SON DAKİKA RECEP ALTEPE HABERLERİ

Son Dakika Recep Altepe Haberleri


RECEP ALTEPE

... Devamı

19:38
Müsiad Bursa'da Görev Değişimi MÜSİAD Bursa Şubesi başkanlığına Mustafa Gürses seçildi.
Müsiad Bursa'da Görev Değişimi
17:41
Büyükşehir'den Çiftçilere 'CAN Suyu' Gibi Destek Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yoğun kar yağışı nedeniyle ağılları çöken ve hayvanları telef olan çiftçilerin zararlarının Büyükşehir belediyesi tarafından karşılanacağını söyledi.
16:57
Bursa'da Türkü Ziyafeti Bursa Büyükşehir Belediyesi Türk Halk Müziği Bölümü'nün Ocak ayı konserine konuk olan ünlü sanatçı Özlem Özdil ile kaval sanatçısı Sinan Çelik türküleriyle sanatseverleri mest etti.
Bursa'da Türkü Ziyafeti
14:56
Büyükşehir, İnegöl'de Düğmeye Bastı Bütünşehir olduktan sonra ilçelerdeki yatırımlarını yoğunlaştıran Büyükşehir Belediyesi, İnegöl'de toplamda 50 milyon TL tutarındaki yatırımların startını verdi.
13:44
Büyükşehir'den Uludağ Üniversitesi'ne Nazarlık Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Uludağ Üniversitesi'nin Görükle Kampüsü girişine yaptırılan tak, törenle hizmete açıldı.
11:12
Anadolu'nun 14 Efsanesi Bu Sergide Hayat Buldu Anadolu’nun, Nuh Tufanı, Kibele, Humbaba, Yılan Saçlı Medusa, Haliç Efsanesi, Selene, Ay Tanrıçası, Anzu Kuşu ve Sagalasos’un kızları Nikea gibi binlerce yıllık 14 efsanesi, dokuma dili ile hayat buldu.
Anadolu'nun 14 Efsanesi Bu Sergide Hayat Buldu
10:54
Bursa'daki Ak Partililer Vefa Yemeğinde Buluştu Bursa’daki AK Partililer, Osmangazi İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen vefa yemeğinde bir araya geldi.
Bursa'daki Ak Partililer Vefa Yemeğinde Buluştu
10:18
'Dokumaca Efsaneler' Bursa'da Görücüye Çıktı Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kente kazandırılan Merinos Tekstil Sanayi Müzesi, Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği'nin sponsorluğunda düzenlenen 'Dokumaca Efsanaler' sergisine ev sahipliği yapıyor.
'Dokumaca Efsaneler' Bursa'da Görücüye Çıktı
00:13
Bursaspor'un Gerçekleri Divan Kurulu'nda Açıklandı UEFA’dan gelen ceza ile mali krizle boğuşan Bursaspor’da 37. kez düzenlenen Divan Kurulu Toplantısı’nda konuşan başkan Recep Bölükbaşı, Bursaspor’la ilgili tüm merak edilen konulara açıklık getirdi.
