SON DAKİKA PHİLİP MORRİS HABERLERİ

Son Dakika Philip Morris Haberleri


... Devamı

10:50
Torbalı İlçesi, İhracatta 61 İli Geride Bıraktı Vergi rekortmeni Torbalı, ihracatta da rekor kırdı.
Torbalı İlçesi, İhracatta 61 İli Geride Bıraktı
07:33
İhracat Şampiyonu Torbalı İzmir’in vergi rekortmeni Torbalı, ihracatta da rekor kırdı.
İhracat Şampiyonu Torbalı
13:00
Phılıp Morrıs Sabancı'dan 22 Ülkeye İhracat Ege Bölgesi'nin ve Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşlarından Philip Morris/Sabancı'nın, Torbalı'daki fabrikasına bugüne kadar yaptığı yatırım 600 milyon doları aştı.
Phılıp Morrıs Sabancı'dan 22 Ülkeye İhracat
10:23
Davutoğlu, Ekonomiyi Emine Nur Günay'a Danışıyor Başbakan Ahmet Davutoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Emine Nur Günay'ı ekonomi başdanışmanı yaptı.
Davutoğlu, Ekonomiyi Emine Nur Günay'a Danışıyor
10:10
Dünyagöz'e Yeni Genel Müdür Yardımcısı: Oğuzhan Süral Uzun yıllardır sağlık sektöründe yöneticilik yapan Oğuzhan Süral, Dünyagöz Hastaneler Grubu İcra Kurulu Üyeliği'ne atandı.
17:26
Dünyagöz'e Yeni Genel Müdür Yardımcısı: Oğuzhan Süral Branş hastaneciliğinde kaydettiği başarıyla Türk tıbbının çok uluslu markası olan Dünyagöz Hastaneler Grubu'nun üst düzey yönetimine sağlık sektörünün yakından tanıdığı deneyimli bir isim getirildi.
Dünyagöz'e Yeni Genel Müdür Yardımcısı: Oğuzhan Süral
11:44
Dünyagöz'e Yeni Genel Müdür Yardımcısı: Oğuzhan Süral Uzun yıllardır sağlık sektöründe yöneticilik yapan Oğuzhan Süral, Dünyagöz Hastaneler Grubu İcra Kurulu Üyeliği'ne atandı.
08:43
Pm'de Bir Başarı Philip Morris Türkiye Kurumsal İlişkiler Müdürü Emre Kozlu Makedonya Genel Müdürü oldu
10:58
Philip Morris Makedonya Genel Müdürü Görevine Atandı Philip Morris Türkiye Kurumsal İlişkiler Müdürü Emre Kozlu Makedonya Genel Müdürü oldu.
10:53
Akçansa'nın Hazır Beton-Agrega, Atama Türkiye'nin lider çimento ve hazır beton üreticisi Akçansa'nın Hazır Beton ve Agrega fonksiyonundan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özgür Bek oldu.
11:46
Philsa, Ödülleri Kaptı Philsa, tütün sektöründe en fazla ihracat yapan üç firmadan biri olarak Türkiye'nin İhracat Şampiyonları arasındaki yerini aldı.
22:19
Torbalı Rekorları Alt Üst Etti 1 ay önce Türkiye’nin en çok vergi ödeyen 100 firması arasına 2 firma sokmanın gururunu yaşayan Torbalı ilçesinde, şimdi de İzmir’in en büyük 100 firması arasına 13 firma girdi.
Torbalı Rekorları Alt Üst Etti
12:38
Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması İSO'nun araştırmasına göre TÜPRAŞ, 2013'de 39 milyar 729 milyon 407 bin 44 liralık net üretimden satışla birinci olurken, Tüpraş'ı 9 milyar 714 milyon 212 bin 513 liralık net üretimden satışla Ford Otomotiv Sanayi AŞ izledi 2012 yılında en karlı firmalar arasında 12. sırada bulunan Elektrik Üretim AŞ, 2013'te 2 milyar 569 milyon 102 bin liralık karıyla birinci sırada yer aldı Türkiye’nin en büyük şirketi TÜPRAŞ, üretimden satışlardaki liderliğini ihracatta da koruyarak, toplam 4 milyar 118
09:37
İzmir'in En Büyük 100 Firması Arasında Torbalı'dan 13 Tane Var Bir ay önce Türkiye’de en çok vergi ödeyen 100 firma arasına, İzmir'in Torbalı ilçesinden iki firma girmişti.
