14:1400
SON DAKİKA OVACIK HABERLERİ

Son Dakika Ovacık Haberleri

  AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar Açıklaması

  AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar Açıklaması

  AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Dursun’un yaptığı açıklamalara cevap vererek, “Halktan aldıkları yetki makam işgal edenler kendi şahsı kifayetsizliklerine yapılan eleştirileri halka saygısızlık olarak adlandırırlar” dedi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Şahin'den Kulüp Başkanına Aziz Yıldırım Göndermesi

  Şahin'den Kulüp Başkanına Aziz Yıldırım Göndermesi

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Mileltvekili Mehmet Ali Şahin, A Milli Takım’da devşirme oyunculara yer verilmesi söylentilerine ilişkin, "O formanın ne anlama geldiğini, göğsündeki ay yıldızın ne anlama geldiğini bilen, İstiklal Marşı’nı da söyleyebilecek çocuklarımızın milli formayı giymelerini arzu ederim" dedi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  A Milli Takım'da Devşirme Futbolcu Tartışması

  A Milli Takım'da Devşirme Futbolcu Tartışması

  A Milli Takım'da devşirme futbolcu tartışması- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: - "O formanın ne anlama geldiğini, göğsündeki ay yıldızın ne anlama geldiğini bilen, İstiklal Marşı'nı da söyleyebilecek çocuklarımızın milli formayı giymelerini arzu ederim"KARABÜK (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, A Milli Takım'da devşirme oyunculara yer verilmesi tartışmalarına ilişkin, "O formanın ne anlama geldiğini, göğsündeki ay yıldızın ne anlama geldiğini bilen, İstiklal (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  A Milli Takım'da Devşirme Futbolcu Tartışması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: "O formanın ne anlama geldiğini, göğsündeki ay yıldızın ne anlama geldiğini bilen, İstiklal Marşı’nı da söyleyebilecek çocuklarımızın milli formayı giymelerini arzu ederim" (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Şahin'den Kulüp Başkanına: Sen de Soyunma Odası Basıyor Musun

  AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Karabük'ü Kadınlar Futbol 2. Ligi'nde temsil eden Ovacıkspor'un Nusaybin Gençlikspor ile oynadığı karşılaşmayı izledi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Şahin'den Çözüm Süreci Açıklaması

  Şahin'den Çözüm Süreci Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, çözüm sürecindeki amaçlarının, “Dağdaki teröristin silahıyla şehre inmesi, şehirde faaliyet göstermesi falan değildir bunu kabul etmeyiz” dedi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.11.2014 14:14:40. #1.13#