SON DAKİKA RİZE TİCARET BORSASI HABERLERİ

Son Dakika Rize Ticaret Borsası Haberleri

 • 15:54Avrupa Gazeteciler Federasyonu'ndan, Radyocunun Kovulmasına TepkiAvrupa Gazeteciler Federasyonu (EFJ) Türkiye ve Balkan Sorumlusu Mehmet Köksal Brüksel'de Kenan Erer’in radyo programının sonlandırılmasıyla ilgili açıklama yaptı.
 • 20:58Belçika'daki Terör AlarmıBelçika Başbakanı Charles Michel, başkent Brüksel için cumartesi günü ilan edilen terör tehdidi seviyesinin en yüksek olan 4 düzeyinde tutulmaya devam edileceğini, metro ve okulların çarşamba gününe kadar kapalı kalacağını bildirdi.
 • 15:09Belçika'da Polise Operasyon DesteğiBelçikalı medya kuruluşları ile sosyal medya kullanıcıları dün akşam Brüksel'de yapılan terör operasyonlarına, polisten gelen talep üzerine "sessizliğe" gömülerek ve kedi fotoğrafları paylaşarak destek verdi.
 • 13:05Paris Saldırılarını Düzenleyen Abdeselam Kardeşlerin Ağabeyi: Onlar KandırıldıParis Saldırıları'nın ardından adına uluslararası yakalatma emri çıkarılan Salah Abdeselam'ın ağabeyi Mohamed Abdeselam, kardeşine yaptığı teslim olması yönündeki çağrısını yeniledi.
 • 19:46Brüksel'de Terör AlarmıBrüksel'de Terör AlarmıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kapalı metro istasyonu- Şüpheli çanta- Asker ve polislerin gezmesi- Turist yoğunluğuyla bilinen tarihi Grand Place meydanı Brüksel'de terör alarmı- Belçika kriz merkezi, Brüksel'de dün ilan edilen "yakın terör tehdidi" alarmını bugün de korudu- Şehir merkezindeki tren istasyonunda şüpheli birpaket, paniğe neden oldu- Metrolar ile bazı tramvay hatlarında seferler yapılamazken, müzeler, alışveriş merkezleri, sinemalar, tiyatrolar, şehir merkezindeki çoğu mağaza, restoran ve kafe kapalı kaldı- Brüksel'in Schaerbeek Belediye Başkanı Bernard Clerfayt: "Brüksel bölgesinde, çok tehlikeli eylemler yapabilecek 2 terörist var"- Paris saldırılarında yer aldığı iddiasıyla her yerde aranan Salah Abdeslam'ın kardeşi Muhammed Abdeslam, ağabeyine "teslim ol" çağrısı yaptı Belçika'nın başkenti Brüksel'de dün ilan edilen en yüksek terör tehdidi alarmı bugün de korunurken, metro ve bazı tramvay seferleri yapılmadı, alışveriş merkezleri, müzeler kapalı tutuldu.
 • 17:25Brüksel'de Terör Alarmı SürüyorBelçika'nın başkenti Brüksel'de ilan edilen terör tehdidi alarmı nedeniyle metro ve bazı tramvay seferleri yapılmazken alışveriş merkezleri ve müzeler kapalı tutuldu.
 • 13:49Paris Saldırganlarından Abdeslam YakalandıParis Saldırganlarından Abdeslam YakalandıBelçika polisi, Paris'i kana bulayan saldırılarla bağlantısı olduğu bildirilen 26 yaşındaki Abdeslam Salah'ı yakaladı.
 • 13:25Belçika'da Yakalanan Kişi Paris Katliamcısı Değilmiş!Belçika'da Yakalanan Kişi Paris Katliamcısı Değilmiş!Paris katliamının kaçak saldırganlarından Salah Abdeslam'ın Belçika'nın başkenti Brüksel'de yakalandığı haberi yalanlandı.