İzmir'in En Büyük 100 Firması Arasında Torbalı'dan 13 Tane Var
10:56
İzmir'in 100 Büyük Firması Açıklandı, Tüpraş Yine İlk Sırada Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO), 2013 yılında üretimden satışlara göre belirlediği İzmir'in 100 büyük firmasını açıkladı.
İzmir'in 100 Büyük Firması Açıklandı, Tüpraş Yine İlk Sırada
23:28
Ege'nin 100 Büyük Sanayi Kuruluşu 2013 yılı üretimden satışlara göre Ege Bölgesi Sanayi Odası'nın 100 büyük sanayi kuruluşu değerlendirmesi Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar tarafından düzenlenen basın toplantısıyla açıklandı.
Ege'nin 100 Büyük Sanayi Kuruluşu
19:58
Ege'nin 100 Büyük Firması Açıklandı Ege Bölgesi Sanayi Odası, 2013 yılı üretimden satışlarına göre 30 milyon lira barajını geçen sanayi kuruluşlarının listesini açıkladı EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Yorgancılar: "Kötü bir tablo yok. Büyüme oranları AB'ye göre göre başarılı. AB'nin sıfır büyüdüğü bir ortamda başarılı bir büyüme olduğunu.
15:08
"İzmir'e Yatırım Yapmak İstiyoruz, Ama Teşvik Sıkıntısı Var" Sabancı Holding Perakende ve Sigorta Grup Başkanı Haluk Dinçer, İzmir'de Teşvik Yasası'ndan kaynaklanan bazı sıkıntılar olduğunu söyledi.
11:13
Tütün İhracatçılarının Hedefi 1 Milyar Dolar Ege Tütün İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Mahmut Özgener tekrar seçildi.
Tütün İhracatçılarının Hedefi 1 Milyar Dolar
18:46
Tütün İhracatçıları 'Mahmut Özgener ile Devam' Dedi Ege Tütün İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Mahmut Özgener tekrar seçildi.
Tütün İhracatçıları 'Mahmut Özgener ile Devam' Dedi
09:33
Küresel Piyasalar Fed ve Bilanço Desteği ile Pozitif Küresel piyasalar Fed ve bilanço desteği ile pozitif bir seyir izliyor.
Küresel Piyasalar Fed ve Bilanço Desteği ile Pozitif
14:16
Philip Morris Hollanda'daki Fabrikasını Kapatıyor Philip Morris'e ait sigara fabrikasında ekim ayından itibaren üretime son verilmesinin planlandığı bildirildi.
12:01
Sam Amca' Almanya'dan Memnun Almanya'da yatırım yapan Amerikan şirketleri hızla büyüyor.
Sam Amca' Almanya'dan Memnun
16:03
Türkiye'nin En İtibarlı Üç Firması Koç, Sabancı ve Arçelik Türkiye İtibar Endeksi'nin 2011, 2012 ve 2013 yılı araştırmalarında, üç yıl üst üste araştırmanın radarına giren kurum ve markalara da TİE Başarı Belgeleri verildi.
14:15
Türkiye'nin En İtibarlı Markaları Belirlendi Türkiye'nin en itibarlı üç firması Koç Holding, Sabancı Holding ve Arçelik oldu.
Türkiye'nin En İtibarlı Markaları Belirlendi
17:07
Philip Morris/Sabancı'da Bayrak Değişimi Philip Morris / Sabancı'nın yeni Genel Müdürü ise son olarak PMI Portekiz Genel Müdürlüğü görevini yürütmüş olan Enrique Jimenez oldu.
19:39
Reklamların Sigara İçen Kovboyu Hayatını Kaybetti Marlboro reklamlarıyla meşhur olan ve 'sigara içen kovboy' olarak bilinen oyuncu Eric Lawson, 72 yaşında kronik akciğer ve solunum yetmezliği hastalığından öldü.
