SON DAKİKA ÖZLEM YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Özlem Yılmaz Haberleri

09:45
Kara Ekmek Dizisine Damga Vuran Sahne ATV ekranlarında yayınlanan Kara Ekmek dizisinin dün akşam yayınlanan bölümüne Altan Erkekli'nin performansı damga vurdu.
Kara Ekmek Dizisine Damga Vuran Sahne
12:49
Kurtulmuş: "Türkiye Gazze'yi Yeniden İmar Etmeye Hazır" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Ne gariptir ki dünya bir taraftan Holokost’tan kurtulanların yıldönümünü idrak ederken, aynı gün içerisinde Kahire’de toplanan Birleşmiş Milletler Mültecilere Yardım Kuruluşu ’biz Filistin’de tabiri caizse Holokost’a benzer bir baskıya maruz kalan, yakılan, yıkılan on binlerce evi onaramayacağız’ diyerek bütün dünyaya ilan ediyor" dedi.
18:31
TBMM Kadına Yönelik Şiddetin Sebeplerini Araştırma Komisyonu Toplandı TBMM Kadına Yönelik Şiddetin Sebeplerini Araştırma Komisyonu, AK Parti İstanbul Milletvekili Alev Dedegil başkanlığında toplandı.
12:18
YÖK Genel Kurulu Toplantısı YÖK, 2 vakıf üniversitesine rektör atanması için olumlu görüş bildirdi, 54 fakülteye de dekan ataması yaptı.
19:01
Kadına Yönelik Aile İçi Şiddetin Önlenmesi" Projesi İstanbul Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Özkara: "Aile içi şiddet, Türk aile yapısının dışa kapalı olması nedeniyle en fazla gözardı edilmiş insan hakkı ihlalidir" İstanbul Vali Yardımcısı Mercan: "Kadına yönelik şiddetle mücadelede kadının endişeleri, mağdur yalnızlığının ortadan kaldırılması, kolluğun.
17:21
Jandarmadan "Kadına Yönelik Şiddet" Çalıştayı İstanbul'da jandarma, "Kadına Yönelik Şiddet Çalıştayı" düzenledi.
Jandarmadan 'Kadına Yönelik Şiddet' Çalıştayı
17:04
Jandarma'dan Kadına Yönelik Şiddet Çalıştayı Çalıştay'da, kadına yönelik şiddetle mücadele ve alınması gereken önlemler geniş şekilde tartışıldı.
Jandarma'dan Kadına Yönelik Şiddet Çalıştayı
11:24
Neslihan Atagül'ün Yeni Partneri Burak Özçivit Oldu 'Fatih Harbiye'nin 'Neriman'ı Neslihan Atagül, yakışıklı oyuncunun yeni dizisinin partneri oldu. İkili dizide tutkulu bir aşkın kahramanı olacak.
Neslihan Atagül'ün Yeni Partneri Burak Özçivit Oldu
16:12
Kadına Yönelik Aile İçi Şiddetin Önlenmesi" Projesi Adana Valisi Büyük: "Kadına karşı özellikle meydana gelen şiddetin önlenmesi noktasında daha büyük bir duyarlılıkla ve gayretle çalışmak zorundayız"
17:05
Sözleşmeli Mühendis, Mimar ve Şehir Plancısı Alımı Yerleştirme Sonuçları T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Birim Adı: İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Atama Şube Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Atama Servisi İrtibat : Fahrettin KAPA Şb.Md. e-posta :fkapa2@sgk.gov.tr –ftuna@sgk.gov.tr Telefon:(312) 207 84 28-29 Adres : Ziyabey Cad. No:6 06510 Balgat / ANKARA 657 SAYILI KANUNUN 4/B MADDESİNE GÖRE SÖZLEŞMELİ PERSONEL YERLEŞTİRME SONUÇLARINA İLİŞKİN DUYURU 1- KPSSP3 puan sırası esas alınarak yerleşmeye asıl ve yedek olarak hak
09:07
Kendini Role Fazla Kaptırınca Fenalaştı 3 bölüm sonra ekrana veda edecek olan Emanet dizisinde senaryo gereği kaçırılan Özlem Yılmaz, o sahnenin çekimi sırasında kendini role fazla kaptırınca fenalaştı.
Kendini Role Fazla Kaptırınca Fenalaştı
16:22
Fox TV'de 'Emanet' Dizisi Final Yapıyor Yeni sezona büyük ümitlerle başlayan 'Emanet' dizisi düşük reytinglere yenilerek yayından kaldırıldı.
