13:2000
SON DAKİKA OSMANELİ HABERLERİ

Son Dakika Osmaneli Haberleri

  Bilecik'te 20 Meslek Okulun Adı Değiştirildi

  Bilecik'te 20 Meslek Okulun Adı Değiştirildi

  Bilecik’te 20 meslek lisenin ismi, ilgili yönetmelik hükümleri gereği değiştirilirken, karışıklık yaşanmaması için bazı liselerin isimlerinin başına ise Türk değerlerinin ismi geldi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  "Ver Elini Osmaneli" Projesi

  Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı'ndan 875 bin lira hibe desteği alan "Ver elini Osmaneli" projesinin toplantısı yapıldı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Sarıyazı Köyünde Ortak İftar Programı

  Sarıyazı Köyünde Ortak İftar Programı

  Bilecik Osmaneli ilçesine bağlı Sarıyazı köyünde düzenlenen ortak iftar programına katılan vatandaşlar, birlik ve beraberlik içinde oruçlarını açtılar. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Tır Devrildi Yüzlerce Tavuk Yola Saçıldı

  Tır Devrildi Yüzlerce Tavuk Yola Saçıldı

  BİLECİK (İHA) – Bilecik’in Osmaneli ilçesinde, tavuk yüklü bir TIR’ın devrilmesi sonucu 1 kişi yaralanırken, telef olan yüzlerce tavuk yola saçıldı. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Meteorolojiden Gök Gürültülü Sağanak Yağış Uyarısı

  Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü yetkilileri, sahalarında bulunan Bursa, Bilecik ve Kütahya’da bu gece ve yarın gündüz gök gürültülü sağanak yağışların görülebileceğini bildirdi. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Kaçak Balık Avlayanlara Para Cezası

  Kaçak Balık Avlayanlara Para Cezası

  Bilecik'in Osmaneli İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, yasak olduğu halde Sakarya nehrine dökülen Göksu deresi ve Göynük çayında ağ ile balık avlayan iki kişiye para cezası uyguladı. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Osmaneli'de İftar Programı

  Osmaneli'de İftar Programı

  BİLECİK (İHA) – Bilecik’in Osmaneli ilçesinde, tekstil işiyle uğraşan bir işadamı tarafından iftar programı düzenlendi. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.07.2014 13:20:37. #1.13#