SON DAKİKA PALANDÖKEN HABERLERİ

Son Dakika Palandöken Haberleri

 • 14:06Doğu'da Kışın Ölmek ZorDoğu'da Kışın Ölmek ZorHava sıcaklığının kış aylarında eksi 40 dereceye kadar düştüğü Erzurum’da, mezarlar kompresör ve kepçe yardımıyla kazılıyor.
 • 11:54Maltepe'de Dadaşların Herefene Programı…Maltepe'de Dadaşların Herefene Programı…Maltepe’de faaliyet gösteren Erzurumlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfında sezonun ilk herefene toplantısı Kanal 28 ekranlarından canlı olarak yayınlandı.
 • 15:11Erzurum'dan Bayırbucak'a Gıda YardımıAK Parti Palandöken İlçe Başkanlığı ve Palandöken Belediyesi'nin işbirliğiyle toplanan 26 tonluk gıda ve temizlik malzemesi, Suriye'deki Bayırbucak Türkmenlerine gönderildi.
 • 14:43Palandöken Bayırbucak Türklerini UnutmadıPalandöken Bayırbucak Türklerini UnutmadıPalandöken Belediyesi ve AK Parti Palandöken İlçe Teşkilatı, Suriye’de Bayırbucak Türklerine ulaştırılmak üzere 26 ton gıda yardımını yola çıkarttı.
 • 12:53Doğu Anadolu'da Kar Yağışı UyarısıErzurum, Erzincan ve Ardahan'da, bu gece yer yer etkili kar yağışı beklendiği uyarısı yapıldı.
 • 12:16Meteorolojik UyarıErzurum Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğü’nce kar yağışı uyarısında bulunuldu.
 • 11:44Mezarlıkta 'Kış' Hazırlığı; 1800 Mezar HazırMezarlıkta 'Kış' Hazırlığı; 1800 Mezar HazırKış aylarında hava sıcaklığının sıfırın altında 35 dereceye kadar düştüğü Erzurum'da, belediye ekipleri 1800 mezar yeri hazırlayarak kış öncesi hazırlıklarını tamamladı.
 • 09:51Başkan Bulutlar'dan Engelli Vatandaşa Akülü ArabaBaşkan Bulutlar'dan Engelli Vatandaşa Akülü ArabaPalandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, engellilere yaptıkları yardımlarla engellilerin hayatını kolaylaştırıyor.
 • 16:58Büyükşehir'den Çiftçiye 30 Yeni GöletBüyükşehir'den Çiftçiye 30 Yeni GöletErzurum Büyükşehir Belediyesi, tarım ve hayvancılığın gelişimi için çiftçilere sağladığı destekle şehir ekonomisine katkıda bulunuyor.
 • 15:38Palandöken'de Kar YağışıPalandöken'de Kar YağışıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dağlardaki kardan görüntüler Palandöken'de kar yağışı- Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden Palandöken'de başlayan yağışla kar kalınlığı 7 santimetreye ulaştı Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden Palandöken'de kar kalınlığı 7 santimetreye ulaştı.
 • 15:15Palandöken'de Kar YağışıTürkiye'nin önemli kayak merkezlerinden Palandöken'de kar kalınlığı 7 santimetreye ulaştı.
 • 15:14Palandöken A.ş., 2016 Yılına Yeni Yatırımlarla GiriyorPalandöken A.ş., 2016 Yılına Yeni Yatırımlarla GiriyorErzurum Büyükşehir Belediyesi’nin kamu iktisadi teşebbüslerinden biri olan Palandöken Anonim Şirketi, şehir ekonomisine katkı sunmaya devam ediyor.
 • 15:03Sanayicinin Üzerindeki Yük HafifletilmeliSanayicinin Üzerindeki Yük HafifletilmeliOrganize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Ergüney, sigorta ve vergilerin yüksekliğinden bahsederek, “2016 yılında yürürlüğe girecek olan yeni asgari ücret bölgemizde işveren ve sanayicilere yüzde 40 ek maliyet getirecektir” dedi.
