SON DAKİKA RECEP ALTEPE HABERLERİ

Son Dakika Recep Altepe Haberleri

 • 17:01Bursa'nın Değerleri Evrensel Değer Haline GeliyorBursa'nın Değerleri Evrensel Değer Haline GeliyorBüyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, göreve ilk geldikleri günden itibaren ecdat yadigarı tüm eserleri hızla ayağa kaldırdıklarını, Unesco Dünya Kültürel Mirası listesine girdikten sonra da çalışmaları daha ileriye götürebilmek için çalıştıklarını söyledi.
 • 16:46Unesco Dünya Mirası Kentler PaneliBursa Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle, UNESCO Dünya Mirası Bursa Günü etkinlikleri kapsamında "Kültürel Rotalar İçerisinde Unesco Dünya Mirası Kentler" başlıklı bir panel düzenlendi.
 • 16:30Bursa'nın Değerleri Evrensel Değer Haline Geliyor BURSA Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, göreve ilk geldikleri günden itibaren ecdat yadigarı tüm eserleri hızla ayağa kaldırdıklarını, Unesco Dünya Kültürel Mirası listesine girdikten sonra da çalışmaları daha ileriye götürebilmek için çalıştıklarını söyledi.
 • 14:35İhtiyaç Neredeyse Büyükşehir Oradaİhtiyaç Neredeyse Büyükşehir OradaBüyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Orhangazi altyapıya 50 milyon TL, yollara 20 milyon TL yatırım yapıldığını belirterek, "ihtiyaç neredeyse Büyükşehir orada" dedi.
 • 14:31İhtiyaç Neredeyse Büyükşehir Oradaİhtiyaç Neredeyse Büyükşehir OradaOrhangazi Meydanı’nda düzenlenen iftar programında vatandaşlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Orhangazi’deki altyapıya 50 milyon lira, yollara da 20 milyon lira, yatırım yapıldığını söyledi.
 • 19:07Budo Büyükçekmece-Mudanya Seferleri BaşladıBudo Büyükçekmece-Mudanya Seferleri BaşladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Feribotun limana yanaşması Açılış törenine katılanlardan görüntüler Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin konuşması Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün'ün konuşması Ahmet Özdemir Akdalay isimli vatandaş ileröportaj Feribot iskelesinden ve feribot içinden görüntüler Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Büyükçekmece Belediyesi iş birliğiyle hayata geçirilen ve Mudanya'yla Büyükçekmece arasını 1 saat 40 dakikaya indiren proje kapsamında, haftada iki gün yapılacak deniz seferlerinin ilki törenle gerçekleştirildi Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe: "Buradan 26 liraya bir bilet alarak, Budo ile bir buçuk saatte Bursa'ya gelip, kentteki destinasyonlara katılabilirsiniz" Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Büyükçekmece Belediyesi iş birliğiyle hayata geçirilen ve Mudanya'yla Büyükçekmece arasını 1 saat 40 dakikaya indiren proje kapsamında, Bursa Deniz Otobüslerinin (BUDO) iki nokta arasındaki ilk seferi yapıldı.
 • 16:33Budo Büyükçekmece-Mudanya Seferleri BaşladıBursa Büyükşehir Belediyesi ile Büyükçekmece Belediyesi iş birliğiyle hayata geçirilen ve Mudanya'yla Büyükçekmece arasını 1 saat 40 dakikaya indiren proje kapsamında, Bursa Deniz Otobüslerinin (BUDO) iki nokta arasındaki ilk seferi yapıldı.
 • 15:47Büyükçekmece'de Budo SevinciBUDO'nun Mudanya – Büyükçekmece seferinin ilk yolcuları olan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Bursa heyeti, Büyükçekmece'de coşkuyla karşılandı.
 • 15:22Büyükşehir Ailesi İftarda BuluştuBüyükşehir Ailesi İftarda BuluştuBURSA Büyükşehir Belediyesi'nin her yıl geleneksel hale getirdiği personel iftarı, bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu.
 • 15:07Büyükçekmece-mudanya Deniz Otobüsü Seferleri BaşladıBursa Büyükşehir Belediyesi ve Büyükçekmece Belediyesi işbirliğiyle hayata geçirilen proje kapsamında, Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) Büyükçekmece-Mudanya hattındaki seferleri düzenlenen törenle başladı.
 • 10:48Büyükşehir Ailesi İftarda BuluştuBüyükşehir Ailesi İftarda BuluştuBüyükşehir Belediyesi’nin her yıl geleneksel hale getirdiği personel iftarı, bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu.