Bursaspor'un Gerçekleri Divan Kurulu'nda Açıklandı
22:17
Bölükbaşı: "Bursaspor'da Satılık Futbolcu Yok ve Kesinlikle Futbolcu Satmayacağım" Bursaspor Kulübü Olağan Divan Kurulu Toplantısı- Kulüp Başkanı Bölükbaşı: "Bursaspor'da satılık futbolcu yok ve kesinlikle futbolcu satmayacağım"- "Ozan Tufan ve Şener Özbayraklı için son olarak 8.5 milyon avro artı 3 futbolcu teklif edildi"" (UEFA'nın verdiği 1 yıl Avrupa kupalarından men cezası) İnşallah bu cezayı kaldırırız. Bunun için her şeyi yapacağız" Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, şu an yeşil-beyazlı kulüpte satılık futbolcu olmadığını belirterek, kesinlikle futbolcu
Bölükbaşı: 'Bursaspor'da Satılık Futbolcu Yok ve Kesinlikle Futbolcu Satmayacağım'
22:17
Recep Bölükbaşı Açıkladı: Satılık Oyuncumuz Yok Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, Divan Kurulu toplantısında Ozan Tufan ve Şener Özbayraklı transferleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
Recep Bölükbaşı Açıkladı: Satılık Oyuncumuz Yok
21:53
Bursaspor Kulübü Olağan Divan Kurulu Toplantısı Kulüp Başkanı Bölükbaşı: ''Bursaspor'da satılık futbolcu yok ve kesinlikle futbolcu satmayacağım'' ''Ozan Tufan ve Şener Özbayraklı için son olarak 8.5 milyon avro artı 3 futbolcu teklif edildi'' " (UEFA'nın verdiği 1 yıl Avrupa kupalarından men cezası) İnşallah bu cezayı kaldırırız. Bunun için her şeyi.
15:50
Büyükşehirli Atletler İspanya Yolcusu Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Genç Bayanlar Atletizm takımı, 1 – 2 Şubat tarihlerinde İspanya'nın Madrid kentinde yapılacak Avrupa Kulüpler Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil edecek.
14:05
Bursa Büyükşehir'den Kadınlara Özel Yüzme Havuzu Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Hüdavendigar Kent Parkı'nda yapımı devam eden kadınlara özel yüzme havuzunun gelecek hafta hizmete açılacağını söyledi.
Bursa Büyükşehir'den Kadınlara Özel Yüzme Havuzu
16:54
İşten Çıkarılan 460 Kişiden 225 Hizmetliyi Belediye İstihdam Edecek Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya tarafından imzalanan protokol ile 225 yardımcı hizmetlinin istihdamı sağlanacak.
İşten Çıkarılan 460 Kişiden 225 Hizmetliyi Belediye İstihdam Edecek
16:24
Bursa Büyükşehir'den Eğitime Önemli Bir Destek Daha Bursa'da eğitim sektöründe yapılan ciddi yatırımlarla hem eğitimcilerin hem de öğrencilerin yüzlerini güldüren Büyükşehir Belediyesi, okullardaki yardımcı personel sorununa da çözüm oluyor.
13:32
Başkanlık Binasında Sona Doğru Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ince işçilikleri ve çevre düzenlemesi başlayan yeni başkanlık binasının bahar aylarında hizmete alınacağını açıkladı.
10:52
Bursa, Yerli Üretimde Ağı Genişletiyor Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa'nın havacılık ve savunma sanayiinde yüzde 100 yerli üretimler gerçekleştireceğini söyledi.
Bursa, Yerli Üretimde Ağı Genişletiyor
09:30
Bursa, Yerli Üretimde Ağı Genişletiyor Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı, Türkiye'nin ilk hafif raylı sistem araçlarını üreten Bursa'nın havacılık ve savunma sanayiinde de yüzde 100 yerli üretimler gerçekleştireceğini açıkladı.
Bursa, Yerli Üretimde Ağı Genişletiyor
18:20
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan'ın Acı Günü Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan annesini ebediyete uğurladı.
16:30
Çağlayan'ın Acı Günü Bursa’nın Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın annesi Suna Çağlayan son yolculuğuna uğurlandı.
Çağlayan'ın Acı Günü
15:24
Büyükşehir'den Emniyet'e Şartsız Destek Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, bu çerçevede İl Emniyet Müdürlüğü'nün en büyük destekçisinin de yine Büyükşehir Belediyesi olduğunu söyledi.
12:30
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe Açıklaması "Üretim bizim için en önemli konu. Üretim olursa ülke kalkınır, Bursa kalkınır"
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe Açıklaması
09:36
Büyükşehir'den Çiftçilere 'Can Suyu' Gibi Destek Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yoğun kar yağışı sebebiyle ağılları çöken ve hayvanları telef olan çiftçilerin zararlarının Büyükşehir belediyesi tarafından karşılanacağını söyledi.
