SON DAKİKA RİZE TİCARET BORSASI HABERLERİ

Son Dakika Rize Ticaret Borsası Haberleri

20:56
Belçika'nın Verviers Şehrinde Terör Operasyonu: 3 Ölü Belçika'nın resmi radyo ve televizyon kuruluşu RTBF'in haberine göre Verviers şehrinde polis tarafından 'cihadcı' toplayan bir terorist gruba yapılan operasyonda en az 3 kişi öldü.
20:25
Belçika'da Terör Operasyonu: 3 Ölü Belçika'nın Verviers kentinde ihbar üzerine gerçekleştirilen terör operasyonunda cihatçı olduğu belirtilen 3 kişi güvenlik güçleri tarafından öldürüldü.
Belçika'da Terör Operasyonu: 3 Ölü
17:41
Belçikalı Gazeteci Manşeti Sorguladığı İçin Kovuldu, Baskılar Üzerine Geri Alındı Fransız mizah dergisine yönelik saldırı haberinin manşetine itiraz eden editör Lambert, gazetesi tarafından işten çıkarıldı Yoğun tepki üzerine La Meuse gazetesi geri adım atmak zorunda kaldı.
16:05
2015-2019 Stratejik Planı SOSYAL GÜVENLİK KURUMU STRATEJİK PLANI 2015-2019 i STRATEJİK PLAN 2015-2019 2015-2019 STRA TEJİK PLAN Ziyabey Caddesi No:6 Balgat/Ankara Tel.: 207 81 14 Faks: 207 84 66 e-posta: sp@sgk.gov.tr SOSYAL GÜVENLİK KURUMU STRATEJİK PLANI 2015-2019 ii SOSYAL GÜVENLİK KURUMU STRATEJİK PLANI 2015-2019 iii STRATEJİK PLAN 2015-2019 SOSYAL GÜVENLİK KURUMU STRATEJİK PLANI 2015-2019 iv SOSYAL GÜVENLİK KURUMU STRATEJİK PLANI 2015-2019 v Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat
18:13
Beyaz Çay "Yok" Satıyor Beyaz çay "yok" satıyor- Türk çay sektörünün marka değerini artıran ve bu yıl ilk kez üretilen beyaz çayın kilogramı bin 250 dolara alıcı buldu Rize Ticaret Borsası (RTB) Başkanı Mehmet Erdoğan, Türkiye'de bu yıl ilk kez üretilen beyaz çayın kilogramının bin 250 dolardan alıcı bulduğunu, tüketicilerin ÇAYKUR'un ürettiği beyaz çayı piyasaya sürmesini beklediğini söyledi.
Beyaz Çay 'Yok' Satıyor
13:51
Beyaz Çay "Yok" Satıyor Türk çay sektörünün marka değerini artıran ve bu yıl ilk kez üretilen beyaz çayın kilogramı bin 250 dolara alıcı buldu.
11:13
Türk Çayı "Beyaz Çay"La Dünya Pazarında Marka Olacak Yaş çayın tepe tomurcukları toplanarak üretimine bu yıl başlanan beyaz çayın, yapılacak çalışmalarla dünya piyasasında yeni bir Türk markası yapılmasının hedeflendiği bildirildi Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan: "Beyaz çayı öz tomurcuklarla üreterek piyasaya sürersek Türk çayının ana sürükleyeni, lokomotifi olacaktır.
17:07
Çay Çarşısı Projesi Onaylandı Rize'de yapımı planlanan Çay Çarşısı Projesi'nin, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) tarafından onaylandığı bildirildi.
12:14
Rize ve İstanbul Ticaret Borsaları Kardeşlik ve İşbirliği Protokolü İmzaladı Rize Ticaret Borsası (RTB) ve İstanbul Ticaret Borsasının (İSTİB) kardeşlik ve işbirliği protokolü imzaladığı bildirildi.
Rize ve İstanbul Ticaret Borsaları Kardeşlik ve İşbirliği Protokolü İmzaladı
15:29
Çay Her Derde Deva Rize Ticaret Borsası (RTB) tarafından çayla ilgili yaptırılan bilimsel araştırmaların sonuçları, 'Doğal ve Sağlıklı Bir Yaşam İçin Çay İçin' adlı kitapçıkta toplandı.
