SON DAKİKA RECEP ALTEPE HABERLERİ

Son Dakika Recep Altepe Haberleri

 • 20:05Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe: Bursa Voleybola DoyacakBüyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe: Bursa Voleybola DoyacakBursa Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen uluslararası 2. Cengiz Göllü Voleybol Turnuvası'nın açılış toplantısı bugün Crown Plaza'da yapıldı.
 • 15:03Cengiz Göllü Voleybol Turnuvası 3 Ekim'de BaşlıyorBursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Cengiz Göllü Uluslararası Voleybol Turnuvası'nın basın toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve turnuvaya katılan takımların katılımıyla yarın saat 18.30'da Bursa Crown Plaza Hotel'de yapılacaktır.
 • 19:25Şehit ve Gazi Çocuklarına Bisiklet Hediye EdildiŞehit ve Gazi Çocuklarına Bisiklet Hediye EdildiBetül ve Azra Şentürk kardeşlerin konuşmaları- Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin konuşması- Hediyelerin teslim edilmesi Bursa'da şehit ve gazi çocuklarına bisiklet hediye edildi.
 • 21:34Aktopraklık Arkeoparkı Ziyarete AçıldıAktopraklık Arkeoparkı Ziyarete AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Protokolden detaylar - Bursa Büyükşehir Belediye başkanı Recep Altepe'nin konuşması - Bursa valisi Münir Karaloğlu'nun konuşması - Kurdela kesimi detayı - Arkeoparktan detaylar - Bursa'nın 8 bin 500 yıllık tarihine ışık tutan Aktopraklık Höyük Arkeopark'ı, ilin kurtuluşunun 93'üncü yıl dönümünde törenle ziyarete açıldı Aktopraklık Höyük Arkeopark ve Açık Hava Müzesi, Bursa'nın kurtuluşunun 93'üncü yıl dönümünde törenle ziyarete açıldı.
 • 14:22Büyükşehir, Şehit ve Gazilerin Çocuklarına Bisiklet Hediye EdecekBüyükşehir, Şehit ve Gazilerin Çocuklarına Bisiklet Hediye EdecekBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, şehit ve gazilerin çocuklarına bisiklet hediye edileceğini söyledi.
 • 13:25İznik Unesco Yolundaİznik Unesco YolundaBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Recep Altepe, İznik'te 2 bin yıllık geçmişe sahip Roma Tiyatrosu'nun orijinal kimliğiyle ayağa kaldırıldığını belirterek, "İznik'in güzelliklerinin dünyayla paylaşılması ve yapılanların bölgeye değer katmasını istiyoruz.
 • 19:06Bursa Büyükşehir Belediyesi'nden İnegölspor'a Takım OtobüsüBursa Büyükşehir Belediyesi'nden İnegölspor'a Takım OtobüsüBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İnegölspor'a hediye edilen takım otobüsünü teslim ederken, "Bu otobüs, İnegölspor'u şampiyonluğa götürsün" dileğinde bulundu.
 • 10:11Karacabey Sahillerinin Çehresi DeğişiyorKaracabey Sahillerinin Çehresi DeğişiyorBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Karacabey sahillerinde yapılan çalışmaları inceledi.
 • 17:13Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe AçıklamasıBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe AçıklamasıBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “Türkiye hassas bir dönemden geçiyor.
 • 11:57Büyükşehir'den Süt Üreticisine Tam DestekBüyükşehir'den Süt Üreticisine Tam DestekBursa’nın üretimde de örnek olması hedefiyle çalışmalarında kırsal kalkınmaya büyük önem veren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Karacabey İlçesi’ne Subaşı, Seyran ve Karasu köylerine süt toplama merkezleri kurulacağını söyledi.
 • 17:16Timsah Arena Gün SayıyorTimsah Arena Gün SayıyorBursa belediye tarihinin en büyük anıt yapılarından biri olan Timsah Arena’da incelemelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, stadın açılış için gün saydığını söyledi.
 • 13:26Makedonya'da Öldürülen Anne ve Oğlunun Ailesine Başkan Altepe'den Taziye ZiyaretiMakedonya'da Öldürülen Anne ve Oğlunun Ailesine Başkan Altepe'den Taziye ZiyaretiBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Makedonya’da uyurken susturucu silahla öldürülen anne ile oğlunun ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 19:47Timsah Arena 22 Ağustos'ta AçılıyorTimsah Arena 22 Ağustos'ta AçılıyorBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 220 milyon TL'lik bütçesiyle belediyenin tarihindeki en büyük yatırımı olan Timsah Arena Büyükşehir Stadyumu'nun 22 Ağustos'ta resmen açılacağını söyledi.
 • 11:14Bursaspor'un Yeni Stadı Ağustos Ayında Kullanıma AçılacakBursaspor'un Yeni Stadı Ağustos Ayında Kullanıma AçılacakBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe, Bursaspor'un yeni stadının Ağustos ayındaki maçlara yetiştirileceğini söyledi.
 • 14:41Bursa Büyükşehir Belediyesi, Kentsel Dönüşümde Emsal Artışında KararlıBursa Büyükşehir Belediyesi, Kentsel Dönüşümde Emsal Artışında KararlıKentsel dönüşümde rant olmadığını, aksini iddia edenlerle her platformda kamuoyuna açık bir şekilde tartışabileceklerini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’nın 0,50 emsal artışı yöntemiyle yenileneceğini tekrarladı.
 • 12:38Bursa'nın Yeni Stadının Çimleri SerildiBursa'nın Yeni Stadının Çimleri SerildiBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan yeni stadyumda inşaat son aşamaya gelirken, çimlerin serilmesiyle stadyum gerçek anlamda ortaya çıktı.
 • 22:33Büyükşehir Belediye Başkanı Mezun Olduğu İlkokula Hayat VerecekBüyükşehir Belediye Başkanı Mezun Olduğu İlkokula Hayat VerecekBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 1970 yılında eğitim gördüğü Demirtaşpaşa İlkokulu’nu yenileyecek protokole Vali Münir Karaloğlu ile birlikte imza attı.
 • 15:09Timsah Arena'da Sıra Çimlere GeldiTimsah Arena'da Sıra Çimlere GeldiBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, büyükşehir belediyesi tarafından Bursa’ya kazandırılan ve dünyanın en heyecan veren 10 stadyumu arasında gösterilen Timsah Arena’da saha içi zeminin tamamlanmak üzere olduğunu, çimlerin de kısa sürede serileceğini söyledi.
 • 17:54Modern Şehircilik ve Kentsel Dönüşüm ZirvesiModern Şehircilik ve Kentsel Dönüşüm ZirvesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan genel görüntüler- Bursa Büyükşehir Başkanı Recep Altepe'nin konuşması Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, "Deprem gerçeğini unutmayalım. Bunu artık gündeme daha fazla getireceğiz.
 • 12:18Timsah Arena'da Çimler 10 Gün İçinde SeriliyorTimsah Arena'da Çimler 10 Gün İçinde SeriliyorBüyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa’ya kazandırılan ve dünyanın en heyecan veren 10 stadyumu arasında gösterilen yeni stadyumda 10 gün içinde çimlerin büyük oranda serileceğini söyledi.
 • 09:59Dağ Yöresi İpek Böceği ile KalkınıyorDağ Yöresi İpek Böceği ile KalkınıyorBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükorhan’da ipek böcekçiliğinin geliştirilmesi için köylülere 90 bin adet askı dağıttı.
 • 09:50Bursaspor'da İnancın ZaferiBursaspor'da İnancın ZaferiBursaspor’un Fenerbahçe’yi eleyerek finale adını yazdırmasını ’inancın zaferi’ olarak değerlendiren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, "Önümüzdeki sezon iyi transferlerle birlikte Avrupa’da başarılı olmamız lazım. Artık Türkiye’de şampiyonluğa oynamak yetmez" dedi.
