SON DAKİKA OSMANCIK HABERLERİ

Son Dakika Osmancık Haberleri

20:31
Osmancık'ta "Hasbihal Cafe" Açıldı Çorum'un Osmancık İlçesi'nde bambaşka otantik bir mekan "Hasbihal Cafe" yapılan dualarla hizmete açıldı.
Osmancık'ta 'Hasbihal Cafe' Açıldı
18:15
Gazeteci Orhan Güçlü Kaza Geçirdi Osmancık Haber Gazetesi imtiyaz sahibi, Çorum Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Güçlü (78) merdivenden düşerek kalça kemiğini kırdı.
Gazeteci Orhan Güçlü Kaza Geçirdi
00:18
Gazeteci Orhan Güçlü Kalçasını Kırdı Osmancık Haber Gazetesi imtiyaz sahibi, Orhan Güçlü merdivenden düşerek kalça kemiğini kırdı.
Gazeteci Orhan Güçlü Kalçasını Kırdı
00:10
Osmancık'ta Trafik Kazası: 2 Yaralı Çorum'un Osmancık ilçesi'nde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Osmancık'ta Trafik Kazası: 2 Yaralı
17:48
Aydın'da Şehit Düşen Askerin Cenaze Töreni Aydın'da şehit düşen asker- Efeler ilçesinde, hakkında yakalama kararı bulunan zanlı için gittikleri mahallede açılan ateş sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Emrah Ünalan, memleketi Çorum'da gözyaşları arasında toprağa verildi Efeler ilçesinde, hakkında yakalama kararı bulunan zanlı için gittikleri mahallede açılan ateş sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Emrah Ünalan, memleketi Çorum'da toprağa verildi.
Aydın'da Şehit Düşen Askerin Cenaze Töreni
17:35
Aydın'da Şehit Düşen Asker Efeler ilçesinde, hakkında yakalama kararı bulunan zanlı için gittikleri mahallede açılan ateş sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Emrah Ünalan, memleketi Çorum'da gözyaşları arasında toprağa verildi.
09:18
Şehit Astsubay'ın Baba Ocağına Ateş Düştü Aydın’ın Efeler ilçesinde 17 aydır aranan cinayet zanlısının pusuya düşürmesi sonucu şehit olan Jandarma Üstçavuş Emrah Ünalan’ın Çorum’un Osmancık ilçesine bağlı Kargı Köyü’ndeki baba ocağına ateş düştü.
Şehit Astsubay'ın Baba Ocağına Ateş Düştü
04:16
Şehit Astsubay'ın Baba Ocağına Ateş Düştü Aydın'ın Efeler ilçesinde 17 aydır aranan cinayet zanlısının pusuya düşürmesi sonucu şehit olan Jandarma Üstçavuş Emrah Ünalan'ın baba ocağına ateş düştü.
Şehit Astsubay'ın Baba Ocağına Ateş Düştü
01:11
Aydın'da Şehit Olan Çorumlu Astsubayın Baba Ocağına Ateş Düştü Aydın'da bir cinayet şüpheli ile girdiği çatışmada şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Emrah Ünalan'ın Çorum'un Osmancık ilçesi Kargı köyündeki baba ocağına ateş düştü.
Aydın'da Şehit Olan Çorumlu Astsubayın Baba Ocağına Ateş Düştü
00:55
Jandarma Astsubay Ünalan'ın Baba Evinde Yas Var Aydın'ın Efeler ilçesinde, hakkında yakalama kararı bulunan zanlı için gittikleri mahallede açılan ateş sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Ünalan'ın baba evinde yas var.
Jandarma Astsubay Ünalan'ın Baba Evinde Yas Var
00:38
Şehit Astsubay'ın Baba Ocağına Ateş Düştü Aydın'ın Efeler ilçesinde 17 aydır aranan cinayet zanlısının pusuya düşürmesi sonucu şehit olan Jandarma Üstçavuş Emrah Ünalan'ın baba ocağına ateş düştü.
Şehit Astsubay'ın Baba Ocağına Ateş Düştü
00:06
Aydın'da Şehit Olan Astsubayın Baba Ocağına Ateş Düştü Aydın'da bir cinayet şüphelisi ile girdiği çatışmada şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Emrah Ünalan'ın Çorum'daki baba ocağına ateş düştü.
