SON DAKİKA PALANDÖKEN HABERLERİ

Son Dakika Palandöken Haberleri

 • 17:46Palandöken Belediyesini Yılsonu Sergisi Göz Kamaştırdı…Palandöken Belediyesini Yılsonu Sergisi Göz Kamaştırdı…Palandöken Belediyesi Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezince hazırlamış olduğu Geleneksel yılsonu sergisi Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezinde açıldı.
 • 17:25Aydemir: Aydemir: "Dadaş'a Tarife Hacet mi Var?"AK Parti Erzurum Milletvekili adayı İbrahim Aydemir, ‘Biz yatırımlarımızı anlatmaktan yorulduk, diğerleri boş hayallerini, karşılıksız sloganları tekrardan usanmadılar.
 • 13:14Prof. Dr. Yamaner: Ev İçinde Şiddetin Saklanması, İnsan Hakları İhlaliProf. Dr. Yamaner: Ev İçinde Şiddetin Saklanması, İnsan Hakları İhlaliErzurum'da düzenlenen 'Kadına Yönelik Aile İçi Şiddetin Önlenmesi Projesi, Koordinasyon ve Farkındalık Çalıştayı'nda konuşan Prof. Dr. Güzin Yamaner, kadınların uğradığı fiziksel, cinsel, psikolojik ve ekonomik şiddete dikkat çekti.
 • 11:45Tarıkdaroğlu: Tarıkdaroğlu: "Bu Şehir Kazanacak, Bu Millet Kazanacak"Ak Parti Erzurum Milletvekili Adayı Zafer Tarıkdaroğlu, seçim çalışmalarını şehir merkezinde sürdürmeye devam ediyor.
 • 17:09Aydemir: Aydemir: "Ak Dava Ezber Bozdu"AK Parti Milletvekili adayı İbrahim Aydemir, ‘13 yıllık AK Parti iktidarı ve bu davanın ülke, bölge ve ile taşıdığı hizmet ve yatırımlar halk iradesinin, Erzurumlunun eseridir.
 • 17:26MHP'li Kaya'ya Seçmenden Yoğun İlgiMHP'li Kaya'ya Seçmenden Yoğun İlgiMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum Milletvekili Adayı Zekai Kaya, seçim çalışmaları kapsamında Gürcükapı Polis merkezi, Özel Hareket Şube Müdürlüğü ve Kriminal Polis Laboratuvarı Erzurum Şube Müdürlüğüne nezaket ziyaretlerinde bulundu.
 • 16:49Veli ve Öğrenciler Maket YaptıZübeyde Hanım Anaokulu'nda öğrenci ve velilerin kaliteli zaman geçirmeleri amacıyla uygulanan proje kapsamında yapılan 200 maket ilgi görüyor.
 • 15:03Sağlıklı Su Yönetimi KongresiSağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanı Prof. Dr. İrfan Şencan, suyu insanın yönetmediğini, tersine, suyun insanlığı yönettiğini söyledi.
 • 18:29Başkan Demirören, Palandöken Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'ni Ziyaret EttiBaşkan Demirören, Palandöken Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'ni Ziyaret EttiTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve beraberindeki heyet Erzurum'da geçtiğimiz günlerde açılan Palandöken Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'ni ziyaret etti.
 • 14:36Erzurumlu Şampiyonun Bileği BükülmüyorErzurumlu Şampiyonun Bileği BükülmüyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Avrupa ve Asya şampiyonu olan Gökhan Seven ağırlık çalışırken- Seven'in antrenmanından detaylar- Seven antrenman amaçlı bilek güreşi yaparken- Gökhan Seven ile röportaj Erzurumlu şampiyonun bileği bükülmüyor- Bedensel engelli sporcu Gökhan Seven, bilek güreşinde aldığı başarılarla azmin sembolü oldu- Dünya, Avrupa ve Asya şampiyonluğu bulunan Seven, haziran ayında Sofya'da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası'na hazırlanıyor- Seven: - "Çok heyecanlıyız, güzel ama zorlu bir turnuva olacağına inanıyorum.
 • 12:27Erzurumlu Şampiyonun Bileği BükülmüyorBilek güreşinde dünya, Avrupa ve Asya şampiyonu olan Gökhan Seven, Bulgaristan'ın Sofya kentinde 1-8 Haziran tarihlerinde düzenlenecek Bilek Güreşi Avrupa Şampiyonası'na hazırlanıyor.