Büyükşehir'den Çiftçilere 'Can Suyu' Gibi Destek
09:26
Kar Yağışı Sebebiyle Ağılları Çöken ve Hayvanları Telef Olan Köylüye Destek Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yoğun kar yağışı nedeniyle ağılları çöken ve hayvanları telef olan çiftçilerin zararlarının belediye tarafından karşılanacağını söyledi.
Kar Yağışı Sebebiyle Ağılları Çöken ve Hayvanları Telef Olan Köylüye Destek
18:14
Bursaspor Divan Kurulu Toplanıyor Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, 29 Ocak Perşembe günü Özlüce Tesisleri’nde yapılacak divan kurulu toplantısı için üyelere katılım çağrısı yaptı.
17:53
Kadir Şankaya'dan Üyelere Çağrı Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, yazılı olarak yaptığı açıklamada 29 Ocak Perşembe günü Özlüce Tesisleri’nde gerçekleştirilecek olan divan kurulu toplantısına katılım konusunda tüm üyelere çağrıda bulundu.
17:31
Bursa Sevdası Klibe İşlendi Büyükşehir Belediyesi, sevilen bir Keles türküsü eşliğinde Bursa klibi çekti.
Bursa Sevdası Klibe İşlendi
17:10
Bursa'nın Tanıtımı İçin Klip Çektiler Bursa Büyükşehir Belediyesi, şehrin tanıtımı için Keles türküsü eşliğinde tanıtım klibi çekti.
12:29
Bursa Klibinde Büyükşehir Belediye Başkanı Türkü Söyledi Bursa'nın tarihi ve doğal güzelliklerinin tanıtımı için Keles türküsü eşliğinde Bursa klibi çekildi.
Bursa Klibinde Büyükşehir Belediye Başkanı Türkü Söyledi
12:09
Bursa Klibinde Büyükşehir Belediye Başkanı Türkü Söyledi Bursa'nın tarihi ve doğal güzelliklerinin tanıtımı için Keles türküsü eşliğinde Bursa klibi çekildi. Klipte Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'de şarkı söyledi.
Bursa Klibinde Büyükşehir Belediye Başkanı Türkü Söyledi
10:43
Bursa'nın Tanıtımı İçin Klip Çekildi, Belediye Başkanı Türkü Söyledi Bursa'nın tarihi ve doğal güzelliklerinin tanıtıması amacıyla 70 ayrı mekanda tanıtım klibi çekildi.
Bursa'nın Tanıtımı İçin Klip Çekildi, Belediye Başkanı Türkü Söyledi
09:48
Bursa Sevdası Klibe İşlendi Bursa’nın tarihi ve doğal güzelliklerinin tanıtımı için her argümanı sonuna kadar kullanan Büyükşehir Belediyesi, sevilen bir Keles türküsü eşliğinde Bursa klibi çekti.
Bursa Sevdası Klibe İşlendi
15:34
İznik'e 'Yıldızlı' Sosyal Tesis Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İznik’in önemli inanç alanlarından biri olan Abdulvahap Tepesi’ne ay yıldız konseptinde bir sosyal tesis kazandıracaklarını açıkladı.
İznik'e 'Yıldızlı' Sosyal Tesis
11:56
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kendi Elektriğini Üretiyor Bursa Büyükşehir Belediyesi, 3 noktada kurmaya başladığı 2.2 megawatt gücündeki hidroelektrik santralleri ile elektriğin yüzde 70'ini üretecek.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kendi Elektriğini Üretiyor
11:03
Büyükşehir'den Karacabey'e Sosyal Tesis Müjdesi Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kent merkezinde büyük takdir kazanan sosyal tesisler zincirine Karacabey ile yeni bir halka daha ekleneceğinin müjdesini verdi.
Büyükşehir'den Karacabey'e Sosyal Tesis Müjdesi
10:51
Bayrak Tepe Projesi İznik'e Ayrı Değer Katacak Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve heyet İznik Roma yolundan geçerek, bölgede incelemelerde bulundu.
