SON DAKİKA ŞABANÖZÜ HABERLERİ

Son Dakika Şabanözü Haberleri

 • 16:19Önce Darp Sonra Gasp EdildiÇANKIRI (İHA) – Çankırı Şabanözü’nde jandarma ekipleri, bir kişiyi darp ederek cep telefonunu ve çantasını çalan zanlıyı arıyor.
 • 14:45Çankırı'da 3 Farklı Kaza: 6 YaralıÇankırı’da meydana gelen 3 farklı trafik kazasında 6 kişi yaralandı.
 • 10:09Çubuk'ta Trafik Kazası: 4 YaralıAnkara'nın Çubuk ilçesinde meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 4 kişi yaralandı.
 • 16:08Şabanözü Hem'de Yıl Sonu SergisiŞabanözü Halk Eğitim Merkezi (HEM) ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından yıl sonu sergisi açıldı.
 • 15:35Çankırı Tanıtım Günleri Sona ErdiÇankırı Tanıtım Günleri Sona ErdiÇankırı'ya ait değerleri ve geleneksel kültürü tanıtmak amacı ile bu yıl Başkent'te ikincisi düzenlenen Çankırı Tanıtım Günleri sona erdi.
 • 18:38Orta Dernekler Federasyonu'ndan Kur'an ZiyafetiOrta Dernekler Federasyonu'ndan Kur'an ZiyafetiÇankırılılar, Orta Dernekler Federasyonu’nun düzenlediği Kuran Ziyaretiyle Ankara’da bir araya geldi.
 • 16:25Koyunculuk Yapana Kız Verilmiyor, İşletmeler Kapanıyor"Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Susam, "Daha önceleri hayvanı, tarım arazisi olana kız babaları aracı göndererek 'benim kızımı falanca ağanın oğluna yapın' derlerdi.
 • 20:45Engelliler HaftasıÇankırı'da engellilerin hazırladığı "Yeşeren Umutlar" sergisi açıldı.
 • 14:57Çubuk'ta Trafik Kazası: 1 ÖlüÇubuk'ta Trafik Kazası: 1 ÖlüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ambulansın kaza yerine gelmesi Kaza yapan otomobil Polisin kaza yerinde incelemelerde bulunması Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi'nden dış detay Ankara'da trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı Ankara'nın Çubuk ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi öldü, bir kişi yaralandı.
 • 14:17Otomobil Şarampole Devrildi: 1 Ölü, 1 YaralıOtomobil Şarampole Devrildi: 1 Ölü, 1 YaralıAnkara’nın Çubuk ilçesinde kontrolden çıkan otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
 • 13:47Çubuk Otomobil Şarampole Uçtu: 1 Ölü, 1 YaralıÇubuk Otomobil Şarampole Uçtu: 1 Ölü, 1 YaralıOtomobil şarampole uçtu: 1 ölü, 1 yaralıAnkara'nın Çubuk ilçesinde sürücüsünün kontrolünden çıkan otobobil şarampole uçtu, tarlaya devrildi.
 • 12:46Ankara'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 YaralıAnkara'nın Çubuk ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi öldü, bir kişi yaralandı.
 • 12:39Otomobil Şarampole Devrildi: 1 Ölü, 1 YaralıOtomobil Şarampole Devrildi: 1 Ölü, 1 YaralıAnkara'nın Çubuk İlçesi'nde sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, şarampole devrildi.
 • 17:00Çankırı'ya 77 Milyonluk YatırımOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, çeşitli yatırımların açılış ve temel atma törenine katılmak için Çankırı’ya geldi.
 • 18:08Veysel Eroğlu, 15 Tesisin Temel Atma ve Açılışı İçin Çankırı'ya GeliyorOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 77 milyon lira tutarı olan 15 tesisin toplu temel atma ve açılış töreni için yarın Çankırı'ya gelecek.
