SON DAKİKA RİZE TİCARET BORSASI HABERLERİ

Son Dakika Rize Ticaret Borsası Haberleri

 • 14:30Burkina Faso'da Askeri DarbeBurkina Faso'da geçici devlet başkanı ve başbakanla bazı kabine üyelerinin Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı tarafından rehin alınmasının ardından hükümetin feshedildiği ve askerin yönetime el koyduğu açıklandı.
 • 13:42Burkina Faso'da Darbeciler General Diendere'yi Geçiş Konseyi Lideri İlan EttiBatı Afrika ülkesi Burkina Faso'da Cumhurbaşkanı Michel Kafando, Başbakan ve bakanları kabine toplantısı sırasında gözaltına alan bir grup Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı askeri, General Gilbert Diendere'nin geçiş konseyi lideri olarak görevlendirildiğini açıkladı.
 • 14:17Rize'de Stk'lar Teröre Karşı Tek YumrukRize'de Stk'lar Teröre Karşı Tek YumrukRize’de Sivil Toplum Örgütleri son günlerde artan terör olayları ile ilgili bir araya gelerek ortak bir bildiri yayınladılar.
 • 12:14RTB HOUSE Türkiye'de Büyümeye Devam EdiyorOnline reklamcılık alanının uzman teknoloji şirketi RTB House, Türkiye'deki gelişimine yeni ülke müdürü Okay Tuğ ile hız verdi
 • 11:16RTB Başkanı Erdoğan: Kaçak Çay Türk Çayının Geleceğini Tehdit EdiyorRTB Başkanı Erdoğan: Kaçak Çay Türk Çayının Geleceğini Tehdit EdiyorRTB Başkanı Erdoğan, "Pazar hakimiyetine ve yıllık üretimine baktığımızda Türkiye'ye yılda yaklaşık 45-50 bin ton civarında kaçak çay girdiği net olarak ortada." dedi.
 • 11:46Kaçak Çay Türk Çayının Geleceğini Tehdit Ediyor"Rize Ticaret Borsası (RTB) Başkanı Mehmet Erdoğan, kaçak çayın sektöre zarar verdiğini, bu konuda önlem alınması gerektiğini belirterek, "Pazar hakimiyetine ve yıllık üretimine baktığımızda Türkiye'ye yılda yaklaşık 45-50 bin ton civarında kaçak çay girdiği net olarak ortada" dedi.
 • 10:42Melbourne'da Demiryolu Çalışanları Greve GidiyorMelbourne demiryolu çalışanları sendikası, iki günlük grev kararı aldı.
 • 17:58Timef Genel Başkanı Gürel: Timef Genel Başkanı Gürel: "Anadolu Medyası AB Sürecinde Hızla Yapılandırılmalı"Tüm İletişim ve Medya Federasyonu (TİMEF) Genel Başkanı Şakir Gürel, "Belçika’da ve AB genelindeki medya yapılanması teknik anlamda çok ilerde.
 • 16:09Çipras Topu Alacaklılarına AttıÇipras Topu Alacaklılarına AttıYunanistan Başbakanı Aleksis Çipras kördüğüme dönen borç krizine ilişkin parti grubunda konuştu.
 • 15:05Mahinur Özdemir İhraç Kararına İtiraz EttiBelçika'da, 1915 olaylarıyla ilgili Ermeni iddialarını kabul etmediği için partisinden ihraç edilen Türk asıllı milletvekili Mahinur Özdemir karara itiraz etti.
 • 13:27AP Başkanı Schulz'dan Dil ve Kültür Festivaline Büyük ÖvgüAP Başkanı Schulz'dan Dil ve Kültür Festivaline Büyük ÖvgüAvrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz, Brüksel’de yapılacak 13. Dil ve Kültür Festivali’ni "büyük memnuniyetle" himaye ettiğini açıkladı.
 • 15:55Netbook Media ve Netbook Mobile, Smart AdServer ile anlaşmaya vardıNetbook Media ve Netbook Mobile, Smart AdServer ile anlaşmaya vardıNetbook Media ve Netbook Mobile, Web ve Mobil için ana Reklamcılık Teknolojilerini (Banner, Rich Media, Video ve RTB) sağlayan Dijital Reklamcılık pazarının lideri Smart AdServer Reklam Yönetim Platformunu seçti.
 • 11:49Lüksemburg Başbakanı Bettel Eşcinsel Evlilik Yapan İlk AB Lideri OlduLüksemburg Başbakanı Bettel Eşcinsel Evlilik Yapan İlk AB Lideri OlduLüksemburg'un ilk eşcinsel Başbakanı Xavier Bettel, uzun yıllardır birlikte olduğu hayat arkadaşı Gauthier Destenay ile evlendi.