 • 16:0319 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor BayramıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 19 Mayıs'ın sadece bir bayram olmadığını belirterek, "19 Mayıs 1919, Türk milletinin yeniden doğuşunun günüdür" dedi.
 • 15:40TESK Başkanı Palandöken: "19 Mayıs 1919, Türk Milletinin Yeniden Doğuşunun Günüdür"19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yazılı mesaj yayınlayan Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “19 Mayıs 1919, Türk milletinin yeniden doğuşunun günüdür.
 • 13:55Hdp'li Erzurum Milletvekili Adayları: Özgür Basın SusturulamazHdp'li Erzurum Milletvekili Adayları: Özgür Basın SusturulamazHalkların Demokratik Partisi (HDP) Erzurum milletvekili adayları, Ankara Cumhuriyet Savcısı'nın muhalif basını susturma talimatının demokrasi ve özgürlükler ile bağdaşmadığını belirterek, söz konusu talimatı şaşkınlıkla karşıladıklarını belirtti.
 • 13:16Lise Bahçesinde MHP Konvoyuna Taşlı SaldırıLise Bahçesinde MHP Konvoyuna Taşlı SaldırıErzurum'da bir grup lise öğrenci, okul yönetimini ziyarete gelen MHP Erzurum adaylarını taşıyan araçların da içinde bulunduğu konvoya taşlı saldırıda bulundu.
 • 12:08Genel Seçime DoğruHDP Erzurum milletvekili adayları basınla bir araya geldi.
 • 11:55Hdp'li Milletvekili Adayları Eş Zamanlı Saldırıyı KınadıHalkların Demokratik Partisi (HDP) Erzurum Milletvekili adayları düzenlenen basın toplantısıyla seçim çalışmalarını değerlendirdi.
 • 11:45Fırat'a Mahallebaşında Sevgi Seli...Fırat'a Mahallebaşında Sevgi Seli...Ak Parti Erzurum Milletvekili Adayı Abdurrahim Fırat seçim çalışmaları kapsamında vatandaşları ziyaret edip destek istemeye devam ediyor.
 • 10:34Başkan Bulutlar, Çalışmaları Yerinde İnceledi…Başkan Bulutlar, Çalışmaları Yerinde İnceledi…Palandöken Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Yukarı Köşk ve Müftü Solakzade Mahallesi’nde bulunan parklarda peyzaj ve çevre düzenleme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
 • 16:40MHP'li Ertürk Çimen ve Seyfullah Hızarcı'nın Yoğun Hafta Sonu ProgramıMHP'li Ertürk Çimen ve Seyfullah Hızarcı'nın Yoğun Hafta Sonu ProgramıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum Milletvekili adayları Ertürk Çimen ve Seyfullah Hızarcı, hafta sonunu da yoğun seçim çalışmasıyla geçirdi.
 • 14:04Andianora Kafe Erzurum'da AçıldıAndianora Kafe Erzurum'da AçıldıErzurum’da damak tadının yeni adresi Andianora Kafe düzenlenen törenle hizmete açıldı.
 • 12:39Erzurum Uçurtmalarla ŞenlendiErzurum Uçurtmalarla ŞenlendiErzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından "Uçurtmanı al şenliğe gel!" sloganıyla ’Uçurtma Şenliği’ düzenlendi.
 • 10:38Türbede Uçurtma ŞenliğiTürbede Uçurtma ŞenliğiErzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından 'Uçurtmanı Al Şenliğe Gel' sloganıyla düzenlenen uçurtma şinliğinde çocuklar kadar büyükler de eğlendi.
 • 15:18Erzurum'da Ulusal Tıp SempozyumuErzurum'da Ulusal Tıp Sempozyumu'8. Uluslararası Katılımlı Ulusal Akupunktur Kongresi ve 2. Entegre Tıp Sempozyumu' Erzurum’da başladı.
 • 14:468. Uluslararası Katılımlı Ulusal Akupunktur Kongresi ve 2. Entegre Tıp Sempozyumu8. Uluslararası Katılımlı Ulusal Akupunktur Kongresi ve 2. Entegre Tıp Sempozyumu" Erzurum'da...“8. Uluslararası katılımlı Ulusal Akupunktur Kongresi ve 2. Entegre Tıp Sempozyumu” Erzurum’da başladıAtatürk Üniversitesi Akupunktur ve Tamamlayıcı Tıp Yöntemleri Uygulama ve Araştırma Merkezi (ATYAM)’nce organize edilen ‘’8. Uluslararası Katılımlı Ulusal Akupunktur Kongresi ve 2. Entegre Tıp Sempozyumu’’nda çeşitli disiplinlerde bilim insanları ve araştırmacılar ‘’Alternatif Tıp’’ konusunu değerlendirmek üzere Palandöken Kayak Merkezi’ndeki bir otelde bir araya geldiler.
