00:1700
SON DAKİKA RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Recep Tayyip Erdoğan Haberleri


RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı. Üniversiteyi Marmara Üniversitesi İktisadî ve Ticarî... Devamı

   

  Bakan Yıldız, Valiliği Ziyaret Etti

  Bakan Yıldız, Valiliği Ziyaret Etti

  AK Parti Kilis İl Kongresi- Enerji Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Ne oldu da 16 Aralık'a kadar başarılı olan, iyi olan Recep Tayyip Erdoğan 17 Aralık'ta birdenbire kötü oldu. (Dün 22:53)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Düğüne Katıldı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Düğüne Katıldı

  Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte, Bisse gömleklerinin sahibi Mustafa Kefeli'nin oğlu Onur Kefeli ile Cansu Pişirgen'in WOW İstanbul Hotel'deki düğün törenlerine katıldı. (Dün 22:11)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Düğüne Katıldı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Düğüne Katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bisse gömleklerinin sahibi Mustafa Kefeli'nin oğlu Onur Kefeli ile Cansu Pişirgen'in WOW İstanbul Hotel'deki düğün törenlerine katıldı. (Dün 22:09)

   

  CHP'den "17-25 Aralık" Protestosu...

  25 Aralığı Yolsuzluklar Haftası ilan ediyoruz" ifadelerini kullandı. (Dün 18:01)

   

  CHP'den 17-25 Aralık Protestosu...

  CHP'den 17-25 Aralık Protestosu...

  Bağcılar'da düzenlenen eyleme CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal da katıldı. (Dün 17:54)

   

  Arınç - Özel Maden İşletmelerinin Kapanması

  Arınç - Özel Maden İşletmelerinin Kapanması

  AK Parti Devrek İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi- Başbakan Yardımcısı Arınç: (2)- "(Özel maden işletmelerinin kapanması) Biz işçi kardeşlerimizi ne kadar düşünüyorsak, onları işsiz hale getirecek bir düzenlemenin de zararlı olduğunu biliriz, o yüzden işverenlere de yeni sözleşmeler ve anlaşmalar yapma fırsatı tanıyacağız. İşverenin bazı taleplerini de görmezden gelemeyiz"- "Şimdi birileri ellerini ovuştruyor, 'Tayyip gitti ya bizim önümüz açılabilir' diye, biz de Tayyipler bitmez, bu (Dün 17:51)

   

  Bülent Arınç: Bizde Tayyipler Bitmez

  Bülent Arınç: Bizde Tayyipler Bitmez

  Bülent Arınç, Zonguldak'ta yaptığı konuşmada; "Şimdi birileri ellerini ovuşturuyor, 'Tayyip gitti ya bizim önümüz açılabilir' diye, biz de Tayyipler bitmez" dedi. (Dün 16:57)

   

  Yılmaz: 'Bu Millet, İktidara Gelemeyecek Partilere Oy Verirse Yazık Eder'

  Yılmaz: "Bu Millet, İktidara Gelemeyecek Partilere Oy Verirse Yazık Eder"

  AK Parti Bayraklı Kongresi- Milli Savunma Bakanı Yılmaz: "Bu millet, iktidara gelemeyecek partilere oy verirse yazık eder"- "Allah göstermesin CHP iktidara gelirse bilin ki yine herkesi ya orduyu ya milleti isyana teşvik etti diye bir şekilde bir kelimeyle mahkum ederler bundan şüpheniz olmasın" Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, CHP ve MHP'nin iktidar şansı olmadığını iddia ederek, "Bu millet, iktidara gelemeyecek partilere oy verirse yazık eder" dedi. (Dün 16:53)

   

  Bakan Müezzinoğlu: 'Milli İradeye Kuzu Postunda Tuzak Kuran Çakallarla Karşılaştık'

  Bakan Müezzinoğlu: "Milli İradeye Kuzu Postunda Tuzak Kuran Çakallarla Karşılaştık"

  Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Milli iradeye kuzu postunda tuzak kuran çakallarla karşılaştık” dedi. (Dün 16:51)

   

  Bakan Yıldız, AK Parti Kilis İl Kongresine Katıldı

  Bakan Yıldız, AK Parti Kilis İl Kongresine Katıldı

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "16 Aralık’a kadar başarılı olan iyi olan Recep Tayyip Erdoğan, 17 Aralık’ta birden nasıl kötü oldu" dedi. (Dün 16:51)

   

  AK Parti Çanakkale 5. Olağan İl Kongresi - Müezzinoğlu

  AK Parti Çanakkale 5. Olağan İl Kongresi - Müezzinoğlu

  AK Parti Çanakkale 5. Olağan İl Kongresi- Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: - "Millet adına, milletle beraber yürürken bizimle beraber kuzu postuna bürünmüş bazı çakallar da son dönemde türedi. (Dün 16:50)

   

  Hızlı Tren Talep Ederken Protesto Edildi

  Hızlı Tren Talep Ederken Protesto Edildi

  Kayseri'de, sosyal medya üzerinden bir araya gelen Kayserili bir grup, Kayseri-Ankara arasında hızlı tren projesinin hayata geçirilmesi istedi. (Dün 16:47)

   

  AK Parti Kilis İl Kongresi

  Enerji Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Ne oldu da 16 Aralık'a kadar başarılı olan, iyi olan Recep Tayyip Erdoğan 17 Aralık'ta birdenbire kötü oldu. (Dün 16:42)

   

  Kayseri-Ankara Arasında Hızlı Tren Talebi

  Kayseri'de, sosyal medya üzerinde bir araya gelen vatandaşlar, Kayseri Ankara arasındaki hızlı tren projesinin hayata geçirilmesi istedi. (Dün 16:36)

   

  Arınç: 'Al Sana Imf'

  Arınç: "Al Sana Imf"

  AK Parti Devrek İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi- Başbakan Yardımcısı Arınç: (1)- "Allah öyle bir izzet verdi ki 30 yıldır IMF'nin parasıyla çark döndürmeye çalışan o aciz hükümetler gitmiş, yerine başı göklere varacak kadar açık, dik ve izzetli bir hükümet gelmiştir. (Dün 16:21)

   

  Demirtaş: 'Halife Olursun' Demişler O da İnanmış

  Demirtaş: 'Halife Olursun' Demişler O da İnanmış

  Halkların Demokratik Partisi (HDP) 1. Olağan İzmir İl Kongresi, partinin Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın da katılmıyla yapıldı. (Dün 16:15)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 00:17:12. #1.11#