SON DAKİKA ÖZLEM ÇERÇİOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Özlem Çerçioğlu Haberleri


ÖZLEM ÇERÇİOĞLU

ADAY-CHP-AYDIN-BÜYÜKŞEHİR

11 Ağustos 1968'de AYDIN / Nazilli'de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Nazilli'de tamamladı. 1988'de Selçuk Üniversitesi'nden mezun oldu. Üniversite öğreniminden sonra yurt dışında başarılı çalışmalara imza atarak adından söz ettirdi. Newyork'ta Müşteri... Devamı

16:25
Çerçioğlu'ndan Kardeşlik Vurgusu Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, "Kimse futbol üzerinden beslenmemeli, futbol üzerinden siyaset yapmamalı" dedi.
Çerçioğlu'ndan Kardeşlik Vurgusu
12:40
Aydınspor 1923'le Naziillispor Kardeş Kulüptür" Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydınspor 1923'le Nazilli Belediyespor'un kardeş takım olduğunu söyledi, "Kimse futbol üzerinden siyaset yapmamalı" dedi.
Aydınspor 1923'le Naziillispor Kardeş Kulüptür'
10:42
Büyükşehirden Palamutköy'e 500 Adet Fıstık Çamı Aydın Büyükşehir Belediyesi, Kent Estetiği Daire Başkanlığı ekipleri İncirliova'nın Palamutköy Mahallesinde, vatandaşların da katılımı ile 500 adet fıstık çamı dikti.
Büyükşehirden Palamutköy'e 500 Adet Fıstık Çamı
21:25
Başkan Çerçioğlu'na Portakallı Teşekkür Atça’da düzenlenen deve güreşlerine, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na vatandaşların gösterdiği ilgi damgasını vurdu.
Başkan Çerçioğlu'na Portakallı Teşekkür
14:12
AK Parti Efeler İlçe Yönetimi Seçim Hazırlıklarına Başladı AK Parti Efeler İlçe Başkanı Aytaç Arslan, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte düzenlediği basın toplantısında seçim hazırlıklarına başladıklarını belirterek, küsmüş darılmış kim varsa gönlünü alacaklarını söyledi.
AK Parti Efeler İlçe Yönetimi Seçim Hazırlıklarına Başladı
09:44
Başkan Çerçioğlu'ndan Karacasu'ya Yatırım Müjdesi Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ziyaret ettiği Karacasu’ya yeni otogar ve nikah salonu müjdesi verdi.
Başkan Çerçioğlu'ndan Karacasu'ya Yatırım Müjdesi
09:41
İncirliova Dereağzı Mahallesine İçme Suyu Takviyesi Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ekipleri, İncirliova'ya bağlı Dereağzı Mahallesinde içme suyu hattı çalışmasını tamamladı.
İncirliova Dereağzı Mahallesine İçme Suyu Takviyesi
10:33
Chp, Aydın'da Seçim Startını Verdi CHP Aydın İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 2015 lansman gecesinde 287 yeni üyeye parti rozeti takıldı.
Chp, Aydın'da Seçim Startını Verdi
09:30
Çerçioğlu; "Mallarının Turşusunu mu Kuracaksınız?" Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu,"Bir çoğu atıl vaziyette duruyor.
Çerçioğlu; 'Mallarının Turşusunu mu Kuracaksınız?'
21:11
Çerçioğlu: Mal Paylaşımında Adalet ve Vicdan Yok Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın İl Özel İdare mallarının paylaşımındaki adaletsizliği dile getirdi.
Çerçioğlu: Mal Paylaşımında Adalet ve Vicdan Yok
11:42
Portakallar İhtiyaç Sahiplerine Ulaşıyor Aydın Büyükşehir Belediyesi, portakal üreticisine destek olabilmek için ellerinde kalan 52 ton mahsulü satın aldı.
Portakallar İhtiyaç Sahiplerine Ulaşıyor
11:16
Portakallar İhtiyaç Sahiplerine Ulaştı Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından satın alınan portakallar, vatandaşlara dağıtılmaya başlandı.
Portakallar İhtiyaç Sahiplerine Ulaştı
08:58
Çerçioğlu ve CHP'li Belediye Başkanları Karacasu'ya Çıkarma Yaptı Aydın Büyükşehir belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ve CHP’li 9 ilçe belediye başkanları ile birlikte Karacasu’ya çıkarma yaptı.
Çerçioğlu ve CHP'li Belediye Başkanları Karacasu'ya Çıkarma Yaptı
15:18
MHP İl Başkanı Köse: AKP ve CHP İşbirliği Yapıyor Yönetimiyle birlikte basın toplantısı düzenleyen MHP Aydın İl Başkanı Fevzi Köse, Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi’nde yaşananları kınadı.
17:44
Kocabaş: Narenciye Üreticisine de Destek Verilmeli Söke Ziraat Odası Başkanı Mustafa Kemal Kocabaş, soğuk ve pazar sıkıntısı çeken narenciye üreticilerinin sıkıntısının giderilmesi için prim desteği verilmesini istedi.
