SON DAKİKA PALANDÖKEN HABERLERİ

Son Dakika Palandöken Haberleri

 • 16:59Vali Yardımcısı Özdemir Engelli Çocukları Yalnız BırakmadıVali Yardımcısı Özdemir Engelli Çocukları Yalnız BırakmadıAile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nde düzenlenen etkinlikte, engelli 6 çocuğa sünnet merasimi düzenlendi.
 • 12:56Kendisini Korumak İçin Başladığı Karatede Zirveyi HedefliyorKendisini Korumak İçin Başladığı Karatede Zirveyi HedefliyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dilara Bozan'ın antrenmanından genel ve detay görüntüler- Karateci Dilara Bozan'ın açıklamaları Kendisini korumak için başladığı karatede zirveyi hedefliyor- Gözüne kalem saplanmasının ardından ailesinin kendisini koruması amacıyla kursa göndermesiyle karateye başlayan Dilara Bozan, Avrupa'da başarılı sonuçlar alıyor- Milli sporcu Dilara Bozan: "Karate, bana öz güven kazandırdı.
 • 12:406. Uluslararası Transanatolia Ralli Raid Yarışı6. Uluslararası Transanatolia Ralli Raid YarışıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yarıştan genel ve detay görüntüler, - Yarışmacı ile röportaj, - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil ile röportaj, - Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile röportaj, - Genel görüntüler, 6. Uluslararası Transanatolia Ralli Raid Yarışı- Kars'ın Sarıkamış ilçesinde son bulacak yarışa katılan sporcular, 200 kilometrelik zorlu bir parkurda mücadele edecek 6. Uluslararası Transanatolia Ralli Raid Yarışı'nın 6'ıncı ayağına startı Erzurum'dan verildi.
 • 12:38Transanatolia'nın Dördüncü Durağı Erzurum OlduTransanatolia'nın Dördüncü Durağı Erzurum OlduAnkara’dan başlayan TransAnatolia yarışmalarının dördüncü durağı Erzurum oldu.
 • 12:206. Uluslararası Transanatolia Ralli Raid Yarışı6. Uluslararası Transanatolia Ralli Raid Yarışı'nın 6'ıncı ayağı Erzurum'da başladı.
 • 09:29Erzurum'un Futbol TeknesiErzurum'un Futbol TeknesiEski Fenerbahçe Futbol Okulu, Erzurum Palandöken Futbol Okulu adıyla Erzurum ve Doğu gençliğine hizmet veriyor.
 • 10:35TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken AçıklamasıSiyasi belirsizlik nedeniyle tüketicilerin harcamalarını ertelediğini, bunun da ekonomide geçici durgunluğa neden olduğunu belirten Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Kredi kartında taksit sınırının kaldırılması konusunda Bankalar Birliğinin yapmış olduğu çalışma son derece olumlu. Ekonominin yeniden canlanabilmesi için kredi kartına taksit sınırı kaldırılmalı, tüketici kredilerindeki azami vade de 60 aya çıkarılmalıdır” dedi.
 • 10:07TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, ekonominin canlanması için kredi kartına taksit sınırının kaldırılması, tüketici kredilerindeki azami vadenin de 60 aya çıkarılması gerektiğini belirtti.
 • 12:05Halk Gününe Vatandaşlar Bu Defa Teşekkür İçin GeldiHalk Gününe Vatandaşlar Bu Defa Teşekkür İçin GeldiPalandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar tarafından Son altı yıldır düzenli bir şekil de Pazartesi ve Cuma Günleri düzenlediği Halk Gününde vatandaşlar bu defa Başkan Bulutlara teşekkür için geldi.
 • 10:20Avukatlar Spor OyunlarındaAvukatlar Spor OyunlarındaTürkiye Barolar Birliği tarafından, Erzurum Barosu'nun ev sahipliğinde düzenlenen '9'uncu Avukatlar Spor Oyunları' Palandöken Dağı'nda verilen kokteylle başladı.
 • 10:08Erzurum Avukatlar Spor OyunlarındaErzurum Avukatlar Spor OyunlarındaTürkiye Barolar Birliği tarafından Erzurum Bürosu'nun ev sahipliğinde düzenlenen 9'uncu Avukatlar Spor Oyunları, Palandöken Dağı'nda düzenlenen kokteylle başladı.
