SON DAKİKA RECEP ALTEPE HABERLERİ

Son Dakika Recep Altepe Haberleri

 • 23 Nisan 2017 12:09 Çamlık Sitesinde Dönüşüm Başladı Çamlık Sitesinde Dönüşüm Başladı Çamlık Sitesinde dönüşüm başladıBURSA - Bursa'da Büyükşehir Belediyesi'nin öncülüğünde hayata geçirilen kentsel dönüşüm faaliyetleri kapsamında Nilüfer İlçesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'ndaki Çamlık Sitesi'nde yıkım başladı.
 • 23 Nisan 2017 11:27 Çamlık Sitesinde Dönüşüm Başladı Çamlık Sitesinde Dönüşüm Başladı Bursa’da Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde hayata geçirilen kentsel dönüşüm faaliyetleri kapsamında Nilüfer İlçesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’ndaki Çamlık Sitesi’nde yıkım başladı.
 • 22 Nisan 2017 14:03 Başkan Altepe'den Genç Şampiyonlara Bisiklet Başkan Altepe'den Genç Şampiyonlara Bisiklet Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ‘4. Uluslararası U12 İzmir Cup’ta şampiyon olan Bursaspor U12 takımı sporcularıyla bir araya geldi.
 • 22 Nisan 2017 10:03 Bursa'ya Teknolojik Hafriyat Alanı Bursa'ya Teknolojik Hafriyat Alanı Büyükşehir Belediyesi, yıkılan bina ve yollardan çıkan parçaların dönüştürülerek dolgu malzemesi olarak kullanılmasına imkan tanıyan tesisi hizmete aldı.
 • 20 Nisan 2017 11:12 Kaplıkaya Köprüsü Yıldırım'da Ulaşıma Nefes Aldıracak Kaplıkaya Köprüsü Yıldırım'da Ulaşıma Nefes Aldıracak Bursa Büyükşehir Belediyesi, Kaplıkaya köprüsü ile ulaşıma nefes aldıracak.
 • 19 Nisan 2017 11:01 Huzurevi Sakinlerinden 'Umre' Teşekkürü Huzurevi Sakinlerinden 'Umre' Teşekkürü Büyükşehir Belediyesi Huzurevi’nde kalan ve belediyenin desteğiyle kutsal topraklara giden yaşlılar, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi ziyaret ederek teşekkür etti.
 • 19 Nisan 2017 10:54 Eğitimde Mekan Kalitesi Yükseliyor Eğitimde Mekan Kalitesi Yükseliyor Kent merkezinde depremsellik açısından risk oluşturan, yıpranmış, ihtiyacı karşılamayan eski okulların yenilenmesi noktasında önemli yatırımları hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde sil baştan yenilenen Merkez İmam Hatip Lisesi’nde inşaatlar hızla yükseliyor.
 • 19 Nisan 2017 10:37 Bursa'da Dünya Rekoru Kırılacak Bursa'da Dünya Rekoru Kırılacak Bursa'da dünya rekoru kırılacak THY 6. Bursa Bilim Şenliği'nde hedef dünya rekoru Guinness yetkilileri rekor için Bursa'da olacakBURSA - THY 6. Bursa Bilim Şenliği bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.
 • 18 Nisan 2017 14:05 Bursa'nın Kentsel Dönüşümü Ortak Akılla Ele Alındı Bursa'nın Kentsel Dönüşümü Ortak Akılla Ele Alındı Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), kentsel dönüşüm konusunda bütün paydaşları bir araya getiren ‘Kentsel Dönüşüm Forumu’na ev sahipliği yaptı.
 • 18 Nisan 2017 09:56 Boyalıca Hali Büyükşehir Eli ile Modern Komplekse Dönüşüyor Boyalıca Hali Büyükşehir Eli ile Modern Komplekse Dönüşüyor Ürünlerin tek noktadan pazarlanması ve böylelikle ürün kayıplarının en aza indirilmesi amacıyla tarımsal üretimin yoğun olduğu bölgelere ürün toplama merkezleri kazandıran Büyükşehir Belediyesi, İznik Boyalıca halini de modern bir komplekse dönüştürüyor.
 • 17 Nisan 2017 13:21 Beşyol Kavşağında İnşaat Hızlandı Beşyol Kavşağında İnşaat Hızlandı Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve Sırameşeler’den Samanlı’ya kadar uzanan Çelebi Mehmet Bulvarı ile Hüdavendigar Bulvarı’nı birbirine bağlayacak Beşyol Kavşağı’nda inşaat hız kazandı.
 • 16 Nisan 2017 23:51 Bakan Müezzinoğlu: Bakan Müezzinoğlu: "Biz Hayır Diyeni ve Evet Diyeni ile Büyük Bir Milletiz" Bakan Müezzinoğlu: "Biz hayır diyeni ve evet diyeni ile büyük bir milletiz"BURSA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, referandum seçimlerinin ardından, "Biz hayır diyeni ve evet diyeni ile büyük bir milletiz" diye konuştu.