10:32
Büyükşehir'den Karacabey'e Sosyal Tesis Müjdesi Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kent merkezinde büyük takdir kazanan sosyal tesisler zincirine Karacabey ile yeni bir halka daha ekleneceğinin müjdesini verdi.
Büyükşehir'den Karacabey'e Sosyal Tesis Müjdesi
17:35
Bursa'da Şehir Kimliği Çalıştayı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Bursa Büyükşehir Belediyesi’yle 7 Şubatta ortaklaşa düzenleyeceği ‘Şehir Kimliği Çalıştayı’nın tanıtım toplantısı yapıldı.
Bursa'da Şehir Kimliği Çalıştayı
17:10
Bursa'da Şehir Kimliği Çalıştayı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Bursa Büyükşehir Belediyesi'yle ortaklaşa düzenlediği Şehir Kimliği Çalıştayı'nın tanıtım toplantısı, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapıldı.
13:24
Btso, Havacılık ve Savunmada Model Olacak Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Uzay Havacılık ve Savunma Kümelenmesi (UHS) üyeleri, Bursa’yı uzay, havacılık ve savunma alanlarında Türkiye’de marka yapmayı hedefliyor.
Btso, Havacılık ve Savunmada Model Olacak
12:46
İş Dünyasının Başkanı Bursa'da Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Bursa’ya geldi.
11:13
Büyükşehir Meclisi'nde Tavacı Recep Tartışması Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi’nde AK Parti ve CHP arasında Tavacı Recep tartışması yaşandı.
Büyükşehir Meclisi'nde Tavacı Recep Tartışması
22:17
Timsah Arena Gelirleri Bursaspor'a Bursa Büyükşehir Belediyesi'nce yapılan 45 bin kişilik stadyumun gelirlerinin tamamının 10 yıl boyunca aylık 60 bin TL bedelle Bursaspor'a devredilmesine ilişkin meclis kararı, ocak ayı olağan toplantıda alındı.
21:19
Timsah Arena Stadı'nın Tüm Gelirleri Bursaspor'un Olacak Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe: "Kiralama, Bursaspor Kulübüne aylık 60 bin lira bedelle, 10 yıl boyunca yapıldı.
19:33
Stadyumun Gelirleri Bursaspor'a Büyükşehir Belediyesi’nce yapılan 45 bin kişilik stadyumun gelirlerinin tamamı 10 yıl boyunca aylık 60 bin TL bedelle Bursaspor’a devredildi.
Stadyumun Gelirleri Bursaspor'a
17:52
Sözleşmeleri Yenilenmeyen Hizmetliler İşlerine Geri Dönecek Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İl Özel İdaresi önünde basın açıklaması yapan ve sözleşmelerinin sona ermesi sonucu işsiz kalan 460 hizmetli personelin işlerine geri döneceğini bildirdi.
17:46
Timsah Arena'ya Barcelona'lı Açılış Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Timsah Arena’nın açılışına Barcelona’nın gelebileceğini söyledi.
Timsah Arena'ya Barcelona'lı Açılış
17:39
Altepe Uludağ'ı Dünyaya Açmak İçin Yetki İstedi Uludağ’da bütün yetkilerin Büyükşehir’e verilmesi gerektiğini savunan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Kadıyayla ve Sarıalan’a dev tesisler yapacaklarını söyledi.
Altepe Uludağ'ı Dünyaya Açmak İçin Yetki İstedi
17:21
Sözleşmeli Okul Hizmetlilerine Altepe'den Müjde Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, özel idarelerin kapanmasıyla sözleşmeleri 31 Aralık 2014’te sona eren 460 okul hizmetlisinin sıkıntısını sona erdirdi.
Sözleşmeli Okul Hizmetlilerine Altepe'den Müjde
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 02:47:12. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA RECEP ALTEPE HABERLERİ
[Hata Bildir]