 • 17:43Şabanözü'nde Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü DüzenlendiŞabanözü'nde Sağlık Bakanlığı tarafından hayata geçirilen, Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Programı kapsamında Şabanözü Dr. Sami Baran İlçe Devlet Hastanesi tarafından Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü düzenlendi.
 • 19:5823 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk BayramıÇankırı'nın Şabanözü ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 • 19:22Çubuk'a Agat Taşı İşlemeciliği AtölyesiAnkara Kalkınma Ajansı ve Çubuk Belediyesinin iş birliği ile kurulan Çubuk agat taşı işlemeciliği atölyesi faaliyete başladı.
 • 14:35Ankara'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 2 YaralıAnkara'nın Çubuk ilçesinde iki otomobilin çarpışması sonucu, meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 2 kişi de ağır yaralandı.
 • 16:51Macide Anne Anaokulu'nda Oyuncak Kütüphanesi OluşturulduŞabanözü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarıyla anaokuluna kurulan Oyuncak Kütüphanesinin açılışı yapıldı.
 • 22:56Ankara'da Ankara'da "Yaren Gecesi" EtkinliğiKüçükyakalı Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Seyit Ahmet Kahraman, “Özellikle son 35-40 yıldır bu ülkeye acı yaşatan terör örgütünü şiddetle lanetliyorum.
 • 15:31Öğrenciler Şehit Mezarını Ziyaret EttiŞabanözü Şehit Murat Somuncu Ortaokulu ve Şabanözü Şehitler İlkokulu öğrencileri, şehit Murat Somuncu'nun mezarını ziyaret etti.
 • 12:51Fedakar KadınlarFedakar Kadınlar" Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Ağırlanacak (3)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Sinem Aydemir'in arşiv görüntüleri ve röportajı Leyla Ildırlı'nın detayları ve röportajı Tülay Yazlık'ın detayları ve röportajı Türkan Harmankaya'nın detayları ve röportajı "Fedakar kadınlar" Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ağırlanacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla vereceği resepsiyonda, toplumun farklı kesimlerinden başarıları ve yaşam hikayeleriyle gündeme gelen kadınları ağırlayacak Ayakkabı boyacılığıyla çocuklarını okutan Çankırılı Sevim Koçak, apartmandaki yangında 44 yıllık yatalak eşini bırakmayan İstanbullu Mahinur Tunca, uçakta nefes borusu tıkanan 21 aylık bebeğin hayatını kurtaran kabin memuru Sinem Aydemir, Türkiye'nin ilk kadın akrobasi pilotu Eskişehirli Semin Öztürk, ambulans şoförü Bursalı Hülya Durmaz, görme ve işitme engelli 85 yaşındaki yatalak hastaya akrabalık bağı bulunmamasına rağmen yıllarca bakan Konyalı Leyla Ildırlı, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne konuk olacak Evlat edindiği engelli Enes'e kimsenin kendisi gibi bakamayacağı düşüncesiyle üzülerek resepsiyona katılamayacağını bildiren Konyalı Harmankaya, durumundan haberdar olan Erdoğan'ın talimatıyla yeniden çağrıldığı programda ailesiyle yer alacak Resepsiyonda, 86 yaşındaki Mersinli Meziyet Coşkun, başbakanlığı döneminden bu yana Cumhurbaşkanı Erdoğan için yazdığı şiirleri sunacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla vereceği resepsiyonda, toplumun farklı kesimlerinden başarıları ve yaşam hikayeleriyle gündeme gelen "fedakar kadınlar"ı ağırlayacak.
