SON DAKİKA ŞABAN ÖZDEMİR HABERLERİ

Son Dakika Şaban Özdemir Haberleri

22:06
Demir Yolu İçin İmza Kampanyası Aydın’dan geçecek olan çift yönlü ve hızlı tren çalışmaları tartışmaları devam ediyor.
Demir Yolu İçin İmza Kampanyası
13:32
Osmancık'ta Pazara Soba Kurdular Çorum'un Osmancık ilçesi'nde bazı pazarcı esnafları pazara ısınmak için soba kurdular.
Osmancık'ta Pazara Soba Kurdular
20:34
İran Sınırındaki Tır Kuyruğu İran tarafında Türk tırlarına motorin satılmaması ve araçların yakıt depolarının geçişlerde mühürlenmesi nedeniyle 20 kilometrelik tır kuyruğu oluşan Gürbulak Sınır Kapısı'nda, şoförlerin bekleyişi devam ediyor Tır şoförü Acar: "İran'ın keyfi muamelesi yüzünden sebze meyve taşıyan arkadaşlar risk.
13:42
Hedef İhracatı Arttırmak Antalya’da üç gün devam eden ve Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Başkanı Mustafa Satıcı, Akdeniz Yaş Sebze Meyve İhracatçılar Birliği (AİB) Başkanı Ali Kavak, Uludağ Yaş Sebze Meyve İhracatçıları Birliği Başkanı Salih Çalı, birliklerin yönetim kurulu üyeleri ve ihracatçıların katıldığı “Yaş Meyve Sebze Sektörü Ortak Akıl Toplantısı” sona erdi.
Hedef İhracatı Arttırmak
10:10
BAİB Fuarın İlgi Odağı Oldu Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği, Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen World Food Moscow Fuarına katıldı.
BAİB Fuarın İlgi Odağı Oldu
11:56
Kadın Öğretmenden Müdüre Dayak Suçlaması Aydın'da, okul müdüründen dayak yediğini öne süren beden eğitimi öğretmeni 40 yaşındaki Fatma Günel, savcılığa suç duyurusunda bulundu.
10:53
Efeler Kent Konseyi İlk Başkanı Tuncay Erdemir Oldu Aydın'ın büyükşehir olmasının ardından isim değiştiren Efeler Kent Konseyi'nde yapılan olağan genel kurul sonucu ilk konsey başkanlığına Tuncay Erdemir seçildi.
Efeler Kent Konseyi İlk Başkanı Tuncay Erdemir Oldu
18:26
Efeler Kent Konseyi Başkanı Erdemir Oldu Efeler Kent Konseyi Genel Kurulu yapıldı.
Efeler Kent Konseyi Başkanı Erdemir Oldu
09:58
Fındıktaki Zirai Don Zonguldak'ın Alaplı ilçesindeki 93 bin dekar fındık bahçesinde zirai donun etkilerinin araştırılması için çalışma başlatıldı.
15:58
Didim Eğitim İş Üyeleri Bir Araya Geldi Eğitim İş Didim Temsilciliğinin 4. Olağan Genel kurulu ile 3. Geleneksel Kahvaltı etkinliği üyelerin ve davetlilerin katılımıyla yapıldı.
Didim Eğitim İş Üyeleri Bir Araya Geldi
11:07
HSYK Atamaları Resmi Gazete'de Yayımlandı HSYK'nın, adli yargı hakim ve cumhuriyet savcılarının 2802 Sayılı HSYK Kanunu gereğince yapılan atamaları Resmi Gazete'de yayımladı.
HSYK Atamaları Resmi Gazete'de Yayımlandı
10:35
Hakim ve Savcı Atamaları Resmi Gazete'de Adli yargı hakim ve cumhuriyet savcılarının Hakimler ve Savcılar Kanunu gereğince atanmalarına ilişkin kararname Resmi Gazete'de yayımlandı.