 • 19:15Paris'i Kana Bulayan 3 Kardeşten Birinin Fotoğrafı YayınlandıParis'i Kana Bulayan 3 Kardeşten Birinin Fotoğrafı YayınlandıFransız basını, Paris'teki terör saldırılarını düzenleyenlerden birinin kaçtığını iddia etti. Fransız polisi ise aranan saldırganın fotoğrafını yayınladı.
 • 12:29Rus Yolcu Uçağının DüşmesiBelçika, Rus uçağının bombayla düşürülmüş olması ihtimali üzerine, vatandaşlarına Mısır'ın Şarm El Şeyh kentine gitmemeleri tavsiyesinde bulundu.
 • 17:48Rize Güney Korelileri Büyüleyen Türk Çayı SunumuRize Güney Korelileri Büyüleyen Türk Çayı SunumuGüney Korelileri büyüleyen Türk çayı sunumu Rize Ticaret Borsası (RTB) heyeti, Güney Kore'nin başkenti Seul'de düzenlen 'Dünya Çay Kültürü' sempozyumuna katıldı.
 • 16:58Güney Korelileri Büyüleyen Türk Çayı SunumuGüney Korelileri Büyüleyen Türk Çayı SunumuRize Ticaret Borsası (RTB) heyeti, Güney Kore'nin başkenti Seul'de düzenlen 'Dünya Çay Kültürü' sempozyumuna katıldı.
 • 16:40Belçikalı Bakan'dan Sığınmacılarla İlgili Tepki Çeken ÖneriBelçika İçişleri Bakanı Jan Jambon, polisin daha kolay tanıyabilmesi için sığınmacıların kimliklerini belli eden özel kartlar taşımasını önerdi.
 • 10:51Belçikalı Bakandan Mülteciler İçin Nazi Rejimini Hatırlatan TeklifBelçikalı Bakandan Mülteciler İçin Nazi Rejimini Hatırlatan Teklifİçişleri Bakanı Jambon, ülkedeki mültecilerin göğüslerine kimliklerini belli eden armalar takma zorunluluğu getirilmesini teklif etti.
 • 16:04Belçika Başbakanı Basını Tehdit Eden Sözcüsünü Uyardı: Kabul Edilemez SöylemlerBelçika Başbakanı Basını Tehdit Eden Sözcüsünü Uyardı: Kabul Edilemez SöylemlerBelçika Başbakanı Charles Michel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Brüksel ziyareti boyunca soru sansürünü aşan muhabirleri tehdit eden sözcüsünü uyardı.
 • 16:31Ankara'daki Katliam Belçika Basınında Geniş Yer AldıAnkara'da düzenlenen kanlı terör saldırısı ve sonrasındaki tüm gelişmeler Belçika medyasında da yankı buldu.
 • 16:20Erdoğan'a Soru Sansürünü Kıran Muhabire, Erdoğan'a Soru Sansürünü Kıran Muhabire, "Belçika TRT'si" Sahip ÇıktıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yurtdışı ziyaretlerinde yabancı basına yönelik “soru sansürü” uygulaması Belçika’da gündem oldu.
 • 20:18İşte Türkiye'nin En Çok Tıklanan Banner Formatıİşte Türkiye'nin En Çok Tıklanan Banner FormatıFiyat, logo ve ürün sayısı banner reklamcılığının en önemli üç kriteri olarak karşımıza çıkıyor.
 • 11:20Belçikalı Korumalar ile Erdoğan'ın Korumaları Arasında Yumruklu Kavga İddiasıBelçika'daki devlet kanalı RTBF Frankofon, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yakın korumalarıyla Belçikalı korumalar arasında yumruk yumruğa kavga çıktığını iddia etti.
 • 19:26Erdoğan'ın Korumaları ile Belçikalı Korumalar Arasında GerginlikErdoğan'ın Korumaları ile Belçikalı Korumalar Arasında GerginlikBelçika Radyo Televizyon kurumunun internet sitesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın korumaları ile Belçikalı koruma polisleri arasında iki defa gerginlik yaşandığını öne sürdü.
