Gezileri Başlıyor
15:11
Nkü Malkara Myo Akademik Kurul Toplantısı Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Malkara Meslek Yüksekokulu (MYO) Akademik Kurul Toplantısı yapıldı.
15:42
Nkü Rektörü Prof. Dr Osman Şimşek: "10 Ocak, Gazetecilik Mesleğinde Yeni Bir Dönemin Başlangıcıdır" Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, 10 Ocak tarihinin gazetecilik mesleğinde yeni bir dönemin başlangıcı olduğunu söyledi.
Nkü Rektörü Prof. Dr Osman Şimşek: '10 Ocak, Gazetecilik Mesleğinde Yeni Bir Dönemin Başlangıcıdır'
14:16
Basketbolun Şampiyonları Kupayı Nkü Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek'e Hediye Etti Üniversiteler Arası 2. Lig Grup Basketbol müsabakalarında birinci olan Namık Kemal Üniversitesi Erkekler Basketbol Takımı, şampiyonluk kupasını NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e hediye etti.
Basketbolun Şampiyonları Kupayı Nkü Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek'e Hediye Etti
12:13
Kırklareli'nden Kısa Kısa Vali Civelek’e ziyaret.
10:12
Veliler Dershaneler Konusunda Uyarıldı Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından veliler, 2015-2016 eğitim öğretim yılı için dershanelere kayıt yaptırmamaları konusunda uyarıldı.
09:25
Trakya Üniversiteler Birliği Toplantısı Yapıldı Trakya Üniversiteler Birliği (TÜB) 5. üst kurul toplantısı gerçekleştirildi.
12:46
Hizan'da Bilgilendirme Toplantısı Hizan İlçe Kaymakamı Sedat İnci, sivil toplum kuruluş temsilcilerine, mahalle muhtarlarına ve vatandaşlara yönelik bilgilendirme toplantısı düzenledi.
16:48
Tekirdağ'dan Kısa Kısa Süleymanpaşa'da ağaç budama çalışmaları.
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
14:38
Başkan Yakup Otgöz ve Muhtarlar 8 Aylık Süreyi Değerlendirdi Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Eşen ve Seki civarındaki mahalle muhtarlarıyla ayrı ayrı bir araya gelerek yerel seçimlerden bu yana geçen 8 aylık süreyi değerlendirmeye aldı.
Başkan Yakup Otgöz ve Muhtarlar 8 Aylık Süreyi Değerlendirdi
09:30
Fethullah Gülen'in Erdoğan'a Yazdığı Mektupta Ne Yazıyordu? "17 Aralık Yolsuzluk Operasyonu"nun yıldönümünde, 17-25 Aralık süreci ve sonrasını, beddua diye yansıyan olayın içyüzünü, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Arınç hakkında birçok bilinmeyeni "İnkisar" da kaleme aldı.
20:07
Gülen, Cemaat'e Yönelik Operasyon Sırasında Tefsir Dersi Veriyordu Türkiye'de gündemi alt üst eden Cemaat'e yönelik operasyon sırasında Fethullah Gülen'in tefsir dersi verdiği ortaya çıktı.
Gülen, Cemaat'e Yönelik Operasyon Sırasında Tefsir Dersi Veriyordu
09:53
Namık Kemal Üniversitesinde 'Önce Dinle' Konulu Konferans Düzenlendi Namık Kemal Üniversitesinde Mevlana'nın vuslat yıl dönümü anma programı çerçevesinde 'Önce Dinle' konulu konferans düzenledi.
Namık Kemal Üniversitesinde 'Önce Dinle' Konulu Konferans Düzenlendi
20:28
Fotoğraf Sınıfı Çalıştayı Sona Erdi Nevşehir'de düzenlenen "Fotoğraf Sınıfı Çalıştayı" sona erdi.
Fotoğraf Sınıfı Çalıştayı Sona Erdi
18:43
Nevşehir'deki "Fotoğraf Sınıfı Çalıştayı" Sona Erdi Çalıştay kapsamında fotoğrafçılık eğitimi alan Türk ve Koreli öğrencilerin çektiği fotoğraflar sergilendi.
15:22
Kazada Ölen Öğretmenlerin Cenazesi Kurşunlu Caminde Kılındı Nevşehir'in Acıgöl ilçesine bağlı Topaç köyü yolcu servisi ile yolcu otobüsünün çarpışması sonucunda meydana gelen kazada ölen iki öğretmenin cenaze namazı kılındı.
Kazada Ölen Öğretmenlerin Cenazesi Kurşunlu Caminde Kılındı
15:07
Kazada Ölen Öğretmenler İçin Nevşehir'de Cenaze Namazı Nevşehir'in Acıgöl İlçesi'ne bağlı Topaç Köyü'nde, servis minibüsü ile şehirlerarası yolcu otobüsünün çarpışması sonucunda meydana gelen kazada ölen 2 kadın öğretmen için Nevşehir merkez Kurşunlu Cami'de cenaze namazı kılındı.
