SON DAKİKA PETKİM HABERLERİ

Son Dakika Petkim Haberleri

17:19
Türk Telekom'a ABD'li Basketbolcu Türk Telekom, ABD'li basketbolcu Johnson ile sezon sonuna kadar anlaştı.
10:59
Petkim Çalışanları Diplomalarını Aldı Petkim ile İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü işbirliğiyle düzenlenen Master of Business Administration programı, 24 mezun daha verdi.
Petkim Çalışanları Diplomalarını Aldı
18:26
Mba Programına Katılan Petkim Çalışanları Diplomalarını Aldı Petkim ve İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü işbirliği ile gerçekleştirilen MBA Programı 24 mezun daha verdi.
Mba Programına Katılan Petkim Çalışanları Diplomalarını Aldı
17:30
Petkim'de Geleceğin Yöneticileri Mezun Oldu Master of Business Administration(MBA) programı kapsamında eğitim gören 24 Petkim çalışanı mezun oldu.
Petkim'de Geleceğin Yöneticileri Mezun Oldu
17:05
Petkim Tek Çatı Altında Türkiye’de petrokimya alanında tek yerli ham madde üreticisi olan Petkim, Petkim Ar-Ge Merkezini açarak, 50 yıla ulaşan bilgi birikimini ve tecrübeli insan kaynağını tek çatı altında topladı.
Petkim Tek Çatı Altında
15:20
Petkim Ar-Ge Merkezi Açıldı Petkim'den teknolojiye yatırım. 2003'te İzmir Aliağa'ya taşınan Ar-Ge birimi, 50 yıla ulaşan bilgi birikimi ve tecrübeli insan kaynağını tek çatı altında topladı.
Petkim Ar-Ge Merkezi Açıldı
18:11
Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar Açıklaması Aliağa ilçesinde faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarını ziyaret eden Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağa’nın genel sorunlarına değinerek, hızlı bir şekilde gelişmekte olan kentin acilen ulaşım master planına ihtiyacı olduğunu söyledi.
Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar Açıklaması
16:31
Petkim'e Bilgi Güvenliği Belgesi Petkim, sürdürülebilir büyüme için bilgi ve bilgi kaynaklarının kurumsallaşması, gizliliğinin, bütünlüğünün ve kullanılabilirliğinin sağlanması hedefiyle 'bilgi güvenliği'ne yatırım yapan dünya şirketleri arasında yerini aldı.
14:49
Petkim'e Bilgi Güvenliği Belgesi Petkim, sürdürülebilir büyüme için bilgi ve bilgi kaynaklarının kurumsallaşması, gizliliğinin, bütünlüğünün ve kullanılabilirliğinin sağlanması hedefiyle ‘bilgi’ güvenliğine yatırım yapan dünya şirketleri arasında yer aldı.
Petkim'e Bilgi Güvenliği Belgesi
13:26
Petkim Iso 27001 Bilgi Güvenliği Belgesi Aldı Petkim, sürdürülebilir büyüme için bilgi ve bilgi kaynaklarının kurumlaşması, gizliliğinin, bütünlüğünün ve kullanılabilirliğinin sağlanması hedefiyle bilgi güvenliğine yatırım yapan dünya şirketleri arasında yerini aldı.
Petkim Iso 27001 Bilgi Güvenliği Belgesi Aldı
18:22
Kayseri Bakan Yıldız Akkuyu'da Bir Sorun Yok-1 Kayseri Bakan Yıldız Akkuyu'da bir sorun yok-1Bakan Yıldız: Akkuyu'da bir sorun yok ENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Fransa'daki olaylara değinirken, "Terörün dini, diyaneti olmaz" dedi.
Kayseri Bakan Yıldız Akkuyu'da Bir Sorun Yok-1
18:22
Kayseri Bakan Yıldız Akkuyu'da Bir Sorun Yok-3 Bakan Yıldız: Akkuyu'da bir sorun yok ENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Fransa'daki olaylara değinirken, "Terörün dini, diyaneti olmaz" dedi.
