SON DAKİKA PALANDÖKEN HABERLERİ

Son Dakika Palandöken Haberleri

 • 21:34 Çin Ankara Büyükelçisi Yang, Başkan Sekmen'i Ziyaret Etti Çin Ankara Büyükelçisi Yang, Başkan Sekmen'i Ziyaret Etti Çin Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Yu Hong Yang’ın başkanlığındaki heyet, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i makamında ziyaret etti.
 • 16:57 Dikkat Romatizmam Var!" Erzurum Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzman Hekimleri Derneği, Palandöken Belediyesi işbirliği ile romatizma hastaları ve hasta yakınlarıyla biraraya geldi.
 • 17:19 AB'nin Vizeyi Kaldırması Piyasayı Canlandıracak, Yatırımlar Artacak" Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Avrupa Birliğinin (AB) Türk vatandaşları için vizeyi kaldıracak olmasının piyasaya pozitif enerji vereceğini belirterek, "Piyasa canlanacak, yatırımlar artacak.
 • 16:52 Palandöken: "Avrupa Birliği'nin Vizeyi Kaldırıyor Olması Piyasaya Olumlu Enerji Verecek" TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Uzun zamandır verdiğimiz çabaların olumlu sonucunu almamıza az kaldı.
 • 13:16 Khb Genel Sekreteri Erdoğan, Gazetecilerle Buluştu Kamu Hastaneler Birliği (KHB) Genel Sekreteri Prof. Dr. Fazıl Erdoğan, kentte görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 • 12:01 Futbol Takımları Palandöken İçin Sıraya Girdi Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından Palandöken Dağı eteklerinde kurulan 2 bin rakımdaki Erzurum Yüksek İrtifa Kamp Merkezi, 2016-2017 sezonu hazırlıklarını planlayan yerli ve yabancı birçok futbol kulübünü ağırlayacak.
 • 13:48 İletişim Öğrencilerinden İletişim Öğrencilerinden "'dilimiz Tebessüm" Projesi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 3’ncü sınıf öğrencileri “Çevre Bilinci ve Sosyal Sorumluluk” dersi kapsamında işitme engelli öğrencilere yönelik “Dilimiz Tebessüm’’ projesini gerçekleştirdiler.
 • 11:17 Başkan Bulutlar, Miraç Kandilini Kutladı Başkan Bulutlar, Miraç Kandilini Kutladı Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, Kandilin tüm Erzurumlulara ve İslam âleminin birlik ve beraberliğine, barış ve huzuruna vesile olması temennisinde bulundu.
 • 15:23 Başkan Bulutlar, Kudüs ve Civarındaki Osmanlı Mirasını Koruma ve Yaşatma Derneğini Ağırladı Başkan Bulutlar, Kudüs ve Civarındaki Osmanlı Mirasını Koruma ve Yaşatma Derneğini Ağırladı Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Kudüs ve Civarındaki Osmanlı Mirasını Koruma ve Yaşatma Derneği (Mirasımız) Derneği Genel Başkanı Muhammet Demirci ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırladı.
 • 11:17 Erzurum Palandöken'in Çılgınları Erzurum Palandöken'in Çılgınları Palandöken'in çılgınlarıERZURUM'da Dadak Doğa Sporları Kulübü üyeleri, güneşin doğuşuyla birlikte bisikletleriyle çıktıkları Palandöken Kayak Merkezinde keyifli bir gün geçirdi.
 • 09:43 Palandöken'in Çılgınları Palandöken'in Çılgınları Erzurum'da Dadak Doğa Sporları Kulübü üyeleri, güneşin doğuşuyla birlikte bisikletleriyle çıktıkları Palandöken Kayak Merkezinde keyifli bir gün geçirdi.
 • 08:54 Mayıs Ayında Palandöken'de Kayak Keyfi Mayıs Ayında Palandöken'de Kayak Keyfi Akdeniz sahillerinde denize girilirken, Erzurumlular Mayıs ayında Palandöken Kayak Merkezinde kayak yapabilmenin keyfini çıkarıyor.
 • 05:48 Erzurum Palandöken'in Çılgın Bisikletçileri Erzurum Palandöken'in Çılgın Bisikletçileri Erzurum'da Dadak Doğa Sporları Kulübü üyeleri, güneşin doğuşuyla bisikletleriyle Palandöken Kayak Merkezi'ne çıkmaya başladılar.