Aydın'da Şehit Olan Astsubayın Baba Ocağına Ateş Düştü
00:05
Aydın'daki Saldırı Efeler ilçesinde, hakkında yakalama kararı bulunan zanlı için gittikleri mahallede açılan ateş sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Emrah Ünalan'ın baba evinde yas var.
Aydın'daki Saldırı
17:55
Evleneceği Suriyeli Kadın Altınları Alıp Kaçtı Çorum'un Osmancık ilçesinde Fikri B., evleneceği Suriyeli kadından, altın ve eşyalarını alarak dolandırdığı için şikayetçi oldu. Suriyeli kadın tutuklandı.
Evleneceği Suriyeli Kadın Altınları Alıp Kaçtı
16:44
Gözaltına Alınan 2 Kişiye Adli Kontrol Samsun’da araçların yol verme meselesi yüzünden çıkan kavgada pompalı tüfekle bir kişinin vurularak öldürmesi olayıyla ilgili aranan 2 kişi, çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
Gözaltına Alınan 2 Kişiye Adli Kontrol
18:41
Osmancık'ın İmar Planı Yeniden Yapılacak Osmancık Belediyesi tarafından ilçenin imar planlarının yeniden hazırlanmasına yönelik çalışmaların başladığı bildirildi.
Osmancık'ın İmar Planı Yeniden Yapılacak
17:49
Pompalı Tüfekli Cinayete 2 Gözaltı Daha Samsun’da araçların yol verme meselesi yüzünden çıkan kavgada pompalı tüfekle bir kişinin vurularak öldürmesi olayıyla ilgili aranan 2 kişi gözaltına alındı.
Pompalı Tüfekli Cinayete 2 Gözaltı Daha
10:26
Çorum'da Silahlı Saldırı: 1 Yaralı Çorum'un Osmancık ilçesinde parkta oturan grubun üzerine açılan ateş sonucu bir kişi yaralandı.
Çorum'da Silahlı Saldırı: 1 Yaralı
21:17
OSMİAD'dan Milletvekili Dr. Bağcı'ya Teşekkür OSMİAD, Başbakan Davutoğlu'na ve Milletvekili Bağcı'ya Pirinçteki Yüzde 1'lik KDV oranı için teşekkür etti.
OSMİAD'dan Milletvekili Dr. Bağcı'ya Teşekkür
16:42
Üzerine Tır Devrilen Otomobilin Sürücüsü Ağır Yaralandı Çorum'da TIR bir otomobilin üzerine devrildi.
Üzerine Tır Devrilen Otomobilin Sürücüsü Ağır Yaralandı
15:37
O Cinayete Tutuklama! Samsun'da araçların yol verme meselesi yüzünden çıkan kavgada pompalı tüfekle bir kişiyi vurarak öldürdüğü iddia edilen genç çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanırken, arkadaşı ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
O Cinayete Tutuklama!
15:10
Pompalı Tüfekli Cinayete Tutuklama Samsun'da araçların yol verme meselesi yüzünden çıkan kavgada pompalı tüfekle bir kişiyi vurarak öldüren genç çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.
Pompalı Tüfekli Cinayete Tutuklama
14:52
Çorum'da Kamyonet Otomobile Arkadan Çarptı: 5 Yaralı Çorum'un Osmancık ilçesinde kamyonetin otomobile arkadan çarpması sonucu aynı aileden 5 kişi yaralandı.
Çorum'da Kamyonet Otomobile Arkadan Çarptı: 5 Yaralı
13:30
Hafif Ticari Araç, Otomobile Arkadan Çarptı : 5 Yaralı Çorum'un osmancık İlçesi'nde hafif ticari araç, kırmızı ışıkta bekleyen otomobile arkadan çarptı.
Hafif Ticari Araç, Otomobile Arkadan Çarptı : 5 Yaralı
11:37
Obruk Dutludere Sulama Projesi İhale Ediliyor Çorum’un en büyük kamu yatırımlarından birisi olan Obruk Dutludere Sulama Projesinin Sol Sahil Osmancık Pompaj Sulaması Proje Yapımı işinin 17 Şubat’ta ihale edileceği bildirildi.
Obruk Dutludere Sulama Projesi İhale Ediliyor
11:19
Amasya'da Otomobil, Kamyona Arkadan Çarptı: 2 Yaralı Amasya'nın Merzifon ilçesinde, bir otomobilin kamyona arkadan çarpması sonucu 2 kişi yaralandı.
Amasya'da Otomobil, Kamyona Arkadan Çarptı: 2 Yaralı
10:53
Amasya'da Otomobil, Kamyona Arkadan Çarptı: 2 Yaralı Amasya'nın Merzifon ilçesinde, bir otomobilin kamyona arkadan çarpması sonucu 2 kişi yaralandı.
Amasya'da Otomobil, Kamyona Arkadan Çarptı: 2 Yaralı
17:45
Osmancık'ta Cinayet Zanlısıyla Polis Arasında Kovalamaca Samsun’un İlkadım ilçesinde sokak ortasında pompalı tüfekli saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden kişinin cinayet zanlıları, Osmancık’ta yaşanan kovalamaca sonucu polis tarafından yakalandı.
Osmancık'ta Cinayet Zanlısıyla Polis Arasında Kovalamaca
17:41
Cinayet Zanlısıyla Polis Arasında Kovalamaca Samsun’un İlkadım ilçesinde sokak ortasında pompalı tüfekli saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden kişinin cinayet zanlıları, Osmancık’ta yaşanan kovalamaca sonucu polis tarafından yakalandı.
Cinayet Zanlısıyla Polis Arasında Kovalamaca
15:41
Çorum'da Yakalanan Cinayet Şüphelileri Samsun'da Samsun'da sokak ortasında pompalı tüfekle açılan ateş sonucu bir kişinin ölümüne neden olan şahıslar Çorum'un Osmancık ilçesinde yakalanarak Samsun'a götürüldü.
Çorum'da Yakalanan Cinayet Şüphelileri Samsun'da
13:25
Samsun'daki Cinayet Samsun'da bir kişinin av tüfeğiyle vurularak hayatını kaybettiği olaya karıştıkları iddia edilen 4 şüpheli, Çorum'un Osmancık ilçesinde yakalandı.
11:38
Osmancık'ta Yakalanan Zanlılar Samsun'a Götürüldü Çorum Osmancık İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçan zanlıları kısa sürede yakalayarak bir başarıya daha imza attı.
Osmancık'ta Yakalanan Zanlılar Samsun'a Götürüldü
11:36
Samsun'da Cinayet İşleyen Şüpheliler Osmancık'ta Yakalandı. Samsun'da 30 yaşındaki Alper Sel'i öldürdüğü iddia edilen şüpheliler Çorum'un Osmancık ilçesi Hacıhamza Köyü'nde yakalandı.
Samsun'da Cinayet İşleyen Şüpheliler Osmancık'ta Yakalandı.
21:29
Osmancık MEM'den Başarılı Öğrencilere Ödül Çorum Osmancık'ta ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü TEOG sınavında tam puan alan öğrencileri ödüllendirdi.
Osmancık MEM'den Başarılı Öğrencilere Ödül
20:43
Osmancık'ta Öğrencilerin Karne Sevinci Çorum'un Osmancık ilçesinde okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitim gören yaklaşık 8 bin 116 öğrenci karne sevinci yaşadı.
Osmancık'ta Öğrencilerin Karne Sevinci
18:12
Akşehir'de Tarık Buğra'yı Anma Etkinlikleri Türk edebiyatının önemli yazarlarından bir olan ve ‘Küçük Ağa’ başta olmak birçok önemli romanın yazarı Akşehirli ünlü yazar Tarık Buğra’nın vefatının 21. yılı dolayısıyla Akşehir’de düzenlenecek etkinliklerin tanıtım programı yapıldı.
Akşehir'de Tarık Buğra'yı Anma Etkinlikleri
17:55
Osmancık'ta Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Başarılı Öğrencilerini Ödüllendirdi Çorum Osmancık'ta 1. TEOG sınavında tam puan alan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencisi Efekan Uyar öğretmenleri tarafından ödüllendirildi.