 • 17:51Bursa'da Belediye Başkanlarının Güvenlikleri ArtırılacakBursa'da Belediye Başkanlarının Güvenlikleri ArtırılacakGürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız’a yapılan silahlı saldırıyı kınayan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ilçe belediye başkanlarını mevcut güvenlik tedbirlerinin artırılması konusunda uyardı.
 • 11:24Bursaspor'un Yeni Avrupa Yıldızları Bu Stadyumdan ÇıkacakBursaspor'un Yeni Avrupa Yıldızları Bu Stadyumdan ÇıkacakTimsah Arena Stadyumu’nda incelemelerde bulunan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, "Yaptığımız yatırımlar sayesinde hedefimiz Bursaspor’u Türkiye şampiyonluğuna oynayan değil, Avrupa’da şampiyonluğa oynayan bir takım haline getirmektir" dedi.
 • 19:49Mudanya Sahillerinde Dönüşüm BaşladıMudanya Sahillerinde Dönüşüm Başladı300 kilometrelik sahil bandına sahip Bursa’nın gerçek anlamda turizm şehri olması için planlanan çalışmaların ilki olan Mudanya Sahil Düzenleme Projesi’nin temeli, Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Bursa Valisi Münir Karaloğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe tarafından atıldı.
 • 14:30Uyuşturucu İçin Sahaya İnmemiz GerekiyorUyuşturucu İçin Sahaya İnmemiz Gerekiyor"Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği’nin (SKB) Gebze Konferansı’nda konuşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, uyuşturucu ve madde bağımlılığı konusunda birlik üyesi belediyelerin sahada daha faal rol alması gerektiğini söyledi.
 • 14:03Timsah Arena'da Sona YaklaşılıyorBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Timsah Arena için "Bursasporumuzun yeni başarılarına imza atacağı, şampiyonluklar yakalayacağı güzel bir eser olacak" dedi.
 • 12:47510 Dönümlük Bursa'nın En Büyük Parkı 19 Mayıs'ta Açılıyor510 Dönümlük Bursa'nın En Büyük Parkı 19 Mayıs'ta AçılıyorBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’nın belediye tarihindeki en büyük yatırımlarından biri olan Hüdavendigar Parkı’nın 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda çeşitli spor etkinlikleriyle birlikte hizmete gireceğini açıkladı.
 • 13:1815. Edebiyat Günleri'nde Tema; 'Ortadoğu'yu Yazmak'15. Edebiyat Günleri'nde Tema; 'Ortadoğu'yu Yazmak'Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 7 – 9 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek ‘15. Edebiyat Günleri’, ‘Ortadoğu’yu Yazmak’ temasıyla hayata geçiriliyor.
 • 14:15Başkan Altepe, Cavit Çağlar'ın Oteliyle İlgili Konuştu...Başkan Altepe, Cavit Çağlar'ın Oteliyle İlgili Konuştu...Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, işadamı Cavit Çağlar’ın Çekirge’de inşa ettiği otelle ilgili ilave bir imar hakkı verilmediğini belirterek, "Kime hangi imkan verildiyse orada da aynısı yapıldı.
 • 13:40Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı'nın Yetki İsyanıBursa Büyükşehir Belediye Başkanı'nın Yetki İsyanıBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Uludağ’da yeni tesisler, Uluabat’ın eko turizm bölgesi olması ve Güney çevre yolunun Ankara’dan engellendiğini belirterek, "Biz para değil yetki istiyoruz.
 • 13:35Uludağ'da Otopark ve Tuvalet Gibi Sosyal Donatılardan Halen Ankara YetkiliUludağ'da Otopark ve Tuvalet Gibi Sosyal Donatılardan Halen Ankara Yetkili"Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ başta olmak üzere birçok projede Ankara'nın yetki devrinden vazgeçmemesinden şikayet ederek, "Zirvede; kanalizasyon, içme suyu ve atık su gibi hizmetlerden belediye sorumlu tutulurken, otopark ve tuvalet gibi sosyal donatı alanlarının yapımından halen Ankara yetkili. Biz Ankara'ya diyoruz ki; bize para değil yetki lazım. Biz, para istemiyoruz.