Fox TV'de 'Emanet' Dizisi Final Yapıyor
13:48
Anadolu'da Geçen İmkansız Bir Aşkın Öyküsü Başladı! Fox TV'nin yeni dizilerinden Emanet dün ilk bölümü ile başladı. Ünlü "Askerin Dönüşü" filminden uyarlanan Emanet dizisi Anadolu'da geçen imkansız bir aşkı konu alıyor.
Anadolu'da Geçen İmkansız Bir Aşkın Öyküsü Başladı!
09:53
Mehmet Akif Alakurt ve Özlem Yılmaz Dizi İçin Cesur Pozlar Verdi Eylülde Fox TV'de yayınlanacak "Emanet" dizisi için Mehmet Akif Alakurt ve Özlem Yılmaz, fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül'ün objektifinin karşısında çok özel pozlar verdi.
Mehmet Akif Alakurt ve Özlem Yılmaz Dizi  İçin Cesur Pozlar Verdi
11:29
Müdür Dayağına 7 Bin 529 Lira Tazminat İzmir'de 2009 yılında, odasında tartıştığı beden eğitimi öğretmeni Funda Mat Balabanuluğ'u dövdüğü iddiasıyla yargılanan Buca Anadolu Lisesi eski Müdürü Erol Atayık, 1 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı, 5 yıl süreyle hükmün açıklanması geri bırakıldı.
Müdür Dayağına 7 Bin 529 Lira Tazminat
14:00
Ordu Gebe Okulları Açılıyor Ordu İli Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı tüm sağlık tesislerinde hamilelik dönemi ve doğum sonrasına ilişkin her türlü bilginin verileceği Gebe Okulları açılıyor.
Ordu Gebe Okulları Açılıyor
17:04
Kırmızı Işıkta Duran Otomobile Çarptı: 5 Yaralı Düzce'de, kırmızı ışıkta duran otomobile arkadan gelen otomobilin çarpması sonucu 5 kişi yaralandı.
Kırmızı Işıkta Duran Otomobile Çarptı: 5 Yaralı
16:06
Kırmızı Işıkta Duran Otomobile Çarptı: 5 Yaralı Düzce'de, kırmızı ışıkta duran otomobile arkadan gelen otomobilin çarpması sonucu 5 kişi yaralandı.
14:40
Düzce'de Trafik Kazası: 5 Yaralı Düzce'de iki otomobilin çarpışması sonucu 1'i çocuk, 5 kişi yaralandı.
11:01
Yargıtay Kararı Bozunca Cezası Arttı Adana'da eşinin boğazını kestiği için 5 yıl hapis cezası alan V.Y. 'eksik ceza tayini' gerekçesiyle 7,5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Yargıtay Kararı Bozunca Cezası Arttı
17:23
2014 Yerel Seçim Sonuçları AK Parti'den Gediz Belediye Başkanı seçilen Saraoğlu, mazbatasını aldı.
09:10
İstiklâl Marşı'nı Okuyup Kazandılar "Engelliler Arası İstiklâl Marşı'nı Güzel Okuma Yarışması"nda dereceye girenler, Esenler'de düzenlenen bir programla altınla ödüllendirildi.
İstiklâl Marşı'nı Okuyup Kazandılar
15:40
33 Ünlü İsim 'Kadına Şiddete Son' Demek İçin Bir Araya Geldi 33 ünlü isim "Alo 183 Hayat Kurtarır, Kadına Şiddete Son!" demek için bir araya geldi.
33 Ünlü İsim 'Kadına Şiddete Son' Demek İçin Bir Araya Geldi
12:08
İzmir'de Öğretmene Dayak İddiası Buca Anadolu Lisesinde, Beden Eğitimi Öğretmeni Funda Mat Balabanuluğ'u dövdüğü iddia edilen okulun eski Müdür Vekili Erol Atayık’a 1 yıl 3 ay hapis cezasına verilerek, hükmün açıklanması geri bırakıldı.
10:44
Yediği Dayakla Kaldı İzmir'de 2009 yılında, odasında tartıştığı beden eğitimi öğretmeni Funda Mat Balabanuluğ'u dövdüğü iddiasıyla yargılanan Buca Anadolu Lisesi eski Müdürü Erol Atayık, 1 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı, 5 yıl süreyle hükmün açıklanması geri bırakıldı.