Kayseri Bakan Yıldız Akkuyu'da Bir Sorun Yok-3
16:29
Bakan Yıldız - Fransa'daki Olaylar Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Kayseri'de- Yıldız: "Geçen yıl 48 milyar metreküp doğalgaz kullandık.
Bakan Yıldız - Fransa'daki Olaylar
16:26
Yıldız: "Geçen Yıl 48 Milyar Metreküp Doğalgaz Kullandık" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Kayseri'de- Yıldız: "Geçen yıl 48 milyar metreküp doğalgaz kullandık.
Yıldız: 'Geçen Yıl 48 Milyar Metreküp Doğalgaz Kullandık'
16:14
Bakan Yıldız: Akkuyu'da Bir Sorun Yok Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Fransa'daki olaylara değinirken, "Terörün dini, diyaneti olmaz" dedi.
Bakan Yıldız: Akkuyu'da Bir Sorun Yok
16:05
Bakan Yıldız - Doğalgaz Açıklaması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Kayseri'de- Yıldız: "Geçen yıl 48 milyar metreküp doğalgaz kullandık.
Bakan Yıldız - Doğalgaz Açıklaması
15:39
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Kayseri'de Yıldız: "Geçen yıl 48 milyar metreküp doğalgaz kullandık.
21:25
Petkim'de "Çevreci Palet" Dönemi Petrokimya alanında Türkiye’nin tek yerli hammadde üreticisi olan Petkim’den, enerji verimliliği ve çevre odaklı bir hamle daha geldi.
Petkim'de 'Çevreci Palet' Dönemi
16:34
Petkim Geri Dönüşümlü Paletle Yılda 11 Bin Ağacı Kurtaracak Petkim, geri dönüşümlü plastik palet kullanarak yılda 11 binden fazla ağacı kurtaracak.
Petkim Geri Dönüşümlü Paletle Yılda 11 Bin Ağacı Kurtaracak
08:42
28-29 Aralık'ta Aliağa'da Elektrik Kesintisi GEDİZ EDAŞ İzmir İl Müdürlüğü tarafından yapılacak olan alt yapı çalışmaları nedeniyle Aliağa'nın belirli cadde ve sokaklarında 28 ile 29 Aralık günleri elektrik kesintisi yapılacak.
21:15
Aliağa'da Termik Santral Eylemi İzmir'in Aliağa ilçesinde, Socar Power Enerji Yatırımları A.Ş. tarafından yaptırılması planlanan termik santral protesto edildi.
18:48
Aliağa'da Termik Santral Tepkisi İzmir'in Aliağa İlçesi'nde, Socar Power Enerji Yatırımları A.Ş. tarafından yaptırılması planan, petrokoka dayalı termik santral çevreciler tarafından protesto edildi.
Aliağa'da Termik Santral Tepkisi
01:56
AK Parti İl Başkanı Delican'dan Pekdaş'a Çağrı AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’a hazırlıklarını tamamlayıp açmaya hazırlandığı ancak Milli Eğitim şurasından çıkan ‘Osmanlıca zorunlu ders olarak okutulsun’ önerisi üzerine kapatmaya karar verdiği Osmanlıca kursu için çağrıda bulundu.
AK Parti İl Başkanı Delican'dan Pekdaş'a Çağrı
18:02
Piyasalarda Gün Sonu Borsa günlük bazda yüzde 0,42 değer kazandı Borsa İstanbul Altın Piyasası endeksi yüzde 0,52 geriledi, altının kilogram fiyatı 89 bin 320 lira oldu.
17:38
ABD'li Goldman Sachs Petkim Limancılık'ın Yüzde 30'unu Aldı Abd mekezli yatırım bankası Goldman Sachs, Petkim'in bağlı ortaklığı Petlim Limancılık'ın yüzde 30 hissesini 250 milyon dolara satın aldı.
17:13
Petkim'den Hisse Satışı Petkim, bağlı ortaklığı Petlim Limancılık Ticaret AŞ'nin 45 milyon adet hissesini 250 milyon dolara Goldman Sachs International'a sattı.
16:41
Petlim'in Yüzde 30 Goldman Sachs'a Satıldı Petkim, iştiraki Petlim Limancılık’ın yüzde 30’unun 250 milyon dolara Goldman Sachs’a satışı için anlaşma imzaladı.
14:46
İzmir Anne ve Babasız Kalan Suriyeli Çocukların Dramı Yürek Burkuyor İzmir'e ülkelerindeki iç savaştan kaçarak gelen Suriyeli ailenin hayat hikayesi yürek burkuyor.
İzmir Anne ve Babasız Kalan Suriyeli Çocukların Dramı Yürek Burkuyor
13:18
Anne ve Babasız Kalan Suriyeli Çocukların Dramı Yürek Burkuyor İzmir'e ülkelerindeki iç savaştan kaçarak gelen Suriyeli ailenin hayat hikayesi yürek burkuyor.
Anne ve Babasız Kalan Suriyeli Çocukların Dramı Yürek Burkuyor
23:34
SPK Haftalık Bülteni SPK, Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı AŞ'nin hisse başı 1,55 lira fiyat halka arz başvurusunu onayladı Kurul, Turkcell'in Turktell Uluslararası Yatırım Holding AŞ’yi devralması suretiyle gerçekleştirilecek birleşme işlemine onay verilmesine karar verdi Kurul, Akbank'ın 9 milyar 485 milyon 600 bin liralık borçlanma aracı ihracı başvurusunu ve 2 milyar 965 milyon 400 bin liralık ipotek teminatlı menkul kıymet ihracı başvurusunu onayladı Kurul, Garanti Bankasının 2 milyar 965 milyon 400
10:27
60 Doların Altı Risk' Petrol fiyatlarındaki düşüş Türkiye için büyüme, enflasyon ve cari açık açısından olumlu karşılanıyor.
60 Doların Altı Risk'
16:12
Aliağa Limanları Yol İstiyor İMEAK DTO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu, Aliağa ilçesinde bulunan Tüpraş, Milangaz, Petkim, Petrol Ofisi, Total, Ege Gaz ve Alpet limanlarını ziyaret etti.
Aliağa Limanları Yol İstiyor
15:02
Yağmur İzmir'de En Çok Aliağa'ya Yaradı Aliağa'da mülkiyeti Petkim Petro Kimya Holding'e ait olan Güzelhisar Barajı, son yağışlarda İzmir'de doluluk oranı en çok artan baraj oldu.
Yağmur İzmir'de En Çok Aliağa'ya Yaradı
11:55
Türkiye Petrolleri Özelleştiriliyor Enerji Bakanı Taner Yıldız, TPAO'nun özelleştirilmesiyle ilgili kanun teklifini Bakanlar Kurulu'na gönderdiklerini açıkladı.
Türkiye Petrolleri Özelleştiriliyor
15:58
Aliağa Limanları Türkiye'nin Yükselen Değeri Türkiye’nin önemli sanayi, ticaret ve liman kentleri arasında yer alan Aliağa’nın 2014 yılı ilk 10 aylık ihracatı yüzde 6,15’lik artışla 8 milyar 625 milyon dolar olarak gerçekleşti.
Aliağa Limanları Türkiye'nin Yükselen Değeri
14:51
Aliağa Limanları Türkiye'nin Yükselen Değeri İzmir'de Alsancak Limanı'nın sadece yolcu limanı olarak mı kalacağı yoksa revize edilerek kapasitesinin büyütüleceği mi tartışılırken, Aliağa limanlarındaki yükseliş devam ediyor.
14:05
Ege Bölgesi'nin Parlayan Yıldızı Aliağa İzmir'de Alsancak Limanı'nın sadece yolcu limanı olarak mı kalacağı yoksa revize edilerek kapasitesinin mi büyütüleceği tartışılırken Aliağa limanlarındaki yükseliş devam ediyor.