 • 09:35Tamamen Yerli, Hem Çamur Yakacak, Hem Elektrik ÜretecekTamamen Yerli, Hem Çamur Yakacak, Hem Elektrik ÜretecekBursa Büyükşehir Belediyesi, yerli tramvay, metro ve yerli uçaktan sonra elektrik üreten yerli çamur yakma tesisini de hızla hayata geçiriyor.
 • 16:35Mudanya Kavşağı'nda Düğüm ÇözülüyorMudanya Kavşağı'nda Düğüm ÇözülüyorBursa Büyükşehir Belediyesi’nin Haziran ayı olağan meclis toplantısında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Mudanya Kavşağı’ndaki imalat çalışmaları sebebiyle yaşanan trafik sıkışıklığının birkaç gün içinde sona ereceğini açıkladı.
 • 16:12Mudanya Kavşağı'nda Düzenleme ÇalışmalMudanya Kavşağı'ndaki düzenleme çalışmalarının bir kaç gün içinde sona ereceği bildirildi.
 • 15:44Mudanya Kavşağı'nda Son Birkaç GünMudanya Kavşağı'nda Son Birkaç GünAnkara Yolu'ndaki yeni meclis salonunda gerçekleşen meclis toplantısında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Mudanya Kavşağı'ndaki düzenleme çalışmaları nedeniyle sıkışan trafiği değerlendirdi.
 • 12:04Gemlik'in Kumsaz Sahillerine 100 Bin Metrekarelik Plaj YapıldıGemlik'in Kumsaz Sahillerine 100 Bin Metrekarelik Plaj YapıldıKumsaz, bu yaz vatandaşlara daha kaliteli ve konforlu tatil imkanı sunacak.
 • 12:02Kumsaz Bambaşka Bir Görünüme BüründüKumsaz Bambaşka Bir Görünüme BüründüBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan sahil düzenleme çalışmaları ile gerçek anlamda bir sahil beldesi kimliğine bürünen Kumsaz, bu yaz vatandaşlara daha kaliteli ve konforlu tatil imkanı sunacak.
 • 23:26Kestel Bölge Parkı Düzenlenen Törenle AçıldıKestel Bölge Parkı Düzenlenen Törenle AçıldıBursa'yı daha yaşanabilir ve sağlıklı hale getirmek amacıyla çalışmalarına hızla devam eden Büyükşehir Belediyesi tarafından Kestel'e kazandırılan 'Kestel Bölge Parkı', İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın da katıldığı görkemli bir törenle hizmete açıldı.
 • 17:57Bursa İçin Güç BirliğiBursa İçin Güç BirliğiBursa Valisi İzzettin Küçük’ü ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 17 ilçe ve bin 70 mahalleye hizmet götürdüklerini belirterek, valilik öncülüğündeki her türlü çalışmaya destek vermeye devam edeceklerini söyledi.
 • 11:50Mustafakemalpaşa Camisine KavuştuMustafakemalpaşa Camisine KavuştuRamazan ayının her akşamını farklı bir ilçede geçirip, vatandaşlarla iftar sofralarında buluşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Mustafakemalpaşa’da Büyükşehir Belediyesi ile hayırseverlerin desteğiyle inşa edilen bin 500 kişi kapasiteli Medine Camii’ni hizmete soktu.
 • 10:38Bursa'yı Dinozorlar BastıBursa'yı Dinozorlar BastıBilimin Sultanları ve Mars’a Yolculuk gibi dünyaca ünlü gezici sergileri bilim meraklıları ile buluşturan Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi, şimdi de Devr-i Dinozor sergisi ile tarih boyunca en fazla merak edilen canlılardan olan dinozorları Bursalıların ayağına getiriyor.
 • 12:15Birlik Sofrası Görükle'de KurulduBirlik Sofrası Görükle'de KurulduRamazan ayının her akşamını farklı bir ilçede vatandaşlarla bir araya gelerek geçiren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Görükle’de düzenlenen iftar yemeğinde orucunu vatandaşlarla birlikte açtı.
 • 13:59Gürsu'da İftar CoşkusuRamazan ayının her akşamını farklı bir ilçede geçirip, vatandaşlarla iftar sofralarında buluşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Gürsu’da da orucunu binlerce kişiyle birlikte açtı.