 • 13:48Erzurum'da Kar YağışıErzurum'da Kar YağışıUzun bir süredir bahar havasının etkili olduğu Erzurum'da kar yağışı yeniden yüzünü gösterdi.
 • 18:42Palandöken: "Bu Saldırı Ülkemizin Huzurunu Bozmaya Yöneliktir"TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Diyarbakır’da düzenlenen saldırının ülkenin huzurunu bozmaya yönelik olduğunu açıkladı.
 • 12:23Küresel Doktorlardan Sağlık Çalışanlarına Hipnoz EğitimiKüresel Doktorlardan Sağlık Çalışanlarına Hipnoz EğitimiKüresel Doktorlar Erzurum Şubesi tarafından Palandöken Dağı'ndaki bir otelde hekim, eczacı ve sağlık çalışanlarına yönelik 'Hipnoz eğitimi' düzenlendi.
 • 14:32Daib Bölgenin 2023 İhracat Vizyonunu BelirliyorDaib Bölgenin 2023 İhracat Vizyonunu BelirliyorDoğu Anadolu İhracatçılar Birliği (DAİB) bölgenin 2023 ihracat vizyonunu belirliyor.
 • 12:11Putin'e Palandöken DavetiPutin'e Palandöken DavetiTürkiye ile Rusya arasında yaşanan 'uçak krizi'ne rağmen kış turizminin başkenti sayılan Erzurum'daki Palandöken ve Konaklı Kayak Merkezleri yeni sezonda da Rus turistlerin yolunu bekliyor.
 • 21:11Hava Sahasını İhlal Eden Rus Savaş Uçağının DüşürülmesiTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Türk hava sahasını ihlal eden Rus savaş uçağının düşürülmesine ilişkin, "Rusya ile yaşanan kriz zaman kaybedilmeden diplomasi ile çözülmeli" değerlendirmesinde bulundu.
 • 14:29Rusya Gerginliği Kış Turizminde Otellere YansımadıRusya Gerginliği Kış Turizminde Otellere YansımadıTürkiye-Rusya gerginliği kış ve kayak turizmi merkezlerinden Erzurum Palandöken dağındaki otellere olumsuz yansımadı.
 • 13:34Şehit Yakınlarına Şehit Yakınlarına "Ruhunuz Şad Olsun" KonferansıErzurum Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından şehit yakınlarına yönelik ‘’Ruhunuz Şad Olsun’’ konferansı düzenlendi.
 • 16:11Palandöken Rusya ile Yaşanan Krizi DeğerlendirdiRusya ile Türkiye arasında yaşanan krizi değerlendiren Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Rusya 20 milyona yakın turistin geldiği bir ülke. Allah’tan ki turizmin sonunda böyle bir olay yaşandı.
 • 14:34Tapulu Arazisini Hibe İçin Yatırımcı ArıyorTapulu Arazisini Hibe İçin Yatırımcı ArıyorErzurum'un Şenkaya ilçesi Gaziler (Bardız) beldesinde yaşayan Mehmet Mertcan isimli vatandaş, 50 dönüm tapulu arazisini kış ve kayak turizmi yatırımı yapmak isteyen yatırımcılara karşılıksız vereceğini açıkladı.
 • 12:31TESK Başkanı Palandöken: "64. Hükümetimiz Ülkemize Hayırlı Olsun"Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, güçlü tek parti iktidarının kısa zamanda ekonomiyi daha da güçlendireceğini söyledi.
 • 11:56Palandöken'de Artık Kar Yağmadan Kayak YapılabilecekPalandöken'de Artık Kar Yağmadan Kayak YapılabilecekTürkiye Kayak Federasyonu (TKF), Erzurum Palandöken dağında yılın 8 ayı kayak yapılabilmesi için eksi bir derece soğuklukta pistleri karlandırmak için Yoğunluklu Erken Karlama Sistesi (YEKS) testlerini başlattı.
