SON DAKİKA RECEP ALTEPE HABERLERİ

Son Dakika Recep Altepe Haberleri

 • 12:18Panayır-Yunuseli Arasına Modern DüzenlemePanayır-Yunuseli Arasına Modern DüzenlemeBüyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Panayır Kavşağı-Yunuseli arasındaki 4 kilometrelik yolda projelendirilen genişletme ve köprü düzenleme çalışmalarının başlatıldığını açıkladı.
 • 11:58Panayır - YUNUSELİ Arasına Modern DüzenlemePanayır - YUNUSELİ Arasına Modern DüzenlemeBaşkan Altepe, yapılacak ilavelerle birlikte Bursa'nın kent içi trafik yükünü azaltacak 4 şeritli kaliteli bir yola ve Yunuseli Kanalı üzerinde modern köprülere kavuşacağını söyledi.
 • 11:50Yenice'nin Yolları Büyükşehir ile GüzelleşiyorYenice'nin Yolları Büyükşehir ile GüzelleşiyorBursa Büyükşehir Belediyesi, İnegöl’ün Yenice bölgesinde yol düzenleme ve asfalt çalışmalarına başladı.
 • 19:59Hayvan Yemi Diye İthal Edilen Bezelyeler Paketlenip Piyasaya SürülüyorHayvan Yemi Diye İthal Edilen Bezelyeler Paketlenip Piyasaya SürülüyorKaracabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem, yurt dışından hayvan yemi olarak ithal edilen bezelyenin paketlenerek piyasaya sunulduğunu, çiftçi ve sanayicinin mağdur edildiğini söyledi.
 • 11:04Kefensüzen Cami Küllerinden DoğuyorKefensüzen Cami Küllerinden DoğuyorBursa’da Fatih Sultan Mehmet Han döneminde yaptırılan ve zamanla kullanılamaz hale gelen Doğanbey Mahallesi’ndeki Kefensüzen Camii, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin girişimleriyle restore ediliyor.
 • 10:46600 Yıllık Kefensüzen Camii Küllerinden Doğuyor600 Yıllık Kefensüzen Camii Küllerinden DoğuyorFatih Sultan Mehmet Han döneminde yaptırılan ve zamanla kullanılamaz hale gelen Doğanbey Mahallesi'ndeki Kefensüzen Camii, Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin girişimleriyle restore ediliyor.
 • 16:31Altepe'den Demokrasi Destanı Yazan Halka TeşekkürAltepe'den Demokrasi Destanı Yazan Halka TeşekkürBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 15 Temmuz’dan bu yana her akşam, Demokrasi Meydanı’nda vatandaşlarla bir araya geliyor.
 • 15:47Büyükşehir ile İnegöl'ün Çehresi DeğişiyorBüyükşehir ile İnegöl'ün Çehresi DeğişiyorBüyükşehir Belediyesi’nin Bursa’yı daha yaşanabilir ve sağlıklı hale getirmek amacıyla sürdürdüğü çalışmalar kapsamında, İnegöl İlçesi’ni daha yeşil bir görünüme kavuşturacak olan rekreasyon çalışmaları hızla devam ediyor.
 • 08:53Başkan Altepe: Başkan Altepe: "Bursa Türk Dünyasının da Başkenti Olacak"Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’da bir ilke imza atılarak gerçekleştirilen ’Türk Dünyası Spor Oyunları Şöleni’ne katıldı, Başkan Altepe, tarih başkenti Bursa’nın Türk dünyasının da başkenti olacağını söyledi.
 • 11:20İnegöl'ün Merpa'sı Ağustos Sonunda Faaliyete Başlayacakİnegöl'ün Merpa'sı Ağustos Sonunda Faaliyete BaşlayacakBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İnegöl’de yoğun kar yağışı nedeniyle çatısı çöken Merkez Pazar Yeri’nde (MERPA) devam eden çalışmaların sona geldiğini ve pazarın ağustos ayı sonunda faaliyete başlayabileceğini söyledi.
 • 10:14İnegöl'ün Merpa'sı Ağustos Sonunda Faaliyete Başlayacakİnegöl'ün Merpa'sı Ağustos Sonunda Faaliyete BaşlayacakBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İnegöl’de yoğun kar yağışı nedeniyle çatısı çöken Merkez Pazar Yeri’nde (MERPA) devam eden çalışmaların sona geldiğini ve pazarın ağustos ayı sonunda faaliyete başlayabileceğini söyledi.
