00:1700
SON DAKİKA PINAR ALTUĞ HABERLERİ

Son Dakika Pınar Altuğ Haberleri


PINAR ALTUĞ

... Devamı

   

  Kamera Erhan Tekten İstanbul Dha

  Kamera Erhan Tekten İstanbul Dha

  Levent Camii'nde ikindi vakti kılınan cenaze namazına, Muttalip Gül ve Şennur Gül'ün oğulları Koray Gül, kızları Pınar Ramsay, damatları Hamish Ramsay, Harp Akademileri Komutanı Orgeneral Yalçın Ataman, oyuncu Pınar Altuğ ve eşi Yağmur Atacan ile çiftin yakınları ve dostları katıldı. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Trafik Kazasında Ölen Albay ve Eşi Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Trafik Kazasında Ölen Albay ve Eşi Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Antalya'nın Demre ilçesinde el ele yürüyüş yaparken bir cipin çarpması sonucu hayatını kaybeden emekli Albay Muttalip Gül ve eşi son yolculuğuna uğurlandı. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Mavi Yolculuğa Çıkan Pınar Altuğ, Fethiye'de Mola Verdi

  Mavi Yolculuğa Çıkan Pınar Altuğ, Fethiye'de Mola Verdi

  Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile birlikte çıktığı mavi yolculukta Fethiye'de mola verdi. (28 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Snoopy'nin Hediye Kulübesi Cevahir AVM'de

  Snoopy'nin Hediye Kulübesi Cevahir AVM'de

  Cevahir Alışveriş Merkezi, Snoopy ile Moda Günleri süresince, "Snoopy'nin Hediye Kulübesi" ile ziyaretçilerini mutlu edecek. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Snoopy ile Selfie!

  "'Snoopy ile Moda Günleri" süresince özel tasarım Snoopy evleri ve ikonik Snoopy heykelleri AVM koridorlarını süslüyor. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Pınar Altuğ ile Obeziteye Karşı Hareket Zamanı

  Pınar Altuğ Atacan ve kampanyaya destek veren beslenme ve diyet uzmanı Yelda Kahvecioğlu, 8 Haziran Pazar günü Caddebostan'da katılımcılarla buluştu. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Pınar Altuğ İle Obeziteye Karşı Hareket Zamanı

  Yelda Kahvecioğlu obeziteyle mücadelede nasıl beslenmek gerektiğini anlatırken, Pınar Altuğ Atacan yeterli su tüketimi konusunda ipuçları paylaştı. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Cevahir'in Minik Ziyaretçileri Snoopy'lerini Tasarladı!

  Cevahir'in Minik Ziyaretçileri Snoopy'lerini Tasarladı!

  Cevahir Alışveriş Merkezi, Istanbul Shopping Fest kapsamında düzenlediği "Snoopy ile Moda Günleri"nde minik ziyaretçilerini unutmadı. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Popupfeast İle Tasarım Sokakta!

  Bu yıl ikincisi düzenlenen "Nişantaşı PopUpFeast Designers Shopping Festival" sonunda elde edilen gelir ile Şişli Meslek Yüksek Okulu Tasarım bölümünde okuyan 3 tasarımcı adayı burs kazanacak. (07 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Popupfeast İle Tasarım Sokakta!

  Bu yıl ikincisi düzenlenen "Nişantaşı PopUpFeast Designers Shopping Festival" sonunda elde edilen gelir ile Şişli Meslek Yüksek Okulu Tasarım bölümünde okuyan 3 genç tasarımcı adayı burs kazanacak. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  Snoopy ile Moda Günleri Cevahir Avm'de

  "Snoppy ile Moda Günleri" süresince ziyaretçilerine moda dolu renkli bir festival ortamı sunarken; Hayat Paylaşım derneği işbirliği ile anlamlı bir sosyal sorumluluk kampanyasına da imza atıyor. (29 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Justin Timberlake Soma'yı Unutmadı

  Justin Timberlake Soma'yı Unutmadı

  Justin Timberlake, Avea sponsorluğunda, BKM ve Map organizasyonu ile 20/20 Experience Turnesinin 64. konserini İstanbul'da verdi. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 00:17:03. #1.11#