18:2400
SON DAKİKA POLİS HABERLERİ

Son Dakika Polis Haberleri

  CHP'nin Afişi, Mahkeme Kararıyla Kaldırıldı

  CHP'nin Afişi, Mahkeme Kararıyla Kaldırıldı

  CHP Sakarya il binasının tabelasının üzerine asılan, '17-25 Aralık Haftası Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası Olsun' yazılı pankart, Sakarya Cumhuriyet Savcılığı tarafından mahkemeye yapılan başvuru sonrasında kaldırıldı. (Bugün 18:09)

   

  Dedaş Ekibine Engel Olan Gruba Müdahale Edildi

  Diyarbakır'ın Hani ilçesinde DEDAŞ'ın kaçak elektrik kontrolü yapan görevlilerini engellemeye çalışan gruba, güvenlik güçleri müdahale etti. (Bugün 18:08)

   

  Uşak'ta Uyuşturucu Oprasyonu

  Banaz'da durdurulan saman yüklü tırda 156 kilo esrar ele geçirildi. (Bugün 18:06)

   

  Mısır'da Darbe Karşıtlarının Yargılanması

  "Asyut'ta kiliselere saldırmak" suçlamasıyla yargılanan 41 kişiye 1 ila 15 yıl arasında değişen hapis cezası verildi, 60 kişinin ise beraatine hükmedildi. (Bugün 18:02)

   

  Çorum'daki Silahlı Yağma İddiası

  Yabancı uyruklu bir ailenin evinden 50 bin dolar ve bazı elektronik eşyaları silah zoruyla gasbettikleri iddiasıyla haklarında 105 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan 5'i Irak vatandaşı 6 tutuklu sanığın yargılanmalarına başlandı. (Bugün 17:57)

   

  Niğde'de "Paralel Yapı" Protestosu

  Niğde'de, İstanbul merkezli yapılan "paralel yapı" operasyonu kapsamında gerçekleştirilen gözaltılar protesto edildi. (Bugün 17:50)

   

  Ferizli Kaymakamlığı'nda Silahlı Saldırı: 1 Ölü, 3 Yaralı

  Ferizli Kaymakamlığı'nda Silahlı Saldırı: 1 Ölü, 3 Yaralı

  Sakarya'da kaymakamlıkta silahlı saldırı: 1 ölü, 3 yaralı- Ferizli Kaymakamlığında emekli polisin tabancayla vurduğu kişi öldü, kurşunların isabet ettiği kayınvalide ve geliniyle 1 kişi yaralandı Ferizli Kaymakamlığında emekli polis tarafından tabancayla vurulan kişi öldü, kurşunların isabet ettiği kayınvalide ve geliniyle 1 kişi yaralandı. (Bugün 17:50)

   

  Demirtaş: Akp, Işid ve Boko Haram Kadar İslamiyet'e Zarar Verdi

  Demirtaş: Akp, Işid ve Boko Haram Kadar İslamiyet'e Zarar Verdi

  Hdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, AK Parti'nin IŞİD ve Boko Haram kadar İslamiyet'e zarar verdiğini ileri sürerek, "İŞİD ve Boko Haram, ne kadar İslamiyet'e zarar verdiyse, AKP iktidarı da İslamiyet'e 12 yılda bu kadar zarar verdi" dedi. (Bugün 17:43)

   

  Polis, Kapkaçcıları Kısa Sürede Yakaladı

  Polis, Kapkaçcıları Kısa Sürede Yakaladı

  Aydın'da uzun süre takip ettikleri 64 yaşındaki Mehmet Çopur'un çantasını alan iki kapkaççı, MOBESE kamerası sayesinde belirlenip, polis tarafından kovalamaca sonucu yakalandı. (Bugün 17:41)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 18:24:45. #1.12#