SON DAKİKA PÜLÜMÜR HABERLERİ

Son Dakika Pülümür Haberleri

12:40
Savcı Ceza İstedi, Hakim Beraat Verdi, Başsavcı İtiraz Etti Tunceli’nin Pülümür ilçesinde TKP/ML TİKKO’nun Kurucusu İbrahim Kaypakkaya’nın ölüm yıl dönümünde örgüt propagandası yaptıkları iddiasıyla 1’i çocuk 6 kişi hakkında açılan davada, savcı ceza istedi, Pülümür Asliye Ceza Mahkemesi sanıkların beraatına karar verdi.
Savcı Ceza İstedi, Hakim Beraat Verdi, Başsavcı İtiraz Etti
16:27
Tunceli'de 130 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Tunceli’de bugün başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle il genelinde 130 köy yolu ulaşıma kapandı.
Tunceli'de 130 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
12:07
Yeni Atanan İl Emniyet Müdürü Göreve Başladı Son yayınlanan İçişleri Bakanlığı Kararnamesi ile Bilecik’e atanan İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş görevine başladı.
Yeni Atanan İl Emniyet Müdürü Göreve Başladı
14:43
Nesli Tüakenmekte Olan Su Samuru Munzur'da Görüntülendi Dünyada nesli hızla tükenen ve koruma altına alınan hayvan türleri arasında bulunan su samuru Tunceli'de bir çevre aktivisti tarafından görüntülendi.
Nesli Tüakenmekte Olan Su Samuru Munzur'da Görüntülendi
14:20
Tunceli Nesilleri Tükenmekte Olan Su Samuru Munzur'da Görüntülendi Dünyada nesilleri hızla tükenen ve koruma altına alınan hayvan türleri arasında bulunan su samuru Tunceli'de bir çevre aktivisti tarafından görüntülendi.
Tunceli Nesilleri Tükenmekte Olan Su Samuru Munzur'da Görüntülendi
16:40
Tunceli'de de 45 Köy Yolu Kapandı Tunceli'de de dün gece saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı sabah saatlerinde durdu.
Tunceli'de de 45 Köy Yolu Kapandı
15:57
Tunceli'de 45 Köy Yolu Kardan Kapandı Tunceli'de de dün gece saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı sabah saatlerinde durdu.
Tunceli'de 45 Köy Yolu Kardan Kapandı
13:17
Kırıkkale'de Ateşlenen Bebeğin İmdadına UMKE Ekipleri Yetişti Kırıkkale merkeze bağlı Kazmaca köyünde ateşlenen 8 aylık Hira bebek, köy yolunun kapalı olması nedeniyle UMKE ekiplerinin yardımıyla hastaneye kaldırıldı.
Kırıkkale'de Ateşlenen Bebeğin İmdadına UMKE Ekipleri Yetişti
12:03
Yurtta Kış Tunceli'de 23 köy yolu ulaşıma kapalı bulunuyor.
Yurtta Kış
11:54
Aç Kalan Hayvanlara Yem Bırakıldı Tunceli’de olumsuz hava koşullarından etkilenen ve yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanlarına yem bırakıldı.
Aç Kalan Hayvanlara Yem Bırakıldı
11:36
Karın Kahrını Çeken de Var Selfie Çeken de Tunceli'de 5 gün aralıksız devam eden kar yağışı durdu ancak karla mücadele sürüyor.
Karın Kahrını Çeken de Var Selfie Çeken de
12:45
Yurtta Kış Sivas'ta 154, Tunceli'de 111 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
11:20
Yurtta Kış Tunceli'de 111 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
19:11
Malatya ve Tunceli'de Eğitime Kar Engeli Darende, Arapgir, Pütürge ve Nazımiye'de 2, Kuluncak, Pülümür ve Hozat'a 1 gün eğitime ara verildi.
18:35
Tunceli'nin Üç İlçesinde Kar Tatili Tunceli’de etkili olan kar yağışı nedeniyle üç ilçede eğitime ara verildi.
16:11
Fırtına Vatandaşları Olumsuz Etkiledi! Tunceli’de 3 gündür devam eden kar yağışı hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor.
Fırtına Vatandaşları Olumsuz Etkiledi!
20:11
Yurtta Kış Yurtta kış- Tunceli İl Özel İdaresi ekipleri, ulaşıma kapalı 300 köy yolunun açılması için çalışmalarını sürdürüyor- Tunceli-Erzincan karayolunun Cankurtaran mevkisinde tipi ulaşımda aksamalara yol açıyor- Kentte kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile ve engelli personel yarın idari izinli sayılacak Tunceli İl Özel İdaresi ekipleri, ulaşıma kapalı 300 köy yolunun açılması için çalışmalarını sürdürüyor.
Yurtta Kış
19:29
Yurtta Kış Tunceli İl Özel İdaresi ekipleri, ulaşıma kapalı 300 köy yolunun açılması için çalışmalarını sürdürüyor Tunceli Erzincan karayolunun Cankurtaran mevkisinde tipi ulaşımda aksamalara yol açıyor Kentte kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile ve engelli personel yarın idari izinli sayılacak.