Reklamların Sigara İçen Kovboyu Hayatını Kaybetti
17:47
Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı Ebso Başarılı Sanayi Kuruluşları Ödül Töreni'nde Yolsuzluk... Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı, törende yaptığı konuşmada, bir ülkenin gücünün ekonomik performansıyla ölçüldüğünü, Türkiye'nin dış ticaret hacmi 389 milyar dolar olduğunu belirterek, bunun fark edildiğini ifade etti.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı Ebso Başarılı Sanayi Kuruluşları Ödül Töreni'nde Yolsuzluk...
17:36
Bakan Yazıcı'ya Kutusuyla Ayakkabı Hediye Edildi Ege Bölgesi Sanayi Odası'nın Geleneksel Başarılı Sanayi Kuruluşları ödül törenine katılan Gümrük Bakanı Hayati Yazıcı'ya, kutusuyla ayakkabı hediye edildi.
Bakan Yazıcı'ya Kutusuyla Ayakkabı Hediye Edildi
16:14
Bakan Yazıcı'dan Operasyonlara Camcı Benzetmesi Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, İstanbul’da yapılan yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrasındaki gelişmeler için kaygılanmanın yersiz olduğunu belirterek; “Suç işleyen varsa işlenen suç hiçbir zaman gizli kalmaz. Üzeri de örtülmez. Onu ayıklamak ayrı bir şeydir.
Bakan Yazıcı'dan Operasyonlara Camcı Benzetmesi
16:41
Philip Morris Türkiye'de Üst Düzey Bir Atama Daha Pelin Erkıralp Philip Morris Türkiye Pazarlama Direktörlüğü görevine atandı.
Philip Morris Türkiye'de Üst Düzey Bir Atama Daha
08:04
Philip Morris Türkiye'de Üst Düzey Bir Atama Daha Yapıldı Pelin Erkıralp, Unilever ve Citibank'ın pazarlama bölümlerindeki 13 yıllık deneyimlerinin ardından, 2009 yılında Philip Morris Türkiye ailesine katıldı.
Philip Morris Türkiye'de Üst Düzey Bir Atama Daha Yapıldı
16:41
Philip Morris'te Önemli Atama Philip Morris Türkiye Pazarlama ve Satış Direktörü İlker Kaytancı Kuzey Rusya Bölge Başkan Yardımcısı oldu
Philip Morris'te Önemli Atama
12:21
Çayeli Bakır İşletmeleri'nin İletişim Ortağı Communication Partner Oldu Çayeli Bakır İşletmeleri, bundan böyle tüm iletişim çalışmalarını Communication Partner işbirliği ile yürütecek.
14:25
500 Büyük Şirketin 58'i Ege'den İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2012 listesine, Ege Bölgesi'nden 58 şirket girdi.
500 Büyük Şirketin 58'i Ege'den
13:21
İso'nun "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" Araştırması İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan: "Sanayi kesiminin korunmasının önemli bir faktörü de finansal istikrardır. Finansal istikrarın bozulması halinde sanayi kesimi 2012 yılında olduğu gibi 2013 yılında da esas faaliyetleri bazında yeterli ölçüde genişleyemeyecektir" "Yılın geri kalan döneminde döviz kurları ve faizlerin sanayiciler için makul olacak dengelerde oluşmasına çaba gösterilmelidir. Ayrıca iç talepte kademeli toparlanma korunarak sanayicilerin faaliyet karlarına
İso'nun 'Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu' Araştırması
11:57
Samsung Electronics'te Atama Can Emci, Samsung Electronics Türkiye Kurumsal Pazarlama Direktörü pozisyonuna getirildi.
Samsung Electronics'te Atama
13:16
Ebso, Ege'nin 100 Büyük Sanayi Kuruluşunu Açıkladı Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) 2012 yılı üretimden satışlara göre üyesi olan 100 büyük sanayi kuruluşunu açıkladı.
Ebso, Ege'nin 100 Büyük Sanayi Kuruluşunu Açıkladı
12:18
İzmir'in 100 Büyük Firmasında,Tüpraş İlk Sırada Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO), 2012 yılında üretimden satışlara göre belirlediği İzmir'in 100 büyük firmasını açıkladı.