13:00
Plastik, Kauçuk ve Kompozit Sektör Buluşması Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Türk kauçuk ve plastik sanayisinin, dünya kauçuk ve plastik ihracatından aldığı pay 2002 yılında yüzde 0,7 iken 2013 yılında yüzde 1,62’ye yükseldi.
10:31
Büyükşehir'den Petkim Sürprizi İzmir Büyükşehir Belediyesi, Petkim'deki planlama yetkisini elinden alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na karşı açtığı davayı "sürpriz bir kararla" geri çekeceğini duyurdu.
Büyükşehir'den Petkim Sürprizi
09:34
İzmir Büyükşehir, Bakanlık Aleyhine Açtığı Davayı Geri Çekecek İzmir Büyükşehir Belediyesi, Petkim'deki planlama yetkisini elinden alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığına karşı açtığı davayı geri çekecek.
İzmir Büyükşehir, Bakanlık Aleyhine Açtığı Davayı Geri Çekecek
18:33
Aliağa'ya Yeni İçme Suyu Yatırımları Aliağa ilçesinin artan içme suyu ihtiyacının karşılanması için PETKİM tarafından işletilen Güzelhisar Barajı'ndan sağlanan su miktarı artırılacak ve yeni bir içme suyu arıtma tesisi kurulacak.
10:48
Büyükşehir'den Aliağa'ya "Çifte" Müjde İzmir Büyükşehir Belediyesi, Aliağa ilçesinin artan su ihtiyacını karşılamak için harekete geçti.
Büyükşehir'den Aliağa'ya 'Çifte' Müjde
10:14
Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Liderliğini Koruyamadı TB2L'de mücadele eden Sakarya temsilcisi, Mersin Büyükşehir Belediyespor karşısında aldığı mağlubiyetle liderliğini Tüyap Büyükçekmece Basketbol'a kaptırdı.
12:49
Basketbol: Haftanın Programı Türkiye Basketbol Ligi'ne 8, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'ne 6. hafta maçlarıyla devam edilecek Türkiye Basketbol 2. Ligi'nde 9. hafta müsabakaları oynanacak.
15:22
Türkiye Basketbol 2. Ligi 9. hafta mücadelesi yarın oynanacak 2 maçla başlayacak.
Türkiye Basketbol 2. Ligi
11:52
Hurda Gemi Karaborsa İzmir'in Aliağa İlçesi'nde bulunun gemi söküm tesisleri hurda gemi bulmakta zorlanınca, Avrupa ülkelerinin savunma bakanlıklarıyla görüşüp hurda savaş gemilerini almaya başlayarak B planına geçti.
Hurda Gemi Karaborsa
09:37
İzmir Hurda Gemilerlerle Gelen Büyük Ekonomik Güce Çin Darbesi İzmir'in Aliağa ilçesinde bulunun ve Gemi Geri Dönüşüm tesislerinde, geçen yıl rekor kırılırken sökülen gemilerden 900 bin tonun üzerinde hurda elde edildi.
İzmir Hurda Gemilerlerle Gelen Büyük Ekonomik Güce Çin Darbesi
14:06
Piyasalarda Gün Ortası Borsa günün ilk yarısında yüzde 0,18 değer kazandı BIST 100 endeksi birinci seansta 152,24 puan artarak 83.682,78 puandan kapandı.
Piyasalarda Gün Ortası
19:55
Piyasalarda Gün Sonu Borsa günlük bazda yüzde 0,33 değer kazandı Borsa İstanbul Altın Piyasası endeksi yüzde 0,25 geriledi, altının kilogram fiyatı 85 bin 950 lira oldu.
18:43
Gıda Fiyatları Düşecek" Ekonomi Bakan Yardımcısı Yıldırım: "Önümüzdeki yıl, petrol fiyatlarındaki düşüşün etkisiyle gıda fiyatlarında azalma, bir iyileşme bekliyoruz" "Biz ithalatı da köstekleme peşindeyiz.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 05:24:53. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA PETKİM HABERLERİ
[Hata Bildir]