Kocabaş: Narenciye Üreticisine de Destek Verilmeli
18:41
Saha İçindeki Gerginlik Tribüne Sıçradı Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta Aydınspor 1923’ün sahasında Menemen Belediyespor ile 1-1 berabere kaldığı maçın devre arası ve sonunda gerginlik yaşandı.
Saha İçindeki Gerginlik Tribüne Sıçradı
15:41
Spor Toto 2. Lig Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Aydınspor 1923, sahasında ağırladığı Menemen Belediyespor ile 1-1 berabere kaldı.
13:06
Aydın'da Derbi Ateşi Spor Toto 2'nci Lig Beyaz Grup'ta zirve mücadelesi veren Aydınspor 1923 ile Menemen Belediyespor yarın Aydın'da kozlarını paylaşacak.
08:35
Halk Ekmekten Sonra Halket Geliyor Aydın Büyükşehir Belediyesi Halk ekmek uygulamasının ardından 'Halket' uygulaması başlatıyor.
Halk Ekmekten Sonra Halket Geliyor
17:51
Futbolculardan Başkan Çerçioğlu'na Galibiyet Sözü Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Aydınspor 1923 futbol takımı oyuncuları, teknik heyeti ve yönetimi Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.
Futbolculardan Başkan Çerçioğlu'na Galibiyet Sözü
14:48
Aydınlı Portakal Üreticisini Sevindiren Satış Aydın Büyükşehir Belediyesinin ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılmak üzere elde kalan 52 ton portakalı satın alması, sıkıntılı çiftçinin yüzünü güldürdü.
Aydınlı Portakal Üreticisini Sevindiren Satış
14:38
Elde Kalan Portakalları Başkan Aldı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, üreticinin elinde kalan 52 Ton portakalı satın aldı.
Elde Kalan Portakalları Başkan Aldı
14:29
Belediyeden, Portakal Üreticisini Sevindiren Satın Alma Aydın Büyükşehir Belediyesi, üreticinin elinde kalan 52 ton portakalı ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtmak üzere satın aldı.
Belediyeden, Portakal Üreticisini Sevindiren Satın Alma
07:43
ASKİ, Ordu Caddesindeki Alt Yapı Sorununu Çözüyor Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Nazilli Ordu Caddesindeki altyapı sorunlarını çözmek için çalışma başlattı.
ASKİ, Ordu Caddesindeki Alt Yapı Sorununu Çözüyor
20:43
Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Elektrikler Kesildi Ortalık Karıştı Ocak ayı son toplantısını yapan Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi’nde mikrofon ve ışık krizi yaşandı.
Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Elektrikler Kesildi Ortalık Karıştı
15:38
Nazilli'de Pankart Krizi Nazilli'de pankart krizi Spor Toto 2. Ligdeki Aydın temsilcileri Aydınspor 1923 ile Nazilli Belediyespor arasında pankart krizi çıktı.
Nazilli'de Pankart Krizi
14:18
Nazilli ' de Pankart Krizi Por Toto 2'nci Lig'deki Aydınspor 1923 ile Nazilli Belediyespor arasında pankart krizi çıktı.
Nazilli ' de Pankart Krizi
13:44
Nazilli'de Pankart Krizi Spor Toto 2. Ligdeki Aydın temsilcileri Aydınspor 1923 ile Nazilli Belediyespor arasında pankart krizi çıktı.
Nazilli'de Pankart Krizi
13:16
Nazilli'de Pankart Krizi Spor Toto 2'nci Lig'deki Aydınspor 1923 ile Nazilli Belediyespor arasında pankart krizi çıktı.
Nazilli'de Pankart Krizi
11:00
Çerçioğlu En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı Seçildi Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Türkiye genelinde yapılan bir ankette, En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi.
Çerçioğlu En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı Seçildi
09:03
Başkan Çerçioğlu, En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı Oldu Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Türkiye genelinde yapılan bir araştırmada 'En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı' seçildi.
Başkan Çerçioğlu, En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı Oldu
19:16
Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi Tatil Yapmayacak Aydın Büyükşehir Belediyesi, 2015 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.
Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi Tatil Yapmayacak
19:07
Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi 2015'de Tatil Yapmayacak Aydın Büyükşehir Belediyesi, 2015 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.
Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi 2015'de Tatil Yapmayacak
17:01
Çerçioğlu, En Başarılı 10. Büyükşehir Başkanı Oldu Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Türkiye genelinde yapılan ankette en başarılı büyükşehir belediye başkanları listesinde yer aldı.
Çerçioğlu, En Başarılı 10. Büyükşehir Başkanı Oldu
16:35
ORC'nin Anketinde En Başarılı Başkan Melih Gökçek ORC'nin 81 ilde 12 bin 600 kişi ile yaptığı araştırmada en başarılı büyükşehir belediye başkanı Melih Gökçek, en başarılı il belediye başkanı ise Recep Gürkan oldu.
ORC'nin Anketinde En Başarılı Başkan Melih Gökçek
13:22
Trafo Patlamasının Kuşadası'nı Susuz Bırakması Önlendi Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ASKİ) ekipleri hafta sonu Kuşadası’nda önemli bir arızayı giderdi.
Trafo Patlamasının Kuşadası'nı Susuz Bırakması Önlendi
13:19
Aski Efeler'i Susuz Bırakmadı .Efeler ilçesine Zeytinköy İçme suyu Çökertme Havuzlarından gelen 600 milimetrelik ana isale hattında Kalfaköy girişinde 10 Ocak Cumartesi günü saat 05.00’te su patlağı oluştu.
Aski Efeler'i Susuz Bırakmadı
11:42
"Gazetecilik, Toplumun En Önemli Mayasıdır" Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı, "Gazetecilik, sadece haberdar etme değil, demokrat ve hoşgörü odaklı toplumun hayata geçirilebilmesinin en önemli mayasıdır." dedi.
'Gazetecilik, Toplumun En Önemli Mayasıdır'
09:42
Gençlerin Oyunu Yoğun İlgi Gördü Aydın Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Tiyatro Atölyesi’nin sahnelediği “Beş Kız Arkadaş” adlı gençlik oyunu beğeni topladı.
Gençlerin Oyunu Yoğun İlgi Gördü
21:27
Aydın Kar Yağışı Koçarlı ve Nazilli'de de Hayatı Olumsuz Etkiledi Aydın'ın Koçarlı ve Nazilli ilçelerinde yüksek kesimlerde yer alan, büyükşehir yasasıyla mahalleye dönüştürülen birçok köyün yolu ulaşıma kapandı.
Aydın Kar Yağışı Koçarlı ve Nazilli'de de Hayatı Olumsuz Etkiledi
20:18
Kar Yağışı Koçarlı ve Nazilli'de de Hayatı Olumsuz Etkiledi Aydın'ın Koçarlı ve Nazilli ilçelerinde yüksek kesimlerde yer alan, büyükşehir yasasıyla mahalleye dönüştürülen birçok köyün yolu ulaşıma kapandı.
Kar Yağışı Koçarlı ve Nazilli'de de Hayatı Olumsuz Etkiledi
11:09
Aydın'da Kar Köylerle Ulaşımı Kopardı Aydın'da dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan yoğun kar yağışı, birçok ilçede köy yollarının kapanmasına neden oldu.
Aydın'da Kar Köylerle Ulaşımı Kopardı
11:04
Bağarası'nın 60 Yıllık Sorunu Çözülüyor Söke'ye bağlı Bağarası Mahallesinin 73. Kümeevler mevkiine yerleşim başladığından bugüne ilk kez içme suyu bağlanıyor.
Bağarası'nın 60 Yıllık Sorunu Çözülüyor
10:27
Büyükşehirden Kandilde Lokma ve Pilav Hayrı Aydın Büyükşehir Belediyesi Mevlid Kandili nedeniyle Merkez Efeler ilçesinde lokma ve pilav hayrı il genelinde ise lokma hayrı gerçekleştirdi.
Büyükşehirden Kandilde Lokma ve Pilav Hayrı
09:30
AK Parti Aydın Milletvekili Erdem "Battı-Çıktı" Projelerini Sordu AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, yaptığı basın açıklaması ile Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na seçim projeleri arasında yer alan ‘Battı-Çıktı’ projelerini sordu.
AK Parti Aydın Milletvekili Erdem 'Battı-Çıktı' Projelerini Sordu
18:47
Aydın Geleneksel Deve Güreşi Şenliği Yapıldı Bu yıl ilk kez düzenlenen Aydın Geleneksel Deve Güreşleri, yaklaşık 200 devenin katılımıyla gerçekleştirildi.
Aydın Geleneksel Deve Güreşi Şenliği Yapıldı
16:49
Aydın'da Deve Güreşi Şenliği Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinden getirilen yaklaşık 200 devenin yer aldığı güreşler, çekişmeli mücadelere sahne oldu.
11:41
Aydın'da Engelli ve Yaşlılar İçin Özel Belediye Otobüsü Geliyor Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, engelli ve yaşlılar için belediye otobüsüyle toplu taşıma uygulamasını en kısa sürede başlatacaklarını açıkladı.
09:09
CHP'li Baydar'dan Başkan Çerçioğlu'na Ziyaret CHP Aydın Milletvekili Prof. Dr. Metin Lütfi Baydar, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu ziyaret etti.
CHP'li Baydar'dan Başkan Çerçioğlu'na Ziyaret
09:08
Tekeler'in İçme Suyu Sorunu Çözüldü Aydın'ın Karpuzlu ilçesine bağlı Tekeler Mahallesinde insan sağlığını tehdit eden içme suyu kuyusu kapatıldıktan sonra başlayan ASKİ çalışmaları tamamlandı.
Tekeler'in İçme Suyu Sorunu Çözüldü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 19:02:26. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÖZLEM ÇERÇİOĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]