 • 11:40Erzurum'da Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali HeyecanıErzurum'da Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali HeyecanıErzurum büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 2017 yılında Saraybosna'da düzenlenmesi planlanan Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali'nin (EYOWF) 2019'da Erzurum'da yapılacak organizasyonla takas edilmesiyle, büyük bir heyecan içerisine girdiklerini söyledi.
 • 09:45Palandöken Belediyesine Yeni ŞantiyePalandöken Belediyesine Yeni ŞantiyePalandöken Belediyesi, halka etkin hizmet sunabilmesi amacıyla Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçelerin de kullanacağı yepyeni bir şantiye kurdu.
 • 01:35Palandöken'de Palandöken'de "Yoğunluklu Erken Karlama Sistemi" ile 8 Ay Kayak YapılabilecekGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Palandöken Kayak Merkezi'nde test edilen Yoğunluklu Erken Karlama Sistemi - Kayak Federasyon Başkanı Yarar konuşması Palandöken'de 8 ay kayak yapılabilecek- Palandöken Kayak Merkezi'nde eş zamanlı olarak iki firmanın ürettiği Yoğunluklu Erken Karlama Sistemi'nin testi yapılmaya başlandı- Federasyon Başkanı Yarar: "Palandöken'in yıllık 240 günü kayılabilen bir dünya kayak merkezi olmasını hedefliyoruz"- "Biz kayak merkezlerinde yaptığımız çalışmalarla Türkiye'yi kış turizm merkezi yapmak istiyoruz" Türkiye Kayak Federasyon Başkanı Erol Yarar, "Palandöken'in yıllık 240 günü kayılabilen bir dünya kayak merkezi olmasının hedefliyoruz" dedi.
 • 00:20Palandöken'de 8 Ay Kayak YapılabilecekTürkiye Kayak Federasyon Başkanı Erol Yarar, "Palandöken'in yıllık 240 günü kayılabilen bir dünya kayak merkezi olmasının hedefliyoruz" dedi.
 • 18:17Aydemir: 'Ülkemiz İçin Hayırlı Olsun'Aydemir: 'Ülkemiz İçin Hayırlı Olsun'AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir 64’üncü Hükümetin Türkiye için hayırlı olmasını diledi.
 • 17:16Sekmen: Sekmen: "Hedefimiz Erzurum'u, Sporda Davos Yapmak"Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum’u sporun Davos’u yapmayı hedeflediğini söyledi.
 • 11:41Başkan Bulutlar, Öğretmenler Başımızın TacıBaşkan Bulutlar, Öğretmenler Başımızın TacıPalandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, öğretmenliğin bir gün hatırlanmakla sınırlandırılamayacak kutsal bir meslek olduğunu vurguladı.
 • 10:01Altın Tekmeleri KutladıAltın Tekmeleri KutladıErzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Balkanların fatihi olan karateciler ile işitme engelliler Avrupa şampiyonasından iki madalya ile dönen Volkan Kardeşleri kutladı.
 • 16:11Erzurum'un Bilgi ve Kültür Kaynağı: Bilgi EvleriErzurum'un Bilgi ve Kültür Kaynağı: Bilgi EvleriErzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen eğitim ve kültür yatırımı Bilgi Evleri’nin yapımı devam ediyor.
 • 14:22Palandöken Belediyesi Atletizm Takımı Birinci OlduPalandöken Belediyesi Atletizm Takımı Birinci OlduPalandöken Belediyespor Atletizm Takımı, Türkiye Atletizm Federasyonu Küçükler-Yıldızlar Kulüpler Bölgesel Kros Ligi’nin Rize’de düzenlenen 1. kademe yarışlarında 4 takım halinde Doğu Anadolu Bölge 1. oldu.
 • 12:08Palandöken Belediyesi Yeni Parkları Halkın Hizmetine AçtıPalandöken Belediyesi Yeni Parkları Halkın Hizmetine Açtı‘Yeşil bir palandökendir sevdamız’ sloganıyla yola çıkan Palandöken Belediyesi ilçenin muhtelif noktalarına yaptığı yeni parkları halkın hizmetine sundu.