 • 15:02 Palandöken: Palandöken: "Terör Ülkenin Her Yerinde Esnafı Etkiledi" TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, ülkenin her yerindeki esnafın terör nedeniyle etkilendiğini belirterek, esnaf ve sanatkarların Türkiye Halk Bankasından kullandıkları düşük faizli kredi borçlarının 1 yıl erteleneceği yönündeki çalışmaları memnuniyetle takip ettiklerini söyledi.
 • 10:42 TESK Genel Başkanı Palandöken Açıklaması Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, hükümetin terör mağduru esnaf ve sanatkarların Halkbanktan aldıkları düşük faizli kredi borçlarının bir ertelenmesine ilişkin çalışmalarını memnuniyetle takip ettiklerini belirterek, "Kredi ertelemesi tüm esnaf ve sanatkarımızı kapsarsa daha da iyi olur" ifadesini kullandı.
 • 10:05 B.b. Erzurumspor Şampiyon B.b. Erzurumspor Şampiyon Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Spor Toto 3.Lig’de 2015-2016 futbol sezonun son maçında Turgutluspor’u 4-2 mağlup etti.
 • 14:00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un 2. Lig'e Yükselmesi Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta deplasmanda Tire 1922'yi 1-0 mağlup ederek, ligin bitimine bir hafta kala Spor Toto 2. Lig'e yükselmeyi garantileyen Büyükşehir Belediye Erzurumspor takımı, taraftar ve il protokolüyle yemekte buluştu.
 • 11:43 TESK Genel Başkanı Palandöken Açıklaması Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, kermeslerin kayıt dışılığı artırdığını belirterek, "Kamu kurumları ürettikleri mamulleri kendileri değil, esnaf vasıtasıyla satmalı. Esnaf, kamunun ucuza ürettikleriyle rekabet edemez." değerlendirmesinde bulundu.
 • 00:45 Erzurum'da "Yılın Başarılı Gazetecileri Ödül Töreni" Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyetinin (DAGC) düzenlediği, Yılın Başarılı Gazetecileri Yarışması'nda, Anadolu Ajansı (AA) Erzurum Bölge Müdürlüğü muhabirleri 4 ödül kazandı.
 • 17:45 Medya Etiği ve Pozitif Habercilik" Paneli Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, medyanın toplumlara yön veren bir güç olduğunu belirterek, "Medya bal gibi biçimlendirir, yönlendirir. Tarafsızlık gibi bir şey yok. Dolayısıyla medya tarafsız değildir.
 • 22:29 Palandöken'de Obezite Semineri Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, yanlış beslenmenin çocuk gelişimi üzerindeki etkileri ve diyabetin ele alındığı seminer düzenlendi.
 • 06:53 Erzurum-Unutulmaya Yüz Tutan Filigrafi Sanatını Yaşatıyorlar Erzurum-Unutulmaya Yüz Tutan Filigrafi Sanatını Yaşatıyorlar Erzurum merkez Palandöken Kaymakamlığına bağlı Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından açılan 'filografi' kursu çalışma dönemini tamamladı.
 • 18:54 Geleceğin Kayakçıları Sertifikalarını Aldı - Erzurum Geleceğin Kayakçıları Sertifikalarını Aldı - Erzurum GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Törenin yapıldığı salondan görüntü Milli Eğtimi Müdür vekilinin konuşması Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesinli'nin konuşması Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet sekmen konuşması Sertifika töreni Geleceğin kayakçıları sertifikalarını aldı Erzurum'daki 40 okuldan seçilen ve 3 ay boyunca Palandöken'de kayak eğitimi alan yaklaşık 5 bin ilkokul öğrencisine sertifikaları törenle verildi Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Sekmen: "Yaklaşık 5 bin kişiyi kayakla buluşturduk. Hiçbir para almadan, kıyafetlerinden malzemelerine kadar her şeyi temin ederek, herkesi sporla buluşturuyoruz.