 • 12:40Fedakar KadınlarFedakar Kadınlar" Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Ağırlanacak (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Emine Erdoğan'ın aileyi ziyareti Şehit annesi Seniha Örül'ün açıklaması Mahinur Tunca'nın detayları ve röportajı Hülya Durmaz'ın detayları ve röportajı "Fedakar kadınlar" Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ağırlanacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla vereceği resepsiyonda, toplumun farklı kesimlerinden başarıları ve yaşam hikayeleriyle gündeme gelen kadınları ağırlayacak Ayakkabı boyacılığıyla çocuklarını okutan Çankırılı Sevim Koçak, apartmandaki yangında 44 yıllık yatalak eşini bırakmayan İstanbullu Mahinur Tunca, uçakta nefes borusu tıkanan 21 aylık bebeğin hayatını kurtaran kabin memuru Sinem Aydemir, Türkiye'nin ilk kadın akrobasi pilotu Eskişehirli Semin Öztürk, ambulans şoförü Bursalı Hülya Durmaz, görme ve işitme engelli 85 yaşındaki yatalak hastaya akrabalık bağı bulunmamasına rağmen yıllarca bakan Konyalı Leyla Ildırlı, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne konuk olacak Evlat edindiği engelli Enes'e kimsenin kendisi gibi bakamayacağı düşüncesiyle üzülerek resepsiyona katılamayacağını bildiren Konyalı Harmankaya, durumundan haberdar olan Erdoğan'ın talimatıyla yeniden çağrıldığı programda ailesiyle yer alacak Resepsiyonda, 86 yaşındaki Mersinli Meziyet Coşkun, başbakanlığı döneminden bu yana Cumhurbaşkanı Erdoğan için yazdığı şiirleri sunacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla vereceği resepsiyonda, toplumun farklı kesimlerinden başarıları ve yaşam hikayeleriyle gündeme gelen "fedakar kadınlar"ı ağırlayacak.
 • 12:36Fedakar KadınlarFedakar Kadınlar" Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Ağırlanacak (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ayakkabı boyacı Sevim Koçak'ın detayları ve röportajı Meziyet Coşkun'un detayları ve röportajı Ayşe Ulu'nun detayları ve röportajı "Fedakar kadınlar" Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ağırlanacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla vereceği resepsiyonda, toplumun farklı kesimlerinden başarıları ve yaşam hikayeleriyle gündeme gelen kadınları ağırlayacak Ayakkabı boyacılığıyla çocuklarını okutan Çankırılı Sevim Koçak, apartmandaki yangında 44 yıllık yatalak eşini bırakmayan İstanbullu Mahinur Tunca, uçakta nefes borusu tıkanan 21 aylık bebeğin hayatını kurtaran kabin memuru Sinem Aydemir, Türkiye'nin ilk kadın akrobasi pilotu Eskişehirli Semin Öztürk, ambulans şoförü Bursalı Hülya Durmaz, görme ve işitme engelli 85 yaşındaki yatalak hastaya akrabalık bağı bulunmamasına rağmen yıllarca bakan Konyalı Leyla Ildırlı, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne konuk olacak Evlat edindiği engelli Enes'e kimsenin kendisi gibi bakamayacağı düşüncesiyle üzülerek resepsiyona katılamayacağını bildiren Konyalı Harmankaya, durumundan haberdar olan Erdoğan'ın talimatıyla yeniden çağrıldığı programda ailesiyle yer alacak Resepsiyonda, 86 yaşındaki Mersinli Meziyet Coşkun, başbakanlığı döneminden bu yana Cumhurbaşkanı Erdoğan için yazdığı şiirleri sunacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla vereceği resepsiyonda, toplumun farklı kesimlerinden başarıları ve yaşam hikayeleriyle gündeme gelen "fedakar kadınlar"ı ağırlayacak.
 • 11:05Fedakar Kadınlar" Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde AğırlanacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla vereceği resepsiyonda, toplumun farklı kesimlerinden başarıları ve yaşam hikayeleriyle gündeme gelen "fedakar kadınlar"ı ağırlayacak.
 • 14:12Çankırı Valisi Özcan AçıklamasıÇankırı Valisi Vahdettin Özcan, son iki yıl içerisinde Türkiye'deki en büyük reel sektör yatırımının Çankırı'ya yapıldığını söyledi.