 • 12:18Büyükşehir'den İnegöl'e Yeni MezarlıkBüyükşehir'den İnegöl'e Yeni MezarlıkBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi tarafından İnegöl İlçesi’nin Alanyurt bölgesinde 100 bin metrekarelik alanda yeni bir mezarlık oluşturulduğunu ve son hazırlıkların sürdüğü mezarlığa Ağustos ayında defin işlemlerinin yapılabileceğini söyledi.
 • 11:182 Bin 400 Yıllık Sarayın Bölümleri Ortaya ÇıkarıldıBursa'da 2 bin 400 yıllık Bitinya Sarayı'na ait tünel, mahzen ve Uludağ'dan gelen suyu taşıyan kanalların bulunduğu bölümleri ortaya çıkaran Büyükşehir Belediyesi, bütün halindeki tarihi yapıyı turizme kazandırmayı hedefliyor.
 • 11:15İnegöl'e Yeni Mezarlıkİnegöl'e Yeni MezarlıkBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi tarafından İnegöl İlçesi'nin Alanyurt bölgesinde 100 bin metrekarelik alanda yeni bir mezarlık oluşturulduğunu ve son hazırlıkların sürdüğü mezarlığa Ağustos ayında defin işlemlerinin yapılabileceğini söyledi.
 • 10:37Büyükşehir'den İnegöl'e yeni mezarlıkBüyükşehir'den İnegöl'e yeni mezarlıkBursa Büyükşehir Belediye Başkanı, Büyükşehir Belediyesi tarafından İnegöl İlçesi'nin Alanyurt bölgesinde 100 bin metrekarelik alanda yeni bir mezarlık oluşturulduğunu söyledi.
 • 22:18Şehreküstü, Artık 'Demokrasi Meydanı'Şehreküstü, Artık 'Demokrasi Meydanı'ursa Büyükşehir Belediye Meclisi, FETÖ Terör Örgütü'nün darbe girişimi üzerine vatandaşların toplanarak tepkilerini dile getirdiği Şehreküstü Meydanı'nın ismini '15 Temmuz Demokrasi Meydanı' olarak değiştirdi.
 • 19:33Bursa'da Şehreküstü Meydanı'nın Adı DeğiştiBursa Büyükşehir Belediye Meclisi, Fetullah Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında vatandaşların tepkilerini dile getirdiği Şehreküstü Meydanı'nın adının "15 Temmuz Demokrasi Meydanı" olarak değiştirilmesi kararına vardı.
 • 18:51Şehreküstü Artık Şehreküstü Artık "Demokrasi Meydanı"Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi, FETÖ Terör Örgütü’nün darbe girişimi üzerine vatandaşların toplanarak tepkilerini dile getirdiği Şehreküstü Meydanı’nın ismini ’15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ olarak değiştirdi.
 • 13:44İznik'teki 2 Bin Yıllık Roma Tiyatrosu'nda Restorasyonİznik'teki 2 bin yıllık antik Roma Tiyatrosu, Bursa Büyükşehir Belediyesince yapılacak kazı ve restorasyon çalışmalarıyla özgün kimliğine kavuşacak.
 • 13:11İki Bin Yıllık Antik Tiyatro Özgün Kimliğine Kavuşuyorİki Bin Yıllık Antik Tiyatro Özgün Kimliğine KavuşuyorBursa'nın değerlerini geleceğe taşıyan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İznik'teki 2000 yıllık Roma Tiyatrosu'nun da kazı ve restorasyon çalışmalarının ardından özgün kimliğiyle buluşturulacağını söyledi.
 • 19:36Bursa'da, Yetiştiricilere Buzağı Kulübesi Hibe EdildiBursa'da, Yetiştiricilere Buzağı Kulübesi Hibe EdildiKırsal kesimde üretimin ve refahın artması için desteğini esirgemeyen Bursa Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçede 400 yetiştiriciye buzağı kulübesi hibe etti.
 • 17:07Büyükşehir Besicilere Buzağı Kulübesi DağıttıBüyükşehir Besicilere Buzağı Kulübesi DağıttıKırsal kesimde refahın artması için çalışan Bursa Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçede 400 yetiştiriciye buzağı kulübesi hibe etti.
 • 16:41Büyükşehir'in Çiftçiye Desteği SürüyorBüyükşehir'in Çiftçiye Desteği SürüyorKırsal kesimde üretimin ve refahın artması için desteğini esirgemeyen Bursa Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçede 400 yetiştiriciye buzağı kulübesi hibe etti.