Kazada Ölen Öğretmenler İçin Nevşehir'de Cenaze Namazı
14:27
Kazada Vefat Eden Bayan Eğitimciler Son Yolculuğa Uğurlandı Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bağlı Topaç köyündeki öğretmenleri taşıyan servis ile şehirlerarası yolcu otobüsünün çarpışması sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybeden iki bayan öğretmen cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası son yolculuğuna uğurlandı.
12:22
Nevşehir Valisi Ceylan Kazada Yaralanları Ziyaret Etti Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, sabah saatlerinde meydana gelen trafik kazasında yaralanan öğretmenleri hastanede ziyaret etti.
Nevşehir Valisi Ceylan Kazada Yaralanları Ziyaret Etti
16:18
Fethullah Gülen Hocaefendi'nin Perspektifinden Kur'ân ve Sünnet'in hak dediği mevzularda taviz vermeyen bir Camia'yı bitirme operasyonunun perde arkası, "İnkisar" da kaleme döküldü.
10:09
Namık Kemal Üniversitesi ile İşkur Arasında 'Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Programı' Protokolü... Namık Kemal Üniversitesi ile Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü işbirliği çerçevesinde ’Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Programı’ protokolü imzalandı.
Namık Kemal Üniversitesi ile İşkur Arasında 'Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Programı' Protokolü...
09:35
Nkü'de 'Geçmişten Günümüze Tekirdağ ve Çevresi' Fotoğraf Sergisi Açıldı Namık Kemal Üniversitesi ile Tekirdağ Fotoğraf Sanatı Derneği (TEFSAD) işbirliğinde hazırlanan, Tekirdağ yöresinin tarihinin fotoğraflarla anlatıldığı ’Geçmişten Günümüze Tekirdağ ve Çevresi’ sergisi Ziraat Fakültesi fuaye alanında açıldı.
Nkü'de 'Geçmişten Günümüze Tekirdağ ve Çevresi' Fotoğraf Sergisi Açıldı
09:16
NKÜ'de Fotoğraf Sergisi Açıldı Namık Kemal Üniversitesinde Geçmişten Günümüze Tekirdağ ve Çevresi Fotoğraf Sergisi açıldı.
NKÜ'de Fotoğraf Sergisi Açıldı
10:37
Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Şimşek'ten Vali Ceylan'a Ziyaret Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek ve beraberindeki heyet, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Vali Mehmet Ceylan'ı ziyaret etti.
Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Şimşek'ten Vali Ceylan'a Ziyaret
14:48
"Kamu Yönetimi Gelişen Bilgi Çağına Ayak Uydurmak Zorundadır" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez, kamu yönetiminin de gelişen bilgi çağına ayak uydurmak zorunda olduğunu, söyledi.
'Kamu Yönetimi Gelişen Bilgi Çağına Ayak Uydurmak Zorundadır'
12:55
Kamuda Yönetici Yetkinliklerinin Artırılması Bölgesel Eğitim Programı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Etyemez: "Güçlü devlet, insanlarının bugününü de geleceğini de güvence altına alan devlettir.
Kamuda Yönetici Yetkinliklerinin Artırılması Bölgesel Eğitim Programı
13:38
Uluslararası Türk Kültürü Araştırmaları Sempozyumu Başladı Türk kültürünü bilimsel değerlerle günümüze aktarmayı amaçlayan "Uluslararası Türk Kültürü Araştırmaları Sempozyumu" Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'nde başladı.
Uluslararası Türk Kültürü Araştırmaları Sempozyumu Başladı
09:01
Uluslararası Türk Kültürü Araştırmaları Sempozyumu Başladı Türk Kültür ve Medeniyetinin dünya kültürüne katkısını somut ve bilimsel değerlerle günümüze aktarmayı amaçlayan ve her yıl farklı bir ülkede düzenlenmesi amacıyla Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi ve Saray Bosna Üniversitesi iş birliği ile düzenlenen Uluslararası Türk Kültürü Araştırmaları Sempozyumu (TÜKAS 2014)’nun ilki Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde başladı.
Uluslararası Türk Kültürü Araştırmaları Sempozyumu Başladı
11:03
Sahil Projesi İçin İlk Adım Atıldı Namık Kemal Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım Mimarlık Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü akademisyenleri ve öğrenciler Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ile bir araya gelerek sahil projesi hakkında bilgi aldı.
Sahil Projesi İçin İlk Adım Atıldı
16:13
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Etkinlikleri Hizan'da, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla tören düzenlendi.
10:04
Yalova Üniversitesi Rektöründen Nkü'ye Ziyaret Yalova Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. M.Niyazi Eruslu ile Rektör Yardımcıları Prof.Dr. Hüseyin Yıldırım ve Prof.Dr. Recep Gayri Eren, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i ziyaret etti.
Yalova Üniversitesi Rektöründen Nkü'ye Ziyaret
12:31
Nkü ile Tekirdağ Kamu Hastaneler Birliği'nden Sağlıkta İşbirliği Namık Kemal Üniversitesi ile Tekirdağ Kamu Hastaneleri Birliği arasında imzalanan protokol çerçevesinde Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum ile Acil bölümleri arasında işbirliğine gidildi.
