SON DAKİKA POSOF HABERLERİ

Son Dakika Posof Haberleri

10:19
Posof Kaymakamına Ziyaretler Devam Ediyor Ardahan’ın Posof ilçesine atanan Kaymakam Ufuk Özen Alibeyoğlu’nun ziyaretçileri eksik olmuyor.
Posof Kaymakamına Ziyaretler Devam Ediyor
10:37
Belediye Başkanı Faruk Köksoy, İstanbul'da Yapılan Emitt Fuarı Dolayısıyla Teşekkür Mesajı Yayınladı 22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında TÜYAP’ta 19. kez düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, 71 ülke ve 4.500’ü aşkın kurum, kuruluş ve beldenin katılımıyla perdelerini açtı.
Belediye Başkanı Faruk Köksoy, İstanbul'da Yapılan Emitt Fuarı Dolayısıyla Teşekkür Mesajı Yayınladı
16:53
Dap Heyetinden İlçe ve İlçelere Çıkarma Yaptı Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı heyeti, kuruma bağlı il ve ilçelere tespit ve tedavi amaçlı gezilerine devam ediyor.
Dap Heyetinden İlçe ve İlçelere Çıkarma Yaptı
11:58
Gürcistan'da Hıristiyanlar, Buz Gibi Suya Girerek Günah Çıkardı Gürcistan'ın Ahıska bölgesindeki Hıristiyanlar, Posof Nehrine girerek buz gibi havaya aldırmadan günah çıkarma töreni düzenledi.
Gürcistan'da Hıristiyanlar, Buz Gibi Suya Girerek Günah Çıkardı
11:33
Buz Gibi Suda Günah Çıkarma Merasimi Gürcistan'daki Hristiyanlar, buz gibi suya girerek günahlarından temizlendiklerine inanıyor.
Buz Gibi Suda Günah Çıkarma Merasimi
11:02
Iğdır ve Posof'ta Bahar Havası Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan Ardahan'ın Posof ilçesi ve Iğdır'da bahardan kalma günler yaşanıyor.
Iğdır ve Posof'ta Bahar Havası
10:03
Doğu'da Kışın Diğer Yüzü Doğu Anadolu Bölgesindeki bir çok ilde kar yağışı ve soğuk hava etkili olurken Iğdır ve Ardahan'ın Posof ilçesinde bahardan kalma günler yaşanıyor.
Doğu'da Kışın Diğer Yüzü
13:38
Yurtta Kış Erzurum, Ağrı, Kars ve Ardahan'da bin 104 köy ve mahalle yolu ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
08:55
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
18:46
Ardahan Göle Kaymakamı 4 Saat Mahsur Kaldı Ardahan'da gün boyu etkili olan tipi nedeniyle Göle, Çıldır, Posof ile Artvin'in Şavşat ilçesi arasında karayolunda ulaşım durdu.
Ardahan Göle Kaymakamı 4 Saat Mahsur Kaldı
18:23
Tipi ve Çığ Yüzünden Erzurum'da Ulaşım Durdu (7) Göle KAYMAKAMI 4 SAAT MAHSUR KALDI Ardahan'da gün boyu etkili olan tipi nedeniyle Göle, Çıldır, Posof ile Artvin'in Şavşat ilçesi arasında karayolunda ulaşım durdu.
Tipi ve Çığ Yüzünden Erzurum'da Ulaşım Durdu (7)
16:52
Tipi Nedeniyle Ardahan'da Ulaşım Durdu Ardahan-Posof, Ardahan-Göle, Ardahan-Şavşat ve Ardahan-Kars karayolu, etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle öğle saatlerinde ulaşıma kapandı.
Tipi Nedeniyle Ardahan'da Ulaşım Durdu
16:51
Ardahan'da Eğitime Kar Engeli Ardahan'da merkeze bağlı köylerdeki okullarda eğitime bir gün ara verildi.
16:40
Yurtta Kış Kars ve Ardahan'da etkili olan tipi, vatandaşlara zor anlar yaşattı.
10:02
Ardahan-Posof Kara Yolu Ulaşıma Kapandı Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Ardahan-Posof kara yolu sabah saatlerinde ulaşıma kapandı.
10:49
Sarıkamış'ta Bir Gölge: "Kurt" Sarıkamış Allahuekber Dağları Milli Parkı'nda KuzeyDoğa Derneği ile bir belgesel kanalının yaptığı araştırmayla "Sarıkamış'ta bir gölge: Kurt" adlı çalışma tamamlanarak gösterime hazır hale getirildi.