Osmancık'ta Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Başarılı Öğrencilerini Ödüllendirdi
18:07
Osmancık'ta Urfa Sıra Geceleri Osmancık'ta Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Osmancık Şubesi Urfa Sıra Geceleri'ni Osmancık'a getirdi.
Osmancık'ta Urfa Sıra Geceleri
17:43
Osmancık 75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu'nun Dahi Beyinleri Yarıştı Çorum'da Osmancık 75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu öğrencileri başarılı bir yarışmaya imza attılar.
Osmancık 75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu'nun Dahi Beyinleri Yarıştı
08:47
Urfa Sıra Geceleri Artık Osmancık'ta Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Osmancık Şubesi Urfa Sıra Geceleri'ni Osmancık'a taşıdı.
22:41
Osmancık'ta Siyer-i Nebi Projesi Çorum'un Osmancık ilçesi'nde Siyer-i Nebi Projesi Bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Osmancık'ta Siyer-i Nebi Projesi
09:55
Pirinçte Kdv İndirimi Fiyatlara Birkaç Ay İçinde Yansır" Toptan pirinç satışlarında KDV oranının yüzde 8'den yüzde 1'e indirilmlesine ilişkin çalışmalar sektörde olumlu karşılandı.
Pirinçte Kdv İndirimi Fiyatlara Birkaç Ay İçinde Yansır'
16:33
Başkan Karataş'tan Kdv Teşekkürü Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, pirinçte KDV’nin yüzde 8’den yüzde 1’e düşürülmesinin ilçedeki en büyük sektör konumunda olan pirinç sektörünü teşvik edecek en önemli gelişme olduğunu kaydetti.
Başkan Karataş'tan Kdv Teşekkürü
16:32
CHP Çorum Milletvekili Köse'den Ziyaretler CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse İlçe ve Köy ziyaretlerini sürdürüyor.
CHP Çorum Milletvekili Köse'den Ziyaretler
15:57
Ak Parti Osmancık İlçe Başkanı Tatar'a Ziyaret Çorum Osmancık Eğitim-Bir-Sen ile Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Osmancık Şube Yönetimleri Ak Parti Osmancık İlçe Başkanı Necmettin Tatar'ı ziyaret etti.
Ak Parti Osmancık İlçe Başkanı Tatar'a Ziyaret
15:43
Başbakan Davutoğlu'na Kdv Teşekkürü Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal, “Çeltik üretimini teşvik edecek KDV düzenlemesi ile birlikte inanıyorum ki Çorum’da da pirinç ihracatı başlayacak” dedi.
Başbakan Davutoğlu'na Kdv Teşekkürü
21:11
Osmancık Ziraat Odası Başkanı Çalışkan'dan Delegelere Yemek Çorum Osmancık Ziraat Odası Başkanı Mustafa Çalışkan Delegelerle yemekte buluştu.
Osmancık Ziraat Odası Başkanı Çalışkan'dan Delegelere Yemek
18:48
Osmancık'ta Yaban Hayvanları Yemleme Çalışması Çorum Osmancık Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü personeli yaban hayatına yem desteği sağladı.
Osmancık'ta Yaban Hayvanları Yemleme Çalışması
18:44
Osmancık C. Başsavcısı Ermiş, Yargıtay Tetkik Hakimliğine atandı. Osmancık C. Başsavcısı Ermiş, Yargıtay Tetkik Hâkimliğine atanırken, Osmancık Cumhuriyet Savcılığına da Edremit Cumhuriyet Savcısı Baltürk atandı.
Osmancık C. Başsavcısı Ermiş, Yargıtay Tetkik Hakimliğine atandı.
18:40
Osmancıklı Hemşehrimiz Başsavcı Arslan, Aydın'a Atandı Karabük Cumhuriyet Başsavcısı Hemşehrimiz Hakan Arslan, Aydın Cumhuriyet Başsavcılığına atandı.
Osmancıklı Hemşehrimiz Başsavcı Arslan, Aydın'a Atandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 21:11:30. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA OSMANCIK HABERLERİ
[Hata Bildir]