SON DAKİKA RİZE HABERLERİ

Son Dakika Rize Haberleri

 • 28 Mart 2017 16:36 Diyarbakır Merkezli Rüşvet Operasyonunda 9 Tutuklama Diyarbakır Merkezli Rüşvet Operasyonunda 9 Tutuklama DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır merkezli 3 ilde düzenlenen operasyonda rüşvet aldıkları iddiasıyla gözaltına alınan zanlılardan 5'i polis 9 zanlı tutuklandı.
 • 28 Mart 2017 14:17 Otomobilin Çarptığı Çöp Kamyonu Devrildi: 1 Ölü, 1 Yaralı Otomobilin Çarptığı Çöp Kamyonu Devrildi: 1 Ölü, 1 Yaralı RİZE'de, otomobilin arkadan çarpmasıyla devrilen çöp kamyonundaki İl Özel İdare çalışanı 34 yaşındaki Adem Ali Türüt öldü, Kazım Öksüz yaralandı.
 • 27 Mart 2017 15:03 Şiddetsiz Toplum Derneğinden Aa'ya Ödül Anadolu Ajansı (AA), Şiddetsiz Toplum Derneği tarafından, toplumsal ve bireysel şiddetin önlenmesine yönelik haberlere verdiği destekten dolayı ödüle layık görüldü.
 • 27 Mart 2017 14:44 Yardımcı Yargı Personeli Rize'de Eğitim Alacak Yardımcı Yargı Personeli Rize'de Eğitim Alacak Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığınca Rize'de açılan Personel Eğitim Merkezi'nde eğitimlere nisan ayında başlanacak.
 • 27 Mart 2017 14:10 60 Bin Adalet Personeli Rize'de Hizmet Alacak 60 Bin Adalet Personeli Rize'de Hizmet Alacak Rize’de Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından açılan Türkiye’de ilk ve tek olan Rize Personel Eğitim Merkezi’nde eğitimler Nisan ayında başlıyor.
 • 26 Mart 2017 15:00 Sezer Özmen: Sezer Özmen: "Elazığ ile Oynayacağımız Maçı da Kazanıp, Artık Adım Adım Sona Yaklaşacağımızı... - Sezer Özmen: "Elazığ ile oynayacağımız maçı da kazanıp, artık adım adım sona yaklaşacağımızı düşünüyorum"MALATYA - Evkur Yeni Malatyaspor'un tecrübeli savunma oyuncusu Sezer Özmen, "Elazığspor ile oynayacağımız maç her futbolcunun oynamak isteyeceği maçtır.
 • 26 Mart 2017 14:40 Sezer Özmen: Sezer Özmen: "Elazığ ile Oynayacağımız Maçı da Kazanıp, Artık Adım Adım Sona Yaklaşacağımızı... Evkur Yeni Malatyaspor’un tecrübeli savunma oyuncusu Sezer Özmen, “Elazığspor ile oynayacağımız maç her futbolcunun oynamak isteyeceği maçtır.
 • 26 Mart 2017 14:39 Rize'de İstimlak Mağdurlarının İsyanı Rize'de İstimlak Mağdurlarının İsyanı - Rize'de istimlak mağdurlarının isyanı Rize'de yol çalışmaları nedeniyle Dalyan mevkiinde kamulaştırılarak yıkımı yapılacak evlerin değerinin altında istimlak edilmek istenmesi bina sahiplerinin tepkisini çekiyorRİZE - Rize'de yol çalışmaları nedeniyle Dalyan mevkiinde kamulaştırılarak...
 • 26 Mart 2017 14:17 Kamulaştırma Bedeline Tepki Kamulaştırma Bedeline Tepki Rize'de, Güney Çevre Yolu Projesi kapsamında evleri kamulaştırılan bir grup, kamulaştırma bedelinin düşük olduğu gerekçesiyle protesto gösterisi yaptı.
 • 26 Mart 2017 13:48 Rize'de İstimlak Mağdurlarının İsyanı Rize'de İstimlak Mağdurlarının İsyanı Rize’de yol çalışmaları nedeniyle Dalyan mevkiinde kamulaştırılarak yıkımı yapılacak evlerin değerinin altında istimlak edilmek istenmesi bina sahiplerinin tepkisini çekiyor.
 • 26 Mart 2017 13:45 Rize'de Düşük Kamulaştırma Bedeli Protestosu Rize'de Düşük Kamulaştırma Bedeli Protestosu Rize'de düşük kamulaştırma bedeli protestosuRİZE'de, Güney Çevre Yolu ve Salarha Tüneli inşaatı kapsamında yapılacak yollar ve köprülü kavşaklar nedeniyle Dalyan Mahallesi'nde kamulaştırılacak binalarda daireleri bulunan vatandaşlara ödeneceği açıklanan bedeller tepkilere neden oldu.