10:44
Ardahan'da Yol Genişletme Çalışması Ardahan'da İl Özel İdaresi tarafından köy yollarında genişletme çalışması başlatıldı.
10:27
Ardahan'da Yol Genişletme Çalışması Ardahan'da İl Özel İdaresi, köy yollarında genişletme çalışması başlattı.
Ardahan'da Yol Genişletme Çalışması
18:09
Ardahan'da Karla Mücadele Ardahan'da karla mücadele çalışması Ardahan'da karla mücadele çalışması sürüyor.
Ardahan'da Karla Mücadele
11:45
Türkgözü Gümrük Kapısı'nda Kaçak Cep Telefonu Operasyonu Türkgözü Gümrük Kapısı'nda gerçekleştirilen operasyonda 12 bin 484 adet kaçak cep telefonu ve çok sayıda aksesuar ele geçirildi.
11:14
Gümrük Ekipleri 12 Bin 484 Adet Kaçak Cep Telefonu Ele Geçirdi Türkgözü Gümrük Kapısında gerçekleştirilen operasyonda 4 milyon 220 bin TL değerinde yeni model 12 bin 484 adet kaçak cep telefonu ve çok sayıda aksesuar ele geçirildi.
Gümrük Ekipleri 12 Bin 484 Adet Kaçak Cep Telefonu Ele Geçirdi
19:04
Doğalgaz Akışında Yüzde 10 Artış Vali Deniz, BOTAŞ Doğalgaz Tesisleri'ni inceledi Ardahan'ın Hanak ilçesindeki BOTAŞ Doğalgaz Tesisleri'nde bir önceki yıla oranla gaz akışının yüzde 10 arttığı bildirildi.
Doğalgaz Akışında Yüzde 10 Artış
18:57
Posof?ta Kar Hayatı Olumsuz Etkiledi Ardahan'ın Posof ilçesinde öğleden sonra başlayan kar yağışı hayatı etkiledi.
Posof?ta Kar Hayatı Olumsuz Etkiledi
17:32
Vali Deniz, Botaş Doğalgaz Tesisleri'ni İnceledi Ardahan'ın Hanak ilçesindeki BOTAŞ Doğalgaz Tesisleri'nde bir önceki yıla oranla gaz akışının yüzde 10 arttığı bildirildi.
Vali Deniz, Botaş Doğalgaz Tesisleri'ni İnceledi
16:24
Posof'ta Kar Hayatı Etkiledi Ardahan'ın Posof ilçesinde öğleden sonra başlayan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Posof'ta Kar Hayatı Etkiledi
15:28
Azeriler 540 Km, Gürcüler 207 Km Demiryolunu Bitirdi Biz 79 Km'yi Bitiremedik' Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kars İl Başkanı Yaver Özcan 2008'de 'asrın projesi' diye lanse edilen ve 2015'te bitirilmesi öngörülen Bakü-Tiflis-Kars (BTK) demiryolunun siyasi rant sağlama amacı nedeniyle bilinçli olarak tamamlanmadığını iddia etti.
Azeriler 540 Km, Gürcüler 207 Km Demiryolunu Bitirdi Biz 79 Km'yi Bitiremedik'
14:38
Posof Zemheri Temizliği Ardahan'ın Posof İlçesi'nde hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi yüzünden cadde ve sokakları itfaiye su ile yıkandı.
Posof Zemheri Temizliği
17:10
Valinin Ayakkabıları 'Çamur Olmasın' Diye Yerlere Tahta Serildi Ardahan'ın Posof ilçesinde yapımı devam eden okul ve yurt inşaatlarında incelemelerde bulunan Ardahan Valisi Ahmet Deniz, "Böyle isçilik olur mu, nerede müteahhit." dedi.
Valinin Ayakkabıları 'Çamur Olmasın' Diye Yerlere Tahta Serildi
09:02
Ardahan Valisi Deniz, Posof'ta İncelemelerde Bulundu Ardahan Valisi Ahmet Deniz, Posof ilçesinde çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulundu.
Ardahan Valisi Deniz, Posof'ta İncelemelerde Bulundu
16:00
Kardeş Belediye Posof'tan Başkan Çoban'a Ziyaret Ardahan’ın Posof Kaymakamı Ufuk Özen ile Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı makamında ziyaret etti.
Kardeş Belediye Posof'tan Başkan Çoban'a Ziyaret
12:36
Ardahan'da Kar Yağışı Ardahan'da yüksek kesimlerde kar yağışı etkili oluyor.