 • 13:42Çubuk'ta Trafik Kazası: 1 YaralıANKARA (AA) – Ankara'nın Çubuk ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 22:28Çubuk'ta Trafik Kazası: 3 YaralıÇubuk'ta Trafik Kazası: 3 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Olay yerinden detaylar Çubuk'ta trafik kazası: 3 yaralı Ankara'nın Çubuk ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
 • 18:01Çubuk'ta Trafik Kazası: 3 YaralıAnkara'nın Çubuk ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
 • 20:56Çubuk'ta Otomobil Köpeğe Çarptı: 5 YaralıÇubuk'ta Otomobil Köpeğe Çarptı: 5 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çubuk'ta trafik kazası 5 yaralı Çubuk'ta trafik kazası: 5 yaralı Ankara'nın Çubuk ilçesindeki trafik kazasında 2'si ağır 5 kişi yaralandı.
 • 20:23Çubuk'ta Trafik Kazası: 5 YaralıAnkara'nın Çubuk ilçesindeki trafik kazasında 2'si ağır 5 kişi yaralandı.
 • 20:08Köpeğe Çarpan Otomobil Tarlaya Yuvarlandı 5 YaralıKöpeğe Çarpan Otomobil Tarlaya Yuvarlandı 5 YaralıKöpeğe çarpan otomobil tarlaya yuvarlandı 5 yaralı ANKARA'nın Çubuk İlçesi'nde aniden önüne çıkan köpeğe çarptıktan sonra takla atarak tarlaya yuvarlanan otomobildeki 5 kişi yaralandı.
 • 19:35Çankırı - Köpeğe Çarpan Otomobil Tarlaya Yuvarlandı: 5 YaralıÇankırı - Köpeğe Çarpan Otomobil Tarlaya Yuvarlandı: 5 YaralıKöpeğe çarpan otomobil tarlaya yuvarlandı: 5 yaralı Çankırı'nın Orta ilçesinde gittikleri bir yakınlarının taziye ziyaretinden dönen Mustafa Açık'ın kullandığı otomobil, aniden önüne çıkan bir köpeğe çarptı.
 • 19:06Köpeğe Çarpan Otomobil Tarlaya Yuvarlandı: 5 YaralıKöpeğe Çarpan Otomobil Tarlaya Yuvarlandı: 5 YaralıAnkara'nın Çubuk İlçesi'nde, aniden önüne çıkan köpeğe çarptıktan sonra takla atarak tarlaya yuvarlanan otomobildeki 5 kişi yaralandı.
 • 10:19Ankara'daki Terör SaldırısıAnkara'daki terör saldırısında hayatını kaybedenlerden 3'ünün Çankırılı olduğu bildirildi.
 • 20:55Çubuk'ta trafik kazası: 2 yaralıÇubuk'ta trafik kazası: 2 yaralıAnkara'nın Çubuk ilçesinde meydana gelen trafik kazasında iki kişi ağır yaralandı.
 • 11:24Çubuk'ta Trafik Kazası: 2 YaralıÇubuk'ta Trafik Kazası: 2 YaralıGörüntü Dökümü: Olay yerinden görüntü Ambulansın gelişi Jandarmanın olay yeri incelemesi Röportaj AFAD ekiplerinden görüntü Çubuk'ta trafik kazası: 2 yaralı Ankara'nın Çubuk ilçesinde meydana gelen trafik kazasında iki kişi ağır yaralandı.
 • 10:14Çubuk'ta Trafik Kazası: 2 YaralıAnkara'nın Çubuk ilçesinde meydana gelen trafik kazasında iki kişi ağır yaralandı.
 • 18:10Okullarda Karne HeyecanıÇankırı'nın Şabanözü ilçesinde, 2015-2016 eğitim öğretim yılının ilk yarısının sona ermesi dolayısıyla karne dağıtım töreni düzenlendi.
