02:3100
SON DAKİKA RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Recep Tayyip Erdoğan Haberleri


RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı. Üniversiteyi Marmara Üniversitesi İktisadî ve Ticarî... Devamı

   

  Başbakan Yardımcısı Babacan Açıklaması

  "Devlette o kadar farklı pozisyon ve çalışma şekli var ve bu da bizim gönlümüzden geçen bir tablo değil. Gönlümüzden geçen, yeni anayasayla beraber Türkiye'ye bir 'çalışan' kavramını getirebilmek" "Bedelli askerlik meselesinde bir numaralı konu Genelkurmay Başkanlığımızın insan kaynağı planlaması" "Bu. (Bugün 01:25)

   

  Başbakan Yardımcısı Babacan Açıklaması

  "Sadece sanayiyi daha cazip hale getirmek değil gayrimenkuldeki bu ölçüsüz işlemleri de önleyici adımlar atmak lazım. Biz bunları söyledikçe de bazı tepkiler oluştu, bundan sonra da tepkiler olacaktır. (Bugün 01:05)

   

  Gündem Özeti / 17 Eylül 2014

  ANADOLU AJANSI. (Bugün 00:03)

   

  Erdoğan'dan Kritik Güvenlik Toplantısı

  Erdoğan'dan Kritik Güvenlik Toplantısı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün Başbakan Davutoğlu ve Genelkurmay Başkanı Özel ile ilgili bakanların katılımıyla güvenlik toplantısı yapacak. (Dün 21:51)

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması

  "(Tampon bölge tartışmaları) Türkiye kendi güvenliğini sağlamak bakımından, ciddi bir şekilde her şeyi masaya getirecek ve bütün bu adımları atacaktır. (Dün 21:42)

   

  'Türkiye'yi Makedonya Cumhuriyetinin Büyük Bir Dostu Olarak Görüyoruz'

  "Türkiye'yi Makedonya Cumhuriyetinin Büyük Bir Dostu Olarak Görüyoruz"

  Makedonya Başbakanı Nikola Gruevski, "Türkiye'yi Makedonya Cumhuriyetinin büyük bir dostu olarak görüyoruz." dedi. (Dün 20:48)

   

  TOKİ Konutları Sahiplerini Buldu

  TOKİ'nin Nevşehir'de inşa ettiği 419 konut kurayla sahiplerini buldu. (Dün 19:09)

   

  Ekonomi Bakanı Zeybekci, Soruları Yanıtladı

  "Türkiye'nin yüzde 5'in altında büyümelerini kabul etmemiz mümkün değil. Bunun altındaki bütün büyüme rakamlarından rahatsız oluruz" "(Kredi derecelendirme kuruluşları) Cumhurbaşkanımızın 'bu değerlendirmeler siyasidir' açıklaması yüzde 100 isabetli bir açıklamadır. (Dün 18:41)

   

  Vali Aksoy: 'Bize Olan Güveni Boşa Çıkartmayacağız'

  Vali Aksoy: "Bize Olan Güveni Boşa Çıkartmayacağız"

  Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, çözüm süreci içersinde belirli hassasiyetlerin olduğu bir dönemde Diyarbakır’a atanmış olmanın kendilerinin sorumluluğunu daha da üst noktalara taşıdığını belirterek, “Bu noktada bize olan güveni boşa çıkartmadan elimizden geldiğince üstün gayretle çalışmaya devam edeceğiz” dedi. (Dün 18:08)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
17.09.2014 02:31:41. #1.11#