 • 15:29Maçka Şehidi, Bursa'da Tekbirlerle Son Yolculuğuna UğurlandıMaçka Şehidi, Bursa'da Tekbirlerle Son Yolculuğuna UğurlandıTrabzon'un Maçka İlçesi'nde yol kontrolü yapan polis aracına ormanlık alandan teröristlerce ateş açılması sonucu çıkan çatışmada 2 meslektaşı ile birlikte şehit olan çevik kuvvet polisi 23 yaşındaki şehit İbrahim Akın için, memleketi Bursa'da tören düzenlendi.
 • 14:39Maçka'daki Terör SaldırısıTrabzon'un Maçka ilçesinde, yol kontrol uygulaması sırasındaki terör saldırısında şehit olan polis memuru İbrahim Akın'ın cenazesi toprağa verildi.
 • 12:28İnegölspor'a Tesis Müjdesiİnegölspor'a Tesis MüjdesiBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 'Spor kenti Bursa' hedefiyle hayata geçirilen çalışmalar kapsamında, spor kulüplerine her zaman destek olan Büyükşehir Belediyesi tarafından İnegöl Spor Kulübü'ne tesis kazandırılacağını söyledi.
 • 12:18Büyükşehir'den İnegölspor'a Tesis MüjdesiBüyükşehir'den İnegölspor'a Tesis MüjdesiBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından İnegöl Spor Kulübü’ne tesis yapılacak.
 • 21:20Unesco'dan Bursa ÇıkarmasıUnesco'dan Bursa ÇıkarmasıBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi ziyaret eden UNESCO Dünya Mirası Komitesi ülkelerinin daimi büyükelçileri ve UNESCO Genel Merkezi yöneticileri, kente bir kez daha hayran olduklarını ve bu şehirde kendilerini evlerinde gibi hissettiklerini söyledi.
 • 19:25Bursa'da Metro Sabaha Kadar ÜcretsizBursa'da Metro Sabaha Kadar ÜcretsizBursa’da metro sabaha kadar ücretsiz çalışacak.
 • 12:14İznik Gölündeki Bazelikaya'ya Sualtı MüzesiBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İznik Gölü'ndeki yaklaşık 2 bin yıllık bazilika kalıntılarının ziyaret edilebileceği, dünyadaki en güzel su altı müzesi uygulamasını İznik'te gerçekleştirmeyi hedeflediklerini söyledi.
 • 11:41İznik'teki 'Bazilika'ya 'Sualtı Müzesi'İznik'teki 'Bazilika'ya 'Sualtı Müzesi'Bursa'nın İznik İlçesi'nde, göl kıyısının 20 metre açığında 1.5- 2 metre derinlikte bulunan ve 1500 yıl önce Aziz Neophytos'un adına inşa edildiği belirlenen bazilikanın sualtı müzesine dönüştürülmesi için çalışmalar yapılıyor.
 • 11:39İznik Gölü'ndeki Bazilika Turizme KazandırılacakBursa'nın İznik ilçesinde, İznik Gölü'nün 20 metre açığında bulunan Roma dönemine ait bazilikanın, "Sualtı Müzesi" uygulamasıyla turizme kazandırılması için çalışmaların tüm hızıyla sürdüğü bildirildi.
 • 10:28Büyükşehir'den 'Bazilika'ya 'Sualtı Müzesi' hedefiBüyükşehir'den 'Bazilika'ya 'Sualtı Müzesi' hedefiBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İznik Gölü'ndeki bazilikanın kalıntılarının ziyaret edilebileceği, dünyadaki en güzel sualtı müzesi uygulamasını İznik'te gerçekleştirmeyi hedeflediklerini söyledi.
 • 08:59Yunus'u dualarla uğurladıkBursa Büyükşehir Belediyesi Basın Koordinasyon Merkezinde 9 yıldır fotoğrafçı olarak görev yapan Yunus Hakan Güler, yaşamını yitirdi.
 • 21:13Bursa Basınının Acı KaybıYaşamını yitiren Bursa Büyükşehir Belediyesi Basın Koordinasyon Merkezinin fotoğrafçısı Yunus Hakan Güler, toprağa verildi.
 • 19:32Bursa'da 'Demokrasi Kahramanları'na Tam DestekBursa'da 'Demokrasi Kahramanları'na Tam DestekBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, demokrasi kahramanları Bursa Garnizon Komutanı Tümgeneral Seyfullah Saldık ve İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız'ı ziyaret ederek, 15 Temmuz gecesi ve devamında yaşananlar sırasındaki cesaretli tutumlarından dolayı tebrik ederek, kılıç hediye etti.
