SON DAKİKA RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Recep Tayyip Erdoğan Haberleri


RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı. Üniversiteyi Marmara Üniversitesi İktisadî ve Ticarî... Devamı

01:58
Erdoğan: Gülen'in İadesinden Öte Sınır Dışı Edilmesi İsabetli Olur Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fethullah Gülen'in iadesiyle ilgili olarak, "Benim için iadesinden öte deport edilmesi çok daha isabetli olur." dedi.
Erdoğan: Gülen'in İadesinden Öte Sınır Dışı Edilmesi İsabetli Olur
01:19
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "(Fethullah Gülen'in iadesi) Benim için iadesinden öte deport edilmesi çok daha isabetli olur.
01:08
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail Başbakanı Netanyahu’nun Lübnan ile ilgili açıklamalarına sert tepki göstererek, “Netanyahu denilen adam bu akşamki programdan sonra yine rahatsız olacak, bir defa devlet terörü estiren bir adamdır.
00:49
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "İsrail'in oraya (Paris'teki yürüyüş) davetli olmadığı halde geldiğini daha sonra ilgili mercilerden öğrendik.
00:33
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bedelini Biz Ödüyoruz, Halayı Onlar Çekiyor IŞİD'in Kobani'den çekilmesini değerlendiren Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "Bedelini biz ödüyoruz, halayı onlar çekiyor" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bedelini Biz Ödüyoruz, Halayı Onlar Çekiyor
00:33
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "15 sene, 20 sene öncesi Türkiye'de yazılı ve görsel medyanın özgürlüğü neydi, hangi noktadaydı ve hapishanelerde acaba ne kadar yazar, çizer vardı?
00:09
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "(Kobani'deki IŞİD kuşatmasının sona ermesi) Çiftetelli, o cümleden rahatsız oldular.
00:08
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Okyanusun ötesi deyip küfredenler aynı şekilde yine küfreden ana muhalefet şimdi bakıyorsunuz birbiriyle bambaşka... Artık böyle tamamen kardeş haline gelmişler, dayanışma haline gelmişler ve böyle bir çalışmayı şimdi rahatlıkla sürdürebiliyorlar” dedi.
00:02
Şükür'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Talimatla Geldiler" Cevabı: Kesinlikle Böyle Bir Şey Yok AK Parti'den istifa eden bağımsız milletvekili Hakan Şükür, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Talimatla geldiler" sözüne cevap vererek, "Hiç yakıştıramadım. Bunu kim ispat ederse her şeyimi vermeye hazırım." dedi.
Şükür'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'Talimatla Geldiler' Cevabı: Kesinlikle Böyle Bir Şey Yok
23:58
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Çözüm Süreci' ve 'Paralel Yapı' Açıklamaları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Siyasi mücadelenin içerisinde olanlardan olduğu gibi siyasi mücadelenin dışında olanlardan da çözüm sürecine engel olmak isteyenler var. Birinci derecede paralel devlet yapılanması olarak benim sık sık ifade ettiğim örgüttür.
23:57
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "MGK'da, 'legal görünüm altındaki illegal faaliyetleri yürüten örgütler' diyerek biz paralel devlet yapılanmasını kayda girdik.
23:57
Bizde Başkanlık Sistemi Olsaydı...' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, başkanlık sistemi ile ilgili olarak, 'Bizde başkanlık sistemi olsaydı geldiğimiz noktanın çok daha ilerisinde olurduk. Bir çok kez bizim önümüz tıkanmıştır ve bunları aşana kadar çok mücadeleler verdik' dedi.
Bizde Başkanlık Sistemi Olsaydı...'
23:40
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "(Başkanlık sistemi tartışmaları) Amerika’da padişahlık sistemi mi var? Amerika olunca padişahlık olmuyor, Brezilya olunca padişahlık olmuyor, Güney Kore olunca padişahlık olmuyor, Meksika olunca padişahlık olmuyor.
23:23
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz Arşivlerimizi Açtık. Bir Milyonun Üzerinde Belge Ortaya Çıkardık" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Birilerinin siparişi üzerine biz bir sözde Ermeni soykırımını da kabul etmek zorunda değiliz. Biz diyoruz yani bu konuda samimi iseniz gelin bunları bırakalım tarihçilere, tarihçiler bu konuda çalışsınlar.
23:03
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması TRT özel yayınına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Şu anda Amerika’da padişahlık sistemi mi var? ABD olunca padişahlık olmuyor, Brezilya, Güney Kore, Meksika olunca padişahlık olmuyor.
22:57
Erdoğan: Başkanlık Sistemi Olsaydı, Geldiğimiz Noktanın Çok Daha İlerisinde Olurduk CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan katıldığı canlı yayında gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
22:46
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "Eğer bizde başkanlık sistemi olsaydı biz geldiğimiz noktanın çok daha ilerisinde olurduk. Birçok kez bizim önümüzü tıkanmıştı, bunları aşana kadar çok mücadeleler verdik" (Başkanlık sisteminde denetim) Denetim esaslı mı olacak?
