13:1200
SON DAKİKA RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Recep Tayyip Erdoğan Haberleri


RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı. Üniversiteyi Marmara Üniversitesi İktisadî ve Ticarî... Devamı

   

  Eğitim-İş, Ortaöğretime Türban Serbestliğini Danıştay'a Taşıdı

  Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (Eğitim-İş) Genel Başkanı Veli Demir, Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) çıkardığı türban yasağının ortaöğretimde serbest bırakan yönetmeliğinin yürütmesinin durdurulması ve iptali istemiyle Danıştay’a dava açtı. (Bugün 13:08)

   

  Sisi, Mısır'da Yayınlanan Türk Dizilerini Yasakladı

  Sisi, Mısır'da Yayınlanan Türk Dizilerini Yasakladı

  Mısır'da darbe ile görev başına gelen Devlet Başkanı Sisi'nin Türk dizileri için boykot emri verdi. (Bugün 12:48)

   

  Kurbanlıklarda 'Çözüm Süreci' Bereketi

  Kurbanlıklarda "Çözüm Süreci" Bereketi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan çözüm sürecinin etkisiyle hayvancılığın eski canlılığına kavuştuğu Van'da, Kurban Bayramı öncesi büyük hareketlilik yaşanıyor Binlerce büyük ve küçükbaş hayvanın batı illerine sevk edildiği kentte, hayvan pazarında da yoğunluk yaşanıyor Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Altuner: "Geçen yıl Van'dan yaklaşık 106 bin küçükbaş, 6 bin büyükbaş hayvan kurbanlık olarak batı illerine sevk edildi. (Bugün 12:45)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.09.2014 13:12:41. #1.12#