SON DAKİKA PEACHES GELDOF HABERLERİ

Son Dakika Peaches Geldof Haberleri

18:17
Şarkıcı Bob Geldof'un Kızının Hayatını Kaybetmesi 25 yaşındaki Peaches Geldof'un aşırı doz eroin kullanımı nedeniyle hayatını kaybettiği bildirildi.
12:30
Aşırı Dozda Eroinden Öldü' Müzisyen Bob Geldof'un geçtiğimiz ay evinde ölü bulunan kızı Peaches Geldof'un hayatını aşırı dozda eroin yüzünden kaybettiği iddia edildi.
Aşırı Dozda Eroinden Öldü'
23:08
Geldof'un Cenaze Töreni Nikahının Kıyıldığı Kilisede Yapıldı 25 yaşında hayatını kaybeden müzisyen Bob Geldof'un kızı Peaches Geldof için İngiltere'nin Kent bölgesinde cenaze töreni düzenlendi.
Geldof'un Cenaze Töreni Nikahının Kıyıldığı Kilisede Yapıldı
11:03
Bob Geldof'un Kızı Peaches, Ölü Bulundu Dünyaca ünlü İrlandalı şarkıcı Bob Geldof'un kızı, 25 yaşındaki Peaches Geldof, evinde ölü bulundu.
22:00
Bob Geldof'un Kızı Öldü Ünlü müzisyen Bob Geldof'un 25 yaşındaki kızı Peaches Geldof, evinde ölü bulundu.
Bob Geldof'un Kızı Öldü
21:49
Bob Geldof'un Kızı Ölü Bulundu İrlandalı şarkıcı, söz yazarı ve aktör Bob Geldof'un 19 yaşındaki kızı Peaches Geldof, evinde ölü bulundu.
Bob Geldof'un Kızı Ölü Bulundu
21:17
Şarkıcı Bob Geldof'un Kızı Hayatını Kaybetti İrlanda asıllı şarkıcı Bob Geldof'un kızı Peaches Geldof, 25 yaşında hayatını kaybetti.
08:02
İkinci Bebek Heyecanı Başladı Peaches Geldof, önceki gün kocası Thomas Cohen ve kızı Astala ile Londra sokaklarında yürürken görüntülendi.
İkinci Bebek Heyecanı Başladı
06:03
Arka Arkaya İki Çocuk Jessica Simpson, ilk çocuğunu dünyaya getirdikten kısa süre sonra ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıklamıştı.
Arka Arkaya İki Çocuk
06:03
Bu Sefer Daha Dikkatliydi Peaches Geldof, geçtiğimiz hafta telefonuyla mesaj çekerken pusetinden düşürdüğü oğlu Astala'yı önceki gün parkta dolaşmaya çıkarttı.
Bu Sefer Daha Dikkatliydi
14:03
Telefonla Konuşurken Bebeğini Düşürdü Ünlü müzisyen Bob Geldof'un 22 yaşındaki kızı Peaches Geldof'un Nisan ayında dünyaya gelen bebekleri Astala ile Londra sokaklarında gezerken görüntülendi. BEBEĞİNİ....
Telefonla Konuşurken Bebeğini Düşürdü
06:03
Hamilelik Hayatını Etkilemedi Ünlü müzisyen Bob Geldof'un kızı Peaches (23), doğuma bir ay kalmasına rağmen sosyal hayatına aynı hızda devam ediyor.
Hamilelik Hayatını Etkilemedi
06:03
Bob Geldof Dede Oluyor Efsanevi müzisyen Bob Geldof'un; müzisyen nişanlısı Thomas Cohe'den beş aylık hamile olan model kızı Peaches Geldof, bir erkek bebek beklediğini açıkladı.
Bob Geldof Dede Oluyor
03:00
Uyuşturucu Kullandığı İddia Edildi Müziğin efsane ismi Bob Geldof'un kızı Peaches'in aşırı derecede kilo kaybının ardında uyuşturucu olduğu iddia ediliyor.
Uyuşturucu Kullandığı İddia Edildi
09:01
Ä°ki Stil Kentinden: Az Parã§a Ama çok Moda Ä°ngiltere"de Devam Eden Londra Moda Haftasä± Kapsamä±nda Son Tasarä±mlarä±nä± Sunan Modacä± Pam Hogg"un Kä±åÿkä±rtä±cä± İåÿlerini, Aralarä±nda Nick Cave ve Eåÿi Susie Bick"le Ä°ngiliz Mã¼zisyen Bob Geldof"un Kä±zä± Peaches Geldof Gibi ünlã¼ İsimlerin de Olduäÿu Bir Kitle İzledi.
03:52
En Gözde Bekâr 79 Yaşında Formula 1'in 79 Yaşındaki Patronu Bernie Ecclestone, İngiliz Tatler Dergisi'nin Geleneksel "Gözde Bekârlar" Listesine Giren En Yaşlı Kişi Oldu.
En Gözde Bekâr 79 Yaşında
21:35
'Geleceğin Kate Moss'u' Dedi İrlandalı Şarkıcı Bob Geldof'un Model Kızı Peaches (Şeftaliler), Lüks İç Çamaşırı Firması Agent Provocateur'ün Ürünlerinin Tanıtımı İçin Kamera Karşısına Geçti.
15:45
Evlendi Eski Aşkına Gitti Ünlü Şarkıcının Kızı Evliliğinin Altıncı Gününde Eski Sevgilisinin Evinde Yakalandı.
Evlendi Eski Aşkına Gitti
01:32
Bob Geldof'un Kızı Bu Kez Uyuşturucudan Gözaltında Ünlü İrlandalı Rock Şarkıcısı Bob Geldof'un Kızı Peaches Geldof, Uyuşturucu Satın Alırken Görüntülendiği Videonun Ortaya Çıkması Üzerine Gözaltına Alındı.
Bob Geldof'un Kızı Bu Kez Uyuşturucudan Gözaltında
14:35
Bob Geldof da Şaşırdı Bob Geldof'un 17 Yaşındaki Kızı Peaches, Hırsızlık Yapmakla Suçlandı. Geldof'un Kızı Mağazadan Palto Çalarken Yakalandı.
01:13
Bob Geldof'un Kızı Mağazadan Palto Çalarken Yakalandı Ünlü İrlandalı Rock Şarkıcısı Bob Geldof'un 17 Yaşındaki Kızı Peaches Hırsızlık Yapmakla Suçlanıyor. İngiltere'de Gerçekleşen Olayda Ünlü Şarkıcının Kızı, Beğendiği Paltonun Parasını Ödemeden Mağazadan Ayrılırken Güvenlik Görevlisi Tarafından Yakalandı.
04:59
Bob Geldof'un kızı ismine 'isyankâr' Bob Geldof'un kızı Peaches, 'şeftaliler' anlamına gelen isminden nefret ettiğini belirterek "Ünlüler çocuklarına adam gibi isim koysun" çağrısı yaptı. 'İsmime katlanamıyorum' Dünyaca ünlü İrlandalı rock yıldızı Bob Geldof'un kızı Peaches Honeyblossom (16), ünlü yıldızları çocuklarına garip isimler takmamaları konusunda uyardı. Kendi isminden de nefret ettiğini söyleyen
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 14:21:50. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA PEACHES GELDOF HABERLERİ
[Hata Bildir]