01:2500
SON DAKİKA RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Recep Tayyip Erdoğan Haberleri


RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı. Üniversiteyi Marmara Üniversitesi İktisadî ve Ticarî... Devamı

  Dünya Müslüman Alimler Birliği 4. Dönem Toplantısı - İşler -

  Dünya Müslüman Alimler Birliği 4. Dönem Toplantısı - İşler -

  Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, bugünlerde İslam coğrafyasının trajedi, ölüm, kaos ve sıkıntılarla karşı karşıya olduğunu, değişik isimlerdeki hareket ve gruplarca insanların, masum kadınların ve günahsız çocukların sebepsiz yere öldürülmesine tanıklık ettiklerini belirterek, "İsmi dahi güvenlik, esenlik ve barış olan bir dinin mensuplarının bu hale düşmesi kabul edilebilecek bir durum değildir. (Dün 22:14)

   

  Dünya Müslüman Alimler Birliği 4. Dönem Toplantısı

  Dünya Müslüman Alimler Birliği 4. Dönem Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı İşler: (2) "Biz dün olduğu gibi bugün de başta mazlum Filistin halkı olmak üzere tüm mazlum halkların yanında yer almaya devam edeceğiz. (Dün 21:12)

   

  Haluk Koç: 'Kurultayın tarihi ve yapılacağı yer bellidir' -

  Haluk Koç: "Kurultayın tarihi ve yapılacağı yer bellidir" -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 28 Ağustos'taki yemin törenine ilişkin, "Sayın Genel Başkanımız, yemin törenine katılmayacak. (Dün 19:24)

   

  Haluk Koç - Alman istihbaratının Türkiye'yi dinlediği iddiası -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, "Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Başbakanlık, görevlerinin gereklerini yerine getirmek durumundalar. (Dün 19:02)

   

  Bahçeli: ''PKK heykelini dikenler kadar, dikilemesini seyredenler de suçludur'' -

  Bahçeli: ''PKK heykelini dikenler kadar, dikilemesini seyredenler de suçludur'' -

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 15 Ağustos'tan itibaren Anayasa'nın 101. maddesince, taşıdığı milletvekilliği görevinin kendiliğinden düştüğünü, parti genel başkanlığıyla ilişiğinin otomatikman kesildiğini ileri sürerek, "Şayet Türkiye bir hukuk devletiyse, şayet herkes kanun önünde eşitse, şayet şeriatın kestiği parmak acımayacaksa Erdoğan, 15 Ağustos'tan itibaren milletvekilliğini kaybettiğinden Başbakan da sayılmayacaktır" dedi. (Dün 19:01)

   

  Recep Tayyip Erdoğan'ın Yemin Töreni

  Recep Tayyip Erdoğan'ın Yemin Töreni

  (tür: Ankara) (Dün 18:37)

   

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Haluk Koç, Alman istihbaratının Türkiye’yi dinlemesine ilişkin, “Dışişleri Bakanı ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan neden bu konuda hiçbir şey söylemiyorlar. (Dün 18:32)

   

  Haluk Koç: 'Beş gündür Resmi Gazete susmuş, susturulmuş durumda' -

  Haluk Koç: "Beş gündür Resmi Gazete susmuş, susturulmuş durumda" -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, "Beş gündür Resmi Gazete susmuş, susturulmuş durumda. (Dün 18:31)

   

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: (2) "(Erdoğan'ın yemin töreni) Sayın Genel Başkanımız, yemin törenine katılmayacak. (Dün 18:18)

   

  AK Parti Grup Başkanvekili Aydın

  "(AK Parti kongresi) Bu ülkeyi kim iyi idare edecekse onun olması arzusundayız, bizde görev istenmeden ziyade verilir" (Dün 17:26)

   

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: (1) "Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Başbakanlık, görevlerinin gereklerini yerine getirmek durumundalar. (Dün 17:17)

   

  MHP Genel Başkanı Bahçeli Açıklaması

  "Recep Tayyip Erdoğan, 12. Cumhurbaşkanı olduğundan dolayı Anayasa'nın 101. maddesince, taşıdığı milletvekilliği görevi kendiliğinden düşmüş, parti genel başkanlığıyla ilişiği otomatikman kesilmiştir. (Dün 17:16)

   

  CHP'den AK Parti'ye: Alman İstihbaratına Neden Sesiniz Çıkmıyor?

  Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Alman istihbarat servisinin Türkiye’yi dinlemesine ilişkin hükümetin tavrını eleştirdi. (Dün 17:16)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.08.2014 01:25:44. #1.12#