18:4700
SON DAKİKA RİZE TİCARET BORSASI HABERLERİ

Son Dakika Rize Ticaret Borsası Haberleri

  Başkan Kasap, Rtb Başkanı Erdoğan'ı Ziyaret Etti

  Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap, Rize Ticaret Borsası (RTB) Başkanı Mehmet Erdoğan'ı ziyaret etti. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Türk Çayına Kanun İsteği

  Rize Ticaret Borsası Başkanı Erdoğan: "Çayla ilgili tarladan başlayıp tüketiciye kadar giden zincirin her halkasını onaracak kanun istiyoruz" "Türk çayının yaklaşık 1,5 milyar dolar olan işlem hacminin, kanun ve düzenlemelerle 3 milyar dolarlara yükseleceğini tahmin ediyoruz" (08 Haziran 2014 Pazar )

   

  2013 Raporu Yayında!

  2013, gerçekten mobil yılı mı oldu? (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  TOBB Başkan Yardımcısı Mete, Rtb Başkanı Erdoğan'ı Ziyaret Etti

  TOBB Başkan Yardımcısı Mete, Rtb Başkanı Erdoğan'ı Ziyaret Etti

  Mete: "Rize'nin gelişimini sağlayacak her projeye katkı sağlamaya hazırım. Bu konuda bana ve TOBB'a ne düşüyorsa yapmaya hazırız" (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Yerel Seçimlerin Yurt Dışındaki Yankıları

  Batı basınında, Türkiye'de son dönemde yaşanan tartışmalara karşın Başbakan Erdoğan'ın önemli başarı elde ettiğine dikkati çekildi İngiliz Financial Times: "Erdoğan seçimlerde zaferini ilan etti" Bulgar BNT televizyonu: "Erdoğan büyük siyasi sınavını başarıyla verdi” Danimarka'daki Politiken gazetesi: (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Rize'de çay sektörü buluşması

  Rize'de çay sektörü buluşması

  Rize Ticaret Borsası (RTB) salonunda düzenlenen toplantıya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Yenice, Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan, Trio İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Cingöz, sektör temsilcileri ve davetliler katıldı. (27 Şubat 2014 Perşembe )

   

  Rize'de Çay Sektörü Buluşması

  Rize'de Çay Sektörü Buluşması

  Türk çayının markalaşmasını sağlamak amacıyla İstanbul'da düzenlenecek Çay ve Çay Teknolojileri Fuarı öncesi, sektör temsilcileri Rize'de buluştu. (27 Şubat 2014 Perşembe )

   

  Türkiye'de İlk Kez Çay ve Çay Teknolojileri Fuarı Düzenlenecek

  Türkiye'de İlk Kez Çay ve Çay Teknolojileri Fuarı Düzenlenecek

  Türk çayının markalaşmasına katkı sağlamak amacıyla ilk kez düzenlenecek, 'Global Tea Expo & Forum/Çay ve Çay Teknolojileri Fuarı' öncesi, sektör temsilcileri Rize'de bir araya geldi. (27 Şubat 2014 Perşembe )

   

  Garcia, Nainggolan'dan Memnun

  Garcia, Nainggolan'dan Memnun

  Ocak ayı transfer döneminde Roma’ya katılan Radja Nainggolan, teknik direktör Rudi Garcia’yı fazlasıyla mutlu etmiş görünüyor. (05 Şubat 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Yazıcı'nın Rize Temasları

  Bakan Yazıcı'nın Rize Temasları

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Rize ziyaretinin üçüncü gününde, Rize Ticaret Borsası'nı ziyaret ederek, burada Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın fidan dağıtım törenine katıldı. (01 Haziran 2013 Cumartesi )

   

  Bakan Yazıcı Rize'de

  Bakan Yazıcı Rize'de

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, "Herkesin ittifakı, anayasayı yapma hakkı millete aittir." (01 Haziran 2013 Cumartesi )

   

  Müsiad Genel Başkanı Olpak Açıklaması

  Müsiad Genel Başkanı Olpak Açıklaması

  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Nail Olpak, "2023 hedeflerine, eğitim seviyesi artırılmış genç nesillerle gidilir" dedi. (24 Mayıs 2013 Cuma )

   

  Stoch Gidiyor Mertens Geliyor

  Stoch Gidiyor Mertens Geliyor

  Fenerbahçe, PSV'nin yıldızı Mertens için 8.5 milyon Euro teklif etti. (19 Mayıs 2013 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 18:48:02. #1.12#