11:05
33 Ünlü İsim Kadına Şiddete Son Demek İçin Bir Araya Geldi Ünlü isimler, kadına şiddeti kınamak ve ALO 183 hattının bilinirliğini arttırmak için fotoğraf sanatçısı Eren Yiğit'in objektifinin karşısına geçti.
33 Ünlü İsim Kadına Şiddete Son Demek İçin Bir Araya Geldi
12:19
Ünlüler Kadına Şiddete Son Projesi İçin Objektif Önüne Geçti Kadına şiddeti kınamak ve ALO 183 hattının bilinirliğini arttırmak için yapılan projede 33 ünlü isim, objektifin önüne geçti.
Ünlüler Kadına Şiddete Son Projesi İçin Objektif Önüne Geçti
11:07
Ünlüler "Kadına Şiddete Son" Dedi Ünlüler, kadına şiddeti kınamak ve "ALO 183" hattının bilinirliğini arttırmak için fotoğraf sanatçısı Eren Yiğit'e poz verdi.
Ünlüler 'Kadına Şiddete Son' Dedi
11:03
Ünlü İsimlerin "Kadına Şiddete Son" Projesi Kadına şiddeti kınamak ve "ALO 183" hattının bilinirliğini arttırmak projesi için 33 ünlü isim, objektif önüne geçti.
Ünlü İsimlerin 'Kadına Şiddete Son' Projesi
18:45
Talihlilere Ev ve Otomobilleri Teslim Edildi Malatya’da düzenlenen çekiliş ile 180 metrekare bir ev ile son model 2 adet otomobil kazanan talihlilere evin tapusu ile otomobiller teslim edildi.
Talihlilere Ev ve Otomobilleri Teslim Edildi
14:31
Çekiliş ile Ev ve 2 Otomobil Verildi Malatya'da düzenlenen çekiliş ile 180 metrekare bir ev ile son model 2 adet otomobil kura çekimi sonrası talihlilere verildi.
Çekiliş ile Ev ve 2 Otomobil Verildi
11:56
Türk doktorlardan yüz felci tedavisinde önemli adım - Gaziosmanpaşa, Celal Bayar ve Ege üniversitelerinin iş birliğinde, 5 doktor tarafından yürütülen bilimsel çalışmada, yüz felci tedavisinde kortizon yerine oksitosin hormonu ve "resveratrol" adlı antioksidan maddenin, yan etkisi olmadan daha etkin şekilde kullanılabileceği tespit edildi.
Türk doktorlardan yüz felci tedavisinde önemli adım -
11:39
Türk Doktorlardan Yüz Felci Tedavisinde Önemli Adım Gaziosmanpaşa, Celal Bayar ve Ege üniversitelerinin iş birliğinde, 5 doktor tarafından yürütülen bilimsel çalışmada, yüz felci tedavisinde kortizon yerine oksitosin hormonu ve "resveratrol" adlı antioksidan maddenin, yan etkisi olmadan daha etkin şekilde kullanılabileceği saptandı Gaziosmanpaşa Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Erbaş: "Çalışmamızda, oksitosin ve resveratrolün kortizona göre yüz felcini daha hızlı iyileştirdiğini kanıtladık.
Türk Doktorlardan Yüz Felci Tedavisinde Önemli Adım
20:03
Kaçak' Reytingiyle Yine Ekrana Damga Vurdu! Eski bir polisin macera dolu hikayesini konu alan, ATV'nin sevilen dizisi 'Kaçak'; salı akşamı yayınlanan bölümüyle en çok izlenen program olmayı baş....
13:25
Körfez'in Öğrencisi, Teog'da Bütün Soruları Bilerek Büyük Avandaj Yakaladı Antalya'nın Alanya ilçesinde Körfez Dershanesi 8. sınıf öğrencisi Melda Çetinkaya, 28-29 Kasım 2013 tarihlerinde yapılan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı'nda (TEOG) bütün sorulara doğru cevap verdi.
Körfez'in Öğrencisi, Teog'da Bütün Soruları Bilerek Büyük Avandaj Yakaladı
17:38
Tekirdağ Çorlu Fatih Koleji, Matematik Gazetesi Çıkardı Tekirdağ Çorlu Fatih Koleji öğrencileri, Çorlu Fatih Koleji Matematik Gazetesi'ni çıkardı.
Tekirdağ Çorlu Fatih Koleji, Matematik Gazetesi Çıkardı
06:03
Atv'nin Kaçak'ı Sosyal Medyaya Konu Oldu Salı akşamları Atv ekranlarında yayınlanan Kaçak, önceki akşam sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu.