 • 10:35MHP'li Aydın ve Kaya Bat Pazarı Esnafıyla Bir Araya GeldiMHP'li Aydın ve Kaya Bat Pazarı Esnafıyla Bir Araya GeldiMHP Erzurum Milletvekili adayı Prof. Dr. Kamil Aydın ve Zekai Kaya, secim çalışmalarını kapsamında eski bat pazarında seçmenle buluştu.
 • 10:19MHP Adayları Aydın ve Kaya'dan Hastane Ziyaretleri...MHP Adayları Aydın ve Kaya'dan Hastane Ziyaretleri...MHP Erzurum Milletvekili adayları Prof. Dr. Kamil Aydın ve Zekai Kaya, kamu kurumlarını ziyaretleri kapsamında hastaneleri ziyaret ederek hastalara geçmiş olsun dileklerini ilettiler.
 • 14:15MHP Adayları Lokma DağıttıMHP Adayları Lokma DağıttıMHP Palandöken İlçe Başkanlığı’nca Miraç Kandili dolayısıyla Solakzade Cami’inde Cuma namazının ardından halka lokma dağıtıldı.
 • 13:10Engelliler, Hünerlerini SergilediEngelliler, Hünerlerini SergilediErzurum’da engelliler haftası dolayısıyla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve tarafından program düzenlendi.
 • 11:40Özel Anneler ve Özel Çocuklar Gönüllerince EğlendiÖzel Anneler ve Özel Çocuklar Gönüllerince EğlendiErzurum Palandöken Otizm Derneği tarafından özel anneler ve özel çocukları için eğlence programı düzenlendi.
 • 10:35Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Miraç Kandilini KutladıBelediye Başkanı Orhan Bulutlar, Miraç Kandilini KutladıPalandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, tüm Erzurumluların ve İslam âleminin birlik ve beraberliğine, barış ve huzuruna vesile olması dileğinde bulundu.
 • 10:30Erzurum'da Erzurum'da "Bir Yetime Aile Olmak" PaneliAile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Erzurum İl Müftülüğü tarafından "Bir Yetime Aile Olmak" konulu panel düzenlendi.
 • 10:27Efkan Ala, Şehir TurundaEfkan Ala, Şehir Turundaİçişleri eski Bakanı, Erzurum Milletvekili Adayı Erzurum’daki seçim çalışmalarına kaldığı yerden devam etti.
 • 10:05Tarıkdaroğlu, Üniversite Öğrencileriyle BuluştuTarıkdaroğlu, Üniversite Öğrencileriyle BuluştuAK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Zafer Tarıkdaroğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
 • 09:55Fırat: Fırat: "Yeni Türkiye İçin Bir Olalım Erzurum"AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Abdurrahim Fırat, ilçe ziyaretlerine kısa bir ara vererek çalışmalarını Palandöken İlçesinde sürdürdü.
 • 14:17Semazen Kursu İlgi GörüyorSemazen Kursu İlgi GörüyorErzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Palandöken Gençlik Merkezi Müdürlüğü’nün düzenlediği Semazen Kursu ilgi görüyor.
 • 10:42Genel Seçime DoğruAK Parti Erzurum milletvekili adayı Zafer Tarıkdaroğlu, kent merkezindeki seçim çalışmaları kapsamında Palandöken ilçesinde ziyaretlerde bulundu.
 • 09:33Zafer Tarıkdaroğlu'na Vatandaştan Tam NotZafer Tarıkdaroğlu'na Vatandaştan Tam NotAk Parti’nin genç milletvekili adayı Zafer Tarıkdaroğlu kent merkezindeki çalışmaları kapsamında Palandöken ilçesinde ziyaretlerini sürdürdü.
 • 22:42Kız Kardeşinin Arkadaşını, Bıçakla YaraladıErzurum'da, kız kardeşinin arkadaşını bıçaklayan kişi gözaltına alındı.
 • 15:40Büyükşehir Belediyesi Esmek Eğitim Merkezlerini ArtırıyorBüyükşehir Belediyesi Esmek Eğitim Merkezlerini ArtırıyorEğitime yatırım yaparak vatandaşlarımızı üretken ve aktif kılmayı hedefleyen Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Sanatsal ve Mesleki Eğitim Kursları’na (ESMEK) bağlı Eğitim Merkezilerinin sayısını artırmaya devam ediyor.