 • 14:30Burkina Faso'da Askeri DarbeBurkina Faso'da geçici devlet başkanı ve başbakanla bazı kabine üyelerinin Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı tarafından rehin alınmasının ardından hükümetin feshedildiği ve askerin yönetime el koyduğu açıklandı.
 • 13:42Burkina Faso'da Darbeciler General Diendere'yi Geçiş Konseyi Lideri İlan EttiBatı Afrika ülkesi Burkina Faso'da Cumhurbaşkanı Michel Kafando, Başbakan ve bakanları kabine toplantısı sırasında gözaltına alan bir grup Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı askeri, General Gilbert Diendere'nin geçiş konseyi lideri olarak görevlendirildiğini açıkladı.
 • 14:17Rize'de Stk'lar Teröre Karşı Tek YumrukRize'de Stk'lar Teröre Karşı Tek YumrukRize’de Sivil Toplum Örgütleri son günlerde artan terör olayları ile ilgili bir araya gelerek ortak bir bildiri yayınladılar.
 • 12:14RTB HOUSE Türkiye'de Büyümeye Devam EdiyorOnline reklamcılık alanının uzman teknoloji şirketi RTB House, Türkiye'deki gelişimine yeni ülke müdürü Okay Tuğ ile hız verdi
 • 11:16RTB Başkanı Erdoğan: Kaçak Çay Türk Çayının Geleceğini Tehdit EdiyorRTB Başkanı Erdoğan: Kaçak Çay Türk Çayının Geleceğini Tehdit EdiyorRTB Başkanı Erdoğan, "Pazar hakimiyetine ve yıllık üretimine baktığımızda Türkiye'ye yılda yaklaşık 45-50 bin ton civarında kaçak çay girdiği net olarak ortada." dedi.
 • 11:46Kaçak Çay Türk Çayının Geleceğini Tehdit Ediyor"Rize Ticaret Borsası (RTB) Başkanı Mehmet Erdoğan, kaçak çayın sektöre zarar verdiğini, bu konuda önlem alınması gerektiğini belirterek, "Pazar hakimiyetine ve yıllık üretimine baktığımızda Türkiye'ye yılda yaklaşık 45-50 bin ton civarında kaçak çay girdiği net olarak ortada" dedi.
 • 10:42Melbourne'da Demiryolu Çalışanları Greve GidiyorMelbourne demiryolu çalışanları sendikası, iki günlük grev kararı aldı.
 • 17:58Timef Genel Başkanı Gürel: Timef Genel Başkanı Gürel: "Anadolu Medyası AB Sürecinde Hızla Yapılandırılmalı"Tüm İletişim ve Medya Federasyonu (TİMEF) Genel Başkanı Şakir Gürel, "Belçika’da ve AB genelindeki medya yapılanması teknik anlamda çok ilerde.
 • 16:09Çipras Topu Alacaklılarına AttıÇipras Topu Alacaklılarına AttıYunanistan Başbakanı Aleksis Çipras kördüğüme dönen borç krizine ilişkin parti grubunda konuştu.
 • 15:05Mahinur Özdemir İhraç Kararına İtiraz EttiBelçika'da, 1915 olaylarıyla ilgili Ermeni iddialarını kabul etmediği için partisinden ihraç edilen Türk asıllı milletvekili Mahinur Özdemir karara itiraz etti.
 • 13:27AP Başkanı Schulz'dan Dil ve Kültür Festivaline Büyük ÖvgüAP Başkanı Schulz'dan Dil ve Kültür Festivaline Büyük ÖvgüAvrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz, Brüksel’de yapılacak 13. Dil ve Kültür Festivali’ni "büyük memnuniyetle" himaye ettiğini açıkladı.
 • 15:55Netbook Media ve Netbook Mobile, Smart AdServer ile anlaşmaya vardıNetbook Media ve Netbook Mobile, Smart AdServer ile anlaşmaya vardıNetbook Media ve Netbook Mobile, Web ve Mobil için ana Reklamcılık Teknolojilerini (Banner, Rich Media, Video ve RTB) sağlayan Dijital Reklamcılık pazarının lideri Smart AdServer Reklam Yönetim Platformunu seçti.
 • 11:49Lüksemburg Başbakanı Bettel Eşcinsel Evlilik Yapan İlk AB Lideri OlduLüksemburg Başbakanı Bettel Eşcinsel Evlilik Yapan İlk AB Lideri OlduLüksemburg'un ilk eşcinsel Başbakanı Xavier Bettel, uzun yıllardır birlikte olduğu hayat arkadaşı Gauthier Destenay ile evlendi.
 • 13:05Displayturkey 2015 Gerçekleşti!Türkiye'de yapılan ilk display reklam etkinliği olma özelliğini taşıyan Display Turkey 2015 gerçekleşti. İstanbul Tekfen Tower'da gerçekleştirilen Display Turkey 2015'te Adserver kullanımı, Google reklamları, oyun önü ve video önü reklamcılığı, sayfa görüntülenmenin önemi ve etkili trafik elde etmenin incelikleri gibi daha birçok önemli konuya değinildi.
 • 16:48TÜRKİYE'DE BİR İLK GERÇEKLEŞİYORTÜRKİYE'DE BİR İLK GERÇEKLEŞİYORYayıncılığın zorluklarını, yenilikleri, fırsatlarını ve başarı hikayelerini konuşmak için dijital reklamcılığın önde gelen isimleri bir araya geliyor.
 • 16:11TÜRKİYE'DE BİR İLK GERÇEKLEŞİYORTÜRKİYE'DE BİR İLK GERÇEKLEŞİYORYayıncılığın zorluklarını, yenilikleri, fırsatlarını ve başarı hikayelerini konuşmak için dijital reklamcılığın önde gelen isimleri bir araya geliyor.
 • 17:30Türkiye'de Bir İlk GerçekleşiyorTürkiye'de Bir İlk GerçekleşiyorBu sene bir ilki gerçekleştirilecek olan DisplayTurkey etkinliğiyle yayıncılığın temel gelir modeli olan display reklamlarıyla ilgili birçok konuda profesyonellerin konuşması, sunumlar ve paneller yer alacak.
 • 16:05Rize Ticaret Borsası Başkanı Erdoğan Çayda Kdv'nin Düşürülmesi İstediRize Ticaret Borsası Başkanı Erdoğan Çayda Kdv'nin Düşürülmesi İstediRize Ticaret Borsası(RTB) Başkanı Mehmet Erdoğan, çayda KDV oranın yüzde 1’e düşürülmesi konusunda Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’le görüştü.
 • 13:51Rize'nin Sorunları Başbakana AnlatılacakRize'nin Sorunları Başbakana Anlatılacak8. Sanayi ve Ticaret Şurasında Rize'nin sorunları Başbakan Ahmet Davutoğlu'na anlatılacak.
 • 16:47Club Brugge Cephesinden İlk AçıklamaClub Brugge Cephesinden İlk AçıklamaClub Brugge'ün savunma oyuncusu Thomas Meunier, Avrupa Ligi'nde Beşiktaş ile eşleşmiş olmalarını yorumladı.
 • 20:56Belçika'nın Verviers Şehrinde Terör Operasyonu: 3 ÖlüBelçika'nın resmi radyo ve televizyon kuruluşu RTBF'in haberine göre Verviers şehrinde polis tarafından 'cihadcı' toplayan bir terorist gruba yapılan operasyonda en az 3 kişi öldü.
 • 17:41Belçikalı Gazeteci Manşeti Sorguladığı İçin Kovuldu, Baskılar Üzerine Geri AlındıFransız mizah dergisine yönelik saldırı haberinin manşetine itiraz eden editör Lambert, gazetesi tarafından işten çıkarıldı Yoğun tepki üzerine La Meuse gazetesi geri adım atmak zorunda kaldı.
 • 16:052015-2019 Stratejik PlanıSOSYAL GÜVENLİK KURUMU STRATEJİK PLANI 2015-2019 i STRATEJİK PLAN 2015-2019 2015-2019 STRA TEJİK PLAN Ziyabey Caddesi No:6 Balgat/Ankara Tel.: 207 81 14 Faks: 207 84 66 e-posta: sp@sgk.gov.tr SOSYAL GÜVENLİK KURUMU STRATEJİK PLANI 2015-2019 ii SOSYAL GÜVENLİK KURUMU STRATEJİK PLANI 2015-2019 iii STRATEJİK PLAN 2015-2019 SOSYAL GÜVENLİK KURUMU STRATEJİK PLANI 2015-2019 iv SOSYAL GÜVENLİK KURUMU STRATEJİK PLANI 2015-2019 v Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdurlar.
 • 18:13Beyaz Çay Beyaz Çay "Yok" SatıyorBeyaz çay "yok" satıyor- Türk çay sektörünün marka değerini artıran ve bu yıl ilk kez üretilen beyaz çayın kilogramı bin 250 dolara alıcı buldu Rize Ticaret Borsası (RTB) Başkanı Mehmet Erdoğan, Türkiye'de bu yıl ilk kez üretilen beyaz çayın kilogramının bin 250 dolardan alıcı bulduğunu, tüketicilerin ÇAYKUR'un ürettiği beyaz çayı piyasaya sürmesini beklediğini söyledi.
 • 13:51Beyaz Çay "Yok" SatıyorTürk çay sektörünün marka değerini artıran ve bu yıl ilk kez üretilen beyaz çayın kilogramı bin 250 dolara alıcı buldu.
 • 11:13Türk Çayı "Beyaz Çay"La Dünya Pazarında Marka OlacakYaş çayın tepe tomurcukları toplanarak üretimine bu yıl başlanan beyaz çayın, yapılacak çalışmalarla dünya piyasasında yeni bir Türk markası yapılmasının hedeflendiği bildirildi Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan: "Beyaz çayı öz tomurcuklarla üreterek piyasaya sürersek Türk çayının ana sürükleyeni, lokomotifi olacaktır.
 • 17:07Çay Çarşısı Projesi OnaylandıRize'de yapımı planlanan Çay Çarşısı Projesi'nin, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) tarafından onaylandığı bildirildi.
 • 12:14Rize ve İstanbul Ticaret Borsaları Kardeşlik ve İşbirliği Protokolü İmzaladıRize ve İstanbul Ticaret Borsaları Kardeşlik ve İşbirliği Protokolü İmzaladıRize Ticaret Borsası (RTB) ve İstanbul Ticaret Borsasının (İSTİB) kardeşlik ve işbirliği protokolü imzaladığı bildirildi.
 • 15:29Çay Her Derde DevaÇay Her Derde DevaRize Ticaret Borsası (RTB) tarafından çayla ilgili yaptırılan bilimsel araştırmaların sonuçları, 'Doğal ve Sağlıklı Bir Yaşam İçin Çay İçin' adlı kitapçıkta toplandı.
 • 17:21Reklamstore'un Video Reklam Çözümleri İçin Yeni Markası: ReklamvidiReklamstore'un Video Reklam Çözümleri İçin Yeni Markası: Reklamvidi2007 yılında görüntülü reklam ağı olarak kurulan, sektörün ve kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu olan ReklamAction affiliate ağı ile Türkiye'de internet reklamcılığı konusunda reklamveren ve yayıncılara hizmetler sunan ReklamStore, video reklamların minimum maliyet ile maksimum kullanıcıya ve belirli hedef kitlelere gösterilmesini sağlayan online video ağı ReklamVidi'yi yayıncıların ve reklamverenlerin hizmetine sunuyor.