 • 12:57Yıldırım'a Bin 300 Kişilik Yeni CamiYıldırım'a Bin 300 Kişilik Yeni CamiYıldırım’ın Çınarönü Mahallesi’nde Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle tamamlanan bin 300 kişi kapasiteli Hacerül Esved Cami, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe tarafından ibadete açıldı.
 • 12:48Bin 300 Kişilik Hacerül Esved Camii İbadete AçıldıBin 300 Kişilik Hacerül Esved Camii İbadete AçıldıYıldırım'ın Çınarönü Mahallesi'nde Büyükşehir Belediyesi'nin destekleriyle tamamlanan bin 300 kişi kapasiteli Hacerül Esved Camii, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe tarafından ibadete açıldı.
 • 12:40Gürsu'da Yaz Kış Havuz Keyfi İmkanıGürsu'da Yaz Kış Havuz Keyfi İmkanıBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 4 yıl önce yaptırılan Gürsu Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nun çatısı yeniden dizayn edilirken, bölge halkına daha konforlu bir ortamda spor yapma imkanı sağlandı.
 • 12:34Bursa'nın Vitrini YenileniyorBursa'nın Vitrini YenileniyorBursa'ya gelen yerli ve yabancı turistlerin kentteki ilk durağı olan Ulucami ve tarihi Büyükşehir Belediye Binası arasındaki Orhangazi Parkı, Büyükşehir Belediyesi tarafından yeniden düzenleniyor.
 • 12:33Yıldırım'a Bin 300 Kişilik Yeni CamiYıldırım ilçesi Çınarönü Mahallesi'nde Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle tamamlanan bin 300 kişi kapasiteli Hacerül Esved Cami, ibadete açıldı.
 • 12:03Orhangazi Parkı Yeni Görünüme KavuşuyorBursa'ya gelen yerli ve yabancı turistlerin kentteki ilk durağı olan Ulucami ve tarihi Büyükşehir Belediye Binası arasındaki Orhangazi Parkı, Büyükşehir Belediyesi tarafından daha estetik bir görünüme kavuşturuluyor.
 • 11:44Bursa'nın Vitrini YenileniyorBursa'nın Vitrini YenileniyorBursa'ya gelen yerli ve yabancı tüm turistlerin kentteki ilk durağı olan Ulucami ve tarihi Büyükşehir Belediye binası arasındaki Orhangazi Parkı yeni bir görünüm kazanıyor.
 • 11:17Bursa'nın Vitrini YenileniyorBursa'nın Vitrini YenileniyorBursa’ya gelen yerli ve yabancı tüm turistlerin kentteki ilk durağı olan Ulucami ve tarihi Büyükşehir Belediye Binası arasındaki Orhangazi Parkı, Büyükşehir Belediyesi tarafından daha estetik bir görünüm kazanıyor.
 • 11:05Bursa'nın Vitrini YenileniyorBursa'nın Vitrini YenileniyorBursa'ya gelen yerli ve yabancı tüm turistleri kentteki ilk durağı olan Ulucami ve tarihi Büyükşehir Belediye Binası arasındaki Orhangazi Parkı, Büyükşehir Belediyesi tarafından daha estetik bir görünüm kazanıyor.
 • 14:12Müşküle Köyü Camisine KavuşuyorMüşküle Köyü Camisine KavuşuyorRamazan ayının her akşamını farklı bir ilçede geçirip, vatandaşlarla iftar sofralarında buluşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İznik iftarı öncesinde de Müşküle Köyü’nde inşaat çalışmaları Büyükşehir Belediyesi’nce yürütülen tarihi camide incelemelerde bulundu.
 • 13:42Müşküle Köyüne Yeni CamiBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İznik ilçesine bağlı Müşküle köyünde inşaat çalışmaları yürütülen camide incelemelerde bulundu.
 • 12:59Büyükşehir'den Gümüşpınar'a Gölet MüjdesiBüyükşehir'den Gümüşpınar'a Gölet MüjdesiBursa'yı daha yaşanabilir ve sağlıklı hale getirmek amacıyla çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi tarafından, kırsal kalkınma yatırımları kapsamında Orhaneli ilçesinin Gümüşpınar Mahallesi'ne yeni bir gölet kazandırılıyor.
 • 11:24Akpınar'daki Dönüşüme 3 Talip VarAkpınar'daki Dönüşüme 3 Talip VarBursa Akpınar Mahallesi Kentsel Dönüşüm Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Altın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi ziyaret etti.
