13:1300
SON DAKİKA POLİS HABERLERİ

Son Dakika Polis Haberleri

  Beyoğlu'nda 'Yunus' Ekibi Kaza Yaptı: 1 Polis Yaralı

  Beyoğlu'nda "Yunus" Ekibi Kaza Yaptı: 1 Polis Yaralı

  Beyoğlu Sütlüce İmrahor Caddesi'ndeki kaza saat 09.00 sıralarında meydana geldi. (Bugün 12:52)

   

  Veli Saçılık'ın Burdur Cezaevi'nde Kolunun Kopması

  Burdur Cezaevi'ne 2000 yılında yapılan müdahale sonucu ortaya çıkan zararın, o dönem cezaevinde bulunan tutuklu ve hükümlülerden tazmin edilmesine yönelik davanın 76'ıncı duruşması yapıldı Müdahale sırasında cezaevine giren dozer ile duvar arasında kalması sonucu kolu kopan Veli Saçılık da katıldığı duruşma, 9 Aralık'a ertelendi. (Bugün 12:49)

   

  Netice'nin Kuma İntiharında Karar Çıkmamasına Tepki

  Netice'nin Kuma İntiharında Karar Çıkmamasına Tepki

  Erzurum'da üzerine kuma getirildiği için intihar eden Netice Barçın'ın ölümü ile ilgili olarak savcının yaklaşık 5 ay önce mütalaa vermesine karşın karar çıkmaması baba Necati Kayık'ın tepkisine neden oldu. (Bugün 12:47)

   

  Başkale'de Kura Çekimi

  Başkale ilçesinde Çalışma ve İş Kurumu aracılığıyla okullara alınacak 90 kişilik hizmetli kadrosu, işe başvuran 345 kişi arasında çekilen kurayla belirlendi. (Bugün 12:46)

   

  Kızıl Şahin Bakıcısını "Terk Etmedi"

  Erzurum'da yaralı olarak bulunan kızıl şahin, bırakıldığı doğal yaşam alanında tüm uğraşlara rağmen tedavisini gerçekleştiren görevlilerden ayrılmadı. (Bugün 12:45)

   

  Hindistan'da Öğretmen, Anaokul Öğrencisini Köpekle Aynı Kafese Kapattı

  Hindistan’ın Kerala eyaletinde bir öğretmenin, sınıfta köpekler hakkında konuşan anaokul öğrencisini ceza olarak köpekle aynı kafese kapattığı bildirildi. (Bugün 12:45)

   

  Aydın'da Mide Bulandıran Tecavüz İddiası

  Aydın'da Mide Bulandıran Tecavüz İddiası

  Aydın'da okula gitmeyen kız çocuğu 15 yaşındaki Ö.B.'nin bir arkadaşına, 3 yıldır öz ağabeyi 17 yaşındaki K.B.'nin ve bir kez de dedesi 60 yaşındaki A.B.'nin tecavüzüne uğradığını anlatması üzerine polis harekete geçti. (Bugün 12:43)

   

  Çadırda Dehşet!

  Çadırda Dehşet!

  Bingöl’de küçükbaş hayvan otlatmaya giden çobanlar, gece kaldıkları çadırda piknik tüpünden sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi. (Bugün 12:42)

   

  Edirne'de Bir Kişi, 8 Yıl Birlikte Yaşadığı Kadını Öldürdü

  Edirne'de Bir Kişi, 8 Yıl Birlikte Yaşadığı Kadını Öldürdü

  Edirne'nin İpsala İlçesi'nde 25 yaşındaki M.I., 8 yıl birlikte yaşadığı Seliha Tokat'ı pompalı tüfekle vurarak öldürdü. (Bugün 12:42)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.09.2014 13:13:10. #1.12#