 • 13:14Başbakan'ın Bursa Mitingi Hüdavendigar Kent Parkı'nda OlacakBaşbakan'ın Bursa Mitingi Hüdavendigar Kent Parkı'nda OlacakBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 16 Mayıs’ta Bursa’da yapacağı seçim mitingini Türkiye’nin en büyük parkı olan Hüdavendigar’da yapmak istediklerini söyledi.
 • 14:02AB Bakanı Bozkır: Bu Palayı Elimize Alırsak AB'ye Daha Kolay GirerizAB Bakanı Bozkır: Bu Palayı Elimize Alırsak AB'ye Daha Kolay GirerizAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'a, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi ziyaretinde Bursalı ustaların yaptığı kılıç hediye edildi.
 • 13:57Avrupa Bakanı Bozkır: Palayı Elimize Alırsak AB'ye Kolay GirerizAvrupa Bakanı Bozkır: Palayı Elimize Alırsak AB'ye Kolay GirerizVolkan Bozkır'a, Bursa'da Zülfikar Kılıcı hediye edildi. Bozkır kılıcı görünce "Bu palayı elimize alırsak AB'ye daha kolay gireriz." esprisini yaptı.
 • 13:38Bursa'da Zülfikar Kılıcı Hediye Edilen Bakan Bozkır: Bu Palayı Elimize Alırsak AB'ye Daha Kolay...Bursa'da Zülfikar Kılıcı Hediye Edilen Bakan Bozkır: Bu Palayı Elimize Alırsak AB'ye Daha Kolay...Bursa Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret eden Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'a, Belediye Başkanı AK Partili Recep Altepe tarafından Bursalı bıçak ustaları tarafından yapılan 'Zülfikar kılıcı' hediye edildi.
 • 16:28Başkanın Koltuğuna Oturan Minik Kız, Park ve Spor Alanı İstediBaşkanın Koltuğuna Oturan Minik Kız, Park ve Spor Alanı İstediBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin makamına oturan 6 yaşındaki Eda Mete çocuklar için yeni park alanları yapılmasını istedi.
 • 15:04Kardan Zarar Gören Çiftçiye MüjdeKardan Zarar Gören Çiftçiye MüjdeBursa Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Olağan Genel Kurulu’na katılan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kar ve lodostan zarar gören çiftçinin telef olan hayvanlarını temin ettiklerini, çöken ahırların da çatı malzemelerini yarın dağıtacaklarını söyledi.
 • 16:10Belediye Başkanı Tezahürat Yaptırdı, Bisikletliler Havada UçtuBelediye Başkanı Tezahürat Yaptırdı, Bisikletliler Havada UçtuBursa'da binlerce öğrencinin katılımıyla düzenlenen spor şenliğinde Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, eline aldığı mikrofanla coşkulu kalabalığa Bursaspor tezahüratı yaptırdı.
 • 15:01Uçan BisikletlerUçan BisikletlerBursa Büyükşehir Belediyesi’nin gençleri spora teşvik etmek maksadıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’yle ortaklaşa düzenlediği ‘Okul Sporları Şenliği’ devam ediyor.
 • 21:40Osmangazi'yi Anma ve Bursa'nın Fethi ŞenlikleriOsmangazi'yi Anma ve Bursa'nın Fethi Şenlikleri- Bursa Tophane Meydanı'ndan düzenlenen törenden detaylar - Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ın konuşması - Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin konuşması - Fetih Yürüşü'den detaylar Osmangazi'yi Anma ve Bursa'nın Fethi Şenlikleri- Bursa'nın fethinin yıl dönümü nedeniyle düzenlenen "Osmangazi'yi Anma ve Bursa'nın Fethi Şenlikleri" çeşitli etkinliklerle yapıldı Bursa'nın fethinin 689'uncu yıl dönümü nedeniyle düzenlenen "Osmangazi'yi Anma ve Bursa'nın Fethi Şenlikleri" programı yapıldı.