Yurtta Kış
18:33
Bingöl, Tunceli, Elazığ'da Kar Yolları Kapattı (2) Tunceli- ERZİNCAN KARAYOLUNDA ARAÇLAR MAHSUR KALDI Tunceli'de etkili olan kar yağışı ve fırtına nedeniyle Tunceli-Erzincan, Tunceli-Ovacık, Tunceli-Nazımiye ve Tunceli-Pülümür karayollarında ulaşım sağlanamıyor.
Bingöl, Tunceli, Elazığ'da Kar Yolları Kapattı (2)
18:30
Tunceli-Erzincan Karayolunda Araçlar Mahsur Kaldı Ek Tunceli'de etkili olan kar yağışı ve fırtına nedeniyle Tunceli-Erzincan, Tunceli-Ovacık, Tunceli-Nazımiye ve Tunceli-Pülümür karayollarında ulaşım sağlanamıyor.
Tunceli-Erzincan Karayolunda Araçlar Mahsur Kaldı Ek
18:25
Tunceli-Erzincan Karayolunda Araçlar Mahsur Kaldı Tunceli'de etkili olan kar yağışı ve fırtına nedeniyle Tunceli-Erzincan, Tunceli-Ovacık, Tunceli-Nazımiye ve Tunceli-Pülümür karayollarında ulaşım sağlanamıyor.
Tunceli-Erzincan Karayolunda Araçlar Mahsur Kaldı
15:45
Öğretmenlikten Gurmeliğe Uzanan Yol Emekli öğretmen Ayten Çetin için girişimcilik bir tutkuyla başlamış.
Öğretmenlikten Gurmeliğe Uzanan Yol
14:37
Bingöl, Tunceli, Elazığ'da Kar Yolları Kapadı Elazığ, Bingöl ve Tunceli'de dün akşam başlayan kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkilerken yolların kapanmasına neden oldu.
Bingöl, Tunceli, Elazığ'da Kar Yolları Kapadı
13:44
Bingöl, Tunceli, Elazığ'da Kar Yolları Kapattı Elazığ, Bingöl ve Tunceli'de dün akşam başlayıp bugün de devam eden kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkilerken, birçok yol ulaşıma kapandı.
Bingöl, Tunceli, Elazığ'da Kar Yolları Kapattı
09:07
Kar Tatili Hangi İller İçin ? Yoğun Kar Yağışı Tatille Beraber Geldi Kar tatili hangi iller ve okullar için verildi ? Yoğun kar yağışı nedeniyle başta İstanbul olmak üzere birçok ilde eğitime ara verildi.
Kar Tatili Hangi İller İçin ? Yoğun Kar Yağışı Tatille Beraber Geldi
09:05
Hangi İllerde Okullar Tatil ! Kar Yağışı Nedeniyle Okullar Tatil Yoğun kar yağışı nedeniyle başta İstanbul olmak üzere birçok ilde eğitime ara verildi.
Hangi İllerde Okullar Tatil ! Kar Yağışı Nedeniyle Okullar Tatil
18:30
Tunceli'de Eğitime Kar Tatili Tunceli merkez ve ilçelerde, bugün sabah saatlerinden itibaren başlayan kar yağışı nedeniyle okullar tatil edilirken, 350 köy yolu da kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapandı.
17:48
Tunceli'de Eğitime Kar Engeli Olumsuz hava koşulları nedeniyle Pülümür, Hozat ve Nazımiye ilçelerinde 2, Ovacık ve Mazgirt ilçelerinde 1 gün eğitime ara verildi.
17:38
Tunceli Valiliğinden Tatil Açıklaması Tunceli Valiliği yoğun kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitim öğretime ara verildiğini açıkladı.
16:54
Tunceli'de Okullara Kar Tatili Tunceli’de kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerdeki okullar tatil edildi.
16:32
Pülümür'de Okullar İki Gün Tatil Edildi Tunceli’nin Pülümür ilçesinde kar yağışı nedeniyle okullar 2 gün süreyle tatil edildi.
Pülümür'de Okullar İki Gün Tatil Edildi
17:07
Tunceli'de Kardan Dolayı 67 Köy Yolu Kapandı Tunceli'de dün akşam yüksek kesimlerde başlayan kar yağışı sebebiyle 67 köy yolu ulaşıma kapandı.
17:04
Tunceli'de 67 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Tunceli’de kar yağışı nedeniyle 67 köy yolu ulaşıma kapandı.
Tunceli'de 67 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
14:57
Kar Yağışı Nedeniyle 7 İlde Okullara Kar Tatili Kar nedeniyle bazı illerde okullar tatil edildi. Tüm yurdu etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle Balıkesir, Ankara, Afyon, Elazığ, Antalya, Kütahya ve Yozgat'ta okullar tatil edildi.