 • 09:23Turkish Mothers' Camera Glasses Chase For ButterfliesTurkish Mothers' Camera Glasses Chase For ButterfliesTwo women living in Istanbul city, both mother to young girls, have been taking pictures of butterflies during their golden years, chasing these beautiful creatures on hills and mountains.
 • 13:29İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, Memleketi Erzurum'da Nikah Merasimine Katıldıİstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, Memleketi Erzurum'da Nikah Merasimine Katıldıİstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, memleketi Erzurum’da kayın biraderinin nikah törenine katıldıktan sonra, İstanbul’a döndü.
 • 11:29Palandöken: Palandöken: "Esnafın Girdi Maliyetleri Düşürülmeli"Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, esnafın girdi maliyetlerinin düşürülmesi gerektiğini belirterek, “Esnaf ve sanatkara ucuz elektrik verilmeli. Esnaf sanayiciden daha fazla elektrik yakıyor” dedi.
 • 11:18Büyükşehir Belediye Başkanı Sekmen, Bu Kez Danışmanının Nikahını KıydıBüyükşehir Belediye Başkanı Sekmen, Bu Kez Danışmanının Nikahını KıydıErzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Emre Koç ve Arzu Orkuç çiftinin nikahını kıydı.
 • 11:09Yüksek İrtifa Kamp Merkezi Avrupa'nın GündemindeYüksek İrtifa Kamp Merkezi Avrupa'nın GündemindeErzurum Büyükşehir Belediyesi Yüksek İrtifa Kamp Merkezi, Avrupa takımlarının sürekli gündeminde yer aldı.
 • 10:43Kelebek Peşinde Koşan AnnelerKelebek Peşinde Koşan Annelerİstanbul'da oturan ve kızı üniversitede okuyan Filiz Leloğlu Oskay ile 2 kız annesi Nurşen Öngün Biçer, emeklilik dönemlerinde dağ bayır dolaşıp kelebek fotoğrafları çekiyor.
 • 10:25TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, esnaf ve sanatkarın koruması için acilen gerekli adımların atılmasını ve verilen sözlerin yerine getirilmesini istedi.
 • 12:04Vatandaşlar Obezite, Diyabet ve Koah Konularında BilgilendiriliyorVatandaşlar Obezite, Diyabet ve Koah Konularında BilgilendiriliyorPalandöken Toplum Sağlığı Merkezi tarafından bulaşıcı olmayan hastalıklar ile ilgili standlar açıldı.
 • 11:00TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, televizyon ve radyodan yapılan müzik yayını için esnaftan istenen telif hakkı bedellerinin ticari hayatın gerçekleriyle bağdaşmayacak kadar yüksek olduğunu ileri sürdü.
 • 10:40TESK Başkanı Palandöken: "Telif Hakları Vergileri Aştı"Kafe, restoran, lokanta gibi iş yerlerinde televizyon ve radyodan yapılan müzik yayınları için istenen telif haklarının devlete ödenen vergileri aştığını belirten Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “TV ve radyodan yapılan müzik yayınları için mutlaka yasal bir düzenleme yapılmalıdır” dedi.
 • 15:19Erzurum'da Akıllı Durakların Sayısı ArtıyorErzurum'da Akıllı Durakların Sayısı ArtıyorErzurum Büyükşehir Belediyesi’nin toplu ulaşım ağındaki kalite standartlarını gösteren hizmetlerden biri olan akıllı durakların sayısı artıyor.
 • 13:04Erzurumlu Şehit Er Beycur İçin Tören DüzenlendiErzurumlu Şehit Er Beycur İçin Tören DüzenlendiSiirt’te PKK’lı teröristler tarafından yola döşenen bombanın askeri aracın geçişi sırasında patlatılması sonucu şehit olan Jandarma Er Recep Beycur’un Erzurum’a getirildi.