 • 11:15Bursa Büyükşehir Belediyesinden Gümüşpınar'a Gölet MüjdesiBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından, kırsal kalkınma yatırımları kapsamında Orhaneli ilçesinin Gümüşpınar Mahallesi’ne yeni bir gölet kazandırılıyor.
 • 10:37Gümüşpınar Mahallesine Gölet MüjdesiBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından, kırsal kalkınma yatırımları kapsamında Orhaneli ilçesinin Gümüşpınar Mahallesi'ne yeni bir gölet kazandırılıyor.
 • 15:12Kıranışıklar'a Ürün Toplama MerkeziKıranışıklar'a Ürün Toplama MerkeziRamazan ayının her akşamını farklı bir ilçede geçirip, vatandaşlarla iftar sofralarında buluşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Keles iftarı öncesinde de Kıranışıklar Mahallesi’ne kazandırılan ürün toplama merkezinin açılışını gerçekleştirdi.
 • 14:09Kıranışıklar'a Ürün Toplama MerkeziKıranışıklar'a Ürün Toplama MerkeziBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Keles iftarı öncesinde de Kıranışıklar Mahallesi'ne kazandırılan ürün toplama merkezinin açılışını gerçekleştirdi.
 • 10:23Başkent'te Coşkulu Bursa İftarıBaşkent'te Coşkulu Bursa İftarıAnkara geleneksel Bursa İftarı coşkuya sahne oldu.
 • 14:48Yağmur Suyu Hattının Temeli AtıldıYağmur Suyu Hattının Temeli AtıldıBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından İnegöl’de başlatılan ve toplam maliyeti 21 milyon lirayı bulacak olan yağmur suyu hattı projesinin temel atma töreni gerçekleştirildi.
 • 14:30Altepe: Buski İnegöl'e 200 Milyon TL Altyapı Yatırımı Gerçekleştirmiş OlacakAltepe: Buski İnegöl'e 200 Milyon TL Altyapı Yatırımı Gerçekleştirmiş OlacakBursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe, "Gelecek 3 yılda da her sene ortalama 50 milyon TL civarında yatırım yapılacağına dair plana göre 5 yılın sonunda BUSKİ, İnegöl'e yaklaşık 200 milyon TL civarında altyapı yatırımı gerçekleştirmiş olacak.
 • 12:46Büyükşehir'in İnegöl'e Hizmet Yağmuru SürecekBüyükşehir'in İnegöl'e Hizmet Yağmuru SürecekRamazan ayında her iftarda farklı bir ilçede vatandaşlarla bir araya gelen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, bu kez İnegöl’de düzenlenen iftara katıldı.
 • 02:00Bursa Büyükşehir Stadyumu, Suni Güneşleme Sistemi ile Sezona HazırlanıyorBursa Büyükşehir Stadyumu, Suni Güneşleme Sistemi ile Sezona HazırlanıyorBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Stadyumu'nda çimlerin suni güneş sistemiyle bakımlarının yapıldığını ve stadyumun yeni sezon için hazırlandığını söyledi.
 • 18:45Stadyumda suni güneşleme sistemiBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Stadyumu'nda çimlerin, suni güneş sistemiyle bakımlarının yapıldığını ve stadyumun yeni sezon için hazırlandığını söyledi.
 • 17:45Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadı'na Suni Güneşleme SistemiBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadı'ndaki çimlerin, suni güneş sistemiyle bakımlarının yapıldığını ve stadın yeni sezon için hazırlandığını söyledi.
 • 17:31Stadyumda Suni Güneşleme SistemiBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Stadyumu'nda çimlerin, suni güneş sistemiyle bakımlarının yapıldığını ve stadyumun yeni sezon için hazırlandığını söyledi.
 • 17:11Bursa Büyükşehir Stadyumu'nda Suni Güneşleme SistemiBursa Büyükşehir Stadyumu'nda Suni Güneşleme SistemiBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Stadyumu’ndaki çimlerin, suni güneş sistemiyle bakımlarının yapıldığını ve yeni sezon için hazırlandığını söyledi.
 • 17:04Yerli Vagonlar Raylarda Boy GösteriyorYerli Vagonlar Raylarda Boy GösteriyorBursa Büyükşehir Belediyesi’nin 60 Bursaray vagonu ve 12 tramvay alımı ihalesini kazanan Durmazlar tarafından üretilen ilk yerli vagonlar da raylarda boy göstermeye başladı.