 • 17:57Çankırı Valisi'nden Önemli Asayiş Olaylarında Çankırı'da Bulunmamasına İlişkin İddialara CevapÇankırı Valisi'nden Önemli Asayiş Olaylarında Çankırı'da Bulunmamasına İlişkin İddialara CevapÇankırı Valisi Vahdettin Özcan, kentte yaşanan büyük asayiş olaylarında, Çankırı’da bulunmamasına ilişkin iddialara, "Her türlü iletişim organına sahiptir Çankırı Valisi. Her türlü direktifi telefonla, faksla, whatsappla verebilecek kabiliyete sahibiz" cevabını verdi.
 • 16:53Teog Türkiye Birincileri ÖdüllendirildiTeog Türkiye Birincileri ÖdüllendirildiVali Vahdettin Özcan, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında 120 sorunun tamamını doğru bilerek Türkiye birincisi olan Şabanözü Özbek köyünde yaşayan Gümerdiğin Ortaokulu öğrencisi Duygu Yalçıtaş ile İsmet İnönü Ortaokulu öğrencisi Sefa Emre Özer’i altın ile ödüllendirdi.
 • 14:48Çankırı'nın Köyünde Yaşayan Teog Birincisine Validen ÖdülÇankırı'da Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) ilk dönem sınavlarında soruların tamamını doğru yanıtlayarak Türkiye birincilerinden olan Sefa Emre Özer ve Şabanözü ilçesinin bir köyünde yaşayan Duygu Yalçıtaş, Vali Vahdettin Özcan tarafından ödüllendirildi.
 • 13:48Teog Birincileri ÖdüllendirildiÇankırı'da Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) ilk dönem sınavlarında soruların tamamını doğru yanıtlayarak Türkiye birincilerinden olan Sefa Emre Özer ve Duygu Yalçıtaş, Vali Vahdettin Özcan tarafından ödüllendirildi.
 • 14:03Çorap Fabrikasında İşçilerin ZehirlenmesiÇankırı Valisi Vahdettin Özcan, Şabanözü Organize Sanayi Bölgesi'nden gaz yayılmasına bağlı 212 kişin etkilenmesiyle ilgili adli soruşturmanın devam ettiğini, suç varsa muhataplarının cezalandırılacağını ifade etti.
 • 16:54Çorap Fabrikasında Zehirlenen İşçilerden 211'i Taburcu EdildiÇankırı'nın Şabanözü İlçesi Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) bulunan çorap fabrikasında geçen Cumartesi akşamı gaz kaçağından etkilenerek çeşitli hastanelere kaldırılan 212 işçiden 211'i taburcu edildi.
 • 16:18Çankırı Valiliği: Gazdan Etkilenen Bir Kişi Kontrol Amaçlı Hastanede TutuluyorÇankırı Valiliği, Şabanözü Organize Sanayi Bölgesi'nde meydana gelen kimyasal gaz sızıntısından etkilenen 212 kişiden sadece birisinin kontrol amaçlı hastanede gözlem altında tutulduğunu bildirdi.
 • 16:06Çorap Fabrikasında İşçilerin ZehirlenmesiÇankırı Valiliğinden, Şabanözü ilçesindeki çorap fabrikasından yayılan gazdan etkilenen 212 kişiden 211'inin taburcu edildiği bildirildi.
 • 23:06Çorap Fabrikasında İşçilerin ZehirlenmesiÇankırı Sağlık Müdürü Uzman Dr. Murat Yılmaz, Çankırı Organize Sanayi Bölgesi'nde yayılan gazdan çorap fabrikasında bulunan işçilerin yanı sıra çevrede bulunan vatandaşların da etkilendiğini belirterek, "Olaydan etkilenen 212 vatandaşımız tedavi altına alınmış, tedavileri tamamlanan 197 kişi hastanelerimizden taburcu edilmiştir" dedi.
 • 22:32Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü: Kimyasal Gazdan 212 Kişi EtkilendiÇankırı İl Sağlık Müdürlüğü: Kimyasal Gazdan 212 Kişi EtkilendiÇankırı İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Murat Yılmaz, Şabanözü Organize Sanayi Bölgesi'nde meydana gelen kimyasal gaz sızıntısından 212 vatandaşın etkilendiğini duyurdu.