 • 10:26Palandöken Belediyesinde Asfalt ve Yol Genişletme Çalışması Devam Ediyor…Palandöken Belediyesinde Asfalt ve Yol Genişletme Çalışması Devam Ediyor…Palandöken İlçe Belediyesi tarafından başlatılan asfalt, yol genişletme ve çevre düzenleme çalışmaları büyük bir titizlikle devam ediyor.
 • 10:05TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, iç tüketimin artması için evlilik harcamalarının canlandırılması gerektiğini belirterek, "Geçen yıl verilen evlilik kredisi piyasaları oldukça canlandırmış ve gençlerin yuva kurması sağlanmıştı.
 • 09:28TESK Başkanı Palandöken: "Evlilik Kredisi Yeniden Aktif Hale Getirilmeli"Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Geçen yıl verilen evlilik kredisi piyasaları oldukça canlandırmış ve gençlerin yuva kurması sağlanmıştı.
 • 10:01TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, internet üzerinden satış yönteminin perakende piyasasının hızla gelişen önemli bir parçası olduğunu belirtirken, bu yılın ilk 6 ayında internetten kredi kartıyla yapılan harcamaların 26 milyar lira olduğunu ifade etti.
 • 09:28TESK Başkanı Palandöken: "Perakendenin Yeni Gözdesi E Ticaret"Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, internet üzerinden satış yönteminin perakende piyasasının hızla gelişen önemli bir parçası olduğunu belirterek, "Artık teşvik verilirken teknoloji kullanımı belirleyici olacak" dedi.
 • 10:36TESK Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yeni iş yeri açılışının kolaylaşabilmesi için bürokratik işlemlerin azaltılması gerektiğini bildirdi.
 • 10:05TESK Başkanı Palandöken: "İşyeri Açılışındaki Bürokratik İşlemler Azaltılmalı"Yeni işyeri açılışının kolaylaşabilmesi için bürokratik işlemlerin azaltılması gerektiğini belirten Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Esnaf kurumlar arasında kapı kapı dolaşmamalı, tek bir noktada işini tamamlayabilmeli” dedi.
 • 12:53Palandöken Belediyesi 4 Yeni Park Yapıyor…Palandöken Belediyesi 4 Yeni Park Yapıyor…‘Yeşil bir Palandökendir sevdamız’ diyerek yola çıkan Palandöken Belediyesi ilçenin muhtelif noktalarına yapımı devam eden 4 yeni parkı halkın hizmetine sunmak için gün sayıyor.
 • 12:43Tabela İmam Hatip Liseleri Yeterli Değil'Şuurlu Öğretmenler Derneği (ÖĞ-DER) Erzurum Şube Başkanı Abdullah İkinci, bağımsız ve donanımlı imam hatip liselerine ihtiyaç olduğunu belirterek, "İmam hatip tabelası asıp İmam Hatip açmak yeterli değil. "dedi.Erzurum'da imam hatip liselerine talep olduğunu dile getiren ÖĞ-DER Şube Başkanı, mevcut okul hizmet binalarının yetersiz ve donanımsız olduğunu ifade etti.
 • 10:07TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Türkiye'de çekilen film ve dizilerde senarist ve yönetmelerin yerli ürünlere ağırlık vermeleri gerektiğini bildirdi.
 • 10:00Palandöken'den Yeni Yayın Dönemi Öncesi Yapımcılara ÇağrıSon yıllarda ülkede çekilen ve yurt dışından da izlenen veya dışarıya satılan film ve dizilerin birer kültür elçisi olduğunu belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Bilhassa çekilen dizilerin sadece yurt içinde değil yurt dışından da seyredilmesi ülkemiz için bir avantajdır.
 • 19:41Erzurum Büyükşehir Belediyesinden Asfalt ÇalışmasıErzurum Büyükşehir Belediyesi, asfalt çalışmalarının sürdürüyor.
 • 18:38İlk Maçta İlk Madalyaİlk Maçta İlk MadalyaTrabzon'da devam eden Uluslararası Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası'nna katılan Diyarbakırlı sporcular ilk madalyaya uzandı.
 • 12:05Büyükşehir, Asfaltta Rekora KoşuyorBüyükşehir, Asfaltta Rekora KoşuyorErzurum Büyükşehir Belediyesi, Doğu Anadolu Bölgesi’nde asfaltta rekora koşuyor.