Çay Her Derde Deva
17:21
Reklamstore'un Video Reklam Çözümleri İçin Yeni Markası: Reklamvidi 2007 yılında görüntülü reklam ağı olarak kurulan, sektörün ve kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu olan ReklamAction affiliate ağı ile Türkiye'de internet reklamcılığı konusunda reklamveren ve yayıncılara hizmetler sunan ReklamStore, video reklamların minimum maliyet ile maksimum kullanıcıya ve belirli hedef kitlelere gösterilmesini sağlayan online video ağı ReklamVidi'yi yayıncıların ve reklamverenlerin hizmetine sunuyor.
Reklamstore'un Video Reklam Çözümleri İçin Yeni Markası: Reklamvidi
16:09
Video Reklam Çözümleri İçin Yeni Girişim Yayıncılar ve reklamverenler için minimum maliyet ile maksimum kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen online video ağı ReklamVidi hizmete sunuluyor.
Video Reklam Çözümleri İçin Yeni Girişim
17:50
TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu Açıklaması Rize Çay Araştırma ve Uygulama Merkezi Temel Atma Töreni’nde konuşan TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Rizelilerin bir koyup 10 olarak Kayserilileri geçtiğini söyledi.
TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu Açıklaması
15:39
Başkan Kasap, Rtb Başkanı Erdoğan'ı Ziyaret Etti Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap, Rize Ticaret Borsası (RTB) Başkanı Mehmet Erdoğan'ı ziyaret etti.
11:13
Türk Çayına Kanun İsteği Rize Ticaret Borsası Başkanı Erdoğan: "Çayla ilgili tarladan başlayıp tüketiciye kadar giden zincirin her halkasını onaracak kanun istiyoruz" "Türk çayının yaklaşık 1,5 milyar dolar olan işlem hacminin, kanun ve düzenlemelerle 3 milyar dolarlara yükseleceğini tahmin ediyoruz"
20:15
Van Damme Confond Une Association Avec Un Club Échangiste Images : RTBF | Commentez cette vidéo sur notre espace Facebook. |
Van Damme Confond Une Association Avec Un Club Échangiste
19:01
2013 Raporu Yayında! 2013, gerçekten mobil yılı mı oldu?
15:33
TOBB Başkan Yardımcısı Mete, Rtb Başkanı Erdoğan'ı Ziyaret Etti Mete: "Rize'nin gelişimini sağlayacak her projeye katkı sağlamaya hazırım. Bu konuda bana ve TOBB'a ne düşüyorsa yapmaya hazırız"
TOBB Başkan Yardımcısı Mete, Rtb Başkanı Erdoğan'ı Ziyaret Etti
11:47
Yerel Seçimlerin Yurt Dışındaki Yankıları Batı basınında, Türkiye'de son dönemde yaşanan tartışmalara karşın Başbakan Erdoğan'ın önemli başarı elde ettiğine dikkati çekildi İngiliz Financial Times: "Erdoğan seçimlerde zaferini ilan etti" Bulgar BNT televizyonu: "Erdoğan büyük siyasi sınavını başarıyla verdi” Danimarka'daki Politiken gazetesi:
23:41
Rize'de çay sektörü buluşması Rize Ticaret Borsası (RTB) salonunda düzenlenen toplantıya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Yenice, Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan, Trio İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Cingöz, sektör temsilcileri ve davetliler katıldı.
Rize'de çay sektörü buluşması
18:06
Rize'de Çay Sektörü Buluşması Türk çayının markalaşmasını sağlamak amacıyla İstanbul'da düzenlenecek Çay ve Çay Teknolojileri Fuarı öncesi, sektör temsilcileri Rize'de buluştu.
Rize'de Çay Sektörü Buluşması
17:53
Türkiye'de İlk Kez Çay ve Çay Teknolojileri Fuarı Düzenlenecek Türk çayının markalaşmasına katkı sağlamak amacıyla ilk kez düzenlenecek, 'Global Tea Expo & Forum/Çay ve Çay Teknolojileri Fuarı' öncesi, sektör temsilcileri Rize'de bir araya geldi.
Türkiye'de İlk Kez Çay ve Çay Teknolojileri Fuarı Düzenlenecek
00:22
Garcia, Nainggolan'dan Memnun Ocak ayı transfer döneminde Roma’ya katılan Radja Nainggolan, teknik direktör Rudi Garcia’yı fazlasıyla mutlu etmiş görünüyor.