 • 13:05Displayturkey 2015 Gerçekleşti!Türkiye'de yapılan ilk display reklam etkinliği olma özelliğini taşıyan Display Turkey 2015 gerçekleşti. İstanbul Tekfen Tower'da gerçekleştirilen Display Turkey 2015'te Adserver kullanımı, Google reklamları, oyun önü ve video önü reklamcılığı, sayfa görüntülenmenin önemi ve etkili trafik elde etmenin incelikleri gibi daha birçok önemli konuya değinildi.
 • 16:48TÜRKİYE'DE BİR İLK GERÇEKLEŞİYORTÜRKİYE'DE BİR İLK GERÇEKLEŞİYORYayıncılığın zorluklarını, yenilikleri, fırsatlarını ve başarı hikayelerini konuşmak için dijital reklamcılığın önde gelen isimleri bir araya geliyor.
 • 16:11TÜRKİYE'DE BİR İLK GERÇEKLEŞİYORTÜRKİYE'DE BİR İLK GERÇEKLEŞİYORYayıncılığın zorluklarını, yenilikleri, fırsatlarını ve başarı hikayelerini konuşmak için dijital reklamcılığın önde gelen isimleri bir araya geliyor.
 • 17:30Türkiye'de Bir İlk GerçekleşiyorTürkiye'de Bir İlk GerçekleşiyorBu sene bir ilki gerçekleştirilecek olan DisplayTurkey etkinliğiyle yayıncılığın temel gelir modeli olan display reklamlarıyla ilgili birçok konuda profesyonellerin konuşması, sunumlar ve paneller yer alacak.
 • 16:05Rize Ticaret Borsası Başkanı Erdoğan Çayda Kdv'nin Düşürülmesi İstediRize Ticaret Borsası Başkanı Erdoğan Çayda Kdv'nin Düşürülmesi İstediRize Ticaret Borsası(RTB) Başkanı Mehmet Erdoğan, çayda KDV oranın yüzde 1’e düşürülmesi konusunda Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’le görüştü.
 • 13:51Rize'nin Sorunları Başbakana AnlatılacakRize'nin Sorunları Başbakana Anlatılacak8. Sanayi ve Ticaret Şurasında Rize'nin sorunları Başbakan Ahmet Davutoğlu'na anlatılacak.
 • 16:47Club Brugge Cephesinden İlk AçıklamaClub Brugge Cephesinden İlk AçıklamaClub Brugge'ün savunma oyuncusu Thomas Meunier, Avrupa Ligi'nde Beşiktaş ile eşleşmiş olmalarını yorumladı.
 • 20:56Belçika'nın Verviers Şehrinde Terör Operasyonu: 3 ÖlüBelçika'nın resmi radyo ve televizyon kuruluşu RTBF'in haberine göre Verviers şehrinde polis tarafından 'cihadcı' toplayan bir terorist gruba yapılan operasyonda en az 3 kişi öldü.
 • 17:41Belçikalı Gazeteci Manşeti Sorguladığı İçin Kovuldu, Baskılar Üzerine Geri AlındıFransız mizah dergisine yönelik saldırı haberinin manşetine itiraz eden editör Lambert, gazetesi tarafından işten çıkarıldı Yoğun tepki üzerine La Meuse gazetesi geri adım atmak zorunda kaldı.
 • 16:052015-2019 Stratejik PlanıSOSYAL GÜVENLİK KURUMU STRATEJİK PLANI 2015-2019 i STRATEJİK PLAN 2015-2019 2015-2019 STRA TEJİK PLAN Ziyabey Caddesi No:6 Balgat/Ankara Tel.: 207 81 14 Faks: 207 84 66 e-posta: sp@sgk.gov.tr SOSYAL GÜVENLİK KURUMU STRATEJİK PLANI 2015-2019 ii SOSYAL GÜVENLİK KURUMU STRATEJİK PLANI 2015-2019 iii STRATEJİK PLAN 2015-2019 SOSYAL GÜVENLİK KURUMU STRATEJİK PLANI 2015-2019 iv SOSYAL GÜVENLİK KURUMU STRATEJİK PLANI 2015-2019 v Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdurlar.
 • 18:13Beyaz Çay Beyaz Çay "Yok" SatıyorBeyaz çay "yok" satıyor- Türk çay sektörünün marka değerini artıran ve bu yıl ilk kez üretilen beyaz çayın kilogramı bin 250 dolara alıcı buldu Rize Ticaret Borsası (RTB) Başkanı Mehmet Erdoğan, Türkiye'de bu yıl ilk kez üretilen beyaz çayın kilogramının bin 250 dolardan alıcı bulduğunu, tüketicilerin ÇAYKUR'un ürettiği beyaz çayı piyasaya sürmesini beklediğini söyledi.