Hakim ve Savcı Atamaları Resmi Gazete'de
08:13
HSYK Atama Kararları Resmi Gazetede Hakim ve Savcılar Yüksek Kuruluna ait atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
HSYK Atama Kararları Resmi Gazetede
12:44
HSYK'da Atama Hakimler ve savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) toplam 271 hakim ve savcının atamasını yaptı.
HSYK'da Atama
18:50
Aydın'da Öğretmenlerden Davul Zurnalı Eylem Bir günlüğüne iş bırakan Türk Eğitim-Sen ve Eğitim-İş üyesi bir grup öğretmen, bugün saat 10.30'da Sevgi Yolu'nda toplandı.
Aydın'da Öğretmenlerden Davul Zurnalı Eylem
17:59
Aydın'da Öğretmenlerden Davul Zurnalı Eylem Aydın'da bir günlüğüne iş bırakan öğretmenler, Milli Eğitim Temel Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nı davul zurna eşliğinde halay çekerek protesto etti.
Aydın'da Öğretmenlerden Davul Zurnalı Eylem
12:36
Aydın'da Öğretmenlerden Davul Zurnalı Eylem Aydın’da, bir günlüğüne iş bırakan öğretmenler, Milli Eğitim Temel Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı’nı davul zurna eşliğinde halay çekerek protesto etti.
Aydın'da Öğretmenlerden Davul Zurnalı Eylem
12:00
MEB Yasa Tasarısı Protesto Edildi Türk Eğitim Sen ve Eğitim İş Aydın şubesi üyeleri, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) yasa tasarısına tepki gösterdi.
10:09
MHP'nin Belediye Meclis Üyesi Adayları Açıklandı Adana'da, MHP'nin belediye meclis üyesi adayları açıklandı.
15:39
Eskişehir'de "Deneyimli Cafe" Açılışı Tepebaşı Belediyesi, yaşam kalitesi yüksek bir Tepebaşı hedefi ile gerçekleştirdiği insan odaklı projelere bir yenisini daha ekledi.
Eskişehir'de 'Deneyimli Cafe' Açılışı
10:14
Nazilli Eğitim-İş Dayanışma Yemeğinde Buluştu Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (Eğitim-İş) Nazilli Temsilciliği, geleneksel hale getirdikleri dayanışma gecesine buluşarak gönüllerince eğlendi.
Nazilli Eğitim-İş Dayanışma Yemeğinde Buluştu
09:19
CHP'li Gümüş Öğretmenler Gününü Erken Kutladı CHP Efeler Aday Adayı Ahmet Gümüş, Eğitim-İş Aydın Şubesi'ni ziyaret ederek, Öğretmenler Günü öncesinde öğretmenlerin sorunlarını dinledi.
CHP Efeler aday adayı Gümüş'ün Eğitim-İş ziyareti sendika binasında gerçekleşti.
CHP'li Gümüş Öğretmenler Gününü Erken Kutladı
11:29
Kocasinan'da Okullar İlaçlandı Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, sağlıklı gelecek, sağlıklı nesillerle gelecek fikrinden hareketle, eğitim ve öğretim mekanlarını dersler başlamadan önce haşere ve mikroplara karşı ilaçladıklarını söyledi.
Kocasinan'da Okullar İlaçlandı
17:45
Kocasinan Belediyesi Okulları İlaçladı Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, eğitim ve öğretim mekanlarını dersler başlamadan önce haşere ve mikroplara karşı ilaçladıklarını söyledi.
Kocasinan Belediyesi Okulları İlaçladı
17:11
Türkiye'de Hemşirelik ile Merak Edilen Sorular Artı/Eksi'de Cevap Bulacak Yaşama ve eğitime dair her şeyin alanında önemli isimlerle ele alınıp değerlendirildiği ARTI/EKSİ programı bu hafta yine önemli bir konuyu ele alıyor.
Türkiye'de Hemşirelik ile  Merak Edilen Sorular Artı/Eksi'de Cevap Bulacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 10:43:05. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ŞABAN ÖZDEMİR HABERLERİ
[Hata Bildir]