 • 16 Nisan 2017 23:41 Bakan Müezzinoğlu: Bakan Müezzinoğlu: "Biz Hayır Diyeni ve Evet Diyeni ile Büyük Bir Milletiz" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, referandum seçimlerinin ardından, “Biz hayır diyeni ve evet diyeni ile büyük bir milletiz” diye konuştu.
 • 16 Nisan 2017 14:00 Bursa'da Vatandaşlar Referandum İçin Sandık Başına Gitti (2) Bursa'da Vatandaşlar Referandum İçin Sandık Başına Gitti (2) VALİ VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI OY KULLANDIAnayasa değişikliği referandumunda Bursa Valisi İzzettin Küçük Hamzabey Ortaokulu 1307 Numaralı Sandık'ta oyunu eşi Ayşe Küçük ile birlikte kullandı.
 • 16 Nisan 2017 12:52 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sultanlara Tebrik Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sultanlara Tebrik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı’nın CEV Challenge Kupası’nı kazanarak yeniden Avrupa Şampiyonu olması sebebiyle Kulüp Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye tebrik telgrafı gönderdi.
 • 16 Nisan 2017 12:23 Bursa'da Vali Küçük ve Başkan Altepe Oylarını Kullandı Bursa'da Vali Küçük ve Başkan Altepe Oylarını Kullandı Bursa’da Vali İzzettin Küçük ile Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yeni anayasa değişikliğiyle ilgili halk oylamasında oylarını eşleriyle birlikte kullandı.
 • 16 Nisan 2017 01:24 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bursa Büyükşehir Belediyespor'a Tebrik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Recep Altepe’ye tebrik telgrafı gönderdi.
 • 15 Nisan 2017 22:54 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Şampiyon Voleybol Takımına Tebrik Telgrafı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Şampiyon Voleybol Takımına Tebrik Telgrafı CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Bursa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımı'nın, Voleybol Kadınlar Challenge Kupası'nda şampiyon olması dolayısıyla, kulüp başkanı Recep Altepe'ye tebrik telgrafı gönderdi.
 • 15 Nisan 2017 22:52 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Şampiyon Voleybol Takımına Tebrik Telgrafı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Şampiyon Voleybol Takımına Tebrik Telgrafı İstanbul DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımı'nın, Voleybol Kadınlar Challenge Kupası'nda şampiyon olması dolayısıyla, Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Recep Altepe'ye tebrik telgrafı gönderdi.
 • 15 Nisan 2017 22:15 Erdoğan'dan Şampiyon Voleybolculara Kutlama Erdoğan'dan Şampiyon Voleybolculara Kutlama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Voleybol Kadınlar Challenge Kupası'nda şampiyonu Bursa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımı'nı kutladı.
 • 15 Nisan 2017 18:18 Bursa Büyükşehir Belediyespor, Şampiyonluk Kupasını Aldı Bursa Büyükşehir Belediyespor, Şampiyonluk Kupasını Aldı Voleybol Kadınlar Challenge Kupası finalinde, ilk maçta deplasmanda 3-2 mağlup olduğu Yunan temsilcisi Olympiakos'u sahasındaki rövanş mücadelesinde 3-0 yenen Bursa Büyükşehir Belediyespor, şampiyonluk kupasını kaldırdı.
 • 14 Nisan 2017 19:39 Burfaş'ta Toplu Sözleşme Sevinci Burfaş'ta Toplu Sözleşme Sevinci Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BURFAŞ çalışanlarının yüzünü güldüren toplu iş sözleşmesi imzalandı.
 • 13 Nisan 2017 15:21 Buski'de Davullu Zurnalı Toplu Sözleşme Sevinci Buski'de Davullu Zurnalı Toplu Sözleşme Sevinci Bursa Büyükşehir Belediyesi ve BUSKİ Genel Müdürlüğü ile Hizmet İş Sendikası arasında imzalanan toplu iş sözleşmesi davul zurna ile kutlandı.
 • 12 Nisan 2017 13:34 Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe: Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe: "Bundan Sonra Yeni Yapacağımız Hatları Mecburen Yer... Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe: "Bundan sonra yeni yapacağımız hatları mecburen yer altına almak durumunda kalıyoruz" "Bizim dönemimizde yapılan köprü ve kavşak sayısı 68'e ulaştı, yeni kavşak ve viyadüklere telli sistemler de eklenince Bursa trafiği rahatlayacak" "Buttim'in...
 • 12 Nisan 2017 12:44 Bursa'da Yeni Ulaşım Sistemleri Yer Altından Gidecek Bursa'da Yeni Ulaşım Sistemleri Yer Altından Gidecek Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’nın yeni ulaşım planlarının yer altından gideceğini belirterek, "Caddeler araçlara yetmediği için yerin üzerinden gidecek tramvay hattı yapmamıza imkan kalmıyor.