Garcia, Nainggolan'dan Memnun
13:20
Rize Ticaret Borsası Başkanı Erdoğan Açıklaması "Türk çayının markalaşması sürecinde çay çarşısının büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum"
20:19
2013 Yılı Çay Sektörü Değerlendirme Toplantısı Yapıldı ÇAYKUR Genel Müdürü Sütlüoğlu, çayın her safhasını düzenleyecek ve aksaklıkları giderecek kapsamlı bir çay kanununun çıkması gerektiğini söyledi.
2013 Yılı Çay Sektörü Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
17:14
Doğu Karadeniz'de 232 Bin Ton Kuru Çay Üretildi Doğu Karadeniz Bölgesi'nde bu yıl 1 milyon 170 bin 223 ton olarak gerçekleşen yaş çay rekoltesi karşılığında 232 bin ton kuru çay üretimi gerçekleştirdi.
Doğu Karadeniz'de 232 Bin Ton Kuru Çay Üretildi
13:30
Dijital Reklamcılığın Yeni Gözdesi: Real Time Bidding Dijital reklamcılığın gelişiminde önemli bir yer edinmesi beklene RTB yöntemi tüm yönleriyle tartışıldı.
Dijital Reklamcılığın Yeni Gözdesi: Real Time Bidding
14:08
Rtb Semineri Kime, Ne Kazandıracağı Anlatılacak RTB Masterclass // İstanbul seminerinde Real Time Bidding'in kime, ne kazandıracağı anlatılacak.
Rtb Semineri Kime, Ne Kazandıracağı Anlatılacak
17:03
Türk Çay Sektöründe Kaçak Çay Endişesi RTB Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan: "Kaçak çay konusunda çok çalıştık, çok tehditler aldık, üzerimize gelenler oldu ama yılmadık yılmayacağız ve kaçak çayla mücadeleye devam edeceğiz"
Türk Çay Sektöründe Kaçak Çay Endişesi
16:36
Kuru Çay Üretimi Yüzde 7 Azaldı Doğu Karadeniz Bölgesi'nde geçen yıl 1 milyon 152 bin ton dolayında gerçekleşen yaş çay rekoltesi, bu yıl 930 bin tona geriledi.
Kuru Çay Üretimi Yüzde 7 Azaldı
16:09
Çaykur'un Gözü Rusya'nın Çay Pazarında Rusya Çay ve Kahve Federasyonu Başkanlığınca gerçekleştiren ve dünya çaycılarının bir araya geldiği 'United Coffe & Tea Industry Event' fuarı 12-14 Eylül'de Rusya Federasyonu'nun başkenti Moskova'da yapıldı.
Çaykur'un Gözü Rusya'nın Çay Pazarında
17:12
TOBB Başkan Yardımcısı Mete, Rize Ticaret Borsası'nı Ziyaret Etti Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı Halim Mete, Rize Ticaret Borsası'nı ziyaret etti.
17:08
Bakan Yazıcı'nın Rize Temasları Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Rize ziyaretinin üçüncü gününde, Rize Ticaret Borsası'nı ziyaret ederek, burada Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın fidan dağıtım törenine katıldı.
Bakan Yazıcı'nın Rize Temasları
16:28
Bakan Yazıcı Rize'de Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, "Herkesin ittifakı, anayasayı yapma hakkı millete aittir."
Bakan Yazıcı Rize'de
12:44
Müsiad Genel Başkanı Olpak Açıklaması Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Nail Olpak, "2023 hedeflerine, eğitim seviyesi artırılmış genç nesillerle gidilir" dedi.
Müsiad Genel Başkanı Olpak Açıklaması
19:24
Stoch Gidiyor Mertens Geliyor Fenerbahçe, PSV'nin yıldızı Mertens için 8.5 milyon Euro teklif etti.
Stoch Gidiyor Mertens Geliyor
15:55
Bakan Yılmaz Rize'ye Geldi Cevdet Yılmaz DOKAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Rize İli Değerlendirme Toplantısı'na katılmak üzere Rize'ye geldi.
Bakan Yılmaz Rize'ye Geldi
13:22
Rize Bakan Yılmaz Kredi Notunun Yükseltilmesi Geç Olsa da Olumlu Bakan Yılmaz Kredi Notunun... Bakan Cevdet Yılmaz, Rize Ticaret Borsası'nda düzenlenen Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DOKAP) İl Değerlendirme Kurulu toplantısına katıldı.