Kar Yağışı Nedeniyle 7 İlde Okullara Kar Tatili
12:19
Yurdun Doğusu Beyaza Büründü Tunceli'de 67 köy yolunda ulaşım sağlanamazken, Erzincan'daki Ardıçlı ve Tokat'taki Ilıca göllerinin yüzeyi buz tuttu.
Yurdun Doğusu Beyaza Büründü
10:16
Yurtta Kış Tunceli'de 67 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
09:44
Tunceli'de 67 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Tunceli’de iki günden bu yana etkili olan kar yağışı nedeniyle il genelinde 67 köy yolu ulaşıma kapandı.
Tunceli'de 67 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
13:58
Tunceli'nin Pülümür İlçesinde Elektrik Kesintisi Uygulanacak Tunceli’nin Pülümür ilçesinde, 26 Aralık günü elektrik kesintisi yapılacağı belirtildi.
Tunceli'nin Pülümür İlçesinde Elektrik Kesintisi Uygulanacak
11:17
Tunceli-Erzincan Karayolu Ulaşıma Açıldı Kaya düşmesi nedeniyle dün ulaşıma kapanan Tunceli-Pülümür-Erzincan karayolu, ekiplerin çalışması sonucu yeniden ulaşıma açıldı.
Tunceli-Erzincan Karayolu Ulaşıma Açıldı
18:14
Tunceli-Erzincan Karayoluna Kaya Düştü, Yol Kapandı Tunceli-Pülümür-Erzincan karayoluna 40. kilometrede bulunan Dokuzkaya Köyü mevkisine dağdan düşen kayalar, yolu trafiğe kapattı.
Tunceli-Erzincan Karayoluna Kaya Düştü, Yol Kapandı
17:35
Tunceli-Erzincan Karayoluna Yüzlerce Ton Ağırlığında İki Kaya Düştü Tunceli-Erzincan karayoluna yüzlerce ton ağırlığında iki kaya düştü. Bir TIR sürücüsü, şans eseri 15 saniyeyle kayaların aracının üzerine düşmesinden kurtuldu.
Tunceli-Erzincan Karayoluna Yüzlerce Ton Ağırlığında İki Kaya Düştü
15:48
Tunceli'de Köy Yollarında Kış Hazırlıkları Tamamlandı Tunceli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nafiz Yıldırım, 365 köy ve bin 99 mezrada yürütülecek karla mücadele çalışması için tüm hazırlıkların tamamlandığını söyledi.
16:30
"Muharrem ve Noel'de İsteyen Personel İzin Kullanacak" Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Noel ve Aşure günlerinde personelin izinli sayılması kararlarının 'insan hakkı' olduğunu söyledi.
'Muharrem ve Noel'de İsteyen Personel İzin Kullanacak'
13:47
Maltepe'de Belediye Personeli, Muharrem ve Noel'de İzin Kullanacak İstanbul'un Maltepe İlçesi Belediye Başkanı CHP'li Ali Kılıç, Noel ve Aşure günlerinde personelin izinli sayılması kararlarının insan hakkı olduğunu söyledi.
Maltepe'de Belediye Personeli, Muharrem ve Noel'de İzin Kullanacak
11:19
Tunceli'deki Alevilik İnanç Merkezlerine Ulaşım Kolaylaşıyor Kentte ziyaretgah, türbe ve benzeri inanç merkezlerinin bakım onarımının yapılması ve ulaşım sorununun çözülmesi için başlatılan çalışmalar aralıksız sürüyor.
12:50
Tunceli'de Kar Yağışı Tunceli'de yüksek kesimlerde kar yağışı etkili oldu, 15 köy yolu ulaşıma kapandı.
Tunceli'de Kar Yağışı
13:33
Pülümür İlçesindeki Başıboş Köpekler Hayvan Barınağına Teslim Edildi Tunceli’nin Pülümür İlçesindeki başıboş hayvanlar, vatandaşların şikayeti üzerine belediye ekipleri tarafından toplatılarak Erzincan’daki hayvan barınağına teslim edildi.
Pülümür İlçesindeki Başıboş Köpekler Hayvan Barınağına Teslim Edildi
16:24
Pülümür'de Toplanan Sokak Köpekleri Erzincan'da Kısırlaştırılıyor Tunceli'nin Pülümür ilçesinde toplanan sokak köpekleri kısırlaştırılmak için belediyeye at çöp kamyonuyla Erzincan'a getirildi.
Pülümür'de Toplanan Sokak Köpekleri Erzincan'da Kısırlaştırılıyor
16:39
Tunceli'de Trafik Kazası: 3 Yaralı Tunceli’nin Pülümür ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Tunceli'de Trafik Kazası: 3 Yaralı
16:59
Munzur Sarımsağı Üretiminin Arttırılması Projesi Tunceli'de Munzur Sarımsağı Üretiminin Arttırılması Projesi kapsamında sarımsak dikimi yapıldığı bildirildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 02:26:21. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA PÜLÜMÜR HABERLERİ
[Hata Bildir]