10:4900
SON DAKİKA ÖZLEM ÇERÇİOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Özlem Çerçioğlu Haberleri


ÖZLEM ÇERÇİOĞLU

ADAY-CHP-AYDIN-BÜYÜKŞEHİR

11 Ağustos 1968'de AYDIN / Nazilli'de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Nazilli'de tamamladı. 1988'de Selçuk Üniversitesi'nden mezun oldu. Üniversite öğreniminden sonra yurt dışında başarılı çalışmalara imza atarak adından söz ettirdi. Newyork'ta Müşteri... Devamı

   

  Karakaya İçin Bir Araya Geldiler

  Karakaya İçin Bir Araya Geldiler

  Son yıllarda kamuoyunun da dikkatini çekmeye başlayan, doğal ve kültürel kaynak değerleri açısından zenginliklerle dolu ve Batı Anadolu’nun en ilginç coğrafyalarından biri olan Söke sınırları içerisindeki Beşparmak Dağları(LATMOS)’nın kuzeyinde bulunan Karakaya’da bir sunum gerçekleştirildi. (Dün 09:36)

   

  Aydın Barosu'ndan Başkan Çerçioğlu'na Ziyaret

  Aydın Barosu'ndan Başkan Çerçioğlu'na Ziyaret

  Aydın Barosu’nda gerçekleştirilen seçimin ardından başkanlığa seçilen Gökhan Bozkurt ve yeni yönetim kurulu, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Aydınlı Bayanlar Zeytinyağlılarıyla Yarıştı

  Aydınlı Bayanlar Zeytinyağlılarıyla Yarıştı

  Aydın Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde düzenlenen Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Şenliği, zeytinyağlı yemek yarışmasıyla son buldu. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Işın Karaca Zeytin Şenliğinde Sahne Aldı

  Işın Karaca Zeytin Şenliğinde Sahne Aldı

  Aydın Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde bu yıl ilk kez düzenlenen ‘Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Şenliği’ kapsamında Işın Karaca sahne aldı. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Aydın'dan Kısa Kısa

  Çine ilçesinde sembolik zeytin hasadı yapıldı. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Yeni Yönetime 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

  Yeni Yönetime 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanlığına seçilen Hikmet Saatçı, kendisine ‘hayırlı olsun’ ziyaretine gelen Aydın Milletvekili Prof. Dr. Metin Lütfi Baydar, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Özlem Çerçioğlu, Efeler Belediye Başkanı CHP’li Mesut Özakcan ve Efeler İlçe Başkanı Bayram İnci’yi ağırladı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Çerçioğlu; 'Zeytinyağı Aydın'ın Zenginliğidir'

  Çerçioğlu; "Zeytinyağı Aydın'ın Zenginliğidir"

  Aydın Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde bu yıl ilk kez düzenlenen ‘Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Şenliği’ Efeler ilçesindeki Atatürk Kent Meydanı’nda başladı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Tülin Şahin'den Güzellik Sırları

  Tülin Şahin'den Güzellik Sırları

  Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen ve bu yıl ilkinin gerçekleştiği Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Şenliği ilk gününde Aydınlılar'dan yoğun ilgi gördü. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Aydın Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Festivali Başladı

  Aydın Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Festivali Başladı

  Aydın’da bu yıl ilk kez düzenlenen ve üç gün sürecek olan Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Festivali başladı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 10:49:32. #1.11#