 • 11:51TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, raf fiyatı ile kasa fiyatı arasında fark olması halinde, düşük olanın vatandaşın lehine uygulanmak zorunda olduğunu bildirdi.
 • 11:41Karabağlar'ın Gururu OldularKarabağlar'ın Gururu OldularBu güne kadar gerçekleştirilen çeşitli organizasyonlarda çok sayıda madalya kazanan Karabağlar Belediyesi Karate Takımı. başarılarına bir yenisini daha ekledi.
 • 10:43Raf ve Kasa Fiyatları Farklı Çıkıyor, Fişinizi Kontrol EdinTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, son günlerde raf ve kasa fiyatı arasındaki fiyat farkıyla ilgili şikayetlerin arttığını bildirdi.
 • 10:29TESK Başkanı Palandöken: "Vatandaş Hakkını Bilip, Hakkını Aramalıdır"Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Malın satış fiyatı ile kasa fiyatı arasında fark olması durumunda tüketici lehine olan fiyat uygulanır. Vatandaş hakkını bilip, hakkını aramalıdır" dedi.
 • 11:37TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, TOKİ kentsel dönüşüm bölgelerinde esnafa da yer verilmesi gerektiğine dikkati çekti.
 • 10:29TESK Başkanı Palandöken: Şehir Kimliğini Esnaflar OluştururTESK Başkanı Palandöken: Şehir Kimliğini Esnaflar OluştururTESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Ekonominin barometresi olan esnaf ve sanatkara TOKİ kentsel dönüşüm bölgelerinde mutlaka yer vermelidir." dedi.
 • 20:10Nişanlısı ve Babasını Öldüren Zanlı TutuklandıNişanlısı ve Babasını Öldüren Zanlı TutuklandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Zanlının adliyeye getirilişi Nişanlısı ve babasını öldüren zanlı tutuklandı- Erzurum'da tartıştığı nişanlısı ve babasını bıçaklayarak öldüren, annesi ile komşusunu yaralayan şüpheli tutuklandı Aziziye ilçesinde tartıştığı nişanlısı ve nişanlısının babasını bıçaklayarak öldüren, annesi ile komşusunu yaralayan Ahmet Y. tutuklandı.
 • 19:03Nişanlısı ve Babasını Öldüren Zanlı TutuklandıAziziye ilçesinde tartıştığı nişanlısı ve nişanlısının babasını bıçaklayarak öldüren, annesi ile komşusunu yaralayan Ahmet Y. tutuklandı.
 • 16:47Altın Kızdan Bir Madalya DahaAltın Kızdan Bir Madalya DahaRışvanlı Karete Spor Kulübü, Erzurum’da düzenlenen Uluslararası Palandöken Karete Turnuvası’ndan başarıyla döndü.
 • 16:07Diyarbakırlı Karateciler Rotayı Trabzon'a ÇevirdiDiyarbakırlı Karateciler Rotayı Trabzon'a ÇevirdiPalandöken Karate şampiyonasında 3 altın, 3 gümüş ve 2 de bronz madalyayla dönen Diyarbakırlı karateciler, şimdi de rotayı Trabzon'a çevirdi.
 • 11:59Öğrencilerin Olduğu Saatte Dershaneye Üçüncü BaskınÖğrencilerin Olduğu Saatte Dershaneye Üçüncü BaskınErzurum'da özel bir kolejin ardından son iki günde FEM dersanelerinin 3 şubesine Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekiplerinin koordinasyon ve denetiminde sabah saatlerinde öğrencilerin olduğu saatte üçüncü baskın düzenlendi.
 • 10:47Ghsim'den Yerli ve Yabancı Konuklara Cağ Kebap ZiyafetiGhsim'den Yerli ve Yabancı Konuklara Cağ Kebap ZiyafetiErzurum’da yapılan 12’inci Uluslararası Palandöken Karate Kupası Turnuvası’na katılan yerli ve yabancı konuklara Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Cağ Kebap ziyafeti çekti.
 • 10:24TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, iş kazalarının önlenebilmesi için iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin daha etkin şekilde yürütülmesi gerektiğini belirtti.