12:2600
SON DAKİKA RİZE TİCARET BORSASI HABERLERİ

Son Dakika Rize Ticaret Borsası Haberleri

   

  Türk Çayı "Beyaz Çay"La Dünya Pazarında Marka Olacak

  Yaş çayın tepe tomurcukları toplanarak üretimine bu yıl başlanan beyaz çayın, yapılacak çalışmalarla dünya piyasasında yeni bir Türk markası yapılmasının hedeflendiği bildirildi Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan: "Beyaz çayı öz tomurcuklarla üreterek piyasaya sürersek Türk çayının ana sürükleyeni, lokomotifi olacaktır. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Çay Çarşısı Projesi Onaylandı

  Rize'de yapımı planlanan Çay Çarşısı Projesi'nin, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) tarafından onaylandığı bildirildi. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Rize ve İstanbul Ticaret Borsaları Kardeşlik ve İşbirliği Protokolü İmzaladı

  Rize ve İstanbul Ticaret Borsaları Kardeşlik ve İşbirliği Protokolü İmzaladı

  Rize Ticaret Borsası (RTB) ve İstanbul Ticaret Borsasının (İSTİB) kardeşlik ve işbirliği protokolü imzaladığı bildirildi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Çay Her Derde Deva

  Çay Her Derde Deva

  Rize Ticaret Borsası (RTB) tarafından çayla ilgili yaptırılan bilimsel araştırmaların sonuçları, 'Doğal ve Sağlıklı Bir Yaşam İçin Çay İçin' adlı kitapçıkta toplandı. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Reklamstore'un Video Reklam Çözümleri İçin Yeni Markası: Reklamvidi

  Reklamstore'un Video Reklam Çözümleri İçin Yeni Markası: Reklamvidi

  2007 yılında görüntülü reklam ağı olarak kurulan, sektörün ve kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu olan ReklamAction affiliate ağı ile Türkiye'de internet reklamcılığı konusunda reklamveren ve yayıncılara hizmetler sunan ReklamStore, video reklamların minimum maliyet ile maksimum kullanıcıya ve belirli hedef kitlelere gösterilmesini sağlayan online video ağı ReklamVidi'yi yayıncıların ve reklamverenlerin hizmetine sunuyor. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Video Reklam Çözümleri İçin Yeni Girişim

  Video Reklam Çözümleri İçin Yeni Girişim

  Yayıncılar ve reklamverenler için minimum maliyet ile maksimum kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen online video ağı ReklamVidi hizmete sunuluyor. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu Açıklaması

  TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu Açıklaması

  Rize Çay Araştırma ve Uygulama Merkezi Temel Atma Töreni’nde konuşan TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Rizelilerin bir koyup 10 olarak Kayserilileri geçtiğini söyledi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Başkan Kasap, Rtb Başkanı Erdoğan'ı Ziyaret Etti

  Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap, Rize Ticaret Borsası (RTB) Başkanı Mehmet Erdoğan'ı ziyaret etti. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Türk Çayına Kanun İsteği

  Rize Ticaret Borsası Başkanı Erdoğan: "Çayla ilgili tarladan başlayıp tüketiciye kadar giden zincirin her halkasını onaracak kanun istiyoruz" "Türk çayının yaklaşık 1,5 milyar dolar olan işlem hacminin, kanun ve düzenlemelerle 3 milyar dolarlara yükseleceğini tahmin ediyoruz" (08 Haziran 2014 Pazar )

   

  2013 Raporu Yayında!

  2013, gerçekten mobil yılı mı oldu? (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  TOBB Başkan Yardımcısı Mete, Rtb Başkanı Erdoğan'ı Ziyaret Etti

  TOBB Başkan Yardımcısı Mete, Rtb Başkanı Erdoğan'ı Ziyaret Etti

  Mete: "Rize'nin gelişimini sağlayacak her projeye katkı sağlamaya hazırım. Bu konuda bana ve TOBB'a ne düşüyorsa yapmaya hazırız" (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Yerel Seçimlerin Yurt Dışındaki Yankıları

  Batı basınında, Türkiye'de son dönemde yaşanan tartışmalara karşın Başbakan Erdoğan'ın önemli başarı elde ettiğine dikkati çekildi İngiliz Financial Times: "Erdoğan seçimlerde zaferini ilan etti" Bulgar BNT televizyonu: "Erdoğan büyük siyasi sınavını başarıyla verdi” Danimarka'daki Politiken gazetesi: (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 12:26:24. #1.12#