 • 19:25Fetö'nün Darbe GirişimiBüyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Garnizon Komutanı Tümgeneral Seyfullah Saldık ve İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız'ı ziyaret ederek, 15 Temmuz gecesi ve devamında yaşananlar sırasındaki cesaretli tutumlarından dolayı tebrik etti.
 • 19:15Yunus Hakan Güler Son Yolculuğuna UğurlandıYunus Hakan Güler Son Yolculuğuna UğurlandıBursa Büyükşehir Belediyesi Basın Koordinasyon Merkezi’nde yıllardır fotoğrafçı olarak görev yapan Yunus Hakan Güler, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18:22Başkan Altepe'den, Garnizon Komutanı ve Emniyet Müdürü'ne 'Tebrik' ZiyaretiBaşkan Altepe'den, Garnizon Komutanı ve Emniyet Müdürü'ne 'Tebrik' ZiyaretiBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Parti'li Recep Altepe, Bursa Garnizon Komutanı Tümgeneral Seyfullah Saldık ve İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız'ı makamlarında ziyaret ederek, 15 Temmuz gecesi ve devamında yaşananlar sırasındaki cesaretli tutumlarından dolayı tebrik etti.
 • 17:56Başkan Altepe'den Güçlü İradeye Tam DestekBaşkan Altepe'den Güçlü İradeye Tam DestekBüyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Garnizon Komutanı Tümgeneral Seyfullah Saldık ve İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız’ı ziyaret ederek, 15 Temmuz gecesi ve devamında yaşananlar sırasındaki cesaretli tutumlarından dolayı tebrik etti.
 • 03:05Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bursa Valisi İzzettin Küçük'ün konuşması Kalabalık detayları - Bursa'da, darbe girişimini protesto etmek için binlerce vatandaş ellerindeki Türk bayraklarıyla Fomara Meydanı'na akın etti Bursa Valisi Küçük: "15 Temmuz gecesi şehitlerimiz ve gazilerimiz emin olun yüzde 99 sonu ölüm olan bir yolculuğa bile bile çıktılar.
 • 00:42Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerBursa'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini protesto etmek için binlerce vatandaş ellerindeki Türk bayraklarıyla Fomara Meydanı'na akın etti.
 • 13:31Bursaray Akşamları Ücretsiz TaşıyacakBursaray Akşamları Ücretsiz TaşıyacakBursa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı BURULAŞ'tan da açıklamasına göre 16.07.2016-18.07.2016 tarihlerinde, 20.00 ile 02.00 saatleri arasında metro seferleri ücretsiz yapılacak.
 • 18:42İznik Unesco Yolundaİznik ilçesinin Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) listesine girebilmesi için Bursa Büyükşehir Belediyesi ile İznik Belediyesi tarafından İznik Alan Başkanlığı kuruldu.
 • 16:46630 Yıllık Cami Restore EdildiBursa Büyükşehir Belediyesince restore ettirilen İznik ilçesindeki 630 yıllık tarihi Yeşil Cami, yeniden ibadete açıldı.
 • 15:39İznik'in 630 Yıllık Değeri Gün Yüzüne Çıktıİznik'in 630 Yıllık Değeri Gün Yüzüne ÇıktıBursa'ya değer katan hizmetlerini kentin tüm ilçelerine taşıyan Büyükşehir Belediyesi tarafından İznik'te restorasyonu tamamlanan Yeşil Camii, ibadete dualarla açıldı.
 • 00:04Tek Hedef Bursalıların MutluluğuTek Hedef Bursalıların MutluluğuBüyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Şanlıurfa'dan Bursa'ya tayin olan ve kısa süre önce kentte görevine başlayan Bursa Valisi İzzettin Küçük ile bir araya gelerek, kentin geleceği için örnek adımlar atacaklarını söyledi.
 • 20:44Vali Küçük'ten Başkan Altepe'ye ZiyaretBüyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Şanlıurfa'dan Bursa'ya tayin olan ve kısa süre önce görevine başlayan Bursa Valisi İzzettin Küçük ile bir araya geldi.
 • 19:40Tek Hedef Bursalıların MutluluğuTek Hedef Bursalıların MutluluğuBüyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Şanlıurfa’dan Bursa’ya tayin olan Vali İzzettin Küçük ile bir araya geldi.
 • 12:26Büyükşehirden Nilüfer'e Bir Yatırım DahaBüyükşehirden Nilüfer'e Bir Yatırım DahaAltınşehir, Özlüce ve Minareliçavuş ulaşımı için projelendirdiği Çetin Emeç Bulvarı’nı hizmete açan Büyükşehir Belediyesi, rahat ve konforlu bir ulaşım yatırımını daha Bursalılarla buluşturdu.