22:38
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Başkanlık Sistemi Olsaydı Geldiğimiz Noktanın Çok Daha İlerisinde Olurduk" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı kapılarını ilk kez TRT’ye açtı.
21:43
Erdoğan: Ben Damdan Düşmüş Biriyim Cumhurbaşkanı Erdoğan, katıldığı programda Nasreddin Hoca göndermesinde bulunarak "Ben damdan düşmüş biriyim. Birçok kez önümüz tıkandı. Başkanlık sistemi olsaydı daha ileride olurduk." dedi.
Erdoğan: Ben Damdan Düşmüş Biriyim
20:53
Dışişleri Bakanlığı Ajandasında Skandal Fotoğraf Dışişleri Bakanlığı'nın Çanakkale Zaferi'nin 100. yıldönümü için bastırdığı özel ajandada, Ermeni Soykırım Anıtı'nın fotoğrafı yer aldı. Bakanlık, skandalla ilgili soruşturma başlattı.
Dışişleri Bakanlığı Ajandasında Skandal Fotoğraf
20:37
Irak'a İnsani Yardım Irak'a insani yardım- Irak'a temel gıda malzemesi ve battaniyelerden oluşan 8 tır insani yardım malzemesi gönderildi Irak'a temel gıda malzemesi ve battaniyelerden oluşan 8 tır insani yardım malzemesi gönderildi.
Irak'a İnsani Yardım
19:57
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, arasında Hülya Koçyiğit ve Zerrin Özer'in de bulunduğu sinema, müzik ve televizyon dünyasından isimlerle bir araya geldi.
19:26
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bazı Sanatçıları Kabul Etti Ankara - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bazı sanatçıları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bazı Sanatçıları Kabul Etti
19:25
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Sürpriz Kabul Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hülya Koçyiğit, Zerrin Özer, Muazzez Ersoy, Burat Kut ve Demet Akalın’ın da aralarında bulunduğu bazı sanatçıları kabul etti.
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Sürpriz Kabul
19:06
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Sürpriz Kabul Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hülya Koçyiğit, Zerrin Özer, Muazzez Ersoy, Burat Kut ve Demet Akalın’ın da aralarında bulunduğu bazı sanatçıları kabul etti.
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Sürpriz Kabul
18:52
Alkol Yasağına Karşı Çarşaflı Eylem Antalya'da yılbaşı akşamı saat 22.00'dan sonra alkollü içki sattığı gerekçesiyle 34 bin TL para cezası verilen büfeci Mustafa Ertem eylem yaptı.
Alkol Yasağına Karşı Çarşaflı Eylem
18:47
Gazeteci Can Dündar, Duruşmaya Zorla Getirilecek Can Dündar'ın, 18 Temmuz köşe yazısı yüzüden yargılandığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan'a hakaret davasına 'zorla getirilmesine' karar verildi.
Gazeteci Can Dündar, Duruşmaya Zorla Getirilecek
18:40
Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Ünlü Sanatçıları Kabul Etti Cumhurbaşkanı Erdoğan; Hülya Koçyiğit, Demet Akalın, Okan Kurt ve Esra Erol'un aralarında bulunduğu ünlü sanatçıları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti.
Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Ünlü Sanatçıları Kabul Etti
18:37
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hak-İş Genel Başkanı Arslan'ı Kabul Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan ve beraberindeki heyeti Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hak-İş Genel Başkanı Arslan'ı Kabul Etti
18:33
Kurtulmuş, Fransa Büyükelçisini Kabul Etti Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Bütün dünyayı da Batı dünyasını da dünyanın her yerindeki teröre, Filistin'de İsrail'in uyguladığı, Suriye'nin uyguladığı devlet terörüne, Afrika'da, Avrupa'da terör örgütlerinin uyguladıkları terörlere karşı çıkmaya davet ediyoruz" "Terör bir tehdittir ama en az onun.
18:28
25 Aralık Soruşturmasına İtiraza Ret İzmirli avukat Arif Ali Cangı ile Demokratik Gelişim Partisi Genel Başkanı İdris Bal'ın da aralarında bulunduğu 7 kişinin, 25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet iddialarına ilişkin soruşturmada verilen takipsizlik kararına yaptıkları itiraz, başvuranların suçtan zarar gören sıfatı bulunmadığı gerekçesiyle İstanbul 3'üncü Sulh Ceza Hakimliği tarafından reddedildi.
25 Aralık Soruşturmasına İtiraza Ret
18:26
Erzincan Ergenekon'un Gizli Tanığı Fırat: Amaç Dönemin Başbakanı Erdoğan'ın Görevden Alınmasıydı Erzincan'da görülen CHP'li eski milletvekilleri Ahmet Ersin ve Erol Tınastepe'nin aralarında bulunduğu 13 sanıklı 2'nci Ergenekon dava dosyasının, İlhan Cihaner'in de yargılandığı ilk dava ile birleştirilmesi için Yargıtay Ceza Genel Kurulu'na gönderilmesine karar verildi.
