02:1600
SON DAKİKA RİZE TİCARET BORSASI HABERLERİ

Son Dakika Rize Ticaret Borsası Haberleri

  Türk Çayına Kanun İsteği

  Rize Ticaret Borsası Başkanı Erdoğan: "Çayla ilgili tarladan başlayıp tüketiciye kadar giden zincirin her halkasını onaracak kanun istiyoruz" "Türk çayının yaklaşık 1,5 milyar dolar olan işlem hacminin, kanun ve düzenlemelerle 3 milyar dolarlara yükseleceğini tahmin ediyoruz" (08 Haziran 2014 Pazar )

   

  2013 Raporu Yayında!

  2013, gerçekten mobil yılı mı oldu? (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  TOBB Başkan Yardımcısı Mete, Rtb Başkanı Erdoğan'ı Ziyaret Etti

  TOBB Başkan Yardımcısı Mete, Rtb Başkanı Erdoğan'ı Ziyaret Etti

  Mete: "Rize'nin gelişimini sağlayacak her projeye katkı sağlamaya hazırım. Bu konuda bana ve TOBB'a ne düşüyorsa yapmaya hazırız" (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Yerel Seçimlerin Yurt Dışındaki Yankıları

  Batı basınında, Türkiye'de son dönemde yaşanan tartışmalara karşın Başbakan Erdoğan'ın önemli başarı elde ettiğine dikkati çekildi İngiliz Financial Times: "Erdoğan seçimlerde zaferini ilan etti" Bulgar BNT televizyonu: "Erdoğan büyük siyasi sınavını başarıyla verdi” Danimarka'daki Politiken gazetesi: (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Rize'de çay sektörü buluşması

  Rize'de çay sektörü buluşması

  Rize Ticaret Borsası (RTB) salonunda düzenlenen toplantıya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Yenice, Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan, Trio İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Cingöz, sektör temsilcileri ve davetliler katıldı. (27 Şubat 2014 Perşembe )

   

  Rize'de Çay Sektörü Buluşması

  Rize'de Çay Sektörü Buluşması

  Türk çayının markalaşmasını sağlamak amacıyla İstanbul'da düzenlenecek Çay ve Çay Teknolojileri Fuarı öncesi, sektör temsilcileri Rize'de buluştu. (27 Şubat 2014 Perşembe )

   

  Çaykur'un Gözü Rusya'nın Çay Pazarında

  Çaykur'un Gözü Rusya'nın Çay Pazarında

  Rusya Çay ve Kahve Federasyonu Başkanlığınca gerçekleştiren ve dünya çaycılarının bir araya geldiği 'United Coffe & Tea Industry Event' fuarı 12-14 Eylül'de Rusya Federasyonu'nun başkenti Moskova'da yapıldı. (17 Eylül 2013 Salı )

   

  TOBB Başkan Yardımcısı Mete, Rize Ticaret Borsası'nı Ziyaret Etti

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı Halim Mete, Rize Ticaret Borsası'nı ziyaret etti. (13 Haziran 2013 Perşembe )

   

  Bakan Yazıcı'nın Rize Temasları

  Bakan Yazıcı'nın Rize Temasları

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Rize ziyaretinin üçüncü gününde, Rize Ticaret Borsası'nı ziyaret ederek, burada Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın fidan dağıtım törenine katıldı. (01 Haziran 2013 Cumartesi )

   

  Bakan Yazıcı Rize'de

  Bakan Yazıcı Rize'de

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, "Herkesin ittifakı, anayasayı yapma hakkı millete aittir." (01 Haziran 2013 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.07.2014 02:16:03. #1.12#