SON DAKİKA REZA ZARRAB/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Reza Zarrab/biyografisi Haberleri

  • 14:39Nagihan Karadere fotoğrafları ve biyografisiNagihan Karadere fotoğrafları ve biyografisiNagihan Karadere fotoğrafları ve biyografisi. Survivor'un en formda yarışmacılarından Nagihan Karadere Twitter ve İnstagram başta olmak üzere sosyal medyanın en çok aranan isimlerinden biri oldu. Peki Nagihan Karadere kimdir? Nagihan evli mi? Tüm bu soruların yanıtları için Karadere'yi sizler için araştırdık..
  • 08:40Reza Zarrab'ın Avukatı Savcı İle Anlaşmaya ÇalışabilirReza Zarrab'ın Avukatı Savcı İle Anlaşmaya ÇalışabilirABD'de tutuklu bulunan Reza Zarrab'ın dünkü duruşması 6 Eylül'e ertelendi. Zarrab'ın önünde iki yol var. Ya savcı ile anlaşıp itirafçı olacak, ya da halk jürisinin önünde yargılanacak.
  • 18:49Reza Zarrab'ın Duruşması 6 Eylül'e ErtelendiReza Zarrab'ın Duruşması 6 Eylül'e ErtelendiReza Zarrab'ın duruşması 6 Eylül'e ertelendi (2)(Ayrıntılar eklendi)Nafiz Albayrak New York, 20 Haziran (DHA) - Kara para aklama, dolandırıcılık ve İran'a uygulanan yaptırımları delme suçlamaları ile ABD'nin New York kentinde tutuklu olarak yargılanan İran asıllı Türkiye vatandaşı işadamı Reza Zarrab'ın New York'ta görülen davasının bir sonraki duruşması 6 Eylül'de yapılacak.
  • 16:57Reza Zarrab'ın Duruşması 6 Eylül'e ErtelendiReza Zarrab'ın Duruşması 6 Eylül'e ErtelendiYerel saatle 09.00'da (Türkiye saatiyle 16.00) başlayan ve 10 dakika süren duruşmada, davanın 6 Eylül'e ertelenmesi kararı çıktı.
  • 16:44Reza Zarrab'ın Duruşması 6 Eylül'e Ertelendi, İtirafçı Olma İhtimali VarReza Zarrab'ın Duruşması 6 Eylül'e Ertelendi, İtirafçı Olma İhtimali Varİran'a yaptırımları delme suçlaması ile ABD'de tutuklu bulunan Reza Zarrab'ın davasında duruşma 6 Eylül'e ertelendi. Reza Zarrab'ın itirafçı olma ihtimali ortaya çıktı.
  • 11:00Reza Zarrab 'Pazarlık' PeşindeReza Zarrab 'Pazarlık' PeşindeABD'de tutuklu bulunan Reza Zarrab'ın cezasını azaltmak için suçunu itiraf etmeye hazırlandığı, bunun için başsavcılıkla görüşmelere başladığı öğrenildi.
  • 07:27Reza Zarrab Bugün Yargıç KarşısındaReza Zarrab Bugün Yargıç KarşısındaDavaya bakan Yargıç Richard Berman, Reza Zarrab'ın avukatı aracılığıyla yaptığı kefaletle serbest kalma başvurusunu, Türkiye, İran ve Makedonya pasaportları bulunan Zarrab'ın kefaletle serbest bırakılması durumunda kaçma riski bulunduğu gerekçesiyle geri çevirmişti.