15:4800
SON DAKİKA PALANDÖKEN HABERLERİ

Son Dakika Palandöken Haberleri

   

  4. Esnaf ve Sanatkarlar Şurası

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli: "Şuranın temel hedefi, esnaf ve sanatkarlara yönelik küresel ve ulusal ekonomik gelişmeleri dikkate alan, bunları esnaf ve sanatkarların bugünü ve gelecek planı ile bütünleştiren bir strateji geliştirilmesi ve esnaf ve sanatkarımızın 2023 vizyonunun belirlenmesidir" (Bugün 12:49)

   

  Doğu'da Kar Yağışı

  Doğu'da Kar Yağışı

  Kar yağışının etkili olduğu Doğu Anadolu Bölgesinde, gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 5 dereceyle Ardahan'da ölçüldü. (Bugün 11:04)

   

  Palandöken'de Suni Karla Kayak

  Palandöken'de Suni Karla Kayak

  Türkiye'nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan Palandöken, yeni sezona geçen yıl olduğu gibi yine yapay karla hazırlanıyor. (Bugün 11:00)

   

  Doğu'da Kar Yağışı

  Kar yağışın etkili olduğu Doğu Anadolu Bölgesinde, gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 5 dereceyle Ardahan'da ölçüldü. (Bugün 10:58)

   

  Erzurum Palandöken'e Yapay Gelinlik

  Erzurum Palandöken'e Yapay Gelinlik

  Türkiye'nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan Palandöken, önümüzdeki kış sezonuna geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yapay karla hazırlanıyor. (Bugün 09:53)

   

  "Kırıp Dökmeden, En Güzel Hizmet İçin Yola Çıktık"

  Aktif Eğitimciler Sendikası Erzurum Şube Başkanı Mehmet Karslı, bir yılda ülkenin eğitim problemine çözüm üreten bir konuma geldiklerini söyledi. (Dün 17:12)

   

  Ardahan'da Kar Yağışı Etkili Oldu

  Ardahan'da Kar Yağışı Etkili Oldu

  Kar kalınlığı Palandöken ve Konaklı kayak merkezlerinde 11, Sarıkamış Cıbıltepe Kayak Merkezinde 25, Kop Dağında 8, Ardahan'da 10 santimetre ölçüldü. (Dün 11:28)

   

  Konaklı Kayak Merkezi'nin Yolu Ağaçlandırıldı

  Konaklı Kayak Merkezi'nin Yolu Ağaçlandırıldı

  Erzurum'da 2011'de yapılan Dünya Üniversiteler Arası Kış Oyunlarıyla birlikte hizmete giren Konaklı Kayak Merkezinin yolu Orman Bölge Müdürlüğü tarafından ağaçlandırıldı. (Dün 11:11)

   

  34. Ab-Tr Kik Toplantısı Brüksel'de Gerçekleştirildi

  34. Ab-Tr Kik Toplantısı Brüksel'de Gerçekleştirildi

  34.AB-TR KİK toplantısına hazırlık amacı taşıyan temas grubu toplantısı Brüksel’de gerçekleştirildi. (Dün 10:39)

   

  Doğu'da Kar Yağışı

  Doğu'da Kar Yağışı

  Kar yağışın etkili olduğu Doğu Anadolu Bölgesinde, gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 5 dereceyle Erzurum ve Erzincan'da ölçüldü. (Dün 10:14)

   

  AK Parti'den Öğretmen Günü Etkinliği

  AK Parti'den Öğretmen Günü Etkinliği

  AK Parti Erzurum İl Başkanlığı Sosyal İşler Başkanlığının düzenlemiş olduğu Palandöken, Yakutiye ve Aziziye İlçelerinde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Erzurum genelinde 5 bin öğretmen ziyaret edilerek karanfil dağıtılarak kutlandı. (Dün 08:29)

   