Nkü ile Tekirdağ Kamu Hastaneler Birliği'nden Sağlıkta İşbirliği
15:02
Denizli'de Minibüs Şoförlerine Eğitim Verildi Denizli'de bulunan 23 minibüs hattındaki 780 şoföre Büyükşehir Belediyesi, İl Emniyet Müdürlüğü ve Denizli Şoförler Odası işbirliğiyle eğitim verildi.
Denizli'de Minibüs Şoförlerine Eğitim Verildi
17:21
Nevşehir'de Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı Nevşehir'de daha kaliteli bir eğitim için Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında törenle 'Eğitimde İşbirliği Protokolü' imzalandı.
Nevşehir'de Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı
13:11
Nevşehir'de Eğitimde İşbirliği Protokolü Nevşehir’de İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi arasında ‘Eğitimde İşbirliği Protokolü’ imzalandı.
Nevşehir'de Eğitimde İşbirliği Protokolü
13:30
Hat Minibüs Şoförleri Eğitiliyor Denizli Büyükşehir Belediyesi, Denizli Emniyet Müdürlüğü ve Denizli Şoförler Odası’nın işbirliğiyle Denizli’de bulunan hat minibüs şoförlerine yönelik eğitim programı düzenlendi.
Hat Minibüs Şoförleri Eğitiliyor
10:24
Saray Bosna Devlet Üniversitesi'nden Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şimşek'e Ziyaret Bosna Hersek’ten Ziraat Fakültesi ile ikili işbirliği yapmak amacıyla gelen Saray Bosna Devlet Üniversite yetkilileri, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i ziyaret etti.
Saray Bosna Devlet Üniversitesi'nden Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şimşek'e Ziyaret
14:56
Rektörler Konuşuyor" Namık Kemal Üniversitesi'nde Türkiye gazetesinde Çarşamba Günleri yayınlanan “Rektörler Konuşuyor” yazı dizisiyle üniversiteleri tanıtan Doç. Dr. Süleyman Doğan, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ile bir araya geldi.
Rektörler Konuşuyor' Namık Kemal Üniversitesi'nde
16:47
Nevşehir'de İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı Nevşehir'de İl İdare Şube Başkanları Toplantısı, Vali Mehmet Ceylan başkanlığında yapıldı.
15:20
Şanlıurfa'da Konut Sorununa Çözüm Arayışı Konut sorununun had safhada olduğu Şanlıurfa'da binlerce aile, Maşuk'ta yapımı devam eden konutlar için resmi işlemlerin başlatılmasını bekliyor.
Şanlıurfa'da Konut Sorununa Çözüm Arayışı
10:29
Milli İlaç Yolunda Dev Adım 43 yıllık Türk firması Koçak Farma’nın Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan ilaç üretim tesislerinin tevsii yatırım kapsamındaki “Biyoteknolojik İlaç Üretim Tesisi”nin temeli, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın katıldığı törenle atıldı.
Milli İlaç Yolunda Dev Adım
09:19
Nkü 2014 - 2015 Akademik Yılı Açılışını Yaptı Süleymanpaşa Belediyesi'ni temsilen Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Telat Akköse katıldı.
Nkü 2014 - 2015 Akademik Yılı Açılışını Yaptı
08:37
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "İnsana Saygılı Üretim Yapmalıyız" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, yerli üretim, yenilikçi üretim ve yeşil üretim olmak üzere 3 Y üretimine önem verdiklerini kaydederek, "Yeşil üretim demek, insana saygılı çevreye saygılı üretim yapmak demektir.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: 'İnsana Saygılı Üretim Yapmalıyız'
15:07
Nkü 2014-2015 Akademik Yılı Açılışı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Artık 'başıma icat çıkarma' dönemini bırakıp 'bir buluş da sen yap' dönemine toplum olarak geçmeliyiz.
Nkü 2014-2015 Akademik Yılı Açılışı
14:28
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık: "Ezberci Müfredat Sisteminden Vazgeçmeliyiz" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Türkiye’nin gelişmesi ve ilk 10 ülke arasında yer alması için eğitimde ezberci müfredatın yerine bilime ve ’bir buluş da sen yap’ dönemine geçilmesi gerektiğini belirtti.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık: 'Ezberci Müfredat Sisteminden Vazgeçmeliyiz'
09:17
ÇEMYO'ya Öğrenci Yurdu Yapılacak ÇEMYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ercan Buluş, yakında taşınacakları Veliköy'e Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü tarafından öğrenci yurdu ve spor salonu yapılacağını söyledi.
ÇEMYO'ya Öğrenci Yurdu Yapılacak
13:48
Gülşehir'e Yeni Anaokulu Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde yaptırılan Tomurcuk Anaokulu törenle hizmete sunuldu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 23:36:40. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA OSMAN ŞİMŞEK HABERLERİ
[Hata Bildir]