15:5300
SON DAKİKA RECEP ALTEPE HABERLERİ

Son Dakika Recep Altepe Haberleri


RECEP ALTEPE

ADAY-AKP-BURSA-BÜYÜKŞEHİR

1959'da Bursa'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bursa'da tamamladı. Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü bitiren Recep Altepe, 1983 yılında kendi işini kurarak kalorifer, buhar kazanı imalatı, ısıtma-soğutma tesisatı ve proje... Devamı

   

  Müsiad'tan Yeni Ülke, Yeni Pazar Toplantısı

  Müsiad'tan Yeni Ülke, Yeni Pazar Toplantısı

  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi, ‘Yeni Ülke, Yeni Pazar’ toplantılarında farklı ülkeleri mercek altına almaya devam ediyor. (Bugün 15:50)

   

  Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe'ye Ziyaret

  Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe'ye Ziyaret

  BYEGM İl Müdürü Akarkaya, AA Bursa Bölge Müdürü Akkuş, BİK Bursa Şube Müdürü Tecimen ve TRT Bursa Temsilcisi Cihangir Çetin, Altepe'ye ziyarette bulundu. (Bugün 15:47)

   

  Timsah Arena'da Çelik Halatlar Seriliyor

  Timsah Arena'da Çelik Halatlar Seriliyor

  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Acemler Semtin'de yaptırılan 45 bin seyirci kapasiteli Timsah Arena Bursa Büyükşehir Stadı'nda çatı işlemleri hızlandı. (Bugün 13:15)

   

  Bursa Bilimle Şenleniyor

  Bursa Bilimle Şenleniyor

  Bursa'daki 'Bilim Şenliği', 'Yenilenebilir Enerji' ana temasıyla, 2 - 4 Mayıs tarihleri arasında Merinos Parkı'nda gerçekleşecek. (Dün 17:52)

   

  Öğrencilerin Yenilikçi ve Özgün Tasarımları Bursa'da Sergilenecek

  Bu sene Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezince 3'üncüsü gerçekleştirilecek "Bursa Bilim Şenliği"nin ana teması, "yenilenebilir enerji" olarak belirlendi Merinos Parkı'nda 2 4 Mayıs'ta yapılacak şenlikte, 180 proje standı, 25 mesleki yönlendirme çadırı, bireysel deney düzenekleri geliştirmiş ve patent almış Türkiye çapında 30 mucit, bilimsel çalışmalar yürüten 10 bilim merkezi ve 45 üniversite kulübü yer alacak. (Dün 13:39)

   

  Mucitler, Bilim Şenliğinde Buluşacak

  Mucitler, Bilim Şenliğinde Buluşacak

  Bursa bu yıl 2-4 Mayıs tarihlerinde düzenlenen 3'üncü Bilim Şenliği'nde 30 patentli mucit, 45 üniversite kulübü, 10 bilim merkezi, İngiltere, Hollanda, Fransa ve İtalya'dan bilim şov ekibi, 25 atölye çadırı, 20 güneş, hidrojen ve elektrikli araç yer alacak. (Dün 12:59)

   

  Dünyanın Bilim Adamları Bursa'ya Akın Edecek

  Dünyanın Bilim Adamları Bursa'ya Akın Edecek

  Bursa Bilim Bilim Şenliği, 'Yenilenebilir Enerji' ana temasıyla, 2 - 4 Mayıs tarihleri arasında Merinos Parkı'nda gerçekleştirilecek. (Dün 12:32)

   

  Bursa'da Uluslararası Hazreti Üftade Sempozyumu Düzenlenecek

  Uluslararası Hazreti Üftade Sempozyumu, 18-20 Nisan tarihlerinde Bursa'da gerçekleştirilecek. (Dün 12:32)

   

  Bursa'daki Bilim Şenliği Türkiye'de İlklere Sahne Olacak

  Bursa'daki Bilim Şenliği Türkiye'de İlklere Sahne Olacak

  Bursa Büyükşehir Belediyesi Bilim Teknoloji Merkezi'nin bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği ve rekor katılım beklenen Bilim Şenliği bir çok ilklere sahne alacak. (Dün 12:04)

   

  İnegöl'de Modef Kapılarını Açtı

  Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde 31'incisi düzenlenen Mobilya Dekorasyon Fuarı düzenlenen törenle açıldı. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Bakan Çelik'in Acı Günü

  Bakan Çelik'in Acı Günü

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bursa'nın merkez Yıldırım İlçesi'nde yaşayan dayısı 91 yaşındaki Kemal Yenidünya'nın cenaze törenine katıldı. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Bakan Çelik'in Dayısı Vefat Etti (2)

  Bakan Çelik'in Dayısı Vefat Etti (2)

  Cenazeye KATILDI Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in Bursa'da ölen dayısı 6 çocuk babası Kemal Yenidünya'nın cenazesi, Merkez Yıldırım İmam Hatip Camii'nde, ikindide kılınan cenaze nemazının ardından Burathane Mezarlığı'nda toprağa verildi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri