01:3300
SON DAKİKA RECEP ALTEPE HABERLERİ

Son Dakika Recep Altepe Haberleri


RECEP ALTEPE

... Devamı

  Reyhan Paşa Hamamı Özgün Kimliği ile Yeniden Doğuyor

  Reyhan Paşa Hamamı Özgün Kimliği ile Yeniden Doğuyor

  Bursa Büyükşehir Belediyesi, şehrin kalbindeki Reyhan Paşa Hamamı’nın orijinal kimliğine kavuşturulması için restorasyon çalışmalarını başlattı. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Reyhan Paşa Hamamı Yeniden Doğuyor

  Reyhan Paşa Hamamı Yeniden Doğuyor

  Bursa’daki tarihi yapıları ayağa kaldıran Büyükşehir Belediyesi, şehrin kalbindeki Reyhan Paşa Hamamı’nı da orijinal kimliğine kavuşturuyor. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Arınç: Bizden Daha İyisini Yapacak Varsa Buyursun Gelsin

  Arınç: Bizden Daha İyisini Yapacak Varsa Buyursun Gelsin

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, halkın elbette bir gün kendilerine de güle güle diyeceğini söyleyerek, "Bizden daha iyisini yapacak varsa buyursun gelsin." dedi. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Yeşil Bursa'da Sezon Başladı

  Yeşil Bursa'da Sezon Başladı

  Bursaspor’un pilot takımı olan Yeşil Bursa, Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa’ya kazandırılan Minareliçavuş Spor Tesisleri’nde yeni sezonu açtı. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Bursa Kötü Gün Dostu Olduğunu Gösterdi

  Bursa Kötü Gün Dostu Olduğunu Gösterdi

  Bulgaristan Bulgaz Başkonsolosu Niyazi Evren Akyol, yaşanan sel felaketinin ardından bölgeye ilk olarak yardımları ulaştıran Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye teşekkür mektubu gönderdi. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Balkanlarda Sıra Ekonomik Kalkınmada

  Balkanlarda Sıra Ekonomik Kalkınmada

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, adım adım öz kimliğine bürünen Balkan ülkelerinde sıranın ekonomik kalkınmaya geldiğini söyledi. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Bursa Büyükşehir Ramazan Bayramına Hazır

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe, Bursa'da vatandaşların rahat, huzurlu ve güvenli bir ortamda Ramazan Bayramını yaşamaları için tedbirlerin alındığını söyledi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Chıkhura Sachkhere - Bursaspor Maçı Notları

  Bursaspor, UEFA Avrupa Ligi 2'nci ön eleme turu rövanş maçında deplasmanda Gürcistan'ın Chikhura Sachkhere takımıyla karşı karşıya geldi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Marmara Belediyeler Birliği Gazze'ye Yardım Kampanyası Başlattı

  Başkanlığını Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin yaptığı Marmara Belediyeler Birliği tarafından Gazze’deki Filistinliler için yardım kampanyası başlatıldı. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Gazze Uzanacak Bir Yardım Eli Bekliyor

  Marmara Belediyeler Birliği, İsrail'in düzenlediği kara ve hava operasyonları sonucu yüzlerce kişinin hayatını kaybettiği Filistin'e yardım eli uzatıyor. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.07.2014 01:33:12. #1.13#