 • 15:20İhracatın Yıldızlarına Ödülİhracatın Yıldızlarına ÖdülBursa’ya yatırımlarıyla değer katan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ‘2015 İhracatın Yıldızları Ödülleri Töreni’nde, üreticilerin Bursa’nın gururu olduğunu söyledi.
 • 15:26Osman Gazi'yi Anma ve Bursa'nın Fethi ŞenlikleriOsman Gazi'yi Anma ve Bursa'nın Fethi Şenlikleri"Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, "Bursa'da yaşayan sultanlar saray hayatı yaşamadılar.
 • 21:09Bursa - Bakan Öztürk: Gündemimizin Tek Maddesi Seçim GüvenliğiBursa - Bakan Öztürk: Gündemimizin Tek Maddesi Seçim GüvenliğiBakan Öztürk: Gündemimizin tek maddesi seçim güvenliği (ek) BAKAN ÖZTÜRK: DHKP- C İÇİN ÖZEL ÖNLEMLER ALINACAKTIR Bursa'da, Marmara Bölgesi'nde bulunan toplam 13 ilin vali, emniyet müdürü ve jandarma komutanları ile bir araya gelip, 7 Haziranda yapılacak olan genel seçimler öncesi, "Seçim güvenliği" toplantısı düzenleyen İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk, toplantının ardından, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi makamında ziyaret etti Öztürk burada gazetecilerin, DHKP-C ile özel önlemler alınıp alınmayacağına ilişkin sorusuna, 'Özel önlemler alınacaktır.
 • 20:19Bakan Öztürk: Gündemimizin Tek Maddesi Seçim Güvenliği (2)Bakan Öztürk: Gündemimizin Tek Maddesi Seçim Güvenliği (2)Bakan ÖZTÜRK: DHKP- C İÇİN ÖZEL ÖNLEMLER ALINACAKTIR İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk, Marmara Bölgesi'nde bulunan toplam 13 ilin vali, emniyet müdürü ve jandarma komutanları ile 7 Haziran'da yapılacak genel seçimler ile ilgili düzenlenen 'Seçim güvenliği' toplantısının ardından, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi makamında ziyaret etti.
 • 14:40Marmara Belediyeler Birliği 2015 Yılı 1. Meclis Toplantısı Abant'ta BaşladıMarmara Belediyeler Birliği ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “Artık çevre ile ilgili tahammülümüz kalmadı.
 • 11:59Yunuseli İçin Hava Kuvvetlerinden DestekYunuseli İçin Hava Kuvvetlerinden DestekBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Ankara’da bir araya geldiği Türk Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk ile Yunuseli Havaalanı’nın uçuşlara açılması yönündeki çalışmaları değerlendirdi.
 • 10:54Teknoloji Devleri, Abz'de BuluşuyorTeknoloji Devleri, Abz'de BuluşuyorDünyanın teknoloji devleri ile yerel yöneticiler Akıllı Belediyecilik Zirvesi’nde buluşuyor.
 • 20:14Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık AçıklamasıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık AçıklamasıBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Bursa’da katıldığı raylı sistem imza töreninde Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi yerli üretime verdiği destekten dolayı tebrik ederek, “Bugün kamu alımlarının bir sektörü Türkiye’de nasıl canlandırabileceğine çok güzel örnek teşkil eden imzalar atacağız” dedi.
 • 19:54Türk Otomotiv Yan Sanayi, Ana Sanayinin Stratejik Partneri DeğilTürk Otomotiv Yan Sanayi, Ana Sanayinin Stratejik Partneri Değil"Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Türk otomotiv yan sanayi, ana sanayinin stratejik partneri olmadığına dikkati çekerek," Ama Almanya'da otomotiv yan sanayi, otomotiv ana sanayinin stratejik partneridir.