 • 14:21Dikkat Bilmediğin Gerçekler VarDikkat Bilmediğin Gerçekler Var" - Yeniden* Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu'ndan kaçakçılıkla mücadele kampanyası TESK Başkanı Bendevi Palandöken,? Akaryakıt kaçakçılığı 2 boğaz köprüsü, kaçak sigara ise 24 uluslararası havalimanı yapabilecek boyutta bir gelir kaybına neden oluyor.
 • 13:31TESK Başkanı Palandöken: Petroldeki Vergi Düşerse Kaçakçılık da DüşerTESK Başkanı Palandöken: Petroldeki Vergi Düşerse Kaçakçılık da DüşerTESK Genel Başkanı Palandöken "Akaryakıt kaçakçılığı 2 boğaz köprüsü, kaçak sigara ise 24 uluslararası havalimanı yapabilecek boyutta gelir kaybına neden oluyor." dedi.
 • 12:19Kaçakçılıkla Mücadele KampanyasıKaçakçılıkla Mücadele KampanyasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TESK Başkanı Palandöken'in kürsü konuşması- "Dikkat, Bilmediğin Gerçekler Var!" tanıtım kampanyası filmi TESK Başkanı Bendevi Palandöken, "Dikkat, Bilmediğin Gerçekler Var!" kampanyasının tanıtımında konuştu.
 • 12:15Dikkat Bilmediğin Gerçekler Var"* Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu'ndan kaçakçılıkla mücadele kampanyası TESK Başkanı Bendevi Palandöken,? Akaryakıt kaçakçılığı 2 boğaz köprüsü, kaçak sigara ise 24 uluslararası havalimanı yapabilecek boyutta bir gelir kaybına neden oluyor.
 • 12:09Dikkat Bilmediğin Gerçekler VarDikkat Bilmediğin Gerçekler Var"Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken, Türkiye'deki kaçakçılıkla mücadele için başlattıkları "Dikkat Bilmediğin Gerçekler Var" kampanyasını tanıttı.
 • 11:57TESK'ten Kaçak Ürünle Mücadele KampanyasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK), milyarlarca liralık kayba sebep olan kaçak ürün ticaretiyle mücadele kapsamında "Dikkat! Bilmediğin Gerçekler Var!" kampanyası başlattı.
 • 11:14Başkan Orhan Bulutlar, Pazarcıların Sorunlarını DinlediBaşkan Orhan Bulutlar, Pazarcıların Sorunlarını DinlediErzurum'un Palandöken İlçe Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, pazar esnafı ile seyyar satıcılarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
 • 21:4928. Ahilik Haftası28. Ahilik HaftasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tören alanından görüntüler- Battalgazi Belediyesi Mehter Takımından görüntüler- Palandöken'in konuşması- "Yılın Ahisi" seçilen Hacı Ali Çalışkan'a Malatya Valisi Süleyman Kamçı tarafından plaket verilmesi- Esnaflara onur ödülü verilmesinden görüntüler- Şed Kuşatma geleneğinin canlandırılmasından ve vatandaşlara Ahilik pilavı ikramı yapılmasından görüntüler- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ve Palandöken'in törenin ardından esnafı ziyaretlerinden görüntüler 28. Ahilik Haftası- TESK Başkanı Palandöken: "Bu ülkede huzur, birlik beraberlik olduğu zaman, kardeş kardeşi sevdiği zaman, hile-i şeriyyeyi bir tarafa bıraktığı zaman, bu ülkenin kanatlanıp uçması için hep birlikte çalışacağız" Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken, "Bu ülkede huzur, birlik beraberlik olduğu zaman, kardeş kardeşi sevdiği zaman, hile-i şeriyyeyi bir tarafa bıraktığı zaman, bu ülkenin kanatlanıp uçması için hep birlikte çalışacağız" dedi.
 • 18:4428. Ahilik HaftasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken, "Bu ülkede huzur, birlik beraberlik olduğu zaman, kardeş kardeşi sevdiği zaman, hile-i şeriyyeyi bir tarafa bıraktığı zaman, bu ülkenin kanatlanıp uçması için hep birlikte çalışacağız" dedi.
 • 14:05Erzurum'da Anneler Günü Etkinliği DüzenlendiErzurum'da Anneler Günü Etkinliği DüzenlendiAnneler günü dolayısıyla Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ın eşi Özden Altıparmak himayesinde dul kadınlar ve yetim çocuklar bir araya geldi.