Atv'nin Kaçak'ı Sosyal Medyaya Konu Oldu
12:34
Kaçak 7. Bölüm Kaçak, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu'da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor. Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören, Özlem Yılmaz, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin, Selda Özer başrollerini paylaşıyor. Kaçak yeni bölümüyle 12 Kasım Salı akşamı Atv'de...
Kaçak  7. Bölüm
19:54
Mersin Büyükşehir Belediyespor - Aykon Ted Ankara Kolejliler: 80-74 Salon.HAKEMLER.MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR.
Mersin Büyükşehir Belediyespor - Aykon Ted Ankara Kolejliler: 80-74
00:18
Kaçak Yeni 2. Bölüm Fragmanı ve Özeti 01 Ekim 2013 - Atv İzle ! Kaçak'ta Serhat, artık intikam yolunda yalnız değildir. Serhat’ın İsmet Ali Topçuoğlu’nun karşısına dikilmesiyle eski defterler açılır ve silahlar çekilir...
Kaçak Yeni 2. Bölüm Fragmanı ve Özeti 01 Ekim 2013 - Atv İzle !
16:51
Başkan Türközen'den Hedeflerini Açıkladı Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, halen daha belediye başkanlığı görevini yürüten ve 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde CHP'den 3.kez belediye başkanlığı adayı olan Hasan Bülent Türközen, bir basın toplantısı düzenleyerek yeni...
Başkan Türközen'den Hedeflerini Açıkladı
19:57
Atv'den Kaçak Sürprizi Kurtlar Vadisi'nin Memati'si Gürkan Uygun'un yer aldığı Kaçak dizisinin yayın tarihi belli oldu.
Atv'den Kaçak Sürprizi
13:02
Set Arasında Tenis Keyfi Atv Ekranlarında 24 Eylül Salı Günü İzleyicisi ile Buluşacak Olan Kaçak Dizisinin Çekimleri Tüm...
06:03
ATV'nin Yeni Dizisi Kaçak Sivas'ta Çekiliyor Başrollerinde Gürkan Uygun, Berk Hakman, Begüm Birgören'in paylaştığı Kaçak dizisinin çekimleri Sivas'ın Divriği İlçesi'nde devam ediyor.
ATV'nin Yeni Dizisi Kaçak Sivas'ta Çekiliyor
06:03
Bomba Gibi Diziler İzleyiciyi Bekliyor Atv'de Üç Yeni Dizi Yayın Hayatına 'Merhaba' Demek İçin Gün Sayıyor.
Bomba Gibi Diziler İzleyiciyi Bekliyor
09:03
Gürkan Uygun'a Divriği Hatırası Gürkan Uygun, 'Kaçak' dizisinin çekimleri için gittiği Sivas'ın Divriği ilçesine hayran kaldı.
Gürkan Uygun'a Divriği Hatırası
09:03
Beni Sakin ve Bilgili Erkek Etkiler Atv'nin İddialı Dizisi 'Kaçak' ile Ekrana Gelmeye Hazırlanan Oyuncu Begüm Birgören, Özel Hayatıyla...
Beni Sakin ve Bilgili Erkek Etkiler
00:09
Kurtlar Vadisi Pusu'nun Memati'si Çaycı Oldu! Kurtlar Vadisi'nde uzun yıllar Memati olarak tanınan, son olarak “Muhteşem Yüzyıl”da Mimar Sinan karakterini canlandıran Gürkan Uygun, Süreç Film’in yeni dizisi “Kaçak”ta başrolü üstlendi.
Kurtlar Vadisi Pusu'nun Memati'si Çaycı Oldu!
00:09
4 Ünlü Dizinin Oyuncusu Buluştu Kurtlar Vadisi'nin Memati'si, “Muhteşem Yüzyıl”da Mimar Sinan'ı Gürkan Uygun, Süreç Film’in yeni dizisi “Kaçak”ta başrolü üstlendi.
4 Ünlü Dizinin Oyuncusu Buluştu
00:09
'Kaçak' Dizisinin Çekimleri Başladı Çekimlerinin bir kısmının Sivas-Divriği'de gerçekleştirileceği dizi için özel bir set hazırlandı.
'Kaçak' Dizisinin Çekimleri Başladı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 12:06:57. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÖZLEM YILMAZ HABERLERİ
[Hata Bildir]