 • 26 Mart 2017 13:35 Rize'de Düşük Kamulaştırma Bedeli Protestosu Rize'de Düşük Kamulaştırma Bedeli Protestosu RİZE'de, Güney Çevre Yolu ve Salarha Tüneli inşaatı kapsamında yapılacak yollar ve köprülü kavşaklar nedeniyle Dalyan Mahallesi'nde kamulaştırılacak binalarda daireleri bulunanlara ödeneceği açıklanan bedeller tepkilere neden oldu.
 • 26 Mart 2017 13:30 Dha Yurt Bülteni-5 1)EL BAB'DA PATLAMA: 3 YARALISURİYE'nin Halep kentine bağlı El Bab'da iki el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu 2'si çocuk 3 Suriyeli yaralandı.
 • 26 Mart 2017 13:21 Rize'de Kamulaştırma Bedeline Tepki Rize'de, Güney Çevre Yolu Projesi kapsamında evleri kamulaştırılan bir grup, kamulaştırma bedelinin düşük olduğu gerekçesiyle protesto gösterisi yaptı.
 • 26 Mart 2017 11:27 İkizdere'de Ayılar Mezarlara Dadandı İkizdere'de Ayılar Mezarlara Dadandı İkizdere'de ayılar mezarlara dadandı Rize'nin İkizdere ilçesinde kış uykusundan uyanan ayılar Şimşirli köyünden sonra Güneyce köyünde de mezarlara saldırmaya ve cesetleri çıkarmaya başladıRİZE - Rize'nin İkizdere ilçesinde kış uykusundan uyanan ayılar Şimşirli köyünden sonra Güneyce köyünde...
 • 26 Mart 2017 10:46 Kış Uykusundan Uyanan Ayılar Köylere Dadanıyor, Mezarlardan Ceset Çıkarıyor Kış Uykusundan Uyanan Ayılar Köylere Dadanıyor, Mezarlardan Ceset Çıkarıyor Rize'nin İkizdere ilçesinde kış uykusundan uyanan ayılar Şimşirli köyünden sonra Güneyce köyünde de mezarlara saldırmaya ve cesetleri çıkarmaya başladı.
 • 26 Mart 2017 09:07 Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
 • 25 Mart 2017 17:30 Okullarının Tadilatını İmece Usulü Yapıyorlar Okullarının Tadilatını İmece Usulü Yapıyorlar Okullarının tadilatını imece usulü yapıyorlar Rize'de yıllar sonra bir araya gelen Yenikale Köyü sakinleri, taşımalı eğitim nedeniyle boş kalan ve harabeye dönen ilkokul binasının tadilatı için kolları sıvadı.
 • 25 Mart 2017 17:08 Okullarının Tadilatını Kendileri Yapıyor Okullarının Tadilatını Kendileri Yapıyor Rize’de yıllar sonra bir araya gelen Yenikale Köyü sakinleri, taşımalı eğitim nedeniyle boş kalan ve harabeye dönen ilkokul binasının tadilatı için kolları sıvadı.
 • 25 Mart 2017 16:10 Rize'de Bir Kişi Balıkçı Barınağında Ölü Bulundu Rize'de Bir Kişi Balıkçı Barınağında Ölü Bulundu Rize'de bir kişi balıkçı barınağında ölü bulundu.
 • 25 Mart 2017 14:07 Mezun Oldukları Köy Okulununda Tadilat Başlattılar RİZE'de, mezun oldukları köy okulunun taşımalı eğitim nedeniyle boş kalması ve harabeye dönmesine gönülleri razı gelmeyen Yenikale Köyü sakinleri, harekete geçti.
 • 25 Mart 2017 13:54 Rize Mezun Oldukları Köy Okulunun Tadilatı Için Işe Koyuldular Rize Mezun Oldukları Köy Okulunun Tadilatı Için Işe Koyuldular Rize'de, mezun oldukları köy okulunun taşımalı eğitim nedeniyle boş kalması ve harabeye dönmesine gönülleri razı gelmeyen Yenikale Köyü sakinleri harekete geçti.
 • 25 Mart 2017 13:12 Yenikale Köyü Sakinleri Mezun Oldukları Okulu Tadilat Ediyor Yenikale Köyü Sakinleri Mezun Oldukları Okulu Tadilat Ediyor Rize'de, bulunan köy okulunun harabe olmasına üzülüp gönlü razı gelmeyen mezunları ellerini sıvayıp tadilata başladı.
 • 25 Mart 2017 10:21 Rize'de Kış Uykusundan Uyanan Boz Ayı Görüntülendi Rize'de Kış Uykusundan Uyanan Boz Ayı Görüntülendi Rize'de Kış uykusundan uyanan boz ayı görüntülendiRİZE - Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde dağlık arazide kış uykusundan uyanan boz ayılar bölgede yaşayan ve geçimini çiftçilikle kazanan vatandaşı endişeye düşürdü.
 • 25 Mart 2017 09:46 Kamyonetin Gizli Bölmelerinde Kaçak Sigara Yakalandı Kamyonetin Gizli Bölmelerinde Kaçak Sigara Yakalandı Rize Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube ekipleri tarafından yapılan uygulamalarda çok sayıda kaçak sigara ve içki ele geçirildi.