01:3800
SON DAKİKA PASİNLER HABERLERİ

Son Dakika Pasinler Haberleri

   

  23 Nisan Fidanlarını Yeşertmek İçin Elele Verdiler

  23 Nisan Fidanlarını Yeşertmek İçin Elele Verdiler

  Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencileri ve öğretim elemanları her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdikleri köy okulu ziyaretlerinde bu yıl geniş kapsamlı bir organizasyona destek vererek 35 öğrencisi bulunan Pasinler Bulkasım Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerini sevindirdiler. (Dün 19:03)

   

  Öldürüldüğü Öne Sürülen Kızın Nüfusta Doğum ve Ölüm Kaydı Yapıldı

  Erzurum'un Karayazı İlçesi'ne bağlı Kazbel Köyü'nde 2005 yılında öldürüldüğü öne sürülen, nüfus kayıtlarında bulunmayan 'Aysel Kaya' adına önce nüfus cüzdanı çıkarıldı, sonra 16 yaşında öldüğü kayıtlara geçirildi. (Dün 16:10)

   

  Erzurum'da 55 Kilogram Esrar Ele Geçirildi

  Erzurum'da 55 Kilogram Esrar Ele Geçirildi

  Erzurum'un Pasinler ilçesinde polis, yaptığı yol uygulamasında 55 kilogram toz esrar ele geçirdi. (Dün 15:44)

   

  Aü Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğrencileri Sevindirdi

  Aü Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğrencileri Sevindirdi

  Atatürk Üniversitesi (AÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencileri ve öğretim elemanları, her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdikleri köy okulu ziyaretlerinde bu yıl 35 öğrencisi bulunan Pasinler Bulkasım Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerini ziyaret etti. (Dün 14:19)

   

  Yatırımcılardan Pasinler'e Büyük İlgi

  Yatırımcılardan Pasinler'e Büyük İlgi

  Çin Halk Cumhuriyeti İş adamları Derneği Başkanı Song Zi Bin’in ve beraberindeki heyet Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu’nu makamında ziyaret edip, Pasinler’de çeşitli temas ve incelemelerde bulundu. (Dün 13:19)

   

  Pasinler'de Öğrenciler Hakim ve Savcı Oldular

  Pasinler'de Öğrenciler Hakim ve Savcı Oldular

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Pasinler Adliyesinde çocuklar makamlara oturdu. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

 

  Başkan Sekmen: 'Bir Kış Turizmi Merkezi Olan Erzurum'da Yaz Turizmini de Geliştireceğiz.'

  Başkan Sekmen: "Bir Kış Turizmi Merkezi Olan Erzurum'da Yaz Turizmini de Geliştireceğiz."

  Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, gerek Palandöken ve Konaklı Kayak Merkezleri gerekse de şehrin içindeki kış sporları salonlarıyla Erzurum’un sadece ülke genelinde değil, dünyada da bilinen bir kış sporları merkezi olduğunu, tarihi ve kültürel mirasıyla zengin olan Erzurum’da yaz turizmini geliştirmek için de çalışma yapacaklarını söyledi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  3 Temmuz Stadı Aydınlandı

  3 Temmuz Stadı Aydınlandı

  Erzurum’un tarihi stadyumlarından 3 Temmuz Stadı daha önce sentetik iki çim saha haline getirilmişti. (15 Nisan 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri