SON DAKİKA RUHİ KURNAZ HABERLERİ

Son Dakika Ruhi Kurnaz Haberleri

  Ankaraspor Menejerliği'ne Ender Yurtgüven Getirildi

  Ankaraspor Menejerliği'ne Ender Yurtgüven Getirildi

  2009 - 2010 sezonunda Süper Lig'de mücadelesine devam ederken küme düşürülen Ankaraspor'un menejerliğine Ender Yurtgüven getirildi. (24 Ocak 2012 Salı )

   

  Erdem, Afetzedelere Yapılan Yardımlar Konusunda Bilgi Verdi

  Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Başkanvekili Davut Erdem, Van ve Erciş'te meydana gelen depremde, afetzedelere Ankara'dan yapılan yardımlar hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi. (12 Kasım 2011 Cumartesi )

   

  Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı

  Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında, Van ve Erciş'teki depremde afetzedelere yapılan yardımlarla arama kurtarma ekiplerinin kurtarma çalışmaları hakkında Meclis üyelerine bilgi verildi. (12 Kasım 2011 Cumartesi )

   

  Marmara Depremini Yaşadılar, Erciş'te Tecrübelerini Aktarıyorlar

  Doğan Sarıtaş - İsa Sansar - Marmara depreminin olduğu döneminde büyük hasar verdiği Sakarya ve Düzce'de belediye başkanı olarak görev yapan Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı BELPLAST Genel Müdürü Aziz Duran ile BUGSAŞ Genel Müdürü Ruhi Kurnaz, depremin ardından görev aldıkları Erciş'te hem tecrübelerini aktarıyor hem de depremzede vatandaşlara moral desteği sağlıyor. (27 Ekim 2011 Perşembe )

   

  Aşti ve Metrolarda Güvenlik Alarmı

  Aşti ve Metrolarda Güvenlik Alarmı

  Patlamanın ardından, vatandaşların yoğun olarak bulunduğu mekanlarda güvenlik en üst seviyeye çıkarıldı. (21 Eylül 2011 Çarşamba )

   

  İş Merkezi İnşaatı 15 Yıl Sonra Tamamlanıyor

  İş Merkezi İnşaatı 15 Yıl Sonra Tamamlanıyor

  Yapımına 1996 yılında başlanan ve 1999 Marmara ve Düzce depremlerinde hasar gören Camikebir mahallesindeki iş merkezi 15 yıl aradan sonra açılışa hazırlanıyor. 1996 yılında Düzce Belediye Başkanı Ruhi Kurnaz döneminde kat karşılığında müteahhit firmaya verilen Camikebir Mahallesi'ndeki eski otogar alanında inşaat çalışmaları başlayan Düzce Belediyesi İş Merkezi inşaatı 1999 yılına kadar hızlı bir şekilde ilerledi. 1999 Marmara ve Düzce depremlerinde hasar gören binanın en 5 ve 4. 'üncü (24 Ağustos 2011 Çarşamba )

   

  Ankaraspor'un Bank Asya 1. Lig'e Döndürülmesi

  Ankaraspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Kurnaz, Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) daha önce almış aldığı yanlış kararı, bugün delegelerin telafi ettiğini söyledi. (29 Haziran 2011 Çarşamba )

   

  Aşti’de 24 Saat Güven ve Huzur Birarada

  Aşti’de 24 Saat Güven ve Huzur Birarada

  Aşti, Avrupa Başkentine Yakışır Bir Şekilde Her Gün, 24 Saat Hizmet Veriyor. (19 Ocak 2011 Çarşamba )

   

  AŞTİ, Konuklarına Güven Veriyor

  Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi'nde 200 Güvenlik Elemanı, Özel Optik Zoomlu Hareketli ve Yüksek Çözünürlüklü 112 Kamerayla Suçlulara Göz Açtırılmıyor (19 Ocak 2011 Çarşamba )

   

  Aşti, Yıllık 50 Milyon Yolcuya Hizmet Veriyor

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Terminal İşletmesi, Yıllık Ortalama 50 Milyon Yolcuya Hizmet Veriyor. (19 Ocak 2011 Çarşamba )

   

  Anayasa Mahkemesi'nin Tff Kararı

  Ankaraspor A (06 Ocak 2011 Perşembe )

   

  Başkent Ramazan Bayramı’na Hazır

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkentlilerin, Ramazan Bayramı'nı Rahat, Huzur Ve Güven İçerisinde Geçirmelerini Sağlamak Amacıyla Tüm Önlemleri Aldı. (06 Eylül 2010 Pazartesi )

   

  Başkent Ramazan Bayramına Hazır

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Tarafından Başkentlilerin, Ramazan Bayramını Rahat, Huzur ve Güven İçerisinde Geçirmelerini Sağlamak Amacıyla Gerekli Önlemler Alındı (05 Eylül 2010 Pazar )

   

  Başkent Ramazan Bayramına Hazır

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Tarafından Başkentlilerin, Ramazan Bayramını Rahat, Huzur ve Güven İçerisinde Geçirmelerini Sağlamak Amacıyla Gerekli Önlemler Alındı. (05 Eylül 2010 Pazar )

   

  Ankaraspor Tff'ye Ateş Püskürdü

  Ankaraspor Tff'ye Ateş Püskürdü

  Kulüp Başkanı Kurnaz: 'ankaraspor'a Değil Spora Darbe Vurulmuştur' (05 Ağustos 2010 Perşembe )

   

  Ankaraspor Başkanı Kurnaz: Tff'nin Kararı Anayasaya Aykırıdır

  Ankaraspor Başkanı Ruhi Kurnaz Kendilerinin Başına Geleni Bir Darbe Olarak Nitelendirdi. Bu Darbenin Sadece Ankaraspora Vurulmuş Bir Darbe Olmadığını Bu Darbenin Tüm Futbol Camiasına Vurulmuş Bir Darbe Olarak Gördüğünü Açıkladı. (05 Ağustos 2010 Perşembe )

   

  Ankaraspor'un Tff Üyeliğinin Askıya Alındığı İddiası

  Ankaraspor Başkanı Ruhi Kurnaz, Türkiye Futbol Federasyonu'nca (tff) Ankaraspor'un Üyeliğinin Askıya Alınacağına Yönelik, Kendilerine Ulaşan Bir İhtarname Bulunmadığını Söyledi (21 Temmuz 2010 Çarşamba )

   

  Ankaraspor'un Dilekçesine Ret

  Tff Olağan Genel Kurulu'nda Ankaraspor Kulüp Başkanı Ruhi Kurnaz'ın Verdiği Dilekçe Divan Başkanlığı Tarafından Reddedildi. (16 Temmuz 2010 Cuma )

   

  Ankaraspor, Önder Özen'e emanet

  Bank Asya 1. Ligi'ne Düşen Ankaraspor Önder Özen'i Teknik Direktörlük Koltuğuna Oturttu. (09 Temmuz 2010 Cuma )

   

 

  Ankaraspor 'Sıfırdan' Oluşturulacak

  Bank Asya 1 (03 Haziran 2010 Perşembe )

   

  Gazi Üniversitesi Spor Tesisleri Açıldı

  Gazi Üniversitesi (gü) Spor Tesisleri Açıldı (06 Mayıs 2010 Perşembe )

   

  Federasyon'dan Ankara'lı Başkanlara Garip Davet

  Ankaraspor'u Düşürme, Ankaragücü ve Ankaraspor Başkanlarına İse 6 Ay Hak Mahrumiyeti Cezası Veren Futbol Federasyonu, Ankaraspor Kulüp Başkanı Ruhi Kurnaz ve Ankaragücü Kulüp Başkanı Ahmet Gökçek'i Cezalı Olduğu Dönemde Belçika-Türkiye Maçını İzlemek Üzere Belçika'ya Davet Etti. (01 Ekim 2009 Perşembe )

   

  Tahkim Kurulu, Ankaraspor'un Ek Talebini Kabul Etti

  Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Ankaraspor'un Ek Talebeni Kabul Etti, Ankaraspor'un Durumu Pazartesi Günü Yapılacak Toplantıda Belli Olacak. (30 Eylül 2009 Çarşamba )

   

  Ankaraspor, Federasyonda Savunmasını Yaptı

  Ankaraspor, Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu Duruşmalı Toplantısında Savunmasını Yaptı. (30 Eylül 2009 Çarşamba )

   

  Ankaraspor'un Tahkim Kurulu'ndaki Savunması Sona Erdi

  Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu'nun Turkcell Süper Lig Takımlarından Ankaraspor'un Bir Alt Lige Düşürülmesi ile İlgili Yaptığı Duruşmada, Ankaraspor Kulübü Savunmasını Verdi. (30 Eylül 2009 Çarşamba )

   

  Ankaraspor, Fifa'ya Gidiyor

  Ankaraspor Kulübü Başkanı Ruhi Kurnaz, Federasyon'un Ankaraspor Hakkında Verdiği Küme Düşürme Kararını Fifa'ya Taşıyacaklarını Söyledi. Kurnaz, Hukukçuların, Fifa'nın Bu Tür Konuları İç Hukuk Meselesi Sayıp Geri Çevirdiğini Söylediklerini Belirterek, "Fifa'ya Gidemeyiz Diye Bir Şey Yok. (23 Eylül 2009 Çarşamba )

   

  Gökçek'in Kulüple Bir İlgisi Yok

  Ankaraspor Yönetim Kurulu Toplanarak, Futbol Federasyonu'nun İhtar Kararını Değerlendirdi. Kulüp, Gerekçeli Karara Göre 'Yol Haritası' Belirleyecek. (07 Eylül 2009 Pazartesi )

   

  Kurnaz: TFF'nin Kararı Siyasi

  Ankaraspor Başkanı Ruhi Kurnaz, Futbol Federasyonu'nun İhtar Kararıyla İlgili Olarak, "Bunun Bir Siyasi Karar Olduğunu Düşünüyorum" Dedi. (06 Eylül 2009 Pazar )

   

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.01.2015 16:18:35. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA RUHİ KURNAZ HABERLERİ
[Hata Bildir]