15:0600
SON DAKİKA PALANDÖKEN HABERLERİ

Son Dakika Palandöken Haberleri

  Geriter, Yeniden TESK Yönetim Kurulunda

  Geriter, Yeniden TESK Yönetim Kurulunda

  Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu’nun (TESK) genel kurulunda Bendevi Palandöken’in listesinden TESK Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen MESOB Başkanı Hasan Geriter, mutlu olduğunu ifade ederek gerçekleştirilen seçimin tüm esnaf camiasına hayırlı olmasını temenni etti. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Sevimçok, Yeniden TESK Yönetim Kurulu'nda

  Sevimçok, Yeniden TESK Yönetim Kurulu'nda

  Ankara Grand Rixos Otel’de gerçekleştirilen Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu’nun (TESK) Genel Kurulu’nda yeniden Genel Başkanlığa seçilen Bendevi Palandöken’in listesinden TESK Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, bu görevden dolayı büyük gurur duyduğunu ifade ederek gerçekleştirilen seçimin tüm esnaf camiasına hayırlı olmasını temenni etti. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Palandöken İçme Suyu Barajı Ağaçlandırma Çalışmaları Devam Ediyor

  Palandöken İçme Suyu Barajı Ağaçlandırma Çalışmaları Devam Ediyor

  Erzurum Orman Bölge Müdürü Salih Çetiner, Palandöken İçme Suyu Baraj havzasında incelemelerde bulundu. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Fahri Konsolos Kuşkay'a Liyakat Nişanı

  Fahri Konsolos Kuşkay'a Liyakat Nişanı

  Almanya'nın Ankara Büyükelçisi Eberhard Pohl, Almanya'nın Erzurum Fahri Konsolosu Yılmaz Kuşkay'a liyakat nişanı taktı. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Davutoğlu'ndan Palandöken'e Kutlama Mesajı

  Başbakan Davutoğlu, TESK genel başkanlığına seçilen Palandöken'e kutlama mesajı gönderdi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Palandöken Yeniden TESK Genel Başkanlığına Seçildi

  Bendevi Palandöken, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) genel başkanlığına yeniden seçildi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

 

  Palandöken: 'Borçlar Yapılanırken, Siciller Temizlenmeli'

  Palandöken: "Borçlar Yapılanırken, Siciller Temizlenmeli"

  Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Meclis’te Torba Yasa olarak bilinen iş kanunları ve borçların yapılandırılmasını da düzenleyen yasanın kabul edilmesinden sonra kredi sicillerinin temizlenmesi gerektiğini belirterek, “Piyasada kredi olmasına rağmen kara listeler nedeniyle esnaf krediye ulaşmada sıkıntı yaşamaya başladı. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Dadaş'a 'Balık-Ekmek Şenliği'

  Dadaş'a 'Balık-Ekmek Şenliği'

  Denizden 2 bin metre yükseklikte ve en yakın sahile 320 kilometre uzaklıkta olan Erzurum'da yaşayanlara balığı sevdirmek için bu yıl ikincisi düzenlenen 'Balık Şenliği'nde 2 bin alabalık ve 2 bin çupra ekmek arasına konularak 4 bin kişiye dağıtıldı. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Palandöken Belediyesi, Vatandaşlara Erzurum Zirvesinde Balık Yedirdi

  Palandöken Belediyesi, Vatandaşlara Erzurum Zirvesinde Balık Yedirdi

  Palandöken Belediyesi tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenen ’Geleneksel Balık-Ekmek Şenliği’nde 4 bin kişiye balık-ekmek dağıtıldı. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  2 Bin Rakımda 'Balık' Şenliği

  2 Bin Rakımda "Balık" Şenliği

  Denizden 2 bin metre yükseklikteki Erzurum'da, bu yıl ikincisi düzenlenen "balık ekmek" şenliğine, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi Türkiye Su Ürünleri Tanıtım Grubu Başkanı İşliel: "İki metre yükseklikte, Türkiye'nin en yüksek rakımına sahip ilde balığı sevdirmek bizler için bir görev. Beğenilmesi de. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Başkan Sekmen, Haber 7'ye Konuk Oldu

  Başkan Sekmen, Haber 7'ye Konuk Oldu

  Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Haber7’ye çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  'Önceliğiniz Ay-Yıldız Olsun'

  "Önceliğiniz Ay-Yıldız Olsun"

  Avrupa üçüncüsü Milli Boksör Ahmet Kaya ile Türkiye ikincisi Gökhan Kılıç, Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekili Memduh Ceyhan'ı ziyaret etti. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Palandöken: 'Kırtasiye Kırtasiyeciden Alınır'

  Palandöken: "Kırtasiye Kırtasiyeciden Alınır"

  2014-2015 eğitim-öğretim yılına başlanmasıyla halkın kırtasiye ve eğitim masrafı yapmaya başladığını belirten Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, velileri alışveriş öncesi uyardı. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  TESK Genel Başkanı Palandöken Açıklaması

  TESK Genel Başkanı Palandöken Açıklaması

  "Alınan kırtasiye ürünleri çocuklarımızın sağlığını tehdit etmemeli. Uluslararası standart işaretlerine mutlaka dikkat edilmeli ve bu ürünler güvenilir yerlerden alınmalı" (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  TESK Genel Başkanı Palandöken: Kırtasiye Alışverişinde Uluslararası Standart İşaretlerine Mutlaka...

  TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla kırtasiye harcamalarının yapılmaya başladığını belirterek, "Alınan ürünlerin menşeine mutlaka dikkat edilmelidir. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu'ndan Velilere Kırtasiye Uyarısı

  Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu'ndan Velilere Kırtasiye Uyarısı

  Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 2014-2015 eğitim- öğretim yılına başlanmasıyla halkın kırtasiye ve eğitim masrafı yapamaya başladığını belirterek, velileri alışveriş öncesi uyardı. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Efsane'den Milliler'e Destek

  Efsane'den Milliler'e Destek

  Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu ve Milli Takım Antrenörü Turhan Sofuoğlu, bu akşam oynanacak milli maçlar öncesinde A Milli Futbol ve Basketbol takımlarına başarılar dileyerek, 2016’da Fransa’da yapılacak olan Avrupa Şampiyonası’na katılmak istiyoruz” dedi. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Bakan Bozkır, KİK Heyetini Kabul Etti

  AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığındaki Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi heyetini kabul etti. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Erzurum'da 'Balık Şenliği' Düzenlenecek

  Erzurum'da "Balık Şenliği" Düzenlenecek

  Palandöken Belediyesi tarafından "balık şenliği" düzenlenecek. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  TESK Genel Başkanı Palandöken'den AYESOB'a Ziyaret

  TESK Genel Başkanı Palandöken'den AYESOB'a Ziyaret

  Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Aydın Esnaf Odaları Birliği Başkanı Selahattin Çetindoğan'ı ziyaret etti. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Palandöken Belediyesinden 2. Balık Ekmek Şenliği

  Palandöken Belediyesinden 2. Balık Ekmek Şenliği

  Palandöken Belediyesi, geleneksel hale getirdiği Balık-Ekmek Şenliğini bu yıl 2. sini gerçekleştirecek. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Palandöken Futbol Okulu Büyük Kulüplere Futbolcu Yetiştirmeye Devam Ediyor

  Palandöken Futbol Okulu Büyük Kulüplere Futbolcu Yetiştirmeye Devam Ediyor

  Erzurum’da 7 yıldır aralıksız olarak çalışmalarını sürdürerek büyük kulüplere futbolcu yetiştiren Palandöken Futbol Okulu, 3 antrenör ve 80 öğrencisiyle yeni döneme merhaba dedi. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Başpehlivan Gör, Altın Kemerin Sahibi Oldu

  Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Altın Kemer Karakucak Güreşleri`nde Başpehlivanlığı Kenan Gör kazandı. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Karate'de Bir Başarı Daha

  Karate'de Bir Başarı Daha

  Malatyalı karateci Caner Aygören, İstanbul Open Karate Turnuvasında +70 kilogramda 2. oldu. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Çomaklı Ailesinin Mutlu Günü

  Çomaklı Ailesinin Mutlu Günü

  Atatürk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Ömer Çomaklı’nın oğlu Onur Çomaklı ile İnşaat Mühendisi Cengiz Gölcügezdi’nin kızı Mesude Gözcügezdi dünya evine girdi. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Palandöken'den Kılıçdaroğlu'na Kutlama Mesajı

  Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yeniden CHP Genel Başkanlığına seçilen Kemal Kılıçdaroğlu'na kutlama mesajı gönderdi. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  TESK Başkanı Palandöken, Kılıçdaroğlu'nu Kutladı

  TESK Başkanı Palandöken, Kılıçdaroğlu'nu Kutladı

  Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, CHP Genel Başkanlığına yeniden seçilen Kemal Kılıçdaroğlu'nu kutladı. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  TESK Genel Başkanı Palandöken'den Kılıçdaroğlu'na Kutlama

  TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeniden CHP Genel Başkanlığına seçilmesi sebebiyle kutlama mesajı gönderdi. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Denetimlerde Rehberlik ve Bilgilendirme Ön Planda Olacak

  Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığı 2014 yaz semineri Erzurum'da başladı. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Adnan Polat, 'Dadaş'ın Umudu Oldu

  Adnan Polat, 'Dadaş'ın Umudu Oldu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Bir Galatasaray da buradan çıkar isteği üzerine memleketi Erzurum'un 3'ncü ligde mücadele veren futbol takımının 2014- 15 futbol sezonunun ilk lig maçını izlemek üzere kente gelen Galatasaray'ın eski kulüp başkanlarından Adnan Polat, 'Dadaş'ın umudu oldu. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Palandöken Belediyesi 6 Yeni Parkı Hizmete Açıyor…

  Palandöken Belediyesi 6 Yeni Parkı Hizmete Açıyor…

  Beş yıl içinde ilçeye 90 bin metrekare yeşil alan kazandırarak 30 yeni parkı hizmete açan Palandöken Belediyesi, 2014 yılı yaz sezonu da içerisin de bu kez de 6 yeni park yaparak ilçeye 18 bin 500 metrekare yeşil alan kazandırdı. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.09.2014 15:06:58. #1.11#