Erzincan Ergenekon'un Gizli Tanığı Fırat: Amaç Dönemin Başbakanı Erdoğan'ın Görevden Alınmasıydı
18:11
Erdoğan, Hak-İş Başkanı Arslan'ı Kabul Etti Ankara - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan'ı, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti.
Erdoğan, Hak-İş Başkanı Arslan'ı Kabul Etti
18:07
Murat Yetkin: ODTÜ Mezunlarını 300 Dolara Moğolistan'da Çalıştıramazsınız Gazeteci Murat Yetkin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yurt dışındaki Türk okullarının kapatılmasıyla ilgili açıklamalarına tepki gösterdi.
18:02
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hak-İş Genel Başkanı Arslan'ı Kabul Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, HAK-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hak-İş Genel Başkanı Arslan'ı Kabul Etti
17:40
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ordu-Giresun Havalimanı'na 50 Milyon TL Ek Ödenek Talimatı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Enver Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Türkiye'nin deniz üzerine inşa edilen ilk havalimanı olma özelliği taşıyan Ordu-Giresun havalimanına 50 milyon TL ek ödenek talimatı verdiğini söyledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ordu-Giresun Havalimanı'na 50 Milyon TL Ek Ödenek Talimatı
17:40
Bakan Güllüce'nin Kabulü Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Güney Sudan Cumhuriyeti'nin Ankara Büyükelçisi Guandong'u kabul etti.
17:39
Ordu-Giresun Havalimanı İçin 50 Milyon Liralık Ek Ödenek Ordu-Giresun Havalimanı için 50 milyon liralık ek ödenek- Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz: "Ordu-Giresun Havalimanı Projesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 50 milyon lira ek ödenek talimatı verdi" Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, mart ayında açılması planlanan Ordu-Giresun Havalimanı Projesi için 50 milyon liralık ek ödenek talimatı verdiğini bildirdi.
Ordu-Giresun Havalimanı İçin 50 Milyon Liralık Ek Ödenek
17:31
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması "İnşallah bu seçimlerde anayasayı değiştirecek bir çoğunlukla yeniden AK Parti Parlamentoya gelecek.
17:29
Beştepe'de Ordu Zirvesi Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, yapımı süren ve Mart ayında resmi açılışı planlanan Ordu-Giresun Havalimanı Projesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 50 milyon lira ek ödenek talimatı verdiğini söyledi.
Beştepe'de Ordu Zirvesi
16:40
Gazeteci Can Dündar'a "Zorla Getirme" Kararı Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan'a, köşe yazısında hakaret ettiği iddia edilen Gazeteci Can Dündar'ın yargılanmasına başlandı.
15:50
Bursa Vatmandan Kılıçdaroğlu Selfiesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yerel bir televizyon kanalının programına katılarak değerlendirmelerde bulundu.
Bursa Vatmandan Kılıçdaroğlu Selfiesi
15:44
2023 İhracat Stratejisinde Bursa Semineri - Büyükekşi 2023 İhracat Stratejisinde Bursa Semineri- TİM Başkanı Büyükekşi: "Fiat, Bosch, Renault, Coca Cola, Nestle gibi dünya devleri ve 550'den fazla yatırımcı, Bursa'nın geleceğine inanıyor.
2023 İhracat Stratejisinde Bursa Semineri - Büyükekşi
15:34
Hamzaçebi'den Başkanlık Sistemi Önerisine Tepki CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, iktidarın tasarladığı modele göre cumhurbaşkanının başkanlık kararnameleri ile ülkeyi yöneteceğini, bu yöntemin hiçbir başkanlık sisteminde olmadığını ifade ederek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine özel cumhurbaşkanlığı istediğini söyledi.
15:33
Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Sarayında Necdet Özel'i Kabul Etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayında Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'i kabul etti.
Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Sarayında Necdet Özel'i Kabul Etti
15:32
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Necdet Özel'i Kabul Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'i kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Necdet Özel'i Kabul Etti
15:29
Ordu-Giresun Havalimanı İçin 50 Milyon Liralık Ek Ödenek Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz: "Ordu Giresun Havalimanı Projesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 50 milyon lira ek ödenek talimatı verdi"
15:27
Irak'taki Türkmenlere 8 Tırlık Yardım İHH İnsani Yardım Vakfı ile Katar RAF Kurumu iş birliğinde hazırlanan 8 tırlık yardım, Irak'ın çeşitli kentlerindeki Türkmenlere ulaştırılmak üzere yola çıktı.
Irak'taki Türkmenlere 8 Tırlık Yardım
14:46
Can Dündar İçin Zorla Getirilme Kararı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan’a gazetedeki köşe yazısında alenen hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan Can Dündar hakkında zorla getirilme kararı çıkarıldı.
14:40
Destici'den Erdoğan'a Türk Okulları Cevabı: Sadece Arkanızdan Gülüyorlar Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Afrika ülkelerine seyahati, sırf oradaki Türk okullarını kapatmak için yaptığını söyledi.
Destici'den Erdoğan'a Türk Okulları Cevabı: Sadece Arkanızdan Gülüyorlar
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 09:54:49. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ
[Hata Bildir]