14:4300
SON DAKİKA ÖZBEKİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Özbekistan Haberleri

  Minderin Sultanları Dünya Şampiyonasına Hazır

  Minderin Sultanları Dünya Şampiyonasına Hazır

  Büyük Kadınlar Güreş Milli Takımı, Özbekistan'da yapılacak Dünya Güreş Şampiyonasında birden fazla sıklette madalya kazanmayı hedefliyor. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Dünyaya 83'üncü 'Merhaba'

  Dünyaya 83'üncü "Merhaba"

  İzmir Enternasyonal Fuarı 83. kez kapılarını dünyaya açtı. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  İzmir Enternasyonel Fuarı Barış Köprüsü

  İzmir Enternasyonel Fuarı Barış Köprüsü

  Türkiye'nin ilk uluslararası fuarı İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) kapılarını 83'üncü kez ziyaretçilerine açtı. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  TCMB Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları

  TCMB Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasının alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu belli oldu. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  İstanbul Osmanlı Ocakları İl Toplantısı

  İstanbul Osmanlı Ocakları İl Başkanı Zencir: "Memleketimizden başlayarak, yeryüzüne tekrar kavim kardeşliğini, etnik yapılara dönük yaşatmayı, hoşgörüyü, tüm ilahi inanç ve mezheplere, folklorlere dönük engin zenginlik anlayışını onarmak istiyoruz" (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Çankaya Köşkünde Tarihi Tören

  Cumhuriyet tarihinde ilk kez halkın oyları ile seçilen Cumhurbaşkanı olma sıfatını kazanan Erdoğan için Çankaya Köşkünde tarihi nitelikte devir teslim töreni düzenlendi. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Cumhurbaşkanlığı Devir Teslim Töreni

  Cumhurbaşkanlığı Devir Teslim Törenine, aralarında 15 ülkenin devlet başkanının da bulunduğu çok sayıda yerli ve yabancı konuk katıldı. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan: Gül'ün Tecrübe, Fikirlerinden İstifade Etmek İsterim

  Erdoğan: Gül'ün Tecrübe, Fikirlerinden İstifade Etmek İsterim

  12. Cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan, Çankaya Köşkünde yapılan devir teslim töreninde selefi Gül'ün tecrübe ve fikirlerinden bundan sonra da yararlanmak istediğini kaydetti. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Dünya İzmir'de Buluşuyor

  Dünya İzmir'de Buluşuyor

  İzmir’de 29 Ağustos Cuma günü kapılarını 83. kez açacak olan İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) dünyayı İzmir’de buluşturacak. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.09.2014 14:43:58. #1.12#