 • 13:51Beyaz Çay "Yok" SatıyorTürk çay sektörünün marka değerini artıran ve bu yıl ilk kez üretilen beyaz çayın kilogramı bin 250 dolara alıcı buldu.
 • 11:13Türk Çayı "Beyaz Çay"La Dünya Pazarında Marka OlacakYaş çayın tepe tomurcukları toplanarak üretimine bu yıl başlanan beyaz çayın, yapılacak çalışmalarla dünya piyasasında yeni bir Türk markası yapılmasının hedeflendiği bildirildi Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan: "Beyaz çayı öz tomurcuklarla üreterek piyasaya sürersek Türk çayının ana sürükleyeni, lokomotifi olacaktır.
 • 17:07Çay Çarşısı Projesi OnaylandıRize'de yapımı planlanan Çay Çarşısı Projesi'nin, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) tarafından onaylandığı bildirildi.
 • 12:14Rize ve İstanbul Ticaret Borsaları Kardeşlik ve İşbirliği Protokolü İmzaladıRize ve İstanbul Ticaret Borsaları Kardeşlik ve İşbirliği Protokolü İmzaladıRize Ticaret Borsası (RTB) ve İstanbul Ticaret Borsasının (İSTİB) kardeşlik ve işbirliği protokolü imzaladığı bildirildi.
 • 15:29Çay Her Derde DevaÇay Her Derde DevaRize Ticaret Borsası (RTB) tarafından çayla ilgili yaptırılan bilimsel araştırmaların sonuçları, 'Doğal ve Sağlıklı Bir Yaşam İçin Çay İçin' adlı kitapçıkta toplandı.
 • 17:21Reklamstore'un Video Reklam Çözümleri İçin Yeni Markası: ReklamvidiReklamstore'un Video Reklam Çözümleri İçin Yeni Markası: Reklamvidi2007 yılında görüntülü reklam ağı olarak kurulan, sektörün ve kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu olan ReklamAction affiliate ağı ile Türkiye'de internet reklamcılığı konusunda reklamveren ve yayıncılara hizmetler sunan ReklamStore, video reklamların minimum maliyet ile maksimum kullanıcıya ve belirli hedef kitlelere gösterilmesini sağlayan online video ağı ReklamVidi'yi yayıncıların ve reklamverenlerin hizmetine sunuyor.
 • 16:09Video Reklam Çözümleri İçin Yeni GirişimVideo Reklam Çözümleri İçin Yeni GirişimYayıncılar ve reklamverenler için minimum maliyet ile maksimum kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen online video ağı ReklamVidi hizmete sunuluyor.
 • 17:50TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu AçıklamasıTOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu AçıklamasıRize Çay Araştırma ve Uygulama Merkezi Temel Atma Töreni’nde konuşan TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Rizelilerin bir koyup 10 olarak Kayserilileri geçtiğini söyledi.
 • 15:39Başkan Kasap, Rtb Başkanı Erdoğan'ı Ziyaret EttiRize Belediye Başkanı Reşat Kasap, Rize Ticaret Borsası (RTB) Başkanı Mehmet Erdoğan'ı ziyaret etti.
 • 11:13Türk Çayına Kanun İsteğiRize Ticaret Borsası Başkanı Erdoğan: "Çayla ilgili tarladan başlayıp tüketiciye kadar giden zincirin her halkasını onaracak kanun istiyoruz" "Türk çayının yaklaşık 1,5 milyar dolar olan işlem hacminin, kanun ve düzenlemelerle 3 milyar dolarlara yükseleceğini tahmin ediyoruz"
 • 20:15Van Damme Confond Une Association Avec Un Club ÉchangisteVan Damme Confond Une Association Avec Un Club ÉchangisteImages: RTBF| Commentez cette vidéo sur notre espace Facebook.|
 • 19:012013 Raporu Yayında!2013, gerçekten mobil yılı mı oldu?