  Palandöken Devlet Hastanesi'ne Fizik Tedavi Merkezi

  Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Palandöken Devlet Hastanesine fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi açtı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Palandöken Devlet Hastahanesinde FTR Merkezi Açıldı

  Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, Palandöken Devlet Hastanesine fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi açtı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  TESK Genel Başkanı Palandöken: "Öğretmenler bilginin ve öğrenmenin mimarı, geleceğin yönlendiricileridir'' (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  TESK Başkanı Palandöken: 'Geleceğimiz Öğretmenlerimizin Elinde'

  TESK Başkanı Palandöken: "Geleceğimiz Öğretmenlerimizin Elinde"

  24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, öğretmenlerin bilginin ve öğrenmenin mimarı, geleceğin yönlendiricisi olduklarını kaydederek, “Geleceğe olan güvenimizin teminatı iyi yetişmiş, kendini geliştirmiş, donanımlı ve vizyon sahibi öğretmenlerimiz ile onların yetiştireceği çocuklarımız ve gençlerimizdir” dedi. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Doğu'da Kış

  Doğu'da Kış

  Doğu Anadolu Bölgesinde en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 8 dereceyle Ardahan'da ölçüldü. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Türkiye Erkekler 1. Voleybol Ligi'nde 7. Hafta Maçları Oynandı

  Türkiye Erkekler 1. Voleybol Ligi'nde 7. Hafta Maçları Oynandı

  Türkiye Erkekler 1. Voleybol Ligi'nde 7. hafta mücadelesi, bugün yapılan karşılaşmalarla tamamlandı. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Türkiye Erkekler 1. Voleybol Ligi'nde 7. Hafta Sonuçları

  Türkiye Erkekler 1. Voleybol Ligi'nde 7. Hafta Sonuçları

  Türkiye Erkekler 1. Voleybol Ligi’nde 7. hafta maçları, bugün oynanan karşılaşmalarla tamamlandı. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  TESK Genel Başkanı Palandöken Açıklaması

  "Bankalardan sonra en fazla şikayet, e ticaret sitelerinden alınan mallar için yapılmakta" (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  TESK'ten E-ticaret Uyarısı

  TESK'ten E-ticaret Uyarısı

  Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, teknolojinin gelişmesi ile birlikte dolandırıcıların da cirit atmaya başladığına dikkat çekti. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Doğu'da Kış

  Doğu'da Kış

  Kar yağışı nedeniyle Hakkari'de 10 köy ve 15 mezraya ulaşım sağlanamıyor Gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 6 dereceyle Kars'ta ölçüldü. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  TESK Genel Başkanı Palandöken'den Sahte E-Ticaret Uyarısı

  Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dolandırıcıların da cirit atmaya başladığını belirten Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Hayatımıza giren akıllı cep telefonları, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler iş ve alışveriş için yoğun bir şekilde kullanılmaya başlandı. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başkentte Öğretmenler Onuruna Davet

  MEB'in Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında engelli öğrencisine evinde gönüllü ders anlatandan kendi olanaklarıyla okulunun badana boyasını yaptırana kadar 204 fedakar öğretmen Ankara'da ağırlanacak. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  TESK Başkanı Palandöken Açıklaması

  TESK Başkanı Palandöken Açıklaması

  "Yurt dışında büyük beğeni ile izlenen dizilerimizde özellikle mobilya sektöründe üretilen ürünlerimiz, mücevherat, moda ve hazır giyim sektöründen de ünlü yerli marka ürünlerimiz ile turizm değerlerimizin tanıtımına ağırlık verilmelidir" (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  TESK Genel Başkanı Palandöken'den Yönetmen ve Senaristlere Çağrı

  TESK Genel Başkanı Palandöken'den Yönetmen ve Senaristlere Çağrı

  TESK Genel Başkanı Palandöken, son yıllarda ülkemizde çekilen ve yurtdışından da izlenen veya dışarıya satılan film ve dizilerin birer kültür elçisi olduğunu söyledi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.11.2014 15:48:17. #1.12#