 • 11:30Dedeman Kalitesiyle Kar Tatili Fırsatını Kaçırmayın!Türkiye'nin ünlü kayak merkezlerinden biri olan Palandöken'de hizmet veren Dedeman Palandöken ve Dedeman Palandöken Ski Lodge 1 Aralık'ta sezonu açıyor.
 • 10:26Palandöken: Öğretmenlerimiz Geleceğimizin MimarıÖğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayan TESK Genel Başkanı Palandöken, öğretmenlerin geleceğin mimarı ve bilginin yönlendiricisi olduklarını söyledi.
 • 09:5824 Kasım Öğretmenler Günü'ne DoğruTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, geleceğe olan güvenin teminatının, iyi yetişmiş, kendini geliştirmiş, donanımlı ve vizyon sahibi öğretmenlerle, onların yetiştireceği çocuklar olduğunu belirtti.
 • 13:59Büyükşehir, Üç Merkez İlçeye 214 Bin Ton Asfalt DöktüBüyükşehir, Üç Merkez İlçeye 214 Bin Ton Asfalt DöktüErzurum Büyükşehir Belediyesi, bu sene asfalt sezonunda rekora ulaştı.
 • 11:15Çin'e Kiraz İhracatı Anlaşması Sektörü Memnun EttiÇin'e Kiraz İhracatı Anlaşması Sektörü Memnun EttiG20 Liderler Zirvesi'nde Türkiye ile Çin arasında imzalanan protokolle Türk kirazının Çin'e ihraç edilecek olması, sektör temsilcilerini memnun etti.
 • 10:41TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, kaçak sigaranın, pazarlarda, sokaklarda tablalarda sıkça görülmeye başlandığını belirterek, özellikle, Şanlıurfa, Adana, Mersin ve Hatay gibi illerde kaçak sigara fiyatlarındaki düşüşün dikkat çekici olduğunu, bunun da esnafa büyük zarar verdiğini bildirdi.
 • 10:25TESK'ten Yılbaşı Öncesi 'Kaçak Sigara ve Sahte İçki' UyarısıTESK'ten Yılbaşı Öncesi 'Kaçak Sigara ve Sahte İçki' UyarısıTürkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, kaçak sigaraya karşı kararlılıkla sürdürülen mücadelenin, 2015’in ilk yarısına kadar olumlu sonuçlar gösterdiğini belirterek, ekonomiyi milyarlarca liralık zarara uğratan, suç örgütlerini finanse eden kaçak sigaradaki son aylardaki artışı ile ilgili uyarılarda bulundu.
 • 10:17Tesk: Suç Örgütlerini Finanse Eden Kaçak Sigarada Artış VarTesk: Suç Örgütlerini Finanse Eden Kaçak Sigarada Artış VarTürkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, ekonomiyi milyarlarca liralık zarara uğratan, suç örgütlerini finanse eden kaçak sigaradaki son aylardaki artış ile ilgili uyarılarda bulundu.
 • 13:31Mavi Kartaneleri" ProjesiErzurum İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından, hazırlanan "Mavi Kartaneleri" projesinde ödül almaya hak kazanan öğrenciler, törenle hediyelerini aldı.
 • 11:13Mavi Kartaneleri Projesi Ödül TöreniMavi Kartaneleri Projesi Ödül TöreniErzurum Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında hazırlanan "Mavi Kartaneleri" projesi ödül töreni gerçekleşti.
 • 11:08TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, benzin fiyatlarının ardından motorinde de indirim beklediklerini belirtti.
 • 10:51TESK Başkanı: Akaryakıt İndirimleri Yeterli DeğilTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, akaryakıt indirimlerini tatmin edici bulmadı.
 • 10:09Palandöken: "Benzinde 9 Kuruşluk İndirim Göstermelik"TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, benzinde yapılan indirimin göstermelik olduğunu söyledi.
 • 21:13Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali 2017'de Erzurum'da YapılacakAvrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali 2017'de Erzurum'da Yapılacak2017’de Saraybosna’da yapılması planlanan Avrupa Olimpik Gençlik Kış Festivali (EYOFW) Erzurum’da yapılacak.