 • 15:33TOBB Başkan Yardımcısı Mete, Rtb Başkanı Erdoğan'ı Ziyaret EttiTOBB Başkan Yardımcısı Mete, Rtb Başkanı Erdoğan'ı Ziyaret EttiMete: "Rize'nin gelişimini sağlayacak her projeye katkı sağlamaya hazırım. Bu konuda bana ve TOBB'a ne düşüyorsa yapmaya hazırız"
 • 11:47Yerel Seçimlerin Yurt Dışındaki YankılarıBatı basınında, Türkiye'de son dönemde yaşanan tartışmalara karşın Başbakan Erdoğan'ın önemli başarı elde ettiğine dikkati çekildi İngiliz Financial Times: "Erdoğan seçimlerde zaferini ilan etti" Bulgar BNT televizyonu: "Erdoğan büyük siyasi sınavını başarıyla verdi” Danimarka'daki Politiken gazetesi:
 • 23:41Rize'de çay sektörü buluşmasıRize'de çay sektörü buluşmasıRize Ticaret Borsası (RTB) salonunda düzenlenen toplantıya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Yenice, Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan, Trio İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Cingöz, sektör temsilcileri ve davetliler katıldı.
 • 18:06Rize'de Çay Sektörü BuluşmasıRize'de Çay Sektörü BuluşmasıTürk çayının markalaşmasını sağlamak amacıyla İstanbul'da düzenlenecek Çay ve Çay Teknolojileri Fuarı öncesi, sektör temsilcileri Rize'de buluştu.
 • 17:53Türkiye'de İlk Kez Çay ve Çay Teknolojileri Fuarı DüzenlenecekTürkiye'de İlk Kez Çay ve Çay Teknolojileri Fuarı DüzenlenecekTürk çayının markalaşmasına katkı sağlamak amacıyla ilk kez düzenlenecek, 'Global Tea Expo& Forum/Çay ve Çay Teknolojileri Fuarı' öncesi, sektör temsilcileri Rize'de bir araya geldi.
 • 00:22Garcia, Nainggolan'dan MemnunGarcia, Nainggolan'dan MemnunOcak ayı transfer döneminde Roma’ya katılan Radja Nainggolan, teknik direktör Rudi Garcia’yı fazlasıyla mutlu etmiş görünüyor.
 • 13:20Rize Ticaret Borsası Başkanı Erdoğan Açıklaması"Türk çayının markalaşması sürecinde çay çarşısının büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum"
 • 20:192013 Yılı Çay Sektörü Değerlendirme Toplantısı Yapıldı2013 Yılı Çay Sektörü Değerlendirme Toplantısı YapıldıÇAYKUR Genel Müdürü Sütlüoğlu, çayın her safhasını düzenleyecek ve aksaklıkları giderecek kapsamlı bir çay kanununun çıkması gerektiğini söyledi.
 • 17:472013 Yılı Çay Sezonu Değerlendirme Toplantısı2013 Yılı Çay Sezonu Değerlendirme ToplantısıÇAYKUR Genel Müdürü Sütlüoğlu: "Çayın her safhasını düzenleyecek ve aksaklıkları giderecek kapsamlı bir çay kanununun çıkması gerekiyor" Rize Ticaret Borsası Başkanı Erdoğan: "Bu yıl 1 milyon 170 bin 223 ton yaş çay karşılığında 232 bin ton kuru çay üretimi gerçekleştirildi''
 • 17:14Doğu Karadeniz'de 232 Bin Ton Kuru Çay ÜretildiDoğu Karadeniz'de 232 Bin Ton Kuru Çay ÜretildiDoğu Karadeniz Bölgesi'nde bu yıl 1 milyon 170 bin 223 ton olarak gerçekleşen yaş çay rekoltesi karşılığında 232 bin ton kuru çay üretimi gerçekleştirdi.
 • 13:30Dijital Reklamcılığın Yeni Gözdesi: Real Time BiddingDijital Reklamcılığın Yeni Gözdesi: Real Time BiddingDijital reklamcılığın gelişiminde önemli bir yer edinmesi beklene RTB yöntemi tüm yönleriyle tartışıldı.
 • 11:40Dijital Reklamcılığın Yeni Gözdesi "Real Time Bidding"Dijital reklamcılığın gelişiminde önemli bir yer edinmesi beklenen RTB yöntemi tüm yönleriyle tartışıldı
 • 14:08Rtb Semineri Kime, Ne Kazandıracağı AnlatılacakRtb Semineri Kime, Ne Kazandıracağı AnlatılacakRTB Masterclass// İstanbul seminerinde Real Time Bidding'in kime, ne kazandıracağı anlatılacak.
 • 17:03Türk Çay Sektöründe Kaçak Çay EndişesiTürk Çay Sektöründe Kaçak Çay EndişesiRTB Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan: "Kaçak çay konusunda çok çalıştık, çok tehditler aldık, üzerimize gelenler oldu ama yılmadık yılmayacağız ve kaçak çayla mücadeleye devam edeceğiz"