 • 16:37 Geleceğin Kayakçıları Sertifikalarını Aldı Erzurum'da 40 okuldan seçilen ve Palandöken Kayak Merkezi'nde 3 ay boyunca kayak eğitimi alan yaklaşık 5 bin ilkokul öğrencisi, törenle sertifikalarını aldı.
 • 10:32 Palandöken'den Sürücülere Sınav Uyarısı Açıklaması Ülke genelinde 1 milyon 174 bin 427 öğrencinin, 27-28 Nisan günü Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavına gireceğini hatırlatan Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, tüm sürücüleri uyararak çocukların geleceğini karartmamak için saat 09.00 ila 12.00 arasında sokaklarda klakson çalmamaları, yüksek sesle müzik dinlememelerini istedi.
 • 10:14 TESK Başkanı Palandöken'den Sürücülere "Teog" Uyarısı Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi sınavlarının 27-28 Nisan'da yapılacağını hatırlatarak, tüm sürücüleri sınav saatlerinde okul çevrelerinde klakson çalmamaları ve yüksek sesle müzik dinlememeleri konusunda uyardı.
 • 10:10 Sürücülere Uyarı: Sınav Zamanı Klakson Çalmayın, Müzik Sesini Açmayın Sürücülere Uyarı: Sınav Zamanı Klakson Çalmayın, Müzik Sesini Açmayın Ülke genelinde 1 milyon 174 bin 427 öğrencinin, 27-28 Nisan günü Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavına gireceğini hatırlatan Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, tüm sürücüleri uyararak çocukların geleceğini karartmamak için saat 09.00 ila 12.00 arasında sokaklarda klakson çalmamalarını, yüksek sesle müzik dinlememelerini istedi.
 • 11:57 İnsan Hakları Kurullarının Desteklenmesi ve Kadın Hakları Projesi İnsan Hakları Kurullarının Desteklenmesi ve Kadın Hakları Projesi İnsan Hakları Kurullarının Desteklenmesi ve Kadın Hakları Projesi (İNKAP) Kapsamında İl İnsan Hakları Kurulları üyelerine yönelik seminer düzenlendi.
 • 11:25 Bulutlar, Bulutlar, "Geleceğimizin Teminatı Çocuklarımızı Bayramı Kutlu Olsun" Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
 • 10:35 Kadınların Gözde Mesleği Bakkallık Kadınların Gözde Mesleği Bakkallık TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Erkek mesleği olarak bilinen şoförlük mesleği de artık kadınların tercih ettiği ilk 10 meslek içerisinde ön sıralarda yer aldı." dedi.
 • 10:03 Bakkallık, Bayilik ve Büfecilik, Kadınların Gözde Mesleği Oldu Türkiye’de 2015 yılının gözde meslekleri olan bakkallık, bayilik ve büfecilik, kadınların da gözde mesleği oldu.
 • 10:00 TESK Genel Başkanı Palandöken Açıklaması Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 1 milyon 632 bin 178 esnaf ve sanatkar üyeleri bulunduğunu, bunun 239 bin 385'ini kadınların oluşturduğunu belirtti.
 • 19:04 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Erzurum'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında bir öğrenci valilik makamına oturdu.
 • 16:46 TESK Genel Başkanı Palandöken Açıklaması Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "EXPO 2016 iyi bir referans olacak.
 • 15:33 Erzurum Köy Çocukları, Tarihi Mekanları Gezip, Şehitliklerde Dua Edip ve İstanbul Kapı'da Eğlendiler Erzurum Köy Çocukları, Tarihi Mekanları Gezip, Şehitliklerde Dua Edip ve İstanbul Kapı'da Eğlendiler Köy çocukları, tarihi mekanları gezip, şehitliklerde dua edip ve İstanbul Kapı'da eğlendilerERZURUM, (DHA)Erzurum merkez Yakutiye İlçesi Belediye Başkanı Ali Korkut, Çiftlik köyündeki ilk ve orta Okul öğrencilerine 23 Nisan sürprizi yaptı.
 • 15:08 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, ülkenin, milletin ve geleceğin ışığı çocukların Türkiye'nin en büyük güvencesi olduklarını belirtti.
 • 14:12 Erzurum'a İlkbahar Karı Yağdı Erzurum'a İlkbahar Karı Yağdı Erzurum, Kars, Ardahan'a ilkbahar karı yağdıKaradeniz üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına giren Erzurum, Kars, Ardahan'a ilkbahar karı yağdı.
 • 12:48 Palandöken: "En Büyük Güvencemiz Çocuklarımız" 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, milli egemenliğin ülkemiz için vazgeçilmez bir yönetim biçimi olduğunu belirterek, “Ülkemiz, milletimiz ve geleceğimizin ışığı olan çocuklarımız bizim en büyük güvencemizdir’ dedi.
 • 12:25 Kars'a İlkbahar Karı Yağdı Kars'a İlkbahar Karı Yağdı Erzurum, Kars, Ardahan'a ilkbahar karı yağdıKaradeniz üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına giren Erzurum, Kars, Ardahan'a ilkbahar karı yağdı.
 • 12:25 Ardahan'a İlkbahar Karı Yağdı Ardahan'a İlkbahar Karı Yağdı Erzurum, Kars, Ardahan'a ilkbahar karı yağdıKaradeniz üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına giren Erzurum, Kars, Ardahan'a ilkbahar karı yağdı.
 • 11:15 Erzurum, Kars, Ardahan'da Kar Yağışı Erzurum, Kars, Ardahan'da Kar Yağışı Karadeniz üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına giren Erzurum, Kars, Ardahan'a Nisan ayının son günlerinde kar yağdı.
 • 17:58 Palandöken: Yeni Başkan Piyasalarda Olumlu Sinyal Verdi Ama Yeterli Değil Palandöken: Yeni Başkan Piyasalarda Olumlu Sinyal Verdi Ama Yeterli Değil Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Merkez Bankası'nın faiz oranlarını indirmesini olumlu buldu.
 • 17:52 Konuşan Eller Buluşan Yürekler Konuşan Eller Buluşan Yürekler Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerinin işitme engelli öğrenciler için yaptığı proje alkışlandı.
 • 17:31 Palandöken: "Yeni Başkan Piyasalara Olumlu Sinyal Verdi Ama Yeterli Değil" TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, faizlerin biraz daha düşürülmesini beklediklerini belirterek, “Yeni başkan olumlu sinyal verdi ama yeterli değil” dedi.
 • 17:19 Merkez Bankasının Faiz Kararı TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Merkez Bankasının faiz indirimi kararına ilişkin "Yeni Başkan olumlu sinyal verdi ama yeterli değil. Piyasalar durgun. Bankalar da kredi faizlerinde indirim yapmalı" açıklamasında bulundu.
 • 10:33 TESK Genel Başkanı Palandöken Açıklaması Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Esnaf, prim gün sayısının dolduğu, ancak emeklilik için yaşı beklediği hallerde yalnızca genel sağlık sigortası primini ödesin.
 • 10:20 Palandöken: Emeklilik İçin Yaşı Bekleyen Bağ-Kur'lunun Emekli Maaşı Düşüyor Palandöken: Emeklilik İçin Yaşı Bekleyen Bağ-Kur'lunun Emekli Maaşı Düşüyor TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, emeklilik için yaşı bekleyen Bağ-Kurlu'nun her geçen gün emekli maaşının düştüğünü söyledi.
 • 09:57 Tesk: Primi Fazla Ödeyen Esnafın Emekli Aylığı Düşüyor Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, prim gün sayısı dolduğu halde emeklilik için yaşı bekleyen, vergi kaydı açık olduğu içinde sigorta prim ödemesi yapmaya devam eden esnaf ve sanatkarların emekli aylıklarının her geçen gün düştüğünü açıkladı.
 • 11:02 Maket Üzerinden Ev Satan İş Adamının 1400 Yıl Hapsi İstendi Maket Üzerinden Ev Satan İş Adamının 1400 Yıl Hapsi İstendi Erzurum'da maket üzerinden daire satıp inşaatı yapamayan, Karadayı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Metin Karadayı hakkında, 1400 yıl hapis istemiyle dava açıldı.
 • 12:05 Sürücü Kursları ve Eğitim Federasyonu 12. Olağan Genel Kurulunu Yapıyor Sürücü Kursları ve Eğitim Federasyonu 12. Olağan Genel Kurulunu Yapıyor Doğu Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitim Federasyonun 12. Olağan Genel Kurulu yapılacak.