İzmir'in 100 Büyük Firmasında,Tüpraş İlk Sırada
11:58
EBSO'nun 100 Büyük Sanayi Kuruluşu Belli Oldu Üretimden satışlarına göre Ege Bölgesi'nin 100 büyük sanayi kuruluşu listesinde Tüpraş ve Petkim ilk iki sırada yer aldı.
EBSO'nun 100 Büyük Sanayi Kuruluşu Belli Oldu
16:01
Temuçin Tüzecan, Bersay'da Bersay İletişim Grubu "İş'in ehli" kadrosunu daha da güçlendiriyor
Temuçin Tüzecan, Bersay'da
14:23
İzmir'in Vergi Rekortmenleri Lucien Arkas 5,1 milyon liralık tahakkuk ile yine vergi rekortmeni olurken, kurumlar vergisi listesinde Philsa Philip Morris 164 milyon 560 bin liralık tahakkukla ilk sırada yer aldı.
13:34
Kurumlar Vergisi Rekortmenleri(3/son): Listeye Enerji Sektöründen 17 Firma Girdi Kurumlar vergisi rekortmenleri listesine bankacılık sektörünün ardından enerji sektörü damga vurdu Kurumlar vergisi rekortmenleri listesine bankacılık sektörünün ardından enerji sektörü damga vurdu.2012 yılı kurumlar vergisi ilk 100 rekortmen...
10:03
Carrefoursa'da Direksiyon Sabancı'da Sabancı Holding Ceo'su Zafer Kurtul: "Amacımız Carrefoursa'nın da Diğer Sabancı şirketleri gibi çok başarılı olmasını sağlamak"
Carrefoursa'da Direksiyon Sabancı'da
11:05
2012 Yılın Filo Yöneticisi Ödülleri Sahiplerini Buldu Dünyanın lider filo kiralama şirketi LeasePlan ve Ekonomist dergisinin düzenlediği "Yılın Filo Yöneticisi Ödülleri" sahiplerini buldu.
2012 Yılın Filo Yöneticisi Ödülleri Sahiplerini Buldu
17:29
2012 Yılın Filo Yöneticisi Ödülleri Sahiplerini Buldu Dünyanın lider filo kiralama şirketi LeasePlan ve Ekonomist dergisinin düzenlediği ?Yılın Filo Yöneticisi Ödülleri? sahiplerini buldu. Ekonomist Yılın Filo Yönetici Ödülü'nü Coca-Cola İçecek kazandı. Michelin'in desteğiyle verilen Güvenli Filo Ödülü'nü Abbott alırken, Peugeot Yeşil Filo Ödülü TNT Express'in oldu. Bu yıl ilk kez verilen LeasePlan KOBİ Filo Yöneticisi Ödülü Kalpakçıoğlu Gıda'ya, Jüri Özel Ödülü ise Orman Genel Müdürlüğü'ne verildi.
2012 Yılın Filo Yöneticisi Ödülleri Sahiplerini Buldu
12:50
Torbalı'da 20 Ton Kaçak Mazot Ele Geçirildi İzmir İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin, Torbalı ilçesinde gerçekleştirdiği operasyonda 20 ton kaçak mazot ele geçirildi.
Torbalı'da 20 Ton Kaçak Mazot Ele Geçirildi
22:00
AB Lobicilerin Kıskacında Brüksel'de AB politikalarını etkilemek için binlerce lobici kulis yapmaya çalışıyor.
AB Lobicilerin Kıskacında
15:32
Eğitime Farklı Bir Bakış Açısı IBS Ocak ayında yine birbirinden değerli eğitim programları ile farklılık yaratıyor.
Eğitime Farklı Bir Bakış Açısı
13:49
Lenovo'dan Golf Club'da CIO Buluşması Lenovo, bilgisayar pazarına sunduğu en yenilikçi ürünü olan "ThinkCentre M92p Tiny" modelini Destek Bilgisayar ile birlikte iş ortaklarına tanıttı.
Lenovo'dan Golf Club'da CIO Buluşması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 08:22:40. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA PHİLİP MORRİS HABERLERİ
[Hata Bildir]