10:18
Kar Yağışı Etkili Oldu Ardahan'da kar yağışı etkili oldu.
Kar Yağışı Etkili Oldu
10:16
Ardahan'da Aç Kalan Kurtlar Şehir Merkezine İndi Ardahan'ın Posof ilçesinde yiyecek bulmakta zorlanan kurtlar, şehir merkezine kadar indi.
Ardahan'da Aç Kalan Kurtlar Şehir Merkezine İndi
09:50
İlçe Merkezine İnen Kurt MOBESE'ye Takıldı Ardahan'ın Posof ilçesinde cadde ve sokaklarda dolaşarak yiyecek arayan kurt, MOBESE kamerası tarafından görüntülendi.
İlçe Merkezine İnen Kurt MOBESE'ye Takıldı
08:50
Posof'ta İlçe Merkezine İnen Kurt Mobese'ye Takıldı Ardahan’ın Posof ilçesinde aç kalan bir kurt şehre indi.
Posof'ta İlçe Merkezine İnen Kurt Mobese'ye Takıldı
11:04
Doğu'da Kar Yağışı Kar yağışının etkili olduğu Doğu Anadolu Bölgesinde, gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 5 dereceyle Ardahan'da ölçüldü.
Doğu'da Kar Yağışı
10:58
Doğu'da Kar Yağışı Kar yağışın etkili olduğu Doğu Anadolu Bölgesinde, gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 5 dereceyle Ardahan'da ölçüldü.
08:29
Öğretmenler Günü'nde Emekli Öğretmenlere Yemek Verildi Posof’ta Halitpaşa Yatılı İlköğretim Bölge Okulu konferans salonun da düzenlenen program Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.
Öğretmenler Günü'nde Emekli Öğretmenlere Yemek Verildi
15:22
Posof'ta Kar Yağışı Etkili Oldu Ardahan’ın Posof ilçesinde kar yağışı etkili oldu.
Posof'ta Kar Yağışı Etkili Oldu
10:31
Posof İlçe Başkanı Songül Öner Güven Yeniledi AK Parti Posof ilçe teşkilatının beşinci olağan kongresi Posof Belediyesi düğün salonunda yapıldı.
Posof İlçe Başkanı Songül Öner Güven Yeniledi
09:06
Posof'un Yüksek Kesimlerinde Kar Ardahan’ın Posof ilçesinde yüksek kesimlere yağan kar, yeşil çimenlerle kucaklaşınca ortaya seyre doyulmayan güzellikler çıktı.
Posof'un Yüksek Kesimlerinde Kar
10:34
Elektrik İçin Acele Kamulaştırma Kararları Türkiye Elektrik İletim AŞ Genel Müdürlüğünün elektrik iletim hattı projeleri için acele kamulaştırma kararı verildi.
09:09
Posof Müftülüğü Aşure Dağıttı Posof İlçe Müftülüğü cemaate aşure dağıttı.
Posof Müftülüğü Aşure Dağıttı
12:41
Posof'ta Kar Yaşamı Durdurdu Ardahan'ın Posof İlçesi'nde 2 gündür etkili olan kar yağışı, yaşamı olumsuz yönde etkiledi, ulaşımda aksamalara neden oldu.
Posof'ta Kar Yaşamı Durdurdu
16:46
Ardahan'da Kar Yağışı Ardahan şehir merkezine öğle saatlerinde kar yağdı.
Ardahan'da Kar Yağışı
17:18
Ardahan'da Buzlanma Ardahan'da meydana gelen buzlanma nedeniyle son 2 günde, 22 aracın yoldan çıktığı bildirildi.
Ardahan'da Buzlanma
13:10
Doğu'da Kar Soğukları Doğu Anadolu Bölgesindeki birçok merkezde kar yağışı aralıklarla etkili olurken, en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 7 dereceyle Kars'ta ölçüldü.
Doğu'da Kar Soğukları
11:05
Doğu'da Kar Yağışı Kar yağışı Ardahan, Kars ve Ağrı'da yaşamı olumsuz etkiledi.
Doğu'da Kar Yağışı
17:02
Ardahan'da Kar Yağışı Ardahan'da etkili olan kar yağışı kenti beyaza bürüdü.
Ardahan'da Kar Yağışı
09:37
Vali Deniz, Yangın Yerinde Ardahan Valisi Ahmet Deniz, Posof ilçesine bağlı Yeniköy köyünde meydana gelen yangın olayına ilişkin açıklamada bulundu.
Vali Deniz, Yangın Yerinde
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 14:08:17. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA POSOF HABERLERİ
[Hata Bildir]