00:1000
SON DAKİKA PALANDÖKEN HABERLERİ

Son Dakika Palandöken Haberleri

   

  Türkiye Curling Birinci Liginde 3. Gün Müsabakaları Sona Erdi

  Buz Pateni Federasyonu tarafından düzenlenen 2014-2015 sezonu Türkiye Curling Birinci Liginde 3. gün müsabakaları sona erdi. (Dün 23:56)

   

  Tarihi Kentler Birliği Doğu Anadolu Bölge Toplantısı - Ala

  Tarihi Kentler Birliği Doğu Anadolu Bölge Toplantısı- İçişleri Bakanı Ala: "Bize ait olmayan bir şeyi, bütün insanlığa ait olan tarihi değerleri bütün birikimimizi ortaya koyarak korumak zorundayız"- "Öyle şehirler vardır ki, kendisinden bahsetmeden o coğrafyadan bahsedemezsiniz. (Dün 23:41)

   

  'Milletimizin Başı Sağ Olsun'

  "Milletimizin Başı Sağ Olsun"

  İçişleri Bakanı Ala, "Hakkari Yüksekova'da alışverişe, çarşıya inen biri uzman Jandarmamız ve 2'si Jandarma erimiz olan 3 arkadaşımızı hunharca şehit etmişlerdir." dedi. (Dün 20:28)

   

  Genç Yeteneklere Alkış

  Genç Yeteneklere Alkış

  Atatürk Üniversitesi Özel Vakıf Okulları bünyesinde yaptırılan, Anaokulu ve Ortaokul binalarının açılış töreni, Atatürk Üniversitesi Vakıf Okulları yerleşkesinde gerçekleştirildiAçılış törenine, Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, 9. Kolordu Komutanı Şeref Öngay, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan vekili Eyüp Tavlaşoğlu, Halkbank Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hikmet Koçak, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, (Dün 16:15)

   

  İçişleri Bakanı Ala Erzurum'da

  İçişleri Bakanı Efkan Ala, Erzurum'da Mülki İdare Amirleri ve Belediye Başkanları Etik Liderlik Seminerine katıldı. (Dün 14:39)

   

  İçişleri Bakanı Efkan Ala: 'İnsanlığın Kadim Gereği Sarsılmaz Kuralı Ahlak Kurallarıdır'

  İçişleri Bakanı Efkan Ala: "İnsanlığın Kadim Gereği Sarsılmaz Kuralı Ahlak Kurallarıdır"

  İçişleri Bakanı Efkan Ala, bazen mevzuatta yer almasa da en doğru kuralın, insanlığın kadim gereği olarak ahlak kuralları olduğunu belirtti. (Dün 14:39)

   

  İçişleri Bakanı Ala: Ahlak, Ruhumuzun, Nefsimizin Şiiridir

  İçişleri Bakanı Ala: Ahlak, Ruhumuzun, Nefsimizin Şiiridir

  İçişleri Bakanı Efkan Ala, mülki idare amirleri ve belediye başkanlarına yönelik seminerde etik yerine ahlak kurallarının kullanılmasını önerdi. (Dün 14:19)

   

  Tarihi Kentler Birliği Doğu Anadolu Bölge Toplantısı

  İçişleri Bakanı Ala: "Bize ait olmayan bir şeyi, bütün insanlığa ait olan tarihi değerleri bütün birikimimizi ortaya koyarak korumak zorundayız" "Öyle şehirler vardır ki, kendisinden bahsetmeden o coğrafyadan bahsedemezsiniz. (Dün 13:52)

   

  TKB Toplantısı Erzurum'da Bakan Ala'nın Katılımıyla Gerçekleşti

  TKB Toplantısı Erzurum'da Bakan Ala'nın Katılımıyla Gerçekleşti

  Tarihi Kentler Birliği toplantısı, Erzurum'da İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın katılımıyla gerçekleşti. (Dün 13:12)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.10.2014 00:10:34. #1.11#