Rize Bakan Yılmaz Kredi Notunun Yükseltilmesi Geç Olsa da Olumlu Bakan Yılmaz Kredi Notunun...
12:43
Dokap Bölge Kalkınma Toplantısı Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "2023 vizyonunu hayata geçireceksek bunu birkaç ilin, bölgenin, dar kesimlerin çabası ile yapamayız."
Dokap Bölge Kalkınma Toplantısı
11:37
Moody's'in Türkiye'nin Kredi Notunu Artırması "Bir kredi derecelendirme kurumu daha bu gerçeği tescil etmiş oldu."
Moody's'in Türkiye'nin Kredi Notunu Artırması
14:58
Rize Ticaret Borsası Yönetim Kadrosu Belirlendi 10 Mayıs'ta yapılan seçimle başkanlık seçimini mevcut başkan Mehmet Erdoğan'ın kazanmasının ardından Rize Ticaret Borsası Meclisi yapılan seçimle yeni yönetimi ve meclis başkanını, disiplin kurulunu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)...
Rize Ticaret Borsası Yönetim Kadrosu Belirlendi
18:42
Rize Ticaret Borsası Başkanlık Seçimini Mevcut Başkan Mehmet Erdoğan Farkla Kazandı Rize Ticaret Borsası başkanlık seçimini mevcut başkan Mehmet Erdoğan farkla yeniden kazandı.
Rize Ticaret Borsası Başkanlık Seçimini Mevcut Başkan Mehmet Erdoğan Farkla Kazandı
18:04
Rtb Yönetim Kurulu Başkanlığına Erdoğan Yeniden Seçildi Rize Ticaret Borsası (RTB) Başkanlığına Mehmet Erdoğan yeniden seçildi.
15:09
Depoda Çıkan Yangın Paniğe Neden Oldu Rize'de bir firmaya ait inşaat malzemesi deposunda çıkan yangın, paniğe neden oldu.
Depoda Çıkan Yangın Paniğe Neden Oldu
18:47
Rize ) Yaş Çaya 1 Lira 35 Kuruş Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker Tarafından Destekleme... CHP Rize İl Başkanı Mehmet Aslankaya, çay fiyatının en azından 1.50 TL'nin üstünde olması gerektiği savunarak, Bunu yapmadılar.
Rize ) Yaş Çaya 1 Lira 35 Kuruş Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker Tarafından Destekleme...
14:52
Karadeniz'de 29 Yılda 223 Çay Fabrikası Kapandı Doğu Karadeniz'de 1984 yılından bu güne 374 yaş çay fabrikasından 223'ü kapandı.
Karadeniz'de 29 Yılda 223 Çay Fabrikası Kapandı
13:12
Köymen:Ekonomik Hayatımız Artık Sağlam Temellerde Prof.Dr.Kemal Köymen, "Geçmişte rüzgardan etkilenen ekonomik hayatımız artık sağlam temellerde istikrarlı bir şekilde ilerlemektedir." dedi.
Köymen:Ekonomik Hayatımız Artık Sağlam Temellerde
14:20
Borsa'da Mehmetler Yarışacak Rize Ticaret Borsası'nda 10 Mayıs'ta yapılması planlanan başkanlık seçimi öncesi mevcut Başkan Mehmet Erdoğan'ın ardından çay sektörünün önde gelen isimlerinden Mehmet Karaca da adaylığını açıkladı.
Borsa'da Mehmetler Yarışacak
14:20
Rize Ticaret Borsası Seçimlerine Doğru Rizeli iş adamı Mehmet Karaca, Rize Ticaret Borsası seçimlerinde başkanlık için aday olduğunu söyledi.
Rize Ticaret Borsası Seçimlerine Doğru
11:44
Karadeniz'de Çay Sezonuyla Yüzler Gülüyor Muhittin Sandıkçı - Rize, Trabzon, Artvin ve Giresun'da yaş çay sezonunun açılması çay fabrikalarında çalışan mevsimlik işçilerden çay üreticilerine, yöre esnafından sektörle ilgili iş kollarında faaliyet gösterenlere kadar herkesin yüzünü güldürdü.
Karadeniz'de Çay Sezonuyla Yüzler Gülüyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 00:38:43. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA RİZE TİCARET BORSASI HABERLERİ
[Hata Bildir]